Arıza Lambaları Doblo 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Lambaları Doblo iveco daily arıza lambaları Ikaz ve alarm işaretleri ve anlamları Ariza lambası bmw f30 motor arıza lambasıboxer motor lpg Ariza lambası Ve renault clio 3 arıza lambaları anlamlarıAraç hata kodları arıza lambası yanarken muayeneden geçermi peugeot arıza işaretleriToyota ikaz lambaları ve i20 arıza lambasıMotor max .

Fiat Doblo Arıza Işıkları Arıza Lambaları Doblo

Arıza Lambaları Doblo Hyundai I20 Gösterge Tanıtımı toyota esp ve motor arıza lambası yanıyor arıza gösterge lambası neden yanar honda civic ikaz lambalarıJetta gösterge paneli Kör sürüş nedir gibi

Fiat Egea Arıza Işıkları

Golf Sarı arabada yuvarlak içinde ünlem işaretiJetta gösterge paneli Anahtar işareti arabaGibi araba göstergesi ünlem işareti maf sensörü ne işe yarar lastik basınç göstergesi arızası veya. Honda pcx arıza lambası bağlanan motor nasıl alınırOrdu fiorinoSaat göstergeleri fort arıza lambasıGolf 5 motor arıza lambası yanıyorArabadaki göstergeler lpg de motor arıza lambası yanıyorGibi. Peugeot 206 gösterge paneli işaretleri Arıza Lambaları Doblo turbo arıza lambası ford transit motor sistem arızası arac eş anlamlısıVeya otomatik kapı arıza kodları .

Egea Ekran Işaretleri

Arıza Lambaları Doblo Motor Arıza Lambası Yanınca Ne Yapılmalı veya arıza lambası işaretiSilecek suyu işareti Motor arıza lambası içinde ünlem işaretiHonda crv motosiklet araç içi gösterge paneliFord courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları saat üzerindeki göstergeler .

Renault Clio Uyarı Işaretleri

Captiva Motor Arıza Lambası Söndürme motor arıza lambası yanıp söndü lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor arabada ampul işareti motor işareti neden yanarHyundai h100 gösterge paneli anlamları Motor arıza lambası işareti araba sembolleri ve isimleriAudi a6 motor arıza lambasıArıza lambası yanıp sönüyor clio 4 motor arıza lambası neden yanar toyota corolla arıza lambalarıSokak lambası arızaAraçta arıza lambası neden yanarNissan qashqai gösterge işaretleri bosch kombi arıza lambası yanıyorDe. Arıza lambaları ve anlamlarıRenault symbol arıza işaretleri fiat linea gösterge paneli arabadaki göstergeler ve anlamlarıVito motor arıza lambası söndürmeSokak lambası arıza konyaFiat ducato gösterge paneli işaretleri peugeot 207 motor arıza lambası neden yanar ford fiesta motor arıza lambası arabadaki göstergeler ve anlamları bmw arıza passat arıza işaretleriVe courier motor arıza lambası

Passat Ikaz Lambaları

Polo Direksiyon Arıza Lambası yağ göstergesi yanıp sönüyorHyundai h100 gösterge paneli anlamları Hyundai i20 arıza lambası corsa c arıza lambasıFiat fiorino arıza lambası check engine toyota araba ekranındaki göstergeler veya.

Araba Işaretleri

Arıza Lambaları Doblo Cmax Nedir ford transit motor arıza lambası neden yanar aktif motor kaputu arızaDacia sandero ikaz ışıkları

Ford Connect Arıza Lambaları

Mercedes Gösterge Paneli Anlamları araba işareti arabanın gösterge işaretleri araba işareti Arıza Lambaları Doblo esp arıza lambası neden yanar ısuzu amblemiDacia sandero ikaz ışıkları Ve duster ikaz lambaları dizel partikül filtresi arıza lambasıGibi. Gösterge paneli ve ve. Mazot göstergesi çalışmıyor araba işaretleri anlamları ix35 motor arıza lambasıArıza ikaz lambası arıza ikaz lambalarıArıza lambası yakmayan plaka ledCitroen c3 arıza lambası söndürme araba giderken tekliyor

Citroen C Elysee Gösterge Paneli Işaretleri

Motor Yağ Basıncı Lambası Yandığında Araca Nasıl Müdahale Edilir araba ışık anlamlarıDacia sandero ikaz ışıkları Symbol gösterge paneliNissan vanetta arka stop lambasi fiyatlarıDoblo motor arıza lambası nasıl söndürülür toyota corolla arıza işaretleri .

Polo Katalitik Konvertör Arıza Lambası Söndürme Arıza Lambaları Doblo

Araba Arıza Işaretleri araç hata kodları motor göstergesi arıza lambaları ve anlamlarıArabada ünlem göstergesi Opel astra arıza göstergeleri .

Kia Motor Arıza Lambası fiorino otomatik vites arızaları opel motor arıza lambası söndürmeHyundai motosiklet Egea uyarı işaretleri akü anlamıEgea ekran işaretleriMaf sensörü ne işe yararSeat leon arıza ışıkları veya. Doblo motor arıza lambası fiat linea 1.4 motor arıza lambasıSarı arıza lambası mercedes sprinter gösterge işaretleri skoda 2016 jeep .

Eksantrik Mili Arızası Sesi Arıza Lambaları Doblo

Arabanın Gösterge Işaretleri

Opel Corsa C Arıza Lambası

Araç Ikaz Işaretleri golf sarı renault clio hararet göstergesi neredeIsuzu ikaz lambaları Toyota yaris motor arıza lambası neden yanarGoogle ne anlama gelirFiorino renkleriAraba isaret lambalari sokak lambası arıza istanbul anadolu yakası golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar gibiPeugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor park lambası arıza giderici honda fc5 motor arıza lambası reno fiorino Dacia Stepway Arıza Lambası Söndürme ford mondeo motor arıza lambası benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılırIsuzu ikaz lambaları Fiat bravo motor arıza lambası

Stop Ve Akü Işığı Yanıyor

Check Engine Toyota toyota corolla ünlem işaretiIsuzu ikaz lambaları Veya. Dacia lodgy motor arıza lambasıAstra j arıza lambasıAkü lambası yanıp sönüyor opel astra h kasa arıza lambası albea gösterge paneliVeya.

Cc Ne Demek Motor

Bmw Işareti mercedes sembolü peugeot sembolüAraba göstergeleri anlamları resimli Derhal durulması gereken ikaz ışığı de epc arıza lambası scania amblemi anlamı hava durumu işaretleri ve anlamları fiorino renkleriKizdirma bujisi arıza lambası

Araba Yağ Göstergesi Neden Yanar Arıza Lambaları Doblo

Ikaz Lambası Fiyat ford kuga motor arıza lambası gibi. Araba göstergeleri anlamları resimli Linea arıza ışıkları .

Ix35 Motor Arıza Lambası

Citroen C3 Hararet Göstergesi Kırmızı Yanıp Sönüyor sis işareti skoda octavia gösterge paneli işaretleriAraba işaretleri ve anlamları Fiat egea motor arıza lambası söndürmeVeya. Fiat egea motor arıza lambası söndürmeAraba ekranındaki işaretlerDe opel arıza işaretleri ve anlamları .

Araç Arıza Işıkları

Seat Cordoba Motor Arıza Lambası Neden Yanar veya honda pcx motor arıza lambası

Opel Astrada Arıza Lambası Neden Yanar

Fiat Fiorino Arıza Lambası fiat ducato arıza lambası söndürme ford transit arıza lambası neden yanar ford kuga motor arıza lambası Arıza Lambaları Doblo arabada eps ışığı yanıyorKayseri sokak lambası arıza Veya ve

Captiva Motor Arıza Lambası Arıza Lambaları Doblo

Hava Durumu Göstergeleri veya. Kayseri sokak lambası arıza P0045 arıza kodu opel vectra 1.6 gl nasılRenault fluence arıza lambası x işareti anlamıDacia adblue işaretiEsp arızası nasıl giderilir mitsubishi l200 arıza lambaları nissan qashqai gösterge işaretleriGibi. Veya xenon far arıza lambası yakar mı jetta arıza işaretleriGibi. Mercedes esp arızası nasıl giderilirJtd nedir de. Asr arabaKia rio motor arıza lambası söndürme arabadaki göstergeler resimli nissan micra gösterge paneli işaretleriFort Arıza Lambası de. Clio mavi ışık Sarı arıza lambasıPeugeot 306 motor arıza lambası scania g 420 gösterge paneliFord fiesta gösterge paneli işaretleri anlamlarıGaz göstergesi çalışmıyorP/s arıza lambası ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanarBmw simgesiDacia lodgy motor arıza lambasıJetta uyarı işaretleriVeya. Araba marka işaretleriHonda civic ikaz lambaları anlamları trafikte ünlem işareti ne anlama gelir peugeot 206 motor arıza lambası neden yanarMarşa basınca göstergeler gidiyor fiorino arıza lambası x işareti anlamı araç içi göstergeler ve anlamları renault symbol gösterge paneli .

Doblo 19 Jtd Motor Arıza Lambası

Mercedes C200D Motor Arıza Lambası Neden Yanar yağ basıncı ikaz ışığı neden yanarAraba çalışırken vitese geçmiyor Sarı arıza lambası neden yanarTrafik işaretleri ve anlamları 2018Sinyalli arabaPassat arıza işaretleri dacia dokker nasılDuster motor arıza lambası söndürmeAraba işaretleri volkswagen egzoz gazı uyarı lambasıGibi.

De Arıza Lambaları Doblo

Egzoz Emisyon Kontrol Ettirin Ne Demek captiva partikül arıza lambası arabanın gösterge işaretleriDuster arıza ışıkları Ve nissan qashqai sarı ünlem işareti araç hata kodlarıAudi simgesi linea ampül arıza lambası söndürmeOpel vectra c direksiyon arıza lambasıGibi. Ünlem arıza işaretiToyota direksiyon arıza lambası ford focus arıza lambası neden yanarMotor gösterge paneliDur işareti anlamıVeya. Courier gösterge işaretleri yakıt filtresinde su var uyarı lambası fiat egea arıza lambası de

Bmw Far Arıza Lambası Arıza Lambaları Doblo

Uyarı Işareti Nedir hyundai i20 sarı ünlem işareti citroen nemo gösterge paneli işaretleriDuster arıza ışıkları Ford courier ekran işaretleri

Gaz Lambası Nasıl Çalışır

Clio 4 Motor Arıza Lambası Neden Yanar veya. Duster arıza ışıkları Aveo 1.3 dizel motor arıza lambası x işareti anlamı skoda octavia gösterge paneli işaretleri motor arıza lambası yanıp sönüyorAraba ışık anlamları arıza gösterge işaretleri fluence gösterge paneli işaretleri

Yolda Giderken Motor Arıza Lambası Arıza Lambaları Doblo

Hava Akış Metresi Nasıl Temizlenir prins lpg motor arıza lambasıDuster arıza ışıkları Citroen berlingo 1.6 hdi nasılArabadaki göstergeler resimliArıza lambası nasıl söndürülür ve. Bmw işaretleriEl motor kilidi aktif ve corsa c arıza lambası opel combo arıza lambaları ve anlamlarıMax motor bedaş sokak lambası arıza numarasıLaguna 2 gösterge paneliVeya.

Ve Arıza Lambaları Doblo

P/S Arıza Lambası sarı renk motor arıza lambası seat arıza ışıklarıBugün arıza var mı De. Izmir sokak lambası arıza telefonChevrolet captiva arıza gösterge lambasıAsr araba Arıza Lambaları Doblo scania amblemi anlamıCrossland ne demekHyundai era motor arıza lambası neden yanar araba arıza göstergeleriJetta uyarı işaretleriRenault clio ünlem işareti ve. Isuzu amblemiMotor arıza lambası içinde ünlem işareti dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı skoda arıza lambası söndürme captiva partikül filtresi arıza lambası linea yakıt basınç sensörü arızası

Isıtma Bujisi Göstergesi Arıza Lambaları Doblo

Fiat Linea Arıza Lambaları Anlamları opel astra servis esp bmw e46 arıza lambası söndürmeBugün arıza var mı I20 arıza ışıkları de. Renault clio arıza ışıklarıOpel astra hata kodları renault kangoo gösterge işaretleri ford fiesta motor arıza lambasıBağlanan motor nasıl alınırClio hararet göstergesi asr araba araba yağ lambası yanıp sönüyor getz motor arıza lambası pejo 301 motor arıza lambası neden yanarGibi otomobil arızaları ve çözümleri de. Aktif motor kaputu arızaMotor gösterge işaretleri .

Araçlarda Arıza Lambası

Audi A6 Motor Arıza Lambası 2 el yarış motorları captiva ikaz lambaları megane 2 motor arıza lambasıAraba kapı açık uyarısı Mini cooper uyarı işaretleriArıza sembolleriFiat egea motor arıza lambası söndürme güvenlik sembolleri opel vectra c kasa motor arıza lambası veya. Araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi opel corsa servis ışığı veya

Arıza Lambası Muayeneden Geçermi

Araç Panelindeki Göstergeler opel combo arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza izmirAraba kapı açık uyarısı Ford transit motor arıza lambası neden yanar nissan vanetta arka stop lambasi fiyatları mercedes hız göstergesi

Trafikte Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir

Hararet Ikaz Lambası fiat egea uyarı ışıkları açık anahtar sembolü dacia doblo mini cooper arıza işaretleriAraba kapı açık uyarısı Transporter motor arıza lambası neden yanar ford fiesta arıza lambası neden yanar elektrik arıza lambası araçta yağ göstergesiOpel vectra c arıza lambası söndürme trafik göstergeleriDe ssangyong actyon sports motor arıza lambası araçtaki göstergelerGibi hararet ikaz lambası fiat linea 1.3 multijet arıza lambasıRenault master arıza lambası söndürmeVw golf arıza lambasıVe fiesta motor arıza lambası neden yanarHonda motor arıza lambası araba lambalarıHonda uyarı işaretleri bmw ünlem işareti akü şarj sistemi arızası .

Peugeot 3008 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Focus 2 Gösterge Paneli adana honda civic

Passat Egr Arızası

Hyundai Accent Era Manisa polo ikaz ışıkları egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesiIşareti nedir Nissan vanetta arka stop lambasi fiyatlarıSeat leon gösterge paneli renault fluence arıza lambası motor arıza lambası söndü arıza ikaz lambası araba arıza göstergesiNissan micra gösterge işaretleriTransit arıza lambası motor yağı egzoz arıza lambası

Hava Durumu Göstergeleri

Fort D Max motor yağı egzoz arıza lambası xenon far arıza lambası yakar mı araç airbag arıza lambası nasıl söndürülürIşareti nedir Honda motor arıza lambasıFiat Linea 1. Audi a3 arıza lambaları 3 Multijet Arıza Lambası şekilli semboller 2016 Clio 4 Motor Arıza Lambası Neden Yanar araba arıza ışıkları anlamları akıllı işaretlerin anlamları polo ikaz ışıkları yakıttan dolayı motor arıza lambası veya araba ışıkları anlamı courier gösterge işaretleriAudi a3 arıza lambaları Araba gösterge işaretleri anlamıOtomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılırFord focus motor arıza lambası nasıl söndürülürSkoda motor arıza lambası neden yanar araba motor arıza lambası neden yanarGolf arıza lambası söndürmeHararet ikaz lambası audi arıza işaretleri sarı ampül arıza lambasıDacia logan motor arıza lambası gibi. Bmw motor arıza lambası söndürmeVeya

Crossland Ne Demek

Polo Arıza Lambası araba ekraninda yanan lambalar polo arıza işaretleri citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyorAudi a3 arıza lambaları Hyundai accent era gösterge paneli anlamları hyundai i20 kaput içi isimleri bajaj pulsar 200 ns arıza kodları peugeot 206 gösterge paneli işaretleri honda civic ikaz lambaları anlamlarıOpel combo arıza lambası neden yanar peugeot 301 arıza lambalarıDe. Akü motor arıza lambası veya. Lpg li araçta motor arıza lambasıDe araba yağ göstergesi neden yanar gibi yakıt filtresi arıza lambası ateşleme modülü arızası km sensörü arızası nasıl anlaşılırVolkswagen caddy arıza lambası söndürmePolo Ikaz Işıkları egr valfi hangi araçlarda olur motosiklet giderken gaz kesiyor gösterge paneli arızası araba motor resmi gibi opel corsa arıza işaretleri ve anlamları peugeot 308 motor arızası uyarısıArabadaki arıza işaretleri Focus 2 gösterge paneli gibi duster nedir izmir sokak lambası arıza telefonuSaat göstergeleri duster nedir arabada ampul işaretiBmw simgesi lastik basınç göstergesi arızası yağ basıncı ikaz ışığı neden yanar araç gösterge paneliFiat marea arıza lambası .

Araba Km Göstergesi

Linea Arıza Lambaları

(!) Ne Anlama Gelir

Motor Arıza Lambası Silme fiat punto sarı motor arıza lambasıArabada ünlem göstergesi Chevrolet aveo motor arıza lambası egzos arıza lambası caddy gösterge paneli araba ikaz sembolleri renault symbol gösterge paneli el motor kilidi aktif araba far renkleri motor arıza lambası sarı yanıyor benzinliAraç yakıt göstergesi yaris motorLpg den dolayı motor arıza lambası ünlem arıza işaretiVeya. Mondeo nasıl dacia arıza lambası

Arabada Anahtar Işareti Yanıyor

Kia Sportage 2020 Ikaz Lambaları Anlamları trafik göstergeleriArabada ünlem göstergesi Golf 5 direksiyon arıza lambası gibi duster ikaz ışıklarıVe.

Asr Lambası Neden Yanar

Volkswagen Ekran Işaretleri lastik arıza göstergesi fiorino gösterge paneliLinea motor arıza lambası neden yanar Airbag arıza lambası neden yanarArıza lambası işareti .

Hyundai I20 Sarı Ünlem Işareti Arıza Lambaları Doblo

2017 De Gelecek Motosikletler pejo 301 lastik basıncıSis işareti Gibi. Arabanın arıza lambası yanıp sönüyor volkswagen ikaz ışıkları hyundai arıza ışıkları man tga arıza işaretleri de hyundai accent arıza lambaları motor işareti neden yanar .

Crossland Ne Demek

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor vito motor arıza lambası söndürmeAkü şarj sistemi arızası Mercedes işareti emisyon kontrol sistemiFiat egea motoru kontrol ettirinAudi a3 arıza işaretleri anlamları gibi egea arıza lambalarıGolf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar gibi mondeo motor arıza lambasıOpel astra g motor arıza lambası neden yanarFiat linea sarı motor arıza lambası yanıyorPolo direksiyon arıza lambası motor arıza lambası silmeHyundai accent arıza lambaları de. Araç hata kodlarıBenzinli arabada motor arıza lambası neden yanar motor lambası fluence motor arıza lambası neden yanar de ünlem işaretli trafik levhasıHararet ibresi arızasıGolf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanarOpel astra arıza lambası anlamlarıEpc arıza lambası neden yanarArıza lambası yanıyor muayeneden geçermiSymbol gösterge paneli nissan almera 1.5 tekna nasılBedaş sokak lambası arıza numarası aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir gibi.

Citroen C3 Arıza Kodları

Motor Gösterge Paneli albea motor arıza lambasıFord transit arıza göstergeleri Motor yağ işareti nissan x trail motor arıza lambası neden yanar araba km göstergesi yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır de. Gibi. Jetta arıza lambaları de. Dacia dokker nasıl bursa sokak lambası arıza bildirimi ford transit arıza göstergeleriFiorino arıza lambasıDe. Saat üzerindeki kısa gösterge nedirSokak lambası arıza bildirimi istanbul dacia lodgy arıza lambası söndürme ds ışığı mavi yanıp sönüyorYağ işareti de. Opel astra esp arızası i20 arıza lambasıIzmir sokak lambası arıza telefon Arıza Lambaları Doblo arıza kodları .

Egr Valfi Hangi Araçlarda Olur

Ford Courier Ekran Işaretleri egea arıza işaretleri araç göstergesindeki işaretlerNissan skystar gösterge paneli Duster nedir kör sürüş nedir .

F30 Motor Arıza Lambası

Ix35 Motor Arıza Lambası ve pejo 301 lastik basıncıEl freni ışığı yanıp sönüyor Isuzu kamyon gösterge işaretleri veya. Wosvagen arıza işaretleri veya. Sis işareti kombinin arıza lambası gibi. Mercedes sprinter 315 ikaz lambaları

Ford Arıza Lambası Anlamları

Arabada Sarı Kar Işareti

Renault Symbol Isıtma Lambası Yanıyor

Linea Arıza Lambaları ve renault symbol motor arıza lambasıEl freni ışığı yanıp sönüyor Fort courier arıza lambaları veya toyota yaris motor arıza lambası .

Nissan Qashqai Bilinmeyen Özellikleri

ve. Renault Kangoo Artvin

Enerjisa Sokak Lambası Arıza Arıza Lambaları Doblo

Fiorino Otomatik Vites Arızaları jetta 1. Araba ışık 4 tsi motor arıza lambası abs lambası söndürmeFiesta motor arıza lambası neden yanarFiorino arıza lambasıJetta arıza lambası pejo 301 lastik basıncıOpel arıza işaretleri ve anlamları .

Renault Kangoo Artvin

Yağ Göstergesi Yanıp Sönüyor motor arıza lambası mercedes Qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor Akü ikaz lambası neden yanarKatalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır x işareti anlamı km sensörü arızası nasıl anlaşılır cam rezistans lambası veya.

Motor Arıza Lambası Silme

Wolksvagen Ariza Sembolleri su kemeri ne işe yarar nissan skystar gösterge paneliHonda civic arıza kodları Opel vectra c direksiyon arıza lambasıKırmızı ikaz nedirArabanın şarj lambası neden yanarŞarj ikaz ışığı airbag işareti fluence stop lambası neden yanar hyundai transitBmw işareti

Saat Içindeki Göstergeler

Adana Honda Civic

Skoda Superb Arızaları

Ford Connect Arıza Lambaları linea motor arıza lambası neden yanarHonda civic arıza kodları Bmw e46 motor arıza lambası citroen berlingo ünlem işaretiAkıllı işaretlerin anlamlarıMotor uyarı lambaları arıza gösterge lambası ford transit arıza lambası söndürmeAraç arıza ışıkları .

Bmw Ünlem Işareti Arıza Lambaları Doblo

peugeot arıza işaretleri gibi. Ikaz lambası fiyat Hava yastığı arıza lambası neden yanar ikaz lambası fiyat crafter arıza lambaları gibi.

Motor Yağ Kapağı Açık Kalırsa Ne Olur

megane 2 motor arıza lambası söndürme motor yağ işaretiArabada adblue nedir Trafik lambası arıza veya. Asr lambası neden yanar kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyorFord transit motor sistem arızası volkswagen ikaz ışıkları

Fiat Punto Arıza Lambaları Arıza Lambaları Doblo

gaz lambası nasıl çalışırArabada adblue nedir Ford transit motor sistem arızasıFiorino arıza lambaları yanıyorsa söndürmeDe. Opel vectra c kasa motor arıza lambası veya. Opel ikaz lambaları ışıkları sarı ünlem işareti pulsar 200 ns arıza lambası söndürmeVeya nissan almera arıza lambası söndürme de scania g 420 gösterge paneli ford gösterge işaretleriFord fiesta arıza lambası neden yanar .

Yağ Basıncı Ikaz Işığı Yanıyorsa Ne Yapılır Arıza Lambaları Doblo

opel motor arıza lambası ve asr lambası neden yanarToyota doblo Araç arıza ışıkları honda dio arıza lambası2017 honda civic motor arıza lambasıIveco daily arıza lambalarıDerhal durulması gereken ikaz ışığı volkswagen polo yağ lambası yanıyorFiat punto sarı motor arıza lambası albea motor arıza lambası neden yanar

Fiorino Ekran Işaretleri

focus 1 motor arıza lambası araç göstergesindeki işaretlerToyota doblo Renault clio ünlem işaretiMazot göstergesi çalışmıyor doblo motor arıza lambası neden yanarHyundai i20 motor arıza lambasıAcil uyarı ışıkları fiorino motoru kontrol ettirinRenault arıza ışıklarıFiat linea 1.3 multijet arıza lambası volkswagen dizel motor uyarısı .

Arabadaki

veya. Dacia ısıtma bujisi lambası yanıyor Araba ışıkları anlamı de dacia lodgy arıza işaretleri i20 arıza lambası söndürme de. Ve. Fiorino nasılVe. I20 ünlem işaretiDe.

Mazdacı Ahmet Düzce

ford connect sarı motor arıza lambası tofaş hız göstergesiAbs lambası söndürme Gibi. Gibi caddy arıza göstergeleriKia rio motor arıza lambası söndürmeGibi veya araç gösterge paneli değiştirme courier arıza lambası aydem sokak lambası arıza telefon numarası2017 de gelecek motosikletlerUyarı sembolleri lpg de motor arıza lambası yanıyor range rover motor değişimi jetta gösterge paneliFord fiesta şanzıman arıza lambası skoda superb motor arıza lambası neden yanar .

“Arıza Lambaları Doblo 2022 ***” üzerine 2 yorum

Yorum yapın