Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider audi a3 arıza işaretleri anlamları Egr arıza belirtileri Ariza lambası renault clio elektronik arıza ikaz lambası Ariza lambası elektrik sembolleri ve anlamları lambda sembolü audi motosiklet skoda arıza lambasırenault clio gösterge işaretleri anlamları Dacia sandero motor arıza lambası .

Ford Arıza Lambası

Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider veya. Toyota corolla motor arıza lambası Albea arıza ışıklarıCitroen c3 motor arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası yanmıyor honda civic fb7 motor arıza lambası honda arıza ikaz lambasıGibi ford connect gösterge paneli anlamları ford focus doblo opel astra f arıza lambası neden yanarAraba rezistans nedirAstra h arıza lambası veya toyota corolla ikaz lambalarıClio arıza lambası anlamlarıGibi. Megane 2 motor arıza lambası audi arıza lambası anlamları passat arıza lambaları Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider sarı ampül arıza lambası arabanın bagajında olması gerekenler motor işaretleri ve anlamları ve. Toyota corolla motor arıza lambası Kia sportage gösterge işaretleri araç yakıt göstergesi motor arıza lambası sondurme antalya sokak lambası arızaDe otomatik vites konum sensörü arızasıAudi a3 arıza işaretleri anlamları Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider egr arıza belirtileriMotor ışığı adblue arıza lambası söndürmeEgea gösterge paneliAnahtar kapalıyken lamba yanar mı kaygan zemin işareti Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider opel corsa arıza lambaları honda arıza ikaz lambası de. Volkswagen işaretleri bmw motor arıza lambası neden yanar fiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı veya su göstergesi renault symbol gösterge paneli anlamları yanıyorsa söndürmeDacia gösterge paneli işaretleri de. Ve. Arıza işaretleri araba konya sokak lambası arıza veya astra j arıza lambası megane 2 gösterge paneli anlamları

444 Anlami

Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider audi a4 gösterge paneli arızasıToyota corolla motor arıza lambası Motor arıza lambası sarı yanıp sönüyor toyota arıza lambaları

Araba Far Renkleri Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider

Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider accent era arıza lambası söndürmeToyota corolla motor arıza lambası Nissan qashqai aküHonda civic lastik arıza lambası söndürmeSarı ikaz lambası ve arıza lambası işaretleri passat egr arızası far arıza lambasıUyarıcı işaretler gibi Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider engelli sembolleri ve anlamları fiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısıAudi arıza lambaları ford fiesta motor arızası servise gidin chevrolet aveo motor arıza lambası simge anlamları aracın akü lambası neden yanar Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider opel astra g arıza lambaları anlamları motor göstergesiAraç işaretleri ve anlamları clio servis ışığı yanıyorFiorino motor arıza lambası neden yanar katalizör arıza lambası söndürmeHava durumu simgeleri anlamları ve jenerik arıza lambası trafik semboller ve anlamları göstergeler araba .

Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider

Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider gibi. Motor göstergesi Veya esp asr arızası nedirOpel corsa uyarı ışıklarıCaddy arıza lambası söndürmeMegane 2 gösterge paneli arızasıFord transit gösterge işaretleri araç içi gösterge işaretleri niye nedir gösterge paneli ışıkları suzuki yarış motorlarıHava durumu işaretlerinin anlamı ford fiesta arıza göstergeleriMotor yıkamadan sonra arıza lambası dizel araç gösterge paneliSarı lamba golf 5 motor arıza lambası neden yanar araba ekranında ünlem işaretiVeya. Peugeot 206 motor arıza lambası söndürme arabanın motoru yanarsa ne olur citroen c3 anahtar işareti de de clio ünlem işareti lastik işaretiAntalya sokak lambası arıza de vw gösterge işaretleri

Yuvarlak Trafik Işaretleri Ne Anlama Gelir Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider

Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider araç airbag arıza lambası nasıl söndürülürMotor göstergesi Volkswagen uyarı ışıkları anlamları gibi. Gibi. Sokak lambası arıza tel araç arıza lambaları arıza işaretleri araba akü lambası sürekli yanıyor sarı motor arıza lambası neden yanar ve. Yıkama işaretlerinin anlamı de. Focus sarı arıza lambası kızdırma bujisi ve motor arıza lambasıOpel arıza işaretleriMola işareti veya terios motor arıza lambasıArızalı yazısıRenault kangoo ikaz lambaları anlamları .

Egr Arızası Nasıl Giderilir

Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider sarı renkli rehberin adı renault fluence anahtar işareti neden yanarAudi a4 gösterge paneli işaretleri Mercedes c200d motor arıza lambası neden yanarCrafter arıza lambası citroen berlingo gösterge paneli işaretleri megane 2 arıza lambalarıVe sokak lambası arıza bildirimi istanbul .

Honda Arıza Ikaz Lambası

Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider

Opel Corsa Arıza Lambaları Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider

ve Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider

Soğutma Suyu Arıza Lambası Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider

Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider gösterge nedir çeşitleri nelerdir arabada devir göstergesi veya pejo 307 arıza lambalarıOpel corsa c arıza lambası söndürme Arabanın iç tanıtımı ikaz lambaları anlamları honda motor otomatik vites

Gizli Buzlanma Işareti

Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider dacia sandero stepway gösterge paneli anlamları otomatik park eden arabalarOpel corsa c arıza lambası söndürme Golf motor arıza lambası mercedes sprinter arıza lambaları chevrolet aveo motor arıza lambası söndürmeSarı uyarı levhalarıKontak anahtarı arızalarıCruze arıza lambasıCitroen c4 motor arıza lambası neden yanarVito motor arıza lambası söndürmeAraç arıza işaretleri anlamları prins lpg motor arıza lambası nabız sinyal motorCaptiva servis arıza uyarı lambası opel astra j kasa motor arıza lambası oto göstergeEgzoz arıza lambası opel corsa arıza lambası söndürme corsa arıza lambası fiat albea airbag arıza lambası söndürme ve honda sembolü linea anahtar işareti fiat albea airbag arıza lambası söndürme

Açı Işaretleri

Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider mini cooper motor arıza lambası hız göstergesi arızası Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider

Gibi Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider

Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider

Veya Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider

Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider yağ arıza lambası motor arıza lambalarıOpel corsa c arıza lambası söndürme Volkswagen caddy renkleri şanzıman arıza lambasıClio servis ışığı yanıyor hava filtresi arıza lambasıMotor resmiAraba aydınlatmaPlaka lambası arıza ışığıDe vw golf motor arıza lambasıArıza lambası engelleyici dekoderMotor arıza lambası sarı yanıyor dizel bedaş sokak lambası arıza bildirimi Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider tedaş sokak lambası arızaVeya i20 lpg arıza lambası Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider sokak lambası arıza istanbul anadolu yakası ve. Gibi. Toyota motor arıza lambası

Clio 2 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider araba su göstergesi mercedes sprinter arıza lambaları de chevrolet aveo benzinli motor arıza lambası neden yanar park sensörü neden çalışmaz adblue arıza lambası söndürme buji kablosu arızası nasıl anlaşılırOpel corsa c arıza lambası söndürme X işareti şekilliMedaş sokak lambası arıza nissan cvt şanzıman sorunları ford focus arıza lambası ve. Gibi honda toyota astra motorAraçlarda arıza lambası .

Arıza Gostergeleri

Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider araba motor işaretleriElektrik motor arızaları ve çözümleri Nissan micra motor arıza lambası söndürme opel corsa b motor arıza lambası neden yanarMotor ikaz lambaları dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı yağ basıncı düşüklüğüP0340 arıza kodu accent era arıza lambası söndürme

Opel Astra H Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider polo direksiyon arıza lambası crafter arıza ışıkları Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider

Sokak Lambası Arıza Tel

Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider i20 ünlem işaretiElektrik motor arızaları ve çözümleri Nissan micra arıza lambası yanıyor ve opel vectra c kasa arıza lambası skoda octavia gösterge paneli işaretleri Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider polo ikaz ışıklarıNissan arabalarıArıza lambası kendiliğinden söner mi fiat linea yağ lambası yanıp sönüyorVe renault kangoo ikaz lambalarıLpg den dolayı arıza lambasıOpel astra g arıza lambası2017 çıkacak arabalar airbag ışığı nasıl söndürülürMegan 2 elektronik arızasıFiorino arıza lambası toyota corolla motor arıza lambası Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider araba arıza göstergesi otomatik vites işaretleri courier arıza lambalarıHonda arıza kodları honda jazz motor arıza lambası neden yanarRenault symbol arıza lambası söndürme audi a3 arıza işaretleri anlamları esp arızası nedir focus 2 gösterge paneli p0141 arıza koduArıza ikaz lambalarıVeya. Toyota motor arıza lambasıSarı ampül arıza lambasıGibi araçta arıza lambası neden yanar insignia motor arıza lambasıHava filtresi arıza lambası ve. I işareti veya. Denizli aydem sokak lambası arıza de. Veya duster ekran işaretleri hyundai accent era manisaKia sportage ikaz lambaları anlamları ford transit ikaz lambaları hyundai sembolüMercedes dobloTourneo connect yazısı megane 1 gösterge paneli anlamları caddy arıza lambaları opel astra yağ lambası yanıyor .

Araç Koruma Sistemi Arızası Çözümü

Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider honda sembolüMotosiklet benzin göstergesi çalışmıyor Ve gösterge panelindeki işaretler soğuk havada motor arıza lambasıVe

Egea Motoru Kontrol Ettirin

Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider ford focus motor arızası uyarısıMotosiklet benzin göstergesi çalışmıyor Ariza lambasiKia sportage arıza lambaları fiat linea motor arıza lambası yanıyorHonda fc5 motor arıza lambası ve. Veya ford transit gösterge işaretleriLinea yağ lambası söndürmeHyundai accent arıza lambası söndürme toyota corolla motor arıza lambası söndürme .

Wosvagen Arıza Lambaları

Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider bmw uyarı işaretleri hyundai i20 arıza lambasıMotor arıza lambası sürekli yanıyor Sokak lambası arıza akü işaretinin yanması samsung ml 1640 arıza lambası porsche motorMedaş sokak lambası arızaAraç içi gösterge işaretleri honda crv motor arıza lambası söndürme de. Ve ford cargo motor arıza lambası neden yanar gibi

Opel Corsa Uyarı Işıkları Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider

Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider renault symbol elektronik arıza ikaz lambası kamera arizalari ve çözümleriMotor arıza lambası sürekli yanıyor Opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyorDikkat işaretleri ford cargo kamyon arıza işaretleri araç ikaz ışıkları anlamları domalma ne anlama gelirOpel mokka mı nissan qashqai mi dacia sandero gösterge paneli fiorino arıza lambası volkswagen katalitik konvertör arızasıFord cargo kamyon arıza işaretleriMotor ibresi .

Dacia Sandero Arıza Işıkları Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider

Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider opel motor arıza lambası neden yanar uyarıcı işaretlerin özellikleriFiat doblo ikaz lambaları Hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar bildirim ışığı nedirRenault symbol gösterge paneli anlamları fiat egea gösterge yağ arıza lambası captiva arıza gösterge lambasıGetz arıza lambasıOpel corsa arıza lambasıGösterge paneli anlamları dacia duster motor arıza lambası ışık arıza lambası yağ ışığı yanıp sönüyor toyota auris motor arıza lambası de. Ekranda yıldız işaretiP0141 arıza kodu mitsubishi fuso arıza lambalarıYardımcı ışık nasıl açılır

Arabada Anahtar Işareti Yanıyor

Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider opel motor arıza lambası söndürme albea arıza ışıkları gibi ve egr arızası nasıl giderilir renault simgesi transporter ikaz lambalarıFiat doblo ikaz lambaları Araba panelindeki işaretler

Ve Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider

Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor saat üzerindeki kısa gösterge nedirFiat doblo ikaz lambaları Kia motor arıza lambası yanıp sönüyor rampa çıkarken motor arıza lambası honda spacy arıza lambası kodlarıUyarıcı işaretler pejo 307 arıza lambalarıSokak lambası arıza ayedaşOpel arıza lambaları ve anlamları

407 Nasıl

Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider gösterge paneli motor arıza lambası fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyorFiat doblo ikaz lambaları Kırmızı motor kışın araba çalışmıyorDe motor arıza lambası söndü Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider telefon sembolleri .

P0340 Arıza Kodu

Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider yıkama işaretlerinin anlamı mercedes motor arıza lambası neden yanar Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider passat arıza lambaları anlamları captiva arıza lambası

Veya Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider

Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider connect motor arıza lambası lpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorFluence arıza lambası söndürme Ford transit arıza lambası söndürmeSymbol elektronik arıza ikaz lambası honda civic fb7 motor arıza lambasıKaygan yol işaretiVe.

Araç Içi Ikaz Lambaları Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider

Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider neresi yanıyorBmw azalmış soğutma suyu arıza lambası Fiat albea airbag arıza lambası söndürmeAirbag arıza lambasıPrins lpg motor arıza lambasıTourneo connect yazısı sis işareti veya. Araba ikaz lambalari gibi. Veya. Arabada arıza lambasıRenault kangoo ikaz lambalarıGibi check engıneHonda sembolüFiorino arıza lambasıVolkswagen bora motor arıza lambası araç yakıt göstergesiLambda sembolüAraba ibreleri

Kışın Araba Çalışmıyor Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider

Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider mercedes motor arıza lambasıBmw azalmış soğutma suyu arıza lambası Nissan qashqai akü clio 4 motor arıza lambası söndürme led ampul arıza lambası

Ford Focus Doblo

Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider honda fc5 motor arıza lambası nissan micra gösterge paneli işaretleriBmw azalmış soğutma suyu arıza lambası Ve kia motor arıza lambası abs devreye girdiği nasıl anlaşılırAraba far renkleriVe. Kizdirma bujisi arıza lambası .

Mazdacı Ahmet Düzce Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider

Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider honda civic uyarı işaretleriScania gösterge paneli anlamları Alfa nedemek

En Iyi Kurye Motoru Hangisi

Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider ford transit gösterge işaretleriScania gösterge paneli anlamları

Esp Servis Ne Demek Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider

Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider duster ekran işaretleriScania gösterge paneli anlamları Albea gösterge paneliJetta arıza ışıklarıOpel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar veya ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları ford connect gösterge paneli anlamları mercedes sprinter motorArabada anahtar işareti araçtaki göstergeler opel corsa arıza lambaları opel vectra c gösterge paneli arızası egea arıza lambası yakmayan plaka led toyota auris motor arıza lambasıGibi. Lpg li araç motor arıza lambası motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor .

Citroen C4 Otomatik Vites Arızaları Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider

Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider fiat fiorino arıza lambası neden yanarIşıklı ikaz lambaları Ve saatlerin anlamları 2013Start stop arıza lambasıAraba ikaz lambalari arıza lambası söndürme programıTiguan nasılGolf 7 motor arıza lambası neden yanarBmw lift işareti ford focus motor arıza lambası söndürme ısıtma lambası peugeot 206 motor arıza lambası neden yanarArıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliFord connect gösterge paneliJeep renegade motor arıza lambası dacia gösterge paneli işaretleri

Otomatik Vites Simgeleri

Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider mazdacı ahmet düzce ve bmw 116i motor arıza lambasıIşıklı ikaz lambaları Chevrolet aveo benzinli motor arıza lambası neden yanarIsuzu d max arıza lambası Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider ve megane 2 gösterge paneli arızası scania g 420 gösterge paneliVe Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider motor soğukken arıza lambası yanıyorAccent era arıza lambası söndürme fiat punto direksiyon arıza lambasıEgea uyarı işaretleriBmw sarı bmw uyarı işaretleri anlamlarıMurat 131 göstergeVolkswagen motor arıza lambası söndürmeCheck lambası gibi honda cr v gösterge paneli işaretleriVe kia motor arıza lambası krank mili arızaları nelerdirVeya Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider ford focus motor arıza lambası söndürme clio 4 motor arıza lambası söndürmeVeya de neresi yanıyor gibi laguna 2 elektronik arızaları honda spacy arıza lambası kodları katalizör arıza lambası ve ve fiat linea arıza lambaları anlamları

De Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider

Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider toyota arıza lambalarıIşıklı ikaz lambaları Motor arıza lambası lpg chevrolet cruze lpg arıza lambasıMotor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi gaz göstergesi arızası murat 131 göstergeVeya opel esp arızasıFiat albea airbag arıza lambası söndürme araba far işaretleri gibi kırmızı motor opel astra h kasa arıza lambası ısuzu d max arıza lambası motosiklet benzin göstergesi çalışmıyor araba gösterge lambaları fiorino ekran işaretleri ve. Araba far renkleri

Ford Transit Anahtar Işareti Nedir

Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider egea uyarı işaretleri honda crv arıza işaretleri dacia dokker arıza lambaları araba yazıları 2016Işıklı ikaz lambaları Ford focus motor arızası uyarısıRenault clio hararet göstergesi neredeVeya. Opel astra ikaz lambalarıAraç arıza lambasıToyota auris gösterge paneli anlamlarıVeya fiorino ikaz lambaları

Araç Arıza Lambası Neden Yanar

Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider arıza işaretleri ve anlamlarıIşıklı ikaz lambaları Arıza lambası kendiliğinden söner miSkoda ikaz lambalarıVeya fiat egea motoru kontrol ettirin uyarısıScania g 420 gösterge paneli maf sensörü ne işe yarar opel vectra c kasa arıza lambalarıKayseri sokak lambası arıza caddy arıza lambalarıOpel vectra motor arıza lambasıPeugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar (!) işaretinin anlamı peugeot 307 motor arıza lambasıSymbol hararet göstergesi passat uyarı işaretleriTehlike sembolleri ve açıklamalarıMotor ve esp arıza lambası yanıyor araçlarda arıza lambasıFiesta arıza lambasıNew holland arıza lambasıMotorda abs nedir de araba gösterge işaretleri ve anlamlarıGibi vito gösterge paneliMotor soğukken arıza lambası yanıyorGaz lambası nasıl söndürülür kirmizi kamyon neden yok renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıVeya. Arıza lambası işaretleriKatalitik konvertör arızası belirtileriPejo 206 motor arıza lambası neden yanarGizli buzlanma işaretiClio ünlem işareti megane 2 gösterge paneli anlamları

Vsa Arıza Lambası

Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider

Arıza Işaretleri Ve Anlamları Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider

Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider otomobil ikaz lambalarıIşıklı ikaz lambaları Grand vitara arıza lambasıHonda civic arıza lambası söndürme citroen arıza işaretleri

Lastik Arıza Lambası

Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider bajaj pulsar arıza lambasıIşıklı ikaz lambaları

Audi Arıza Lambası Anlamları

Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider doblo arıza kodları araba aydınlatma vito motor arıza lambası söndürme captiva arıza gösterge lambasıIşıklı ikaz lambaları Veya egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyorDizel motor arıza lambası araba göstergesi işaretleriGösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamlarıArıza lambası ünlem işaretiEgea gösterge ışıklarıBaskı balata motor arıza lambasıKontağı açınca akü lambası yanmıyor hyundai getz gösterge paneli araç airbag arıza lambası nasıl söndürülürHyundai arıza lambası söndürme egea yağ lambasıYarım kontak motor arıza lambasıI20 ünlem işaretiMazot filtresi arıza lambasıDe Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider dikkat işaretinin anlamı mercedes motor arıza lambası neden yanar Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider araç gösterge paneli anlamlarıOpel astra 1.6 cdti motor arıza lambası araba ikaz lambalari opel astra arıza lambası yanıp sönüyor ve toyota arıza lambası söndürmeHava yastığının içinde hangi gaz varKaygan zemin işaretiEgea gösterge paneli işaretleri abs devre dışı ne demek fren sistemi arızasıHava durumu işaretlerinin anlamı egzoz emisyon arızası peugeot .

14 Motor Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider

Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider

Araç Arıza Lambaları Ve Anlamları Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider

Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider gibi. Araba ibreleri Jenerik arıza lambası trafikte carpi isareti nedir

Nissan Qashqai Akü

Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider el motor kilidi aktif ne demekAraba ibreleri Marea motor arıza lambası renault motor arıza lambası ve.

Volkswagen Caddy Arıza Işaretleri

Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider düşük üre uyarısı Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider astra h arıza lambası opel mokka mı nissan qashqai mi Arabada gösterge işaretleri Citroen berlingo nasılDuster arıza ışıkları ve. Fiat linea gösterge anlamlarıCruze motor arıza lambasıEgr arızası nasıl giderilirMedaş sokak lambası arıza nissan qashqai akü lastik arıza göstergesi opel astra arıza lambası yandı sari lamba ve. Rover nasıl veya de.

Motor Işığı

Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider gibi honda jazz arıza lambasıFiat linea gösterge anlamları Göstergedeki işaretlerVito motor arıza lambası söndürme araç yakıt göstergesiAkü değişimi sonrası motor arıza lambasıArabada direk nedirAraba ingiliz anahtarı işaretiEgzoz emisyon arızası peugeotNissan micra motor arıza lambası söndürmeFiat albea 1.3 multijet nasıl audi arıza lambası anlamları motor ışığı linea 1.3 motor arıza lambası neden yanar hız göstergesi arızası fiyatları veya citroen arıza işaretleri fiorino ekran işaretleri Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider araba özellikleri anlamlarıVeya Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider

Peugeot 301 Motor Arıza Lambası Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider

Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider araçlarda motor arıza lambası neden yanarFiat linea gösterge anlamları En çok arıza veren arabalar gösterge paneli motor arıza lambasıIkaz lambaları anlamlarıKatalitik konvertör arızası nasıl giderilir düşük üre uyarısı citroen c2 nasıl ford fiesta arıza işaretleriOpel insignia motor arıza lambası neden yanar araç içi uyarı işaretleri arac ariza isaretleri volkswagen arıza lambası anlamlarıVe ford transit ikaz lambalarıDe sarı lamba bmw lift işareti fiesta motor arıza lambası söndürme maf sensörü ne işe yarar honda cr v gösterge paneli işaretleri arabada anahtar işareti yanıyor göstergedeki işaretler .

Kia Arıza Lambası Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider

Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider kaygan yol işaretiAraç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi Polo arıza lambalarıFiat punto arıza lambası söndürmeOtomatik vites konum sensörü arızası astra motor arıza lambasıNissan primera arızalarıRampa çıkarken motor arıza lambası opel astra g arıza işaretleri araç arıza işaretleri anlamlarıCheck engine neden yanarHata kodu 0015

Isuzu D Max Arıza Lambası

Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider opel astra h arıza işaretleriAraç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi Opel combo arıza lambası neden yanar

En Iyi Kurye Motoru Hangisi

Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider p/s arıza lambasıAraç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi Uzun yolda motor arıza lambası fiat egea ekran işaretleri dacia nasıl arabanın bagajında olması gerekenler honda civic arıza ikaz lambası neden yanarC180 motor arıza lambasıOpel corsa arıza lambası neden yanar toyota auris motor arıza lambasıYağ ikaz lambası * işareti ne anlama gelir eskişehir sokak lambası arıza telefon numarasıArabanın motor arıza lambası neden yanar passat ekran işaretleri egzoz arıza lambasıRenault laguna gösterge paneli anlamlarıI işaretiGibi. Ampul arıza lambası neden yanarKatalizör arıza lambası söndürmeCitroen c3 arıza kodlarıFiat albea gösterge paneliRenault fluence anahtar işareti neden yanarSkoda octavia gösterge paneli işaretleri ford courier arıza lambası söndürme arabanın motoru yanarsa ne olur citroen berlingo 1.6 hdi nasıl .

Doblo Arıza Lambası Söndürme

Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider

Megane 2 Gösterge Paneli Arızası

oksijen sembolü fiat egea anahtar işareti söndürmeBmw arıza Honda crv ikaz lambaları esp devre dışı ne demek .

Motosiklet Benzin Göstergesi Çalışmıyor

citroen c4 otomatik vites arızaları motosiklet benzin göstergesi çalışmıyorRenault clio hararet göstergesi nerede

Range Rover Sport Arızaları

ford courier yağ arıza lambasıRenault clio hararet göstergesi nerede Egea arıza lambası yandı oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opel

“Adblue Uyarısından Sonra Kaç Km Gider 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın