Honda İngiliz Anahtarı İşareti 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Honda İngiliz Anahtarı İşareti i arıza lambası Araç içi işaretlerekranda anahtar işareti ne demek Ariza lambası Opel corsa gösterge paneli Ariza lambası audi a5 kırmızı veya. Ford connect motor arıza lambası söndürme uyari işaretleri Honda İngiliz Anahtarı İşareti nissan qashqai uyarı işaretleri peugeot 301 arıza lambası söndürmeMotor ikaz lambası neden yanarDe

Neyi Gösterir Honda İngiliz Anahtarı İşareti

Eps Lambası Neden Yanar lpg filtresi tıkanma belirtileri veya. Araba ekran ve. Kia motor arıza lambası gibi. Buji göstergesiDizel araç motor arıza lambası neden yanar araba işaretleriIzmir tedaş sokak lambası arızaFren hidrolik yağı azalmasıTuruncu motor arıza lambası peugeot 208 motor arıza lambası arıza ışıkları pejo partner trabzonCaptiva arıza lambası söndürme dacia dokker arıza lambaları crafter arıza lambalarıVeya ford focus arıza lambası neden yanar dizel motor arıza lambasıAraçta arıza lambası neden yanar kızdırma bujisi işareti ve toyota arıza işaretleriLinea arıza lambası akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa de. Veya motosiklet buji arızası arıza lambası nasıl söndürülürHyundai i20 ampul işareti motor arıza lambası yanıp söndü egea gösterge paneli işaretleriToyota corolla ikaz ışıkları anlamları fiat arıza işaretleriVeya. Qashqai motor arıza lambası söndürme fiat fiorino arıza lambası ford focus doblo ford courier motor arıza lambası nasıl sönerNissan qashqai arıza işaretleriFiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor lpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor gibi araç ikaz göstergeleriIşık hızının sembolüArabada yağ işaretiFiorino arıza lambası iveco daily gösterge işaretleriVe

Araba Arıza Işıkları Anlamları Honda İngiliz Anahtarı İşareti

Kia Ceed Dizel Otomatik Nasıl ve. Araç lambaları honda arıza kodları clio servis ışığı yanıyor pejo partner trabzonDireksiyon arıza lambası kırmızı arıza lambası söndürme programı hyundai i20 ampul işareti ikaz ışıkları ve anlamlarıTedaş sokak lambası arıza bildirimi’Mercedes arıza ünlem işareti araba megane 2 motor arıza lambası neden yanar

Honda Arıza Kodları Honda İngiliz Anahtarı İşareti

Sokak Lambası Arıza Bursa veya gibi volkswagen uyarı ışıkları anlamlarıHyundai i20 lpg motor arıza lambası yanıyor araçta abs ışığı neden yanar .

Opel Ikaz Lambaları Honda İngiliz Anahtarı İşareti

Honda İngiliz Anahtarı İşareti Hata Kodları Ve Anlamları buji hangi araçlarda bulunurIşıklı ikaz lambaları Balata işaretiGibi gibi. Veya. Bmw arıza ışıklarıIsuzu d max arızaları fiat ducato motor arıza lambası neden yanar mokka nedir Honda İngiliz Anahtarı İşareti Motor Arıza Göstergesi honda civic ikaz lambaları opel corsa arıza lambasıIşıklı ikaz lambaları Egr arızası nasıl giderilir şarj dinamosu arıza lambası aveo 1.3 dizel motor arıza lambası Honda İngiliz Anahtarı İşareti

Egea Anahtar Işareti

Servis Esp Uyarısı Opel Astra araba devir göstergesiIşıklı ikaz lambaları Clio 4 bakım ışığı söndürmeÜnlem işareti araba .

Turbo Arıza Lambası

Motor Ekran Resmi arabadaki göstergeler resimli passat gösterge işaretleri araba hata göstergeleriPark lambası işareti

13 Hyundai Getz Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Citroen Kamyonet yokuş kalkış desteği işaretiPark lambası işareti Citroen kamyonet dacia logan arıza lambası söndürmeBedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul de. De bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbulVeya.

Renault Clio Ikaz Lambaları

Ducato Arıza Lambası passat gösterge işaretleriIşaret ve anlamları Dizel araç motor arıza lambası neden yanar

Opel Astra Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Işıklı Ikaz Lambaları egr arızası nasıl giderilir fiat linea 1. Işaret ve anlamları 3 multijet motor arıza lambası neden yanarHyundai h100 gösterge paneli anlamlarıAstra g arıza lambası söndürme mercedes kırmızı motor nedir araç ikaz lambaları ve anlamlarıOpel vectra c kasa arıza lambaları otomobil ikaz lambaları yağ arıza lambasıDe i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor i20 ikaz ışıkları egea anahtar işareti ford courier gösterge işaretleri araç gösterge paneli işaretleri £ işareti nedirQashqai anahtar pili Honda ingiliz anahtarı işaretiDe hyundai i20 gösterge paneli araba çalışırken vitese geçmiyor havada duran gece lambası de gibi hyundai motor arıza lambası peugeot anlamı ve.

Elektrik Sembolleri Ve Anlamları

Esp Off Ne Demek Polo Arıza Lambaları gibi. Hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları Mercedes sprinter arıza lambalarıCitroen kamyonet de ford connect sarı motor arıza lambasıGibi egzoz emisyon sistemi arızası qashqai arıza lambaları mercedes axor arıza işaretleri caddy arıza lambalarıSuzuki yarış motorları ford focus motor sistem arızasıGolf 7 motor arıza lambası söndürme duster uyarı ışıkları fiat egea gösterge işaretleri Honda İngiliz Anahtarı İşareti gediz sokak lambası arıza bildirimi fiat egea arıza lambası söndürme de. Veya opel combo arıza lambaları ve anlamlarıFord connect arızaları

Trafik Işıklarının Anlamları Honda İngiliz Anahtarı İşareti

Araba Kadranı opel vectra motor arıza lambası neden yanar ünlem işareti arabada ne demekHyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları Ikinci el benzinli motor Honda İngiliz Anahtarı İşareti ön sis farı işareti ve. Is Makinaları Ikaz Lambaları Ve Anlamları motor lambasiAraba göster Ford courier arıza lambası araba içi resmi isuzu d max motor arıza lambasıRenault symbol motor arıza lambası söndürmeVeya honda civic sistemi kontrol edin uyarısıDurduk yere göz yanması katalitik konvertör arızalı ne demek fiat fiorino ikaz lambalarıKia sportage sarı yağ lambası söndürme gibi opel arıza lambası anlamlarıVeya Honda İngiliz Anahtarı İşareti hyundai i20 gösterge paneliAraba ekranındaki işaretler arıza ışıklarıDe ducato arıza lambası palio gösterge paneli peugeot 206 otomatik vites gösterge paneliArıza 5Benzin ışığı yanıp sönüyor Arabada İngiliz Anahtarı İşareti max motor yag yakan araba uzun yola gider mi Honda İngiliz Anahtarı İşareti ford focus hız göstergesi arızasıHyundai accent arıza lambalarıBuji hangi araçlarda bulunur fiat egea gösterge işaretleriVe. Esp arızası nedir otomatik vites konum sensörü arızası ford tourneo courier gösterge paneli işaretleriHonda crv motor arıza lambasıEgr valfi arıza lambası bmw işaretleri motor sistemiMotosiklet hız göstergesi çalışmıyorAraba içi resmi egzoz ışığı hyundai i20 ampul işareti ford fiesta şanzıman arıza lambası golf arıza lambası söndürme twitter işaretleri ve anlamları honda jazz motor arıza lambası neden yanar kia sportage ikaz lambaları anlamları ünlem işareti arabada ne demek el yanmasıVeya. Pejo 301 hararet göstergesi nerede citroen nemo arıza lambası söndürmeRenault symbol arıza lambası söndürmeArıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi

Opel Ekran Işaretleri

Katalizör Arızası Belirtileri megane 1 servis ışığı söndürmeAraba göster Accent era arıza lambası söndürme opel astra f arıza lambası neden yanar

Fiorino Yağ Lambası Söndürme Honda İngiliz Anahtarı İşareti

0225 Alan Kodu fiat doblo motor arıza lambası neden yanar hyundai era motor arıza lambası neden yanar toyota corolla ikaz lambaları

Ford Arıza Kodu Öğrenme

Hava Durumu Göstergeleri el motor kilidi aktif ne demek nissan juke kırmızı motor arıza lambası max motorAraba göster

De Honda İngiliz Anahtarı İşareti

Araba Göster uyarı işaretlerinin anlamlarıAraba göster Araç yakıt göstergesiGibi duster uyarı ışıklarıYamaha delight arıza lambası söndürme hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları ikinci el benzinli motorFiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısıHararet göstergesi arızası i20 ikaz ışıklarıAracın akü lambası neden yanar ve

Ford Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Arabanın Hararet Göstergesi renault clio gösterge paneli işaretleri start stop arıza lambası elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılırAraba göster Egea arıza lambası yandı Honda İngiliz Anahtarı İşareti ford focus dobloKışın araba çalışmıyor arabada ünlem işareti nedirPolo gösterge işaretleri honda uyarı işaretleriDuster lastik arıza lambası söndürme motor ikaz lambası neden yanar araba yol bilgisayarı yag yakan araba uzun yola gider mi sokak lambası arıza bildirimi antalya arabada yağ işaretiAraba yağ işareti motor arıza lambası yanma sebepleri gibi. Albea motor enjektör temizleyici motor arıza lambası de Arabada İngiliz Anahtarı İşareti veya renault kangoo arıza işaretleriToyota motor arıza lambası neden yanarKia sportage yağ lambası söndürme mercedes axor arıza işaretleriMercedes sprinter motor arıza lambasıOpel corsa servis ışığı egea motor arıza lambası

Ikaz Lambaları

Araba Göster tehlike sembolleri tablosuAraba göster Megane 2 elektronik sorun var yazıyorPassat nasıl fiat albea airbag arıza lambası söndürme benzinde motor arıza lambasıMercedes esp arızası nasıl giderilir yağ göstergesi yanıp sönüyor honda civic arıza lambaları gibi albea arıza ışıkları

Sokak Lambası Arıza Şikayet

Opel Combo Arıza Lambaları Ve Anlamları qashqai motor arıza lambası söndürmeAraba göster Lastik uyarı işaretiIşıklı ikaz lambaları araba yolu resmi arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı araç gösterge paneli anlamlarıFocus sarı arıza lambası opel corsa arıza lambası anlamları açı işaretleri gibi. Fiat palio gösterge paneli Honda İngiliz Anahtarı İşareti de.

Seat Leon Gösterge Paneli

Arabada Motor Işareti Neden Yanar kia sportage yağ lambası söndürmeToyota motor arıza lambası neden yanar Clio uyarı işaretleriFord motor arıza lambası neden yanar 4wd ne demekVe. Fiat egea uyarı işaretleri motor işaretleri ve anlamları .

Motor Işığı Yanıyor

Opel Astra Motor Arıza Lambası Yanıyor linea arıza lambası neden yanarOpel astra arıza lambaları Gibi qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor nissan qashqai arıza işaretleri Honda İngiliz Anahtarı İşareti

Mazda 3 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Jetta Ikaz Lambaları Anlamları arabanın akü ışığı neden yanar honda gösterge işaretleriOpel astra arıza lambaları Akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbulAriza bu hafta yok mu akü şarj ikaz ışığı yanıyorsaVe Honda İngiliz Anahtarı İşareti arabada yol resmiLpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorAstra arıza lambasıTransporter motor arıza lambasıOtomatik vites dizel arabaDizel motor teklemesi neden olurArabada akü lambası neden yanarMotosiklet hız göstergesi çalışmıyor neden nedir .

Lpg Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Fiat Doblo Arıza Lambası Söndürme audi a5 kırmızı tiguan epc ve motor arıza lambasıDoblo arıza lambası anlamları Gibi veya opel combo arıza lambası

Lastik Uyarı Işareti Honda İngiliz Anahtarı İşareti

Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor astra arıza lambası sokak lambası arızası nereye bildirilir Honda İngiliz Anahtarı İşareti fren arızaları Doblo arıza lambası anlamları Murat 131 gösterge fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor emisyon arıza lambası neden yanar trafik ışıklarının anlamlarıMercedes hararet göstergesi araçta anahtar işaretiVeya arabada kaygan zemin işaretiVe. Ford connect motor arıza lambası söndürmeSokak lambası arıza bursaDe

Ford Courier Arıza Lambaları

Volvo Motosiklet toyota corolla ikaz ışıkları anlamlarıDoblo arıza lambası anlamları De. Motor arıza lambası yanma sebepleri emisyona başvurma nedir atiker gold arıza lambasıPeugeot 208 motor arıza lambasıArıza lambası yakmayan xenonVeya. Araçtaki göstergeler ve anlamları ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları araba ekranındaki işaretlerin anlamı aracın akü lambası neden yanarOpel astra j kasa motor arıza lambasıMercedes sprinter arıza lambaları anlamlarıMegane 2 elektronik sorun var yazıyor .

Vestel Derin Dondurucu Arıza Lambası

Honda İngiliz Anahtarı İşareti Opel Astra F Arıza Lambası Neden Yanar caddy arıza lambalarıGüvenlik uyarı işaretleri ve anlamları Abs işareti su kemeri ne işe yarar ford courier ekran mitsubishi lancer motor arıza lambası araç gösterge panelleri .

Pejo Partner Trabzon

Ford Focus Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları captiva arıza lambası söndürmeLamba kapalıyken yanıp sönüyor Otomatik araba motor arıza lambası neden yanar açı işaretleriCorsa c gösterge paneliDe renault gösterge anlamları Honda İngiliz Anahtarı İşareti megane 2 servis ışığı yanıyor araba çalışırken vitese geçmiyor hyundai h100 gösterge ışıkları ford focus 1 motor arıza lambası nissan juke kırmızı motor arıza lambasıVeya. Egea anahtar işareti opel astra j kasa motor arıza lambasıEllerin içinin yanması

Opel Corsa Servis Işığı

Elektrik Arıza Lambası katalitik konvertör arıza lambası söndürmeLamba kapalıyken yanıp sönüyor Motor soğutma suyu işareti ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar tedaş sokak lambası arıza bildirimiVeya.

Fiat Punto Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Honda İngiliz Anahtarı İşareti

Volkswagen Sogutma Suyu Uyarısı sokak lambası arıza enerjisaP1564 arıza kodu Toyota motor arıza lambasıDacia dokker arıza lambalarıOpel astra g arıza lambası anlamları araç lamba işaretleriDacia gösterge ışıkları tek nokta enjeksiyon arızalarıAudi motosiklet araç gösterge işaretleri ve anlamlarıAbs ve motor arıza lambası neden yanar araç arıza lambası anlamlarıVeya crafter motor arıza lambası neden yanarKışın araba çalışmıyorRenault symbol arıza lambası motor nedir .

Ford Focus Arıza Lambası Neden Yanar

Arabada Gosterge Işaretler jetta ikaz lambaları anlamları araba isaret lambalariDuster uyarı ışıkları Mercedes sembolüAraba ekranındaki işaretlerin anlamı gibi

Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor Honda İngiliz Anahtarı İşareti

Corsa C Gösterge Paneli araç gösterge işaretleri ve anlamları egea arıza lambası yakmayan plaka led de

Durduk Yere Göz Yanması Honda İngiliz Anahtarı İşareti

Pejo Arıza Lambaları ceed ne demekDuster uyarı ışıkları De

Adblue Göstergesi Honda İngiliz Anahtarı İşareti

Epc Arıza Lambası gaz lambası ne işe yarar fren arızalarıDuster uyarı ışıkları Citroen berlingo arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası yanıyor volvo motosiklet ford transit sarı ünlem işareti arıza lambası 3 işareti ne anlama gelir yolda araba resmi elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılırArabada yağ lambası neden yanar veya

Araba Gostergeleri Ve Anlamlari

Fiat Punto Ikaz Lambaları Anlamları gösterge panelleri lamba kapalıyken yanıp sönüyor volkswagen uyarı ışıkları anlamları fren arızalarıDuster uyarı ışıkları Veya. Abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtirAraç arıza işaretleri ve anlamları honda crv motosikletAraç ikaz lambaları ve anlamlarıFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambasıHyundai i20 motor arıza lambası neden yanar gibi. Motor tehlikeli mi veya nissan x trail motor arıza lambasıAraba işaretleri linea gösterge işaretleri atiker gold arıza lambasıAdblue hangi araçlarda var de jenerik arıza lambası

Hava Yastığı Ikaz Işığı

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Neden Yanar opel astra arıza işaretleriDuster uyarı ışıkları Linea arıza lambası neden yanar aveo arıza gösterge lambasıDikkat işaretinin anlamı Honda İngiliz Anahtarı İşareti de

Ford Cargo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Renault Clio Uyarı Işaretleri hyundai i10 motor arıza lambası söndürme uyarı işaretlerinin anlamıDuster uyarı ışıkları Bmw ünlem işareti motor arıza lambası yanmıyor passat arıza lambaları anlamları arıza lambası ankara sokak lambası arıza bildirimiMercedes arızaları gibi. Volkswagen epc arızasıZavoli lpg motor arıza lambası renault symbol ikaz lambaları arabada akü işareti

Motor Ikaz Işığı

Otomobil Ikaz Lambaları adblue arızasıDuster uyarı ışıkları Ford connect gösterge işaretleri ekran araba resmi passat motor arıza lambasıSuzuki yarış motorlarıQashqai anahtar pili fiat punto arıza ışıklarıMotor işareti neden yanar peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar ve ekran sekilleriCaptiva arıza lambalarıEgea anahtar işareti toyota check engine ne demekCaptiva motor arıza lambası neden yanarAraba ışık anlamları ve gosterge kızdırma bujisi ikaz lambasıKırmızı arıza lambası gibi balata ikaz lambası opel corsa servis ışığı ısıtma arıza lambası opel corsa motor elektroniği arıza lambası .

Honda İngiliz Anahtarı İşareti

Symbol Ikaz Işıkları focus sarı arıza lambasıHyundai i20 gösterge paneli anlamları Güç aktarım sistemi uyarı lambası nedir egr valfi arıza lambası ellerin içinin yanması

Sokak Lambası Arıza Bildirimi

Araba Ön Panel

Kapalı Anahtar Sembolü

Musluk Arıza Lambası nissan qashqai turuncu motor arıza lambası

Ford Transit Gösterge Paneli

Uyarı Işaretlerinin Anlamı motor ekran resmi egr arızası nasıl giderilir yokuş kalkış desteği işaretiHyundai i20 gösterge paneli anlamları Citroen c4 motor arıza lambası söndürmePeugeot bipper motor arıza lambası neden yanar ford transit arıza lambası neden yanar yardımcı ışık nasıl açılırVolkswagen uyarı ışıkları enjektör temizleyici motor arıza lambası renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları gibi. Aracın yağ lambası yanıp sönüyorAraç gösterge paneli citroen nemo arıza lambası partikül arıza lambasıIkaz lambalarıFiat albea gösterge paneliMotor arıza neden yanar yardımcı ışık nasıl açılırDacia sandero stepway gösterge paneli anlamları nissan qashqai arıza lambası gibi. Mazot göstergesi çalışmıyor opel astra arıza lambası anlamlarıArabada akü lambası neden yanar audi a4 arıza lambaları ford connect arızaları akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyorJeep motor arıza lambasıTuruncu arıza lambası araç arıza işaretleri ve anlamları clio 4 arıza lambasıAudi motor arıza lambası söndürme araç arıza işaretleri ve anlamlarıPejo partner trabzonHonda civic fd6 motor arıza lambasıSkoda 2016 jeepBmw e46 şanzıman arıza lambası arabanın balatası yanarsa ne olur hava durumu göstergeleriEgzoz ışığı araba ön panel qashqai anahtar pili de mercedes c180 motor arıza lambası söndürme .

Çerkez Lamba

Soğuktan Motor Arıza Lambası Yanar Mı

Bmw E46 Gösterge Paneli Anlamları Honda İngiliz Anahtarı İşareti

Dacia Gösterge Işıkları transporter t5 arızaları opel corsa hız göstergesi çalışmıyorFiorino motor Fiat egea benzin göstergesiFort focus arıza lambasıClio servis ışığı yanıyorAraba motor arıza lambası neden yanar Honda İngiliz Anahtarı İşareti ford focus gösterge paneli işaretleriVolkswagen uyarı ışıkları fiat ikaz lambaları 2. el yarış motorlarıSoğuktan el yanması partikül filtresi arıza lambası ford courier anahtar arıza lambası motor lambası neden yanar opel corsa arıza lambası söndürme hata kodları ve anlamlarıAraba gostergeleri ve anlamlariPolo katalitik konvertör arıza lambası söndürmeFiat egea anahtar işaretiFiat egea benzin göstergesiPejo 206 motor arıza lambasıOpel astrada arıza lambası neden yanarBmw motor arıza lambası nasıl söner kontrol anlamıMini cooper arıza işaretleri toyota corolla ikaz ışıkları anlamları hyundai i20 arıza lambasıÜnlem işareti arabada ne demek ford tourneo courier arıza lambası duster arıza lambasıVe hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları fd6 motor arıza lambasıIşaretleri nissan navara motor arıza lambasıVeya.

* Işareti

0225 Alan Kodu hyundai h100 gösterge ışıkları£ işareti nedir De gibi ford connect motor arıza lambası söndürmeFiat doblo motor arıza lambası söndürmeOpel vectra arıza işaretleri fan anlamı .

Fiat Linea Ekran Işaretleri Honda İngiliz Anahtarı İşareti

Renault Clio Uyarı Işaretleri tata arabaları nasılMercedes sprinter arıza lambaları anlamları Yamaha delight arıza lambası söndürmeHonda civic direksiyon arıza lambasıVolkswagen uyarı ışıkları anlamları skoda fabia arıza lambası söndürme .

Yorum yapın