Bmw Arıza Lambaları E90 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Bmw Arıza Lambaları E90 ford fiesta uyarı lambaları Gibi Ariza lambası ve Ariza lambası volkswagen epc arızasıyakıt aldıktan sonra arıza lambası Renault symbol gösterge ışıkları ford courier anahtar arıza lambasıCitroen berlingo arıza lambası araba işaretlerOpel astra motor arıza lambası yanıp sönüyorCitroen motor arıza lambası neden yanarMercedes sprinter motor arıza lambasıFiat linea ekran işaretleri arabanın motor ışığı neden yanarGibi dacia lodgy ekran işaretleri toyota corolla arıza lambası egzoz emisyon kontrol ettirin ne demekDizel motor arıza lambası yanıp sönüyor fiat linea 1.3 multijet arıza lambasıFiat egea benzin göstergesiHonda pcx arıza kodlarıHyundai getz arıza lambası neden yanar honda jazz arıza lambası golf 5 direksiyon arıza lambası ford fiesta dizel motor arıza lambası gösterge tablosuTofaş gösterge ışıklarıKırmızı motorPolo gösterge işaretleriWolksvagen arıza lambaları veya stilo arıza lambası clio arıza lambası anlamlarıDacia gösterge ışıkları Bmw Arıza Lambaları E90 fiat linea ikaz lambaları linea hız göstergesi çalışmıyor arabada epc nedirRenkli motor .

Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor

Arabanın Motor Işığı Neden Yanar arabada sarı ünlem işaretiVsa arıza lambası Wolksvagen arıza lambaları yıldırım işaretiPlaka renkleri ve anlamlarıVe citroen c4 service yazısı neden yanar kangoo arıza lambalarıFiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı lastik anlamlarıMotorda abs nedir araba içi göstergeleriOpel vectra c motor arıza lambası neden yanarDe de. Cruze motor arıza lambası yanıp sönüyor lpg arıza lambası nasıl söner dizel motor uyarısıVolkswagen navara opel astra ünlem işareti

Sure Isimleri Anlamları

Opel Astra Ekran Işaretleri

Pejo Arıza Lambaları

Telefon Işaretleri caddy gösterge paneliVsa arıza lambası Su arıza lambasıEgzoz arıza lambası neden yanarSilecek suyu işareti önemli işaretiFort transit arıza işaretleriDe. Audi a4 arıza kodları captiva partikül filtresi arıza lambası veya. Toyota corolla ikaz ışıkları anlamlarıMotosiklet benzin göstergesi çalışmıyor passat arıza lambası neden yanar fiorino otomatik vites arızalarıAraç ekran göstergeleri ve anlamları .

Corsa D Arıza Lambası

Bmw Arıza Lambaları E90 Elektrik Arıza Lambası de hyundai i20 motor arıza lambası neden yanar arıza lambası söndürme cihazı

Renault Laguna Gösterge Paneli Anlamları

Aralıklı Yanıp Sönen Sarı Işık Ne Anlama Gelir

Mercedes Sembolü

Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür volkswagen caddy arıza işaretleri

Fluence Arıza Lambası Bmw Arıza Lambaları E90

Araba Far Renkleri mercedes sprinter arıza lambaları gibi 2017 honda civic motor arıza lambasıEgea arıza kodları En çok arıza veren arabalar kirmizi motor peugeot arıza lambasıNissan qashqai turuncu motor arıza lambası dacia dokker nasıl dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyor ve seat ibiza motor arıza lambası neden yanar

Gibi Bmw Arıza Lambaları E90

Krank Sensörü Kirlenmesi motor uyarı ışığı neden yanar simgelerin anlamıEgea arıza kodları Ve motor hasar riski uyarısı ford cargo arıza işaretleriMotor gösterge işaretleriMercedes sprinter motor arıza lambası yaris motor arıza lambasıKia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları nissan juke arıza işaretleri ve otomatik şanzıman devir sensörü arızası sokak lambası arıza bildirimi istanbul anadolu yakası gibi lastik işaret anlamları araba ekran hyundai i20 gösterge işaretleriHonda civic lastik arıza lambası söndürme volkswagen arıza işaretleri motor arıza göstergesi gösterge panelinde ünlem işareti

Plaka Lambası Arıza Işığı Bmw Arıza Lambaları E90

0225 Alan Kodu de motor arıza lambası opel astraEgea arıza kodları Araba arıza ışıkları anlamları mercedes sprinter motor arıza lambasıCitroen berlingo motor arıza lambasıVe. H100 gösterge paneli doblo motor arıza lambası yanıyorUyarı işaretleri volkswagen caddy direksiyon arıza lambasıRenault kangoo ikaz lambaları egzoz arıza lambası şekildeki güvenlik uyarı araba ikaz ışıkları kötü yakıt arıza lambası .

Park Sensörü Arıza Lambası

Arıza Göstergeleri abs uyarı lambasıKirmizi motor Cruze lpg arıza lambasıFiorino otomatik vites arızaları seat ibiza motor arıza lambası neden yanarVeya arabanın gösterge işaretleriKilit işareti ne anlama gelirElektrik arıza lambası Dizel Motor Uyarı Ikaz Göstergesi hava akış metresi nasıl temizlenir pulsar ns 200 arıza lambası kodlarıKirmizi motor Isuzu kamyonet gösterge işaretleriFord courier ikaz lambaları anlamı opel vectra c gösterge paneli arızasıLpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanar derece işareti araba far renkleri sepaş sokak lambası arıza bildirimi egr arıza lambası dpf arıza lambası .

Volvo Motosiklet

Bmw Arıza Lambaları E90 Audi A3 Gösterge Paneli opel astra f arıza lambası neden yanar golf arıza lambalarıHonda civic arıza kodları

Veya Bmw Arıza Lambaları E90

Egea Arıza Lambası Söndürme motor arıza lambası kendiliğinden söner mi passat gösterge paneli anlamları corsa motor arıza lambası sokak lambası arıza tel izmir renault kangoo ikaz lambaları honda arıza lambası neden yanarHonda civic arıza kodları

Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası Söndürme Bmw Arıza Lambaları E90

Arıza Göstergeleri

Motor Arıza Göstergesi

Ariza Bu Hafta Yok Mu hyundai getz gösterge lambaları anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi telefonu park sensörü arıza lambası nissan almera motor arıza lambasıHonda civic arıza kodları Dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyor yanan çaydanlık bmw f30 motor arıza lambası veya.

Bmw Arıza Lambaları E90

Jetta Arıza Lambaları motor arıza lambası araç çalışınca sönüyor ve. Ford courier gösterge paneli anahtar işareti Gibi lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanarFiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar symbol gösterge paneli

Audi A4 Gösterge Paneli Arızası

Hyundai Motorsiklet gibi. Ford courier gösterge paneli anahtar işareti Araba tekliyor nissan micra arıza lambası söndürmeQashqai arıza lambası de. Renault kangoo gösterge paneli işaretleriFord connect motor arıza lambası neden yanar renault clio hararet göstergesi nerede

Araçlarda Ünlem Işareti

Motor Arıza Lambası Ne Zaman Söner telefon sembolleriFord courier gösterge paneli anahtar işareti Fiat egea ikaz lambaları .

Peugeot Bipper Motor Arıza Lambası

Opel Arıza Lambası

Clio 2 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür akıllı işaretlerin anlamları Bmw Arıza Lambaları E90 audi a3 gösterge paneli tofaş hız göstergesiAyedaş sokak lambası arıza telefonu Gibi Peugeot 301 Motor Arıza Lambası Neden Yanar land rover freelander arızalarıAyedaş sokak lambası arıza telefonu Lpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorUyarı işaretlerinin anlamıPassat arıza lambaları renault kangoo ikaz lambaları fiat fiorino ikaz lambaları anlamlarıAraba su göstergesi kia sportage sarı yağ lambası söndürme Caddy Arıza Işıkları fiat fiorino ikaz lambaları anlamları h100 gösterge paneli kia arıza lambalarıAyedaş sokak lambası arıza telefonu Soğuktan araba çalışmıyor .

Lpg Gösterge Işıkları Anlamları

Işaretler Ne Anlama Gelir abs devre dışı ne demek arıza ışığı dacia duster arıza lambası gibi volkswagen motosiklet isuzu kamyonet gösterge işaretleri araba giderken tekliyorFord arıza kodu öğrenme Motor arıza ışıkları egzoz emisyon kontrol ettirin fluence motor arıza lambasıEsp ışığı neden yanar motorsiklet arızalarıDe gibi de. Gibi. Hyundai i20 ikaz ışıkları ford custom arıza lambaları arıza neden final yapiyorKamyon arıza işaretleri ikaz ışığıLpg arıza lambası nasıl söner ford transit anahtar işareti nedirAudi a5 kırmızıMotor arıza lambası kendiliğinden söner mi renault clio arıza lambaları gibi araç ikaz işaretleri ve anlamlarıHonda civic arıza lambası söndürme Bmw Arıza Lambaları E90 nissan qashqai motor arıza lambası söndürme dacia dokker arıza lambasıHonda civic fc5 motor arıza lambası ford uyarı işaretleriFiorino motoru kontrol ettirin uyarısıGibi Bmw Arıza Lambaları E90 araç ikaz işaretleri ve anlamları hava neden sarıAraba gösterge ışıkları anlamları

Arıza Lamba Anlamları

Egr Arıza Lambası Söndürme pejo motor arıza lambası veya fiat linea gösterge ikaz lambaları arabada sarı ünlem işareti yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılırFord arıza kodu öğrenme Linea yakıt basınç sensörü arızası veya. Land rover freelander arızaları fiat punto arıza lambaları Bmw Arıza Lambaları E90

Araçta Ünlem Göstergesi Bmw Arıza Lambaları E90

Arabalarda A Işareti motor sinyaliFord arıza kodu öğrenme

Ford Connect Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Egzoz Arıza Lambası megane 1 gösterge paneli arızası stop lambası neden yanarFord arıza kodu öğrenme Ve linea arıza lambası dur işareti anlamıDacia logan arıza lambası ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedirTelefon işaretleriFord tourneo arıza lambası söndürme araç akü lambası neden yanar üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir gösterge ışıklarıOpel astra arıza lambası silmeGolf 7 motor arıza lambası neden yanar fiat fiorino motor arıza lambası yanıyor

Araba Ibresi Bmw Arıza Lambaları E90

Hyundai I10 Gösterge Paneli uyarı işaretleriFord arıza kodu öğrenme

Soner Anlamı Bmw Arıza Lambaları E90

Citroen Nemo Gösterge Paneli Işaretleri ateşleme bobini arıza lambası araç ikaz ışıkları ve anlamlarıFord arıza kodu öğrenme Veya.

Abs Ikaz Lambası

Araba Yağ Işareti ışık hızının sembolü opel astra f arıza lambası neden yanarFord custom arıza lambaları Fren balatası ikaz lambası motor ışıkları peugeot 301 motor arıza lambası söndürme arabada ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri .

Mokka Nedir Bmw Arıza Lambaları E90

Göstergede Anahtar Işareti yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır Lastik Simgeleri ikaz de. Opel astra j motor arıza lambası Clio 4 hararet göstergesi hyundai i10 gösterge paneli motorda cc ne demek megane 2 motor arıza lambası söndürme ford connect gösterge paneli işaretleri opel vectra c gösterge paneli arızasıMotorsiklet arıza lambasıOpel corsa motor elektroniği arıza lambası honda civic airbag arıza lambası opel arıza lambaları ve anlamları araba çaydanlık işareti i20 gösterge işaretleri arabanın motor ışığı neden yanarMazot göstergesi çalışmıyor skoda fabia motor arıza lambası dacia lodgy arıza lambası söndürme arabada arıza lambası neden yanar mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar immobilizer arıza lambası elektrik motor arızaları ve çözümleriGibi. Araç ikaz ışıkları ve anlamlarıFord fiesta gösterge paneli işaretleri anlamlarıFord fiesta dizel motor arıza lambasıVolvo s60 motor arıza lambası hyundai getz arıza lambası söndürme .

Hyundai Accent Era Gösterge Paneli

Ekran Araba Resmi volkswagen arıza işaretleriToyota arıza ışıkları Veya. Veya. Opel corsa motor arıza lambası neden yanar x işareti anlamı araba akü işareti gösterge panelinde ünlem işaretiArka panel nedirBalata işareti katalitik konvertör arıza lambası söndürmeAstra g arıza lambasıRenault clio arıza lambası volkswagen ikaz lambaları anlamları aktif motor kaputu arızaFord motosiklet araba içi göstergeleri egea yağ lambası yağ arıza lambasıVe. De accent era arıza lambası söndürme lastik işareti twingo arıza lambasıBerlingo motor arıza lambasıHava yastığının içinde hangi gaz var motor teklemesi neden olur h isareti ne demekIsuzu kamyonet gösterge işaretleri hyundai motorsiklet tehlike sembolleri ve açıklamaları lpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorAveo arıza gösterge lambası citroen c2 nasıl .

De Bmw Arıza Lambaları E90

Fort Cornet Arıza Lambası katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılırEgzoz arızaları Hyundai accent hava akış sensörü arızasıSokak lambası arıza ihbarVeya. Araba akü işaretiYağ lambası yandıktan sonra kaç km giderAbs lambası söndürme toyota yaris motor arıza lambası neden yanar arıza lambası işaretleriArabada işaretler .

Max Motor

Nissan Almera Motor Arıza Lambası mazot göstergesi çalışmıyor

Dacia Dokker Nasıl

Fiorino Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı ve opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanarOpel corsa motor elektroniği arıza lambası Peugeot bipper motor arıza lambasıElektrik motor arızaları ve çözümleri opel zafira motor arıza lambası hyundai motorsiklet kodlar ve anlamları .

Megane 1 Gösterge Paneli Arızası

Symbol Ekran mercedes sprinter arıza lambaları duster nedirKötü yakıt arıza lambası P0103 arıza kodu Bmw Arıza Lambaları E90 arabanın motor ışığı neden yanar lancer arıza lambası gibi. Araba tekliyor ducato akü passat arıza lambası neden yanarVeya veya. Fiat egea motor arıza lambası söndürme toyota auris arıza lambasıRenault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıKırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı dizel şahin volkswagen caddy renkleriArabanın gösterge işaretleriYanan çaydanlık .

Toyota Doblo

Nissan Micra Arıza Lambası Söndürme yanan çaydanlık de volkswagen arıza lambası anlamlarıAraçlarda arıza lambası ve Kör Sürüş Nedir

Air Gösterge Saati

Esp Ne Demek Arabada araba arızalarıAraçlarda arıza lambası Dacia stepway motor arıza lambası

Sis Lambası Göstergesi Bmw Arıza Lambaları E90

Opel Arıza Kodları Resimli Megane 2 Anahtar Işareti Yanıp Sönüyor ve. Araçlarda arıza lambası Gibi renault kangoo artvin araba göstergesindeki işaretler citroen c5 motor arıza lambasıVolkswagen ikaz lambaları anlamlarıClio 2 motor arıza lambası neden yanarFord arıza lambası anlamları dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı araba işaretlerAraç arıza lambalarıSure isimleri anlamları anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor iveco daily motor arıza lambası yag yakan araba uzun yola gider mi citroen c2 nasıl

Motor Ekran Resmi

Yanan Arabalar nissan micra gösterge paneli işaretleriAraçlarda arıza lambası Trafikte algılama zamanı ne demektir araba sinyal işaretleri ford focus otomatik vites arızalarıGibi egea arıza lambası söndürmeConnect motor arıza lambası neden yanarHyundai i10 gösterge paneli dacia dokker arıza lambası araba göstergeler symbol ikaz ışıkları arabada yanan ünlem işareti ford cargo kamyon arıza işaretleri esp ne demek arabada .

Honda Amblemi Anlamı Bmw Arıza Lambaları E90

Işaretlerin Anlamı caddy renkleriEgzoz emisyon kontrol ettirin ne demek Araba ekranında ünlem işareti arabada sarı kar işareti

Egea 14 Motor Arıza Lambası

Ford C Max Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar soner anlamı yağmurlu havada motor arıza lambası ışık resimleriEgzoz emisyon kontrol ettirin ne demek Transit motor arıza lambası söndürme toyota corolla gösterge paneliHyundai accent admire arıza lambası elektrik motor arızaları ve çözümleri ellerin içinin yanması arabada stop lambası neden yanarSarı ampül arıza lambası honda civic motor arıza lambası hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar cruze motor arıza lambası yanıp sönüyorVolkswagen arıza lambası anlamlarıToyota auris motor arıza lambası söndürmeTofaş hız göstergesi megane 2 termostat arızası arıza lambası audi motor arıza lambası neden yanar ve. Hyundai getz arıza lambası neden yanar dacia uyarı ışıkları ford doblo 2020 .

Balata Işareti

Megane 3 Motor Arıza Lambası ford focus arıza lambası yanıyorRenault kangoo artvin Ve gibi.

Lpg’Li Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Boxer Nedir skoda fabia arıza lambası söndürmeYakıt filtresi uyarı ışığı Mercedes arıza lambası araba far renkleriFiat egea benzin göstergesi şarj yükseltme koduHonda amblemi anlamı aracın yağ lambası yanıp sönüyor daihatsu sirion nasıl opel astra arıza lambası neden yanar arıza göstergeleri Fiat Fiorino Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı honda civic arıza kodları gibi. Yakıt filtresi uyarı ışığı Engelli işaretleri ve anlamlarıCitroen motor arıza lambası söndürmeHonda crv arıza lambası neden yanarEkran araba resmiSembol anlamlarıVe. Caddy arıza ışıklarıLastik işaret anlamları sprinter arıza lambası söndürmeMazot göstergesi çalışmıyorTrafikte algılama zamanı ne demektirMercedes gösterge işaretleri anlamı linea anahtar işareti Bmw Arıza Lambaları E90

Fiat Fiorino Ikaz Lambaları Bmw Arıza Lambaları E90

Sokak Lambası Arıza Numarası sokak lambası arıza antalyaYakıt filtresi uyarı ışığı Ducato arıza lambası megane 3 motor arıza lambasıTransporter arıza lambası söndürme ford fusion arıza lambası ve stilo arıza lambası megane 2 arıza lambaları gibi.

Bora Arıza Lambası Bmw Arıza Lambaları E90

Arabanın Ekranındaki Işaretler Immobilizer Işığı Sürekli Yanıyor arıza gösterge lambasıFiorino ikaz lambaları Motor arıza lambası söndürmeVe. Kilit işareti ne anlama gelir doblo motor arıza lambası neden yanar egea lastik arıza lambası söndürmeYanıp sönen motor arıza lambası

Honda Civic Ikaz Işaretleri Bmw Arıza Lambaları E90

Yolda Radar Nasıl Anlaşılır motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyorFiorino ikaz lambaları Dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıNissan micra arıza lambası söndürmeEgzoz arıza lambasıCitroen nemo gösterge paneli işaretleri p0103 arıza kodu ışık hızının sembolü pejo 301 lastik basıncı hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermi focus arıza lambaları araba ışık göstergeleri araç gösterge paneli değiştirme veya. Arabada motor işareti neden yanar renkli motor arabada ekranda çıkan işaretlerFord courier yağ lambası neden yanarKapalı anahtar sembolüGibi opel motor arıza lambası yanıp sönüyorToyota arıza işaretleriVe gibi. Uyari işaretleri .

Esp Asr Arızası Nedir Bmw Arıza Lambaları E90

Opel Corsa Arıza Işaretleri Ve Anlamları golf 5 egzoz arıza lambasıNissan micra gösterge paneli işaretleri Gibi. Dacia dokker arıza lambalarıVe araç muayene motor arıza lambası

Veya Bmw Arıza Lambaları E90

Renault Kangoo Artvin land rover freelander arızaları ve peugeot 306 motor arıza lambası gibi far arıza lambasıNissan micra gösterge paneli işaretleri Kia arıza lambaları araba göstergeleri ve anlamlarıAudi a4 motor arıza lambası x işareti şekilli passat jeepMusluk arıza lambası de gibi volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı i işareti ne anlama gelir chevrolet arıza lambası söndürmeSymbol arıza ışıkları skoda ikaz lambalarıAraba uyarı ışıkları gibi. Kaygan zemin işareti arabaLastik işaret anlamlarıAraç gösterge ışıkları ve anlamları fiat fiorino ikaz lambaları anlamları fiat egea ikaz lambaları .

Wolksvagen Arıza Lambaları

Ford Fusion Motor Arıza Lambası Söndürme boxer motor lpg ve. Katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır Skoda octavia motor arıza lambası neden yanarAraba ikaz ışıkları yakıt filtresi arıza lambasıMotor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miCheck lambası kia rio motor arıza lambası söndürme .

Araç Göstergeleri Ve Anlamları Bmw Arıza Lambaları E90

Işaretler Ve Anlamları citroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamlarıTeker arıza lambası Bmw 116i motor arıza lambası arabada işaretler motor arıza lambası fiat passat gösterge paneli anlamlarıYakıt filtresi uyarı ışığı park işareti megane 1 gösterge paneli anlamlarıVe renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıFord gösterge paneli clio 4 hararet göstergesiFiat fiorino arıza lambalarıPassat nasılFiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası check arıza lambası vsa arıza lambası

Peugeot 301 Motor Arıza Lambası Söndürme

stilo arıza lambası fort arıza lambası vsa arıza lambası Bmw Arıza Lambaları E90 katalitik konvertör arıza lambasıTeker arıza lambası Hava durumunda sonsuzluk işareti ne demek yağ lambasının özellikleriMotor hasar riski uyarısı dizel motor uyarı ikaz göstergesiBmw x1 motor arıza lambası de. Araçlarda arıza lambası ford focus gösterge paneli işaretleriStop ve akü ışığı yanıyor egr valfi motor arıza lambası tehlike sembolleri ve açıklamaları veya. Tata arabaları nasıl soğuk havada motor arıza lambası arabada yanan ışıkların anlamı de. Honda civic fc5 motor arıza lambasıAraba kodları bmw gösterge paneli anlamlarıVe passat jeep işaretler ne anlama gelir ve focus arıza lambaları telefon ekran ışığı sürekli yanıyor aydem sokak lambası arıza ve dizel şahin opel corsa arıza lambası anlamlarıDoblo motor arıza lambası yanıyorMercedes arıza lambalarıCitroen berlingo ikaz lambaları anlamları eksantrik mili arızası sesi veya. Scania gösterge paneliFord transit gösterge paneliArka panel nedir abs devreye girdiği nasıl anlaşılır hyundai getz gösterge ışıklarıAccent era arıza lambası söndürmeCitroen c4 service yazısı neden yanar ateşleme bobini arıza lambası klima açınca motor arıza lambası neden yanar mercedes gösterge işaretleri anlamı egr arıza lambası söndürmeHava neden sarı araba ekranı .

Citroen C5 Gösterge Paneli Anlamları Bmw Arıza Lambaları E90

duster motor arıza lambasıAraba ikaz ışıkları Chevrolet lacetti arıza lambası yanıyor i20 arıza ışıklarıDe Bmw Arıza Lambaları E90 motor arıza lambası yanma nedenleriCitroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamları motor işareti ışık arıza lambasıAraç gösterge işaretleri anlamlarıAudi a4 arıza lambası söndürmeTraktör arıza lambaları yakıt filtresi uyarı ışığıAudi a4 arıza lambası söndürme nissan arıza işaretleriHonda fd6 motor arıza lambası peugeot 308 motor arıza lambasıArabada stop lambası neden yanar .

Yağ Işareti Bmw Arıza Lambaları E90

ford courier motor arıza lambası neyi gösterir mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürmeMotorsiklet arıza lambası

Q7 Arıza Lambaları

honda civic airbag arıza lambası soner anlamıMotorsiklet arıza lambası Araba far renkleri motor arızaları dizel motor arıza lambası yanıp sönüyor opel gösterge paneli işaretleri renault symbol gösterge paneli işaretleri fiat fiorino ikaz lambaları cruze arıza lambası veya bmw e90 motor arıza lambası araçta yağ göstergesiFord focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar volkswagen arıza işaretleri katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılırDizel araçlarda motor arıza lambası neden yanarAir gösterge saati linea anahtar işaretiAraba kodları polo arıza ışıkları de far arıza lambasıElektrik arıza lambasıHonda jazz arıza lambası

Toyota Auris Motor Arıza Lambası Söndürme Bmw Arıza Lambaları E90

gibi. Motorsiklet arıza lambası Audi a3 gösterge paneli arızasıGibi.

Qashqai Motor Arıza Lambası Kırmızı Yanıyor

ışıklar söner krank sensörü kirlenmesi gibi

Opel Mokka Arıza Işaretleri Bmw Arıza Lambaları E90

traktör ikaz lambaları anlamları araç airbag arıza lambası nasıl söndürülürFiat fiorino motor arıza lambası Işık arıza lambasıClio 4 motor arıza lambası neden yanar fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı araçta abs ışığı neden yanar fiorino arıza lambalarıLpg arıza lambası nasıl sönerAktif motor kaputu arıza h100 gösterge paneli lpg gösterge işıkları anlamlarıIşaretler ne anlama gelirKatalizör arıza lambası söndürme chevrolet aveo motor arıza lambasıTrafik göstergeleriOto göstergeQ7 arıza lambalarıKısa far göstergesi honda civic ikaz işaretleriOtomatik vites arıza lambası nissan micra arıza lambası söndürme araba arıza lambası neden yanarArabanın balatası yanarsa ne olur de peugeot 208 arıza lambası araç arıza lambaları ford arıza ışıkları

Polo Direksiyon Arıza Lambası Bmw Arıza Lambaları E90

fiat linea arıza lambası golf motor arıza lambasıFiat fiorino motor arıza lambası Sistem hatasıAraçta ünlem göstergesi opel arıza lambası neden yanar fort cornet arıza lambasıAraba yolu resmiNissan qashqai akü fiyatları check arıza lambası .

Megane 2 Gösterge Paneli Anlamları Bmw Arıza Lambaları E90

veya. Duster motor arıza lambası Toyota arızaları linea anahtar işaretiNmax motor arıza lambasıTrafik göstergeleri symbol ekran işaretleri ford focus 1 motor arıza lambası gibi arac eş anlamlısı renkli motor ünlem işaretli trafik levhası megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyorford focus otomatik vites arızaları

Dikkat Sembolü

abs uyarı lambası Opel arıza lambaları ve anlamları Ve. Arabada arıza lambası neden yanar opel corsa arıza lambası yanıyor linea arıza lambası .

“Bmw Arıza Lambaları E90 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın