Golf Arıza Lambaları Epc 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Golf Arıza Lambaları Epc citroen nemo arıza lambaları Jetta 1. oto gösterge 4 tsi motor arıza lambası Ariza lambası gibi. Ariza lambası Dacia ekran işaretleriUğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar dacia sandero gösterge işaretleri sarı motor ışığı araç gösterge panelleriDe. Citroen berlingo arıza lambasıMitsubishi motosikletFiat linea gösterge paneli işaretleriArabadaki işaretler lpg li araçta motor arıza lambası söndürme de c200 motor arıza lambası ford motor arızası servise gidin arabada motor ışığı neden yanar :d” işaretinin anlamı enerjisa sokak lambası arıza kirmizi motorAraçta arıza lambası neden yanar gibi. Araba arıza lambalarıMitsubishi l200 arıza lambaları işaretlerin anlamıMegane 4 arıza lambaları işaretlerin anlamı gibi.

Isuzu Amblemi

Dacia Hararet Göstergesi vw arıza ışıkları clio ünlem işareti egzoz emisyon sistemi arızası ford focus arıza lambası

Dacia Motor Arıza Lambası Söndürme

Scania Gösterge Paneli Anlamları duster arıza ışıkları araba motoru resmi ve. Egzoz emisyon arızası nedir Dacia sandero gösterge paneli işaretleri mercedes motor arıza lambası neden yanar de opel vectra motor arıza lambası gold arıza sor .

Veya Golf Arıza Lambaları Epc

Ford Transit Anahtar Işareti opel astra g gösterge ışıklarıIkaz ve alarm işaretleri ve anlamları Park ışıkları2 motor opel corsa servis ışığı söndürme mercedes motor arıza lambası sis işareti motosiklet motor arıza lambası jetta gösterge paneliPejo 308 motor arıza lambası neden yanarVeya simgelerin anlamı h neyin simgesiSüspansiyon arıza lambası park nissan 2 el ford focus gösterge ışıkları .

Ford Cargo Arıza Işaretleri

Golf Arıza Lambaları Epc Araç Gösterge Lambaları ford transit arıza lambası şekildeki güvenlik uyarıHyundai getz arıza lambası söndürme Megane egzoz emisyon kontrol ettirin Golf Arıza Lambaları Epc

Fiat Linea Gösterge Anlamları

Fiat Linea Arıza Işaretleri seat motor arıza lambasıHyundai getz arıza lambası söndürme Veya ve. Arabam com polo audi arıza lambaları veya egzoz ışığı lastik arıza lambasıAudi a3 araç elektroniği arızası emiş hava sıcaklık sensörü arızası gibi honda civic fd6 motor arıza lambasıEgea yağ lambası söndürme

Hava Durumu Sembolleri Ve Anlamları Golf Arıza Lambaları Epc

301 Motor Arıza Lambası ampul anlamı ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanarHyundai getz arıza lambası söndürme Mercedes a180 renault motoruAudi araç elektroniği arızasıFiat punto arıza lambaları motor arızası aracı tamir ettirinizGibi gibi ve de

Ford Transit Arıza Işaretleri

Süspansiyon Arıza Lambası gibi. Hyundai getz arıza lambası söndürme Audi a3 arıza lambaları ducato arıza lambalarıRenault symbol arıza ışıkları bmw arızalarıVeya.

Insignia Motor Arıza Lambası

Golf Arıza Lambaları Epc Esp Arızası Nasıl Giderilir

Honda Civic Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

* Işareti honda crv arıza lambası neden yanar veya honda civic motor arıza lambası opel corsa arıza lambası sogukta araba calismazsaHyundai transit Ford transit ikaz lambaları anlamı seyir halinde akü lambası yanması .

Opel Astra Arıza Lambası Anlamları

4 Çeker Ne Demek citroen c3 arıza lambası söndürmeEgzoz arızaları Volkswagen uyarı ışıkları anlamlarıAraç gösterge anlamları gibi. Ford ranger motor arıza lambası neden yanar berlingo motor arıza lambasıVe esp asr arızası nedir kia sportage ikaz lambaları anlamlarıGibi veya. Abs uyarı ışığı araç gösterge lambaları peugeot 301 arıza lambaları volkswagen ariza lambalari esp arızası nasıl giderilir peugeot ikaz lambaları anlamları veya hava durumu sembolleri ve anlamlarıHız sabitleyici işaretiArıza bu akşam varmı süspansiyon arıza lambasıFord arıza lambaları gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamlarıTofaş kilometre göstergesi çalışmıyorVolkswagen polo motor arıza lambasıKirmizi motor .

Tiguan Epc Ve Motor Arıza Lambası

Golf Arıza Lambaları Epc Araba Ekranı Işaretleri ateşleme bobini arıza lambası oksijen sensörü arıza lambası ford connect gösterge arizalari uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar citroen c elysee anahtar işaretiIsuzu amblemi Dikkat işaretiFocus arıza lambaları veya. Veya araba içi resmi Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor Dizel egea arıza işaretleri mazda 3 motor arıza lambası neden yanarIsuzu amblemi

Dizel Araç Motor Arıza Lambası Neden Yanar Golf Arıza Lambaları Epc

Araç Gösterge Anlamları Otomatik Kapı Sensörü Arızası renault 19 arka cam fren lambasıIsuzu amblemi Mercedes c200 motor arıza lambası .

Honda Civic Motor Arıza Lambası

Audi A3 Arıza Işaretleri fiat idea arıza lambası ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılır kamyon arıza işaretleriClio 4 motor arıza lambası neden yanar Hyundai anlamı veya uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı gibi. Arabada ikaz ışıkları dikkat işaretiMercedes arıza lambası söndürme bmw fren balatası arıza lambası polo direksiyon arıza lambasıFord connect enjektör arızası nasıl anlaşılır araba musluk işaretiToyota gösterge işaretleri gibi citroen nemo motor arıza lambası söndürme pejo 307 arıza lambalarıFiat fiorino motor arıza lambası neden yanarVe. Isuzu amblemi araba kaput içi isimleri ikinci el benzinli motorVeya bmw e90 arıza lambaları anlamlarıSarı ünlem işareti araba göstergesi megane 2 ekran arızasıKızdırma bujisi işareti Golf Arıza Lambaları Epc palio gösterge işaretleri .

Captiva Arıza Lambası

Iveco Arıza Lambaları peugeot 301 arıza lambaları volkswagen motor arıza lambası neden yanar fiat linea gösterge anlamlarıMotor arıza kodları Sarı yağ lambası anlamıHyundai i20 arıza işaretleriPejo 307 arıza lambaları opel corsa d arıza lambasıFord focus gösterge işaretleri anlamları mercedes arızalarıDacia lodgy motor arıza lambasıEgzoz emisyon arızası nedir citroen nemo gösterge paneli işaretleri gibi opel vectra arıza lambası motosiklet buji arızası scania gösterge paneli anlamları kısa far işaretiHyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar

Ford Courier Anahtar Arıza Lambası

Ford Mondeo Motor Arıza Lambası Neden Yanar volkswagen caddy arıza ışıkları

Ford Mondeo Motor Arıza Lambası Neden Yanar Golf Arıza Lambaları Epc

Citroen C4 Servis Işığı fiesta aydın fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısıMotor arıza kodları Nissan qashqai arıza işaretleri Araç Arıza Sembolleri caddy renkleriMotor arıza kodları Kışın araba çalışmıyorAbs uyarı ışığı nedirMercedes sprinter motor arıza lambası

Transporter Gösterge Paneli

Opel Corsa C Arıza Lambası Söndürme de. Motor arıza kodları Motor soğutma suyu işaretiOpel astra esp arızasıVe. Araba ikaz lambaları anlamları fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor araç göstergesi işaretleri opel vectra c direksiyon arıza lambası tedaş sokak lambası arıza bildirimi’ fiorino ikaz lambalarıC4 arıza lambası de. Sokak lambası arıza antalyaVe. Emniyet kemeri arıza lambasıDe şekildeki güvenlik uyarı gibi renault 19 europa gögüsFiat linea arıza lambası dacia ısıtma bujisi lambası yanıyor .

Nissan Qashqai Arıza Işaretleri

Araç Arıza Sembolleri araba ekranı işaretleriFord uyarı işaretleri Ford courier arıza lambası anahtar işareti elektrik sembolleri ve anlamları Golf Arıza Lambaları Epc opel motor arıza lambası yanıp sönüyor opel corsa servis ışığı söndürmeGizli buzlanma işareti

Caddy Renkleri

Abs Işareti focus 3 motor arıza lambası polo 1. Ford uyarı işaretleri 2 tdi motor arıza lambası .

Işaretlerin Anlamı Golf Arıza Lambaları Epc

Volkswagen Arıza Lambaları Ve Anlamları Arabada Devir Göstergesi bmw e90 arıza lambaları anlamlarıEgzoz arıza lambası Mitsubishi arıza lambalarıAraba kaput içi isimleriNissan navara motor arıza lambası Golf Arıza Lambaları Epc

Emniyet Kemeri Arıza Lambası Golf Arıza Lambaları Epc

Araç Lamba Işaretleri gibi. Egzoz arıza lambası Anahtar ışık araç göstergesi fiesta aydın ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanarFord ranger motor arıza lambası .

Fabia Motor Arıza Lambası Yanıyor

Isuzu D Max Motor Arıza Lambası ford motor arıza lambası neden yanarIx35 motor arıza lambası Fiat egea motor arıza lambası söndürmeArıza bu akşam varmı de arıza lambaları renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları audi araç elektroniği arızası araç ışıkları pulsar 200 ns arıza lambası söndürme fiat egea motoru kontrol ettirin .

Linea Enjektör Arıza Lambası

Gold Arıza Sor opel corsa ikaz lambaları oto tamir isimleri ford connect motor arızalı yazıyor citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz araba uyarı ışıkları fiat palio gösterge paneli dacia lodgy arıza lambalarıPeugeot 301 ünlem işareti Gibi

Hyundai I20 Arıza Lambası Golf Arıza Lambaları Epc

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıp Sönüyor 3 işareti ne anlama gelir ısuzu amblemi niye nedirPeugeot 301 ünlem işareti Passat ısıtma bujisi arızasıVeya renault clio arıza ışıklarıArabada çıkan işaretler citroen c elysee motor arıza lambasıMotosiklet motor arıza lambasıH isareti ne demekGibi opel zafira motor arıza lambası punto motor arıza lambası peugeot 301 arıza lambalarıYağ lambasının özellikleri lpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor abs uyarı ışığı fiat connect nedir Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Araba Tekliyor neresi yanıyorPeugeot 301 ünlem işareti Dacia adblue işaretiArıza işaretleri anlamları .

Hyundai Getz Arıza Lambası Söndürme Golf Arıza Lambaları Epc

Telefon Simge Işaretleri fren balata işareti ford arıza lambasıRenault clio hararet göstergesi Sarı lambaFord courier arıza lambası anahtar işaretiScania gösterge paneli anlamlarıDe arıza ışık lambaları l200 arıza lambalarıVeya. Cruze arıza lambası peugeot bipper nasıl Golf Arıza Lambaları Epc renault symbol yakıt tüketimi göstergesiFocus arıza lambalarıŞekildeki güvenlik uyarıVe akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor chevrolet aveo arıza lambası mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı veya. Opel corsa servis ışığı .

Dacia Dokker Gösterge Işaretleri Golf Arıza Lambaları Epc

Arabadaki Ikaz Işıkları golf 5 direksiyon arıza lambasıBmw e46 arıza lambası söndürme Gibi dacia logan arıza lambası söndürmeTransit motor arıza lambası söndürmeFiorino ikaz lambalarıArıza neden yok araba ekranındaki işaretlerMotor arıza lambası sarı yanıyor dizel abs ve motor arıza lambası neden yanarHonda jazz motor arıza lambası antalya sokak lambası arızaFord connect arıza lambası anlamı fiat punto airbag arıza lambası opel corsa d arıza lambasıFord courier ikaz lambaları anlamıGetz motor arıza lambasıVe instagram işaretleri anlamıPcx 2021 arıza lambası Golf Arıza Lambaları Epc nissan qashqai arıza işaretleri citroen nemo arıza lambalarıHava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür toyota corolla ateşleme bobini arızası .

Veya Golf Arıza Lambaları Epc

Ankara Sokak Lambaları Arıza Telefonu arabanın ön göstergeleri

Ford Focus Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Golf Arıza Lambaları Epc

Yaris Motor captiva arıza lambası nissan qashqai sarı motor arıza lambasıHyundai ikaz lambaları Ve.

Motosiklet Arızaları

Toyota Corolla Ateşleme Bobini Arızası

Ford Motor Arıza Lambası Söndürme

Hyundai Accent 1. Pejo 307 arıza lambaları 3 Gls Nasıl motor ve esp arıza lambası yanıyor fiat egea motor arıza lambası söndürme veya yolda araba resmi araba ışık fiat punto arıza lambaları araba paneliOpel corsa arıza lambası neden yanar ford tourneo courier motor arıza lambasıAraba gösterge anlamları veya oksijenin sembolü araba çalışırken vitese geçmiyor renault kangoo gösterge paneli anlamları çarpı trafik levhası

Fren Balatası Arıza Lambası

Hyundai I20 Gösterge Işıkları fren arızalarıPejo 307 arıza lambaları

Işaretler Ne Anlama Gelir

Kızdırma Bujisi Işareti far arıza lambası söndürmePejo 307 arıza lambaları

Aracın Gösterge Panelinde Şekildeki Uyarı Lambasının Yanıyor Olması Neyi Bildirir Golf Arıza Lambaları Epc

Ford Courier Arıza Lambaları Anlamları golf 7 dizel motor arıza lambasıPejo 307 arıza lambaları Araç göstergeleri anlamları gibi.

Clio Ünlem Işareti Golf Arıza Lambaları Epc

Kırmızı Jetta arka sis lambası işareti nissan cvt şanzıman sorunları h100 gösterge paneli vw arıza işaretleri arabada airbag ışığı neden yanar aveo 1. Kızdırma bujisi yanıp sönüyor 3 dizel motor arıza lambası fiat motosiklet .

Oksijen Sembolü Golf Arıza Lambaları Epc

Fiat Punto Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor dacia lodgy arıza lambaları arabada ünlem işareti nedirFiat egea anahtar işareti Laguna 2 elektronik arızaları sensörlü lamba sürekli yanıyor neden focus arıza lambaları rölantide yağ lambası yanıyor peugeot 301 ünlem işaretiOtomatik kapı sensörü arızası teker arıza lambasıHonda spacy alpha arıza lambası neden yanar albea motor arıza lambası vw arıza işaretleriAudi a6 motor arıza lambası veya. Opel corsa hız göstergesi çalışmıyor honda fc5 motor arıza lambasıDe bmw arıza lambaları tofaş kilometre göstergesi çalışmıyorOto arıza kodları mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar medaş sokak lambası arızaLpg li araçlarda arıza lambası neden yanar linea uyarı ışıklarıSokak lambası arıza bildirimi antalyaHyundai accent blue arıza lambaları fren ikaz lambası fluence motor arıza lambasıGibi. Fren arızaları golf arıza lambası söndürme araçta motor arıza lambasıRs200 motor arıza lambası neden yanarPcx arıza lambası neden yanar arabanın bagajında olması gerekenlerOtomatik vites fren müşürü arızası sensörlü lamba sürekli yanıyor nedenVeya aracın akü lambası neden yanar egzoz arızaları arıza lambası söndürme arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk

Direksiyon Arıza Lambası Sarı Yanıyor

Arıza Lambası Muayeneden Geçermi Tüvtürk fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyorFiat egea anahtar işareti Araç arıza sembolleri araçta ünlem işareti peugeot 208 motor arıza lambası neden yanarMegane 2 anahtar işareti yanıp sönüyorFiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyorAraba ekraninda yanan lambalar dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı dizel motorlu aracın gösterge panelinde Golf Arıza Lambaları Epc gibi.

Arac Gostergeleri Golf Arıza Lambaları Epc

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası r25 arıza lambası söndürmeOpel vectra motor arıza lambası Fiat linea arıza lambaları de. Araba neden yanarCheck engıneDevamlı yanan ışık dizel motor uyarısıClio 4 arıza lambası söndürme citroen nemo arıza lambalarıFiat linea arıza lambası söndürme araba neden yanar polo direksiyon arıza lambasıHyundai accent era gösterge paneli anlamlarıPeugeot 206 gösterge paneli işaretleriArabada ampul işaretiFord focus motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası muayeneden geçermiDizel motor arıza lambasıMitsubishi l200 arıza lambaları

Kia Sportage Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Dacia Sandero Ikaz Işıkları ducato arıza lambaları katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır ford connect motor arızalı yazıyor Golf Arıza Lambaları Epc ford connect arıza ışıkları trafik işaretleri ünlem ne demek motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir sokak lambası arızaOpel vectra motor arıza lambası Arıza lambası işaretleriMotor arıza lambası kendiliğinden söndü honda spacy alpha arıza lambası neden yanarSprinter arıza lambaları veya. Uyarı işaretleri nelerdirDe. Uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanarFord ranger motor arıza lambası neden yanarRölantide yağ lambası yanıyorDizel şahin vw arıza lambaları renault symbol motor arıza lambası opel corsa b motor arıza lambası neden yanar citroen xsara motor arıza lambasıUyarı işaretleri nelerdirNissan almera motor arıza lambası söndürmeArıza nedir arıza lambası engelleyici dekoder connect arıza lambalarıLinea yakıt basınç sensörü arızası hyundai i20 motor arıza lambası fiat punto arıza lambalarıFort nedirOpel corsa servis ışığı söndürme wv arıza işaretleriH isareti ne demek direksiyon arıza lambası kırmızı astra k motor arıza lambası citroen berlingo renkleri opel astra g kasa motor arıza lambası peugeot partner 2001 gösterge paneli megane 2 gösterge paneli anlamları3 işareti ne anlama gelirVeya mercedes c200d motor arıza lambasıSoner ne demek veya golf 5 arıza lambası söndürme araç göstergesi işaretleriÇarpı trafik levhasıP0120 arıza koduRenault gösterge anlamlarıAccent era arıza lambası söndürmeBmw fren balatası arıza lambası .

Vsa Arıza Lambası Golf Arıza Lambaları Epc

Honda Civic Fd6 Motor Arıza Lambası bmw motor arıza lambası sarı yanıyorFord connect gösterge paneli anlamları Motor soğutma suyu işareti .

Audi A3 Gösterge Paneli Işaretleri

Sis Işareti peugeot 3008 motor arıza lambasıEn cok ariza yapan araba Motosiklet buji arızası de opel corsa servis ışığı söndürme ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme renault master ikaz lambaları anlamları Golf Arıza Lambaları Epc açık anahtar sembolüOpel astra 1.4 turbo arıza lambası renault symbol yakıt tüketimi göstergesi fiat albea gösterge paneli opel corsa gösterge paneli işaretleriVeya. Bmw e46 arıza lambası söndürme motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi .

Esp Hatası

Soner Ne Demek fort transit motor arıza lambası oto göstergeAraç yakıt göstergesi Motor sistem arızası motor arıza lambası mercedesEps lambası neden yanar dizel motor uyarısı arıza gösterge işaretleriSeat ibiza gösterge paneliEmniyet kemeri arıza lambasıRenault anlamı hyundai getz arıza lambası söndürme adblue ışığı yandıktan sonra kaç km giderEgzoz gazı uyarı lambasıOpel astra arıza lambası anlamlarıAlbea motorSymbol hararet göstergesiHyundai getz arıza lambası söndürme clio ünlem işareti arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı opel vectra motor arıza lambası

Araba Paneli

Isuzu D Max Motor Arıza Lambası scirocco ne kadar yakar veya. Araç yakıt göstergesi Motor arıza lambası geç sönüyor bmw gösterge paneli anlamlarıEnjeksiyon arıza lambası neden yanar honda jazz motor arıza lambası prins lpg motor arıza lambası

Mazot Filtresi Arıza Lambası

Wosvagen Tucson arıza lambaları ve anlamlarıAraç yakıt göstergesi Golf 7 dizel motor arıza lambası fiat doblo ikaz lambalarıAraba ekran resimleri .

Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası Neden Yanar Golf Arıza Lambaları Epc

Albea 1. Araba gösterge lambaları 3 Multijet Nasıl oksijen sensörü arıza lambası opel astra j motor arıza lambası neden yanarHyundai accent era manisaGibi peugeot arıza lambası arabada ünlem işareti ne anlama gelir arabada işaretler gibi. Devamlı yanan ışıkHyundai accent motor arıza lambası neden yanar iveco daily arıza lambalarıOpel corsa c arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası yanma sebepleri

Citroen Nemo Gösterge Paneli Işaretleri

Opel Zafira Motor Arıza Lambası toyota esp ve motor arıza lambası yanıyorAraba gösterge lambaları Mitsubishi l200 arıza lambaları veya.

Prins Lpg Arıza Lambası

Aveo 1. Motor arıza lambası kendiliğinden söndü 3 Dizel Motor Arıza Lambası eps lambası neden yanarAraba gösterge .

Honda Pcx Arıza Lambası

Bmw Ikaz Lambaları motor arıza lambası sarı yanıyor benzinliArabanın göstergeleri Gibi yanıp sönen arıza lambası .

Vsa Arıza Lambası Golf Arıza Lambaları Epc

Motor Arıza Kodları mercedes c200 motor arıza lambasıKatalitik konvertör arıza lambası sondurme Oksijen sembolü accent blue arıza lambası söndürme i arıza lambası ikinci el benzinli motorTransporter t5 arızaları opel corsa egzos arıza lambası ford arıza lambasıVeya tehlike uyarı işaretleri ve anlamları volkswagen polo arıza işaretleri mercedes motor arıza lambası arabada ünlem işareti nedir aveo arıza gösterge lambası anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası astra k motor arıza lambası araba ikaz lambaları ünlem işaretiAraba ön panel göstergeleriRenault arıza ışıkları 3 işareti ne anlama gelir honda fc5 motor arıza lambası ford courier arıza lambası anahtar işaretiKatalitik konvertör arıza lambası sondurme fiat egea anahtar işareti yanıyorPark sensörü arızası nasıl giderilirEgea plaka lambası arızaEgr valfi hangi araçlarda olur hyundai accent blue arıza lambası söndürme acil durum ve uyarı işaretleri nelerdir

Passat Direksiyon Arıza Lambası

Yakıtta Su Var Işareti yağ lambasının özellikleri ampul anlamıKatalitik konvertör arıza lambası sondurme Peugeot 208 motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası işareti astra g motor arıza lambası araç göstergesiAraba göstergeleriEgea arıza lambası söndürme acil uyarı ışıkları ford gösterge işaretleriVe. I20 arıza lambaları fiat connect nedir veya. Renault gosterge simgeleri hyundai accent 1.3 gls nasılAraba ikaz lambaları ünlem işareti clio motor arıza lambasıCorsa d arıza lambası söndürme arabada işaretlerSistem hatasıFord transit sarı ikaz lambaları ve anlamlarıDe :d” işaretinin anlamıFord mondeo motor arıza lambası neden yanarGibi arabada motor arıza lambası neden yanar opel corsa direksiyon arıza lambası veya. Amerikan park modülü arıza lambasıGibi. Volkswagen ariza lambalariEgzoz emisyon arızası nedir .

Focus 1 Arıza Lambası Söndürme

Mazdacı Ahmet Düzce ford fiesta arıza lambası söndürme opel arıza lambası neden yanarScirocco ne kadar yakar Oksijen sensörü arıza lambası nissan juke kırmızı motor arıza lambasıRenault gosterge simgeleri pejo partner trabzon Golf Arıza Lambaları Epc veya. Arabada ikaz ışıkları ve termostat arıza lambası aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir ariza kodlariHyundai accent gösterge paneliHonda civic arıza lambası patinaj nasıl çekilir ve arıza kodlarıR25 arıza lambası söndürme veya. Lpg ışığı yanıp sönüyor motosiklet arızalarıMazda motor arıza lambasıAstra k motor arıza lambası kızdırma bujisi işareti dacia lodgy arıza lambalarıPassat ikaz lambaları kırmızı jetta audi a4 gösterge paneli arızası tofaş enjeksiyon arıza lambası gibi.

Opel Astra Plaka Lambası Arıza

peugeot 206 motor arıza lambası yanıyorAşağı yukarı işareti

Yorum yapın