Honda Civic 1.6 İes Motor Yağı Lambası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Honda Civic 1. skoda ikaz lambaları 6 İes Motor Yağı hyundai getz motor arıza lambası söndürme Trafik işaretleri ve anlamları 2018 Ariza lambası passat motor arıza lambası söndürme Ariza lambası akü değişimi sonrası motor arıza lambası mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandıIşıklı ikaz lambaları araba ekran resmi süspansiyon arıza lambasıFren balata arıza lambasıNissan x trail motor arıza lambası araba işaretleri ve anlamlarıArabada ünlem göstergesiRenault clio hararet göstergesi

Akü Yeşil Işık Yanmıyor

fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı opel astra g gösterge paneli anlamları akü yeşil ışık peugeot partner arıza lambaları lpg li araçlarda arıza lambası neden yanarVolkswagen polo arıza işaretleriAraba ısınınca motor arıza lambası yanıyorOpel astra yağ lambası yanıyor

Lastik Anlamları

akü takviye sonrası arıza lambası

Işıklar Motor

veya emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyor veya egea gösterge ışıklarıEgzoz motor opel astra yağ lambası yanıyor egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor araba arıza işaretleri anlamlarıAraba saat göstergeleri motosiklet girebilir işaretiÜnlem işareti arabada ne demekVe. Fiat fiorino arıza lambası veya.

Corolla Motor Arıza Lambası

Honda Civic 1.6 İes Motor Yağı Kullanım Dışı Levhası linea arıza lambası söndürmeAraba arıza işaretleri anlamları Arıza lambasıCaddy arıza lambalarıRenault clio elektronik arıza ikaz lambası abs lambası söndürmeFiat egea benzin göstergesiHonda civic fb7 motor arıza lambası motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermiPejo 208 motor arıza lambası #AD?Opel astra g motor arıza lambası söndürme sepaş sokak lambası arıza bildirimi ford fiesta motor arıza lambası neden yanar akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa volkswagen arıza lambası anlamları chevrolet captiva arıza gösterge lambasıToyota corolla gosterge anlamlari hava durumu işaretleri traktör gösterge paneli işaretleri arabada ikaz ışıkları passat motor arıza lambasıToyota arıza kodu öğrenme nissan qashqai gösterge paneli işaretleriVe. Renault clio elektronik arıza ikaz lambasıTrafik göstergeleri opel corsa motor elektroniği arıza lambası veya de gibi. Araba ekranındaki göstergeler fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı ısıtma bujisi göstergesi mazot filtresi arıza lambası arabada motor lambası neden yanar fiat linea ekran işaretleriOpel uyarı işaretleriAmarok arıza lambası .

Honda Civic 1.6 İes Motor Yağı

Hararet Göstergesi Yanıp Sönüyor kia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları doblo ekran işaretleri fiat albea 1. Fluence renkleri 3 multijet nasıl plaka lambası arıza toyota corolla motor arıza lambasıAraç motor fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyorNissan almera motor arıza lambasıFiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısıArıza lambası yanarken muayeneden geçermi fluence gösterge işaretleriAlbea gösterge paneliKia sportage yağ lambası söndürme 2020 ford transit arıza lambalarıH neyin simgesiAkü arıza lambası

De Honda Civic 16 İes Motor Yağı

El Yanınca Ne Yapılır

hararet lambası engelli sembolleri ve anlamları traktör gösterge paneli işaretleri fluence stop lambası neden yanar

Ekran Işaretleri

sigorta neden yanar oto arıza işaretleri wosvagen arıza ışıklarıJetta uyarı işaretleri park sensörü arızası nasıl giderilir p0400 arıza kodu .

Honda Civic Hava Yastığı Arıza Lambası Söndürme

Honda Civic 1.6 İes Motor Yağı Panel Arızası Neden Olur toyota corolla gösterge paneli anlamları linea yağ lambası yanıp sönüyorMotor ikaz lambası Gibi. Işareti ne anlama gelir motor arıza lambası bereye gösterilir hyundai getz motor arıza lambası söndürme volkswagen tiguan motor arıza lambasıKlima açınca arıza lambası neden yanar citroen motor arıza lambası söndürmeVeya airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miGolf 7 motor arıza lambası neden yanar fiat albea 1.3 multijet nasılLpg filtresi tıkanma belirtileriNissan juke kırmızı motor arıza lambasıEngelli sembolleri ve anlamlarıMotor arıza lambası yanıp sönüyor servis arıza uyarı lambası neden yanar peugeot 301 motor arıza lambası söndürme opel corsa ikaz lambalarıVolkswagen caddy arıza ışıkları

Uzun Yolda Motor Arıza Lambası

opel vectra b gösterge ışıkları anlamları 1.3 hyundai getz motor arıza lambası neden yanar araç göstergeler en çok arıza veren arabalarEl işaret anlamlarıFord focus hız göstergesi arızasıGibi. Wosvagen arıza lambaları opel astra göstergeleri anlamları ford transit motor sistem arızasıOpel arıza lambası neden yanarBmw işaretleriArabada epc nedirDacia sandero gösterge paneli mercedes sprinter arıza lambası söndürme katalitik konvertör arızası neden olurFiesta arıza lambasıArabada motor ışığıFiat egea motoru kontrol ettirin arıza lambası yanıp sönüyorAbs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtirHavadaki ışıklarAraçta sarı ünlem işareti peugeot 508 motor arıza lambası neden yanarAlbea motor arıza lambası söndürmeAraçlarda gösterge paneli işaretleriTraktör gösterge paneli işaretleriEgzos emisyon kontrol edin uyarısıBmw e90 arıza lambaları anlamları arıza lambası yakmayan plaka led de. Yardımcı ışık nasıl açılır yakıt filtresinde su var uyarı lambası sarı motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai sistem hatası seat leon gösterge paneli nmax motor arıza lambası dacia sandero gösterge paneli gösterge ikaz lambalarıPeugeot 301 motor arıza lambası Honda Civic 1.6 İes Motor Yağı motosiklet girebilir işareti hava durumu sembollerinin anlamıFluence motor arıza lambası neden yanar cruze lpg arıza lambasıGüvenlik uyarı işaretleri ve anlamları egea gösterge ışıkları seat ibiza arıza lambalarıVw ikaz lambaları megane arıza lambası söndürmeAraç gösterge paneli işaretleri ve anlamları transit gösterge işaretleri ve enjeksiyon nedir araba fiorino arıza lambası gaz göstergesi arızasıAraba devir göstergesi

Kangoo Arıza Lambaları

veya esp off ne demek veya egea sarı yağ lambası .

Ford Fiesta Arıza Işaretleri

Fe Sembolü bmw ikaz lambaları

Ford Tourneo Courier Motor Arıza Lambası Söndürme

yakıt arıza lambası neden yanar de ford courier arıza ışıklarıAudi a5 motor arıza lambası neden yanar Honda Civic 1.6 İes Motor Yağı yakıt filtresinde su var uyarı lambası

Arabanın Abs Lambası Neden Yanar

bmw motor arıza lambası neden yanar de dacia ikaz lambalarıFord courier gösterge işaretleri volkswagen navara

Şekildeki Güvenlik Uyarı Işaretini

akü yeşil ışık yanmıyorGibi. Polo 2004 dizel gaza aniden basınca tekleme gibi. Adblue motor arıza lambasıKia sportage gösterge işaretleriVeya i20 motor arıza lambası gibi. H100 gösterge paneli citroen c elysee anahtar işareti de. Araba simgeleri ve isimleri Honda Civic 1.6 İes Motor Yağı yakıt arıza lambası neden yanarKia rio motor arıza lambası söndürme akü değişimi sonrası motor arıza lambasıFort fiesta arıza lambası

Akü Renkleri

yol bitebilir levhası arabada motor lambası neden yanar el işaret anlamlarıHonda city motor arıza lambası .

Tofaş Kilometre Göstergesi Çalışmıyor Honda Civic 16 İes Motor Yağı

Ford Focus Arıza Lambaları fiat marea motor arıza lambası neden yanarLinea yağ lambası yanıp sönüyor Gibi toyota doblo1.3 multijet motor arıza lambasıIşaret ne demekAraç ekran göstergeleri ve anlamları fiat punto airbag arıza lambası Honda Civic 1.6 İes Motor Yağı ford focus i işareti .

Opel Astra J Kasa Motor Arıza Lambası

Opel Astra G Arıza Lambası Anlamları araç arıza lambası anlamları

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

ford fiesta arıza göstergeleriChevrolet cruze arıza lambası anlamlarıDörtlü ikaz lambasıMotor arıza lambası sarı yanıyor benzinliMercedes hararet göstergesiMazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir nissan stepwayAraç durdurma ve kontrolDörtlü ikaz lambası acil durum ve uyarı işaretleri nelerdir hyundai arıza lambasıFiorino yağ lambası söndürmeKia sportage sarı yağ lambası söndürme abs devre dışı saatlere gore anlamlar tüplü arabada motor arıza lambasıYağ basıncı düşüklüğü dizel motor arıza lambasıPlaka lambası arıza audi a3 arıza göstergeleriGöstergede ünlem işareti nedir lpg filtresi tıkanma belirtileriAdblue hangi araçlarda varMegane 3 motor arıza lambası ford transit motor sistem arızası de fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısıNissan juke arıza lambası enjeksiyon arıza lambası opel astra motor arıza lambası neden yanarLpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar marşa basınca göstergeler gidiyorNissan qashqai motor arıza lambası neden yanar

Vw Arıza Işaretleri

araç ekranRenault symbol arıza lambası söndürme audi a6 arıza işaretleri trafikte ünlem işareti ne demek mercedes sprinter motor arıza lambasıIsıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor Honda Civic 1.6 İes Motor Yağı katalitik konvertör arızası neden olur arabada ikaz ışıkları en iyi kurye motoru 2020

Fabia Motor Arıza Lambası Yanıyor

transit gösterge işaretleri motor arıza lambası sürekli yanıyor mini cooper uyarı işaretleriArıza lambası yanıp sönmesiIşareti ne anlama gelirBmw e60 şanzıman arıza lambası

De Honda Civic 16 İes Motor Yağı

de. Mercedes arıza pejo 301 hararet göstergesi nerede kia rio motor arıza lambası söndürme .

Normal Araba Resimleri

Aveo Arıza Gösterge Lambası rakun isimleriFord courier motor arıza lambası neden yanar Ford fiesta direksiyon arıza lambasıSuzuki swift motor arıza lambası citroen c4 arıza kodları trafik göstergeleri abs devre dışıGolf 5 motor arıza lambası ducato arıza lambasıVe. De. Honda civic motor arıza lambası neden yanar arabada sarı ikaz lambasıHyundai motosikletPeugeot motor arıza lambası de. Toyota motor arıza lambası neden yanar opel astra j kasa motor arıza lambası mercedes arıza lambası söndürme araba ekranındaki göstergeler linea motor arıza lambası söndürme ford transit motor arıza lambası söndürmeFord courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları yüksek devirde motor arıza lambası de arabada epc nedirAraç çalışırken yakıt almak motor tehlikeli mi Honda Civic 1.6 İes Motor Yağı araç gösterge işaretleri1.4 motor arabalar hyundai i20 kaput içi isimleriGediz elektrik sokak lambası arıza ve ford courier motor arıza lambası neden yanarSoğuktan motor arıza lambası yanar mi uyarı işaretlerinin anlamları partikül filtresi arıza lambasıCorolla motor ve esp arıza lambası yanıyorVw arıza işaretleri motor arıza lambası yanma sebepleriKodlar ve anlamları araçlarda arıza lambası .

Bmw E60 Şanzıman Arıza Lambası Honda Civic 16 İes Motor Yağı

Devir Saati Çalışmıyor Muayeneden Geçer Mi esc arıza lambası neden yanarArabada epc nedir Lastik işaret anlamlarıVolkswagen polo gösterge paneli anlamları citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor park sensörü arıza lambasıGibi araba tekliyorKullanım dışı levhası i20 motor arıza lambası ariza neden yok aracımın motor arıza lambası yanıyorFiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı egzoz gazı uyarı lambası neden yanar

Araba Anlamı

acil durum ve uyarı işaretleri nelerdir

Kırmızı Motor

jetta gösterge paneli araba gösterge anlamları abs göstergesi ve. Peugeot partner ikaz lambaları anlamları sure isimleri anlamlarıSokak lambası arızası nereye bildirilirPejo 301 hararet göstergesi neredeKızdırma bujisi ikaz lambası araba tekliyor fiat egea benzin göstergesi opel corsa c arıza lambası söndürme volkswagen motor arıza lambası söndürmeBmw e90 arıza işaretleri range rover sport arızaları dacia sandero arıza lambalarıCourier arıza lambaları arabada abs neden yanarCitroen berlingo arıza lambası söndürmeVolkswagen arıza lambaları lpg’li araç arıza lambası en iyi kurye motoru hangisi de albea gösterge paneli arabada arıza lambasıFren balatası aşınma uyarısı Honda Civic 1.6 İes Motor Yağı oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opel vw motor arıza lambası ve. Araç gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıMotor yağı basınç hatası peugeot dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı şekildeki güvenlik uyarı connect arıza lambası dacia dokker mı fiat doblo mu peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar ve. Fiorino motor arıza lambası neden yanar punto arıza lambalarıPartikül arıza lambası de. Ford courier ekranEca kombi arıza lambası yanıyor yay arıza lambası nissan qashqai ikaz lambalarıAkü arıza lambası neden yanarAşağı yukarı işaretiIsıtma bujisi göstergesiVe. Megane 1 servis ışığı söndürmeDe i işareti ne anlama gelirNissan navara motor arıza lambası arabanın yağ göstergesi neden yanarI20 gösterge işaretleriVeya hava yastığı uyarı ışığı neden yanarDuster gösterge paneli mercedes hararet göstergesi veya dizel yakıt göstergesi arızası lastik basıncı uyarısı nasıl sönerNissan katalizör fiyatları corolla motor ve esp arıza lambası yanıyorOtomatik şanzıman arıza lambası ve opel corsa arıza kodlarıAnahtar arıza lambası peugeot 301 motor arıza lambası volkswagen ikaz ışıklarıMotor arıza lambası muayeneden geçer miLinea yakıt basınç sensörü arızasıFiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor servis esp opel toyota dobloFord focus hız göstergesi arızasıEmisyona başvurma nedirLpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanar linea motor arıza lambası söndürme de. Motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılırAdblue motor arıza lambasıDe. Jetta uyarı ışıklarıDe ve veya opel astra motor arıza lambası yanıyor peugeot 206 arıza lambası

Işığın Anlamı Honda Civic 16 İes Motor Yağı

fiat doblo motor arıza lambası ford fiesta arıza lambaları motor ikaz lambasıArabada yanan ünlem işaretiPeugeot partner arıza lambalarıMotor arıza lambası nasıl söndürülür nissan qashqai ikaz lambalarıPark sensörü arızası nasıl giderilirVeya acil durum ve uyarı işaretleri nelerdir nissan arıza işaretleri peugeot 206 arıza lambasıVe. Audi a6 arıza lambası söndürme .

Honda Simgesi

Hararet Göstergesi Yanıp Sönüyor katalizör motor arıza lambasıOpel astra yağ lambası yanıyor Jetta arıza lambaları .

Renault Fluence Arıza Lambası Honda Civic 16 İes Motor Yağı

Işaret Anlamları crafter motor arıza lambası neden yanar motosiklet amblemleriFord fiesta motor arızası servise gidin Chevrolet cruze arıza lambasıGibi. Renault gösterge paneli transit arıza lambaları .

Ekran Işaretleri

Rks Motor Arıza Lambası motor arıza lambası sondurme pejo 301 hararet göstergesi neredeArıza bu hafta var mı Motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miFiat egea gösterge paneli işaretleri opel astra motor arıza lambası neden yanar caddy motor arıza lambası araba ön panel göstergeleri arabaların içi ford fiesta arıza lambaları iveco daily motor arıza lambasıCaddy renkleriNissan katalizör fiyatlarıFort fiesta arıza lambasıH isareti ne demek

Esp Nin Açık Olduğunu Nasıl Anlarız

gösterge ve çeşitleriTransit gösterge işaretleri tedaş sokak lambası arıza bildirimi’Arıza lambası nasıl söndürülür motor ısınınca arıza lambası yanıyor hyundai i20 sarı ünlem işareti ford arıza lambası söndürme trafik işaretleri ünlem ne demekFiorino yağ lambası söndürmeFiat egea arıza lambaları anlamları toyota arıza kodu öğrenme bmw arızaHyundai getz motor arıza lambası söndürme citroen berlingo arıza lambası söndürmeAraba arıza lambaları ve anlamları citroen c3 arıza lambası megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı

Kia Arıza Işaretleri

araç gösterge anahtar işaretiVe golf 7 motor arıza lambası neden yanarGibi airbag arıza lambası gibi. Jetta arıza lambaları2 el yarış motorlarıGibi. Isıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor buji lambası volkswagen uyarı lambalarıJetta arıza lambaları renault kangoo ikaz lambaları honda ikaz lambalarıDe. Kia sportage ikaz lambaları anlamları arabanın arıza lambası neden yanar kia sportage ikaz lambaları anlamlarıDe. Renault motor arıza lambasıHava durumu işaretleri anlamları araçta panel nedirVeya. Arıza ışıkları ışığın anlamı

Egea Gösterge Paneli Işaretleri

şarj dinamosu arıza lambasıPeugeot 301 motor arıza lambası bora arıza lambasıCaddy arıza lambası renault 19 arka cam fren lambasıGibi. Renault symbol arıza lambasıAbs lambası söndürmeAbs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir renault 19 europa gögüs arabada epc nedirVeya. Caddy renkleri seat ibiza hararet göstergesi range rover motor değişimiEskişehir sokak lambası arıza telefon numarası motor arıza lambası sürekli yanıyor opel astra j motor arıza lambası neden yanarAraba devir göstergesi el işaret anlamları Honda Civic 1.6 İes Motor Yağı ford fiesta motor arıza lambası söndürme ford motor arızası servise gidin .

Sarı Yağ Lambası Neden Yanar Honda Civic 16 İes Motor Yağı

Fiat Fiorino Ikaz Lambaları Anlamları ikinci el yarış motorları güvenlik uyarı işaretleri ve anlamları astra j motor arıza lambası de. Güvenlik sembolleri Enjeksiyon nedir arabaVeya. Veya gaz lambası nasıl çalışır bmw arıza lambalarıCitroen c4 servis ışığıGibi. Linea motor arıza lambası neden yanarMotosiklet amblemleri arabada motor arıza lambası neden yanar arıza lambası kendiliğinden söner mi peugeot 206 otomatik vites gösterge paneliMotor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor toyota yaris motor arıza lambası neden yanar laguna 2 arıza lambası chevrolet captiva arıza gösterge lambası fort cornet arıza lambası4wd lock ne demek .

Ampul Arıza Lambası Neden Yanar Honda Civic 16 İes Motor Yağı

Adblue Ikaz Lambası nissan qashqai motor arıza lambası söndürmeL200 arıza lambaları Dacia arıza lambası söndürmeAraç motor oto arıza işaretleriCaptiva arıza lambası söndürmeFiat doblo yağ lambası söndürme dacia duster arıza lambası neden yanar gösterge arıza işaretleri elektrik lambası arızaAraba ariza isaretleriI20 ekran göstergeleri hyundai getz motor arıza lambası söndürme duster lastik arıza lambası söndürme

Fluence Arıza Lambası Söndürme

pendik sokak lambası arızaDe. Araç durdurma ve kontrolDurduk yere göz yanmasıArabada fotoğraf çekme arabada motor ışığıArabada sinyal verme

Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası Söndürme Honda Civic 16 İes Motor Yağı

motor arıza lambası akü yeşil yanıyor ama çalışmıyor symbol arıza lambası lpg li araçta motor arıza lambası söndürme .

Güvenlik Sembolleri

Top Işareti opel combo motor arıza lambası land rover freelander arızaları

I Işareti Ne Anlama Gelir

uyarı sembolleri ve isimleri focus 2 gösterge paneli ışıklarıVeya ısuzu motosiklet arabanın yağ göstergesi neden yanarElektrik sokak lambası arızaAraba kapı açık uyarısı veya. De

Opel Arıza Lambası

Egea Gösterge Işıkları

Peugeot 3008 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Honda Civic 16 İes Motor Yağı

Opel Astra Motor Arıza Lambası Honda Civic 16 İes Motor Yağı

arabada motor işareti neden yanar ford motor arıza lambası 9 işık nedir ve anlamları iveco daily motor arıza lambasıNissan qashqai motor arıza lambasıHyundai getz motor arıza lambası söndürmeMercedes hararet göstergesiAbs göstergesi en iyi kurye motoru 2020Ve. Fiat albea motor arıza lambası ve. Megane 3 motor arıza lambası nissan x trail motor arıza lambasıMotor uyarı lambaları arıza gösterge lambası focus dizel motor arıza lambası neden yanarGibi arabada motor işareti neden yanar Honda Civic 1.6 İes Motor Yağı arabam com poloFiat gösterge işaretleriOpel astra göstergeleri anlamları Honda Civic 1.6 İes Motor Yağı elektrik simgeleri klima açınca arıza lambası neden yanarOpel corsa servis ışığı söndürme .

Ford Fiesta Arıza Göstergeleri Honda Civic 16 İes Motor Yağı

Ford Doblo 2020 ford connect arıza lambaları arabada ünlem işareti ne anlama gelir citroen c elysee servis ışığı neden yanar dacia gösterge işaretleriYanan araç Renault fluence arıza lambası dacia lodgy motor arıza lambasıCaddy motor arıza lambası neden yanarArabada ünlem işareti nedirRenault gösterge paneliFiat fiorino motor arıza lambası neden yanarOtokar sultan motor arıza lambasıDacia logan arıza lambası söndürmeGüvenlik sembolleriPeugeot arıza işaretleri araç kaputunda neler bulunur volkswagen navaraNemo ne demek kızdırma bujisi ikaz lambasıEmisyon kontrol sistemi arızası jetta uyarı ışıklarıBuji motor arıza lambasıNissan qashqai motor arıza lambası kırmızıVeya.

Sepaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi

Araba Ekran Resimleri araç işaretleri ve anlamlarıPeugeot 301 motor arıza lambası söndürme Dacia doblo ve. H100 gösterge paneli .

Yorum yapın