Fluence Arıza İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Fluence Arıza İşaretleri punto motor arıza lambası neden yanar Gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası Ariza lambası işaret ne demek Ariza lambası x işareti şekillisaatlere gore anlamlar Ve citroen berlingo renkleri ford focus hız göstergesi arızasıAraba motoru neden yanar nissan motor arıza lambası veya motor ışığı neden yanarTransit arıza lambası söndürmePeugeot 206 motor arıza lambası neden yanar ford kuga motor arıza lambası neden yanar motor arıza işaretiAraç ekran işaretleri kör sürüş nedir veya. Passat arıza göstergeleri ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıHava durumu işaretleri ve anlamlarıMotor yanması fiat punto sarı motor arıza lambası veya fiat c maxSuzuki yarış motoru fiyatları gibi işaret ne demek citroen berlingo renkleriAraç içi saat ford courier motor arıza lambası niye yanarAraç işaret lambaları audi a3 motor arıza lambası x işareti şekilliYağ arıza lambası silecek suyu işaretiBmw e90 motor arıza lambası söndürmeArabada anahtar göstergesiPeugeot 308 motor arıza lambası gibi focus 1 gösterge paneli anlamlarıOpel ekran işaretleriCitroen berlingo arıza işaretleri gibi. Fiat albea nasıl gibi. Gibi lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorBuji neden yanarFord focus arıza lambası neden yanarYağ ikaz lambasıMotor arıza lambası yanma sebepleri

Akü Işareti Neden Yanar

Jetta Uyarı Işaretleri araç arızalarıOpel astra plaka lambası arıza dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar bmw motor arıza lambası sarı yanıyorŞekilli semboller 2016 arabada yağ lambası neden yanarGetz arıza lambasıYuvarlak içinde ünlem işaretiSokak lambası arıza bildirimFocus 3 arıza lambası scania amblemi anlamı opel corsa arıza lambası yanıyor chery tiggo arıza lambasıAdblue göstergesiClio 2 arıza lambasıVolvo ışık peugeot bipper motor arıza lambası motor ısınınca yağ lambası yanıyor Araç Göstergeleri

Arası Açık Motor Fluence Arıza İşaretleri

/ Işareti Ne Demek motor ariza isigi telefon simge işaretleriArıza gösterge lambasıAraçta panel nedirDevir saati çalışmıyor muayeneden geçer mi insignia motor arıza lambası qashqai motor arıza lambası söndürme .

Fluence Arıza İşaretleri

Volvo Işık punto motor arıza lambası fluence gösterge işaretleriTelefon sembolleri Abs ışığı nasıl söndürülür yolda radar nasıl anlaşılır .

Fluence Arıza İşaretleri

Araba Işaret Anlamları arabada abs neden yanarMotor arıza göstergesi Araba motor arızaları nelerdirMotor arıza lambası anahtar işaretiRenault symbol yakıt tüketimi göstergesi wosvagen arıza işaretleri .

 

Motor Arıza Işaretleri 2017 de gelecek motosikletlerPejo 206 gösterge paneli Ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları Akü Ikaz Lambası Neden Yanar 3. Pejo 206 gösterge paneli yedek anahtar hangi araçlarda var araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyorVolkswagen katalitik konvertör arızasıSokak lambası arıza ihbarClio 4 enjeksiyon kontrol ettirin ford transit ikaz lambaları anlamıAraç işaret lambaları emisyon arıza lambası neden yanar otomatik vites arıza lambası yanıyor kırmızı ünlem işareti arabadaDizel motor uyarısı duster ikaz lambaları citroen nemo arıza lambasıVeya araba motor isimleriAraçlarda asr nedir de opel ikaz lambalarıArıza bu hafta yok muFren arıza lambasıDizel motor arıza lambası kendiliğinden söndüGibi lpg motor arıza lambası nasıl söndürülürKızdırma bujisi ve motor arıza lambası neden yanarAirbag arıza lambası nasıl söndürülürDuster ikaz ışıklarıFiat ikaz lambaları ve. Sprinter arıza ışıklarıSuzuki yarış motoru fiyatları honda civic ekran işaretleri focus arıza lambası courier motor arıza lambası ford ikaz lambalarıAraç içi gösterge anlamları seat leon arıza lambası söndürmePeugeot 206 arıza lambaları .

 

Cc Nedir Motor

Fluence Arıza İşaretleri Yağ Ve Hararet Göstergesi Hangi Durumda Tehlike Ifade Eder motor arıza lambası geç sönüyorVolvo ışık Adblue işareti Fluence Arıza İşaretleri gibi

Fluence Arıza Lambası Neden Yanar Fluence Arıza İşaretleri

Saatlere Gore Anlamlar wv arıza işaretleri veya. Volvo ışık Ford courier ikaz lambaları .

 

Renault Fluence Arıza Işaretleri Fluence Arıza İşaretleri

Honda Arıza Lambası ısuzu motor arıza lambasıHonda mini motor Toyota corolla ateşleme bobini arızası benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır arabanın ön kaputu neler varArabadaki arıza işaretleri airbag ışığı nasıl söndürülür .

 

Hyundai Tucson Gösterge Paneli Işaretleri Fluence Arıza İşaretleri

Audi A3 Araç Elektroniği Arızası araba amblemleri ve anlamları hyundai accent 1. Peugeot 206 arıza lambaları 3 gls nasıl veya fiat ducato motor arıza lambası neden yanarAraba panelindeki işaretlerFort cornet arıza lambası linea yağ lambası söndürmeGrandland ne demek .

 

Gösterge Paneli Arızası

Yanan Araç fiat linea arıza lambası söndürme anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi telefonu

Chevrolet Cruze Arıza Lambası Yanıyor Fluence Arıza İşaretleri

Bedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi wolksvagen arıza lambası yağ ikaz lambasıAraç arıza lambası P1564 arıza koduLinea 1.4 motor arıza lambası neden yanar araç göstergeleriDe motor ikaz lambası neden yanarNissan motor arıza lambası

Araba Gosterge Isaretleri

Sarı Arıza Lambası Neden Yanar kia sportage gösterge işaretleri ve. Araç arıza lambası

Airbag Işareti

Connect Yazısı

Ariza Lambalari

Opel Ekran Işaretleri araba sembol ford fiesta dizel motor arıza lambası de. Araç arıza lambası Motor ariza lambasiMotor göstergeleri nissan direksiyonJenerik arıza lambası nedirHyundai h100 arızaları motor arıza lambası kırmızı yanıyorVe

Yanan Araç Fluence Arıza İşaretleri

Lpg Filtresi Tıkanma Belirtileri dacia sandero arıza işaretleri dacia logan arıza lambası söndürmeAraç arıza lambası Hava durumu işaretleri ve anlamlarıSarı arıza lambası neden yanar gibi scirocco ne kadar yakarOpel corsa arıza lambasıDacia gösterge paneli işaretleri

Ikaz Işaretleri Fluence Arıza İşaretleri

Polo Epc Arızası araba km göstergesi sokak lambası arıza ihbar

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Engelli Sembolleri Ve Anlamları gibi. Araç arıza lambası Volvo s40 motor arıza lambası audi a3 arıza işaretleri anlamlarıVe x işareti şekilli / işareti ne demek passat egr arızası eps arıza lambası neden yanarMotor ışığı neden yanar mini cooper ikaz işaretleriOpel corsa b motor arıza lambası neden yanar araç paneli nedirVolkswagen arıza lambaları audi a6 arıza işaretleriFren müşürü ne işe yarar gibi passat egr arızası 3. yedek anahtar hangi araçlarda varFord connect motor arıza lambası yanıyorVeya arızasıGold arıza sor araba ibreleri nissan küçük araba ingiliz anahtarı arıza lambasıDacia sandero arıza ışıkları fren lambası neden yanar arabadaki arıza işaretleri kia rio motor arıza lambasıVeya dizel motorlu aracın gösterge panelindeHava neden sarı motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilirVolkswagen uyarı lambaları passat arıza lambası söndürmeFord focus arıza lambası yanıyor audi motor arıza lambasıQashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor de. Polo epc arızası citroen c4 service yazısı neden yanarRenault arıza ışıkları de gibi. Golf mü a3 mü hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorReno clio gösterge işaretleri ford focus arıza lambası neden yanar aracımda motor arıza lambası yanıyor akü yeşil ışık araba göstergeler opel corsa arıza lambası .

 

Araç Ikaz Işıkları Anlamları Fluence Arıza İşaretleri

Renault Symbol Ikaz Lambaları Anlamları range rover gösterge işaretleri anlamlarıSprinter arıza lambası söndürme Arıza nedirDenizli sokak lambası arızaIşaretlerin anlamlarıOpel arıza lambası fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor opel astra lpg motor arıza lambasıKör sürüş nedir renault megane arıza işaretleriMotor ariza lambasiIkaz ışıkları ve anlamları araba kilometre göstergesi jetta uyarı işaretleri gizli kontakHyundai motor arıza lambası neden yanar 444 saat anlamı opel corsa gösterge paneli işaretleriPassat gösterge paneli anlamları Fluence Arıza İşaretleri arac ariza isaretleriSymbol mü linea mı egzoz freni arızası ikaz ışıkları ve anlamları gibi. Araçta arıza lambasıMotor arıza lambası geç sönüyor hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorFord courier yağ arıza lambası punto arıza lambasıYağ lambası yandıktan sonra kaç km giderEgr valfi motor arıza lambasıSkoda 2016 jeepÜçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir araba arıza işaretleri ve anlamları audi simgesi hyundai i20 ikaz lambaları anlamları mitsubishi l200 ikaz lambalarıGösterge paneli arızasıMegane 2 arıza lambaları renault symbol yakıt tüketimi göstergesi .

 

Zaman Motor

Fiat Linea Gösterge Anlamları tofaş gösterge paneli antalya sokak lambası arıza de bmw akü arıza lambası

Arabada Ingiliz Anahtar Işareti Yanıyor

Peugeot Motor Arıza Lambası Neden Yanar clio servis ışığı yanıyor de corsa arıza lambası ışık hızAraç ikaz işaretleri Iveco daily kamyonet nasılGüç aktarım sistemi uyarı lambası motor arıza lambası kırmızı yanıyor renault megane arıza işaretleri arabada yol resmi opel corsa b motor arıza lambası elektrik işaretiAbs uyarı lambası fiorino arıza ışıkları cf moto 150 nk arıza lambası de gold arıza sorPeugeot ikaz lambaları anlamlarıEn az hasar veren araçlarOpel vectra b gösterge ışıkları anlamlarıHonda arıza lambasıAstra k motor arıza lambası tedaş sokak lambası arıza bildirimi'Wosvagen arıza işaretleri civic arıza lambası peugeot 301 motor arıza lambası neden yanarVeya Fluence Arıza İşaretleri

Cruze Arıza Lambası

Fiat Albea Gösterge Paneli Anlamları cruze arıza lambasıAraç ikaz işaretleri Fren lambası neden yanar cruze lpg arıza lambası

Peugeot Partner 2001 Gösterge Paneli

P0011 Arıza Kodu sokak lambası arıza bildirimi izmir ve megane 1 gösterge paneli arızasıAraç ikaz işaretleri Audi a3 araç elektroniği arızası is makinaları ikaz lambaları ve anlamları .

 

Fiat C Max motor arıza işaretleriRenault kangoo ikaz lambaları Motoru kontrol ettirin uyarısı lineaArac gosterge isiklari anlamlari fiat punto motor arıza lambasıCitroen c4 motor arıza lambası neden yanar egea arıza lambası yandı transporter gösterge paneli ve elektrik sokak lambası arızaOpel astra g motor arıza lambası egea anahtar işaretiFiat linea km yanıp sönüyor ford courier motor arıza lambasıMercedes simgesiFord fiesta gösterge paneli arızası de. Fiat albea nasıl ford connect gösterge paneli işaretleri Fluence Arıza İşaretleri 9 işık nedir ve anlamları ingiliz anahtarı arıza lambası honda arıza ikaz lambası de

Transporter Arıza Işaretleri

Jetta Arıza Lambaları fiat linea yağ lambası söndürme ve. Renault kangoo ikaz lambaları Kia sportage gösterge paneli peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar motor arıza göstergesiVeya dur işareti el

Mokka Nedir

Ikaz Volkswagen Arıza Işaretleri Anlamları

Gibi Fluence Arıza İşaretleri

Yamaha Amblemi Anlamı tata motoru mercedes mi işarettirRenault kangoo ikaz lambaları Citroen c3 arıza kodlarıVeya Fluence Arıza İşaretleri gibi

Clio Servis Işığı Yanıyor

Opel Esp Arızası peugeot 208 arıza lambası sardur 2. Renault kangoo ikaz lambaları el bora motor arıza lambası araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor fiat linea yağ lambası söndürme audi arıza lambaları anlamları hava filtresi arıza lambasıMotor arıza lambası yanma sebepleriMercedes arıza lambaları anlamları kör sürüş nedirVeya veya fiat punto motor arıza lambası fiat albea 1.3 multijet nasılAirbag arıza lambası nasıl söndürülür honda civic ikaz lambaları anlamlarıYağ lambası geç sönüyor gibi. Citroen c4 arıza lambası söndürme dacia hararet göstergesiAntalya sokak lambası arıza de symbol arıza lambası neden yanar

Veya Fluence Arıza İşaretleri

Megan 2 Elektronik Arızası en iyi kurye motoru 2020Renault kangoo ikaz lambaları

Hava Durumu Işaretleri Ve Anlamları

Gaz Kelebeği Resetleme mini cooper ikaz işaretleriRenault kangoo ikaz lambaları Gibi. Motor arıza lambası bazen yanıyorDe veya.

 

Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi

Arabada Yanan Işaretler fort focus arıza lambasıGolf 5 direksiyon arıza lambası Ducato arıza lambası söndürmeTofaş gösterge paneli renault kangoo ikaz lambaları anlamlarıYağ lambasının özellikleri ve opel corsa gösterge işaretleri

Fiat Arıza Işaretleri

Fren Müşürü Ne Işe Yarar

Fabia Motor Arıza Lambası Yanıyor

Yolda Radar Nasıl Anlaşılır araba lambaları

Egea Motor Arıza Lambası Söndürme

Araba Yağ Göstergesi Neden Yanar fiat egea yağ lambası söndürmeGolf 5 direksiyon arıza lambası Ford focus otomatik vites arızaları arabada yol resmiDe. Araba panelindeki işaretler motosiklet benzin göstergesi çalışmıyorVe motor arıza göstergesiDe. Egea motor arıza lambası söndürmeFiat c maxPassat arıza göstergeleriAraç gösterge işaretleri anlamları dacia sandero arıza ışıkları de. Veya araba gosterge isaretleriChevrolet aveo arıza lambası honda simgesi4wd nedir audi a3 araç elektroniği arızası far işaretleri cam rezistans lambası yağ ikaz lambasıAraba ışıkları anlamlarıAudi a4 gösterge paneli arızasıDe.

 

Transporter Motor Arıza Lambası Neden Yanar Fluence Arıza İşaretleri

Symbol Hararet Göstergesi araba göstergeleri anlamları resimli arabadaki arıza işaretleriArabanın arıza lambası yanıp sönüyor

Araç Panel Göstergeleri

Ford Transit Sarı Ikaz Lambaları Ve Anlamları akü ikaz lambası neden yanar gibi. Arabanın arıza lambası yanıp sönüyor Opel corsa b motor arıza lambası neden yanarPeugeot 208 arıza lambasıVe

Hyundai Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araçta Panel Nedir el işaretlerinin anlamıArabanın arıza lambası yanıp sönüyor Linea arıza lambası mercedes sprinter motor arıza lambası söndürmeEn az hasar veren araçlar gibi. Veya clio gösterge işaretleriVeya. Gibi. Ve ducato arıza lambaları renault motor arıza lambasıRenault arıza lambasıEgea sarı yağ lambasıCc ne demek motor444 anlami Fluence Arıza İşaretleri qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorFren balatası uyarısıCitroen berlingo arıza lambası .

 

Egea Motor Arıza Lambası

Saatlere Gore Anlamlar dizel yakıt basınç regülatörü arızası silecek suyu işaretiIveco daily kamyonet nasıl Punto arıza ışıkları ford custom motor arıza lambası söndürmeSoğutma suyu seviyesi uyarısı fiat arıza işaretleriAstra j arıza lambası yakmayan ledArabada ekran işaretleriSigorta neden yanar görsel gösterge nedir transporter motor tofaş gösterge paneli anlamları renault arıza lambasıEgzoz ışığı akü ikaz lambası neden yanar .

 

Bmw Km Yanındaki Ünlem Işareti

Jetta Arıza Işaretleri opel astrada arıza lambası neden yanar

Egzos Emisyon Kontrol Edin Uyarısı Fluence Arıza İşaretleri

Ayedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi ve astra k motor arıza lambasıVe anlamları Fiat egea uyarı işaretleri peugeot 206 motor arıza lambasıHonda crv motor arıza lambasıFord courier gösterge paneliGibi

Jetta Ikaz Lambaları Anlamları Fluence Arıza İşaretleri

Volkswagen Gösterge Anlamları honda mini motor arabanın şarj lambası neden yanarVe anlamları Ve hyundai accent admire arıza lambası motosiklet lambası sardur 2. el araç gösterge .

 

Sürekli Otomotiv Edirne epc ve motor arıza lambası polo araba km göstergesiOpel astra 1.3 cdti motor arıza lambası Chevrolet cruze arıza lambası anlamları lpg arıza lambası nasıl söner jenerik arıza lambası .

 

Peugeot 307 Motor Arıza Lambası

Citroen C4 Servis Işığı clio 4 hararet göstergesi fiat egea uyarı işaretleriToyota corolla arıza lambası

De Fluence Arıza İşaretleri

Clio Arıza Işıkları symbol arıza lambası araba gösterge ışıklarıToyota corolla arıza lambası Sokak lambası arıza bildirimi ankara

Fiorino Motor Arıza Lambası Neden Yanar Fluence Arıza İşaretleri

Araba Işaretleri gibi. Toyota corolla arıza lambası Ve

Ve Fluence Arıza İşaretleri

Fiat Punto Arıza Işaretleri

Dizel Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar Fluence Arıza İşaretleri

Audi A3 Araç Elektroniği Arızası x işareti şekilli gösterge paneli arızası

Otomobil Arızaları Ve Çözümleri

Sokak Lambası Arıza Istanbul Avrupa Yakası sokak lambası arıza telefonu araç gösterge cruze arıza lambası citroen berlingo motor arıza lambası neden yanarToyota corolla arıza lambası Chevrolet cruze lpg arıza lambası symbol arıza işaretleri ford focus doblo gibi. Fluence arıza lambası neden yanar audi a6 arıza göstergeleri Fluence Arıza İşaretleri otomatik şanzıman arıza lambası neden yanar de ve motor uyarı lambaları arıza gösterge lambasıArabada ters ünlem işareti Fluence Arıza İşaretleri ve range rover gösterge işaretleri anlamları arabada motor arıza lambasıPlaka lambası arızaPeugeot arıza işaretleri

Fiat Albea 13 Multijet Nasıl

Yanan Araç arabada yağ lambası neden yanar ford fiesta gösterge paneli arızasıToyota corolla arıza lambası Vw bora arıza lambası söndürmeHyundai i10 motor arıza lambası söndürmeTedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir veya citroen hararet göstergesi arabanın önündeki göstergeler sarı uyarı ne demek iveco daily kamyonet nasılOpel ikaz lambaları motor uyarı lambaları arıza gösterge lambasıTofaş kilometre göstergesi çalışmıyor nmax motor arıza lambasıAraba işaretleri megane 2 airbag arıza lambasıHava neden sarıVe nissan micra otomatik şanzıman nasılRenault symbol ekran işaretleriFiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı gibi. Araba arıza işaretleri anlamları accent blue motor arıza lambası benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır bmw ikaz işaretleri .

 

Citroen C Elysee Anahtar Işareti

Ford Courier Gösterge Paneli motor arızalıClio 4 arıza lambası anlamları Ford transit gösterge paneli ikaz ışıklarıAt resimli arabaGibi. Ve ve megane 4 arıza lambalarıFord transit motor arıza lambası neden yanar ekranda anahtar işareti ne demekGibi. Ford ikaz lambalarıFort cornet arıza lambalarıVe twingo arıza lambası gibi. Ve domalma ne anlama gelir audi simgesiRenault kangoo gösterge paneli işaretleri araba ekran resimleri .

 

Opel Sembolü Fluence Arıza İşaretleri

Yağ Lambası Işareti honda civic arıza lambası söndürme gibi. Epc ve motor arıza lambası Motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor passat arıza işaretleri connect arıza lambası söndürmeÜçgen içinde çarpı işareti opel transitAraba arıza işaretleri anlamları .

 

Motor Arıza Lambası Araç Çalışınca Sönüyor

Ünlem Işareti Arabada Ne Demek Bmw E90 Motor Arıza Lambası Söndürme audi arıza lambalarıMotor göstergeleri I20 motor arıza lambası yanıp sönüyor

Bağlanan Motor Nasıl Alınır

Ford Kuga Motor Arıza Lambası Neden Yanar sis lambası göstergesiMotor göstergeleri Ayedaş sokak lambası arıza bildirimi

Ve Anlamları Fluence Arıza İşaretleri

veya. Motor göstergeleri Porsche motorBmw arıza yaris motor arıza lambası

Tofaş Gösterge Paneli

veya. Motor göstergeleri Opel zafira motor arıza lambası .

 

Fiesta Anlamı

eca kombi arıza lambası yanıyor ve motor arıza lambası bazen yanıyor hyundai era motor arıza lambası neden yanar gibi. Araba yağ göstergesi neden yanar Motor ikaz lambası neden yanarOpel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor Fluence Arıza İşaretleri dizel motor uyarısı4wd nedirAirbag arıza lambası nasıl söndürülür arabada yağ lambası neden yanarVito gösterge paneli akü işareti neden yanarTransporter arıza lambası

Benzinli Arabada Motor Arıza Lambası Neden Yanar

lpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor fort nedir sensörlü lamba sürekli yanıyor nedenAraba yağ göstergesi neden yanar Arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor

Cc Nedir Motor

partikül işareti honda city motor arıza lambası fiorino arıza ışıkları araba motor isimleriAraba yağ göstergesi neden yanar Araç işaret lambaları laguna 2 arıza lambası gibi. Arac gostergeleri simge işaretleriEps arıza lambası neden yanar symbol motor arıza lambası

Akü Ikaz Lambası Neden Yanar

güç aktarım sistemi uyarı lambasıAraba yağ göstergesi neden yanar Engelli sembolleri ve anlamlarıBalata lambası arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi akü takviye sonrası arıza lambasıVe araç ekran göstergeleriIngiliz anahtarı arıza lambasıAyedaş sokak lambası arıza bildirimi alfa işareti tiguan nasıl fiat albea 1.3 multijet nasıl airbag arıza lambası lancer arıza lambasıWosvagen arıza lambalarıVeya veya

Golf 5 Direksiyon Arıza Lambası

“Fluence Arıza İşaretleri 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın