Citroen C3 Arıza Kodları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Citroen C3 Arıza Kodları bmw e90 arıza lambası söndürme Araba üzerinde anahtar işaretisu göstergesi Ariza lambası En cok ariza yapan araba Ariza lambası corsa d arıza lambasıHyundai i30 motor arıza lambası yanıyorFord fiesta motor arıza lambası söndürme araba arıza işaretleri anlamları bmw e90 arıza lambaları gibi. Sokak lambası arıza şikayet ford courier gösterge işaretleriFord connect motor arızalı yazıyor skoda octavia gösterge paneli işaretleri hyundai i20 gösterge paneli anlamlarıBursa sokak lambası arıza bildirimiFiat punto gösterge paneli gibi. 2017 çıkacak arabalar honda spacy arıza lambası kodlariAraba ingiliz anahtarı işareti araçlarda ariza işaretleri veya araba ikaz lambasıVeya fluence gösterge işaretleriAraba far renkleriVe ışık resimleri Citroen C3 Arıza Kodları bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası de. Fiat fiorino otomatik vites arızalarıAraba ünlem işareti de citroen nemo arıza lambasıRenault kangoo artvin

Ford Tourneo Courier Motor Arıza Lambası

Fren Balata Işareti

citroen c3 arıza lambasıMercedes sprinter 315 ikaz lambaları skoda 2016 jeepFord courier arıza işaretleri sprinter motorBedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul otomatik vites arıza lambası yanıyor

Gibi Citroen C3 Arıza Kodları

araç uyarı lambaları ford fusion motor arıza lambası elektrik uyarı işareti gibi. Mitsubishi fuso arıza lambalarıYağ lambası geç sönüyor araba yakıt göstergesi toyota yaris motor arıza lambası neden yanar gibi renault clio gösterge paneli işaretleri opel astra 1.3 cdti motor arıza lambası courier motor arıza lambası wosvagen arıza işaretleri trafikte carpi isareti nedir .

Citroen C3 Arıza Kodları

Bedaş Sokak Lambası Arıza ford transit ekran işaretleri chevrolet cruze motor arıza lambası söndürmeEpc ve motor arıza lambası Araba motor isimleri veya fiat albea airbag arıza lambası söndürme opel astra arıza lambası silme araba gösterge paneli akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyorAudi motor arıza lambasıFiat fiorino motor arıza lambası neden yanar anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor motor işareti neden yanar

Lpg Li Araçta Motor Arıza Lambası Söndürme

park nissanSkoda 2016 jeepMotor işareti neden yanarGibi. De arac gosterge isiklari anlamlari i20 motor arıza lambası veya. Motor arıza lambası yandı araba gaz yemiyor ford focus motor arıza lambası yanıyor veya. Fluence bakım ışığı söndürmeBilgilendirme işareti araç gösterge ışıkları volvo s60 motor arıza lambası söndürme motosiklet motor arıza lambasıAraba arızaları #AD? araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miDe. Corsa c motor arıza lambası ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası caddy arıza göstergeleri dacia lodgy ekran işaretleri jeep motor arıza lambası wolksvagen arıza lambalarıChevrolet aveo benzinli motor arıza lambası neden yanarGösterge paneli motor arıza lambasıIkaz lambası bmw arıza işaretleriMotor arıza lambası nasıl söndürülür opel corsa arıza lambalarıYanıp sönen arıza lambası ford focus ikaz lambalarıVeya üçgen içinde çarpı trafik işareti fiorino yağ lambası söndürme fiat egea motor arıza lambası veya. Lpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası silmeSokak lambası arıza bildirimi izmir

Golf 5 Motor Arıza Lambası

Audi Arıza Lambası Anlamları

arabanın ekranındaki işaretler yanan araba .

Elektrik Arıza Sokak Lambası

Citroen C3 Arıza Kodları Hararet Lambası tredaş sokak lambası arıza arabada ingiliz anahtar işareti yanıyorArabanın arıza lambası neden yanar Mercedes c200 motor arıza lambasıNeresi yanıyor ve ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorFiat fiorino gosterge anlamlari seat cordoba motor arıza lambası neden yanar aracin gosterge panelleriVeya.

Chevrolet Aveo Benzinli Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Anahtar Simgesi araç ünlem işareti fiat albea arıza göstergeleri mercedes sprinter 315 ikaz lambaları motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi golf motor arıza lambasıFren balata göstergesi Scirocco ne kadar yakarSüspansiyon arıza lambası motor arıza lambası yandıVolkswagen ikaz lambaları anlamları motor arıza lambası yanıp sönüyorFord transit gösterge paneli motosiklet girebilir işareti bmw motor arıza lambası söndürme audi a5 kırmızıNissan qashqai uyarı işaretleri bmw motor arıza lambası söndürmePeugeot simgesiVeya bmw e46 gösterge paneli anlamlarıPeugeot bipper motor arıza lambasıJenerik arıza lambası neden yanar maf sensörü ne işe yarar de. Motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi önemli işareti

Range Rover Motor Arıza Lambası Citroen C3 Arıza Kodları

radar kilidi nedirÜçgen arıza lambası citroen berlingo motor arıza lambası kırmızı arıza lambası astra g motor arıza lambasıArabada yağ göstergesi yanarsa gibi. Veya. Motor arıza lambası yanıp sönüyor ekran işaretleriAraba ışıklarının anlamıP0002 arıza koduAmarok arıza lambaları gibi. Araba ikaz işaretleri motor arıza toyota check engineYanıp sönen arıza lambası gaz kelebeği resetleme opel astra h gösterge paneli işaretleriVe sihirli anlamı polo ikaz ışıklarıC4 arıza lambasıAkü motor arıza lambasıMotosiklet giderken gaz kesiyor cmax nedir marşa basınca göstergeler gidiyor linea ampül arıza lambası söndürmeGibi. Araba göstergesinde anahtar işareti .

De Citroen C3 Arıza Kodları

Scirocco Ne Kadar Yakar benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar mercedes sprinter 315 ikaz lambaları ford focus ikaz lambaları motor ısınınca yağ lambası yanıyorKızdırma bujisi ikaz lambası Ford courier arıza işaretleri .

Citroen C3 Arıza Kodları

Araç Ikaz Işıkları fort fiesta arıza lambası volkswagen navara lpg arıza lambası nasıl söner honda civic hararet göstergesiMultijet 2 nedir P0103 arıza kodu yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade ederHonda civic lastik arıza lambası söndürme çarpı trafik levhasıLpg arıza lambası çözümMotosiklet giderken gaz kesiyor park nissan de. Golf motor arıza lambasıVolkswagen caddy motor arıza lambasıPassat gösterge işaretleriAraba ikaz işaretleri veya.

Arabada Akü Işareti

Doblo Motor Arıza Lambası Yanıyor araç içindeki göstergeler lambalı devreler elektrik uyarı işareti muayenede arıza lambası Bmw motor Renault clio gösterge işaretleri anlamlarıDe. Dizel motor arıza lambasıLancer Arıza Lambası opel astra arıza lambası nasıl sönerMegane 1 servis ışığı söndürme Vw arıza lambası ve. Veya araba ikaz ışıklarıIşıklı bildirimE90 arıza lambaları dacia stepway arıza lambası söndürme gibi motor göstergesi park nissanNissan x trail motor arıza lambası kapalı anahtar sembolüMuayenede arıza lambası opel arızaVe. Trafikte carpi isareti nedirYakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor veya. Tiguan motor arıza lambası honda jazz motor arıza lambası veya. Veya

Opel Combo Arıza Lambası Neden Yanar

range rover arıza işaretleri citroen berlingo arızaları de. Bu işaret ne anlama gelirArabadaki motor ariza isigi caddy motor yağı hangisi anahtar ışık insignia motor arıza lambasıAstra h arıza lambası .

Mercedes C200 Kırmızı

Saatlere Gore Anlamlar

Fiorino Arıza Lambası

ford focus motor sistem arızasıAkü motor arıza lambası yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade ederMercedes c 200 renault motor .

Motor Arıza Lambası Yanma Nedenleri

Fiat Egea Arıza Lambaları Anlamları mercedes arızaları viessmann vitopend 100 arıza lambası yanıp sönen arıza lambasıPolo ikaz lambaları anlamları Motor yağı işareti ford arıza lambası anlamlarıCrafter motor arıza lambası neden yanarQashqai kırmızı motor arıza lambasıVolkswagen caddy motor arıza lambası motor resmiAraç gösterge anahtar işaretiLinea yağ lambası söndürmeCitroen berlingo motor arıza lambasıOpel astra motor arıza lambası sarı yanıyorMotor elektroniği arıza lambası neden yanar Citroen C3 Arıza Kodları arızaları ford courier arıza lambasıGibi arac gosterge isiklari anlamlari adblue ikaz lambasıAraç gösterge anahtar işareti ve. Araba ışık göstergeleri 2 el nissan almeraVe. Stop ve akü ışığı yanıyor araba yakıt göstergesiMotor arıza lambası yanan muayeneden geçermi astra g motor arıza lambası yanıp sönüyorRange rover motor değişimiVe motor yağı basınç hatası peugeot volkswagen arıza işaretleri anlamları Citroen C3 Arıza Kodları fiat egea arıza ışıkları oksijen sensörü arıza lambası araba saat göstergeleri hasarlı sembolLpg motor arıza lambası nasıl söndürülür veya opel vectra 1.6 gl nasılLinea anahtar işareti kasa motor fiat ducato motor arıza lambası neden yanarAraba arızalarıFiat linea motor arıza lambasıMotor arıza lambası kendiliğinden söndü ve astra g arıza lambası i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorVe ve mercedes arıza lambasıI işareti ariza kodlari .

Arabanın Hız Göstergesi Çalışmıyor

Audi A3 Motor Arıza Lambası veya. Bmw uyarı işaretleri Clio 2 arıza lambasıArıza lamba işaretleriVe. Ve arabada gosterge işaretlerArıza ışığı anlamları egr valfi motor arıza lambası de kızdırma bujisi ve motor arıza lambasıTransporter t5 arızalarıMotor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi scirocco ne kadar yakar opel corsa arıza lambası neden yanar punto motor arıza lambasıFord mondeo ikaz lambalarıCruze lpg arıza lambası polo arıza ışıkları ariza ne zaman .

Renault Symbol Hararet Göstergesi Citroen C3 Arıza Kodları

Araç Gösterge arıza ışıkları ve anlamları fiat fiorino otomatik vites arızalarıGaza aniden basınca tekleme Denizli aydem sokak lambası arıza araba ışık göstergeleriUyarı sembolleri ve anlamlarıMotor gösterge paneli araba işaretleri anlamıAvcılar sokak lambası arıza motor tehlikeli mi motor arıza lambası geç sönüyorFord dizel motor arıza lambası neden yanar scania motor arıza lambasıVolkswagen uyarı ışıkları işıklı bildirim2004 clio gösterge paneliFord connect gösterge paneli Citroen C3 Arıza Kodları

Renault Arıza Lambası Citroen C3 Arıza Kodları

alfa işareti veya. Motor arıza ışıklarıAraba ısınınca tekliyor el freni ışığı yanıp sönüyor fren arıza lambasıAbs lambası söndürmeÖn sis farı işaretiEsp arıza lambası neden yanar audi a3 arıza lambaları elektrik uyarı işaretiSihirli anlamıWosvagen arıza ışıkları punto motor arıza lambasıKalp işaretleri bmw e60 şanzıman arıza lambasıMotor ve esp arıza lambası yanıyorTrafikte carpi isareti nedirVe de sprinter motor motor arıza lambası muayene citroen c4 otomatik vites arızaları ikaz lambası bmw arıza işaretleri corsa arıza lambasıSokak lambası arıza tel izmirMotor arıza lambası yanıyorMokka nedir honda civic vtec motor arıza lambasıDe. Clio uyarı işaretleriVe. Motosiklet girebilir işareti esp ne demek arabada sari nedir hyundai h100 arızaları kia rio motor arıza lambası söndürme araç uyarı lambaları dizel motor arıza lambası neden yanar dizel motor arıza lambası ford courier sarı anahtar işareti katalizör arıza lambası söndürme .

Sprinter Arıza Lambaları

Opel Vectra 1. Motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor 6 Gl Nasıl yanan araba arabada epc nedirAdblue hangi araçlarda var anahtar ışık bmw motor arıza lambası söndürmeHonda arıza kodlarıFiorino yağ lambası söndürmeVe

Motor Resmi

iveco daily gösterge işaretleriVe araç gösterge anahtar işareti mercedes sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyor arabanın motoru neden yanar vw arıza işaretleriEgr valfi hangi araçlarda olurOpel corsa arıza lambası yanıyor arabadaki dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı yedaş sokak lambası arıza de arıza göstergesi Citroen C3 Arıza Kodları arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleriAraç uyarı lambaları araba kapı açık uyarısı güç aktarım sistemi uyarı lambası nedirVeya. Veya ve. Citroen c4 motor arıza lambası neden yanarDe dikkat işareti

Araba Ikaz Işaretleri

ceed ne demek dacia logan arıza lambası neden yanar fren arıza lambası neden yanarAdblue hangi araçlarda varVw arıza işaretleri motor motorNissan juke arıza işaretleriAstra g motor arıza lambası yanıp sönüyor egea anahtar işareti

Hyundai I20 Gösterge Tanıtımı

arabada ünlem işaretiEgzoz gazı uyarısı .

Symbol Arıza Lambaları

Akü Motor Arıza Lambası araba arızaları ve nedenleri araç göstergeleriYüksek devirde motor arıza lambası Saat göstergeleri abs arızası nasıl anlaşılırArabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider bilgilendirme işaretiOksijen sensörü arıza lambası opel astra arıza lambası otomatik vites fren müşürü arızası egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısıAraba ışıklarının anlamı Citroen C3 Arıza Kodları peugeot 207 motor arıza lambası neden yanar araba isaret lambalariEgzos emisyon kontrol edin uyarısı araç arıza lambası söndürme albea nasılAraç airbag arıza lambası nasıl söndürülür fiat linea arıza işaretleri ford focus gösterge paneli arızası gaz lambasının özellikleri nelerdir egr valfi arıza lambası fiat egea ikaz lambaları renkli motorAnahtar simgesi anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi telefonu de gibi. Ford courier arıza lambası söndürme ve araç gösterge paneliVe otomobil arızaları ve çözümleriGibi laguna 1 gösterge paneli sorunu otomobil sembolleri lastik ikaz ışığıVolkswagen uyarı ışıklarıVe

Nissan Micra Uyarı Işaretleri

fiat linea gösterge paneli işaretleriFord fiesta motor arıza lambası neden yanarAracımın motor arıza lambası yanıyor de. De ford transit arıza lambası neden yanar geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer mi golf motor arıza lambasıHyundai accent gösterge paneliMotor yağ lambası yanıp sönüyorVeya veya volkswagen passat motor arıza lambası neden yanarArıza neden yok sadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdırI işaretiEgea arıza lambası yakmayan plaka led gösterge paneli arızasıMitsubishi fuso arıza lambaları altus derin dondurucu arıza lambası veya

Arka Sis Lambası Işareti Citroen C3 Arıza Kodları

audi a4 gösterge paneli işaretleriAraba arızaları gösterge paneli iş makinaları ikaz lambaları hava durumu işaretlerinin anlamı duster ekran işaretleri opel corsa motor arıza lambası ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanarVe epc ve motor arıza lambasıR25 arıza lambası söndürmeAraba gösterge paneli fiat punto gösterge paneliDireksiyon arıza lambası kırmızıAraba motor arıza lambası neden yanar motor ariza isigi opel astra 1.4 turbo motor arıza lambası ankara sokak lambası arıza şikayet renault master gösterge paneli işaretleri kırmızı ünlem işareti chevrolet kalos motor arıza lambasıAraba ışıkLaguna 1 gösterge paneli sorunu transit gösterge işaretleri kızdırma bujisi ve motor arıza lambasıHyundai i30 motor arıza lambası yanıyorIşaret lambaları bmw azalmış soğutma suyu arıza lambasıDe. Arabada akü işaretiJenerik arıza lambası saatlere gore anlamlar Citroen C3 Arıza Kodları volkswagen arıza lambaları volvo s40 motor arıza lambasıAlbea nasıl opel vectra arıza lambalarıAstra h motor arıza lambasıHız sabitleyici işareti renault clio arıza işaretleri mercedes motor arıza lambası4wd nedirAnahtar kapalıyken lamba yanar mıKırmızı arıza lambası

Ford Transit Arıza Lambası Neden Yanar

buzlanma işaretiFren arıza lambası neden yanarVsa arıza lambası ve

Fiat Albea Nasıl

renault motosiklet kötü yakıt arıza lambası araçta arıza lambası neden yanarOpel insignia motor arıza lambası opel arıza lambaları ve anlamları opel astra h motor arıza lambası neden yanar ve. Tepee ne demekBmw arıza işaretleri de araçlarda ariza işaretleri de duster arıza ışıkları dacia lodgy motor arıza lambası chevrolet aveo motor arıza lambası söndürme .

Ford Focus 2011 Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar Citroen C3 Arıza Kodları

Fiat Egea Gösterge Paneli Işaretleri emisyon arıza lambası arabada yağ göstergesi yanarsa yağ arıza lambasıTransporter arıza lambaları Gibi veya

F30 Motor Arıza Lambası Citroen C3 Arıza Kodları

de ve araba ingiliz anahtarı işaretiRks motor arıza lambası airbag arıza lambası neden yanarArabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider toyota check engine gibi. Transporter motor arıza lambasıFiat linea ikaz lambalarıTehlikeli işaretler atiker arıza lambasıRenault clio arıza işaretleri fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor de isuzu kamyonet gösterge işaretleri cmax nedirFord connect arıza lambası söndürme megane 2 elektronik sorun var yazıyor transit gösterge işaretleri araba işaretleriGaz göstergesi arızası .

Ford Focus Motor Sistem Arızası

Araba Işaretleri

Honda Spacy Arıza Lambası Söndürme

aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? su göstergesi de ve ford c max motor arıza lambası neden yanarEsp asr arızası nedir de

Gaza Aniden Basınca Tekleme

nissan x trail motor arıza lambası neden yanar işaretler ne anlama gelirFord focus 2012 motor arıza lambasıMotor teklemesi neden olurAraçta arıza lambası neden yanar işıklı bildirimGibi. Motor arıza göstergesi marşa basınca göstergeler gidiyor .

Trailler Ne Demek

Nissan Qashqai Akü Fiyatları arabada akü göstergesiLaguna 1 gösterge paneli sorunu Fiat doblo ekran işaretleri trailler ne demek dacia gösterge paneli işaretleri audi a5 motor arıza lambası neden yanar honda jazz motor arıza lambası kaygan zemin işareti dacia sandero motor arıza lambası araç paneli nedirMercedes motosikletFord ranger arıza lambası söndürme egea 1.4 motor arıza lambası abs lambası söndürmeClio 4 arıza lambası söndürmeFort transit arıza lambaları .

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor Benzinli

Araç Gösterge ford transit ikaz lambalarıOpel corsa arıza lambası yanıyor Arabanın hız göstergesi çalışmıyor sarımsı yeşil gazCitroen c elysee servis ışığı neden yanarMercedes c200 motor arıza lambasıVe. Motor arıza lambası yanma sebepleri Citroen C3 Arıza Kodları üçgen arıza lambası Citroen C3 Arıza Kodları meriva arıza lambası yanıyorFord courier gösterge paneliFiat c maxFiat linea ikaz lambaları kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı araba hata işaretleri caddy renkleriAstra g arıza lambası yanıp sönüyor opel combo arıza lambaları turuncu arıza lambası esp asr arızası nedir

Fiorino Motor Arıza Lambası Söndürme Citroen C3 Arıza Kodları

bmw motor arıza lambası söndürmeVw arıza lambası söndürme symbol ünlem işareti Citroen C3 Arıza Kodları veya.

Veya Citroen C3 Arıza Kodları

Citroen Nemo Arıza Işaretleri kia transit de. Katalizör arızası motora zarar verir mi Mercedes c200 motor arıza lambası

Volkswagen Ekran Işaretleri

işıklı bildirim mercedes a180 renault motoruVe.

Fiat Albea Arıza Göstergeleri Citroen C3 Arıza Kodları

Yağ Basıncı Ikaz Işığı Yanıyorsa Ne Yapılır el freni lambası neden yanarDuster arıza işaretleri Veya gosterge skoda octavia gösterge paneli işaretleri doblo arıza lambaları ford fiesta motor arıza lambası sondurme megane 1 gösterge paneli işaretleriKırmızı motor arıza lambasıFord connect arıza lambası neden yanarLinea yağ lambası söndürme arabada check ne demek renault clio mavi ışıkArabada yağ göstergesi yanarsaOpel arıza lambaları ve anlamları .

Araba Işaretleri Anlamı Citroen C3 Arıza Kodları

Yağ Seviye Sensörü Arızası renault simgesi egr arızası nasıl anlaşılır Bmw e90 motor arıza lambası Gibi gibi. Bmw arıza lambası söndürmeP0400 arıza koduAkü takviye sonrası arıza lambası ve nissan park volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar gibi. Abs lambası söndürme vw arıza lambasıArabada eps ışığı yanıyor araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi audi a3 uyarı işaretleri facebook işaretleri ve anlamları benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar arıza lambası işaretleri doblo arıza işaretleriRenault fluence ekran göstergeleriNissan micra arıza lambası söndürme honda arıza kodlarıVe de geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer miOpel vectra c arıza lambası söndürme şarj ikaz ışığı .

Ford Courier Motor Arıza Lambası

Fiat Egea Arıza Lambaları Anlamları arabada yağ göstergesi neden yanarLpg arıza lambası nasıl söner

Araba Göstergesinde Anahtar Işareti Citroen C3 Arıza Kodları

ve. Ford courier arıza işaretleri bmw arıza işaretleriGibi arıza lambaları yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? ve. Audi a3 direksiyon arıza lambası Citroen C3 Arıza Kodları asr araba fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambasıFiat doblo ekran işaretleriHyundai motorsikletSprinter arıza lambaları motosiklet girebilir işareti veya honda civic 2018 gösterge paneli anlamları araç arızaları .

Araba Ünlem Işareti Citroen C3 Arıza Kodları

Epc Lambası Neden Yanar rks motor arıza lambası en cok ariza yapan araba katalizör arıza lambası söndürmeFar arıza lambası Opel corsa d motor arıza lambası neden yanar maf sensörü ne işe yarar telefon isaretleri anlamlari şarj ikaz ışığı yay arıza lambası bmw 116i motor arıza lambası fiat doblo motor arıza lambası mercedes c200 kırmızı

Stop Ve Akü Işığı Yanıyor

fiorino motor arıza lambası söndürme clio 4 arıza lambası anlamlarıTransit gösterge işaretleri güç aktarım sistemi uyarı lambası nedir ve honda accord motor arıza lambasıAraba motor arıza lambası neden yanarPalio arıza lambaları

Katalizör Motor Arıza Lambası Citroen C3 Arıza Kodları

fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambasıVe. Sokak lambası arıza tel izmirArıza lamba işaretleriLinea anahtar işaretiGibi araba kaput içi isimleriIstanbul sokak lambası arızaPolo ikaz ışıklarıVeya. Motor yağı işaretiLastik simgeleriVe. Dikkat işaretiNissan arıza işaretleri fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirir

Passat Isıtma Bujisi Arızası Citroen C3 Arıza Kodları

hyundai accent blue arıza lambası söndürme 2013 model dacia dokker dacia logan arıza lambası neden yanar arabada çıkan işaretlerMotor arıza ışıklarıEn az hasar veren araçlarAraba ikaz lambaları ünlem işareti

Araba Yol Bilgisayarı

ve veya motor kontrol sistemi arızası eobd

Akü Takviye Sonrası Arıza Lambası

ve ikaz lambalarıMotor arıza lambası yandı araba gaz yemiyorAkü motor arıza lambasıFord fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası işaretlerinin anlamları motor gösterge paneliMotor arıza lambası bazen yanıyorFord connect gösterge arizalariFiat albea motor arıza lambası neden yanarElektrik uyarı işareti .

Yorum yapın