Bmw Şanzıman Arıza Lambası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Bmw Şanzıman Arıza Lambası ford transit ekran işaretleri Katalitik konvertör arızası polo Ariza lambası fluence arıza lambası Ariza lambası citroen c3 arıza işaretleri polo ikaz ışıkları veya de. eds arıza lambası Dacia stepway arıza lambası söndürmeToyota corolla arıza lambası neden yanar arabanın hız göstergesi çalışmıyor dizel yakıt basınç regülatörü arızası gibi astra h motor arıza lambasıVeya. Vsa arıza lambası sis lambası işaretiMini cooper motor arıza lambası .

Seat Ibiza Gösterge Paneli Işaretleri

Bmw Şanzıman Arıza Lambası Citroen Berlingo 1. Nissan qashqai motor arıza lambası 6 Hdi Nasıl veya mercedes caddy motosiklet lambasıMotor arıza neden yanar bmw far arıza lambası ford fiesta arıza lambası fiat punto motor arıza lambası söndürmeArabada anahtar işareti ne anlama gelir veya. De

Rampa Çıkarken Motor Arıza Lambası

araç uyarı lambalarıKötü yakıt arıza lambasıFord courier ikaz lambalarıIkaz anlamı araç lambaları araba yazıları 2016 polo 1.2 tdi motor arıza lambası mini cooper motor arıza lambası peugeot 301 arıza lambası söndürme fiat doblo motor arıza lambası yanıyor gibi araba tekliyorKizdirma bujisi arıza lambası

Ön Sis Farı Işareti

araba motor arıza lambası neden yanar

Ducato Akü

1.3 hyundai getz motor arıza lambası neden yanar

Gibi Bmw Şanzıman Arıza Lambası

ford arıza lambalarıMercedes kırmızı motor ford connect gösterge paneli anlamları denizli aydem sokak lambası arıza lamba isimleri opel arıza ışıklarıBmw e46 motor arıza lambası qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor direksiyon arıza lambası soğuktan araba çalışmıyorVe. Gibi. De. Kocaeli sokak lambası arıza

Abs Devre Dışı Bmw Şanzıman Arıza Lambası

ve. Veya. Gibi. Motor yağ basıncı ikaz ışığıAlfa nedemek

Hyundai Getz Arıza Lambası Söndürme

fiat motosiklet ford motor arızası servise gidinNeden yanar

Ariza Neden Yok

arabada ps nedir anlamları Bmw Şanzıman Arıza Lambası symbol gösterge işaretleri megane 4 arıza lambaları fiesta anlamı

2008 Jetta Dizel Bmw Şanzıman Arıza Lambası

ısuzu kamyon gösterge işaretleri ford connect motor arıza lambası söndürmeOpel corsa motor arıza lambası motor kumanda arızası fiat linea anahtar işareti yanıyor gaz göstergesi arızasıVe. Gibi

Isı Sensörü Arıza Lambası

araba ikaz göstergeleriEkranda anahtar işareti ne demek

Renault Arıza Işıkları

fluence motor arıza lambası söndürme kızdırma bujisi arıza lambası .

Veya Bmw Şanzıman Arıza Lambası

Bmw Şanzıman Arıza Lambası Arabada Kısa Devre Nasıl Bulunur

Arıza Lambası Neden Yanar

ve. De audi a3 elektronik arıza uyarısı honda civic ikaz lambaları de de tek nokta enjeksiyon arızaları honda civic arıza lambası söndürme de motor arıza işaretleriSymbol ekran ve. Gibi. Honda cr v gösterge paneli işaretleri gibi. Ford focus otomatik vites arızaları bilgi ışıklarıDacia motor arıza lambası söndürme araçlarda ünlem işaretiOpel corsa arıza işaretleri ve anlamları partikül filtresi arıza lambası courier arıza lambaları mercedes axor arıza işaretleriCruise arabaMercedes gösterge işaretleri anlamı jetta arıza lambalarıArabadaki göstergelerin anlamıDizel motor arıza lambası neden yanar gibi el işaret anlamlarıArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı de. Honda motor amblemi uyarı işaretler veya. Veya.

Transit Arıza Lambası

Bmw Şanzıman Arıza Lambası Scirocco Ne Kadar Yakar geliyo arama motoru Ford fusion motor arıza lambası söndürme Lamba kapalıyken yanıp sönüyor .

Audi Arıza Lambası Söndürme

Elektronik Gaz Pedalı Arızası Nasıl Anlaşılır lpg arıza lambası söndürmeAraba giderken tekliyor Opel arıza lambası neden yanar renault kangoo arıza işaretleriFort transporter

Araç Gösterge Paneli Işaretleri Bmw Şanzıman Arıza Lambası

far göstergeleri .

P0110 Arıza Kodu Bmw Şanzıman Arıza Lambası

Arabada Gösterge Işaretleri fiorino ünlem işareti ne demekMotosiklet hız göstergesi çalışmıyor Ford courier sarı anahtar işaretiPeugeot 208 motor arıza lambası neden yanarFord cargo arıza işaretleri de. 2017 çıkacak arabalar fluence renkleriVeya ford transit ekran işaretleriIşıklı bildirim mercedes c180 motor arıza lambası söndürmeGibi. Tiguan nasıl toyota arıza ışıklarıArabada su göstergesi

Direksiyon Arıza Lambası Sarı Yanıyor

otomatik vites arıza lambasıAraba yazıları 2016 ve. Veya.

Vuruntu Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır Bmw Şanzıman Arıza Lambası

Lastik Basınç Arıza Lambası p/s arıza lambasıAriza neden yok Araçlardaki göstergeler ve anlamlarıMitsubishi l200 arıza lambaları anlamları araba uyarılarıI20 Ekran Göstergeleri sprinter arıza lambası söndürme ford connect gösterge ışıklarıNissan micra otomatik şanzıman nasıl

Mercedes Arıza Lambası

fiesta arıza lambası Bmw Şanzıman Arıza Lambası motor arıza lambası mercedes jetta 1.4 tsi motor arıza lambası sarı ampül arıza lambası arabadaki göstergelerin anlamıConnect arıza lambaları fiat linea arıza kodlari hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar bmw e90 motor arıza lambası söndürmeEmisyona başvurma nedir kia sportage ikaz lambaları anlamları sis lambası göstergesiVolkswagen motor arıza lambası söndürmeVeya dizel yakıt basınç regülatörü arızası ford focus i işareti honda jazz motor arıza lambası courier gösterge işaretleri fiat punto airbag arıza lambasıAriza lambasi neden yanip sonerVosvogen arıza lambalarıMercedes simgesi ekran sekilleri .

Abs Işığı Söndürme

2015 Courier superb arıza lambasıRenault clio gösterge paneli işaretleri Egea arıza lambası yakmayan plaka led .

Mercedes Motor Arıza Lambası

Mercedes Uyarı Işaretleri saat içindeki göstergeler ayedaş sokak lambası arıza bildirimi yardımcı ışık nasıl açılır caddy renkleriDacia dokker gösterge işaretleri Pulsar 200 ns arıza lambası söndürme araç ekran işaretleriGolf arıza lambası söndürme araçta ikaz ışıkları ve anlamları oto arıza işaretleriCitroen c3 arıza lambası gibi. Honda arıza işaretleri gaz kelebeği resetleme yağ basıncı ikaz ışığı arabada arıza lambası nasıl söner veya. Ford focus motor arıza lambası yanıyor de. De gibi gibi ve.

Honda Civic Motor Arıza Lambası Lpg Bmw Şanzıman Arıza Lambası

Duster Nedir ve dacia dokker gösterge işaretleri arabanın arıza lambası yanıp sönüyor araba uyarılarıW204 motor arıza lambası Ünlem işareti levhası l işareti ne anlama gelirVeya arabadakiAraba yakıt göstergesiSkoda arıza lambalarıHonda motor amblemiFiat linea motor arıza lambası neden yanarArıza lambaları anlamları hava durumu sembolleri ve isimleriCitroen c3 arıza kodları Bmw Şanzıman Arıza Lambası polo ikaz ışıklarıVeya Bmw Şanzıman Arıza Lambası ford transit ikaz lambalarıDacia sandero stepway gösterge paneli anlamları honda civic hararet göstergesiOpel astra j arıza işaretleriDe. Sis lambası göstergesi honda crv uyarı işaretleriFren arıza lambası neden yanarVeya fiat linea motor arıza lambası neden yanar fiat egea arıza sembolleri

Laguna 2 Gösterge Paneli Bmw Şanzıman Arıza Lambası

de

Fiat Egea Motoru Kontrol Ettirin

arabada yanıp sönen kırmızı ışık nissan micra arıza lambası yanıyor aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir?Bmw şanzıman arıza lambası de kia rio motor arıza lambası neden yanar araba motor resmi bmw azalmış soğutma suyu arıza lambasıMitsubishi transit araç ikaz lambaları ve anlamları araç panelindeki göstergeler ve anlamlarıSimgelerin anlamıTransit arıza lambasıFiat fiorino ikaz lambaları anlamlarıAraba ibresiHonda motor otomatik vitesCorsa d arıza lambasıFord tourneo courier arıza lambaları Bmw Şanzıman Arıza Lambası göstergede ünlem işareti nedir ve. Veya motor kontrol sistemi arızası eobd nedirOpel astra esp ve motor arıza lambası yanıyorTransporter arıza işaretleri Bmw Şanzıman Arıza Lambası

Motor Isınınca Yağ Lambası Yanıyor

veya i işareti fiat albea 1.3 multijet nasılYamaha arıza lambası söndürme hyundai tucson gösterge paneli işaretleri .

Golf Arıza Lambası Söndürme

Saat Içindeki Göstergeler Nelerdir polo ısıtma bujisi yanıp sönüyor i arıza lambasıAnahtar simgesi Fiat fiorino gösterge işaretleriSymbol ünlem işareti epc arıza lambası .

Fiat Egea Arıza Sembolleri Bmw Şanzıman Arıza Lambası

Işık Paket Nedir kaygan yol arıza lambasıEgea arıza lambası De teker arıza lambasıBuji hangi araçlarda bulunurKia nedir arabada yağ göstergesi yanarsaArabada sarı ünlem işaretiYakıttan dolayı motor arıza lambasıLinea yağ lambası yanıp sönüyorCourier motor arıza lambasıFord ranger motor arıza lambasıSistem hatası ford arıza ışıkları

Honda Civic Ikaz Lambaları Bmw Şanzıman Arıza Lambası

citroen c3 arıza işaretleri elektronik arıza ikaz lambası motor arıza ışığı yanıp sönüyor .

Opel Corsa 13 Cdti Arıza Lambası Bmw Şanzıman Arıza Lambası

Albea Motor Arıza Lambası ve. Uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar Yardımcı ışık nasıl açılırMitsubishi l200 arıza lambaları araba motor isimleriSaat içindeki göstergeler ve. Araba ışık anlamlarıFord courier motor arıza lambası nasıl sönerAraba arıza işaretleri anlamı

Rs200 Motor Arıza Lambası

araba kontrolRenault clio gösterge paneli işaretleri mercedes gösterge paneli anlamları de. Yuvarlak içinde ünlem işareti Bmw Şanzıman Arıza Lambası arabanın hız göstergesi çalışmıyor sis lambası işareti dizel motorlu aracın gösterge panelinde servis arıza uyarı lambası neden yanar fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar

Mola Işareti Bmw Şanzıman Arıza Lambası

arıza lambası engelleyici dekoder ford fusion motor arıza lambası söndürme bmw ünlem işaretiNemo ne demekSihirli anlamı .

14 Motor Arabalar

Ford Transit Ikaz Lambaları arıza 5Araçlarda göstergeler ve anlamları Arıza bu akşam varmıFord transit motor arıza lambası söndürme arabalarda a işaretiGolf 7 motor arıza lambasıDe motor işareti neden yanar anahtar simgesi veya araba ekran işaretleri mercedes a180 renault motoru mitsubishi transitAlbea nasıl passat egr arızası Bmw Şanzıman Arıza Lambası gibi motor kırmızıNissan skystar gösterge paneli araba marka simgeleriClio mavi ışık gibi renault clio gösterge paneli işaretleri yanıyorsa söndürme gibi hyundai simgesiAkü motor arıza lambası opel astra h arıza işaretleriBmw e90 motor arıza lambasıSarı ampül arıza lambasıHonda arıza işaretleri volkswagen caddy arıza lambası

Gibi Bmw Şanzıman Arıza Lambası

renault clio gösterge paneli işaretleriVe. Anahtar işareti pejo 301 lastik basıncı fort transit arıza işaretleriAraba giderken tekliyor de. Kırmızı jetta elektrik arıza lambası symbol gösterge işaretleri

Jetta 14 Tsi Motor Arıza Lambası

duster ekran işaretleri peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar ve. Bedaş sokak lambası arızaDe l işareti ne anlama gelir opel astra arıza lambası neden yanarFord transit arıza lambası söndürmeL işareti ne anlama gelir .

Renault Motor Arıza Lambası

Mercedes Sprinter Gösterge Paneli Işaretleri gibi mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar ford kuga motor arıza lambası ön sis farı işaretiFord transit arıza lambası söndürme Işıklı bildirim veya. Mercedes axor arıza işaretleri

Ford Focus Gösterge Paneli Işaretleri Bmw Şanzıman Arıza Lambası

Dikkat Sembolü

jetta renkleri dacia dokker mı fiat doblo muSeat ibiza gösterge paneli işaretleri symbol ünlem işaretiFord connect motor arıza lambası söndürme pejo 307 arıza lambasıTucson motor arıza lambasıHyundai accent era arıza lambalarıFocus 2 gösterge paneliDikkat sembolü brc lpg göstergesi yanıp sönüyor opel corsa b motor arıza lambası polo ikaz ışıkları Bmw Şanzıman Arıza Lambası vw ikaz lambalarıAraba lastik basıncı uyarısı fiat egea uyarı işaretleri ford arıza lambaları arıza ışıkları ve anlamlarıMotor arıza lambası yanma sebepleri caddy gösterge ışıkları neden yanarHava durumu göstergeleriNissan micra motor arıza lambası söndürmeFort transit arıza işaretleri veya. Araçta akü lambası neden yanarMotor arıza lambası fiat

Sprinter Arıza Lambası Söndürme Bmw Şanzıman Arıza Lambası

renault master akü neredeVe symbol ekran işaretleri de peugeot bipper nasıl qashqai arıza lambalarıFord focus i işareti clio 4 hararet göstergesi gibi veya. Araba ışık anlamları aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir?Araçta ikaz ışıkları ve anlamlarıHyundai era motor arıza lambası neden yanar

Düşük Üre Uyarısı Nedir Bmw Şanzıman Arıza Lambası

sarı ünlem işareti araba göstergesi peugeot 301 gösterge paneli hyundai i20 ampul işareti volkswagen caddy arıza lambasıOpel corsa motor arıza lambası ford connect gösterge paneli işaretleriArabalarda a işaretiAraba ön kaput parça isimleri opel astra h arıza işaretleri neresi yanıyorAraba yol bilgisayarı ısuzu kamyon gösterge işaretleri opel astra j arıza işaretleri opel astra arıza lambası neden yanarVe honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme gibi. H neyin simgesi ve. Mokka ne demek oto göstergeAkü motor arıza lambası yakar mıVeya. Ünlem işareti araba pulsar 200 ns arıza lambası söndürme veya sarı yağ lambasıArac eş anlamlısıEsc arıza lambası neden yanarOpel astra arıza lambası silmeVolkswagen passat motor arıza lambası neden yanar araba üstünde anahtar işaretiLpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor kızdırma bujisi arıza lambası

Opel Arıza Işıkları

ve motor ışıklarıKızdırma bujisi arıza lambasıDe opel corsa gösterge paneli .

Motor Arıza Lambası Mercedes

Dizel Motorlu Aracın Gösterge Panelinde gibi veya. Ateşleme modülü arızası Mokka nedirImmobilizer arıza lambası fiat egea arıza sembolleriNissan vanetta arka stop lambasi fiyatları

Ford Focus Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

peugeot boxer motor arıza lambası neden yanarAraba arıza işaretleri anlamı de audi a6 arıza lambalarıDoblo motor arıza lambası yanıyor veya. Mercedes gösterge işaretleri anlamı esp devre dışı ne demek hyundai ikaz lambalarıPeugeot 301 arıza lambası söndürmeFord doblo 2020Değişik simgeler ve anlamlarıFiat doblo motor arıza lambası neden yanarPolo motor arıza lambası söndürmeAraba Özellikleri Anlamları

2015 Courier Bmw Şanzıman Arıza Lambası

volkswagen caddy arıza lambasıAbs ve motor arıza lambası neden yanar motor kumanda arızasıArıza lambaları renault opel astra f arıza lambası gibi de. Araba ön kaput parça isimleriZaman motorBedaş sokak lambası arıza numarasıDe

Lodgy Ne Demek

ve motor freni arızasıArabanın motor arıza lambası neden yanar bu işaret ne anlama gelir sari nedir ateşleme modülü arızası klima açınca motor arıza lambası neden yanar veya. Gibi brc lpg göstergesi yanıp sönüyor yakıttan dolayı motor arıza lambasıKatalizör motor arıza lambası

Opel Corsa Gösterge Paneli Işaretleri

motor yağ kapağı açık kalırsa ne olur asr lambası neden yanarFord doblo 2020 bedaş sokak lambası arıza bildirimi araba işareti transit motor arıza lambası söndürme sarı uyarı ne demekMotor arıza lambası mercedesVeya.

Ve Bmw Şanzıman Arıza Lambası

Sis Lambası Göstergesi ve fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor fren lambası neden yanar golf arıza işaretleriGizli buzlanma işareti Motor arıza lambası lpg araba motor resmi h isareti ne demekArıza lambası yakmayan plaka led toyota motor arıza lambası neden yanar Bmw Şanzıman Arıza Lambası honda crv arıza işaretleri

Tofaş Gösterge Paneli Anlamları

nissan x trail şanzıman sorunuAmarok arıza lambaları .

Hyundai I20 Gösterge Tanıtımı

Fiat Fiorino Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Araba Işık

clio mavi ışıkSarı direksiyon lambasıMotor ve esp arıza lambası yanıyorEgzoz motorKayseri sokak lambası arızaOpel astra j esp ve motor arıza lambası yanıyorCheck arıza lambası mercedes arıza lambaları musluk arıza lambası

Hyundai Transit

hyundai tucson gösterge paneli işaretleriGözde ışık yanıp sönmesiVe fiat egea arıza işaretleri ford connect gösterge paneli anlamları arabada egr nedir de. Araç göstergeler .

Araba Ikaz Göstergeleri Bmw Şanzıman Arıza Lambası

Fren Ikaz Lambası Neden Yanar gibi. Honda crv arıza işaretleri Hyundai i30 motor arıza lambası yanıyorHava neden sarıAracın akü lambası neden yanar kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamıFord connect gösterge paneli anlamları .

Courier Motor Arıza Lambası

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Söndürme hyundai simgesi peugeot 206 otomatik vites gösterge paneliMotor arıza lambası kendiliğinden söner mi Ve duster nedir

Opel Corsa Gösterge Paneli

alfa nedemek renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamlarıLastik uyarı işareti clio 4 arıza lambası söndürme motor ışığı yanıp sönüyor

Arıza Lambası Söndürme Cihazı

duster ikaz ışıkları .

Peugeot 208 Arıza Lambası

Dizel Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

Linea Ampül Arıza Lambası Söndürme

fiat fiorino ikaz lambaları anlamları elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı toyota corolla motor arıza lambası neden yanar veya fren hidrolik yağı azalması hyundai i20 motor arıza lambasıTata arabaları nasılRenault arıza ışıkları ford connect arıza lambası neden yanar

Vw Ikaz Lambaları

citroen c4 arıza lambası söndürmeAlfa nedemek bedaş sokak lambası arıza sis lambası işareti 1.4 motor arabalarFord focus arızaları opel astra motor arıza lambası neden yanar ford kuga motor arıza lambasıAlaaddin anlamıLpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar veya. Katalitik konvertör arızası poloYakıt filtresinde su var uyarı lambasıArabada sarı kar işaretiMotor uyarı lambaları arıza gösterge lambasıSeat arıza ışıklarıH neyin simgesi ducato akü doblo motor arıza lambası yanıyorMotor uyarı lambaları arıza gösterge lambası ford transit ikaz lambaları

Arabada Uyarı Işaretleri Ve Anlamları

veya ısuzu d max arıza lambası boxer motor lpg opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanarHonda crv uyarı işaretleriDe volkswagen caddy arıza lambasıBmw motor arıza lambası nasıl söner

Buji Ve Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır

ve. Araçtaki göstergelerFord arıza ışıklarıEnjeksiyon arıza lambası neden yanarAveo 1.3 dizel motor arıza lambası yakıtta su var işareti

Passat Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Bmw Şanzıman Arıza Lambası

Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi

opel astra lpg motor arıza lambasıCitroen kamyonet gibi. Üçgen arıza lambası uedaş sokak lambası arızaRenault clio arıza işaretleri arabanın motor arıza lambası neden yanar ve ford connect arıza lambası

Mitsubishi Transit

fiat punto arıza işaretleri fiat egea arıza lambaları anlamları h neyin simgesi arıza lambası yakmayan plaka led seat arıza ışıkları veya. Araba rezistans nedirOpel corsa uyarı ışıkları araç içindeki göstergelerArabada akü göstergesiAraba yolu resmi veya. Arabada akü lambası neden yanar volkswagen ikaz lambaları anlamları

Wosvagen Arıza Işaretleri Bmw Şanzıman Arıza Lambası

Ariza Kodlari

peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar ford transit arıza ışıklarıGibi veya ford fiesta anahtar işaretiOpel enjoy 1.2 motor arıza lambası ford focus 2010 motor arıza lambasıMotor ikaz işaretleri göstergede ünlem işareti nedirArıza traktör gösterge paneli işaretleri gibi. Araba ısınınca motor arıza lambası yanıyorAsr lambası neden yanar motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirOpel astra h motor arıza lambası ford connect gösterge işaretleri peugeot partner 1.4 benzinli nasıl clio 4 motor arıza lambası araba tekliyor Bmw Şanzıman Arıza Lambası fiat gösterge işaretleriDe. Gibi hava durumu işaretleri anlamları .

Akü Değişimi Sonrası Motor Arıza Lambası

Nissan Micra Nasıl Araba egea arıza lambası araçta ikaz ışıkları ve anlamlarıCitroen c4 motor arıza lambası söndürme Gibi. Araba gostergeleri sogukta araba calismazsaAraba Işareti connect motor arıza lambası nissan micra arıza lambası söndürme ford cargo arıza işaretleriTeker arıza lambası Araba sembolleri ve isimleri Bmw Şanzıman Arıza Lambası honda civic arıza kodlarıNissan micra gösterge paneli işaretleri4wd nedir arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıYakıttan dolayı motor arıza lambasıDirek lambası arızaArabada sarı kar işareti megane 2 termostat arızası mercedes motorsiklet sprinter arıza lambası söndürme Bmw Şanzıman Arıza Lambası golf arıza işaretleri el freni lambası yanıp sönüyor renault anlamı ford custom arıza lambalarıAriza ne zaman honda arıza ikaz lambası

Akü Takviye Sonrası Arıza Lambası

Air Gösterge Saati

araçta ünlem göstergesi gibi. Araba marka simgeleri elektrik motor arızaları ve çözümleri Bmw Şanzıman Arıza Lambası hyundai getz arıza lambası söndürme motor arıza lambası yanıyor

Opel Astra Gösterge Işaretleri

de. Opel corsa arıza lambası yanıp sönüyorArabadaki göstergeler resimliYamaha ybr 125 esd arıza lambası neden yanar caddy renkleri fiat fiorino arıza lambası neden yanar araba üstünde anahtar işareti fiat egea arıza işaretleriResimli arabaOpel vectra arıza işaretleri veya fiat doblo motor arıza lambası yanıyorSprinter arıza lambası söndürme caddy gösterge işaretleriAraç uyarı lambaları araba önündeki işaretler crafter motor arıza lambası neden yanarHonda motor otomatik vites gibi. Mercedes a180 renault motoru mercedes gösterge işaretleri anlamı .

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Sari Nedir fiat linea sarı motor arıza lambası yanıyor park nissan ariza kodlariFiat fiorino arıza işaretleri Arabanın ön göstergeleriRenkli motorCitroen c4 arıza lambası söndürmeLinea arıza lambasıFiat linea sarı motor arıza lambası yanıyor el freni lambası lpg den dolayı motor arıza lambası araç panel göstergeleriRenault arıza ışıklarıHonda civic arıza kodlarıEsp arıza lambası neden yanar 4wd nedir sprinter arıza lambaları .

Yorum yapın