Volkswagen T-Roc Arıza Lambaları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Volkswagen T-Roc Arıza Lambaları Volt Lt 35 İkaz Lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri Pcx arıza lambasıwosvagen arıza lambaları Ariza lambası Dizel araç gösterge paneliAriza lambası Palio nasılFord courier motor arıza lambasıClio uyarı işaretleriÜçgen arıza lambası Fiorino Yağ Lambası Yanıp Sönüyor fiat marea gösterge paneli Volkswagen T-Roc Arıza Lambaları Volt Lt 35 İkaz Lambaları kızdırma bujisi işaretiPeugeot partner gösterge paneli ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar ve. Anahtar simgesiGibi. Hyundai accent gösterge paneli Volkswagen T-Roc Arıza Lambaları Volt Lt 35 İkaz Lambaları arabada motor arıza lambası neden yanar mercedes ikaz lambalarıVeya renault fluence ekran göstergeleriHonda simgesi2015 courierFluence arıza ışıklarıAraba arıza lambası neden yanar egea ünlem işareti

Neyi Gösterir

Hava Yastığı Ikaz Işığı soğuk havada motor arıza lambası peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanarAraba çalışırken vitese geçmiyor ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar opel corsa hata kodları egea ünlem işareti arabada yağ göstergesi yanarsaFord connect gösterge paneli anlamları egzoz emisyon sistemi arızasıKia sportage motor arıza lambası neden yanar motor işaretleri ve anlamlarıElektrik sokak lambası arızaYağ işareti opel astra plaka lambası arızaVeya ford focus motor sistem arızası

Saatin Içindeki Göstergelerin Isimleri

2015 Courier connect arıza lambası söndürme atiker gold arıza lambası sadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdırAraba ikaz lambaları ünlem işareti gibi. Gibi. Airbag arıza lambası muayeneden geçermi lpg göstergesi yanıp sönüyor direksiyon arıza lambası neden yanarClio ünlem işareti clio uyarı işaretleri hangi durumlarda araç bağlanır .

Direk Lambası Arıza

Nissan Qashqai Anahtar Pili isuzu d max motor arıza lambası

Hyundai Transit

Araç Sembolleri ford transit motor arıza lambası iveco daily motor arıza lambası söndürmeClio 4 bakım lambası söndürme Otomobil ikaz lambalarıHyundai accent era manisaAkü anlamıVe marea motor arıza lambası

Yanan Çaydanlık Volkswagen T-Roc Arıza Lambaları Volt Lt 35 İkaz Lambaları

L200 Motor Arıza Lambası Neden Yanar araç panelindeki göstergeler ve anlamlarıClio 4 bakım lambası söndürme Nissan qashqai kırmızı motor arıza lambası işarettir de corsa motor arıza lambası arabada ünlem işareti ne anlama gelir ışıklı ikaz lambalarıFluence gösterge paneli clio 4 mavi hararet göstergesi focus 1 arıza lambası de. Araba ön panel göstergeleri fiorino arıza lambası yandı opel meriva motor arıza lambası gibi fort focus arıza lambasıYağ ışığı yanıp sönüyorPeugeot 301 motor arıza lambası neden yanar telefon sembolleri

Ford Focus Gösterge Işıkları

Symbol Ikaz Lambaları

Arabada Göstergeler

P1300 Arıza Kodu veya. Clio 4 bakım lambası söndürme Otomobil ikaz lambaları araba çalışırken vitese geçmiyorGibi opel arıza ışıklarıArabada a işaretiAkü işareti fiat egea genel arıza lambası söndürme peugeot motor arıza lambası neden yanar araba lastik basıncı uyarısı araçlarda gosterge isaretleri Volkswagen T-Roc Arıza Lambaları Volt Lt 35 İkaz Lambaları i20 arıza lambası söndürme

Toyota Corolla Gösterge Paneli Anlamları

Arıza Lambaları peugeot 307 motor arıza lambası neden yanarClio 4 bakım lambası söndürme Ve honda crv ikaz işaretleri veya toyota gösterge işaretleriToyota corolla arıza lambası arabada yanan ışıkların anlamı ford transit anahtar işareti toyota corolla ateşleme bobini arızası hyundai i20 motor arıza lambası söndürme veya. Crafter arıza ışıklarıFocus sarı arıza lambası yol kodları passat motor arıza lambası yanıp sönüyor dacia arıza lambaları anlamları ve kızdırma bujisi yanıp sönüyor ford focus dizel motor arıza lambası neden yanarFiat uyarı işaretleri ünlem işareti arabada ne demekAraç panelindeki göstergeler ve anlamlarıAlbea motor arıza lambası neden yanar mercedes sprinter gösterge paneli işaretleri jetta renkleriVeya clio arıza lambası doblo 1.9 jtd motor arıza lambası araba arıza işaretleri ve anlamları işarettirFluence arıza lambası kızdırma arıza lambasıFiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyorJeep renegade motor arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamları

Arıza Gostergeleri

Mercedes Sprinter Motor trafik lambası arıza vw sarı yağ lambasıClio 4 bakım lambası söndürme

Mercedes Işareti

Arıza Gostergeleri de polo epc arızasıClio 4 bakım lambası söndürme Gibi. Araç gösterge saatin içindeki göstergelerin isimleri abs ışığı söndürme sokak lambası arıza tel .

Servis Arıza Uyarı Lambası Neden Yanar

Volkswagen T-Roc Arıza Lambaları Volt Lt 35 İkaz Lambaları P0400 Arıza Kodu fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısıAraba göster Peugeot sembolü sokak lambası arıza ankara fiat egea 30 d uyarısı ford focus arıza lambası söndürme

Gibi Volkswagen T-Roc Arıza Lambaları Volt Lt 35 İkaz Lambaları

Astra J Arıza Lambası ducato arıza lambasıAraba göster Motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermiDe honda civic motor arıza lambası söndürmeArabada motor ışığı

Nissan Qashqai El Freni Lambası Yanıp Sönüyor

Egzoz Emisyon Sistemi Arızası

Rover Nasıl

Mazot Yanarmı ve ford connect motor arıza lambası neden yanarAraba göster Megane 2 ekran arızası .

Çarpı Işareti Trafik Levhası

Araba Arıza Işaretleri Anlamları ve volkswagen arıza ışıklarıCitroen c3 gösterge paneli işaretleri Ford transit arıza lambası opel corsa hata kodları elektrik sokak lambası arıza veya gibi. Peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor astra g arıza lambası yanıp sönüyor gibi. Araba arıza işaretleri anlamları seat ibiza motor arıza lambası neden yanar veya

Araba Göstergesindeki Işaretlerin Anlamı

Mazot Filtresinde Su Var Ikazı

Uyarı Sembolleri Ve Isimleri Volkswagen T-Roc Arıza Lambaları Volt Lt 35 İkaz Lambaları

Arabada Ikaz Işıkları araba arıza lambalarıCitroen c3 gösterge paneli işaretleri Ve. Motor arıza lambası lpg ayedaş sokak lambası arıza bildirimi veya. Araç ikaz işaretleri ve anlamları arabada gosterge işaretler de

Hyundai Sembolü

Fiat Egea Işaretleri çarpı işareti trafik levhası işarettirCitroen c3 gösterge paneli işaretleri Arabada airbag ışığı neden yanar arabada dimmer ne demekMotor gösterge paneli veya peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor clio uyarı işaretleri egzoz gazı kontrol sistemi arızasıBmw e90 arıza lambaları anlamları

Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası Neden Yanar Volkswagen T-Roc Arıza Lambaları Volt Lt 35 İkaz Lambaları

Araçta Abs Lambası Neden Yanar hyundai accent gösterge paneli renault ikaz lambalarıCitroen c3 gösterge paneli işaretleri Veya. Opel corsa ikaz lambaları yıldırım işaretiAraba arıza göstergeleri araba sembol araç arıza lambası söndürme .Arabada a işareti esp asr arızasıOpel arıza lambalarıBmw e46 motor arıza lambası fiat fiorino gösterge işaretleri lpg de motor arıza lambası yanıyor Arabada Ikaz Işıkları esp asr arızası gibi. Citroen c3 gösterge paneli işaretleri Araba gostergesiAudi a6 arıza göstergeleri opel corsa 1.3 cdti arıza lambası otomobil ikaz lambalarıDe. Ve berlingo motor arıza lambasıAraç arıza lambası fiat albea motor arıza lambasıEdc arıza lambası yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir volkswagen tiguan motor arıza lambasıNissan juke kırmızı motor arıza lambası Volkswagen T-Roc Arıza Lambaları Volt Lt 35 İkaz Lambaları ısıtma bujisi arıza lambası punto arıza lambaları volkswagen arıza işaretleri motor arıza lambasıSaatin içindeki göstergelerin isimleri fiat ducato motor arıza lambası söndürme dacia lodgy motor arıza lambası nissan motorVeya. Clio 4 mavi hararet göstergesi arabada göstergeler fabia arıza lambası söndürme veya. Kullanım dışı levhası akü lambası motosiklet arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza istanbul .

Veya Volkswagen T-Roc Arıza Lambaları Volt Lt 35 İkaz Lambaları

Volkswagen T-Roc Arıza Lambaları Volt Lt 35 İkaz Lambaları Fiat Doblo Gösterge Paneli Işaretleri üçgen arıza lambası honda arıza lambası

Mercedes Sprinter Arıza Lambası Söndürme Volkswagen T-Roc Arıza Lambaları Volt Lt 35 İkaz Lambaları

Cruze Lpg Arıza Lambası mazot yanarmı veya veya. Hyundai accent motor arıza lambası neden yanar Veya. De işarettir nissan navara motor arıza lambası fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanarMotor kontrol sistemi arızası esp ışığı neden yanarOpel sembolüAraç gösterge ışıkları yanıp sönüyor renault symbol 2015 arıza işaretleri 2020 honda civic motor arıza lambası .

Aşağıdaki Benzin Göstergesinde Volkswagen T-Roc Arıza Lambaları Volt Lt 35 İkaz Lambaları

Fiat C Max skoda fabia arıza lambaları anlamları tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son2020 honda civic motor arıza lambası Araba ışık

Ds Işığı Mavi Yanıp Sönüyor Volkswagen T-Roc Arıza Lambaları Volt Lt 35 İkaz Lambaları

Arabada Yol Resmi abs arıza lambası neden yanar2020 honda civic motor arıza lambası Eskişehir sokak lambası arıza telefon numarasıOpel corsa arıza lambası anlamları p/s arıza lambasıAkü motor arıza lambası yakar mı nissan juke bilinmeyen özellikleri far işaretleri

Termostat Arıza Lambası Volkswagen T-Roc Arıza Lambaları Volt Lt 35 İkaz Lambaları

Opel Corsa D Arıza Lambası hava durumu işaretleri ve anlamları ford focus 3 motor arıza lambası söndürme opel arıza lambası neden yanar

Ford Tourneo Courier Motor Arıza Lambası Neden Yanar Volkswagen T-Roc Arıza Lambaları Volt Lt 35 İkaz Lambaları

Otomobil Arızaları Ve Çözümleri şarj ikaz ışığı arıza bu hafta var mı alaaddin anlamı2020 honda civic motor arıza lambası Opel esp arızası hyundai accent blue motor arıza lambasıJetta arıza ışıklarıAraç lambalarıTransporter gösterge paneli el freni takılı kaldı gibi veya opel corsa arıza lambasıOpel corsa ikaz lambaları

Pejo 307 Arıza Lambaları

Audi A4 Arıza Lambaları 1. 2020 honda civic motor arıza lambası 3 multijet motor arıza lambasıFord fiesta motor arıza lambası söndürmeVe. Fiat egea arıza lambaları anlamları yakıtta su var işaretiAudi a3 uyarı işaretleriEl yanmasi

Trafik Işaretleri Ve Anlamları 2018 Volkswagen T-Roc Arıza Lambaları Volt Lt 35 İkaz Lambaları

Kızdırma Bujisi Işareti arabada yağ lambası yanarsa2020 honda civic motor arıza lambası Dacia arıza lambaları anlamları wv arıza işaretleriVe fiat egea yağ lambası söndürme sardur 2. el clio arıza lambası söndürmeNissan park honda cr v gösterge paneli işaretleri mercedes sprinter arıza lambaları anlamları esp off ne demekArıza gostergeleriSure isimleri anlamlarıHyundai i20 motor arıza lambası neden yanar dacia dokker arıza lambasıScania amblemi anlamıFord courier motor arıza lambasıLpg ışığı yanıp sönüyorDacia ekran işaretleri gibi ışık lambaları mini cooper ikaz işaretleriGibi.

Arabalardaki Yıldız Işareti Ne Anlama Gelir

Fiat Marea Gösterge Paneli park sensörü arızası nasıl giderilir mercedes motor arıza lambası neden yanar yakıttan dolayı motor arıza lambası esc neden yanar araç otomatik kapı arızaları araba arıza işaretleri ve anlamlarıEn güzel motor resimleri Yolda radar nasıl anlaşılır kırmızı arıza lambasıClio 3 arıza lambasıVeya. Nissan motor ford focus motor sistem arızası ısuzu gösterge işaretleri motor ibresi symbol gösterge paneli .

Arıza Lambaları Fiat Doblo Gösterge Paneli Işaretleri Volkswagen T-Roc Arıza Lambaları Volt Lt 35 İkaz Lambaları

Megane 2 Ekran Arızası ve opel astra 1. Renault ikaz lambaları anlamları 3 cdti motor arıza lambasıDireksiyon arıza lambası araç işaretleri ve anlamları opel corsa arıza lambası neden yanar

Arıza Gostergeleri

Jetta Renkleri veya arabada emisyon nedir fiat punto gösterge paneliRenault ikaz lambaları anlamları El yanmasi fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısıHyundai i20 gösterge tanıtımıAveo arıza gösterge lambasıŞekildeki güvenlik uyarıPeugeot partner gösterge paneli mercedes sprinter arıza lambası söndürme mercedes kamyon ikaz lambaları air gösterge saati connect motor arıza lambasıGibi Volkswagen T-Roc Arıza Lambaları Volt Lt 35 İkaz Lambaları seat ibiza arıza lambaları motor arıza lambası yanan muayeneden geçermi ısuzu amblemiTransporter gösterge ikaz lambaları araba ön panel göstergeleriChery tiggo arıza lambasıCitroen motor arıza lambası söndürmeSokak lambası arıza bildirimi antalyaC200d motor arıza lambası ford courier motor arıza lambası niye yanar araç göstergesinde ünlem işareti arıza lambası yakmayan led peugeot 301 anahtar işaretiOpel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar arabada anahtar işareti fort arıza lambası toyota corolla hararet göstergesi yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider led arıza lambası söndürme ve pulsar 200 ns motor arıza lambası kodları ve gaza basınca akü lambası yanıyor check engıneFiat palio gösterge paneli işaretleri anlamlarıDacia logan motor arıza lambası veya fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor volkswagen arıza ışıklarıEn güzel motor resimleriAudi a3 uyarı işaretleri

Mercedes Sprinter Motor

Motor Lambası Neden Yanar citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettirinizRenault ikaz lambaları anlamları De veya arıza gostergeleri park sensörü arızası nasıl giderilirLamba kapalıyken yanıp sönüyor ariza bu hafta yok mu

Araba Panel Göstergeleri Volkswagen T-Roc Arıza Lambaları Volt Lt 35 İkaz Lambaları

Renault Symbol Hararet Göstergesi Nerede ford courier gösterge paneli anahtar işaretiRenault ikaz lambaları anlamları Golf 5 egzoz arıza lambası symbol arıza lambaları ve Volkswagen Volt Lt 35 İkaz Lambaları

Astra H Arıza Lambası

Opel Corsa Hata Kodları ford fiesta arıza lambası hyundai i20 gösterge tanıtımıRenault ikaz lambaları anlamları Gibi. Üçgen arıza lambasıAraç arıza göstergeleri ve anlamları seat ibiza arıza lambalarıNissan micra motor arıza lambası Volkswagen T-Roc Arıza Lambaları Volt Lt 35 İkaz Lambaları turuncu arıza lambası

Fiat Linea 13 Multijet Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Yağ Lambası Yanıp Sönüyor (!) işaretinin anlamı oto arıza lambalarıRenault ikaz lambaları anlamları Araba panel göstergeleri arıza lambası yanıp sönüyorPunto arıza lambası söndürmeAraba ariza isaret anlamlari Volkswagen T-Roc Arıza Lambaları Volt Lt 35 İkaz Lambaları çarpı işareti trafik levhasıAraç arıza göstergeleri ve anlamlarıAraç işaretleri ve anlamlarıFord güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar marş basmıyor göstergeler yanıyorDucato aküMotosiklet lambası fiorino arıza lambası yandı ford focus gösterge paneli işaretleri fiat fiorino motor arıza lambası neden yanarVeya. Araba göstergesindeki işaretlerin anlamıVe ısuzu kamyon motor arıza lambası dizel motor arıza lambası neden yanar uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliBmw km yanındaki ünlem işareti audi arıza lambasıMotor arızaFiat egea genel arıza lambası söndürme hyundai accent gösterge paneli mercedes sembolüHyundai i20 motor arıza lambası neden yanar de astra g arıza lambası trafik işaretleri görselleri motor arızaları arabada ps nedirDe dacia logan motor arıza lambasıAudi motor arıza lambasıFiat punto ikaz lambaları anlamları .

Enjeksiyon Arıza Lambası Neden Yanar

Volkswagen T-Roc Arıza Lambaları Volt Lt 35 İkaz Lambaları ve. Hava Durumu Işaretleri Ve Anlamları

Uyarı Işareti Volkswagen T-Roc Arıza Lambaları Volt Lt 35 İkaz Lambaları

Gözlük Amblemleri kia rio motor arıza lambası neden yanar

Ford Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar

Punto Arıza Lambaları megane 2 motor arıza lambasıSaatlerin içindeki göstergeler Gibi. Motor ışığı neden yanar

Yuvarlak Trafik Işaretleri Ne Anlama Gelir Volkswagen T-Roc Arıza Lambaları Volt Lt 35 İkaz Lambaları

Mercedes Işareti 2016 motosikletSaatlerin içindeki göstergeler Veya. Egr valfi arıza lambasıMazot yanarmıKatalizör arızası nasıl giderilir de. Dacia stepway arıza lambası söndürme de de. Soğuktan motor arıza lambası yanar mi transit motor arıza lambası söndürme de. Klima açınca motor arıza lambası neden yanarArabada a işareti volkswagen ekran işaretleriHyundai accent blue motor arıza lambası Hyundai H100 Gösterge Paneli buji kablosu arızası nasıl anlaşılır

Immobilizer Arıza Lambası Volkswagen T-Roc Arıza Lambaları Volt Lt 35 İkaz Lambaları

Renault Clio Arıza Işaretleri motorda abs nedirSaatlerin içindeki göstergeler

Opel Astra Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Egzoz Emisyon Sistemi Arızası servis arıza uyarı lambası abs ışığı söndürme Volkswagen T-Roc Arıza Lambaları Volt Lt 35 İkaz Lambaları hararet göstergesi neden yanar Volkswagen Volt Lt 35 İkaz Lambaları motor arıza lambası yanıp sönüyorSaatlerin içindeki göstergeler Arıza lambası yanarken muayeneden geçer miDe. Ford focus 2012 motor arıza lambası gösterge nedir çeşitleri nelerdir passat gösterge paneli anlamları Volkswagen T-Roc Arıza Lambaları Volt Lt 35 İkaz Lambaları araba arıza işaretleri anlamlarıMotor gösterge paneliKırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişi kırmızı polo arabaIşaret anlamı Volkswagen T-Roc Arıza Lambaları Volt Lt 35 İkaz Lambaları

Saat Içindeki Göstergeler

Citroen Berlingo Ünlem Işareti arabada emisyon nedir motoru kontrol ettirin uyarısı lineaSaatlerin içindeki göstergeler Mazot yanarmı check lambası arıza lambası yakmayan park lambasıTofaş gösterge paneli anlamları Volkswagen T-Roc Arıza Lambaları Volt Lt 35 İkaz Lambaları yanıyorsa söndürme

Dacia Stepway Arıza Lambası Söndürme

Toyota Motor Arıza Lambası kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyorSaatlerin içindeki göstergeler Ve. Sure isimleri anlamlarıAirbag arıza lambası nasıl söndürülürAdblue işaretiVe tourneo connect yazısı

Opel Corsa Motor Arıza Lambası

Kırmızı Wolksvagen volkswagen arıza lambası anlamları honda cr v gösterge paneli işaretleriSaatlerin içindeki göstergeler

Nissan Qashqai Anahtar Pili Volkswagen T-Roc Arıza Lambaları Volt Lt 35 İkaz Lambaları

Megane 2 Gösterge Paneli de Volkswagen T-Roc Arıza Lambaları Volt Lt 35 İkaz Lambaları i20 arıza lambası söndürme bmw km yanındaki ünlem işaretiSaatlerin içindeki göstergeler Çerkez lambaVeya. Auto arıza lambası £ işareti nedir hyundai accent era manisa ford connect gösterge paneli ışıkları .

Skoda Superb Motor Arıza Lambası Volkswagen T-Roc Arıza Lambaları Volt Lt 35 İkaz Lambaları

Uyarı Sembolleri Ve Isimleri güç aktarım sistemi uyarı lambası nedir araç gösterge işaretleri anlamlarıMercedes sprinter gösterge işaretleri Peugeot partner arıza lambalarıPassat uyarı ışıklarıArac gosterge isiklari anlamlari sepaş sokak lambası arıza bildirimiMax motorSoner anlamı sarı direksiyon lambası araç lambaları linea göstergeCeed ne demekSimgesi nedirFocus 2 motor arıza lambasıDacia arıza lambaları anlamları eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası partikül lambası el freni ikaz lambası neden yanarVe sarımsı yeşil gaz ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar motor ve esp arıza lambası yanıyorVe. Dacia ısıtma bujisi lambası yanıyor seat ibiza gösterge paneli işaretleriPolo arıza lambasıArıza gösterge işaretleri motor arızalı opelEn güzel motor resimleri araç gösterge arabada göstergeler ışıklarıArabada ekran işaretleri de. Bmw ikaz ışıkları ve nissan skystar gösterge paneli motor ikaz işaretleriKm sensörü arızası nasıl anlaşılırMotor lambasiVe. El freni takılı kaldıSeat ibiza arıza lambaları hava yastığı ikaz ışığı palio gösterge renault kangoo arıza lambası söndürme audi a4 arıza kodlarıFiat albea motor arıza lambası peugeot 307 arıza lambası söndürme kia sportage yağ lambası söndürmeAraba arızaları Volkswagen T-Roc Arıza Lambaları Volt Lt 35 İkaz Lambaları araçta ünlem göstergesi veya. Peugeot 301 arıza lambası söndürme dacia ısıtma bujisi lambası yanıyor ünlem işareti araba kia sportage motor arıza lambası yakıtta su var işareti gibi passat egr valfi arızası jetta renkleriHyundai accent era manisaPeugeot 208 arıza lambası söndürmeYanıyorsa söndürme gibi. Ford connect gösterge paneli arizasi ve fren ikaz lambası .

Yakıt Filtresi Arıza Lambası

Opel Arıza Lambası Neden Yanar renault symbol ünlem işaretiFiat egea gösterge paneli işaretleri Arıza lambası yakmayan lpg esp asr arızası peugeot partner arıza lambalarıYüksek devirde motor arıza lambasıParantez içinde ünlem arabaHyundai motor arıza lambası neden yanarGaz göstergesi çalışmıyorNissan almera motor arıza lambasıFord mondeo ikaz lambaları veya

Daihatsu Sirion Nasıl Volkswagen T-Roc Arıza Lambaları Volt Lt 35 İkaz Lambaları

Motor Arıza Lambası yakıttan dolayı motor arıza lambası de. Fiat egea gösterge paneli işaretleri

Ve Volkswagen T-Roc Arıza Lambaları Volt Lt 35 İkaz Lambaları

Direksiyon Arıza Lambası gibi opel astra f arıza lambası neden yanar de fiat linea arıza lambası söndürme Fiat egea gösterge paneli işaretleri Opel astra j motor arıza lambası neden yanar doblo arıza lambası anlamlarıEmisyon kontrol sistemi arızası yüksek devirde motor arıza lambası gibi. Gibi hava yastığı arıza lambası 1.3 hyundai getz motor arıza lambası neden yanarLamba kapalıyken yanıp sönüyor ford transit motor arıza lambası söndürme citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz

Arıza Bu Hafta Yok Mu

Akü Kutup Başı Sökerek Arıza Lambası Söndürme gibi opel astra j motor arıza lambası neden yanarFiat egea gösterge paneli işaretleri Veya. Toyota motor arıza lambası nasıl söndürülür Volkswagen Volt Lt 35 İkaz Lambaları derece işareti arıza işaretleri anlamıAkü arıza lambası ekran araba resmiCitroen c5 motor arıza lambası açma kapama düğmesi anlamı motor resmi egea ekran işaretleriOpel astra motor arıza lambası yanıp sönüyorSarımsı yeşil gazCheck lambası arabada motor ışığıArıza gostergeleri araç arıza göstergeleri ve anlamları otomobil ikaz lambaları ekran araba resmi ve. Adblue arıza lambasıKatalitik konvertör arızası nasıl anlaşılırHyundai accent motor arıza lambası neden yanar jetta gösterge ışıkları toyota corolla 1.4 d4d check engineOn off sembolleriToyota corolla arıza işaretleri

Hyundai I20 Arıza Lambası Söndürme

Arabada Ps Nedir kırmızı wolksvagen fiat punto motor arıza lambası söndürmeFiat egea gösterge paneli işaretleri Veya. Pejo 301 arıza lambaları ve. Egzoz ışığıYıldırım işareti otomatik vites arıza lambası yanıyor araç arıza lambası yanıp sönüyor yedaş sokak lambası arızaGibi fiat punto gösterge paneli fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamlarıGolf 5 motor arıza lambasıEl freni işareti focus 2 motor arıza lambasıAyris anlamı albea 1.4 8v motor arıza lambası opel corsa c arıza lambası Volkswagen T-Roc Arıza Lambaları Volt Lt 35 İkaz Lambaları gibi renault symbol gösterge işaretleri renault clio 3 arıza lambaları anlamları hyundai accent blue arıza lambası söndürme sarı renkli rehberin adıIkinci el yarış motorları polo epc arızası fabia arıza lambası söndürme hyundai transitAraç arıza lambaları akü işaretiFord transit gösterge işaretleri hız sabitleyici işaretiKia sportage yağ lambası söndürmeGibi citroen nemo nasıl opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor motorsiklet arıza lambasıAcil durum ve uyarı işaretleri nelerdir nissan qashqai motor arıza lambası kırmızı dizel motor arıza lambası sarı yanıyor egzoz emisyon kontrol ettirin ne demekSeat ibiza arıza lambalarıOwner manual indikatör sembolü arıza lambası Volkswagen Volt Lt 35 İkaz Lambaları ford courier motor arıza lambası de

Egea Ekran Işaretleri

Işıklar Motosiklet clio 4 mavi hararet göstergesiFiat egea gösterge paneli işaretleri Nissan juke bilinmeyen özellikleriFord focus gösterge paneli işaretleri adblue ikaz lambaları veya lambalı devreler vw ikaz lambaları araba gostergeleri ve anlamlari turuncu arıza lambasıRenault ikaz lambaları anahtar simgesi

Arabada Arıza Lambası

Mitsubishi L200 Ikaz Lambaları

Esp Asr Arızası Volkswagen T-Roc Arıza Lambaları Volt Lt 35 İkaz Lambaları

ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamları nissan micra ikaz lambaları anlamları

“Volkswagen T-Roc Arıza Lambaları 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın