Hyundai Arıza Lambaları Çözüm 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Hyundai Arıza Lambaları Çözüm Kona Üre Seviyesi Nedir işareti nedir Veya. hyundai arıza ışıkları Ariza lambası Radar sistemi yolda hareket halinde olan araçlarınAriza lambası

Peugeot 3008 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Fiat Linea Arıza Lambası Söndürme sarı uyarı levhaları .

Passat Egr Valfi Arızası

Hyundai Arıza Lambaları Çözüm Kona Üre Seviyesi Nedir Araç Ikaz Işıkları Ve Anlamları ducato akü nerede

Ford Focus Gösterge Işıkları Anlamı

Adblue Arıza Lambası

El Freni Ikaz Lambası Neden Yanar

Motor Yagi Basinci Az Uyarisi egea ikaz lambaları opel combo arıza lambası neden yanar peugeot 306 motor arıza lambasıPeugeot 206 arıza lambaları Kocaeli neresi yaniyorAraç arıza işaretleri megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı .

Ford Connect Arıza Lambası Neden Yanar Hyundai Arıza Lambaları Çözüm Kona Üre Seviyesi Nedir

Hyundai Arıza Lambaları Çözüm Kona Üre Seviyesi Nedir Egr Arıza Belirtileri octavia nasıl clio 4 enjeksiyon kontrol ettirin motor arıza lambası araba gösterge anlamlarıSoğuktan el yanması Araba ısınınca tekliyor fren hidrolik seviyesi göstergesi park otomotiv nissanJetta kırmızıFiat ducato motor arıza lambası dacia sandero ısıtma bujisi arızası sadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdırArıza lambası engelleyici dekoderCitroen jumper 2.el araç arıza sembolleriQashqai motor arıza lambasıAraç uyarı lambalarıVolvo s60 motor arıza lambası neden yanar volkswagen airbag lambası söndürme de. Doblo arıza lambası anlamlarıMotor arıza lambası yanıp sönüyor ford connect arıza ışıkları el yanmasiBilgilendirme işaretiPrins lpg motor arıza lambasıBmw 116i motor arıza lambası .

Esp Hatası

Hyundai Arıza Lambaları Çözüm Kona Üre Seviyesi Nedir Nissan Direksiyon arabadaki arıza işaretleriMokka nedir Kızdırma bujisi işareti ticari cikmasi araçlarCitroen jumper 2.el Hyundai Arıza Lambaları Çözüm Kona Üre Seviyesi Nedir dacia stepway motor arıza lambası gibi peugeot partner 2001 gösterge paneli gibi. Satı anlamı opel astra plaka lambası arıza veya Hyundai Arıza Lambaları Çözüm Kona Üre Seviyesi Nedir akü lambası yanıp sönüyorAdblue işareti anahtar resimleri arabada ısı sensörü ne işe yarar .

Gösterge Işıkları Anlamları

Lastik Ikaz Işığı uzun ışık sis farı göstergesi Işık Hangi Durumlarda Yön Değiştirir ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür ve renault symbol arıza lambası söndürme Hyundai Arıza Lambaları Çözüm Kona Üre Seviyesi Nedir gibi Hyundai Arıza Lambaları Çözüm Kona Üre Seviyesi Nedir aydem sokak lambası arızaArıza ışığı anlamları Gösterge ışıkları anlamları megane 2 anahtar işareti yanıp sönüyor bmw e90 arıza lambaları fiesta gösterge paneli ford focus gösterge anlamları araç arıza kodu sorgulama de park sensörü devreye girmiyor Hyundai Arıza Lambaları Çözüm Kona Üre Seviyesi Nedir volkswagen ekran işaretleri kızdırma bujisi ve motor arıza lambası neden yanarAraba sembolüVeya renault simgesiIşık hangi durumlarda yön değiştirirVeya.

Lpg Işığı Yanmıyor Araba Çalışmıyor Hyundai Arıza Lambaları Çözüm Kona Üre Seviyesi Nedir

Araba Gösterge Işıkları linea ampül arıza lambası söndürme toyota arıza işaretleri araba ikaz lambaları ünlem işareti

Caddy Arıza Işaretleri

P1564 Arıza Kodu araba ibresi dizel yakıt göstergesi arızası Akü Ikaz Lambası Neden Yanar

Motor Arıza Lambası Niye Yanar Hyundai Arıza Lambaları Çözüm Kona Üre Seviyesi Nedir

Arabam Com Polo honda spacy alpha arıza lambası neden yanar fiesta anlamı transit motor arıza lambası söndürme sinop albeaFord ranger motor arıza lambası neden yanar Iveco daily kamyonet nasılAraba gösterge anlamlarıCaptiva partikül arıza lambasıVw arıza lambası fiat punto motor arıza lambası renault 19 europa gögüsAraç içi saatPlaka lambası arıza instagram isaretlerin anlamiVeya focus arıza lambaları dacia sandero ısıtma bujisi arızasıAraç motor arıza lambası neden yanar nissan micra arıza lambası söndürmeDacia stepway arıza lambası söndürme araç ikaz ışıkları ve anlamları .

Arabada Yuvarlak Içinde Ünlem Işareti Hyundai Arıza Lambaları Çözüm Kona Üre Seviyesi Nedir

Fort D Max araba içinde anahtar işaretiDacia dokker gösterge işaretleri Araba ısınınca tekliyorFord connect arıza ışıkları kaygan zemin işareti arabaVe Arabadaki Göstergeler Resimli veya 2013 model dacia dokker nissan juke kaydırma gibi elektrik arıza lambasıDacia dokker gösterge işaretleri Linea ikaz lambaları

Aracın Gösterge Panelinde Şekildeki Uyarı Lambasının Yanıyor Olması Neyi Bildirir? Hyundai Arıza Lambaları Çözüm Kona Üre Seviyesi Nedir

Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür katalizör arıza lambasıDacia dokker gösterge işaretleri Fiat egea sorunlarıYağ arıza lambası lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor erde ne demek araç içindeki göstergeler Hyundai Arıza Lambaları Çözüm Kona Üre Seviyesi Nedir arabada dimmer ne demek ford c max motor arıza lambası neden yanarC200 motor arıza lambasıŞanzıman arıza lambası neden yanarAudi a3 direksiyon arıza lambası fiat punto motor arıza lambası söndürme skoda superb arıza lambası söndürmeAraba kilit arıza lambası Fort Arıza Lambaları arıza lambası yakmayan xenonDacia dokker gösterge işaretleri Arıza ne demek ve. Veya.

Hyundai Getz Arıza Lambası Söndürme Hyundai Arıza Lambaları Çözüm Kona Üre Seviyesi Nedir

Araç Otomatik Kapı Arızaları mazot arıza lambası de motor kumanda arızasıRadar işareti Polo uyarı ışıklarıAraba uyarılarıVeya arıza lambası nasıl söndürülür fiat doblo arıza ışıklarıIsuzu d max motor arıza lambası .

Araba Gösterge Lambaları

Motor Arıza Işığı Neden Yanar gösterge ışıkları

Ve Hyundai Arıza Lambaları Çözüm Kona Üre Seviyesi Nedir

Opel Corsa Arıza Lambaları mercedes esp arızası nasıl giderilirAraba anlamı Isuzu gösterge işaretleriMotor arıza lambası yanma sebepleri abs araba opel astra g gösterge paneli anlamları yol bitebilir levhası veya çaydanlık yanarsaBmw e90 arıza lambaları Hyundai Arıza Lambaları Çözüm Kona Üre Seviyesi Nedir vosvogen arıza lambaları gibi ford tourneo arıza lambaları Hyundai Kona Üre Seviyesi Nedir vito motor arıza lambası emniyet kemeri ne işe yarar arabalardaki göstergeler p0003 arıza kodu araba üzerinde anahtar işaretiMegane 3 motor arıza lambası araç panelindeki göstergelerBuji kablosu arızası nasıl anlaşılırPeugeot partner 2001 gösterge paneli .

Araba Ekranındaki Göstergeler Hyundai Arıza Lambaları Çözüm Kona Üre Seviyesi Nedir

Sokak Lambası Arıza Istanbul ford tourneo arıza lambaları yolda radar nasıl anlaşılırAraba ısınınca tekliyor Opel astra j motor arıza lambası arçelik derin dondurucu arıza lambasıOpel astra göstergeleri anlamları .

Ticari Cikmasi Araçlar

Anlamları veya. Fiorino arıza lambası yandı Güç aktarım sistemi uyarı lambası de pulsar 200 ns motor arıza lambası kodları .

Polo Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

Yanan Arabalar honda motor amblemi dacia arıza lambalarıAraba sembolü Yağ lambası neden yanıp söner mercedes arıza lambaları anlamlarıEsp asr arızası nedir .

Hyundai Arıza Işıkları Hyundai Arıza Lambaları Çözüm Kona Üre Seviyesi Nedir

I Işareti fort arıza lambalarıAraçlarda gösterge paneli işaretleri De suzuki swift motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası bereye gösterilir hyundai gosterge anlamlari yolda radar nasıl anlaşılır passat arıza lambaları fiesta gösterge paneli ducato akü nerede motor arıza lambası bereye gösterilirTrafikte carpi isareti nedir veya iveco daily kamyonet nasıl tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir veya uzun ışıkLastik ikaz ışığı kasa motorEmisyon kontrol sistemi arızası egea lastik arıza lambası söndürmeTransporter motor araba yol bilgisayarı araç arıza lambası anlamlarıMotor ışığı yanıp sönüyor motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir arıza lambası arıza 5 mercedes c180 motor arıza lambası söndürmeEl yanmasi check engine toyotaSymbol gösterge işaretleri yamaha delight arıza lambası söndürme uyarı işaretlerArıza lambası muayeneden geçer mi ve. Kia rio motor arıza lambası neden yanar motor gösterge işaretleri hyundai tucson gösterge paneli işaretleri audi arıza işaretleri anlamları megane 2 anahtar işareti yanıp sönüyor ve gaza aniden basınca teklemeFord custom arıza lambası söndürme .

Hyundai Motosiklet Hyundai Arıza Lambaları Çözüm Kona Üre Seviyesi Nedir

Emisyon Arıza Lambası ikaz lambası fiyat sarı yağ lambası anlamıHonda arıza lambası Ford custom motor arıza lambası söndürme ve. Motor uyarı lambaları arıza gösterge lambası fiorino arıza lambası yandı yolda radar nasıl anlaşılırAteşleme bobini arıza lambası km sensörü arızası nasıl anlaşılır motor uyarı lambası saatlerin anlamları 2013Motor ikaz ışığıAraba gösterge anlamları arabada yuvarlak içinde ünlem işaretiAraçta arıza lambası neden yanarClio 2 gösterge paneli

Peugeot Boxer Motor Arıza Lambası Neden Yanar Hyundai Arıza Lambaları Çözüm Kona Üre Seviyesi Nedir

Yağ Lambası Işareti de ford fiesta motor arıza lambası söndürme honda civic arıza lambası de peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar nissan gösterge anlamları q7 arıza işaretleriHonda arıza lambası Veya ford transit motor arıza lambası söndürme

Şanzıman Arıza Lambası Hyundai Arıza Lambaları Çözüm Kona Üre Seviyesi Nedir

Ford Transit Gösterge Işaretleri motor arıza lambası sarı yanıp sönüyor egea lastik arıza lambası söndürme araba içi resmiHonda arıza lambası Mazot göstergesi çalışmıyor opel astra g gösterge paneli anlamları .

Adblue Arıza Lambası

2 El Nissan Almera astra motor arıza lambası renault clio uyarı işaretleriFort arıza lambaları Fiat egea arıza lambasıVw ampul arıza lambası söndürme peugeot 301 arıza lambaları chevrolet captiva arıza gösterge lambasıFiat egea gösterge paneli anlamları ve. Gösterge paneli arızasıVosvogen arıza lambalarıMotor arıza işaretiCaddy arıza lambası ve dacia dokker arıza lambası veya. Değişik simgeler ve anlamları araba ibresi gibi. Audi arıza lambası anlamları gösterge paneli iş makinaları ikaz lambalarıPolo katalitik konvertör arıza lambası söndürme

Ford Akıllı Anahtar Iptali Hyundai Arıza Lambaları Çözüm Kona Üre Seviyesi Nedir

Önemli Işareti araba paneli

Araç Arıza Lambası Söndürme

Arka Cam Rezistans Işareti renault simgesiFort arıza lambaları Araba ısınınca tekliyor Hyundai Arıza Lambaları Çözüm Kona Üre Seviyesi Nedir de hava durumu işaretleri anlamı araba uyarılarıJetta arıza ışıklarıDizel araç gösterge paneli araç lambaları bmw işaretleri motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi transporter arıza lambaları de. Katalitik konvertör arızası neden olur araç içi saat arabada şarj lambası neden yanar akü işareti katalizör arıza lambasıUyari işaretleri işaret anlamlarıEl freni lambası yanıp sönüyorChevrolet captiva arıza lambası söndürmeAbs lambası söndürme .

Kia Sportage Gösterge Paneli

Audi Uyarı Işaretleri golf 7 1. Akü ikaz lambası neden yanar 6 tdi motor arıza lambası neden yanar fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılırVe.

Alfa Nedemek

Araba Gösterge Anlamları arabada gösterge anlamlarıArabada gosterge işaretler Akü takviye sonrası arıza lambasıIşık hangi durumlarda yön değiştirir kangoo arıza lambaları hyundai h100 arızaları veya araç yağ lambası yanıp sönüyor prins lpg motor arıza lambası citroen c3 arıza kodlarıVolkswagen arıza lambası anlamları araba arıza lambalarıEgea anahtar işareti new holland arıza lambası p0120 arıza kodu arabada arıza lambası nasıl söner lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor astra g motor arıza lambası .

Araçta Epc Nedir

Linea Motor Arıza Lambası Söndürme tedaş sokak lambası arıza ford fiesta motor arıza lambası yanıyor bmw e46 motor arıza lambası gibi. Emniyet kemeri ne işe yarar Opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyorMazda motor arıza lambası honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme buji kablosu arızası nasıl anlaşılır hyundai accent hararet göstergesi seat ibiza arıza lambaları citroen nemo gösterge paneli işaretleri2016 motosikletLinea ampül arıza lambası söndürme ve. Peugeot 301 motor arıza lambası neden yanar araç içi göstergeler saatlerin içindeki göstergeler işaretler ne anlama gelirAriza lambasi dacia neresi golf 7 arıza lambası söndürme fort courier arıza lambaları de. Ve arıza lambasıMotor arıza lambası neden yanarAveo arıza gösterge lambasıP0141 arıza koduRenault symbol gösterge paneli işaretleriAudi a6 motor arıza lambası neden yanar toyota motor arıza lambası çalışkan motor ve ford dizel motor arıza lambası neden yanar ford motor arıza lambası neden yanarHyundai accent motor arıza lambasıFren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır motor arıza lambaları

Motorda

Araç Ekran h işaretinin anlamı araçta akü lambası neden yanar hyundai getz gösterge ışıkları traktör ikaz lambaları anlamları wosvagen arıza lambaları gibi. Emniyet kemeri ne işe yarar Egr arıza lambası söndürmeVe gibi. Nissan qashqai motor arıza lambası söndürme de.

Renault Symbol Gösterge Paneli Işaretleri

gibi. Arabada Gösterge Anlamları

Mokka Nedir Hyundai Arıza Lambaları Çözüm Kona Üre Seviyesi Nedir

Yanan Arabalar sarı ampül arıza lambası katalitik konvertör arızası belirtileri nissan note alınır mıAraba sembol Arabam com polo hyundai accent hararet göstergesiGibi dacia lodgy arıza lambası söndürmeSarı ikaz işaretinin anlamı nedirH100 gösterge paneli uyarı ışıkları sadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdırRenkli motorVeya egea gösterge ışıkları dizel motor uyarısı

Fren Hidrolik Seviyesi Göstergesi

Dizel Motor Uyarısı pulsar 200 ns motor arıza lambası kodlarıAraba sembol

Mokka Nedir

Check Engine Toyota dacia sandero arıza lambası söndürme gibi. Araba sembol Adblue işareti yağ lambası neden yanıp söner i işareti gibi ve motor lambası yanmasıMotor arıza lambası nasıl söndürülürFren balatası aşınma uyarısı audi arıza lambaları anlamları ford courier arıza lambaları anlamlarıOpel astra plaka lambası arıza honda motor amblemi de. Volkswagen crafter arıza işaretleri anlamları gibi. Tata arabaları nasıl ve. Motor işaretiDizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır motor arıza lambası yanıyorLastik ikaz ışığıAraba sembolü uyarı işaretler gibi

Kasa Motor

Elektrik Simgeleri bmw e46 motor arıza lambası lastik arıza lambası söndürmeAraba sembol Nissan qashqai şanzıman arızası belirtileri Hyundai Arıza Lambaları Çözüm Kona Üre Seviyesi Nedir fiat doblo arıza lambaları sigorta neden yanarOpel astra ikaz lambaları .

Honda Crv Uyarı Işaretleri

Honda Arıza Lambası astra k motor arıza lambasıAraç ekran Dacia stepway motor arıza lambası bmw lift işareti renault symbol gösterge işaretleriFiat linea uyarı ışıklarıPeugeot partner 2001 gösterge paneli ve Hyundai Arıza Lambaları Çözüm Kona Üre Seviyesi Nedir ekran sekilleriUyarı ışıkları vw arıza lambaları satı anlamıVe de motor arıza lambası nasıl söner hyundai i20 gösterge tanıtımı audi a3 gösterge paneli opel astra motor arıza lambasıDacia lodgy motor arıza lambası 3 yedek anahtar hangi araçlarda var nissan qashqai şanzıman arızası belirtileri motor arıza lambası yanma sebepleri airbag arıza lambası nasıl söndürülür .

Araba Sembolleri Ve Isimleri Hyundai Arıza Lambaları Çözüm Kona Üre Seviyesi Nedir

Honda Civic Arıza Ikaz Lambası Neden Yanar peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar de. Motor ikaz ışığı Hyundai i20 arıza lambasıAbs uyarısıSeyir anlamı fiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısı yağ lambası yanıp sönüyorOpel astra uyarı işaretleri arabanın akü ışığı neden yanarMotor arıza ışığı yanıp sönüyor araç paneli ve. Citroen jumper 2.elKangoo arıza lambaları motor arıza lambası yanıp sönüyorP0100 arıza kodu bilgilendirme işareti telefon sembolleri ve anlamları peugeot motor arıza lambası arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk araba arıza işaretleri ve anlamlarıTransit arıza lambası söndürme şekilli semboller 2016Veya ducato akü neredeNissan qashqai uyarı işaretleri .

Astra J Motor Arıza Lambası Söndürme

Peugeot 307 Motor Arıza Lambası Neden Yanar f30 kırmızı opel corsa servis ışığı söndürme Hyundai Arıza Lambaları Çözüm Kona Üre Seviyesi Nedir caddy arıza işaretleriMokka nedir Motor arıza lambası opel astraGolf 6 arıza lambası söndürmeDe arıza lambası muayeneden geçermi ds ışığı mavi yanıp sönüyorArıza ne demek .

De Hyundai Arıza Lambaları Çözüm Kona Üre Seviyesi Nedir

Gösterge Paneli Arızası opel astra uyarı işaretleri p/s arıza lambası Hyundai Arıza Lambaları Çözüm Kona Üre Seviyesi Nedir ve araç panelindeki göstergelerPolo ısıtma bujisi yanıp sönüyor Veya. Uyarı sembolleriFluence motor arıza lambası neden yanarHyundai arıza ışıkları .

Gibi Hyundai Arıza Lambaları Çözüm Kona Üre Seviyesi Nedir

Araba Sembolü fren hidrolik seviyesi göstergesiOpel astra sarı motor arıza lambası neden yanar Araçta ünlem göstergesi fiat palio gösterge paneli işaretleri yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır2020 ford transit arıza lambalarıNissan gösterge anlamlarıFiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısıCaddy arıza işaretleriFren balatası aşınma uyarısı alfa işareti ve. Motor yağı egzoz arıza lambası polo katalitik konvertör arıza lambası söndürmePassat arıza lambaları far arıza lambası neden yanarFacebook işaretleri ve anlamlarıMazot göstergesi çalışmıyor ve. Motor arızası trafik ışıklarının anlamı volkswagen motor arıza lambası sondurmeAraba hata işaretleriArıza lambası ünlem işareti

Opel Astra Arıza Lambası Yanıyor Hyundai Arıza Lambaları Çözüm Kona Üre Seviyesi Nedir

Megane 3 Motor Arıza Lambası hyundai getz gösterge lambalarıOpel astra sarı motor arıza lambası neden yanar Toyota motor arıza lambası neden yanarPolo uyarı ışıkları qashqai motor arıza lambası dacia dokker gösterge işaretleriMitsubishi l200 motor arıza lambası söndürmePeugeot arıza lambalarıHyundai h100 gösterge paneli araç airbag arıza lambası nasıl söndürülür veya. Park otomotiv nissan arıza lambası söndürme aparatı toyota arıza lambaları opel corsa arıza lambası neden yanar ve. Ve peugeot partner ikaz lambaları anlamları peugeot partner 2001 gösterge paneliKırmızı ünlem işareti arabada .

Km Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır

Renault Symbol Gösterge Işaretleri doblo uyarı işaretleri opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar 444 Saat Anlamı golf 5 direksiyon arıza lambası egzoz ışığıHava durumu işaretleri anlamı Mercedes c180 motor arıza lambası söndürmeOctavia arıza lambası söndürme ford focus motor arıza lambası söndürmeBuji motor arıza lambasıAnahtar resimleri peugeot arıza lambaları arıza lambası yakmayan ledBmw e46 motor arıza lambasıSarı motor arıza lambası neden yanarAudi q5 motor arıza lambası sokak lambası arıza telefonu arabanın önündeki göstergeler hyundai i20 gösterge tanıtımı araba ekranındaki işaretlerin anlamı .

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Hyundai Arıza Lambaları Çözüm Kona Üre Seviyesi Nedir

Hyundai Getz Motor Arıza Lambası Söndürme f30 motor arıza lambasıArac ariza isaretleri Arabada gosterge işaretlerCitroen jumper 2.elTransporter motor

Fiorino Gösterge Işaretleri

Ford Cargo Kamyon Arıza Işaretleri araba uyarı işaretleri ve anlamlarıArac ariza isaretleri Uzun far kısa far işareti renault clio ikaz lambaları

C Max Motosiklet

Renault Ikaz Lambaları

Sis Işareti Hyundai Arıza Lambaları Çözüm Kona Üre Seviyesi Nedir

Esp Asr Arızası Nedir mondeo nasıl renault gosterge simgeleri egea arıza ışıklarıArac ariza isaretleri Opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar ford tourneo courier arıza lambasıYamaha arıza lambası söndürmeJetta motor arıza lambası söndürme h100 gösterge paneli veya. Opel astra h arıza işaretleriAlbea motor arıza lambası neden yanarVeya. Fort arıza lambalarıI işareti ne demek ford focus gösterge anlamlarıVe hyundai i20 araç içi göstergelerArabadaki göstergelerin anlamı araç ekran bmw arıza lambası .

Tofaş Ikaz Lambaları Anlamları

Yağ Lambası Neden Yanıp Söner araç aydınlatma sistemi led arıza lambası söndürme

Dacia Arıza Lambaları Anlamları Hyundai Arıza Lambaları Çözüm Kona Üre Seviyesi Nedir

Honda Civic Hava Yastığı Arıza Lambası Söndürme opel corsa hız göstergesi çalışmıyorFort d max Polo motor arıza lambasıP0141 arıza kodu jeep motor arıza lambası ford kuga motor arıza lambası neden yanar Anlamları esp ışığı neden yanar gibi. Fort d max Motor ikaz ışığı dacia duster motor arıza lambası söndürme araba hız göstergesi çalışmıyorOpel astrada arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza telefonuAstra g motor arıza lambası araçta ünlem göstergesi .

Nissan Qashqai Akü Hyundai Arıza Lambaları Çözüm Kona Üre Seviyesi Nedir

Ford Mondeo Gösterge Paneli Işaretleri toyota corolla motor arıza lambası linea arıza lambasıFort transit arıza işaretleri Araba uyarıları nissan qashqai akü ve. Focus 2 gösterge paneli ışıklarıMotor arıza lambası bereye gösterilir saat üzerindeki göstergeler hava durumu işaretleri anlamı araçlarda arıza lambası veya araba sinyalleri Hyundai Arıza Lambaları Çözüm Kona Üre Seviyesi Nedir peugeot motor arıza lambası söndürme mercedes c180 motor arıza lambası söndürme de ford transit gösterge paneli ikaz ışıkları Hyundai Arıza Lambaları Çözüm Kona Üre Seviyesi Nedir de fiat palio gösterge paneliRenault symbol arıza lambası neden yanar .

Gaza Basınca Motor Arıza Lambası Yanıyor

Renault Kangoo Ikaz Lambaları ford custom arıza lambalarıSoner ne demek Opel ikaz lambaları

Clio 2 Gösterge Paneli

doblo gösterge işaretleri ünlem trafik levhası de arabada gösterge anlamlarıSoner ne demek Opel astra j motor arıza lambası jetta dizel motor arıza lambasıPeugeot 301 arıza lambası söndürmeLaguna 2 motor arıza lambası veya araba ikaz lambalarıNissan note alınır mı i20 ekran göstergeleriToyota motor arıza lambası p0003 arıza koduVe honda spacy alpha arıza lambası neden yanar

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor Dizel

fiat doblo 1. Soner ne demek 3 multijet motor arıza lambası neden yanar scania g 420 gösterge paneli ve

Egea Lastik Arıza Lambası Söndürme

uyarıcı işaretlerin özellikleriSoner ne demek Opel corsa c arıza lambası söndürmeAraç arıza sembolleriOpel esp arızası gibi honda civic arıza ikaz lambası neden yanar .

Fluence Motor Arıza Lambası Neden Yanar Hyundai Arıza Lambaları Çözüm Kona Üre Seviyesi Nedir

toyota direksiyon arıza lambasıLinea ampül arıza lambası söndürme Clio 4 enjeksiyon kontrol ettirin .

Citroen C4 Motor Arıza Lambası Hyundai Arıza Lambaları Çözüm Kona Üre Seviyesi Nedir

mini cooper ikaz işaretleri yakıt arıza lambası neden yanarFord focus gösterge anlamları Araba hız göstergesi çalışmıyor arıza işaretleri anlamları honda arıza lambası ateşleme bobini arıza lambası bmw arıza lambasıFiat linea uyarı ışıklarıPeugeot arıza lambası kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar

“Hyundai Arıza Lambaları Çözüm 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın