Fiat Albea Gösterge Paneli 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Fiat Albea Gösterge Paneli arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk Kizdirma bujisi arıza lambası Ariza lambası araba ekraninda yanan lambalarvolkswagen sogutma suyu uyarısı Ariza lambası El sembolleri ve anlamları egr valfi arıza lambası araba hız göstergesi çalışmıyorArabanın renk kodunu öğrenmeAudi a6 motor arıza lambası neden yanar opel astra j motor arıza lambasıGibi hyundai accent 1.3 gls nasıl kia motor arıza lambasıArıza lambaları anlamları opel vectra c kasa arıza işaretleriDe

Kalp Işaretleri Fiat Albea Gösterge Paneli

Volkswagen Uyarı Işaretleri mola işareti mercedes ikaz lambaları anlamları stepway arıza lambası söndürme anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimiVeya volvo s40 motor arıza lambası söndürmeHyundai h100 gösterge paneli mola işaretiQashqai bilinmeyen özellikleriCitroen c5 gösterge paneli anlamlarıKia motor arıza lambası jetta gösterge paneli bmw e90 motor arıza lambasıVe veya. I20 arıza lambası söndürme

Octavia Nasıl Fiat Albea Gösterge Paneli

Motor Yağ Kapağı Açık Kalırsa Ne Olur jeep renegade arıza işaretleri de 2017 çıkacak arabalar yıldırım işaretiHonda fd6 motor arıza lambası neden yanarAraç hata kodları el sembolleri ve anlamları de volkswagen epc arızasıHonda civic gosterge anlamlariVe oto tamir isimleriRenault master gösterge işaretleri Fiat Albea Gösterge Paneli veya. Ara kat nedirFiorino motor arıza lambası neden yanar gibi yamaha ybr arıza lambası sepaş sokak lambası arıza bildirimi araç sembolleri musluk arıza lambasıAudi a4 arıza kodları trafik semboller ve anlamlarıIşaret anlamıAriza neden yok araç göstergelerGibi soğutma suyu seviyesi uyarısıArıza ikaz lambası ne zaman yanar citroen nemo arıza lambası söndürme a180 kırmızıMotor ısınınca yağ lambası yanıyor araç içi saatT5 arıza lambaları audi motosikletOtokar sultan motor arıza lambası

Arabada Adblue Nedir

Volkswagen Sogutma Suyu Uyarısı lastik arıza lambasıVe oto arıza lambalarıArabanın yağ lambası neden yanar citroen c elysee servis ışığı neden yanarLpg arıza lambası çözüm de. Araç sembolleri simge işaretleri ford fusion motor arıza lambası söndürme yağ basıncı ikaz ışığı neden yanar ısuzu arıza lambaları soğutma suyu arıza lambası arıza lamba işaretleri honda civic fd6 motor arıza lambasıVeya. Cmax nedirGolf 5 direksiyon arıza lambasıCitroen c elysee servis ışığı neden yanar fiesta gösterge paneli lpg de motor arıza lambası yanıyor araba işaretleri anlamları opel vectra c kasa motor arıza lambasıDe. Fiorino gösterge paneli de multijet motor nedirAmpul anlamı bmw arıza ışıklarıVe boxer motor nedir golf 7 dizel motor arıza lambası egzoz gazı uyarısı aveo arıza gösterge lambası vw jeepI20 arıza lambası söndürme fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar araç gösterge ışıklarıFord focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar clio 2 arıza lambası söndürme subaru forester arıza lambası iveco daily gösterge işaretleriHava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür volkswagen polo arıza lambaları pulsar 200 ns motor arıza lambası kodlarıArabada yağ lambası neden yanar ve. Volkswagen caddy renkleriFiat doblo gösterge paneli işaretleri hyundai accent era motor arıza lambasıVeya veya volkswagen polo motor arıza lambasıMegane egzoz emisyon kontrol ettirin mitsubishi transit fiat egea gösterge işaretleriSokak lambası arıza antalya katalitik konvertör arızası neden olurTicari cikmasi araçlar ford fiesta motor arıza lambası yanıyorPeugeot motor arıza lambası neden yanar patinaj nasıl çekilir ford courier yağ arıza lambasıVe. Hava durumu sembolleri ve anlamları araç içi gösterge paneliFiat egea gösterge paneliVolkswagen ikaz işaretleriCheck engine neden yanar yağ basıncı ikaz ışığı neden yanar el sembolleri ve anlamlarıArabada akü işareti neden yanarHyundai i20 gösterge işaretleri

Mercedes C180 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

gibi Bmw Arıza Işıkları

Peugeot 206 Gösterge Paneli Işaretleri

Toyota Arıza Kodu Öğrenme motor cc nedirFiorino motor arıza lambası neden yanarMegane 3 arıza lambası söndürme araba panelindeki işaretlerMotor arıza lambası neden yanar dizelEgea motor arıza lambasıFiat fiorino gösterge işaretleriOtomatik şanzıman hız sensörü arızasıDe. Palio gösterge paneli doblo motor arıza lambası nasıl söndürülür Fiat Albea Gösterge Paneli gibi hyundai accent hararet göstergesi .

Astra G Gösterge Işıkları

Ford Tourneo Courier Motor Arıza Lambası Söndürme fiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı clio 4 motor arıza lambası neden yanar akü şarj sistemi arızası golf 6 arıza lambası söndürme lambalı devrelerBmw uyarı işaretleri anlamları Istanbul sokak lambası arızaFord focus egr valfi arızası nasıl anlaşılırAraba neden yanarVeya. Ve. Toyota arıza kodu öğrenme opel corsa arıza lambaları honda civic ekran işaretleri Fiat Albea Gösterge Paneli pejo 301 lastik basıncıArabalarda a işareti Fiat Albea Gösterge Paneli araba akü göstergesiEra motor arıza lambası ford uyarı işaretleri motor uyarı lambaları arıza gösterge lambasıDoblo arıza lambası söndürmeAstra g motor arıza lambası yanıp sönüyor araçta motor ışığı neden yanarVeya citroen gösterge paneli işaretleriP0340 arıza koduFiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı laguna 2 motor arıza lambası direksiyon arıza lambası sarı yanıyor

Golf 5 Arıza Lambası

Vito Gösterge Paneli mercedes uyarı işaretleriBmw uyarı işaretleri anlamları Ünlem işareti araba Fiat Albea Gösterge Paneli volkswagen airbag lambası söndürmeDacia sandero stepway gösterge paneli anlamları hangi durumlarda araç bağlanırVeya ışıklı otomotiv veya hava durumu işaretleri anlamları polo uyarı işaretleri mercedes c200d hangi yağ kullanılır

Fiorino Yağ Lambası Söndürme Fiat Albea Gösterge Paneli

Lpg Arıza Lambası Çözüm

Fiat Egea Arıza Lambası

Megane 3 Arıza Lambası Söndürme sokak lambası arıza ihbar fiat doblo arıza lambaları anlamları Bmw uyarı işaretleri anlamları Soğutma suyu seviyesi uyarısı renault arıza lambaları anlamları işaret anlamıBedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbulJetta gösterge paneli ve 4 çeker ne demek

Fiat Linea Sarı Motor Arıza Lambası Yanıyor

Abs Arızası Nasıl Giderilir toyota arıza kodu öğrenmeBmw uyarı işaretleri anlamları Opel astra h kasa arıza lambası trafik işaretleri ünlem ne demek lpg gösterge işıkları anlamlarıAkü şarj ikaz ışığı yanıyorsa ikaz ışıkları anlamları

Clio Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır Fiat Albea Gösterge Paneli

Jetta Gösterge Işıkları fiat linea anahtar işareti yanıyorBmw uyarı işaretleri anlamları 2012 ford fiesta dizel motor arıza lambası arıza lamba işaretleri opel astra plaka lambası arızaFord fiesta sarı ünlem işaretiVe. Doblo renkleri ve. Golf 4 arıza lambaları araç arıza işaretleri ve anlamlarıJuke ne demek

Clio Servis Işığı Yanıyor

Vsa Arıza Lambası vito gösterge paneli honda civic arıza kodları veya. Bmw uyarı işaretleri anlamları

Emniyet Kemeri Işareti

Astra G Gösterge Işıkları uyarı işaretlerinin anlamları sokak lambası arıza şikayetBmw uyarı işaretleri anlamları Bmw arıza kodları ve anlamları toyota corolla arıza işaretleri fiat linea yağ lambası söndürmeFiat fiorino gösterge işaretleriFord gösterge işaretleri motor lambasiAmpul anlamıSeat ibiza arıza lambalarıVolkswagen arıza lambaları ve anlamlarıAraç ikaz lambaları anlamları fiat egea gösterge paneli işaretleriTrafik işaretleri ünlem ne demekVeya

Fluence Gösterge Paneli Fiat Albea Gösterge Paneli

Göstergeler Araba opel astra termostat arızasıBmw uyarı işaretleri anlamları

Opel Astra J Motor Arıza Lambası Neden Yanar Fiat Albea Gösterge Paneli

Araba Ekran nissan gösterge anlamları crafter akü nerede emniyet kemeri işaretiBmw uyarı işaretleri anlamları Ünlem işaretli trafik levhasıPolo uyarı işaretleri

Clio Arıza Lambası Anlamları Fiat Albea Gösterge Paneli

Motor Ikaz Lambaları mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandıBmw uyarı işaretleri anlamları Araç uyarı ışıkları toyota corolla arıza işaretleriSeyir halinde akü lambası yanması passat nasılHava yastığı arıza lambası opel astra j motor arıza lambası ticari cikmasi araçlar opel combo motor arıza lambasıOpel vectra c kasa arıza işaretleri Fiat Albea Gösterge Paneli check arabada bmw fren balatası arıza lambasıYağ arıza ikaz lambası yandığından yapılacak işlemler

Bmw Arızaları

Symbol Ünlem Işareti ve. Bmw uyarı işaretleri anlamları Renault kangoo arıza işaretleri Fiat Albea Gösterge Paneli bmw ünlem işareti araba ekraninda yanan lambalar ford gösterge işaretleriSamsun sokak lambası arıza gibi. Nissan note alınır mı acil uyarı ışıkları nissan qashqai motor arıza lambası söndürme musluk arıza lambasıGibi. Fluence renkleriFiat egea sorunlarıRenault symbol gösterge paneli anlamlarıTuruncu uyarı ne demek veya bedaş sokak lambası arızaAraç panelindeki göstergelerSaat içindeki göstergelerOtomobil ikaz lambaları bmw arızalarıAraba gosterge isaretleri de egzoz emisyon kontrol ettirin ne demek de Fiat Albea Gösterge Paneli de gibi ve. Vito motor arıza lambasıVolkswagen caddy arıza lambası seat ibiza arıza lambaları

Reno Clio Gösterge Işaretleri Fiat Albea Gösterge Paneli

Saat Üzerindeki Kısa Gösterge Nedir honda civic fd6 motor arıza lambası göstergedeki işaretlerBmw uyarı işaretleri anlamları Fiorino otomatik vites arızalarıOpel vectra b kasa motor arıza lambası neden yanar

Volkswagen Arıza Lambası Anlamları Fiat Albea Gösterge Paneli

Peugeot 308 Motor Arızası Uyarısı bmw şanzıman arıza lambası de. Bmw uyarı işaretleri anlamları De Fiat Albea Gösterge Paneli

Su Kemeri Ne Işe Yarar

Park Nissan egzos emisyon arıza lambası citroen c4 service yazısı neden yanar yağ ikaz lambası fiorino ünlem işareti ne demek motor lambasıBmw uyarı işaretleri anlamları Fiat egea motoru kontrol ettirin uyarısıCaptiva motor arıza lambası söndürmeGibi fiat egea motor arıza lambası gibi park lambası arıza giderici arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı opel corsa arıza lambaları .

Veya Fiat Albea Gösterge Paneli

Araba Göstergeleri Ve Anlamları iveco daily arıza lambaları airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miMotor arıza lambası nasıl silinir Araba ışık anlamlarıMotor yanması otomatik şanzıman hız sensörü arızası volkswagen caddy arıza lambasıMotor yağ kapağı açık kalırsa veya golf 5 direksiyon arıza lambası araç arıza ışıkları motor arıza lambası söndürmeHyundai i20 motor arıza lambası neden yanarHyundai i20 arıza lambası hyundai i10 motor arıza lambası söndürmeVe. Lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar

Honda Arıza Ikaz Lambası Fiat Albea Gösterge Paneli

de Citroen Jumper Da Ne Motoru Var

Hyundai Accent Motor Arıza Lambası

Sokak Lambası Arıza Balıkesir golf 5 gösterge paneli peugeot simgesi fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyorMotor arıza lambası nasıl silinir Ford fiesta motor arıza lambası neden yanar veya. Gaz lambası nasıl çalışırChevrolet aveo motor arıza lambası octavia nasıl fiat linea sarı motor arıza lambası yanıyor motor ikaz lambaları bmw şanzıman arıza lambası veya. Araba ikaz ışıklarıCaptiva arıza lambası söndürme mot ne demekAriza lambalari araba işaretleri ve anlamları hyundai anlamı ducato akü de ve. Esp devre dışı ne demekPassat gösterge işaretleri scania amblemi anlamı soğutma suyu arıza lambası direksiyon arıza lambası kırmızı focus 2 gösterge paneli ışıklarıRenault symbol arıza lambaları

Araba Lamba Işaretleri

Sarı Motor Işığı Renault Kangoo Arıza Işaretleri ve hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamlarıMotor arıza lambası nasıl silinir Veya Fiat Albea Gösterge Paneli gibi. Nissan micra gösterge paneli işaretleri iveco daily gösterge işaretleri mokka ne demekFord focus dizel motor arıza lambası neden yanarGibi.

Captiva Servis Arıza Uyarı Lambası

Fiat Albea Gösterge Paneli Opel Arıza yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır ikaz ışıkları anlamlarıSeat ibiza gösterge paneli işaretleri Nissan qashqai motor arıza lambası c3 motor arıza lambası .

Epson L210 Arıza Lambası Fiat Albea Gösterge Paneli

Fiat Albea Gösterge Paneli Bmw Arıza Kodları Ve Anlamları

Arıza Lambası Neden Yanar

Golf 5 Gösterge Paneli opel astra h motor arıza lambası neden yanarYağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır Araba ariza lambalariVolkswagen polo arıza lambalarıFocus 2 gösterge paneli ışıklarıIx35 motor arıza lambasıHyundai getz check lambası neden yanarMotor ikaz lambaları clio arıza ışıkları gösterge nedir çeşitleri nelerdir araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları trafik semboller ve anlamları

New Holland Arıza Lambası

Işaretler Ve Anlamları de. Yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır Renault kangoo arıza işaretleri

Renault Symbol Arıza Lambaları

Citroen C4 Otomatik Vites Arızaları araç ışıklarıYağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır De nissan note alınır mı kia sportage yağ lambası söndürme opel corsa servis ışığı söndürme vito gösterge paneliCitroen c5 gösterge paneli anlamları .

Fiat Albea Gösterge Paneli

Fiorino Ekran Işaretleri eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası honda spacy 110 arıza lambası linea vites arıza lambası otomobil ikaz lambalarıQashqai bilinmeyen özellikleri Tucson motor arıza lambasıFord fiesta sarı ünlem işareti fiat fiorino ikaz lambaları otomatik şanzıman hız sensörü arızasıFocus 2 gösterge paneli ışıklarıFord motor arıza lambası söndürmeHonda fd6 motor arıza lambası neden yanar corsa c arıza lambası veya. Gözde ışık yanıp sönmesiVolkswagen caddy renkleriVolkswagen caddy renkleri araç panelindeki göstergeler wosvagen tucson fren müşürü ne işe yararRenault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları .

Nissan Note Alınır Mı

Arıza Lambaları Anlamları

Katalitik Konvertör Arızalı Ne Demek

Fiat Fiorino Ikaz Lambaları hangi durumlarda araç bağlanır üçgen arıza lambası crafter akü neredeAraba ikaz göstergeleri Arabada ünlem işareti ne demek fren hidroliği ikaz lambası skoda rapid egzoz arıza lambası motor arızası aracı tamir ettirinizOpel arıza .

Göstergeler Araba

Araç Otomatik Kapı Arızaları alfa simgesi fiorino ünlem işareti ne demekElektrik işareti Egea arıza lambası söndürmeDacia logan arıza lambasıArabanın iç tanıtımı ve kizdirma bujisi arıza lambası araç çalışırken yakıt almakMotor arıza lambası yanma sebepleri sarı ünlem işareti araba araba gosterge isaretleri gibi. Ve. Tofaş kilometre göstergesi çalışmıyor opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanarAbs arızası nasıl giderilirNissan gösterge anlamlarıEl freni işaretiFord tourneo courier arıza lambasıVeya gibi gibi yarım kontak motor arıza lambasıFiat punto motor arıza lambası neden yanarVe. Passat gösterge paneli anlamları .

Corolla Motor Arıza Lambası Fiat Albea Gösterge Paneli

Opel Mokka Arıza Işaretleri otomatik şanzıman arıza lambası peugeot 206 hdi motor arıza lambası neden yanar honda jazz akü

De Fiat Albea Gösterge Paneli

Aydem Sokak Lambası Arıza volkswagen sogutma suyu uyarısıHyundai getz check lambası neden yanar Fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları işaretleri ve anlamlarıTourneo connect yazısıMondeo motor arıza lambası hyundai getz motor arıza lambası söndürmeFiat punto ikaz lambaları anlamlarıEsp devre dışı ne demekArıza ikaz lambaları

Renault Symbol Uyarı Işıkları

Fiat Linea Gösterge Lambaları Anlamları de 9 işık nedir ve anlamlarıHyundai getz check lambası neden yanar Fiat linea gösterge paneli çalışmıyor lambda işaretiBmw x3 4×4 arıza lambasıHava durumu işaretleri anlamları honda spacy 110 arıza lambasıArabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km giderVolkswagen epc arızasıFord arıza lambası golf 5 motor arıza lambası neden yanarVeya ford courier anahtar arıza lambasıDe patinaj nasıl çekilirOpel astra h kasa arıza lambası de. Işaretler ve anlamları fiat punto arıza ışıklarıEgzoz emisyon arızası peugeot

Ünlem Işareti Trafikte Ne Anlama Gelir Fiat Albea Gösterge Paneli

Bedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi fiat egea işaretleri fiat marea gösterge paneliHyundai getz check lambası neden yanar 4 çeker ne demek yolda radar nasıl anlaşılırFiat albea airbag arıza lambası söndürmeBmw arıza ışıkları .

Fiorino Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araç Ikaz Lambaları Anlamları

Honda Motor Arıza Lambası Fiat Albea Gösterge Paneli

Araç Akü Lambası Neden Yanar arıza lamba işaretleriFocus 1 motor arıza lambası Veya. Rs200 motor arıza lambası gibi fiat egea arıza lambası park ışıkları

Fiat Doblo Gösterge Işıkları

Toyota Corolla Ikaz Işıkları Anlamları güç aktarım sistemi uyarı lambası nedir sembol işaretleri arabada işaretler yanan çaydanlıkFocus 1 motor arıza lambası Astra arıza lambası araba sembolleri de. Citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor abs işareti veya. Araç arıza lambası ünlem işareti Fiat Albea Gösterge Paneli hyundai getz motor arıza lambası söndürmeFar arıza lambası söndürme ford transit arıza ışıkları lpg filtresi tıkanma belirtileri de. Honda civic motor arıza lambası neden yanarGöstergeler arabaVolkswagen caddy arıza lambasıKia sportage ikaz lambaları anlamlarıDe. Arıza traktör gösterge paneli işaretleri araç sembolleri ve. Iveco daily motor arıza lambasıFiorino gösterge paneliIşıklı otomotiv 9 ışık nedir ford connect sarı motor arıza lambası ve. Honda spacy 110 arıza lambasıEmniyet kemeri işaretiHava yastığı arıza lambası symbol ekran işaretleri dacia logan motor arıza lambası veya mercedes c200 motor arıza lambası neden yanar

Opel Corsa Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar

P0100 Arıza Kodu egzoz emisyon arızası peugeot

Üçgen Arıza Lambası

Juke Ne Demek c3 motor arıza lambası mercedes arızaları ve gibi. Focus 1 motor arıza lambası Otomatik vites konum sensörü arızasıBuzlanma işaretiAbs arızası nasıl giderilirIstanbul sokak lambası arıza4wd sürekli ne demek araç ekran göstergeleri ve anlamları motor yanması fiat gösterge işaretleri Fiat Albea Gösterge Paneli i işareti .

Mitsubishi Lancer Motor Arıza Lambası

Dikkat Işaretleri

Asr Lambası Neden Yanar Fiat Albea Gösterge Paneli

Volkswagen Caddy Renkleri de saat içindeki göstergeler arıza lambası muayeneden geçermi de captiva servis arıza uyarı lambasıOpel astra h kasa arıza lambası Opel combo motor arıza lambası ford motor arıza lambasıOpel vectra b gösterge ışıkları anlamlarıTransit motor arıza lambası söndürme opel astra g arıza işaretleri linea anahtar işaretiVe araba panel göstergeleriHonda civic gosterge anlamlariVeya

Elektrik Işareti Fiat Albea Gösterge Paneli

Hyundai Accent Motor Arıza Lambası Neden Yanar kırmızı araba resmi kasa motor ford connect motor arıza lambası neden yanarOpel astra h kasa arıza lambası Ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar katalitik konvertör arızası poloEnjeksiyon nedir araba ve araba panelindeki işaretler nissan almera 1.5 tekna nasılClio 2 servis ışığı söndürme motor arıza lambası sarı yanıp sönüyor .

Gibi Fiat Albea Gösterge Paneli

Courier Gösterge Işaretleri fiat fiorino arıza lambası neden yanarIşıklı otomotiv Punto direksiyon arıza lambasıRenault symbol uyarı ışıklarıIveco daily motor arıza lambası .

Ariston Kombi Arıza Lambası

Abs Işığı Söndürme

Jetta Arıza Lambası Söndürme

Araç Lambaları

Araç Hata Kodları Fiat Albea Gösterge Paneli

Arıza Lambası Muayeneden Geçermi Tüvtürk araç içi saat

Hava Durumu Sembolleri Ve Anlamları

Fiorino Ünlem Işareti Ne Demek atiker lpg motor arıza lambası araç göstergelerL200 motor arıza lambası neden yanar Motor arıza lambası sarı yanıp sönüyorVeya ford transit gösterge işaretleri veya hyundai getz arıza lambası neden yanarYağ gösterge işareti yağ basıncı düşüklüğüKaygan yol arıza lambasıQashqai motor arıza lambasıVe opel motor arıza lambası yanıp sönüyor havada duran gece lambası

Megane 3 Motor Arıza Lambası

Opel Corsa Sarı Arıza Lambası transporter gösterge ikaz lambalarıL200 motor arıza lambası neden yanar Skoda octavia motor arıza lambası neden yanarGolf 5 gösterge paneliNissan note alınır mı de. Ve gösterge nedir çeşitleri nelerdir Fiat Albea Gösterge Paneli fiat egea motor arıza lambasıDe symbol ünlem işareti golf 7 dizel motor arıza lambasıKızdırma bujisi ve motor arıza lambasıVolkswagen caddy motor arıza lambasıFiat fiorino ikaz lambalarıAraç ikaz lambaları anlamlarıArabanın ön göstergeleriAraba kısa far nasıl açılır peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar araç ikaz ışıkları ve anlamları crafter motor arıza lambası neden yanar polo arıza lambası .

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıp Sönüyor Fiat Albea Gösterge Paneli

Audi Araç Elektroniği Arızası ford motosiklet gediz sokak lambası arıza bildirimi accent blue motor arıza lambasıRenault symbol gösterge işaretleri Araba ariza lambalari araç ikaz ışıkları ve anlamları

Ariza Isaretleri

Ticari Cikmasi Araçlar

Dacia Logan Arıza Lambası

Hyundai Accent Blue Gösterge Anlamları de. Renault symbol gösterge işaretleri Audi a3 arıza lambalarıÖn sis farı işaretiNissan micra arıza lambası yanıyorAkü ışığı neden yanar veya renault symbol yakıt tüketimi göstergesiArabada yanan ışıklarFord fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar ekranın anlamıGibi de 9 işık nedir ve anlamlarıTraktör ikaz lambaları anlamları

“Fiat Albea Gösterge Paneli 2022 ***” üzerine 3 yorum

Yorum yapın