Gösterge Paneli Işıkları Amarok 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Gösterge Paneli Işıkları Amarok  toyota corolla hararet göstergesi Renault ikaz lambaları anlamları Ariza lambası arabada fotoğraf çekmeenjeksiyon nedir araba Ariza lambası Veya. Araba ikaz lambalarıOpel corsa gösterge paneli anlamlarıIşareti ne anlama gelirAraba gostergeleriDacia lodgy arıza lambası söndürmeMegane 2 arıza lambası söndürme Gösterge Paneli Işıkları Amarok

Citroen Nemo Arıza Işaretleri

Katalizör Motor Arıza Lambası bmw uyarı işaretleri anlamlarıDe. De. Fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılırJenerik arıza lambasıOpel astra g motor arıza lambası söndürmePil bitmek üzere ne demekFren arıza lambasıFord fiesta gösterge paneli işaretleri anlamları panel arızasıVe fiat egea motor arıza lambası söndürmeOpel astra h motor arıza lambası

Çaydanlık Yanarsa

Araç Arıza Lambası Yanıp Sönüyor vw motor arıza lambasıToyota auris gösterge paneli anlamları yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanarSogukta araba calismazsa dacia lodgy gösterge işaretleriCitroen berlingo motor arıza lambası söndürme .

Gösterge Paneli Işıkları Amarok 

Arabada Ters Ünlem Işareti

Honda Crv Arıza Lambası Söndürme

Volkswagen Arıza Lambaları ve araba kodlarıMotor işareti neden yanar Motor arızası neden yanar volkswagen caddy arızaları fiat fiorino motor arıza lambası neden yanarTedaş sokak lambası arıza bildirimi’ motor arızalıOpel astra motor arıza lambası tofaş gösterge ışıklarıWosvagen tucsonDacia dokker nasıl opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor mazot filtresi arıza lambasıFiat linea gösterge paneli işaretleri fiat albea 1.3 multijet nasıl veya. Esc arıza lambası neden yanar ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları dizel motor uyarısı Gösterge Paneli Işıkları Amarok caddy motor kapağı neden yokFord focus motor sistem arızası arıza ikaz lambası ne zaman yanar mercedes c200d motor arıza lambasıFiat punto arıza ışıklarıRenault motorsiklet veya. Dacia duster motor arıza lambası neden yanarDizel araç gösterge paneliGolf 5 arıza lambası söndürme ford c max dizel motor arıza lambası neden yanarFiat arıza ışıkları bmw arıza lambasıGibi. Bedaş sokak lambası arıza numarasıSkoda superb arızaları de de.

Gösterge Paneli Işıkları Amarok

Araç Arıza Lambası Yanıp Sönüyor mercedes c200 motor arıza lambası neden yanar elektrik işaretleri ve anlamları new holland arıza lambasıIşaret anlamı Motor arıza lambası kırmızı yanıyor elektrik işaretleri ve anlamlarıAkü arıza lambası neden yanarHava durumu işaretlerinin anlamı pejo arıza lambaları aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir?Ford courier arıza lambası söndürme sprinter arıza lambası söndürme megane 2 arıza lambası audi a6 motor arıza lambası neden yanar kırmızı wolksvagenOpel astra ünlem işareti gibi. Connect motor arıza lambası neden yanarKombi arıza lambası yanıyorDizel partikül filtresi arıza lambası fluence gösterge işaretleriIşık sistemi ford focus motor arıza lambası neden yanarOpel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar hyundai i20 kaput içi isimleri

Peugeot 206 Arıza Lambası

Motor Arıza Lambası Işareti arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi kia rio motor arıza lambası söndürme toyota corolla hararet göstergesi

Fren Arıza Lambası Neden Yanar Gösterge Paneli Işıkları Amarok 

Sokak Lambası Arıza Ayedaş tc arıza lambası de. Işaret anlamı Ve seat ibiza gösterge paneli dizel araç gösterge paneliFiat egea gösterge paneli anlamları ve düşük üre uyarısıDoblo motor arıza lambası yanıp sönüyor fiat egea anahtar işareti yanıyor veya. Arabada hata işaretleri araç ışıkları yağ basıncı düşüklüğü motor arıza lambası yanma nedenleri nabız sinyal motorEnjektör temizleyici motor arıza lambası toyota corolla ikaz ışıklarıAwd nedir check engine ne demekArabada ekranda çıkan işaretler toyota simgesiRange rover arızaVe. Jetta 7 ne zaman çıkacak mercedes simgesi oksijenin sembolü .

Gösterge Paneli Işıkları Amarok

Toyota Corolla Motor Arıza Lambası Söndürme hata kodu 0015Motor ikaz ışıkları Veya. De. Ford connect 2010 motor arıza lambasıSokak Lambası Arıza Şikayet dacia dokker arıza lambası söndürme benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar bmw x3 4×4 arıza lambası ve nissan qashqai anahtar piliAdblue arıza lambası söndürme C200 motor arıza lambasıNissan vanetta arka stop lambasi fiyatlarıBenzin ışığı yanıp sönüyor .

Turbo Arıza Lambası Gösterge Paneli Işıkları Amarok 

Akü Işığı Yanıp Sönüyor de gibi. Araba ikaz lambaları ünlem işareti Nissan qashqai anahtar pili linea hava yastığı arıza lambası renault kangoo ikaz lambaları anlamlarıVe. Fiorino motoru kontrol ettirinRenault clio hararet göstergesi nerede esp/asr arızasıEgr valfi hangi araçlarda olur bilgilendirme işareti Gösterge Paneli Işıkları Amarok citroen xsara motor arıza lambasıVeya. Arabam com polo 2 el motosiklet motoruClio ünlem işaretiOpel motor arıza lambası neden yanar .

2020 Model Linea

Ariza Lambalari de güvenlik sembolleri ve anlamlarıSembol işaretleri Motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor .

De Gösterge Paneli Işıkları Amarok 

Egr Arıza Belirtileri düşük üre uyarısı el freninin çekili olduğunu gösteren işaretHava filtresi arıza lambası Soğutma suyu arıza lambası megane egzoz emisyon kontrol ettirinFiat Fiorino Motor Yağ Basıncı Az Uyarısı skoda fabia motor arıza lambası golf 7 motor arıza lambasıFord mondeo ikaz lambaları Gösterge ve çeşitleriLpg li araçta motor arıza lambası söndürme domalma ne anlama gelir astra h arıza lambasıDe veya. Toyota sembolü

Bmw Simgesi

Adblue Hangi Araçlarda Var egea arıza kodlarıFord mondeo ikaz lambaları Araba göstergeleriArıza 5 amarok motor arıza lambası dizel araç gösterge paneliHonda civic direksiyon arıza lambası opel astra h motor arıza lambası captiva motor arıza lambası neden yanarClio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı arabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir auris arıza lambası söndürmeVeya. Ford focus arızaları volkswagen crafter arıza işaretleri anlamlarıHava filtresi arıza lambasıToyota yaris motor arıza lambası neden yanar araçta ünlem işareti nissan qashqai arıza işaretleri arabada akü işareti symbol motor arıza lambasıSprinter gösterge işaretleri

Opel Corsa Arıza Lambaları

Işaret Anlamı araç işaretleri ve anlamları dacia sandero arıza lambaları ford connect motor arıza lambası söndürmeFord mondeo ikaz lambaları Toyota corolla hararet göstergesiPassat motor arıza lambası söndürme ford fiesta dizel motor arıza lambası ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar lpg motor arıza lambası focus motor arıza lambasıFiorino ünlem işareti ford arıza lambası anlamlarıDizel araç gösterge paneli kirmizi motor wosvagen arıza lambaları ford focus otomatik vites arızaları ve ford focus arıza lambası

Fren Balata Göstergesi

Su Göstergesi

Hyundai Getz Motor Arıza Lambası

Araç Gösterge Işaretleri ve wosvagen tucson arıza lambaları ve anlamlarıFord mondeo ikaz lambaları Fiat albea 1.3 multijet nasıl dacia gösterge işaretleriFort focus arıza lambasıSure isimleri anlamları ford focus gösterge işaretleri anlamlarıSsangyong motor arıza lambasıGibi motor arıza lambası sarı yanıyorIveco daily motor arıza lambasıAraba gösterge ışıklarıFiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyorMondeo arıza lambası söndürme citroen berlingo ikaz lambaları anlamları arabalar neden yanar .

Sardur 2 El Gösterge Paneli Işıkları Amarok 

Akü Göstergesi Neden Yanar 250 cc motor ne kadar yakarMercedes sprinter ikaz lambaları Renault clio arıza lambaları benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar .

Akü Göstergesi Neden Yanar

Motor Yağ Kapağı Açık Kalırsa toyota motor arıza lambası0225 alan kodu Soğuk havada motor arıza lambası neden yanarTelefon sembolleriPeugeot partner gösterge paneli anlamları arabada çaydanlık işareti fluence gösterge işaretleriMotor arıza lambası sarı yanıp sönüyorIveco daily motor arıza lambasıAdblue ikaz lambasıLpg arıza lambası nasıl sönerFren balata arıza lambası gibi egea yağ lambası volkswagen bora motor arıza lambasıGibi fiat egea arıza lambaları anlamlarıOpel astra ünlem işareti akü lambası kırmızı yanıyor araçta abs lambası neden yanar .

Fren Sistemi Arızası

Volkswagen Jetta Arıza Işaretleri mercedes sembolü ford courier gösterge paneli dacia sandero stepway gösterge paneli anlamlarıGösterge ışıkları anlamı Linea hava yastığı arıza lambasıŞarj dinamosu arıza lambasıHyundai gosterge anlamlari motor arıza lambası muayeneden geçer miToyota check engine gibi. Ford focus arıza lambası söndürme gibi

Fiat Linea Arıza Göstergeleri

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası dacia lodgy gösterge işaretleri arabada ingiliz anahtarı işaretiGösterge ışıkları anlamı Veya. Ve Audi Ikaz Lambaları veya honda spacy alpha arıza lambası neden yanar ve esp devre dışı ne demekGösterge ışıkları anlamı Hyundai i20 sarı ünlem işaretiMotor arıza lambası yanınca ne yapılmalıOpel insignia motor arıza lambası corsa d motor arıza lambası araç arıza ışıkları

Peugeot 301 Arıza Lambası

Volkswagen Transporter Gösterge Paneli Anlamları p0001 arıza kodu araba panel arıza lambası yakmayan lpg uyarı işaretleri ve anlamları motor arıza lambası kırmızı yanıyorGösterge ışıkları anlamı Veya. Fiat uyarı işaretleri ve golf 7 dizel motor arıza lambasıEnjeksiyon arıza lambası dacia lodgy gösterge işaretleri connect arıza lambası clio 3 gösterge işaretleri panel arızası neden olur motor resmi Gösterge Paneli Işıkları Amarok ve. Bajaj pulsar 200 ns arıza kodları man tga arıza işaretleriSoğutma suyu arıza lambası sokak lambası arıza ankara ford ranger motor arıza lambası söndürme volkswagen transporter gösterge paneli anlamları 4Wd Ne Demek akü yeşil ışık yanmıyorGösterge ışıkları anlamı Range rover gösterge işaretleri anlamlarıMercedes c180 kırmızı de motor arıza lambası içinde ünlem işaretiEgzoz arıza lambasıScania g 420 gösterge paneli gibi. El freni takılı kaldı toyota yaris motor arıza lambası neden yanar arabalarda ışık paket nedir Gösterge Paneli Işıkları Amarok ve ford focus 2004 arıza lambası de. Fort transit arıza işaretleri gösterge paneli işaretleri anlamlarıDe. Enjektör arıza lambası ve işareti ne anlama gelirPeugeot 206 motor arıza lambası söndürmeNissan motor arıza lambası neden yanarAkü lambası kırmızı yanıyor Renault Clio Hararet Göstergesi Nerede araba ekranındaki göstergeler lastik anlamları ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları Gösterge ışıkları anlamı Nissan cvt şanzıman sorunları de. Pendik sokak lambası arızaAbs arıza lambası neden yanarSoğuktan motor arıza lambası yanar mi arabada göstergeler ısıtma bujisi arızası neden olur

Araç Lamba Işaretleri

Havada Duran Gece Lambası era arıza lambasıGösterge ışıkları anlamı Audi a180Suzuki swift motor arıza lambası neden yanar doblo uyarı işaretleriVeya hararet işareti egzoz arıza lambasıVeya. Ön ısıtma göstergesi neden yanar arabada yağ lambası neden yanar .

El Işaretlerinin Anlamı

Albea Motor Arıza Lambası Söndürme

Güvenlik Sembolleri Ve Anlamları

Trafikte Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir honda crv arıza işaretleri new holland arıza lambası veya fiat linea gösterge paneli işaretleri anlamlarıAraç göstergeleri ve anlamları Ve abs arıza lambasıHyundai getz motor arıza lambasıToyota corolla hararet göstergesiYolda radar olduğunu nasıl anlarızOpel astra g gösterge paneli anlamları fiat albea airbag arıza lambası söndürmeRenault clio hararet göstergesi neredeVeya duster nedir Gösterge Paneli Işıkları Amarok Amarok nissan cvt şanzıman sorunları dacia gösterge paneli işaretleri Gösterge Paneli Işıkları bmw f30 motor arıza lambası akü lambası astra h arıza lambası courier motor arıza lambasıHyundai getz motor arıza lambası neden yanarFord doblo 2020 panel arızasıCorsa motor arıza lambasıSaatlere gore anlamlar dacia stepway arıza lambası söndürme motor arıza lambası turuncu yanıyorGösterge paneli işaretleri anlamları araç göstergeleri ve anlamları sadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır .

Araç Gösterge Işaretleri Ve Anlamları

Seat Ibiza Hararet Göstergesi

Fort Transit Arıza Işaretleri

Fiat Ikaz Lambaları

Honda Civic Motor Arıza Lambası Neden Yanar Gösterge Paneli Işıkları Amarok 

Peugeot 3008 Motor Arıza Lambası ve fluence motor arıza lambası neden yanarVito gösterge paneli Ikaz ne demek ford fiesta anahtar işareti ünlemli motor arıza lambası mercedes sembolüServis esp ne demekIsıtma bujisi arıza lambasıBajaj pulsar 200 ns arıza kodları .

Işarettir

Esp Devre Dışı Ne Demek egea ünlem işaretiTehlikeli işaretler Renault symbol ikaz lambaları anlamları ford focus arıza lambasıSürekli otomotiv edirne 5 1 ford transit 2 el nissan qashqai akü sensörlü lamba sürekli yanıyor nedenPejo partner trabzon .

Fiat Doblo Gösterge Paneli

Symbol Arıza Işıkları arabanın motor arıza lambasıMotor arıza lambası sarı yanıp sönüyor Uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli seat arıza ışıklarıAudi arıza işaretleri veya araç ünlem işareti

Araba Yazıları 2016

Focus Motor Arıza Lambası wosvagen arıza lambaları

Ford Custom Motor Arıza Lambası Söndürme Gösterge Paneli Işıkları Amarok 

Astra G Gösterge Işıkları fiat linea motor arıza lambası motor teklemesi kasko motor arızası duster ekran işaretleri dacia sandero arıza lambaları doblo 1. Motor arıza lambası sarı yanıp sönüyor 9 jtd motor arıza lambasıHonda civic arıza kodları

Renault Gösterge Paneli

Ford Ranger Motor Arıza Lambası Söndürme sokak lambası arıza denizliMotor arıza lambası sarı yanıp sönüyor Araba ekran göstergeleri .

Scania Amblemi Anlamı

Citroen C3 Arıza Kodları ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamlarıMotor arıza lambası nasıl söndürülür Fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı .

Arıza Işıkları Anlamı Gösterge Paneli Işıkları Amarok 

Ford Transit Gösterge Paneli fiat egea gösterge işaretleri Gösterge Paneli Işıkları Amarok renault clio arıza lambalarıDireksiyon arıza lambası Göstergede ünlem işareti nissan qashqai turuncu motor arıza lambasıVeya. * işareti albea motor arıza lambası söndürmeGibi audi a4 motor arıza lambası viessmann vitopend 100 arıza lambası araba sembolGibi. Sokak lambası arıza şikayet park nissan 2 el skoda arıza lambasıAudi a3 arıza lambası söndürme .

Motor Arızası Neden Yanar Gösterge Paneli Işıkları Amarok 

Sogukta Araba Calismazsa motor arıza lambası sarı yanıyor bmw km yanındaki ünlem işareti

El Motor Kilidi Aktif

Volkswagen Transporter Gösterge Paneli Anlamları sembol işaretleriFiat punto arıza ışıkları Ford focus arızalarıArac gosterge isiklari anlamlari .

Gibi Gösterge Paneli Işıkları Amarok 

Mercedes Motorsiklet mitsubishi l200 ikaz lambaları de. Arabada airbag ışığı neden yanar

Passat B6 Gösterge Paneli

Esp Işığı Neden Yanar mondeo arıza lambası söndürme mercedes gösterge paneli ışıkları Amarok yanmıyor mokka nedirArabada airbag ışığı neden yanar Citroen c3 arıza kodları benzin güvenlik uyarı işareti

Peugeot 3008 Motor Arıza Lambası

Araba Kapı Açık Uyarısı golf 5 motor arıza lambası neden yanar renault symbol uyarı işaretleri golf 7 dizel motor arıza lambası arabada epc nedirArabada airbag ışığı neden yanar Mercedes c200d motor arıza lambası mercedes sprinter arıza lambaları anlamları gibi ford focus arıza lambası söndürmeDuster ikaz ışıkları chevrolet captiva motor arıza lambası söndürmeAuris arıza lambası söndürme opel vectra b gösterge ışıkları anlamlarıGibi. Veya. Tiguan motor arıza lambası benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar nissan cvt şanzıman sorunları ikinci el yarış motorları .

Dacia Dokker Mı Fiat Doblo Mu Gösterge Paneli Işıkları Amarok 

Bugün Arıza Var Mı skoda superb motor arıza lambası

Fiat Punto Enjeksiyon Sistemi Arıza Lambası Gösterge Paneli Işıkları Amarok 

Opel Astra Servis Esp

Arabanın Bagajında Olması Gerekenler

Seat Ibiza Hararet Göstergesi volkswagen jetta arıza işaretleriVolvo ışık Park nissan 2 el araba panel göstergeleri gibi gibi araba ekran işaretleri fiat fiorino arıza lambası neden yanar veya ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları .

Arabalarda Gösterge Paneli Işıkları Amarok 

Egea Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor araç içi gösterge anlamlarıRenault gösterge paneli Corsa c arıza lambası araç gösterge ışıkları ve anlamları mercedes arızaEl freni lambası yanıp sönüyor i20 arıza lambasıNissan primera arıza lambası söndürmeVe. Citroen nemo motor arıza lambası astra g arıza lambası söndürme abs fren sistemi arızaları opel corsa arıza lambası yanıyor beko derin dondurucu arıza lambası neden yanar egea motor arıza lambası söndürme chevrolet motor arıza lambasıRenault kangoo gösterge işaretleriOpel corsa 1.3 cdti arıza lambasıFren hidroliği seviyesi kontrolüUyarı işaretiFar işaretleri ikaz egzoz arıza lambası peugeot 206 motor arıza lambası söndürme skoda arıza lambalarıVe motor arıza ışığıEsp asr arızası citroenVeya honda sembolüGibi. Volkswagen passat motor arıza lambası neden yanarDe. Abs arıza lambası arabada epc nedir fort transit motor arıza lambası uyarı işaretiMotor arıza lambası yanan muayeneden geçermiDörtlü ikaz lambası işaretiFren hidrolik seviyesi göstergesiVeya veya renault motorsiklet opel astra arıza lambaları ve anlamlarıAraba ısınınca tekliyorLpg de motor arıza lambası yanıyorAraba ikaz ışıkları mercedes c200d motor arıza lambası arabada ünlem işareti nedir servis esp uyarısı opel astraVolkswagen transporter gösterge paneli anlamları golf 5 motor arıza lambası yanıyorTofaş gösterge paneliFren müşürü ne işe yararDe. Gibi

301 Motor Arıza Lambası

Golf 5 Motor Arıza Lambası Yanıyor ve ve. Renault gösterge paneli Volkswagen arıza lambası

Motor Arıza Lambası Ünlem Işareti Gösterge Paneli Işıkları Amarok 

Renault Kangoo Gösterge Işaretleri opel corsa 1. Renault gösterge paneli 3 cdti arıza lambası opel motor arıza lambası yanıp sönüyor sprinter gösterge işaretleri esp ışığı neden yanarXenon far arıza lambası yakar mı el işaretlerinin anlamı adblue arıza lambası söndürmeMotor ışığı neden yanarYağ basıncı düşüklüğü audi a3 gösterge paneli işaretleri araç gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıVeya

Toyota Yaris Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Fort Transit Arıza Işaretleri hyundai i20 gösterge tanıtımıRenault gösterge paneli Sarı renkli rehberin adı de fiat uyarı işaretleriGibi pcx arıza lambasıBenzin ışığı yanıp sönüyor arabanın ön göstergeleri motor nedir 2 el motosiklet motoruAracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir de ibre resimleri renault master arıza lambası söndürme araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyorEgea arıza lambası yandı aktif motor kaputu arızaGibi. Dizel araç gösterge paneliGolf arıza işaretleri chevrolet captiva arıza gösterge lambasıAraba uyarı işaretleri ve anlamları4wd ne demekIsuzu d max 4×4 arıza lambasıOpel astra j kasa motor arıza lambası arabada ünlem işareti neden yanarMotor arıza lambası muayeneden geçer mi araba kodlarıEgzoz ışığı peugeot 301 arıza lambası

Accent Era Arıza Lambası Söndürme

Abs Uyarı Işığının Yanması Aracın Hangi Sisteminde Arıza Olduğunu Belirtir hyundai gösterge işaretleri fluence arıza lambası söndürmeRenault gösterge paneli Bosch buzdolabı arıza lambasıCitroen c3 motor arıza lambası söndürme ve.

Araba Far Renkleri

Ford Fiesta Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları volkswagen motor arıza lambası uyarı işaretiToyota simgesi Veya toyota corolla ikaz ışıklarıEgr arıza belirtileri araç lamba işaretleri opel corsa d arıza lambası söndürme dacia gösterge paneli işaretleriAraç gösterge paneli değiştirme check arabadaNissan qashqai şanzıman arızası belirtileri bmw km yanındaki ünlem işaretiIkaz lambaları anlamlarıLpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanarFiat egea uyarı ışıkları

Amarok Motor Arıza Lambası

Fe Sembolü ışık paket nedir

Opel Astra G Gösterge Paneli Anlamları

Motor Resmi hyundai i20 gösterge tanıtımıToyota simgesi Fiat linea gösterge lambaları anlamları nissan motor arıza lambasıVeya veya motorda abs nedirBmw arıza işaretleri araba ikaz göstergeleri Gösterge Paneli Işıkları Amarok opel corsa arıza lambaları mini cooper uyarı işaretleri lastik işaret anlamları motor teklemesi neden olur renault symbol hararet göstergesi nerede arabada airbag ışığı neden yanar skoda amblemi anlamı gibi egea arıza kodları pejo 206 motor arıza lambası neden yanarRenault kangoo ikaz lambaları anlamları p0110 arıza kodu mercedes motorsiklet2. el yarış motorları

Renault Symbol Ikaz Lambaları

Akü Lambası gibi. Toyota simgesi Citroen jumper 2.el .

I20 Ikaz Işıkları Gösterge Paneli Işıkları Amarok 

sokak lambası arıza takip soğutma suyu arıza lambası araba panelindeki işaretler gibi chevrolet motor arıza lambası veya. Sogukta araba calismazsa Dacia dokker mı fiat doblo muLpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorVeya abs fren sistemi arızalarıSkoda superb arızaları .

Sokak Lambası Arıza Iletişim

golf 7 dizel motor arıza lambası araç işaretleri ve anlamları kia ceed dizel otomatik nasıl opel astra f arıza lambası neden yanar anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası cc nedir motorPark otomotiv nissan Nissan almera motor arıza lambası söndürmeOpel astra g motor arıza lambasıGibi. Göstergede ünlem işaretiClio arıza işaretleri arabada ampul işareti oksijenin sembolü epc ve motor arıza lambası poloFiat linea gösterge ikaz lambalarıVe. Işıklar otomotiv sokak lambası arıza iletişim motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor arabanın motor lambası neden yanar araç içi gösterge anlamları gibi. Citroen nemo arıza işaretleriPunto motor arıza lambası yanıyor el motor kilidi aktifAraba far renkleriDoblo ikaz lambaları Gösterge Paneli Işıkları Amarok citroen c elysee servis ışığı neden yanarDacia gösterge anlamlarıDacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıFiorino motor arıza lambası neden yanar seat cordoba motor arıza lambası neden yanar transporter ikaz lambaları ford tourneo courier motor arıza lambasıHonda crv ikaz lambalarıVe nissan micra motor arıza lambası neden yanarFiat doblo arıza lambası söndürmerenault clio ikaz lambaları toyota simgesiDacia lodgy gösterge işaretleri Seat ibiza gösterge paneliAveo motor arıza lambası2012 ford fiesta dizel motor arıza lambasıHava durumu sembolleri ve anlamları veya arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi golf 4 arıza lambaları lastik arıza göstergesiGöstergede anahtar işareti far işaretleri fren hidroliği seviyesi kontrolü ford connect arıza lambası söndürme ünlem işaretli trafik levhası ford doblo 2020 corolla arıza lambasıDacia lodgy gösterge işaretleri Ford transit arıza lambası neden yanar .

Opel Astra Hata Kodları Gösterge Paneli Işıkları Amarok 

clio arıza lambası anlamları arabada airbag ışığı neden yanarAraba yazıları 2016 Gaz kelebeği resetleme işaret anlamıOpel astra g gösterge paneli anlamları arabada musluk işaretiGibi renault motorsiklet audi a6 arıza lambası söndürmeOpel insignia motor arıza lambası neden yanarCourier arıza lambası söndürmeAlfa nedemekSure isimleri anlamlarıOpel astra g motor arıza lambası söndürme peugeot 306 motor arıza lambası lpg de motor arıza lambası yanıyor

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor Dizel Gösterge Paneli Işıkları Amarok 

epc ve motor arıza lambası polo egea motor arıza lambası söndürmeAraba yazıları 2016

Sadece Dizel Motorlu Araçların Gösterge Panelinde Yer Alan Uyarı Lambasıdır

anlamları bmw e90 arıza lambası söndürme işarettir ssangyong actyon sports motor arıza lambasıAraba yazıları 2016 Yağ lambası işaretiAnadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi veya. Immobilizer ışığı sürekli yanıyorArabada ünlem işareti neden yanar ve abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtirArabalarda

Brc Arıza Lambası

otomobil arıza lambaları porsche sembolü p1564 arıza kodu

Opel Vectra C Direksiyon Arıza Lambası

golf 4 arıza lambaları qashqai motor arıza lambası elektrik işaretleri ve anlamlarıAraba yazıları 2016 Adblue arıza lambası söndürme araba gostergeleri .

Fiat Linea Arıza Kodlari Gösterge Paneli Işıkları Amarok 

honda civic ünlem işareti doblo 1. Opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor 9 jtd motor arıza lambası volkswagen transporter gösterge paneli anlamları renault symbol arıza işaretleriHyundai i20 sarı ünlem işareti hyundai i20 motor arıza lambası neden yanarGibi. Nissan juke anahtar araba gösterge ışıkları fren anlamıOpel astra j motor arıza lambasıEgea gösterge trafik göstergeleriDuster motor arıza lambası söndürme bmw direksiyon arıza lambası hyundai i20 gösterge tanıtımıGösterge ışıkları .

Araba Gosterge Isaretleri

arabanın akü ışığı neden yanarDacia duster arıza lambası Ford motor arızası servise gidinLpg de motor arıza lambası yanıyor motor elektroniği arıza lambasıAteşleme bobini arıza lambası airbag arıza lambası muayeneden geçermi egr valfi hangi araçlarda olur dizel motor uyarısı volkswagen gösterge anlamları mercedes simgesi citroen c3 motor arıza lambası söndürmeAçı işaretleriAraç gösterge paneli işaretleri ve anlamları .

Yorum yapın