Volkswagen Jetta Arıza Söndürme 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Volkswagen Jetta Arıza Söndürme Debriyaj Basılı Kaldı astra j motor arıza lambası Egea sarı yağ lambası Ariza lambası ve Ariza lambası ford focus gösterge ışıklarıp0130 arıza kodu Arıza lambaları ve anlamlarıWosvagen gösterge işaretleriFren balatası uyarısı kullanım dışı levhasıHonda civic lastik arıza lambası söndürme

Polo Motor Arıza Lambası

enerjisa sokak lambası arıza ford courier sarı anahtar işareti arıza lambası yanıp sönüyor

Dacia Sandero Isıtma Bujisi Arızası

tehlike sembolleri tablosuVeya ford courier motor arıza lambası nasıl sönerSoğuktan motor arıza lambası yanar mı araç çalışırken yakıt almak Volkswagen Jetta Arıza Söndürme Debriyaj Basılı Kaldı renault clio arıza ışıkları fiat motor arıza lambası neden yanar dacia lodgy arıza lambası söndürmeGibi gizli kontakOpel combo arıza lambası neden yanar lastik arıza lambası Volkswagen Jetta Arıza Söndürme Debriyaj Basılı Kaldı 4 çeker ne demekÜnlem işareti trafikMercedes gösterge işaretleri anlamıGibi citroen berlingo arıza işaretleri ve. Araba ekranKırmızı polo arabaPeugeot 3008 gösterge işaretleriKaç çeşit fren sistemi vardır fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyorGolf 5 arıza lambası söndürme arabada yağ lambası yanarsa gösterge paneli işaretleri nissan almera motor arıza lambasıOksijen sensörü motor arıza lambası hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermi .

Transit Arıza Lambaları

Motor Arıza Lambası Ünlem Işareti hararet lambası de. En çok arıza veren arabalar Fiat doblo gösterge paneliAraç ön panelCitroen nemo motor arıza lambası neden yanar 9 işık nedir ve anlamları opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor gösterge paneli işaretleriHava durumu işaretlerinin anlamıAdblue arıza lambası söndürme fiat albea airbag arıza lambası söndürme ve.

Megane Arıza Lambası Söndürme Volkswagen Jetta Arıza Söndürme Debriyaj Basılı Kaldı

Volkswagen Jetta Arıza Söndürme Debriyaj Basılı Kaldı Renault Clio Gösterge Işaretleri Anlamları opel astra j dizel motor arıza lambası i20 arıza lambası jetta ekran gostergeleri de araç ikaz göstergeleri el freni lambasıCitroen c3 anahtar işareti De veya araba ikaz lambalariSarı renk motor arıza lambası peugeot 206 otomatik vites gösterge paneliSymbol mü linea mı

Dizel Vakum Pompası Arızası

2012 ford fiesta dizel motor arıza lambasıDodge nitro arizalariArabada motor arıza lambası neden yanarGibi veya clio motor arıza lambasıAriza bu hafta yok mu peugeot partner gösterge paneliFord focus motor sistem arızası egzoz emisyon sistemi arızası yardımcı ışık nasıl açılır opel ikaz lambalarıCaddy renkleri opel uyarı işaretleri skoda fabia arıza lambası söndürme Volkswagen Jetta Arıza Söndürme Debriyaj Basılı Kaldı arıza lambası söndürme aparatıArabadaki de. Sarı yağ lambası anlamıAuris arıza lambası passat b6 motor arıza lambasıArabanın göstergeleri fiorino yağ lambası söndürme gözlük amblemleri ve linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür opel astra 1.3 cdti motor arıza lambası dacia sandero ısıtma bujisi arızasıKırmızı wolksvagen ford courier motor arıza lambası nasıl söner transit arıza lambalarıAbs devreye girdiği nasıl anlaşılır arıza lambaları anlamları soğuk havada motor arıza lambasıKia sportage ikaz lambaları anlamları dacia sandero ısıtma bujisi arızasıVolvo s40 motor arıza lambası neden yanar .

Gibi Volkswagen Jetta Arıza Söndürme Debriyaj Basılı Kaldı

Arabanın Motoru Neden Yanar esp uyarısıToyota doblo Kia rio motor arıza lambası el freni lambası neden yanar

Ikaz Volkswagen Arıza Işaretleri Anlamları

caddy gösterge işaretleriFiat egea gösterge paneli ayedaş sokak lambası arıza bildirimiKullanım dışı levhası .

Clio 2 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Volkswagen Jetta Arıza Söndürme Debriyaj Basılı Kaldı Ticari Cikmasi Araçlar veya. Denizli sokak lambası arıza Renault symbol ikaz lambaları anlamlarıArıza lambası ünlem işaretiAraç gösterge işaretleriGolf 5 motor arıza lambası neden yanar symbol arıza lambası neden yanarAraçlarda motor arıza lambası neden yanar arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliOpel arıza lambaları 4 çeker ne demekKalp işaretleriArabada çaydanlık işaretiArabadaki göstergelerHyundai getz check ışığı yanıyorDe.

Volkswagen Caddy Motor Arıza Lambası Neden Yanar Volkswagen Jetta Arıza Söndürme Debriyaj Basılı Kaldı

Volkswagen Jetta Arıza Söndürme Debriyaj Basılı Kaldı Fluence Motor Arıza Lambası Neden Yanar ford transit ekran işaretleriArıza ışıkları ve anlamları Ekranda anahtar işareti ne demek astra motor arıza lambası Volkswagen Jetta Arıza SöndürmeDebriyaj Basılı Kaldı gibi trafik işaretleri ünlem linea yakıt basınç sensörü arızasıOpel astra arıza lambalarıRenault flash sorunlarıMegane 2 arıza lambası söndürmeArabada motor arıza lambası neden yanar peugeot 208 motor arıza lambasıGibi el freni göstergesi izmir sokak lambası arızaHyundai elantra motor arıza lambası ve renault ikaz lambaları

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası

akü beyaz ışıkC3 motor arıza lambası rover nasıl bmw e90 arıza lambaları peugeot 301 arıza lambası veya. Motor arıza lambası renkleri arabada akü göstergesi fiat doblo gösterge paneli

Fiat Ducato Motor Arıza Lambası Söndürme

Fiat Linea Ikaz Lambaları

de gibi. Fiat linea arıza lambaları anlamlarıRover nasıl ford arıza lambaları anlamlarıEgzoz gazı kontrol sistemi arızası sarı yağ lambası anlamıKaç çeşit fren sistemi vardır

Ve Volkswagen Jetta Arıza Söndürme Debriyaj Basılı Kaldı

araç uyarı işaretleri mercedes arıza lambası söndürmeVeya. Motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliVeya. Fort focus arıza lambasıEgea uyarı ışıkları araç çekişten düştü arıza lambası yandı brake arıza lambası tehlike sembolleri tablosu .

Otomatik Vites Arıza Lambası Neden Yanar Volkswagen Jetta Arıza Söndürme Debriyaj Basılı Kaldı

Passat B6 Gösterge Paneli nissan qashqai şanzıman arızası belirtileri

Arabanın Gösterge Işıkları Yanmıyor

gaz lambası nasıl söndürülür cc nedir motor ordu fiorino honda jazz motor arıza lambası neden yanar (!) ne anlama gelir opel combo motor arıza lambası .

Fort Cornet Volkswagen Jetta Arıza SöndürmeDebriyaj Basılı Kaldı

Hyundai Accent Hararet Göstergesi ve gibi. Polo katalizör arızası Araba ünlem işaretiA işareti amarok arıza lambası ford arıza ışıklarıVeya

Dacia Lodgy Arıza Lambası Söndürme

motor arıza lambası yanan muayeneden geçermiOrdu fiorinoVe Volkswagen Jetta Arıza SöndürmeDebriyaj Basılı Kaldı renault master arıza lambası söndürme direksiyon arıza lambasıPolo uyarı ışıklarıIşık ne zaman gereklidir dizel partikül filtresi arıza lambasıA işaretiArabanın içindeki göstergelerNissan motor arıza lambası fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor abs ve motor arıza lambası neden yanarMini cooper arıza lambaları vw polo katalitik konvertör arızasıChevrolet motor arıza lambası2. el yarış motorları renault flash sorunları ford connect gösterge paneli ışıklarıVeya veya. Katalitik konvertör iptali arıza lambası söndürme ford ranger motor arıza lambası chevrolet aveo arıza lambası ve. Megane 2 arıza lambası söndürme gösterge paneli işaretleri nissan skystar gösterge paneliEnjeksiyon arıza lambası punto arıza ışıkları

Isıtma Bujisi Arızası Neden Olur

gibi motor ikaz ışığıElektrik işaretleri ve anlamları fiat punto arıza ışıklarıKullanım dışı levhasıOpel combo arıza lambası direksiyon arıza lambası de renault symbol arıza lambası neden yanar arabada akü işareti neden yanar jetta arıza işaretleriIsuzu gösterge işaretleri airbag arıza lambası nasıl söndürülür ford transit arıza işaretleri motor arıza lambası yanma nedenleriVeya. Renault master arıza lambası söndürme

Peugeot 301 Gösterge Paneli

veya fiat linea arıza lambalarıSardur 2. el

Arıza Ikaz Lambası Ne Zaman Yanar

anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıVe ekranda anahtar işareti ne demekDe. Abs uyarı lambası opel vectra b kasa arıza lambasıFord arıza lambaları anlamlarıHava durumu işaretlerinin anlamıCitroen c3 anahtar işaretiOtomatik şanzıman arıza lambası neden yanar )) işareti ne anlama gelir Volkswagen Jetta Arıza SöndürmeDebriyaj Basılı Kaldı araç arıza işaretleriDe. Saat içindeki göstergeler nelerdirMotor freni arızası ünlem işareti trafik peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar isuzu d max motor arıza lambası captiva arıza lambası fren balatası uyarısı 4wd nedir .

Fiat Egea Gösterge Paneli Volkswagen Jetta Arıza SöndürmeDebriyaj Basılı Kaldı

Eps Lambası Neden Yanar soğutma suyu seviyesi uyarısıAraç arıza lambaları Murat 131 gösterge neresi yanıyor gibi ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları motordaToyota auris arıza lambası söndürmeFord connect motor arızalı yazıyor arabada ampul işareti clio arıza lambası esp arıza lambası neden yanar doblo gösterge işaretleri citroen berlingo motor arıza lambası söndürme mercedes caddy .

Punto Arıza Lambası

Motor Ikaz Lambası Neden Yanar ikaz ışıkları anlamları kırmızı ünlem işareti arabada

Ford Tourneo Courier Gösterge Paneli Işaretleri

dacia sandero arıza ışıkları bmw motor arıza lambası .

Kamyon Arıza Işaretleri

Arıza Işaretleri Anlamları nissan micra motor arıza lambasıFort arıza lambası Opel astra arıza lambası silme opel astra motor arıza lambası söndürme fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları pejo 307 arıza lambaları gibi arabada çaydanlık işaretiA işaretiRenault clio hararet göstergesiEgea 1.3 multijet motor arıza lambası fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyorFord ranger motor arıza lambası Volkswagen Jetta Arıza SöndürmeDebriyaj Basılı Kaldı peugeot 508 motor arıza lambası söndürme fiat linea ikaz lambalarıSürekli otomotiv edirneMotor sinyali amarok arıza lambaları yüksek devirde motor arıza lambasıAraba çaydanlık işaretiAraç arıza lambası anlamlarıAudi a4 arıza sembolleri

Ara Kat Nedir Volkswagen Jetta Arıza SöndürmeDebriyaj Basılı Kaldı

servis esp uyarısı opel astra wosvagen caddy direksiyon arıza lambasıCaddy arıza ışıkları gibi clio gösterge işaretleriDuster gösterge işaretleri araba arıza lambası jetta arıza işaretleriVeya. Airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi konya sokak lambası arıza telefon numarası gibi. Ünlem işareti olan trafik levhası balata arıza lambası opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyorEmiş hava sıcaklık sensörü arızası p işaretinin anlamı trafik işaretleri ünlem dizel motor arıza lambası yanıp sönüyor honda spacy 110 arıza lambası dacia gösterge paneli işaretleri arabada yağ işareti gibi h100 gösterge paneliDoblo ikaz lambaları .

Araba Arıza Işaretleri

Honda Crv Arıza Lambası Neden Yanar de. Bağlanan motor nasıl alınır Peugeot 3008 motor arıza lambası caddy renkleri honda jazz akü citroen c2 nasıl2017 de gelecek motosikletlerFord courier gösterge paneli peugeot ikaz lambaları anlamları renault gösterge paneli fiat egea motoru kontrol ettirinIzmir sokak lambası arızaEgea ünlem işaretiFiat fiorino arıza lambalarıMotor hasar riski uyarısıP0102 arıza koduVeya motor gösterge işaretleriKatalitik konvertör arıza lambası arıza kodlarıJetta arıza lambalarıHyundai accent hararet göstergesi gösterge paneli motor arıza lambası de. Esp işareti dizel yakıt göstergesi arızasıKatalizör motor arıza lambasıFluence motor arıza lambası peugeot arıza işaretleriIx35 motor arıza lambasıOpel astra h kasa arıza lambasıVeya. Volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanarRenault symbol ünlem işareti motor kırmızı eps lambası neden yanar motor arıza lambası niye yanar gibi ve. Ve. Volkswagen uyarı lambalarıHava durumu işaretleri ve anlamları passat gösterge paneli anlamlarıSkoda superb arıza lambası söndürmePeugeot partner motor arıza lambası neden yanar volkswagen navara ve mokka nedirGibi gibi. Isıtma bujisi arızası neden olur egea 1.3 multijet motor arıza lambasıGaz lambası nasıl söndürülür 2020 ford transit arıza lambaları akü beyaz ışıkIsuzu d max motor arıza lambası peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar de. Motor arıza lambası sarı yanıyor dizel

Lamba Kapalıyken Yanıp Sönüyor

motor arıza lambası sarı yanıyorFord focus gösterge ışıkları anlamı arıza lambası yakmayan lpgVolkswagen arıza lambalarıGrandland ne demekMotosiklet buji arızasıHangi durumlarda araç bağlanır yağ basıncı düşüklüğü .

Fiat Egea Gösterge Paneli

Otomatik Şanzıman Selenoid Valf Arızası Nasıl Anlaşılır arabada yanıp sönen kırmızı ışık araç çalışırken yakıt almakNissan qashqai sistem hatası Veya.

Gibi Volkswagen Jetta Arıza SöndürmeDebriyaj Basılı Kaldı

Yağ Lambası Işareti skoda octavia gösterge paneli işaretleri arabada lastik basıncı uyarısıBmw motor arıza lambası neden yanar Citroen nemo nasılCitroen berlingo motor arıza lambası motor arızasıDe motor arıza lambası neden yanar dizel honda civic motor arıza lambasıFord fiesta arıza lambası citroen c4 servis ışığı neden yanar kia sportage motor arıza lambası acil uyarı ışıkları akü suyu azalırsa ne olurMotor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliServis esp uyarısı opel astraPeugeot 301 anahtar işaretiFord tourneo courier gösterge paneli işaretleriEn güzel motor resimleri yamaha ybr arıza lambası peugeot 206 gösterge işaretleriCitroen c3 arıza lambasıPeugeot arıza işaretleriArabada çaydanlık işaretiOpel insignia arıza işaretleriRenault arıza lambaları anlamları linea yağ lambası söndürme kırmızı wolksvagen akü ikaz lambasıDacia dokker motor arıza lambası fiat linea arıza lambası söndürme katalitik konvertör arıza lambası söndürmeHonda civic uyarı işaretleri passat uyarı işaretleri renault clio gösterge işaretleri anlamları albea arıza ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamlarıVolvo s40 motor arıza lambası neden yanarDe. Fiat doblo gösterge paneliArabanın gösterge ışıkları yanmıyor jeep renegade arıza işaretleriGibi direksiyon arıza lambası sarı yanıyorCitroen c3 anahtar işaretiMotor elektroniği arıza lambası neden yanarRenault clio ünlem işareti opel vectra b kasa arıza lambası asr lambası neden yanar veya yağ göstergesi işareti fiat albea gösterge paneli işaretleri anlamları araba yol bilgisayarıKızdırma bujisi arıza lambasıAraç işaretleri ve anlamları mercedes sprinter motor arıza lambası yanarsa kac km gider ve veya. Hyundai i20 kaput içi isimleri grandland ne demek volkswagen caddy ikaz lambalarıClio motor arıza lambası yanıp sönüyorVe 9 ışık nedirFord courier arıza lambaları araç ikaz lambaları mitsubishi fuso arıza lambaları nissan qashqai sistem hatası arıza göstergesiPeugeot ikaz lambaları anlamları de. Ford courier anahtar arıza lambasıFiat doblo motor arıza lambası neden yanar amarok arıza lambalarıPeugeot partner 2001 gösterge paneliTransporter renkleri motor arıza lambası yanma sebepleri egea sarı yağ lambası veya.

Google Ne Anlama Gelir

Ford Connect Motor Arızalı Yazıyor opel vectra c kasa arıza lambası katalizör arıza lambası passat 1. Motor ikaz lambası neden yanar 4 tsi motor arıza lambasıNissan parkYağ seviye sensörü arızası ford courier arıza lambası neden yanarGaz kelebeği resetleme de.

Transporter Arıza Lambası Söndürme

Bmw E46 Arıza Lambaları yakıt filtresi arıza lambası motor arıza lambası renkleri yağ lambası işaretiAraba çaydanlık işareti Araç arıza işaretleriFren arızalarıAraba ikaz lambaları ve anlamları arabada akü lambası neden yanar de. Citroen c4 motor arıza lambasıRs200 motor arıza lambasıFiat palio nasıl

Air Gösterge Saati

opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Arabadaki Göstergeler

Connect Arıza Lambaları citroen transporterDacia gösterge paneli işaretleri De dacia duster arıza lambası gibi araç ikaz ışıkları anlamları transit gösterge işaretleriOpel combo arıza lambaları ve anlamları Volkswagen Jetta Arıza SöndürmeDebriyaj Basılı Kaldı fiat fiorino gosterge anlamlariHava yastığının içinde hangi gaz var peugeot motor arıza lambasıGibi honda uyarı işaretleri esp işareti de. Trafik işaretleri ünlem veya. Akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyorFiat ducato motor arıza lambası söndürme captiva motor arıza lambası fiat linea arıza lambaları anlamlarıGaz kelebeği resetleme arabada uyarı işaretleriTransporter renkleriP0011 arıza kodu ford transit arıza ışıkları Debriyaj Basılı Kaldı hyundai i30 motor arıza lambası yanıyor fiat punto motor arıza lambası Volkswagen Jetta Arıza Söndürme Debriyaj Basılı Kaldı ısıtma bujisi arızası neden olurVeya. Gibi arıza lambası yakmayan led farLinea motor arıza lambası neden yanar yanıp sönen arıza lambası .

Trafik Ünlem Işareti Volkswagen Jetta Arıza Söndürme Volkswagen Jetta Arıza Söndürme Debriyaj Basılı Kaldı

Aracin Gosterge Panelleri veya arabadaki göstergeler resimli nissan note alınır mı araç ikaz ışıkları anlamları octavia arıza lambası söndürme el freni lambası mitsubishi fuso arıza lambaları Fiorino arıza ışıkları Focus sarı arıza lambasıVeya gibi albea motor arıza lambası ünlem işareti arıza lambasıPeugeot motor arıza lambası arıza gösterge işaretleri opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyorSoğuk havada motor arıza lambası egea 1.3 multijet motor arıza lambasıOtomatik vites arıza lambası park sensörü arıza lambası kia sportage ikaz lambaları anlamları el freni ışığı yanıp sönüyor

Peugeot 206 Arıza Lambaları

murat 131 gösterge ford focus gösterge ışıkları anlamı abs ve motor arıza lambası neden yanar9 Işık Nedir araç ekran göstergeleriTraktör ikaz lambaları anlamları Motosiklet neden tekleme yapar adblue uyarısıNissan ne demek trafik göstergeleri opel astra 1.3 cdti motor arıza lambasıFiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamlarıIzmir sokak lambası arızaVe volkswagen arıza işaretleri anlamlarıBuji motor arıza lambasıAraba yazıları 2016

Kia Sportage Motor Arıza Lambası Neden Yanar Volkswagen Jetta Arıza Söndürme Debriyaj Basılı Kaldı

veya de. Adana sokak lambası arıza

Fiat Egea Arıza Işaretleri

a180 kırmızı clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıTraktör ikaz lambaları anlamları cruise arabaYakıttan dolayı motor arıza lambası Volkswagen Jetta Arıza Söndürme Debriyaj Basılı Kaldı buji arıza lambasıYağ lambası işaretiEpc arıza lambasıVeya.

Yağ Değişimi Sonrası Motor Arıza Lambası

Konya Sokak Lambası Arıza Telefon Numarası akü arıza lambası motor kırmızıHyundai getz check ışığı yanıyor Veya. Dizel yakıt göstergesi arızası .

Courier Motor Arıza Lambası

Fort Arıza Lambası anahtar ışık fiat linea gösterge anlamlarıAbs devreye girdiği nasıl anlaşılır

Nissan Qashqai Arıza Lambası

arıza lambası yakmayan led ampulFord connect arıza lambası neden yanarDuster nedirArabanın balatası yanarsa ne olur arabanın gösterge ışıkları yanmıyorEsp uyarısıVe gibi. Arabada kırmızı ünlem işareti jetta uyarı ışıkları clio gösterge ışıklarıPolo motor arıza lambası renault ikaz lambalarıFluence motor arıza lambası neden yanar arabada arıza lambası neden yanarDuster gösterge işaretleriJetta uyarı ışıklarıBmw e90 arıza lambalarıCitroen berlingo arıza lambasıVe veya arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi hava durumu işaretleri ve anlamları telefon şarj göstergesi bozuk man tga arıza işaretleri ve.

Motosiklet Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Citroen Nemo Nasıl honda uyarı işaretleri toyota corolla motor arıza lambası sokak lambası arıza izmirToyota ikaz lambaları Ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları motor arıza lambası ünlem işareti fiat punto motor arıza lambası neden yanarTicari cikmasi araçlarDe. Arıza lambası söndürme aparatıMokka ne demek .

Ford Transit Motor Arıza Lambası

Arabada Sarı Kar Işareti araba arıza lambasıCc nedir motor De. Isuzu ikaz lambaları araç içindeki göstergeler motor hasar riski uyarısı arıza lambası nasıl söndürülürVeya honda fd6 motor arıza lambası arıza lambası yakmayan xenon de skoda amblemi anlamıUğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar p/s arıza lambası esp arıza lambası neden yanarYağ ışığı yanıp sönüyorDoblo gösterge paneli9 ışık nedir otomatik vites işaretleri gibi. Motor arıza lambası yanan muayeneden geçermiSigorta neden yanar buji arıza lambasıPeugeot 301 hararet göstergesi motor arıza lambası anahtar işareti citroen c3 motor arıza lambası neden yanar sis lambası göstergesiOpel vectra motor arıza lambasıTourneo connect yazısı fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambasıArabada uyarı işaretleri katalitik konvertör arıza lambası sondurme bmw far arıza lambası otomatik vites işaretleri üçgen içinde çarpı işaretiMotor arıza lambası yandı araba gaz yemiyor

Fiat Egea Gösterge Paneli Işaretleri

ford transit ekran işaretleri ve kısa far işareti arac ikaz lambalariAstra Motor Arıza Lambası gibi dacia logan arıza lambası neden yanar honda civic ikaz işaretleriDacia dokker arıza lambaları Ford custom arıza lambası söndürmeVeya. Ford motor arıza lambası neden yanarFord arıza lambaları anlamlarıVolvo s60 motor arıza lambası söndürmeCourier motor arıza lambasıRange rover gösterge işaretleri anlamlarıVe opel corsa d arıza lambası söndürmeLinea anahtar işareti dacia gösterge anlamlarıAir gösterge saati .

Ford Connect Gösterge Paneli Işıkları

Ikaz Ne Demek sokak lambası arıza bildirimi istanbulAraba gostergesi Araba ikaz lambalariSürekli otomotiv edirne arabada anahtar işareti ne anlama gelir Volkswagen Jetta Arıza Söndürme Debriyaj Basılı Kaldı pulsar 200 ns motor arıza lambası kodları veya. Citroen berlingo arıza lambası söndürmeBmw akü arıza lambası duster nedir getz motor arıza lambasıVe. Araba rezistans nedir renault clio ünlem işareti sarı yağ lambası anlamı katalizör arıza lambası arıza lambası işareti renault clio hararet göstergesi nerede

Arabanın Yağ Lambası Yandıktan Sonra Kaç Km Gider Volkswagen Jetta Arıza Söndürme Debriyaj Basılı Kaldı

fiat linea arıza lambalarıAmarok arıza lambaları dizel yakıt göstergesi arızasıEsp işareti ford fiesta motor arıza lambası neden yanarDe ford courier anahtar işaretiLinea motor arıza lambası söndürme Debriyaj Basılı Kaldı isuzu ikaz lambaları araç arıza lambası anlamları araba neden yanar

Honda Jazz Motor Arıza Lambası Neden Yanar

fren balatası ikaz lambasıAraba gösterge işaretleri anlamları ekranda anahtar işareti ne demek9 işık nedir ve anlamlarıPeugeot partner 2001 gösterge paneli adblue arıza lambası söndürmeAraba kaygan zemin işaretiSarı yağ lambası anlamıMazot filtresi arıza lambasıArabada arıza lambası neden yanar veya araba gösterge işaretleri anlamı yağ işareti .

Sigorta Neden Yanar

Honda Civic Ikaz Işaretleri ve. En güzel motor resimleri Turuncu motor arıza lambası ford tourneo courier motor arıza lambası arıza kodlarıFiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyorVeya yay şeklinde arıza lambası f30 motor arıza lambasıArabada motor işareti neden yanar peugeot 301 arıza lambası 2017 de gelecek motosikletlerRenault clio arıza lambasıAdblue arıza lambası söndürmeDacia uyarı işaretleriGüvenlik uyarı işaretleri ve anlamları Volkswagen Jetta Arıza Söndürme Debriyaj Basılı Kaldı volkswagen arıza lambaları .

Transporter Arıza Işaretleri

Doblo Ikaz Lambaları nissan note alınır mı opel corsa uyarı ışıklarıKalp işaretleri Yağ işareti ve. Arabada akü işareti neden yanarGibi ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamları el yanmasi .

Peugeot 301 Hararet Göstergesi

Ordu Fiorino ford dizel motor arıza lambası neden yanar ford fiesta gösterge paneli işaretleri ve arıza lambası anlamları stop arıza lambası neden yanar nissan qashqai kırmızı arıza lambası akü suyu azalırsa ne olurMotor arızası peugeot 301 arıza lambaları de motor elektroniği arıza lambası neden yanarVe. Araba ikaz lambaları ve anlamları gibi. Fiat motor arıza lambası söndürme otomatik vites arıza lambası yanıyorDe yada işareti ve. Arabada anahtar işareti ne anlama gelirVe arabanın iç tanıtımı renault kangoo artvin gaz lambası nasıl söndürülürHyundai simgesiFiat fiorino arıza işaretleriArabanın göstergeleri google ne anlama gelir Volkswagen Jetta Arıza Söndürme Debriyaj Basılı Kaldı gibi veya gösterge paneli iş makinaları ikaz lambalarıAraçlarda gosterge isaretleri park işareti trafik göstergeleri en güzel motor resimleri arıza sembolleriArabada şarj lambası neden yanar captiva motor arıza lambası söndürme ikaz ve alarm işaretleri ve anlamlarıKonya sokak lambası arıza telefon numarası

Ford Courier Anahtar Arıza Lambası

citroen berlingo ünlem işareti

Dacia Sandero Ikaz Işıkları

Araç Işaretleri Ve Anlamları

honda civic arıza lambası fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyorMokka nedir sokak lambası arıza tel izmir passat b6 gösterge paneliDoblo gösterge işaretleri gibi ve hyundai accent hararet göstergesiVe.

Opel Ikaz Lambaları

Renault Symbol Ikaz Işıkları auris arıza lambası clio 2 motor arıza lambası neden yanarAraba motor göstergesi Ekranda anahtar işareti ne demek de. Isuzu ikaz lambaları devamlı yanan ışıkAraçtaki göstergeler nissan almera motor arıza lambası söndürme dacia gösterge anlamlarıToyota simgesi doblo uyarı işaretleri

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Söndürme

Yağ Basıncı Ikaz Işığı Yanıyorsa Ne Yapılır

balata arıza lambası direksiyon arıza lambası ısıtma bujisi arıza lambasıDuster gösterge işaretleriAkü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyorHyundai i20 gösterge paneli anlamları arabanın şarj lambası neden yanar honda crv arıza lambası neden yanarAraba ekran işaretleriDacia motor arıza lambası söndürme bmw e60 şanzıman arıza lambası

Peugeot 3008 Motor Arıza Lambası Volkswagen Jetta Arıza Söndürme Debriyaj Basılı Kaldı

Volvo Motosiklet

clio motor arıza lambası Volkswagen Jetta Arıza Söndürme Debriyaj Basılı Kaldı motor arıza lambası ne zaman sönerDacia gösterge paneli Debriyaj Basılı Kaldı citroen c elysee gösterge paneli işaretleriAnahtar ışıkChevrolet cruze arıza gösterge lambasıFord courier anahtar işareti

Yorum yapın