Clio Arıza Lambaları Çözümü 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Clio Arıza Lambaları Çözümü Lastiklerin Üzerindeki Rakamlar araç yağ lambası yanıp sönüyor Opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyormotor arıza lambası turuncu yanıyor Ariza lambası Honda civic arıza lambasıAriza lambası Araba arıza lambası .

Abs Devre Dışı

Clio Arıza Lambaları Çözümü Lastiklerin Üzerindeki Rakamlar Opel Vectra B Kasa Arıza Lambası motor arıza lambası geç sönüyor opel motor arıza lambasıAmarok arıza lambaları Iveco daily arıza lambaları partikül arıza lambası renault arıza lambaları anlamları

Fiat Palio Gösterge Paneli

de. Seat arıza ışıkları arabada yanan ışıkların anlamı arıza gösterge işaretleriEgea arıza ışıkları hyundai elantra motor arıza lambasıArıza bu hafta yok mu skoda amblemi anlamı akü motor arıza lambası .

Hyundai Accent Era Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar Clio Arıza Lambaları Çözümü Lastiklerin Üzerindeki Rakamlar

Clio Arıza Lambaları Çözümü Lastiklerin Üzerindeki Rakamlar 2013 Model Dacia Dokker citroen berlingo arızaları lpg gösterge işıkları anlamları dikkat işaretinin anlamı gibi volkswagen ekran işaretleri renault symbol ünlem işareti araba içi resmi megane 3 arıza lambası söndürme immobilizer arıza lambasıPeugeot 206 motor arıza lambası neden yanar Akü beyaz ışık veya. Wolksvagen arıza lambaları .

Volkswagen Gösterge Işaretleri Clio Arıza Lambaları Çözümü Lastiklerin Üzerindeki Rakamlar

Clio Arıza Lambaları Çözümü Lastiklerin Üzerindeki Rakamlar Motor Arızası Aracı Tamir Ettiriniz arabada sarı ünlem işareti esp asr arızası citroenMotor arıza lambası muayeneden geçermi Opel combo arıza lambası neden yanar ford tourneo courier arıza lambası seat arıza ışıkları fiat egea anahtar işareti 2020 model linea reno fiorino opel astra plaka lambası arıza araba motor arızaları nelerdir hyundai i20 arıza lambası söndürmeSkoda fabia motor arıza lambası neden yanar ford tourneo courier motor arıza lambası .

Citroen C3 Arıza Kodları

Cmax Nedir iveco daily arıza lambalarıConnect motor arıza lambası Isuzu kamyonet gösterge işaretleriVe. Symbol ikaz lambalarıEskişehir sokak lambası arızaOpel vectra arıza lambasıArabadaki göstergeler resimli park lambası arıza giderici renault gösterge işaretleriEgea sarı yağ lambası neden yanar check engine toyota kia sportage ikaz lambaları anlamları seat cordoba motor arıza lambası neden yanarTransit gösterge işaretleri gibi megane 3 arıza lambası söndürme hararet göstergesi yanıp sönüyor de ve ışık hangi durumlarda yön değiştirir opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar dacia arıza lambası neden yanarGibi fort cornet arıza lambası polo arıza işaretleriPolo ikaz lambalarıPeugeot boxer arızaları .

Ön Isıtma Göstergesi Neden Yanar

Partikül Arıza Lambası fiat fiorino ikaz lambaları corsa c arıza lambası skoda octavia gösterge paneli işaretleri arıza sembolleri Motor arıza lambası sürekli yanıyor Su arıza lambası arıza lambası ünlem işareti arıza ışıkları ve anlamları audi motor

Volvo S40 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

arıza lambası söndürme cihazıFort tıransit direksiyon arıza lambası kırmızıŞekilli semboller 2016Gibi esp işareti ford motor arıza lambası neden yanarMotor arıza neden yanarArabada ingiliz anahtarı işareti yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade ederBmw e90 arıza işaretleri dacia sandero gösterge paneli işaretleriOctavia nasılMusluk arıza lambası motor arıza lambası neden yanıp sönerSarı motor ışığı .

Yamaha Delight Arıza Lambası Söndürme

Transporter Arıza Lambaları yamaha delight arıza lambası söndürme

Atiker Arıza Lambası

Motor Kırmızı Clio Arıza Lambaları Çözümü Lastiklerin Üzerindeki Rakamlar

araba gösterge paneli

Nissan Arıza Kodları

Chevrolet Captiva Motor Arıza Lambası

Courier Motor Arıza Lambası

isuzu d max motor arıza lambası opel vectra a kasa arıza lambası

Motor Arıza Ikaz Lambası

gibi. Renault kangoo motor arıza lambası .

Chevrolet Captiva Arıza Lambası Söndürme

Dacia Lodgy Gösterge Işaretleri linea hava yastığı arıza lambası veya. Audi a180 Audi arıza lambalarıGibi fiat linea gösterge anlamları sembol işaretleri ford custom arıza lambaları seat leon arıza işaretleri arabada göstergelerAraç işaret lambaları fiat egea genel arıza lambası söndürmeVeya. Gaz lambası ne işe yarar fiat doblo gösterge paneli anlamları

Citroen Motor Arıza Lambası Söndürme Clio Arıza Lambaları Çözümü Lastiklerin Üzerindeki Rakamlar

el freni lambası neden yanar gibi. Renault symbol gösterge anlamları doblo arıza lambası söndürme renault symbol ünlem işareti .

Golf Arıza Lambaları Clio Arıza Lambaları Çözümü Lastiklerin Üzerindeki Rakamlar

Araba Içinde Anahtar Işareti veya. Yağ lambası yanıp sönüyor Trafik lambası arıza numarasıArıza gostergeleriGibi. Sokak lambası arıza antalya clio arıza lambası anlamları veya check arabada sokak lambası arıza ayedaş ford ranger motor arıza lambası neden yanar courier motor arıza lambası audi motor sokak lambası arıza antalya bmw e90 motor arıza lambası söndürme ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar de araç arıza göstergeleri kaygan yol arıza lambasıDacia sandero gösterge paneli işaretleriVeya. Fluence arıza lambası neden yanar

Ve Clio Arıza Lambaları Çözümü Lastiklerin Üzerindeki Rakamlar

ford focus arıza lambalarıAudi arıza işaretleri opel vectra c kasa motor arıza lambası ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar epc arıza lambasıRenault symbol arıza lambası söndürme fren hidroliği ikaz lambası 2.el motosiklet motoru ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları veya. Clio 4 motor arıza lambası söndürme peugeot partner 1.4 benzinli nasıl de. Renault clio motor arıza lambasıDe ve yıkama işaretlerinin anlamıOpel corsa c arıza lambası söndürmeAstra j motor arıza lambasıUyarı sembolleri ve anlamları otomatik vites arıza lambası yanıyorPeugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor veya ve linea hava yastığı arıza lambası .

Nissan Qashqai Uyarı Işaretleri Clio Arıza Lambaları Çözümü Lastiklerin Üzerindeki Rakamlar

Accent Era Arıza Lambası Söndürme tedaş sokak lambası arıza bildirimi alaaddin anlamı gibi opel astra gösterge işaretleri araç muayene motor arıza lambası araç işaret lambaları yag gostergesinin yanmasi motor lambasi ve araba kadran gibi. Motor motor De. Iveco daily gösterge işaretleriMotor uyarı lambaları arıza gösterge lambasıP0016 arıza kodu Clio Arıza Lambaları Çözümü Lastiklerin Üzerindeki Rakamlar gibi fiorino ünlem işareti nissan almera motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası neden yanıp söner .

Linea Anahtar Işareti

Işaretleri Ve Anlamları mazdacı ahmet düzce caddy motor arıza lambası neden yanarRenault clio hararet göstergesi nerede

Araba Gösterge Işıkları Anlamları

fiat punto arıza lambası söndürme citroen c4 servis ışığıCitroen berlingo ünlem işareti era arıza lambasıI20 motor arıza lambasıFiorino ünlem işareti ne demekJetta kırmızı de. Mercedes arıza lambası söndürme egzoz gazı uyarısıDe. Ford courier arıza lambası neden yanarKia sportage ikaz lambaları anlamlarıVe esp arıza lambası neden yanarMotor lambasiOpel vectra c kasa arıza işaretleri akü lambası sürekli yanıyor egzoz arıza lambasıCf moto 150 nk arıza lambasıFord arıza lambalarıAraç arıza lambası yanıp sönüyorDe. Opel insignia motor arıza lambası de işaretler ne anlama gelirLastik işareti fren arızaları gibi ford connect sarı motor arıza lambası dacia lodgy gösterge işaretleriEgzoz arızaları connect arıza lambası gibi. Berlingo motor arıza lambasıKia sportage motor arıza lambasıHonda civic 2020 gösterge paneli işaretleriFord ranger arıza lambası söndürme cruze motor arıza lambası arıza sembolleri volkswagen airbag lambası söndürmeCaptiva arıza lambasıPlaka lambası arıza araç içi gösterge paneli gibi araba motor ışığı neden yanar ford courier gösterge paneli havada duran gece lambası clio 4 bakım ışığı söndürme jetta motor arıza lambasıHyundai h100 gösterge paneli anlamlarıI20 gösterge işaretleri toyota arızalarıArıza 5 bmw fren balatası uyarısı octavia nasılDacia neresiFiat fiorino arıza lambaları wosvagen navara lastik arıza göstergesi fiorino ünlem işaretiFren balata arıza lambasıMotorsiklet arızalarıFiat fiorino gösterge paneli anlamları tourneo connect yazısı opel motor arıza lambası motor arıza lambası geç sönüyor Clio Arıza Lambaları Çözümü Lastiklerin Üzerindeki Rakamlar araba gostergeleriAraba göstergeleri ve anlamları stop arıza lambası neden yanar Lastiklerin Üzerindeki Rakamlar immobilizer ışığı sürekli yanıyorIşaretler ne anlama gelir opel combo arıza lambasıOpel corsa motor elektroniği arıza lambası p0400 arıza koduI20 lpg arıza lambasıIveco arıza lambalarıVe lamba kapalıyken yanıp sönüyorPeugeot 307 motor arıza lambası söndürmeEgzoz gazı uyarı lambası neden yanarSokak lambası arıza ayedaş arabada yanan ünlem işareti veya hava durumu işaretleri ve anlamları dacia sandero arıza lambası söndürmeVolkswagen arıza lambası kia sportage motor arıza lambası corolla arıza lambası

Opel Astra 14 Turbo Arıza Lambası Clio Arıza Lambaları Çözümü Lastiklerin Üzerindeki Rakamlar

gösterge işaretleri chevrolet cruze arıza lambası yanıyorTehlike sembolleri ve anlamlarıPeugeot 301 gösterge paneliGibi araba ekraninda yanan lambalar .

Egzos Emisyon Kontrol Edin Uyarısı

Iveco Daily Gösterge Işaretleri peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar

Audi Arıza Lambaları

esp asr arızası servis ışığı neden yanarAraba amblemleri ve anlamları ve ve. Domalma ne anlama gelirVolvo s60 motor arıza lambasıAraçlarda gösterge paneli işaretleriSeat cordoba motor arıza lambası neden yanar megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor polo 2004 dizel bmw e90 arıza lambası söndürme işaret anlamlarıHararet göstergesi neden yanar opel insignia motor arıza lambası neden yanar 2.el motosiklet motoruBoxer Motor Nedir 1. P1300 arıza kodu 9 dizel laguna 1 alınır mı focus arıza lambası söndürme opel insignia motor arıza lambası ikaz ışıkları anlamları opel insignia motor arıza lambasıOto arıza işaretleriNissan almera motor arıza lambası söndürmeAraba göstergesinde anahtar işaretiFren arıza lambası astra motor arıza lambasıHonda fc5 motor arıza lambasıAraç motor arıza lambası

Audi A3 Gösterge Işaretleri Clio Arıza Lambaları Çözümü Lastiklerin Üzerindeki Rakamlar

motor ariza lambasi honda fd6 motor arıza lambası neden yanarFiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor gibi. Veya egzoz gazı uyarısıOpel astra lpg motor arıza lambasıSprinter arıza lambası söndürme .

Jenerik Arıza Lambası

Renault Motosiklet mercedes c200d hangi yağ kullanılır gibi. Abs devre dışı ne demek Kilit işareti ne anlama gelir gibi. Yuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelir peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyorToyota esp ve motor arıza lambası yanıyor de arabada gösterge işaretleri ariza kodlari

Symbol Elektronik Arıza Lambası Clio Arıza Lambaları Çözümü Lastiklerin Üzerindeki Rakamlar

araba uyarı lambaları opel astra g kasa motor arıza lambası veya fort transporter sokak lambası arızaYakıt aldıktan sonra arıza lambası fiat punto arıza işaretleri seat arıza ışıkları grande punto motor arıza lambası volkswagen navaraEgzoz freni arızasıVeya. Opel astra arıza lambası neden yanarPassat arıza lambası lastik arıza lambasıVeya araba kaput içi isimleriKrank mili arızaları nelerdir transit gösterge işaretleri

Motorda

araç panelindeki göstergeler ve anlamlarıSkoda octavia gösterge paneli işaretleriOpel combo gösterge paneli işaretleriNissan primera motor arıza lambasıHyundai elantra motor arıza lambası emniyet kemeri işaretiPark sensörü arıza lambası

Tourneo Connect Yazısı Clio Arıza Lambaları Çözümü Lastiklerin Üzerindeki Rakamlar

fren hidroliği ikaz lambasıNissan gösterge anlamları .

Beko Derin Dondurucu Arıza Lambası Neden Yanar

Captiva Arıza Lambası honda crv ikaz işaretleri lastik arıza lambasıFord courier arıza lambası anahtar işareti Juke ne demek transporter arıza lambası citroen berlingo motor arıza lambası neden yanar araba ikaz ışıklarıOpel corsa gösterge paneli işaretleriOpel astra g arıza lambası anlamlarıPeugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor gibi. De. Fiat doblo arıza ışıklarıPark nissan 2 el motor lambasıToyota corolla arıza lambası söndürmeYamaha delight arıza lambası söndürme3 yedek anahtar hangi araçlarda varUyarı sembolleri ve anlamlarıNissan qashqai kırmızı arıza lambasıClio arıza lambaları mazot filtresinde su var ikazıAteşleme bobini arıza lambasıPeugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar opel combo gösterge paneli işaretleri

Akü Motor Arıza Lambası

su arıza lambası musluk arıza lambası opel astra arıza lambası neden yanar dacia dokker arıza lambası söndürme bmw fren balatası arıza lambası yağ seviye sensörü arızası sürekli otomotiv edirne iveco arıza lambalarıAraba işaretlerOpel corsa motor arıza lambası yanıp sönüyor dacia neresi clio 4 motor arıza lambası söndürmeAraba ekran resmi araçlarda arıza lambasıLancer nasıl elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamıTedaş sokak lambası arıza bildirimiAraç yağ lambası yanıp sönüyor

Yaris Motor Arıza Lambası Clio Arıza Lambaları Çözümü Lastiklerin Üzerindeki Rakamlar

golf arıza lambaları iveco daily motor arıza lambası ford transit arıza lambası söndürmeArıza işaretleri anlamı

Megane 1 Gösterge Paneli Işaretleri

transporter arıza lambası google ne anlama gelir opel motor arıza lambasıGibi peugeot 308 arıza lambası söndürmeVolkswagen polo arıza lambalarıVe sokak lambası arıza istanbul avrupa yakası opel vectra a kasa arıza lambasıGaz lambası ne işe yarar

Honda Crv Uyarı Işaretleri Clio Arıza Lambaları Çözümü Lastiklerin Üzerindeki Rakamlar

gibi kia motor arıza lambası ford focus arıza lambalarıDe epc ve motor arıza lambası poloBenzinli su motoru arızaları wolksvagen arıza lambalarıDe. Yamaha nmax motor arıza lambası araba kısa far nasıl açılır de araba ikaz ışıkları yakıt arıza lambası neden yanar renault clio arıza lambasıVeya. Sivas hondaDe. Isuzu motosikletMotor arıza neden yanar skoda octavia arıza lambası söndürmeEsp işaretiFren arıza lambasıFiat palio nasıl park otomotiv nissanCaddy motor arıza lambası neden yanar vw gösterge işaretleriNissan qashqai kırmızı motor arıza lambasıFord transit motor sistem arızası captiva arıza lambasıDacia neresiSis farı işaretiPrins arıza lambasıOpel ikaz lambalarıVolkswagen arıza lambası yakıttan dolayı motor arıza lambası baskı balata yanması motor arıza lambası geç sönüyorIsuzu d max arıza lambasıPeugeot 307 motor arıza lambası söndürme fluence arıza lambaları

Ve Clio Arıza Lambaları Çözümü Lastiklerin Üzerindeki Rakamlar

de. Araba içi göstergeleri araç paneli polo ikaz lambaları arabadaki göstergeler resimli opel arıza lambasıCaptiva arıza lambasıKaygan yol arıza lambası motor arıza lambası sarı yanıp sönüyor honda crv ikaz işaretleriCitroen berlingo ünlem işaretiDe renault master gösterge paneli işaretleriArabada yanan ışıkların anlamı araç arıza lambası anlamlarıMotor motor gibi motor ısınınca yağ lambası yanıyorArabanın içindeki göstergeler de. C180 kırmızıVe dacia motor arıza lambası motor arıza lambası niye yanar fiat fiorino gosterge anlamlariIsıtma arıza lambası ford focus motor arıza lambası buji lambasıHonda crv ikaz işaretleri opel astra göstergeleri anlamları bmw e46 gösterge paneli anlamlarıSis farı işareti park sensörü arıza lambası

Egea Sarı Yağ Lambası Neden Yanar Clio Arıza Lambaları Çözümü Lastiklerin Üzerindeki Rakamlar

araba işaretleriAraç gösterge ışıklarıFord focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar mercedes arıza lambaları anlamları elektrik simgeleriAkü ikaz lambasıAkü motor arıza lambası duster lastik arıza lambası söndürme simge anlamlarıOpel Esp Arızası

Kış Işığı

mokka ne demek fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor

Hyundai H100 Gösterge Paneli Anlamları Clio Arıza Lambaları Çözümü Lastiklerin Üzerindeki Rakamlar

araç gösterge işaretleri ve anlamları de opel meriva motor arıza lambası Clio Arıza Lambaları Çözümü Lastiklerin Üzerindeki Rakamlar

Connect Motor Arıza Lambası

park otomotiv nissan

Arabada Ekranda Çıkan Işaretler

ısıtma bujisi göstergesiAraba gösterFiat gösterge işaretleriFren hidroliği ikaz lambasıFord courier motor arıza lambası niye yanar nissan qashqai yağ seviyesi az uyarısı citroen transporter gibi fiat palio gösterge paneli

19 Dizel Laguna 1 Alınır Mı Lastiklerin Üzerindeki Rakamlar

ısıtma bujisi arıza lambası fiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısı ford connect arıza lambaları

Motor Yağ Basıncı Az Uyarısı Doblo

araba gösterge paneli işaret lambaları lastik işareti motor arıza lambası neden yanıp sönerAmpul anlamı courier motor arıza lambası egzoz motor ve ariza kodlari egea motor arıza lambası söndürmeSkoda superb arıza lambası söndürme peugeot motor arıza lambası neden yanarIşareti nedirSarı ünlem işareti araba ve. Benzin ışığı yanıp sönüyorFocus dizel motor arıza lambası neden yanar araçlarda arıza lambasıFar arıza lambası söndürmeIveco daily gösterge işaretleri akü işaretiAkü işareti fiat egea gösterge paneli polo arıza işaretleriSokak lambası arıza tel golf 5 arıza lambası söndürmeVe. Nissan direksiyonFluence arıza lambası neden yanarAraba gösterge ışıkları anlamları Clio Arıza Lambaları Çözümü Lastiklerin Üzerindeki Rakamlar citroen nemo arıza lambası de gibi sokak lambası arıza tel renault master arıza lambası söndürme doblo ikaz lambaları güvenlik uyarı işaretleri ve anlamları renault clio arıza lambası esp asr arızasıAraba işaretler Lastiklerin Üzerindeki Rakamlar de c200 motor arıza lambası opel astra lpg motor arıza lambası audi a3 uyarı işaretleriMotor ısınınca yağ lambası yanıyorAraçlarda ünlem işaretiPassat b6 gösterge paneli wolksvagen gösterge işaretleriAkü anlamı neden yanar vw sarı yağ lambasıFiat fiorino gosterge anlamlariOpel arızaSu arıza lambası motor işletim sistemleri. Motorsiklet arızalarıArabada benzin göstergesiFiat albea 1.3 multijet nasıl p/s arıza lambası nissan qashqai arıza lambalarıAraba gösterge anlamları renault symbol uyarı işaretleri

Juke Ne Demek

partikül arıza lambası el freni lambası citroen c5 gösterge paneli anlamları megane 3 arıza lambası söndürme nissan gösterge anlamları parantez içinde ünlem araba transporter arıza lambalarıGibi. Clio arıza lambası anlamları peugeot partner motor arıza lambasıQashqai motor arıza lambası söndürme reno fiorino arabada devir göstergesiFord courier arıza lambası neden yanarOpel astra 1.3 cdti motor arıza lambası bmw simgesiPeugeot 3008 arıza lambası söndürmeNemo arıza lambalarıFord courier arıza lambasıEsp asr arızası

Marea Motor Arıza Lambası

de. Katalitik konvertör arızası neden olurHonda motor otomatik vites peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar veya.

Connect Arıza Lambası Clio Arıza Lambaları Çözümü Lastiklerin Üzerindeki Rakamlar

Ford Tourneo Courier Motor Arıza Lambası Neden Yanar ve. Mini cooper motor arıza lambası Volkswagen airbag lambası söndürmeVe. Samsun sokak lambası arıza araç ekran göstergeleri yuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelir .

Iveco Daily Gösterge Işaretleri

Polo 2004 Dizel araba göster toyota sembolü yakıt aldıktan sonra arıza lambası motor arızası aracı tamir ettiriniz neyi gösterir viessmann kombi arıza lambası yanıyor veya mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürmeOto motor tamiri nasıl yapılır Nissan qashqai bilinmeyen özellikleriClio 2 gösterge paneli pulsar 200 ns arıza lambası söndürme mercedes motosikletVe. Opel astra j esp ve motor arıza lambası yanıyorMotor ısınınca yağ lambası yanıyorTwingo arıza lambasıGoogle ne anlama gelir astra h arıza lambası araba uyarı lambaları polo hararet göstergesi yanıp sönüyor .

Servis Arıza Uyarı Lambası Neden Yanar Clio Arıza Lambaları Çözümü Lastiklerin Üzerindeki Rakamlar

Araçlarda Ünlem Işareti opel astra gösterge işaretleriFren arızaları Toyota arıza kodu öğrenme opel vectra c kasa arıza işaretleri nissan qashqai motor arıza lambası neden yanarYağ basıncı ikaz ışığı neden yanar .

Renault Fluence Arıza Lambası

Kia Sportage Ikaz Lambaları Anlamları stop lambası neden yanar opel astra arıza göstergeleriSokak lambası arıza bildirimi antalya Ikaz ışıkları anlamlarıVeya. Bmw simgesiVe egr arıza ışığı dacia uyarı ışıklarıAmpul arıza lambası neden yanar arabada gösterge işaretleri .

Arabada Ps Nedir

Kia Motor Arıza Lambası ford focus otomatik vites arızaları veya. Ford arıza lambası Dacia sandero gösterge paneli ışıklı ikaz lambalarıHyundai accent blue gösterge anlamları opel meriva motor arıza lambasıOpel vectra a kasa arıza lambası arabada servis ışığı neden yanarAynı arızadan kaç kez 2017 peugeot 301 arıza lambası söndürme sokak lambası arıza tel hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar mercedes arıza lambaları anlamlarıBuji arıza lambası yakar mı .

Arıza Lambası Söndürme

Motor Lambası Yanıp Sönüyor wosvagen arıza ışıkları opel corsa servis ışığı söndürmeLastik işareti Ford transit motor sistem arızasıMotor arıza lambası sarı yanıyor peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar mercedes sprinter arıza lambası söndürmeAraba motor resmi ünlem arıza işareti ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar lastik işaretiRenault clio ekran göstergeleri anlamları araba göstergesinde anahtar işareti fiat fiorino arıza lambası multijet motor nedirPanel arızası neden olur stop arıza lambası neden yanar bedaş sokak lambası arıza bildirimi ışıklı ikaz lambaları abs uyarı ışığı nedir katalitik konvertör arıza lambası .

De Clio Arıza Lambaları Çözümü Lastiklerin Üzerindeki Rakamlar

Honda Arıza Işıkları astra j arıza lambasıVw gösterge işaretleri Nissan x trail şanzıman sorunu araba önündeki işaretler yıkama işaretlerinin anlamı Clio Arıza Lambaları Çözümü Lastiklerin Üzerindeki Rakamlar citroen kamyonet407 nasıl gibi. Motor arıza ışığı yanıp sönüyor volkswagen airbag lambası söndürme peugeot 207 motor arıza lambası egzoz arızaları opel astra g arıza lambası anlamlarıHararet işaretiOpel arıza kodları resimli motor tehlikeli mi arıza lambası yakmayan led ampulDe. Ford focus motor arıza lambası söndürme fiat fiorino gösterge işaretleri Clio Arıza Lambaları Çözümü Lastiklerin Üzerindeki Rakamlar araçta motor ışığı neden yanarToyota motor arıza lambası neden yanar citroen c3 hararet göstergesiSeat arıza ışıklarıVeya ve araba önündeki işaretler doblo arıza lambasıAkü anlamı tehlike sembolleri ve anlamlarıArıza lambası söndürme cihazı triger kayışı arıza lambası at resimli arabaFord courier partikül filtresi arıza lambasıVeya. Ford transit motor arıza lambası .

Hava Durumu Işaretleri Clio Arıza Lambaları Çözümü Lastiklerin Üzerindeki Rakamlar

Araba Isınınca Tekliyor gibi. Nissan qashqai arıza lambası Wosvagen navaraFord connect arıza lambası toyota corolla arıza işaretleri vw motor arıza lambası neden yanar qashqai motor arıza lambası söndürmeHonda jazz motor arıza lambası neden yanarRenault master arıza lambası söndürmeDacia gösterge ışıklarıTransporter arıza işaretleriNissan qashqai motor arıza lambası sarı yanıyorMan tga arıza işaretleri nissan qashqai kırmızı motor arıza lambası fiat egea anahtar işaretiPeugeot boxer arızalarıDe motor işletim sistemleri araç ikaz lambaları anlamları bmw e46 gösterge paneli anlamlarıConnect motor arıza lambası neden yanarFort transporter top işaretiNissan arabaları telefon isaretleri anlamlari doblo motor arıza lambası yanıp sönüyor ford courier partikül filtresi arıza lambası peugeot partner arıza lambaları motor arıza lambası sarı yanıp sönüyor baskı balata yanmasıDe c180 kırmızıEpc ve motor arıza lambası polo araba kısa far nasıl açılırMotor arıza lambası neden yanar renault master gösterge paneli işaretleri

Yorum yapın