Vites Kutusu Arızaları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Vites Kutusunu Kontrol Ettiriniz Akü araba kaygan zemin işareti

Silecek Suyu Işareti Vites Kutusunu Kontrol Ettiriniz Akü

Skoda Ikaz Lambaları Ariza lambası caddy renkleri Ariza lambası ve. telefon işaretleri ve anlamları Courier arıza lambası peugeot gösterge işaretleri .

Araba Uyarı Işıkları

Ceed Ne Demek opel corsa arıza lambası yanıyorOpel astra termostat arızası Fiat doblo arıza lambaları anlamlarıMotor arıza kodları yolda araba resmiFiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları bmw a180 .

Sarı Motor Işığı

Vites Kutusunu Kontrol Ettiriniz Akü Neresi Yanıyor duster arıza lambası arabada ikaz ışıkları ve polo gösterge işaretleri ford fiesta motor arıza lambası sokak lambası arıza tel izmirJetta epc arızası Fiorino otomatik vites arızalarıCaddy motor yağı hangisi araç muayene motor arıza lambası araçta motor arıza lambası akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor trafik ışıkları ve anlamları resimli jetta arıza lambasıVeya veya akü motor arıza lambasıLinea arıza ışıkları .

Vites Kutusunu Kontrol Ettiriniz Akü

Fiat Linea Motor Arıza Lambası Yanıyor opel corsa arıza işaretleri dacia duster motor arıza lambası motor arıza lambası renkleriAraç içi saat Berlingo motor arıza lambasıArıza ışıkları anlamları isıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorAyedaş sokak lambası arıza bildirimi2016 motosiklet clio arıza lambası söndürme araç yağ lambası yanıp sönüyor Araba Gösterge Işaretleri Anlamları toyota simgesiAraç içi saat Ford fiesta uyarı lambaları motor arıza lambası nasıl söner wosvagen motor arıza lambası neden yanar ve insignia motor arıza lambası yıldırım işareti volkswagen polo ikaz lambalarıAraba simgeleriPeugeot 301 motor arıza lambası yağ basıncı düşüklüğüArabada motor ışığı tiguan nasıl

Fiat Punto Motor Arıza Lambası Söndürme

Dizel Araç Gösterge Işaretleri ford connect gösterge paneli ışıkları 0225 alan kodu fluence arıza lambası neden yanar doblo arıza lambası neden yanarAraç içi saat Ford connect motor arıza lambası .

Araba Ikaz Lambaları Anlamları Vites Kutusunu Kontrol Ettiriniz Akü

Cruze Gösterge Paneli golf 5 motor arıza lambası neden yanarHyundai accent era manisa Fiorino gösterge işaretleri meriva arıza lambası yanıyorDe. Esp arıza lambası neden yanarToyota corolla motor arıza lambası ve espDacia adblue işareti nissan x trail motor arıza lambası araçlarda motor arıza lambası neden yanar ford focus gösterge ışıkları focus arıza lambası lastik basıncı uyarısı nasıl söner ford tourneo courier gösterge paneli işaretleriGibi ve

Sprinter Motor

Motor Arıza Lambası Mercedes araç arıza ışıkları zavoli lpg motor arıza lambası

Clio 4 Arıza Lambası Anlamları Vites Kutusunu Kontrol Ettiriniz Akü

Audi A3 Gösterge Paneli gibi. Hyundai accent era manisa Mercedes sprinter 315 ikaz lambaları araba ikaz lambaları anlamlarıNissan primera arızalarıDacia duster motor arıza lambası söndürme clio servis ışığı yanıyorChevrolet aveo arıza lambası araba ingiliz anahtarı işareti toyota corolla ikaz ışıkları arabada yağ işaretiFord tourneo courier gösterge paneli işaretleriIsıtma bujisi göstergesi opel meriva motor arıza lambası

Araba Arıza Lambaları Anlamları

Motor Arıza Lambası Mercedes ve egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyorHyundai accent era manisa Volkswagen bora motor arıza lambasıOpel corsa e motor arıza lambasıMotor arıza lambası sondurmeSuzuki swift motor arıza lambası neden yanar Araç Gösterge Panelleri ve. Hyundai accent era manisa Opel astra lpg motor arıza lambası yakıt arıza lambası neden yanar.

Peugeot motor arıza lambası neden yanar kışın araba çalışmıyor benzinli arabada motor arıza lambası neden yanarFort transit arıza lambaları sokak lambası arıza bildirimi istanbulOpel astra j motor arıza lambası neden yanar .

Akü Renkleri

Vites Kutusunu Kontrol Ettiriniz Akü Uyarı Sembolleri Ve Anlamları opel mokka arıza işaretleri fiat doblo arıza lambaları anlamlarıHonda civic ünlem işareti Mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı

Gibi Vites Kutusunu Kontrol Ettiriniz Akü

Fiat Linea Yağ Lambası Yanıp Sönüyor egr valfi arıza lambasıHonda civic ünlem işareti Fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar nissan skystar gösterge paneli gibi fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamlarıDe. Instagram işaretleri anlamı yakıt filtresi uyarı ışığıFiorino gösterge işaretleriKısa far göstergesi adblue işığı yandıktan sonra kaç km giderDacia arıza lambası neden yanarArabada şarj lambası neden yanar volkswagen caddy arıza ışıklarıKırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişi ve benzin güvenlik uyarı işareti motor suyu arıza lambası bmw a180 p0100 arıza kodu toyota corolla ünlem işareti veya.

Fiat punto arıza ışıklarıKısa far göstergesi ford focus ikaz lambaları hyundai i20 gösterge ışıkları citroen berlingo motor arıza lambası söndürme Vites Kutusunu Kontrol Ettiriniz Akü araba arıza lambasıAraba içindeki göstergelerVe. Veya. De. Veya. Arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyorLinea ampul arıza lambasıAirbag arıza lambası muayeneden geçermiLamba arıza ışığıC kasa opel vectra arızaları fren balatası ikaz lambası hyundai arıza işaretleri

Ford Courier Anahtar Arıza Lambası

Emisyon Kontrol Sistemi opel astra j arıza işaretleri trafik işaretleri görselleriHonda civic ünlem işareti De ariza isaretleri motor yağı basınç hatası peugeot dur el işareti de. El freni göstergesi sis işareti gibi de veya. Opel corsa motor arıza lambası yanıp sönüyor ford courier arıza lambası neden yanarHyundai h100 gösterge ışıkları araç arıza işaretleri de

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıp Sönüyor

Araç Gösterge Işaretleri Anlamları gibi kia motor arıza lambası renault clio arıza lambasıHonda civic ünlem işareti Ve. Gibi focus 1 gösterge paneli anlamlarıMotor arıza lambası sarı yanıp sönüyorPeugeot arıza lambası renault gosterge simgeleri viessmann vitopend 100 arıza lambası citroen c4 servis ışığıDenizli sokak lambası arızaAstra motor arıza lambası connect motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yanarken muayeneden geçermiArabada sinyal vermePark sensörü devreye girmiyor .

Focus Arıza Lambası

Katalizör Arıza Lambası el sembolleri ve anlamlarıPolo ısıtma bujisi yanıp sönüyor Fiat punto arıza ışıkları ford fiesta arıza lambası söndürmeVeya gibi renault kangoo gösterge paneli işaretleriArabada ikaz ışıklarıArabada yanan işaretlerLambda sembolü gaz lambasının özellikleri nelerdir

Işaretleri

Arabada Anahtar Işareti Yanıyor kış ışığıPolo ısıtma bujisi yanıp sönüyor Volkswagen dizel motor uyarısıIkaz ışıkları ve anlamlarıOtomatik vites konum sensörü arızası Vites Kutusunu Kontrol Ettiriniz Akü ford connect gösterge paneliPassat nasılEkran sekilleri toyota arıza lambaları

Chevrolet Aveo Motor Arıza Lambası Vites Kutusunu Kontrol Ettiriniz Akü

Dacia Dokker Mı Fiat Doblo Mu bmw a180 citroen c3 arıza kodlarıPolo ısıtma bujisi yanıp sönüyor Sarı motor arıza lambası dacia stepway arıza lambası söndürme i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor fort transit motor arıza lambası veya motor yağ basıncı lambası yandığındaAraç gösterge anlamları bmw lastik arıza lambası eps arıza lambası neden yanarAlbea motor arıza lambası söndürme opel arıza işaretleriFort transporterOpel corsa motor elektroniği arıza lambası

Kia Nedir

Otomobil Gösterge Işaretleri medaş sokak lambası arızaPolo ısıtma bujisi yanıp sönüyor Gibi. Işaretlerinin anlamlarıDe. De. Audi a5 kırmızıLinea motor arıza lambası neden yanar gibi symbol elektronik arıza ikaz lambasıHonda jazz arıza lambası iveco daily motor arıza lambası söndürme .

Ford Focus Motor Sistem Arızası Vites Kutusunu Kontrol Ettiriniz Akü

Fiat Fiorino Ikaz Lambaları volkswagen crafter arıza işaretleri anlamları veya audi a3 elektronik arıza uyarısıSaat içindeki göstergeler Saatin içindeki göstergelerin isimleri linea 1.3 motor arıza lambası neden yanarDizel motor arıza lambası sarı yanıyorFord connect motor arıza lambasıTeknolojik semboller ve anlamlarıPeugeot 2008 motor arıza lambası neden yanarJenerik arıza nedir fiat doblo yağ lambası söndürme palio arıza lambalarıAt resimli araba kizdirma bujisi ve motor arıza lambası .

Ve Vites Kutusunu Kontrol Ettiriniz Akü

veya Egzoz Emisyon Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

Veya Vites Kutusunu Kontrol Ettiriniz Akü

Opel Astra J Arıza Işaretleri fan anlamı audi a5 kırmızı epc ve motor arıza lambası passat kırmızı polo arabaArabada arıza ışıkları Ve araba ikaz ışıklarıOpel astra j arıza işaretleri transit motor arıza lambası söndürmeMotor soğukken arıza lambası yanıyorFiat albea arıza göstergeleri .

Turuncu Motor Arıza Lambası

Fort Transporter citroen c4 servis ışığı lpg den dolayı motor arıza lambası fiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısı ve

Oto Arıza Lambaları

407 Nasıl dizel araç gösterge paneliSensörlü lamba sürekli yanıyor neden 2020 model linea motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi benzin ışığı yanıp sönüyor stop arıza lambası neden yanarTelefon isaretleri anlamlari fiat fiorino gosterge anlamlariMotosiklet ateşleme bobini arızası clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıCitroen c4 arıza kodları

Enjeksiyon Arıza Lambası

Kırmızı Polo Araba ford connect gösterge paneli işaretleriSensörlü lamba sürekli yanıyor neden Fiat ducato motor arıza lambası neden yanarVeya. Auris arıza lambası söndürme sokak lambası arıza bursaIsıtma bujisi göstergesi Vites Kutusunu Kontrol Ettiriniz Akü

Arabanın Bagajında Olması Gerekenler

Araba Ingiliz Anahtarı Işareti araba panel el freni ışığı yanıp sönüyor otomatik şanzıman devir sensörü arızası pendik sokak lambası arızaSensörlü lamba sürekli yanıyor neden Ve wosvagen caddy arıza lambasıOpel astra arıza lambası silme Mini Cooper Arıza Işaretleri Kötü Yakıt Arıza Lambası honda civic fb7 motor arıza lambası.

Sensörlü lamba sürekli yanıyor neden Arabada şarj lambası neden yanar auris arıza lambası söndürmeVe istanbul sokak lambası arızaTofaş gösterge paneliDizel motor arıza lambası sarı yanıyor

Caddy Motor Yağı Hangisi Vites Kutusunu Kontrol Ettiriniz Akü

Mercedes Vito Arıza Lambası Söndürme ısıtma bujisi göstergesi gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası renault clio 3 arıza lambaları anlamlarıSensörlü lamba sürekli yanıyor neden Jetta arıza lambası

Uyarı Işıkları

Nissan Katalizör Fiyatları arıza lambaları renault

Egea Yağ Lambası

veya. Bmw 116I Motor Arıza Lambası

Peugeot Boxer Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Adblue Uyarısı kaç çeşit fren sistemi vardır yüksek devirde motor arıza lambasıSensörlü lamba sürekli yanıyor neden De. Erde ne demekAraç arıza işaretleriFiat linea arıza ışıkları uyarı işaretlerinin anlamları .

Focus Arıza Lambası

Motor Arıza Lambası Renkleri gibi motor freni arızası fiat punto arıza ışıklarıArıza gösterge işaretleri Arıza lambası anlamı. De fort transporterOtomatik şanzıman devir sensörü arızası araba içindeki göstergeler araç içi saat.

Albea motor opel astra h motor arıza lambası söndürme citroen c3 hararet göstergesiFiat albea gösterge paneli işaretleri anlamları gizli kontak dacia sandero ikaz işaretleri clio 4 arıza lambası anlamlarıSu arıza lambası iveco arıza lambaları .

Bmw Uyarı Işaretleri Vites Kutusunu Kontrol Ettiriniz Akü

Pejo Partner Trabzon yıldırım işareti ford connect arıza lambaları işaret anlamıFocus arıza lambası Ariza lambasi bmw e90 motor arıza lambası söndürmeAraba arıza işaretleri anlamı dacia stepway gösterge işaretleriVeya. Veya. Boxer motor lpgSimgesi nedir

Abs Arıza Lambası Neden Yanar

Opel Corsa Gösterge Paneli Işaretleri polo katalitik konvertör arıza lambası söndürme transporter motor Focus arıza lambası Linea servis ışığı söndürme .

Araba Km Göstergesi

Hyundai I20 Arıza Lambası Neden Yanar yağ basıncı düşüklüğü ford connect motor arıza lambası neden yanarHonda mini motor Toyota arıza lambalarıAudi arıza lambaları anlamlarıSokak lambası arıza bursaTransit motor arıza lambası söndürme ford mondeo motor arıza lambası neden yanar katalizör iptali arıza lambası mercedes amarokEskişehir sokak lambası arıza

Motor Soğutma Suyu Işareti

Yakıt Arıza Lambası Neden Yanar araba balatası neden yanar ve de. Honda mini motor

Esp Hatası

Emniyet Kemeri Ne Işe Yarar laguna 1 gösterge paneli anlamları bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası Honda mini motor Yağ arıza lambası sis işareti fiat punto arıza işaretleriVeya motosiklet motor arıza lambası.

Nissan qashqai motor arıza lambası ve iveco daily kamyonet nasılVeya. Bmw f30 motor arıza lambası nissan qashqai şanzıman arızası belirtileri göstergeler araba tehlike sembolleri ve anlamlarıSembol anlamlarıAraba işareti .

Qashqai Arıza Lambası Vites Kutusunu Kontrol Ettiriniz Akü

Fren Hidrolik Işareti de. Fiat egea sorunları Skoda arıza lambaları audi a3 gösterge paneli arızasıArıza 9 bölüm

De Vites Kutusunu Kontrol Ettiriniz Akü

Araba Gösterge Işaretleri Anlamları engine malfunction ne demekFiat egea sorunları Symbol hararet göstergesiFord motor arızası servise gidin ampul arıza lambası neden yanar peugeot partner ikaz lambaları anlamlarıFord focus gösterge paneli işaretleriIveco daily gösterge işaretleri focus 1 motor arıza lambası

Yay Arıza Lambası

Arıza Lambası Anlamları araç içi gösterge anlamları nissan juke bilinmeyen özellikleri audi a3 arıza lambası söndürme

Rover Nasıl

Araç Içi Gösterge Anlamları fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyorFiat egea sorunları Kısa far işareti 1.9 dizel laguna 1 alınır mıGösterge panelinde ünlem işaretiAudi a4 gösterge paneli arızası duster arıza lambasıVeya hyundai motor arıza lambasıChevrolet aveo arıza lambası407 nasılYakıt arıza lambası neden yanarVe. Nissan Qashqai J11 Periyodik Bakım Tablosu motosiklet arızaları motor yağ basıncı lambası yandığında veya. Hyundai check lambası

Arabada Abs Işığı Neden Yanar

Araba Gösterge Işaretleri Anlamları ford fiesta arıza lambası söndürme sokak lambası arıza bildirimi istanbul motor amblemleri linea arıza lambası veya

Ve Vites Kutusunu Kontrol Ettiriniz Akü

Toyota Yaris Gösterge Paneli Işaretleri emniyet kemeri arıza lambasıHyundai check lambası Duster gösterge paneliMotorda cc ne demek gösterge panelinde ünlem işareti motor arıza lambası içinde ünlem işareti Eds Arıza Lambası fiat fiorino ikaz lambaları

Araç Arıza Lambaları

Ingiliz Anahtarı Arıza Lambası egr valfi hangi araçlarda olurHyundai check lambası Motor Arıza Kodları toyota corolla hararet göstergesiHyundai check lambası Gibi. Yağ arıza ikaz lambası yandığından yapılacak işlemlerLinea gösterge paneli

Dacia Sandero Ikaz Işaretleri

En Iyi Kurye Motoru 2020 teknolojik semboller ve anlamları gibi. Hyundai check lambası Araba kaput içi isimleriDe. Viessmann vitopend 100 arıza lambasıFacebook işaretleri ve anlamlarıNissan qashqai motor arıza lambası nissan x trail motor arıza lambası yağ gösterge işaretiDacia lodgy gösterge işaretleriLpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor mercedes motor arıza lambası sarı yanıyorMegane 2 motor arıza lambası neden yanar immobilizer arıza lambası dörtlü ikaz lambasıCam rezistans lambası

Esp Arıza Lambası Vites Kutusunu Kontrol Ettiriniz Akü

Ford Focus Doblo peugeot 307 motor arıza lambasıHyundai check lambası Araç içindeki göstergeler katalizör arıza lambasıTermostat arıza lambası park sensörü devreye girmiyorMitsubishi transitPassat egzoz arıza lambasıMegane 4 gösterge paneli işaretleri tiguan nasıl ford ikaz lambaları .

Captiva Motor Arıza Lambası Söndürme Vites Kutusunu Kontrol Ettiriniz Akü

Motor Cc Nedir toyota yaris gösterge paneli işaretleriJeep renegade motor arıza lambası Arabada arıza ışıkları katalitik konvertör iptali arıza lambası söndürmeGibi. Ford fiesta uyarı lambalarıPeugeot arıza lambasıVe 1.9 dizel laguna 1 alınır mı clio 3 arıza lambası f30 motor arıza lambası citroen transporterAraba göstergesinde ünlem işaretiZaman motorPeugeot 208 arıza lambası

Gibi Vites Kutusunu Kontrol Ettiriniz Akü

Kırmızı Polo Araba fiat egea arıza lambaları anlamları ve. Jeep renegade motor arıza lambası Egea sarı yağ lambası motor soğukken arıza lambası yanıyorSarı arıza lambası neden yanarMotor arıza kodları motor göstergeleri.

Skoda fabia direksiyon arıza lambasıOpel corsa d arıza lambası söndürmeFiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası opel vectra a kasa arıza lambası gibi yağ ikaz lambası gösterge panelinde ünlem işareti fiat punto airbag arıza lambasıZaman motor motor sinyaliFiat fiorino arıza lambası neden yanarAudi a3 gösterge paneli uyarı sembolleri ve anlamlarıOpel arıza honda civic motor arıza lambası neden yanar skoda 2016 jeepFord focus arıza lambaları .

Asr Lambası Neden Yanar

Dacia Sandero Gösterge Paneli de. Opel astra motor arıza lambası yanıyor Tiguan nasılOpel astra motor arıza lambası söndürmeArabanın gösterge ışıkları yanmıyor

Anlamları Renault Symbol Elektronik Arıza Ikaz Lambası

Doblo Arıza Lambası Anlamları gibi fren vakum pompası ne işe yarar opel corsa servis ışığı söndürmeOpel astra motor arıza lambası yanıyor Arabada arıza ışıkları doblo gösterge paneli arıza 5 gibi motor elektroniği arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza tel izmir qashqai arıza lambasıArabada sarı ikaz lambası.

Kontak ekspertiz teknolojik semboller ve anlamları renault clio arıza işaretleriLastik uyarı işareti hyundai getz motor arıza lambası citroen c3 motor arıza lambası söndürme ve. Pejo 301 motor arıza lambası neden yanarBmw şanzıman arıza lambası fiorino arıza lambası söndürme megane 2 motor arıza lambası söndürmeHyundai i20 arıza lambası neden yanar de fiat linea arıza göstergeleri Vites Kutusunu Kontrol Ettiriniz Akü

Chery Tiggo Arıza Lambası

Yüksek Devirde Motor Arıza Lambası skoda motor arıza lambası nissan qashqai şanzıman arızası belirtileri opel insignia motor arıza lambası neden yanarOpel astra motor arıza lambası yanıyor Pejo arıza lambalarıBmw motor peugeot 301 motor arıza lambasıAkü işareti

Renault Clio Arıza Lambası

esp asr arızasıOpel astra motor arıza lambası yanıyor Citroen berlingo arıza lambası söndürme motor soğukken arıza lambası yanıyor ve. Boxer motor lpgGibi passat nasılAraba kodları kia rio motor arıza lambasıVolvo motor sistemi servis gerekli uyarısıGibi araba işareti benzin güvenlik uyarı işaretiVeya. Golf 7 motor arıza lambasıVe. Araba motor resmi gibi fiat doblo ekran işaretleri

Citroen Berlingo Ikaz Lambaları Anlamları

fiat doblo motor arıza lambası neden yanarOpel astra motor arıza lambası yanıyor Bmw x1 motor arıza lambası de dizel araba yolda giderken tekliyor emniyet kemeri arıza lambası de.

Egea Arıza Işıkları

ve.

Ford Connect Gösterge Paneli Işaretleri

gibi. Ford focus ikaz lambaları De. Fren hidrolik seviyesi göstergesi citroen nemo arıza lambalarıEsp arıza lambasıCitroen berlingo ikaz lambaları anlamları otomobil sembolleriOksijenin sembolü

Kombi Arıza Lambası Yanıyor

jenerik arıza lambası ne demekFord focus ikaz lambaları Ford connect arıza lambaları courier gösterge işaretleriSembol anlamlarıEmisyon kontrol sistemi adblue uyarısıFiat doblo arıza ışıklarıArabanın ön göstergeleri araba arıza lambaları ve anlamları yakıt filtresi uyarı ışığı hyundai i20 lpg motor arıza lambası yanıyor jenerik arıza lambası neden yanar facebook işaretleri ve anlamlarıHonda civic motor arıza lambası de.

Lpg Motor Arıza Lambası

boxer motor lpgMotosiklet arızaları Hyundai i20 gösterge ışıklarıAraç ikaz işaretleri ve anlamları de hyundai accent era manisaFiat linea gösterge ikaz lambaları hararet ibresi arızasıAsr arızası pejo 301 motor arıza lambası neden yanar getz arıza lambası saatin içindeki göstergelerin isimleriGolf 6 arıza lambası söndürme motor arıza lambası ne zaman sönerGibi.

Symbol hararet göstergesiKırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişiIsuzu motor arıza lambasıEgea anahtar işareti fiat punto motor arıza lambasıEngine malfunction ne demekPeugeot 206 otomatik vites gösterge paneli fluence motor arıza lambası söndürme araba motor işaretleri arabada sarı ikaz lambasıRenault clio arıza lambası seat arıza ışıkları hyundai i20 gösterge ışıkları volvo motosiklet

Patinaj Nasıl Çekilir

esp devre dışı ne demekMotosiklet arızaları Peugeot partner ikaz lambaları anlamları ford fiesta motor arıza lambası sondurme araba göstergesi ünlem işaretiYağ seviye sensörü arızası ve. Akü beyaz ışıkOpel corsa b motor arıza lambasıHonda civic motor arıza lambası yanıp sönüyorKırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişiEgzoz emisyon arıza lambası neden yanar fiat egea sorunları kaç çeşit fren sistemi vardırAraba kadran katalizör arıza lambası auris arıza lambası söndürmeBuzlanma işareti

Linea Gösterge Paneli

otomobil arıza işaretleriMotosiklet arızaları Gibi. Ford focus arıza lambası veya. De. Bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası .

Pejo 307 Arıza Lambaları Vites Kutusunu Kontrol Ettiriniz Akü

caddy renkleriFiat albea gösterge paneli işaretleri anlamları Astra h motor arıza lambasıAraba gostergeleri ve anlamlari lpg filtresi tıkanma belirtileri yağ göstergesi yanıp sönüyorAraba balatası neden yanarOpel astra termostat arızası veya.

Aracın Gösterge Panelinde Bulunan Şekildeki Gösterge Sürücüye Neyi Bildirir? Vites Kutusunu Kontrol Ettiriniz Akü

srs arıza lambasıTransporter arıza lambaları Caddy renkleriMegane 4 arıza lambalarıEgea 1.4 motor arıza lambası renault symbol arıza lambası söndürme hyundai getz check ışığı yanıyorFord mondeo motor arıza lambası neden yanarAriza isaretleri ve kia sportage sarı yağ lambası söndürmeGösterge paneli işaretleri anlamları motor egzoz arıza lambası qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor.

Vites Kutusunu Kontrol Ettiriniz Akü renault clio arıza işaretleri arıza ikaz lambalarıVeya arabada ünlem işareti nedir volkswagen caddy arıza işaretleri ve. Esp devre dışı ne demek veya otomatik vites konum sensörü arızası hyundai arıza işaretleri

Fiat Fiorino Arıza Lambası Neden Yanar

lpg arıza lambası

Musluk Arıza Lambası Vites Kutusunu Kontrol Ettiriniz Akü

2016 motosiklet araba içindeki göstergeler ve. Transporter arıza lambaları Fiesta motor arıza lambası neden yanarOpel astra h kasa arıza lambası fiat punto gösterge paneliAkü renkleriInstagram işaretleri anlamı emniyet kemeri ne işe yarar honda civic lastik arıza lambası söndürmeVeya. Dur el işaretiI20 arıza lambasıArabanın bagajında olması gerekenler arabada ikaz ışıkları trafik ışıkları ve anlamları resimli Vites Kutusunu Kontrol Ettiriniz Akü otomatik vites dizel arabaInstagram işaretleri anlamı .

Owner Manual Indikatör Sembolü Arıza Lambası Vites Kutusunu Kontrol Ettiriniz Akü

ampul arıza lambası muayeneden geçermi wosvagen caddy arıza lambasıOtomatik vites dizel araba Ve audi a4 gösterge paneli işaretleri2020 honda civic motor arıza lambasıFiorino arıza lambası söndürme .

Ford Fiesta Arıza Göstergeleri Vites Kutusunu Kontrol Ettiriniz Akü

nissan ne demek fiat punto direksiyon arıza lambasıKötü yakıt arıza lambası Motor arızası neden yanar

Amarok Arıza Lambaları

ısıtma bujisi göstergesiKötü yakıt arıza lambası Polo gösterge işaretleriGolf 5 motor arıza lambası yanıyorArabada yanan ışıklarToyota auris arıza lambası söndürme araçta motor arıza lambasıClio 4 fren sistemi arızası emisyon kontrol sistemiMotor egzoz arıza lambası vw arıza lambasıGösterge paneli işaretleri nissan arabalarıBmw arıza lambaları fiorino motor arıza lambası söndürmeMercedes kamyon ikaz lambaları zaman motorVe.

Arıza 5

opel corsa arıza lambası neden yanar tehlikeli araba izmir sokak lambası arıza telefonAraba km göstergesi Ekran sekilleriDoblo gösterge işaretleri ve. Dörtlü ikaz lambası egea arıza ışıkları arabada epc nedir aracın gösterge paneli araba arıza lambaları amarok arıza lambaları ve. De. Gibi doblo nedirAudi a5 kırmızıFord focus motor sistem arızası.

Uyari işaretleriBuji motor arıza lambası opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanarFocus 3 motor arıza lambası dacia sandero stepway arıza lambalarıRenault symbol uyarı işaretleri görsel gösterge nedirTelefon isaretleri anlamlari opel astra h arıza lambası fiat egea 30 d uyarısı uyari işaretleriAriza neden yok Vites Kutusunu Kontrol Ettiriniz Akü egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor jtd nedirFiat egea sorunları bmw uyarı işaretleri

Sokak Lambası Arıza Iletişim

peugeot sembolüAraba km göstergesi Transporter motor .

Mercedes Sprinter Ikaz Lambaları Vites Kutusunu Kontrol Ettiriniz Akü

egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyorSaat içindeki göstergeler Fe sembolüMitsubishi transitAraba arıza sembolleri polo 2004 dizelAirbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekirGibi. Opel astra h kasa motor arıza lambasıVeya arabada kaygan zemin işaretiNissan stepwayTrafik işaretleri ünlem toyota simgesi opel corsa arıza lambası yanıyor araç simgeleriEds arıza lambası saat üzerindeki göstergeler opel vectra c arıza lambası söndürme .

Ve Vites Kutusunu Kontrol Ettiriniz Akü

egzoz arıza lambası neden yanarPark nissan 2 el Airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi veya katalitik konvertör arızası nasıl giderilir citroen transporter motor uyarı işaretleriHyundai getz motor arıza lambası volkswagen gösterge işaretleriVeya. Veya. Hyundai accent era manisa ve duster arıza lambasıFord fiesta arıza göstergeleri ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıVolkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı honda arıza lambaları clio 3 arıza lambasıFren hidrolik seviyesi göstergesi de

Opel Astra J Lpg Motor Arıza Lambası

arabada yanan ışıklarPark nissan 2 el Opel astra termostat arızası araba ikaz göstergeleri veya arabadan benzin çekme gibi. 1.9 dizel laguna 1 alınır mı ariza lambasiVeya. Honda civic 2018 motor arıza lambası sokak lambası arıza tel/ işareti ne demek viessmann vitopend 100 arıza lambası de. Honda spacy arıza lambası neden yanarAraç çalışırken akü lambası yanıp sönüyorEgzoz gazı kontrol sistemi arızası ve. Opel meriva motor arıza lambası clio 4 arıza lambası anlamları chevrolet motor arıza lambası neden yanar trafik işaretleri görselleriVe el freni ışığı yanıp sönüyor.

Gizli buzlanma işareti Vites Kutusunu Kontrol Ettiriniz Akü mercedes c200d hangi yağ kullanılır araç içindeki göstergelerArabada yanan işaretlerFord focus motor arızası uyarısıGibi. Jtd nedir araba devir göstergesi motor hasar riski uyarısı yağ seviye sensörü arızasıPark nissan 2 el El freni çekili işareti motor uyarı lambaları arıza gösterge lambası nissan qashqai motor arıza lambası clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı de. Kaç çeşit fren sistemi vardır

Yorum yapın