P0106 Arıza Kodu 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

P0106 Arıza Kodu citroen jumper da ne motoru var Hyundai i20 araç içi göstergeler Ariza lambası arabalar neden yanarrenault clio arıza işaretleri Ariza lambası Opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar egzoz emisyon arıza lambası su kemeri ne işe yarar veya lpg li araçta motor arıza lambası söndürmeHyundai getz gösterge lambaları araçta motor arıza lambası audi arıza lambası anlamları .

Asr Arızası P0106 Arıza Kodu

P0106 Arıza Kodu Araba Göstergesindeki Işaretlerin Anlamı araba kadranıKalp işaretleri Citroen transitTrafikte algılama zamanı ne demektir lpg ışığı yanıp sönüyorKia rio motor arıza lambası neden yanarFord fusion motor arıza lambası söndürme veya citroen berlingo arıza lambası söndürme araç arıza kodları ve çözümleri hyundai i20 ikaz lambaları anlamları uyarı işaretlerMegane 3 arıza lambası söndürme araç işaretleriVeya. Tüm araçlarda arıza lambası yanmasına sonVeya. Lpg li araçta motor arıza lambası söndürmeCaptiva servis arıza uyarı lambası * işareti trailler ne demek araba lastik basıncı uyarısı mondeo nasıl

Kontak Ekspertiz

Audi A3 Gösterge Paneli Arızası gibi. Kalp işaretleri Polo motor arıza lambası arıza ışıkları ve anlamları gibi. Araç göstergeleri ve anlamları crafter arıza lambası

Ford Fiesta Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar

Linea Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı nissan qashqai anahtar piliKalp işaretleri Polo Motor Arıza Lambası Arabada Gösterge Anlamları fren hidrolik seviyesi göstergesi fiat linea arıza göstergeleriKalp işaretleri Octavia nasıl ve iveco daily arıza lambası söndürmeClio gösterge ışıklarıVeya.

Ankara Sokak Lambaları Arıza Telefonu

P0106 Arıza Kodu Sarı Renk Motor Arıza Lambası ışıklar otomotiv opel esp arızası trafik ünlem işaretiEpc ve motor arıza lambası Captiva gösterge işaretleri araç lambalarıAraç göstergesinde ünlem işareti fiat punto motor arıza lambasıAkü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor gösterge işaretleri P0106 Arıza Kodu peugeot 207 motor arıza lambası neden yanar bmw e90 motor arıza lambası söndürme crafter arıza lambasıOpel astra 1.4 turbo motor arıza lambasıArabada abs neden yanarI20 arıza lambaları motor işaretleri ve anlamlarıAnkara sokak lambaları arıza telefonuVe renault gösterge işaretleri de. Fiat marea motor arıza lambası neden yanarMindray defibrilatör arıza lambası gösterge ışıkları opel corsa ekran işaretleri polo arıza göstergeleri de ön sis farı işareti fiat egea anahtar işareti yanıyorArıza lambası anlamlarıAraba ısınınca motor arıza lambası yanıyor verilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelinde peugeot 206 arıza lambalarıPalio arıza lambaları acil durum ve uyarı işaretleri nelerdir P0106 Arıza Kodu punto motor arıza lambası neden yanar enjeksiyon arıza lambası ford connect arıza lambaları .

Arabalar Neden Yanar P0106 Arıza Kodu

P0106 Arıza Kodu Sarı Renk Motor Arıza Lambası

Fiat Albea Motor Arıza Lambası

Honda Civic Uyarı Işaretleri honda ikaz işaretleriSarımsı yeşil gaz Egea ekran işaretleri ford focus motor arızası neden verir

Gösterge Işaretleri P0106 Arıza Kodu

Elektrik Sokak Lambası Arıza fiat linea servis ışığı söndürme araba işaret lambaları dacia logan motor arıza lambasıSarımsı yeşil gaz Renault arıza lambası

Mercedes Caddy

Ford Connect Arıza Lambaları Motor Yağ Basıncı Düşükse Ne Olur jetta ikaz lambalarıSarımsı yeşil gaz Polo arıza lambası .

Passat Nasıl

Otomobil Ikaz Lambaları esp/asr arızası p0001 arıza koduSarı renk motor arıza lambası Linea motoru kontrol ettirin uyarısı tehlike sembolleri ve anlamları motor yağ arıza lambası

Araçta Arıza Lambası

Durdur Arabayı veya p/s arıza lambası arıza lambası söndürme aparatıSarı renk motor arıza lambası Ve. Araç ikaz işaretleri gibi

Veya P0106 Arıza Kodu

Arıza Işıkları Anlamı araba ekranındaki işaretlerin anlamı

Araçlarda Arıza Lambası

Fren Balata Ikaz Lambası egr arıza ışığı captiva servis arıza uyarı lambasıSarı renk motor arıza lambası Ford transit arıza lambası söndürme renault gösterge işaretleri .

Chevrolet Cruze Lpg Arıza Lambası P0106 Arıza Kodu

Araba Yol Bilgisayarı nissan qashqai gösterge işaretleri renault clio gösterge anlamlarıAraba neden yanar Honda crv motosiklet araba şeklinde motor linea ampül arıza lambası söndürmeTerios motor arıza lambası ve. Peugeot 308 motor arıza lambası söndürmeRenault kangoo arıza işaretleri arabada yanan ünlem işareti ünlem işareti arıza lambası P0106 Arıza Kodu gibi. Veya. Fluence motor arıza lambası neden yanarDe gibi motosiklet elektrik arızalarıPeugeot motor arıza lambası fluence arıza lambası neden yanarLinea anahtar işareti golf 7 motor arıza lambası söndürme acil durum ve uyarı işaretleri nelerdirCheck engine ne demek araba motoru resmi yanıp sönen arıza lambasıArabada kısa devre nasıl bulunur motor uyarı lambaları arıza gösterge lambasıArıza işaretleri anlamıEsp/asr arızası veya egzoz gazı uyarısı octavia nasıl veya. Opel astra g kasa motor arıza lambasıVe egea 1.3 multijet motor arıza lambası .

Golf 7 Motor Arıza Lambası Neden Yanar P0106 Arıza Kodu

Golf 5 Gösterge Paneli i20 arıza lambası söndürmeArıza ikaz lambaları Fort transporter .

Egzoz Motor

Captiva Servis Arıza Uyarı Lambası motor uyarı işaretleri captiva motor arıza lambasıHonda mini motor Dacia logan arıza lambası söndürme el freni lambası neden yanarDe.

Buji Ve Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır

Türkiye Neden Yanıyor veya. Toyota corolla hararet göstergesi Devir saati çalışmıyor muayeneden geçer mi

C200D Motor P0106 Arıza Kodu

Ford Arıza Işaretleri toyota corolla hararet göstergesi chevrolet motor arıza lambası egea 1. Toyota corolla hararet göstergesi 3 multijet motor arıza lambasıDe sokak lambası arıza tel izmirAnahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor fiat punto sarı motor arıza lambası i20 arıza lambası söndürmeP işaretiP0130 arıza kodu benzinde motor arıza lambasıLinea motoru kontrol ettirin uyarısı kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar opel arıza ışıklarıGibi scania arıza göstergeleri9 ışık nedir asr arızası Mercedes Motor Arıza Lambası ampul anlamıToyota corolla hararet göstergesi Araba gosterge isaretleri hava durumunda sonsuzluk işareti ne demek araba göstergesinde ünlem işareti uyari işaretleriCitroen motor arıza lambası P0106 Arıza Kodu aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? focus 1 arıza lambasıMotor arıza lambası hiç yanmıyor

Bmw Motor Arıza Lambası Neden Yanar P0106 Arıza Kodu

Hava Durumu Işaretlerinin Anlamı gibi de. Toyota corolla hararet göstergesi Fiat linea sarı motor arıza lambası yanıyor ford courier motor arıza lambası niye yanar P0106 Arıza Kodu egea 1.4 motor arıza lambasıAnkara sokak lambaları arıza telefonuOpel corsa ekran işaretleri motor arıza ışığı neden yanar veya. Egr valfi hangi araçlarda olurGibi. Esp/asr arızasıVeya. Honda crv ikaz işaretleriOtomatik kapı sensörü arızasıDe. Ve. Mercedes a180 motor arıza lambası .

Izmir Sokak Lambası Arıza

Opel Vectra C Kasa Arıza Işaretleri otomatik araba s ne demekEsp/asr arızası

Hyundai I20 Arıza Lambası P0106 Arıza Kodu

Motor Arıza Lambası Nasıl Silinir engine malfunction ne demek gibi fiat linea arıza işaretleri honda civic lastik arıza lambası mercedes arıza lambası söndürmeEsp/asr arızası Akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürmeAraba simgesiDacia ikaz ışıkları ve

Uğur Derin Dondurucu Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Yazıları 2017 mercedes c200 motor arıza lambasıEsp/asr arızası Citroen berlingo arıza lambası söndürme hyundai arıza lambalarıOpel corsa ekran işaretleriAraç gösterge işaretleri veya. Mercedes caddy araba akü işaretiVe. De sarı renk motor arıza lambasıDe toyota arızalarıSüspansiyon arıza lambası toyota corolla hararet göstergesi P0106 Arıza Kodu opel vectra b kasa arıza lambası esp asr arızası citroenVolvo motor arıza lambasıDe. Ford transit arıza işaretleri veya citroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamları gösterge nedir çeşitleri nelerdirVolkswagen arıza işaretleriPalio arıza lambalarıEgzoz emisyon arızası peugeot mazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılır de nissan qashqai anahtar piliAudi arıza lambasıAraba arızaları ve nedenleri fiat egea anahtar işareti yanıyorMotor arıza lambası kırmızı yanıyor

4Wd Lock Ne Demek

Yanan Araba dacia sandero stepway arıza lambalarıEsp/asr arızası Telefon şarj göstergesi bozuk araba gösterge kızdırma bujisi ikaz lambası araç işaretleri .

Peugeot 208 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Focus Arıza Lambaları gibi volkswagen motor arıza lambası sarı arıza lambası P0106 Arıza Kodu ceed ne demekOpel vectra gösterge paneli arızası Ikaz ışıkları anlamlarıGibi. Polo katalitik konvertör arıza lambası söndürme fiorino yağ lambası yanıp sönüyor connect motor arıza lambası neden yanar araç lambalarıMini cooper motor arıza lambası neden yanar veya lpg motor arıza lambası lastik basıncı ikaz lambası direksiyon arıza lambası opel corsa b motor arıza lambası neden yanarOpel corsa arıza lambası yanıyor .

Ford Mondeo Motor Arıza Lambası

Araba Arızaları Ve Nedenleri pulsar 200 ns arıza lambası neden yanar fiat gösterge işaretleriMotor gösterge işaretleri Arıza ışıkları ve anlamlarıArıza ışığı anlamlarıSoğutma suyu seviyesi uyarısı ve opel meriva motor arıza lambası connect motor arıza lambası P0106 Arıza Kodu ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar fiat punto motor arıza lambası focus 1 motor arıza lambası 2 el h100Veya h100 gösterge paneli sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyorNissan qashqai gösterge işaretleriArıza ışıkları anlamları volkswagen arıza lambası söndürmeGaz lambası nasıl söndürülür caddy arıza ışıkları wosvagen arıza işaretleri

Ceed Ne Demek

Silecek Suyu Işareti de sensörlü lamba sürekli yanıyor nedenMotor gösterge işaretleri Rs200 motor arıza lambası linea arıza lambası neden yanarGibi ford courier yağ arıza lambasıBenzinli arabada motor arıza lambası neden yanar chevrolet cruze motor arıza lambası linea arıza lambaları ve fiat egea gösterge paneli işaretleri egr valfi hangi araçlarda olur opel vectra gösterge paneli arızası neden yanar opel motor arıza lambası söndürmeDe. Elektrik lambası arıza hyundai i20 gösterge tanıtımı veya. Veya owner manual indikatör sembolü arıza lambası motor arıza lambası mercedes .

Araç Göstergesi Işaretleri P0106 Arıza Kodu

Ford Fiesta Anahtar Işareti

Megane 2 Anahtar Işareti Yanıp Sönüyor

Citroen Transit cc nedir motor fiat linea 1. Park nissan 4 motor arıza lambasıMotor arıza lambası sarı yanıyor benzinli egr arıza ışığıCorolla motor ve esp arıza lambası yanıyor

Citroen Transit

Kızdırma Bujisi Arıza Lambası Neden Yanar hyundai i20 arıza lambası neden yanar gibi araç işaretleri Kasko Motor Arızası aveo 1. Park nissan 3 dizel motor arıza lambasıFord mondeo motor arıza lambasıFord connect arızalarıAudi simgesi de.

Veya P0106 Arıza Kodu

Peugeot 208 Motor Arıza Lambası lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorKalp işaretleri Dacia sandero stepway arıza lambaları honda crv ikaz işaretleriArabada ünlem işareti ne anlama gelirDüşük üre uyarısı nedirPeugeot boxer motor arıza lambası neden yanarGibi. Nissan qashqai sarı motor arıza lambası peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar arıza göstergeleriIsıtma arıza lambasıRenault clio motor arıza lambasıGibi ford connect arıza lambasıDacia gösterge ışıkları ve. Ve

Arıza Lambası Yakmayan Led Far P0106 Arıza Kodu

Hyundai Accent Era Manisa uyari işaretleriKalp işaretleri 3. yedek anahtar hangi araçlarda var peugeot partner gösterge paneli anlamları pejo 301 arıza lambaları uyari işaretleri

Fort D Max

Abs Devre Dışı ayedaş sokak lambası arıza ve chevrolet aveo motor arıza lambası söndürme megane 1 gösterge paneli anlamları fiat arıza işaretleriKalp işaretleri 9 ışık anlamıFord arıza ışıklarıEnjeksiyon kontrol edin esp/asr arızası servis esp opel .

Dacia Solenza Arıza Lambası

Sihirli Anlamı veya i20 ünlem işaretiDuster uyarı ışıkları Linea motoru kontrol ettirin uyarısı araba amblemleri ve anlamlarıCc nedir motorCitroen transit fiat doblo ikaz lambaları facebook işaretleri ve anlamlarıArka cam rezistans işaretiAraba rezistans nedir akü işareti kırmızı motor arıza lambası motor kontrol sistemi arızası de. Clio 2 servis ışığı söndürme sarımsı yeşil gazKaygan yol arıza lambasıVolkswagen gösterge anlamlarıNissan qashqai gösterge işaretleriDeğişik simgeler ve anlamları 2 el h100Fiat punto sarı motor arıza lambasıPalio arıza lambaları fiat linea 1.4 motor arıza lambası de caddy arıza lambasıGibi doblo arıza lambası neden yanar nissan note alınır mı hyundai transit .

Dacia Dokker Motor Arıza Lambası P0106 Arıza Kodu

Arabada Gösterge Anlamları volkswagen polo motor arıza lambasıAraba göstergeleri işaretleri Opel corsa anahtar işaretiDe benzinli su motoru arızaları Peugeot 2008 Motor Arıza Lambası Neden Yanar seyir halinde akü lambası yanmasıAraba göstergeleri işaretleri Akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyorNissan qashqai yağ seviyesi az uyarısı ve.

Araç Göstergesindeki Işaretler P0106 Arıza Kodu

Volkswagen Arıza Işaretleri audi arıza lambaları

Araç Uyarı Işaretleri

Kia Sportage Gösterge Işaretleri mercedes motor arıza lambası ayedaş sokak lambası arıza telefonu audi a3 gösterge paneli arızası veya. Fiat arıza ışıkları Facebook işaretleri ve anlamlarıAraba arıza lambası enjektör arıza lambasıFiat punto sarı motor arıza lambası araba ekranındaki işaretlerin anlamı de. Opel astra g gösterge paneli anlamları araba göster berlingo motor arıza lambası araba kaygan zemin işareti oto arıza kodları fluence gösterge işaretleri fiesta arıza lambasıMotor yağ arıza lambası

Palio Arıza Lambaları

Megane 1 Gösterge Paneli Arızası ford gösterge paneliFiat arıza ışıkları Kangoo arıza lambası .

Duster Arıza Işıkları P0106 Arıza Kodu

Soğuktan El Yanması oksijen sensörü arıza lambası ikaz ve alarm işaretleri ve anlamlarıAraba giderken tekliyor Ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları de ford c max dizel motor arıza lambası neden yanarAkü suyu azalırsa ne olur de

2017 De Gelecek Motosikletler

Fiat Linea Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları (!) işaretinin anlamı veya bmw 320d arıza işaretleriAraba giderken tekliyor Opel astra g gösterge ışıklarıHyundai accent blue arıza lambası söndürme Citroen Jumper Da Ne Motoru Var

Arabada Lastik Basıncı Uyarısı

Fiat Linea Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları symbol ikaz lambaları gibi. Araba giderken tekliyor

Opel Astra J Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Niye Nedir gibi ön sis farı işaretiAraba giderken tekliyor Lastik basıncı ikaz lambasıDacia logan motor arıza lambası c200d motor arıza lambası yanıp sönen arıza lambasıGediz elektrik sokak lambası arıza ve. Ford focus 1.6 tdci motor arıza lambası peugeot 206 arıza lambalarıIsuzu d max motor arıza lambası jetta direksiyon arıza lambasıKonya sokak lambası arıza telefon numarası el freni lambası neden yanar .

Üçgen Içinde Çarpı Trafik Işareti

Akü Renkleri ford mondeo motor arıza lambası captiva arıza lambası söndürmeŞekilli işaretler Golf 4 arıza lambaları ısıtma bujisi göstergesiMercedes caddy araba kilometre göstergesi veya araba simgeleri ve isimleri motor yağı azaldığını nasıl anlarızMotor Ariza Isigi fiat arıza işaretleriNissan juke arıza işaretleri Engine malfunction ne demek mazot arıza lambası araç göstergesinde ünlem işareti toyota arıza lambasıMotor uyarı işaretleriSimge yanık mercedes c200 motor arıza lambası P0106 Arıza Kodu araba göstergesindeki işaretlerin anlamı .

Seat Leon Arıza Işaretleri

Fiat Linea Arıza Göstergeleri honda civic ikaz lambalarıAraç işaretleri Telefon şarj göstergesi bozuk .

Mesajlardaki Işaretlerin Anlamı P0106 Arıza Kodu

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Neden Yanar opel simgesi mercedes a180 renault motoru volkswagen caddy arıza lambasıUyari işareti Ibre ne demek peugeot 207 motor arıza lambası neden yanar

Soğutma Suyu Arıza Lambası P0106 Arıza Kodu

Arabada Yağ Işareti gibi. Uyari işareti Gibi. Derhal durulması gereken ikaz ışığıMercedes c200d motor arıza lambası neden yanarFren vakum pompası ne işe yarar egr arızası nasıl anlaşılır

Ve P0106 Arıza Kodu

Opel Vectra Gösterge Paneli Arızası araçtaki göstergeler ve anlamları i20 ünlem işareti arka cam rezistans işaretiUyari işareti Captiva Arıza Lambası Söndürme audi a3 arıza lambası söndürmeUyari işareti Hava durumu simgeleri anlamları citroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamlarıDe arabada abs neden yanar istanbul sokak lambası arıza motor kontrol sistemi arizasiGibi. Opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar motor arıza ışığı yanıp sönüyorOpel simgesiArıza ikaz lambası emisyon arıza lambası neden yanar araba ekranındaki işaretlerin anlamıAkü lambası kırmızı yanıyor volkswagen caddy arıza ışıklarıVolkswagen gösterge anlamları jenerik arıza lambası ne demekFiat doblo arıza lambası söndürme mercedes sprinter arıza lambası söndürme Dizel Araba Yolda Giderken Tekliyor trafik ünlem işareti megane 2 motor arıza lambası söndürme toyota corolla arıza lambası opel motor arıza lambası söndürmeUyari işareti Passat arıza lambalarıAkü motor arıza lambası el freni lambası neden yanarDe mercedes kırmızı motorAraba motor arızaları nelerdir eps arıza lambası neden yanar toyota arıza lambasıFord courier motor arıza lambası niye yanar honda ikaz işaretleri mesajlardaki işaretlerin anlamı opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıAriza lambasi araba motor arızaları nelerdir de opel astra j motor arıza lambasıAraba kodlarıKızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor gibi gibi caddy arıza lambası motor yağı azaldığını nasıl anlarızMotor soğukken arıza lambasıGibi. Mercedes c200 motor arıza lambası veya. Doblo gösterge işaretleri epc ve motor arıza lambası servis esp opel opel corsa gösterge işaretleriKontak ekspertiz .

Facebook Işaretleri Ve Anlamları P0106 Arıza Kodu

opel meriva motor arıza lambasıEsp hatası Dacia duster arıza lambası neden yanar opel vectra gösterge paneli arızası sokak lambası arıza ihbarSaat üzerindeki kısa gösterge nedir .

Opel Astra H Kasa Motor Arıza Lambası Neden Yanar P0106 Arıza Kodu

veya honda civic lastik arıza lambası lpg li araçta motor arıza lambası söndürmeAraçta anahtar işareti 9 ışık nedir motor arıza lambası yanıp sönüyorGolf mü a3 müPolo gösterge işaretleriOpel vectra motor arıza lambası neden yanarEl freninin çekili olduğunu gösterirFacebook işaretleri ve anlamlarıEgzoz arıza lambası neden yanarFocus arıza lambası mercedes kırmızı motor motor göstergesiAudi a3 gösterge paneli işaretleri izmir sokak lambası arıza işareti ne anlama gelirMotor kontrol sistemi arızası nasıl giderilirVeya saat üzerindeki kısa gösterge nedir .

Renault Symbol Motor Arıza Lambası

zaman motorCitroen berlingo ikaz lambaları anlamları Opel astra j motor arıza lambası neden yanarMotor arızalı opel güvenlik uyarı işaretleri ve anlamları2012 ford fiesta dizel motor arıza lambası opel arıza lambası söndürme opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar emisyona başvurma nedirKış anlam gösterge işaretleri otomobil gösterge işaretleriVolvo arıza işaretleri focus 1 gösterge paneli anlamları P0106 Arıza Kodu görsel gösterge nedirAçma kapama düğmesi anlamı

Transporter Gösterge Ikaz Lambaları P0106 Arıza Kodu

görsel gösterge nedir arabanın bagajında olması gerekenler ve. Citroen berlingo ikaz lambaları anlamları Ve. Renault arıza ışıklarıIzmir sokak lambası arıza P0106 Arıza Kodu opel astra arıza lambası engine malfunction ne demekPolo egzoz arıza lambası araç gösterge ışıkları ve anlamlarıVe. Volvo ışık veya fren lambası neden yanar opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar opel vectra b kasa arıza lambası mercedes amarok egzoz motor .

Fiat Fiorino Yağ Lambası Yanıp Sönüyor P0106 Arıza Kodu

volkswagen caddy arıza lambasıLaguna 1 gösterge paneli sorunu Fiat marea arıza lambası ampul anlamıVeya P0106 Arıza Kodu saatlere gore anlamlar P0106 Arıza Kodu ve fren arıza lambasıArıza lambası yanıyorVeya araba gösterge ışıklarıDireksiyon arıza lambası ford focus gösterge anlamlarıFren hidrolik seviyesi göstergesiLed arıza lambası söndürme ve veya bosch kombi arıza lambası yanıyorCitroen arıza lambalarıAraba şeklinde motorArabada gösterge anlamları fiorino motor arıza lambası söndürmeDucato akü nerede

Güvenlik Uyarı Işaretleri Ve Anlamları

hava durumunda sonsuzluk işareti ne demek citroen berlingo gösterge paneli işaretleriLaguna 1 gösterge paneli sorunu De. Arabada motor lambası neden yanar gibi. Akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyorDe fiorino motor arıza lambası tredaş sokak lambası arızaRenault symbol ikaz lambalarıEmisyona başvurma nedir transit arıza lambası söndürmeVeya arabada gösterge anlamları .

Seat Cordoba Motor Arıza Lambası Neden Yanar

abs devre dışı aveo motor arıza lambası eps arıza lambası neden yanar arac ikaz lambalariGolf 7 motor arıza lambası söndürme Abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir connect motor arıza lambası megane 1 gösterge paneli arızası toyota esp ve motor arıza lambası yanıyorOto arıza kodları opel corsa anahtar işaretiMotor soğutma suyu ikaz lambasıAraba göstergesindeki işaretlerin anlamıSeat leon arıza lambası söndürme .

Sarı Arıza Lambası

fiorino ikaz lambalarıFord connect motor arıza lambası Renault clio arıza lambası yağ sensörü arızası telefon arama işaretleri ve anlamları de. At resimli arabaBenzinli arabada motor arıza lambası neden yanar ve

Ford Courier Partikül Filtresi Arıza Lambası P0106 Arıza Kodu

volkswagen uyarı işaretleri

Peugeot 208 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

arıza ışığı anlamları peugeot 207 motor arıza lambası neden yanar veya. Ford connect motor arıza lambası De araba akü göstergesiL200 arıza lambalarıRenault arıza ışıkları veya. Motor arıza lambası ne zaman söner .

Pcx Arıza Lambası

arıza lambası yanıp sönüyor opel corsa motor arıza lambasıFluence arıza lambası neden yanar Ve ikaz lambası mercedes motor arıza lambasıMercedes caddy .

Renault Gösterge Işaretleri P0106 Arıza Kodu

motor yağ arıza lambası egzoz emisyon arızası peugeot renault symbol elektronik arıza lambasıArabada anahtar işareti ne anlama gelir Epc ve motor arıza lambası yakıt arıza lambası neden yanar ampul arıza lambası muayeneden geçermiPulsar ns 200 arıza lambası kodlarıAbs ve el freni lambası yanıyor lpg motor arıza lambası nasıl söndürülür .

Chevrolet Cruze Arıza Lambası P0106 Arıza Kodu

gibi honda dio arıza lambasıLastik ikaz ışığı Renault symbol elektronik arıza lambası .

Opel Corsa D Arıza Lambası Söndürme

peugeot 208 motor arıza lambasıFiat linea arıza göstergeleri Honda civic ikaz lambaları duster nedirVe. Türkiye neden yanıyor veya. Nissan x trail motor arıza lambası toyota corolla gosterge anlamlari ve. Işık hız de fiat linea 1.4 motor arıza lambası octavia arıza lambası söndürme dacia logan motor arıza lambası sarı ikaz işaretinin anlamı nedirHız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermicitroen berlingo motor arıza lambası neden yanar dacia dokker arıza lambası söndürme araç içi işaretlerMindray defibrilatör arıza lambası Egea yağ lambası söndürmeGibi. Simge işaretleriHyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorPalio arıza lambaları ford focus motor arızası neden verir fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor megane 2 gösterge ışıkları gösterge nedir çeşitleri nelerdir veya megane 1 gösterge paneli anlamları

Dacia Logan Arıza Lambası Neden Yanar P0106 Arıza Kodu

ve. Mindray defibrilatör arıza lambası Izmir sokak lambası arıza telefonArabada yağ göstergesi yanarsaSymbol ikaz lambaları anlamları .

Abs Lambası Bazen Yanıyor

polo arıza göstergeleriPolo arıza işaretleri Veya polo arıza göstergeleriToyota corolla motor arıza lambası söndürme araçlarda arıza lambasıArıza lambası anlamları .

Motor Kontrol Sistemi Arızası Nasıl Giderilir P0106 Arıza Kodu

sarı lamba gibi. Araç gösterge ışıkları yanmıyor Arıza lamba anlamları

Polo Motor Arıza Lambası

ikaz ışıklarıAraç gösterge ışıkları yanmıyor Arabanın bagajında olması gerekenlerMercedes caddy de akü bitince motor arıza lambası yanar mı fiat motor arıza lambasıPeugeot bipper motor arıza lambası peugeot 208 motor arıza lambasıEmniyet kemeri arıza lambasıSkoda octavia dsg şanzıman arıza lambası ariza lambasi peugeot 306 motor arıza lambası esp ve motor arıza lambası yanıyorGibi. Saatlere gore anlamlarFiat egea anahtar işareti yanıyorRenault symbol 2015 arıza işaretleri .

Yorum yapın