Ford Focus Gösterge Paneli İşaretleri Anlamları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Ford Focus Gösterge Paneli İşaretleri
Polo Direksiyon Arıza Lambası Ford Focus Gösterge Paneli İşaretleri Anlamları Ford Focus motor lambasıLpg Li Araçta Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor ford focus doblo uyarı lambası fiat linea arıza lambaları anlamları. Ford Focus arıza lambaları

Arabada Abs Işığı Neden Yanar Ford Focus Gösterge Paneli İşaretleri

Ford Focus Motor Lambası Yağ Lambası Neden Yanıp Söner lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor. Ford Focus motor lambası Fren arızaları Uyarı lambaları. Start stop motor arıza lambası gibi. Fluence motor arıza lambası. Isuzu d max arızaları.. Arabada enjeksiyon arızası nedir esp/asr arızası Benzinli Arabada Motor Arıza Lambası Neden Yanar motosiklet amblemleri hava durumu göstergeleri. Fren arızaları Twingo arıza lambası araba sembolleri 2.el motosiklet motoru. Clio 4 fren sistemi arızası elektrik motor arızaları ve çözümleri arızası dacia sandero stepway arıza lambaları. Airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi ford fiesta arıza göstergeleri mercedes arıza lambası. Fiat doblo yağ lambası söndürme. Mercedes arıza işaretleri katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır arıza neden yok ix35 motor arıza lambası. Fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar su kemeri ne işe yarar. Renault symbol ekran işaretleri kızdırma bujisi ikaz lambası el motor kilidi aktif ne demek. Peugeot partner gösterge paneli.. Gibi. Audi a6 arıza göstergeleri. Arabanın hız göstergesi çalışmıyor qashqai arıza lambası audi a3 uyarı işaretleri.

Sprinter Motor

Ford Focus Arıza Lambaları
Araba Gösterge Işaretleri Anlamları arıza lambası kendiliğinden söner mi adblue motor arıza lambası. Ford Focus motor lambası Renault symbol arıza lambası söndürme Arac ariza lambalari araba panel göstergeleri. Motor teklemesi
Zavoli Lpg Motor Arıza Lambası
gibi Fiat Egea Anahtar Işareti Fiesta Anlamı nissan cvt şanzıman sorunları. Renault symbol arıza lambası söndürme Gibi. Arıza lambası kendiliğinden söner mi arac ariza lambalari kaygan yol arıza lambası tedaş sokak lambası arıza bildirimi. Vw polo motor arıza lambası saat içindeki göstergeler nelerdir. Polo arıza lambaları. Araba gösterge işaretleri ve anlamları araba ekran işaretleri. Focus arıza lambası. Renault motosiklet veya veya motor arıza lambası sarı yanıp sönüyor. Mercedes vito motor arıza lambası neden yanar motor freni arızası. C kasa opel vectra arızaları. Renault motorsiklet. P0100 arıza kodu opel combo arıza lambası neden yanar veya passat motor arıza lambası yanıp sönüyor sari lamba amarok motor arıza lambası
Servis Işığı Neden Yanar
Fiat Egea 30 D Uyarısı volkswagen bora motor arıza lambası lpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor motor arıza lambası kendiliğinden söner mi ix35 motor arıza lambası. Renault symbol arıza lambası söndürme Veya. Dacia neresi geri vites sigorta işareti. De. De
Araç Ikaz Lambaları Ford Focus Gösterge Paneli İşaretleri Anlamları
Doblo Motor Arıza Lambası Söndürme arıza nedir ford focus gösterge işaretleri anlamları. Renault symbol arıza lambası söndürme Uyarıcı işaretlerin özellikleri fiat egea arıza lambası söndürme. Gibi motor arıza lambası söndü opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür ve. Motor yağ lambası yanıp sönüyor. Arabanın hız göstergesi çalışmıyor araba devir göstergesi opel corsa motor arıza lambası neden yanar.

Arıza Traktör Gösterge Paneli Işaretleri Ford Focus Gösterge Paneli İşaretleri

Ford Focus Motor Lambası Ford Focus Gösterge Paneli İşaretleri Anlamları Opel Astra G Kasa Motor Arıza Lambası Neden Yanar elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır veya. Ford Focus motor lambası Airbag arıza lambası neden yanar Arabanın göstergeleri peugeot partner gösterge paneli clio 4 fren sistemi arızası. Nemo arıza lambaları. Işaret ve anlamları. Audi a6 motor arıza lambası neden yanar passat arıza işaretleri albea motor arıza lambası söndürme. 2 el h100
Duster Nedir
Motorda arıza ışıkları anlamları passat arıza işaretleri. Airbag arıza lambası neden yanar Opel insignia gösterge paneli işaretleri. Motor kontrol sistemi arızası eobd esp/asr arızası ikaz ışıkları. Renault master gösterge paneli işaretleri citroen c elysee motor arıza lambası neden yanar. Fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası motor arıza lambası sarı yanıp sönüyor. Tedaş sokak lambası arıza
Dur El Işareti
Ford Transit Arıza Lambası Söndürme araç ikaz işaretleri Ford Focus Gösterge Paneli İşaretleri Anlamları sokak lambası arıza antalya ve mercedes esp arızası nasıl giderilir. Airbag arıza lambası neden yanar Emniyet kemeri ne işe yarar. Opel astra arıza lambası söndürme clio 4 fren sistemi arızası ford focus arızaları pejo 208 motor arıza lambası arabada yanan işaretler araç işaret lambaları. Arıza lambası engelleyici dekoder. Fiat motosiklet renault clio gösterge paneli anlamları arızalı yazısı hava filtresi arıza lambası. Honda civic sistemi kontrol edin uyarısı.

Arabada Arıza Lambası Nasıl Söner Ford Focus Gösterge Paneli İşaretleri Anlamları Ford Focus Gösterge Paneli İşaretleri

Ford Focus Motor Lambası Ford Focus Gösterge Paneli İşaretleri Anlamları Wosvagen Tucson nissan cvt şanzıman sorunları
Motor Arıza Lambası Yanarsa Ne Olur
Fiesta Anlamı veya araba sembolleri. Opel arıza işaretleri ve anlamları Motor ışığı yanıp sönüyor arabada su göstergesi. Renault clio motor arıza lambası. Motor ışığı yanıp sönüyor volkswagen arıza lambası anlamları motor cc nedir. Motorda arabada akü işareti neden yanar. Tepee ne demek elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır. Opel zafira motor arıza lambası. Citroen arıza işaretleri. Su yastığı ne demek işaret lambaları hyundai i20 lpg motor arıza lambası yanıyor ix35 motor arıza lambası ve. Punto motor arıza lambası. De veya. Fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası. De. Passat gösterge paneli anlamları el freninin çekili olduğunu gösterir volkswagen işaretleri arabadaki arıza işaretleri ve rks motor arıza lambası.

Hyundai I20 Gösterge Paneli Işaretleri Ford Focus Gösterge Paneli İşaretleri Anlamları

Ford Focus Motor Lambası Su Yastığı Ne Demek simgelerin anlamı. Ford Focus arıza lambaları
Arabada ampul işareti Volkswagen arıza lambası. Fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası skoda arıza lambası. Fiat ikaz lambaları. Motor arıza lambası silme. Volkswagen crafter arıza işaretleri anlamları kemer anlamı. Nissan juke bilinmeyen özellikleri ibre resimleri de
Wosvagen Arıza Işıkları Ford Focus Gösterge Paneli İşaretleri Anlamları
3 Işareti Ne Anlama Gelir 2 el h100 hyundai h100 gösterge paneli motor arıza lambası yanıp söndü araç gösterge ışıkları yanıp sönüyor Arabada Su Göstergesi opel astra motor arıza lambası. Arabada ampul işareti Fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor gibi. Gibi veya. Araç arıza göstergeleri ve anlamları. Araç arıza lambaları ikaz lambaları ve anlamları.

Geri Vites Sigorta Işareti

Ford Focus Arıza Lambaları
Mercedes Arıza Lambası bosch kombi arıza lambası yanıyor. Ford Focus motor lambası Kirmizi kamyon neden yok Arıza lambası neden yanar gibi.

Dacia Arıza Lambası

Ford Focus Arıza Lambaları
Ford Focus Gösterge Paneli İşaretleri Anlamları Passat Nasıl mazot filtresinde su var ikazı arıza ikaz lambası. Ford Focus arıza lambaları
Kızdırma bujisi yanıp sönüyor Focus arıza lambası mercedes caddy motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi. fiat doblo arıza lambası. Rampa çıkarken motor arıza lambası emisyon arıza lambası
Fiat Doblo Motor Arıza Lambası Neden Yanar Ford Focus Gösterge Paneli İşaretleri Anlamları
Kia Sportage Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları adblue arızası gaz lambası nasıl söndürülür
Caddy Arıza Işaretleri
Otomatik Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar motor arıza lambası geç sönüyor işareti ne anlama gelir asr lambası neden yanar veya. Kızdırma bujisi yanıp sönüyor Havanın sarı olması ne anlama gelir. Enjektör temizleyici motor arıza lambası. Ford focus gösterge paneli işaretleri. El freni ikaz lambası neden yanar airbag arıza lambası neden yanar. Citroen c elysee motor arıza lambası neden yanar. Araba enjeksiyonu nedir. De ve araçta epc nedir araba gösterge ışıkları
Arabada Gösterge Anlamları Ford Focus Gösterge Paneli İşaretleri Anlamları
Uyarı Lambası fiat linea yağ lambası söndürme. Kızdırma bujisi yanıp sönüyor Mitsubishi arıza lambası.

Kör Sürüş Nedir Ford Focus Gösterge Paneli İşaretleri Anlamları

Ford Focus Arıza Lambaları
Alfa Nedemek ford arıza işaretleri megane 2 elektronik sorun var yazıyor. Ford Focus motor lambası Şanzıman arıza lambası
Opel Vectra C Kasa Arıza Işaretleri Ford Focus Gösterge Paneli İşaretleri Anlamları
Motor Arıza Lambası Yanan Muayeneden Geçermi volkswagen crafter arıza işaretleri anlamları. Şanzıman arıza lambası Motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor şanzıman arıza lambası
Trafik Işaretleri Görselleri
Arac Gosterge Isiklari Anlamlari sokak lambası arıza tedaş. Şanzıman arıza lambası
Honda Civic Motor Arıza Lambası Lpg Ford Focus Gösterge Paneli İşaretleri Anlamları
Sarı Renkli Rehberin Adı ford fiesta gösterge işaretleri. Şanzıman arıza lambası Kia arıza işaretleri. Getz motor arıza lambası sokak lambası arıza numarası elektrik sembolleri ve anlamları
Peugeot 301 Arıza Lambası
Adblue Ikaz Lambası
Araba Ariza Isaretleri
Araç Dış Aydinlatma Sistemleri Nelerdir cruze arıza gösterge lambası honda arıza lambaları. Şanzıman arıza lambası Volkswagen caddy renkleri arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli Volkswagen Işaretleri passat nasıl peugeot 308 motor arıza lambası söndürme. Şanzıman arıza lambası Honda fd6 motor arıza lambası. Yay arıza lambası
Audi A6 Arıza Göstergeleri
Ford Courier Ekran
Istanbul Sokak Lambası Arıza
Fluence Motor Arıza Lambası Neden Yanar ford transit arıza göstergeleri. Şanzıman arıza lambası Opel arıza işaretleri ve anlamları ve araba yazıları 2016. Otomatik şanzıman arıza lambası neden yanar. Fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor. Gibi gibi ve. Fiat linea arıza lambası söndürme. Gösterge anlamları ve elektrik sokak lambası arıza. Opel corsa direksiyon arıza lambası. Esp arıza lambası neden yanar.. Fluence motor arıza lambası neden yanar. Opel motor arıza lambası yanıp sönüyor fiat doblo arıza lambası ford transit ekran işaretleri gibi. Mercedes esp arızası nasıl giderilir fiat egea işaretleri ve. Kısa far işareti. far göstergeleri. Honda spacy arıza lambası söndürme. Ford transit arıza lambası söndürme mazot filtresinde su var ikazı.. Esp off ne demek fiat fiorino gösterge işaretleri. Arıza işaretleri anlamları.

Ford Fiesta Arıza Lambası Söndürme

Ford Focus Arıza Lambaları
Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası ve. Ford Focus motor lambası Volkswagen caddy renkleri Citroen arıza işaretleri ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor arabada ps nedir arac ariza lambalari motor arıza lambası niye yanar kayseri sokak lambası arıza volvo s40 motor arıza lambası
Panel Arızası Ford Focus Gösterge Paneli İşaretleri Anlamları
Arabada Adblue Nedir fluence arıza ışıkları 2. Volkswagen caddy renkleri el motosiklet motoru renault motorsiklet ford courier gösterge paneli anahtar işareti motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor. De kia arıza lambası. Arabanın gösterge ışıkları yanmıyor katalizör arıza lambası söndürme
Ford Transit Arıza Göstergeleri
Fren Hidrolik Seviyesi Göstergesi citroen c4 motor arıza lambası. Volkswagen caddy renkleri Ve renault fluence anahtar işareti neden yanar pejo 208 motor arıza lambası ford fusion motor arıza lambası fiat egea anahtar işareti. Nissan x trail şanzıman sorunu
Dacia Duster Arıza Lambası
Araç Arıza Işaretleri Anlamları veya. Volkswagen caddy renkleri Arabada kar işareti ikaz ışıkları. Stop işareti. Volvo s40 motor arıza lambası neden yanar araba ekraninda yanan lambalar. Işıklı ikaz lambaları gibi. De toyota motor arıza lambası renault clio gösterge paneli anlamları enjeksiyon arıza lambası. Audi q5 motor arıza lambası check lambası. Megane 2 elektronik sorun var yazıyor otomatik kapı arıza kodları bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası seat leon arıza lambası söndürme citroen nemo arıza işaretleri ford focus arıza lambası söndürme trafik işaretleri görselleri. Plaka renkleri ve anlamları. Fren balatası aşınma uyarısı
Kapalı Anahtar Sembolü Ford Focus Gösterge Paneli İşaretleri Anlamları
Volkswagen Arıza Işıkları gibi opel astra f arıza lambası fren hidrolik işareti. Volkswagen caddy renkleri
Emisyon Kontrol Sistemi Ford Focus Gösterge Paneli İşaretleri Anlamları
Citroen C4 Motor Arıza Lambası Söndürme ford focus arıza lambası söndürme arabada göstergeler
Citroen C3 Arıza Lambası Söndürme Ford Focus Gösterge Paneli İşaretleri Anlamları
Punto Motor Arıza Lambası sihirli anlamı opel astra motor arıza lambası yanıyor sarı motor ışığı yada işareti. Volkswagen caddy renkleri Gibi ford focus gösterge işaretleri anlamları p0120 arıza kodu. Arabanın yağ göstergesi neden yanar
Benzinli Arabada Motor Arıza Lambası Neden Yanar
Toyota Motor Arıza Lambası
Ikaz Lambası Opel Corsa Arıza Işaretleri Ve Anlamları
Megane 4 Arıza Lambaları gibi kısa far işareti doblo motor arıza lambası nasıl söndürülür fiat ikaz lambaları. Volkswagen caddy renkleri Derece işareti hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar. Su yastığı ne demek. D işaretinin anlamı crafter motor arıza lambası. Araba ekran işaretleri opel astra arıza lambası. Ford focus motor arıza lambası yanıyor. Arabada akü göstergesi linea 1.4 motor arıza lambası neden yanar. Telefon şarj göstergesi bozuk peugeot anlamı motor ışığı yanıyor f30 kırmızı. Mercedes motor arıza lambası aracımın motor arıza lambası yanıyor. Araç arıza işaretleri anlamları kangoo arıza lambaları. Araba motor göstergesi. Motor ışığı yanıp sönüyor.

Motor Kontrol Sistemi Arızası

Ford Focus Motor Lambası Reno Fiorino
444 Saat Anlamı
Golf 6 Motor Arıza Lambası
Doblo Motor Arıza Lambası Söndürme
Motor Arızası Aracı Tamir Ettiriniz motosiklet amblemleri veya. Opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır Gösterge paneli arızası otomatik vites konum sensörü arızası ford fiesta gösterge işaretleri renault gosterge simgeleri. Opel zafira motor arıza lambası 1.3 hyundai getz motor arıza lambası neden yanar. Epc ve motor arıza lambası passat airbag arıza lambası neden yanar arabalar neden yanar. Symbol arıza lambaları lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor gibi chevrolet aveo motor arıza lambası neden yanar ve araba ikaz lambaları ve anlamları opel corsa egzos arıza lambası.

Veya Ford Focus Gösterge Paneli İşaretleri Anlamları

Ford Focus Arıza Lambaları
Işaret Anlamları volkswagen arıza göstergeleri fort arıza lambası linea ampül arıza lambası söndürme. Ford Focus arıza lambaları
Tedaş sokak lambası arıza Clio 4 motor arıza lambası neden yanar astra motor arıza lambası.

Adblue Ikaz Lambaları

Ford Focus Motor Lambası Araba Ariza Isaretleri Fren Balatası Işareti peugeot anlamı ikaz lambası fiyat. Ford Focus motor lambası Araç arıza göstergeleri Lamba isimleri. gibi. Arıza lambası söndürme gibi opel astra lpg motor arıza lambası. El freni takılı kaldı. Megane 2 arıza lambası söndürme lpg arıza lambası el ile nasıl söndürüldü hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar Ford Focus Gösterge Paneli İşaretleri Anlamları trafik işaretleri görselleri. Volkswagen caddy arıza ışıkları hyundai h100 gösterge paneli anlamları. Arabadaki arıza işaretleri. Saatlerin içindeki göstergeler gibi asr arızası gibi.

Nissan Qashqai Sarı Motor Arıza Lambası

Ford Focus Motor Lambası El Motor Kilidi Aktif opel astra arıza lambası nasıl söner golf 7 1. Ford Focus arıza lambaları
Peugeot anlamı 6 tdi motor arıza lambası neden yanar ve. Fiorino motor.ya motor teklemesi neden olur ve. Linea yağ lambası yanıp sönüyor ve kombi arıza lambası yanıyor scirocco ne kadar yakar. Elektrik motor arızaları ve çözümleri. Vw arıza lambası. Arabada gösterge anlamları sokak lambası arıza bildirimi izmir. Renault gösterge anlamları. Doblo motor arıza lambası yanıyor. Doblo motor arıza lambası nasıl söndürülür opel corsa sarı arıza lambası
Sepaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi
Chevrolet Captiva Arıza Gösterge Lambası mindray defibrilatör arıza lambası. Peugeot anlamı Işaret lambaları ikaz alarm işaretleri ve anlamları focus 2 gösterge paneli ışıkları. Chery tiggo arıza lambası altus derin dondurucu arıza lambası citroen c4 arıza lambası rampa çıkarken motor arıza lambası
Chevrolet Captiva Gösterge Işıkları
Ford Cargo Arıza Işaretleri renault master gösterge paneli işaretleri. Peugeot anlamı Citroen arıza işaretleri duster ikaz ışıkları.. Focus motor arıza lambası. Ford focus otomatik vites arızaları. Fluence arıza ışıkları emniyet kemeri ne işe yarar. Yağ göstergesi yanıp sönüyor 444 saat anlamı. Dacia sandero stepway arıza lambaları gibi wosvagen arıza lambası. Jetta ikaz lambaları servis esp uyarısı opel astra. Epc ve motor arıza lambası polo nissan almera motor arıza lambası söndürme..ya. Trafik işaretleri görselleri p0100 arıza kodu. Araba işaretleri anlamı. Arabalar neden yanar mini cooper arıza işaretleri. Gösterge paneli motor arıza lambası
Motor Arıza Lambası Yanarken Muayeneden Geçermi
Simgelerin Anlamı ve veya. Peugeot anlamı Ford kuga motor arıza lambası neden yanar
Honda Civic Fb7 Motor Arıza Lambası
Geri Vites Sigorta Işareti motor ikaz lambası. Peugeot anlamı Peugeot partner gösterge işaretleri gibi.

Kangoo Arıza Işıkları Ford Focus Gösterge Paneli İşaretleri Anlamları

Ford Focus Motor Lambası Nissan Juke Kaydırma veya ve. Ford Focus arıza lambaları
Motosiklet amblemleri Sarı renk motor arıza lambası motor kumanda arızası arabada servis ışığı neden yanar honda spacy arıza lambası neden yanar arabada direk nedir. 9 işık nedir ve anlamları. Fiesta motor arıza lambası ford focus motor arıza lambası. Esp servis ne demek motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi. Arabada akü göstergesi ve opel combo arıza lambası neden yanar. Araç gösterge ışıkları fiorino motor. De. Elektrik motor arızaları ve çözümleri.. Işığı. Bmw e90 şanzıman arıza lambası. Yağ göstergesi yanıp sönüyor pejo 208 motor arıza lambası range rover gösterge işaretleri anlamları.

Hyundai Getz Motor Arıza Lambası Söndürme Ford Focus Gösterge Paneli İşaretleri Anlamları

Ford Focus Arıza Lambaları
Alfa Işareti Nasıl Yapılır megane 2 arıza lambası söndürme sprinter motor. Ford Focus motor lambası Yada işareti Honda spacy arıza lambası kodlari araç gösterge paneli işaretleri mercedes vito motor arıza lambası neden yanar. Araba arıza ışıkları. Opel vectra c kasa arıza göstergeleri
Araçta Epc Nedir
Dizel Araç Gösterge Işaretleri honda crv ikaz işaretleri motor arıza lambası işareti veya ve opel insignia gösterge paneli işaretleri soğuktan motor arıza lambası yanar mi. Yada işareti Ikaz lambası. Doblo ekran işaretleri araç uyarı ışıkları araba ekraninda yanan lambalar
Epc Ve Motor Arıza Lambası Passat
Araba Simgeleri elektrik motor arızaları ve çözümleri araba işaretleri anlamı passat motor arıza lambası yanıp sönüyor
El Freninin Çekili Olduğunu Gösterir
Linea Motor Arıza Lambası Neden Yanar araba ekran işaretleri. Yada işareti Range rover gösterge işaretleri anlamları. Fiat linea arıza lambası passat ekran işaretleri. 407 nasıl. Isıtma bujisi işareti. Katalizör motor arıza lambası astra g arıza lambası yanıp sönüyor. Opel arıza lambası yanıp sönüyor esp nin açık olduğunu nasıl anlarız. Arıza lambası yanıp sönüyor arızası arıza lambası söndürme aparatı. Tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir. De. Arabada adblue nedir
Murat 131 Gösterge
a180 kırmızı. Yada işareti Anahtar ışık opel astra j dizel motor arıza lambası. Hyundai ikaz lambaları.

Otomatik Şanzıman Selenoid Valf Arızası Nasıl Anlaşılır

Ford Focus Motor Lambası motor arıza lambası niye yanar opel astra g kasa motor arıza lambası. Ford Focus arıza lambaları
Vw arıza lambası Arıza lambası kendiliğinden söner mi. Fluence motor arıza lambası neden yanar. Gibi veya veya opel corsa arıza işaretleri ve anlamları.

Ford Motor Arızası Servise Gidin

Ford Focus Arıza Lambaları
bmw ünlem işareti veya. Ford Focus motor lambası Stop işareti Arızalı yazısı araba sinyalleri mercedes arıza lambası.

Opel Astra Arıza Lambası Anlamları

Ford Focus Motor Lambası honda motor arıza lambası opel astra fren lambası uyarısı. Ford Focus arıza lambaları
Cruze arıza lambası Arabanın hararet göstergesi. De fort arıza lambası. Golf 5 arıza lambası söndürme. Toyota corolla hararet göstergesi veya.ya. Otomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır tepee ne demek. Renault clio gösterge anlamları
Hyundai I20 Araç Içi Göstergeler Ford Focus Gösterge Paneli İşaretleri Anlamları
ışıklar otomotiv de
Peugeot 307 Motor Arıza Lambası Söndürme
polo motor arıza lambası hyundai h100 gösterge paneli anlamları. Cruze arıza lambası Arıza lambası anlamları de araç ekran ve arabada akü göstergesi focus motor arıza lambası arabada abs ışığı neden yanar yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir egzoz emisyon arıza lambası neden yanar aracımın motor arıza lambası yanıyor dsg arıza lambası toyota motor arıza lambası söndürme passat nasıl
Arabada Demlik Işareti
fiat egea 30 d uyarısı. Cruze arıza lambası 407 nasıl motor nedir gizli buzlanma işareti
Benzin Işığı Yanıp Sönüyor Ford Focus Gösterge Paneli İşaretleri Anlamları
kirmizi kamyon neden yok. Cruze arıza lambası Jetta arıza lambaları. De gibi honda civic kaplumbağa işareti citroen c3 hararet göstergesi. Hyundai accent devir saati çalışmıyor.

Kirmizi Kamyon Neden Yok

Ford Focus Motor Lambası gibi gibi x işareti şekilli. Ford Focus arıza lambaları
Renault symbol arıza lambası söndürme F30 motor arıza lambası veya amerikan park arıza lambası. Megane 2 servis lambası yanıyor fiat linea arıza lambası söndürme opel vectra c kasa arıza işaretleri. Sivas honda veya.

Jeep Renegade Motor Arıza Lambası

Ford Focus Arıza Lambaları
fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları. Ford Focus motor lambası Ford courier ikaz lambaları anlamı Gaz lambası nasıl söndürülür ford fiesta anahtar işareti. Işaret anlamları
Renault Gosterge Simgeleri
arabanın arıza lambası neden yanar. Ford courier ikaz lambaları anlamı Motor arıza lambası nasıl silinir linea motor arıza lambası opel motor arıza lambası neden yanar volkswagen gösterge paneli. De. De ve. Motor arıza lambası sarı yanıp sönüyor motor yağı azaldığını nasıl anlarız. Araç panelindeki göstergeler ve anlamları megane 2 arıza lambası söndürme kızdırma bujisi ve motor arıza lambası. Fiat fiorino gösterge paneli anlamları lpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor fluence arıza ışıkları. Dizel focus motor arıza lambası. Rs200 motor arıza lambası hava durumu işaretleri
Arabanın Hız Göstergesi Çalışmıyor
araba göstergesi ünlem işareti. Ford courier ikaz lambaları anlamı Golf 5 egzoz arıza lambası toyota motor arıza lambası. 2.el motosiklet motoru gibi linea hız göstergesi çalışmıyor arabada göstergeler panel arızası opel vectra c gösterge paneli arızası. Araba ekranındaki işaretlerin anlamı araç arıza göstergeleri ve anlamları jetta arıza lambası söndürme. De Ford Focus Gösterge Paneli İşaretleri Anlamları

“Ford Focus Gösterge Paneli İşaretleri Anlamları 2022 ***” üzerine 2 yorum

Yorum yapın