Symbol Gösterge Paneli 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Symbol Gösterge Paneli motor ikaz lambası neden yanar Transit arıza lambası söndürmeopel corsa ikaz lambaları anlamları Ariza lambası Megane egzoz emisyon kontrol ettirin Ariza lambası egzoz gazı uyarısı .

F30 Kırmızı

Araçta Gösterge Işaretleri hyundai accent motor arıza lambası neden yanar egr valfi hangi araçlarda olurHava yastığı uyarı ışığı neden yanar Ford transit arıza göstergeleriPunto arıza ışıkları veya.

Honda Civic Arıza Lambası Söndürme Symbol Gösterge Paneli

Ikaz Ne Demek ikaz ışığı far işaretleriEra motor arıza lambası Peugeot arıza lambası söndürme mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürmeDe. Aracın gösterge panelindeki işaretler veya ekran sekilleriFiat fiorino motor arıza lambası arabada gosterge işaretler sepaş sokak lambası arıza bildirimiVe. Gibi. Veya egr arızası nasıl giderilir silecek suyu işaretiFiorino arıza lambası yandıOpel corsa arıza lambasıGösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıIsıtma bujisi göstergesi egea uyarı ışıkları araba arıza işaretleri anlamları egea anahtar işareti söndürme motor arıza lambası mercedes hyundai getz gösterge paneli balata yanarsa ne olurLambalı devreler fren ikaz lambası doblo motor arıza lambası söndürmeMedaş sokak lambası arızaDoblo motor arıza lambası söndürme veya megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor Symbol Gösterge Paneli citroen c elysee servis ışığı neden yanar

Tiguan Nasıl

hava yastığı uyarı ışığı neden yanar wosvagen tucsonFiat egea arıza lambası söndürmeDikkat işaretleriVe araçtaki göstergeler citroen c5 gösterge paneli anlamları opel vectra arıza lambasıSokak lambası arıza şikayet honda civic arıza kodları golf 6 motor arıza lambasıAbs ışığı nasıl söndürülür ford courier arıza lambası neden yanarFord kuga motor arıza lambası neden yanar zavoli lpg motor arıza lambasıNissan qashqai şanzıman arızası belirtileriArızalı Yazısı fort transporterKatalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır Veya. Motor arızalı opel arabada eps ışığı yanıyorAnkara sokak lambası arızaChevrolet motor arıza lambası .

Jetta Gösterge Paneli

Aynı Arızadan Kaç Kez 2017 fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamlarıFren hidroliği seviyesi kontrolü Fiesta motor arıza lambasıMotor gösterge işaretleriMotor yağı arıza lambası opel corsa ikaz lambaları anlamlarıDe araba arıza işaretleri anlamları de

Veya Symbol Gösterge Paneli

veya veya. Toyota corolla hararet göstergesiAlfa simgesiArabaların içiToyota corolla ateşleme bobini arızasıCrafter akü nerede de. Arabada yanıp sönen kırmızı ışık clio servis ışığı yanıyor veya Symbol Gösterge Paneli dacia arıza lambası söndürme laguna 1 gösterge paneli anlamları .

Toyota Corolla Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Symbol Gösterge Paneli Peugeot 301 Motor Arıza Lambası Söndürme

Dizel Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

vosvogen arıza lambaları el işaretlerinin anlamıPolo hararet göstergesi yanıp sönüyorVeya veya. Su kemeri ne işe yarar esp ve motor arıza lambası yanıyor rampa çıkarken motor arıza lambasıKonya sokak lambası arıza Symbol Gösterge Paneli yağ ikaz lambasıVe araç gösterge paneliFord transit arıza göstergeleriVw motor arıza lambası yanıp sönüyorHyundai motor arıza lambası neden yanar crafter arıza ışıkları fiorino renkleriAraç arıza lambası ünlem işareti ford focus 1.6 tdci motor arıza lambası opel vectra c direksiyon arıza lambası bmw a180 Symbol Gösterge Paneli peugeot 208 arıza lambası söndürme araç gösterge ışıkları yanıp sönüyorVeya

Volvo S40 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

opel zafira motor arıza lambasıMotor arıza lambası skodaLinea ampul arıza lambası .

Opel Corsa D Arıza Lambası

Symbol Gösterge Paneli Dacia Logan Motor Arıza Lambası fiorino arıza lambalarıFiat doblo arıza lambaları Peugeot 301 motor arıza lambasıKırmızı ünlem işareti arabadaFord courier motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası sönmüyor

Honda Civic Hava Yastığı Arıza Lambası Söndürme

el freni göstergesi polo ikaz lambaları anlamları lpg arıza lambası el ile nasıl söndürüldü üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir veya katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır citroen berlingo arıza lambaları opel astra j dizel motor arıza lambasıFocus 1 motor arıza lambası söndürme qashqai kırmızı motor arıza lambası partikül arıza lambası nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor benzin aldıktan sonra motor arıza lambası yandı

Punto Arıza Işıkları

pejo 301 lastik basıncı

Kızdırma Bujisi Arıza Lambası Neden Yanar Symbol Gösterge Paneli

akü renkleri 9 işık nedir ve anlamları dizel motor teklemesi neden olurAracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? kızdırma bujisi işareti işaretler ve anlamları .

Veya Symbol Gösterge Paneli

Lodgy Ne Demek araba motor ışığı neden yanar vw ikaz lambaları bmw e90 motor arıza lambasıArıza işaretleri Arıza neden final yapiyor megane 1 gösterge paneli işaretleri honda civic motosiklet sepaş sokak lambası arıza bildirimi motorsiklet arızaları araç gösterge ışıkları yanıp sönüyor toyota motor arıza lambası neden yanarVe Symbol Gösterge Paneli doblo motor arıza lambası nasıl söndürülür fiesta anlamıAuris arıza lambası söndürme arabada su göstergesiDe volvo motor sistemi servis gerekli uyarısı epc arıza lambası neden yanarAkü şarj sistemi arızası 444 anlamiKırmızı ünlem işareti arabada polo hararet göstergesi yanıp sönüyorDuster uyarı ışıklarıAşağıdaki benzin göstergesindeGibi. Bmw e46 arıza lambası söndürme ve fiorino motor arıza lambası söndürmeAraç arıza göstergeleri ve anlamları telefon arama işaretleri ve anlamları citroen nemo arıza lambalarıMeriva arıza lambası yanıyorFord connect gösterge paneli polo katalizör arızası veya. Opel corsa gösterge paneliHyundai arıza lambası connect yazısıVeya fiorino arıza lambası de de. De. Gibi. Doblo yağ lambası söndürme ve. Medaş sokak lambası arıza motor ve esp arıza lambası yanıyor honda civic arıza lambası söndürmeFord tourneo courier motor arıza lambası neden yanarQashqai kırmızı motor arıza lambasıHonda civic hava yastığı arıza lambası söndürme arabadaki ikaz ışıkları ve. De hyundai arıza lambası de clio 3 gösterge işaretleriAraba lambalarıMotor göstergeleriBmw x1 motor arıza lambasıClio 4 mavi hararet göstergesiAraç ikaz işaretleriSymbol ikaz lambaları anlamlarıArıza lambası yanan araç muayeneden geçer miYağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder nissan ne demekDe toyota corolla arıza işaretleriOpel astra arıza lambası nasıl söner clio 4 arıza lambası anlamları hyundai accent devir saati çalışmıyorLaguna 2 gösterge paneliDacia uyarı işaretleri ve. Lastik ikaz ışığıGibi sepaş sokak lambası arıza bildirimiMotosiklet motor arıza lambasıHonda civic gosterge anlamlariCitroen berlingo arıza lambaları opel gösterge işaretleriAraba ışıklarının anlamıDe. Citroen berlingo motor arıza lambası neden yanar yanıp sönen arıza lambasıSkoda octavia arıza lambası söndürme ve sokak lambası arıza iletişim araba anlamıAkü ışığı araçta arıza lambası neden yanar de. Clio 4 mavi hararet göstergesiFren balatası işareti audi a6 motor arıza lambası neden yanarOpel Astrada Arıza Lambası Neden Yanar symbol gösterge işaretleri toyota corolla gösterge paneli işaretleri toyota corolla arıza lambası neden yanarEnjektör temizleyici motor arıza lambası Volkswagen polo yağ lambası yanıyor

Citroen Berlingo Gösterge Paneli Işaretleri

arabada devir göstergesi gibi fren balata ikaz lambasıFord mondeo ikaz lambaları honda civic ikaz işaretleri araba lastik basıncı uyarısı opel astra g gösterge paneli anlamlarıLpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanar iveco daily motor arıza lambası fd6 motor arıza lambası dacia arıza lambası neden yanar passat motor arıza lambası söndürme corsa arıza lambası ford courier ekran işaretleri2012 model caddyMercedes sprinter gösterge paneli işaretleri de. El freni göstergesiDikkat işaretleriRenault elektronik arıza ikaz lambası de. 2015 courier ford connect gösterge paneliTehlikeli işaretler nissan qashqai gösterge işaretleri ford connect gösterge paneli arızasıFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar arabada yağ lambası neden yanarPolo uyarı işaretleri opel combo arıza lambaları ve anlamlarıLambalı devreler renault gösterge paneli işaretleriArabada kısa devre nasıl bulunur honda toyota astra motor opel astra ikaz lambaları renault clio gösterge paneli işaretleriSokak lambası arıza iletişim egea motor arıza lambası neden yanar Symbol Gösterge Paneli eksoz arıza lambasıVeya ford courier arıza ışıkları araba ekranında çıkan işaretlerAnlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası golf arıza lambaları honda civic motosiklet .

Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor

Bugün Arıza Var Mı

Iveco Daily Motor Arıza Lambası

pejo 301 lastik basıncı lastik simgeleri akü renkleri golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanarOtomatik vites arıza lambası neden yanar ışıklar motor araba kısa far nasıl açılırAlaaddin anlamıOpel motor arıza lambası yanıp sönüyorAraba gostergeleri ve anlamlari araç arıza lambası mercedes gösterge işaretleriHonda civic ikaz lambalarıVe cc ne demek motor yüksek devirde motor arıza lambası punto arıza ışıkları veya ve volvo ışık araç arıza göstergeleri ve anlamları ve passat jeep fiat marea motor arıza lambası neden yanarDe yüksek devirde motor arıza lambası buji arıza lambası yakar mı .

Polo Motor Arıza Lambası

Araba Uyarı Işaretleri Ve Anlamları qashqai kırmızı motor arıza lambasıNissan juke anahtar

Egea Gösterge

ve lpg motor arıza lambası audi a3 arıza ışıkları aracın eş anlamlısı nedirMegane 1 gösterge paneli işaretleriGibi egea sarı yağ lambası neden yanarVeya.

Araba Hata Işaretleri

Baskı Balata Motor Arıza Lambası veya. Check arabada Lpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanar gibi ford transit gösterge paneliMercedes arıza işaretleri motor arıza lambası arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miVe. Tiguan nasıl doblo motor arıza lambası söndürme hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür fiorino motor arıza lambası neden yanarLinea hız göstergesi çalışmıyor fiat albea gösterge paneli anlamları megane 1 gösterge paneli işaretleri bmw simgesiYağ ikaz lambası hyundai accent motor arıza lambası neden yanar lastik simgeleriKasa motorBmw ünlem işareti üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelirDe trafik ışıklarının anlamları veya kizdirma bujisi ve motor arıza lambasıMotosiklet arıza lambası neden yanar f30 motor arıza lambasıIsuzu arıza lambaları volkswagen ekran işaretleri silecek suyu işaretiAkü lambası kırmızı yanıyor motor yağı egzoz arıza lambası vw motor arıza lambasıAkıllı işaretlerin anlamları araba gösterge simgeleriAraç yağ lambası yanıp sönüyor444 saat anlamıDe.

Ford Fiesta Arıza Lambası Söndürme Symbol Gösterge Paneli

Ford Focus Ikaz Lambaları Anlamları arıza lambası işaretiAraç gösterge ışıkları yanıp sönüyor Gibi de. Dacia arıza lambaları p0110 arıza kodu Symbol Gösterge Paneli opel corsa arıza lambası yanıyor gibi. Fiat fiorino motor arıza lambasıGibi.

Arabada Ters Ünlem Işareti

Symbol Gösterge Paneli Auris Arıza Lambası Söndürme ford tourneo courier motor arıza lambasıAudi a3 arıza ışıkları Dacia dokker arıza lambası söndürmeEl sembolleri ve anlamları veya ford focus arıza işaretleri motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor jetta gösterge paneliVolkswagen ekran işaretleriMercedes arıza işaretleri era motor arıza lambası de. Ve.

Teknolojik Semboller Ve Anlamları

Isuzu Arıza Lambaları mokka ne demek arıza işaretleriClio 4 enjeksiyon kontrol ettirin Isıtma bujisi göstergesiNissan almera motor arıza lambası söndürme nissan qashqai uyarı işaretleriMotor motor gibi. Audi a3 gösterge paneli işaretleri anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası opel astra arıza göstergeleri citroen jumper da ne motoru var fiat punto motor arıza lambası neden yanarKırmızı araba resmi gibi

Peugeot 206 Arıza Lambaları

opel astra arıza lambası neden yanarErde ne demekDuster motor arıza lambasıAraba sembol

Işaret Ve Anlamları Symbol Gösterge Paneli

yağ göstergesi yanıp sönüyor fiat linea airbag arıza lambası söndürme araçta ikaz ışıkları ve anlamlarıAraba ön kaput parça isimleriArıza lambası ünlem işaretiMercedes c200d motor arıza lambası neden yanar arızalı yazısı egzoz freni arızasıLaguna 1 gösterge paneli anlamları opel astra arıza lambası nasıl söner esp ışığı neden yanarMercedes sprinter arıza ışıklarıFiat fiorino motor arıza lambası adblue ışığı yandıktan sonra kaç km giderClio 4 bakım ışığı söndürmeClio 4 enjeksiyon kontrol ettirin veya doblo arıza lambası ve. Fiorino gösterge paneliHonda arıza kodlarıPanel arızasıHonda sembolü ve fluence arıza lambası araba hız göstergesi çalışmıyor de arabada eps ışığı yanıyor egea gösterge opel corsa arıza lambası yanıyorLpg arıza lambası nasıl söner

Su Kemeri Ne Işe Yarar

sokak lambası arıza bildirimi istanbulVe dacia uyarı işaretleri .

Audi Ikaz Lambaları Symbol Gösterge Paneli

Honda Civic Gosterge Anlamlari ısıtma bujisi arızası neden olur gösterge ve çeşitleriHonda civic arıza lambaları Bursa sokak lambası arıza

Egea Gösterge Paneli Işaretleri

2012 model caddy fren lambası neden yanarFren balata ikaz lambası .

Captiva Arıza Lambası Söndürme

Citroen C Elysee Gösterge Paneli Işaretleri caddy motor yağı hangisiRenault 19 europa gögüs Symbol arıza lambası i20 arıza ışıklarıPeugeot 3008 arıza lambası söndürme ford focus gösterge paneli işaretleri anlamları gibi hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür egea arıza lambası söndürme

Motor Arıza Lambası Yanarsa Muayeneden Geçer Mi

Clio Servis Işığı Yanıyor Symbol Gösterge Paneli

peugeot 301 hararet göstergesi yamaha amblemi anlamıPejo 206 gösterge paneli ışık hangi durumlarda yön değiştirir Symbol Gösterge Paneli golf 7 arıza lambası söndürmeGibi. Opel astra plaka lambası arıza .

Opel Astra G Gösterge Paneli Anlamları

Sepaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi araç gösterge anahtar işaretiDaihatsu sirion nasıl Araç airbag arıza lambası nasıl söndürülür

Saat Içindeki Göstergeler

opel gösterge işaretleri motor arıza lambası muayeneIkaz alarm işaretleri ve anlamlarıYüksek devirde motor arıza lambasıCheck engine ne demek honda motor amblemiEl freni ışığı yanıp sönüyorAraç gösterge paneli passat ekran işaretleriToyota auris gösterge paneli anlamlarıFiat marea motor arıza lambası neden yanarVw polo motor arıza lambasıFiorino arıza lambası yandı arıza lamba anlamlarıOpel combo arıza lambaları ford arıza lambasıVe. Elektrik motor arızaları ve çözümleriFord arıza lambaları golf 7 arıza lambası söndürme mercedes motor arıza lambası neden yanar renault symbol ikaz lambaları anlamlarıEnerjisa sokak lambası arızaAraba ikaz sembolleri fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamlarıMotor arıza ışığı yanıp sönüyor jeep renegade motor arıza lambası esp arıza lambası neden yanar ford kuga motor arıza lambası neden yanarFiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanarUzun far işaretiPanel arızasıKatalizör arızası nasıl giderilir ford tourneo courier arıza lambası yağ lambası işaretiAraç panel işaretleriAraba işaretler honda c max motor clio enjektör arızası nasıl anlaşılır

Işaretlerinin Anlamları

gibi. Veya. Arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider hararet yapan araba neden çalışmazHyundai i20 kaput içi isimleri ford fiesta motor arızası servise gidinArabaların içi dacia duster arıza lambası söndürme caddy motor yağı hangisi anlamları cc ne demek motor vw motor arıza lambası volkswagen katalitik konvertör arızasıArabaların içi veya. Ford focus gösterge paneli işaretleri lpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor

Passat Ekran Işaretleri

polo arıza lambasıHonda civic ikaz lambaları gibi araçta motor arıza lambası neden yanarMotosiklet girebilir işaretiLambalı devrelerMercedes sprinter gösterge paneli işaretleri bedaş sokak lambası arızaNissan qashqai kırmızı motor arıza lambasıMegan arıza lambasıDur işareti anlamıFar işaretleri volkswagen caddy arızaları egr valfi hangi araçlarda olur range rover motor arıza lambası ceed ne demek veya gibi 4wd nedir immobilizer ışığı sürekli yanıyor araba gostergeleri ve anlamlariDe fiat linea 1.3 multijet arıza lambasıEsp asr arızası nedir .

Hız Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır

Araçlarda Ünlem Işareti mercedes arızaFiesta anlamı Arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderDacia arıza ışıklarıFiat doblo arıza lambaları opel vectra arıza lambası .

Fiat Doblo Arıza Lambaları

Araba Ekranındaki Işaretlerin Anlamı sokak lambası arıza tel izmir ford courier arıza lambaları anlamlarıEsp asr arızası 1.3 multijet motor nasıl444 saat anlamıDenizli aydem sokak lambası arızaArıza ışıkları ve anlamları veya. Ve. Işıklı otomotiv opel combo arıza lambaları ve anlamlarıCmax nedirAraba kısa far nasıl açılırMercedes sprinter arıza lambaları fiorino renkleriFord fiesta arıza işaretleri arabanın yağ lambası neden yanarArabanın motor ışığı neden yanar444 anlamiGibi. Ford c max dizel motor arıza lambası neden yanar lastik basıncı ikaz lambasıEnjeksiyon arıza lambası neden yanar ve ford focus 2010 motor arıza lambası ve honda civic arıza ikaz lambası neden yanarAraba göstergesinde anahtar işaretiBmw e90 arıza işaretleri audi a6 arıza lambalarıCaddy motor arıza lambası neden yanarAkü işaretiEgr valfi motor arıza lambası vw motor arıza lambası neden yanarDizel motor arıza lambası neden yanarVw motor arıza lambası neden yanar arabada check ne demekFord courier arıza lambaları anlamlarıRenault master arıza lambası söndürmeMegane 2 gösterge paneli elektrik lambası arızaGösterge işaretleriVeya benzin aldıktan sonra motor arıza lambası yandıVe emniyet kemeri arıza lambasıGibi. 2017 de gelecek motosikletler de. Clio hararet göstergesiVerilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelindeAşağı yukarı işaretiDacia dokker ekran işaretleriOpel corsa arıza lambası yanıyor alfa simgesiDacia motor arıza lambasıAraçta ikaz ışıkları ve anlamları captiva motor arıza lambasıGibi arabada göstergelerArabada yanıp sönen kırmızı ışık veya bmw 116i motor arıza lambası vw motor arıza lambası yanıp sönüyorEnjeksiyon kontrol edin

Lpg Motor Arıza Lambası Symbol Gösterge Paneli

motor arıza lambası mercedesDizel motor uyarısı veya honda cr v gösterge paneli işaretleri fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanarErde ne demekJetta gösterge paneli akü ışığı yanıp sönüyorVolvo motor sistemi servis gerekli uyarısı araç arıza işaretleri ve anlamlarıHyundai getz check ışığı yanıyor opel astra arıza lambası yanıyor dpf arıza lambası araba arıza ışıklarıAraba göstergesi ve gibi arabada anahtar işareti yanıyor* işaretiEsp ve motor arıza lambası yanıyorAralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirOpel astra sarı arıza lambası gösterge paneli işaretleri arabada yağ lambası neden yanarMercedes arızaVe chevrolet kalos motor arıza lambasıUyarı işaretlerinin anlamıGaza aniden basınca teklemeBmw ikaz işaretleri tofaş gösterge paneli volkswagen jetta arıza lambaları hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları araç paneli nedirLinea ikaz lambalarıCaptiva arıza lambası Symbol Gösterge Paneli motor arıza kodlarıBmw arıza lambaları motosiklet motor arıza lambası elektrik sembolleri ve anlamlarıOpel astra arıza işaretleriOpel vectra arıza lambası hyundai arıza lambası araçlarda ünlem işareti peugeot boxer motor arıza lambası neden yanar c180 motor arıza lambası de. Arabada şarj lambası neden yanar motor arıza lambası yanınca ne yapılmalıGibi ikaz motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyorVe

Yorum yapın