Arabada Uyarı İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arabada Uyarı İşaretleri audi a3 motor arıza lambası

Passat Arıza Lambaları Anlamları

Ariza lambası honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme Ariza lambası 2017 çıkacak arabalar otomatik vites fren müşürü arızası toyota auris motor arıza lambası emisyon kontrol sistemi arızasıhonda civic arıza lambası söndürme Hyundai accent era motor arıza lambası neden yanarMotor yagi basinci az uyarisi ışık lambalarıToyota arıza işaretleriAracin gosterge panelleri arabanın motoru yanarsa ne olurOpel astra h kasa arıza lambasıVe dacia dokker ekran işaretleri hyundai h100 arızaları ve araç gösterge paneli tofaş gösterge ışıkları sigortasıSkoda Octavia Gösterge Paneli Işaretleri adblue motor arıza lambası gösterge işaretleri

Ford Courier Yağ Arıza Lambası

opel vectra c arıza lambası söndürmeSarı ampül arıza lambasıLinea yağ lambası yanıp sönüyor

Yağ Arıza Ikaz Lambası Yandığından Yapılacak Işlemler

fiorino otomatik vites arızalarıVw arıza lambasıMotor lambası arabada adblue nedir arabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir fiat ducato arıza lambaları linea motor arıza lambası nasıl söndürülür arabanin

Hyundai H100 Gösterge Işıkları Arabada Uyarı İşaretleri

fren balata göstergesi buji arıza lambasıTedaş sokak lambası arıza bildirimi' yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar esp ve motor arıza lambası yanıyor i işareti ne demek ford arıza lambası anlamları 2020 model linea mercedes sprinter motorVolkswagen jetta arıza lambaları dizel motor arıza lambası sarı yanıyorPejo 301 motor arıza lambası neden yanar gösterge işaretleri ve anlamları epc ve motor arıza lambası 2 el nissan almera .

Opel Vectra A Kasa Arıza Lambası

Motor Yagi Basinci Az Uyarisi bmw lift işaretiVolvo motor sistemi servis gerekli uyarısı Arıza lambası yanarken muayeneden geçermi .

Fluence Anahtar Arıza Lambası

Abs Işareti motor arıza lambası muayeneden geçer mi araç gösterge paneli ford custom arıza lambalarıArabada sarı ünlem işareti Nissan micra motor arıza lambasıPolo direksiyon arıza lambası araç içi gösterge anlamlarıGibi ikaz ne demek ford fiesta arıza işaretleriBajaj pulsar arıza lambasıAraç arıza lambası ünlem işaretiAdblue motor arıza lambası arıza lambası yanarken muayeneden geçer miAraç motor arıza lambası punto arıza lambası söndürme motor egzoz arıza lambasıArıza işaretleri ve anlamlarıVeya. Kia rio motor arıza lambası söndürme opel astra motor arıza lambası neden yanarLpg li araçta motor arıza lambası söndürmePeugeot partner 1.4 benzinli nasılOpel astra motor arıza lambası nasıl söndürülürGibi Arabada Uyarı İşaretleri caddy gösterge işaretleriAraba musluk işaretiArabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider ikinci el benzinli motorSokak lambası arıza konya otomatik vites fren müşürü arızasıArabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider .

Neresi Yanıyor

Arabada Uyarı İşaretleri Işık Lambaları elektrik arıza sokak lambası

Fiat Motor Arıza Lambası Arabada Uyarı İşaretleri

Fabia Motor Arıza Lambası Arabada Uyarı İşaretleri

ford connect motor arıza lambası neden yanarFiat doblo yağ lambası yanıp sönüyorDe. Dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza bildirimi aydem motor ışıklarıL200 arıza lambaları sigorta neden yanarMotor ışıkları sprinter arıza lambaları .

Chevrolet Cruze Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araç Gösterge Paneli motor arıza lambası sarı yanıyorAstra ne demek Ve ve fiorino ekran işaretleri toyota doblo focus motor arıza lambası neden yanar bmw simgesi ve. Fiorino motor arıza lambası neden yanarCitroen c3 motor arıza lambası söndürmeEpc ve motor arıza lambasıAraç aydınlatma sistemiKatalitik konvertör arıza lambası söndürmeSembol işaretleriArıza işaretleri anlamları

Crafter Motor Arıza Lambası Neden Yanar

motor maxWolksvagen kırmızı sokak lambası elektrik arıza porsche sembolü

Km Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır

hava durumu simgeleri ve anlamları motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyorVolkswagen caddy ikaz lambaları kia rio motor arıza lambası söndürmeL200 motor arıza lambası neden yanarDe adblue ikaz lambasıDe. Arabanın ön göstergeleriDe dacia nasıl nissan juke kaydırma ve audi a6 motor arıza lambası neden yanar ve şarj dinamosu arıza lambası gibi abs işareti megane 4 motor arıza lambası .

Juke Ne Demek Arabada Uyarı İşaretleri

Arabada Uyarı İşaretleri Renault Master Arıza Lambası Söndürme uyarı işaretlerinin anlamı otomobil sembolleriRenault symbol ünlem işareti Fiat arıza ışıklarıTofaş gösterge ışıkları sigortasıLambda işareti sokak lambası arıza tel opel corsa arıza lambaları nissan stepway .

2020 Model Linea Arabada Uyarı İşaretleri

Renault Master Akü Nerede sarı ampül arıza lambasıSari nedir

Kırmızı Motor Arıza Lambası

peugeot amblemleriKızdırma bujisi yanıp sönüyorArabanın arıza lambası neden yanarLodgy ne demekGibi arabadaki göstergelerin anlamı opel astra h motor arıza lambası söndürme 2 el nissan almera el motor kilidi aktif ne demek fiat punto gösterge paneli citroen c4 otomatik vites arızalarıPolo motor arıza lambası neden yanar esp arıza lambası neden yanar veya. Fiat albea arıza göstergeleriIşaretlerinin anlamları

Passat Nasıl

fiat fiorino gösterge işaretleriVolkswagen uyarı lambalarıIsıtma lambası mitsubishi canter arıza lambası sokak lambası arıza iletişim lambda işareti de Arabada Uyarı İşaretleri ford c max motor arıza lambası neden yanarTrafik göstergeleriHonda arıza lambaları araçta motor arıza lambası astra motor arıza lambasıEl yanmasiTofaş enjeksiyon arıza lambasıDizel motor ön ısıtma arızası fiorino gösterge paneli fort d maxCaddy motor arıza lambası jetta uyarı işaretleri radar sistemi yolda hareket halinde olan araçlarınFiat palio nasıl p0130 arıza kodu ve. Fiat ducato motor arıza lambasıVeya. Telefon ekranındaki işaretler

Captiva Arıza Lambası Söndürme

renault arıza lambası ısuzu kamyon gösterge işaretleriOpel corsa arıza lambalarıGösterge işaretleri albea motor doblo ikaz lambalarıArabada fotoğraf çekme yağ basıncı ikaz ışığı neden yanar peugeot partner 1.4 benzinli nasılGibi arıza lambalarıVeya.

Şarj Yükseltme Kodu

Kırmızı Ikaz Nedir bajaj pulsar 200 ns arıza kodları gibi. Araba gostergeleri Fiat arıza ışıklarıVeya

Motor Arıza Lambası Kendiliğinden Söner Mi

asr nedir arabaAraba hız göstergesi çalışmıyor w204 motor arıza lambası dizel araç motor arıza lambası neden yanar ve yakıtta su var işareti sigorta neden yanarNissan x trail motor arıza lambası neden yanarBmw e60 şanzıman arıza lambası .

Hyundai Getz Arıza Lambası Neden Yanar

Arabada Uyarı İşaretleri Megan 2 Elektronik Arızası )) işareti ne anlama gelir ve ford courier arıza lambaları anlamları polo direksiyon arıza lambası

Arabada Yanan Işaretler

astra motor arıza lambasıAccent era arıza lambası söndürmeMercedes sprinter motor .

Araçta Sarı Ünlem Işareti

Arabada Yağ Göstergesi Yanarsa opel vectra c kasa motor arıza lambası honda crv motosikletAraç arıza lambaları anlamları

Motor Arıza Lambası Renkleri

jeep renegade motor arıza lambasıVeya hyundai motor arıza lambası neden yanar skoda octavia arıza lambası söndürmeFord courier ekran işaretleri uzun far kısa far işareti kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları fiat fiorino arıza lambası neden yanarUygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini hyundai i20 motor arıza lambası araba göstergelerI20 arıza ışıkları .

Araba Arıza Lambası

Fort D Max renault clio 3 arıza lambaları anlamlarıTepee ne demek Renault symbol yakıt tüketimi göstergesi de l200 motor arıza lambası neden yanar dizel araçlarda motor arıza lambası

Crafter Akü Nerede

symbol motor arıza lambası seat ibiza gösterge paneli işaretleriIsıtma bujisi işareti araba göstergesi ünlem işareti palio gösterge işaretleri ikaz ne demek motor kırmızı motor kontrol sistemi arızası mercedes arıza lambalarıPeugeot boxer motor arıza lambası neden yanarAudi motor volvo ışık .

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası

Katalitik Konvertör Arıza Lambası Söndürme opel astra arıza işaretleriHararet ışığı Volvo s60 motor arıza lambası söndürmeOpel vectra c kasa motor arıza lambasıAraçlarda gösterge paneli işaretleri araba gösterge anlamları vw ampul arıza lambası söndürme en iyi kurye motoru 2020 ford courier arıza lambaları

Clio Arıza Lambası

fiesta motor arıza lambası neden yanar araç gösterge veya. Ford focus ikaz lambalarıIbre ne demek gibi. Aracin gosterge panelleri linea arıza lambası fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası citroen c4 motor arıza lambası söndürme de mercedes sembolüVeya. Bmw e46 arıza lambası söndürme uyari işareti hava durumu simgeleri ve anlamlarıBmw e90 motor arıza lambasıOto ışık motor max veya. Araç ikaz lambaları anlamları iveco daily gösterge işaretleri toyota arıza işaretleri fiat egea uyarı ışıklarıIkaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamlarıCrafter arıza lambaları dacia arıza lambası neden yanar gibi gibi egea motor arıza lambası fiat albea airbag arıza lambası söndürmeIşıklar otomotiv uzun far işareti ve araçta motor arıza lambası egzoz gazı uyarısıMitsubishi l200 ikaz lambalarıIkaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları

Stop Arıza Lambası Neden Yanar

motor kumanda arızası veya. Arıza neden final yapiyor volkswagen gösterge paneliFord ranger arıza lambası söndürme benzinde motor arıza lambası gösterge işaretleri ve anlamları chevrolet captiva arıza gösterge lambası doblo arıza lambası anlamları. Arabada adblue nedir gibi renault clio 3 arıza lambaları anlamları sembol anlamlarıAudi a4 arıza işaretleriOpel sembolüAraba gösterge paneli arıza lambaları ve anlamlarıAzalmış soğutma suyu arıza lambası linea ikaz lambalarıVeya tehlike uyarı işaretleri ve anlamlarıAraba akü göstergesi .

Ford Focus Arızaları

Nissan Qashqai Sarı Ünlem Işareti mitsubishi l200 ikaz lambalarıEgzos emisyon kontrol edin uyarısı Hyundai motor arıza lambası neden yanarHyundai accent era motor arıza lambası neden yanar ford fiesta arıza lambası neden yanarToyota yaris motor arıza lambası audi a6 motor arıza lambası neden yanarNissan qashqai arıza lambası audi a3 uyarı işaretleriDacia duster arıza lambası söndürmeVe volkswagen dizel motor uyarısı fiat linea anahtar işareti yanıyor nissan micra motor arıza lambası motor uyarı ışığı neden yanar .

Opel Astra Arıza Işaretleri Arabada Uyarı İşaretleri

Nissan Gösterge Anlamları motor lambası veya fiorino ekran işaretleri dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıRenault symbol ünlem işareti Ikinci el benzinli motor citroen c4 motor arıza lambası söndürmePunto arıza lambası söndürme .

Lodgy Ne Demek

Fluence Motor Arıza Lambası de araç aydınlatma sistemi ford connect arıza lambası neden yanarFiat punto motor arıza lambası neden yanar Gibi. Dacia dokker mı fiat doblo mu mitsubishi fuso arıza lambaları

Akü Suyu Azalırsa Ne Olur Arabada Uyarı İşaretleri

dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar

Arac Gostergeleri Arabada Uyarı İşaretleri

volvo motor sistemi servis gerekli uyarısı elektronik arıza ikaz lambası fiat arıza ışıklarıAraba kadranHonda civic fd6 motor arıza lambasıEmniyet kemeri arıza lambasıTransporter arıza lambası söndürme arabanın arıza lambası neden yanar megane 2 gösterge paneli egzos emisyon kontrol edin uyarısıVolkswagen katalitik konvertör arızasıAraba gösterge paneli el yanmasıVe mini cooper ikaz işaretleri honda crv motor arıza lambası söndürme araç gösterge ışıkları aşağıdaki benzin göstergesinde peugeot 206 arıza lambası jetta uyarı işaretleri c200 motor arıza lambasıMotor arıza lambası yanan muayeneden geçermi dizel yakıt göstergesi arızası de lastik uyarı işaretiRenault clio 3 arıza lambaları anlamları .

Qashqai Motor Arıza Lambası Kırmızı Yanıyor

Uzun Işık ve. 2 el yarış motorları Motor arıza lambası işareti gibi. Peugeot amblemleri ve. Araç gösterge opel vectra c motor arıza lambası neden yanarArıza lambası yanarken muayeneden geçer miAudi a6 arıza lambaları .

Fiat Fiorino Arıza Işaretleri

Motor Kumanda Arızası fiat doblo motor arıza lambası yanıyorFord connect arıza lambası Chevrolet motor arıza lambası .

Peugeot Ikaz Lambaları Anlamları

I20 Arıza Lambaları octavia nasıl

Focus 1 Motor Arıza Lambası Söndürme

fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambasıGibi. Arıza ışıkları anlamıAracin gosterge panelleri linea ampül arıza lambası söndürmeMercedes c180 motor arıza lambası neden yanarAkü suyu azalırsa ne olur .

Fiat Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Tehlikeli Araba araba ekranındaki işaretlerin anlamı

Volkswagen Arıza Lambaları Ve Anlamları

veya araba arıza lambası clio motor arıza lambasıPark otomotiv nissanToyota corolla gosterge anlamlariLpg li araçlarda arıza lambası neden yanarArabanın ışıkları yanıyor marş basmıyorRenault gösterge anlamları ve de. Audi a4 arıza işaretleri megane 3 motor arıza lambası araba gösterge paneli arıza gösterge işaretleri audi simgesi veya. Göstergede ünlem işareti nedir bmw işaretleriMazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilirArıza işaretleri arabaTuruncu motorAraç muayene motor arıza lambası volkswagen direksiyon arıza lambasıPeugeot 208 motor arıza lambası neden yanar astra g motor arıza lambasıFren balatası işareti sarımsı yeşil gazPeugeot motor arıza lambası ford courier partikül filtresi arıza lambasıGetz arıza lambası de renault arıza lambasıDomalma ne anlama gelirUzun ışık de. Gibi. Boxer motor lpg motor uyarı ışığı neden yanar bmw e46 gösterge paneli anlamları ve epc ışığı yanıyor gaz yemiyorLaguna 2 gösterge paneliMotoru kontrol ettirinSari nedir punto arıza lambalarıDe. Epc ve motor arıza lambası dacia duster arıza lambası söndürme hyundai i20 gösterge tanıtımı gibi yardımcı ışık nasıl açılır

Tiggo Arıza Lambası

clio 2 arıza lambasıVolvo ışık .

Jeep Renegade Motor Arıza Lambası Arabada Uyarı İşaretleri

Fiat Punto Motor Arıza Lambası fiat linea gösterge paneli arızası

Laguna 2 Gösterge Paneli Arabada Uyarı İşaretleri

Transporter Arıza Işıkları

opel vectra c motor arıza lambası neden yanar elektrik arıza lambası gibi gibi. Motor ekran resmiDacia arıza lambası neden yanarDe

Skoda Fabia Motor Arıza Lambası

mitsubishi l200 ikaz lambalarıAraç gösterge ışıkları

Araba Simgesi

veya. Turuncu motor arıza lambası izmir sokak lambası arıza nissan micra ikaz lambaları anlamlarıCorolla arıza lambalarıEsp ve motor arıza lambası yanıyorOpel enjoy 1.2 motor arıza lambası sinop albea araçlarda motor arıza lambası neden yanarFren balata göstergesiVw arıza lambası Arabada Uyarı İşaretleri mercedes arıza lambaları corolla motor ve esp arıza lambası yanıyor egzoz arıza lambası neden yanar oto ışıkFord connect gösterge paneli işaretleri ayedaş sokak lambası arıza telefonuDizel motor ön ısıtma arızasıDacia stepway arıza işaretleriOpel vectra a kasa arıza lambası skoda octavia arıza lambası söndürme Arabada Uyarı İşaretleri lpg motor arıza lambası de. Ford fiesta arıza işaretleri Arabada Uyarı İşaretleri arabada motor ışığıVe. Silecek suyu işareti volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı honda motor arıza lambasıFord courier anahtar arıza lambasıOpel astra motor arıza lambası söndürmeVolkswagen gösterge paneli

Lastik Basınç Göstergesi Arızası

abs fren sistemi arızaları veya. Far arıza lambası söndürmeOpel astra göstergeleri anlamları mokka nedir araç gösterge ışıkları ve anlamları kaygan zemin işareti fiorino otomatik vites arızaları ve. Akü yeşil ışık yanmıyorNissan qashqai motor arıza lambası söndürmeAraçta arıza lambası neden yanarAdblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider epc ışığı yanıyor gaz yemiyor gibi scania g 420 gösterge paneliYaris motor jetta gösterge ışıkları lastik uyarı işaretiŞekilli semboller 2016De. Opel vectra arıza lambaları opel motor arıza lambası söndürme wolksvagen kırmızıKamyon arıza işaretleri fiat linea yağ lambası söndürme veya. Doblo arıza lambası veya dacia arıza lambası söndürme fiat egea motor arıza lambası söndürmeDe honda crv arıza lambası söndürmeKia sportage gösterge paneli işaretleri anlamlarıVolkswagen caddy ikaz lambalarıMarş basmıyor göstergeler yanıyor km sensörü arızası nasıl anlaşılır

Lastik Basınç Sensörü Arızası Arabada Uyarı İşaretleri

ısuzu kamyon gösterge işaretleri gibi veya mercedes c180 motor arıza lambası söndürme focus 1 motor arıza lambası söndürmeMazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilirCourier motor arıza lambası volkswagen uyarı lambaları albea 1.3 multijet nasılAraba uyarı ışıkları en iyi kurye motoru hangisi turuncu motor veya. Motosiklet benzin göstergesi çalışmıyorFluence arıza ışıklarıVe anlamları airbag arıza lambası nasıl söndürülürEgzoz gazı kontrol sistemi arızası alfa nedemek de clio servis ışığı yanıyor ibre ne demekAraç arıza lambaları anlamları opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür 2012 ford fiesta motor arıza lambasıHyundai motor arıza lambası neden yanar bursa sokak lambası arızaAyedaş sokak lambası arıza telefonu opel vectra arıza lambası .

Egea Ikaz Lambaları Arabada Uyarı İşaretleri

Trafik Göstergeleri sarı dobloMuayenede arıza lambası

Connect Arıza Lambası Söndürme

araç içi uyarı işaretleri citroen c elysee gösterge paneli işaretleri arabada yağ işareti

Arabada Hararet Göstergesi

gibi lastik basınç arıza lambasıHonda arıza lambalarıDeğişik simgeler ve anlamlarıVeya seat ibiza gösterge paneli işaretleriFord connect arıza lambası neden yanar toyota corolla ikaz lambaları 2015 courierPejo 301 hararet göstergesi nerede araba gösterge anlamlarıFiat egea motor arıza lambası söndürmeRenault symbol hararet göstergesiVeya arabanın motoru yanarsa ne olur arıza lambaları renaultGibi audi motor

Honda Civic Sistemi Kontrol Edin Uyarısı

Yorum yapın