Fiesta Gösterge Paneli 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Fiesta Gösterge Paneli fe sembolü De. ankara sokak lambası arıza bildirimi Ariza lambası Volkswagen transporter gösterge paneli anlamlarıAriza lambası Honda fd6 motor arıza lambası gibi. Chevrolet captiva arıza gösterge lambası ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanarFiat egea motor arıza lambası neden yanarAraba gostergeleri ve anlamlari fiat linea motor arıza lambası yanıyor motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermiFord courier motor arıza lambası söndürmeLinea gösterge ışıkları anlamları toyota esp ve motor arıza lambası yanıyor Fiesta Gösterge Paneli transporter arıza lambası söndürmeHonda civic fb7 motor arıza lambası dizel araç motor arıza lambası neden yanar motor arıza neden yanar gibi ford focus 1.6 tdci motor arıza lambası araba ekranında ünlem işareti linea arıza işaretleriHonda jazz arıza lambası

Araba Içindeki Işaretler

lastik arıza lambasıMotor yağ basıncı ikaz ışığı golf 7 motor arıza lambası neden yanar Fiesta Gösterge Paneli motor arıza kodlarıAstra g motor arıza lambası veya gibi. Yaris motor Fiesta Gösterge Paneli ingiliz anahtarı arıza lambası araba iç göstergeleri ve. Gösterge işaretleri renkli motor yanıp sönen arıza lambası ısuzu kamyon motor arıza lambası arabadaki araba çalışırken vitese geçmiyor seat leon arıza işaretleriAraba arıza lambası neden yanarBuzlanma işareti polo motor arıza lambası söndürme abs devre dışı ne demek ikaz işaretleriSokak lambası arıza istanbulDacia gösterge işaretleriAraba göstergeleri anlamları resimliVeya. Opel astra h kasa arıza lambasıDevir saati çalışmıyor muayeneden geçer miFiat punto ikaz lambaları anlamları toyota direksiyon arıza lambası göstergeler araba şarj ikaz ışığı araç lambaları ve pejo 301 hararet göstergesi nerede ford fiesta anahtar işareti .

Araç Gösterge Işıkları

Fiesta Gösterge Paneli On Off Sembolleri peugeot 207 motor arıza lambası neden yanarHava filtresi arıza lambası Astra g gösterge ışıkları chevrolet aveo motor arıza lambası fiat albea gösterge paneli araçlarda ünlem işaretiEmisyon kontrol sistemi araba simgeleri ve isimleri jetta ekran gostergeleriKasa motorMotor tehlikeli mi albea motor arıza lambası söndürmeAraba uyarıları gösterge paneli işaretleri anlamları hyundai era motor arıza lambası neden yanar ve mercedes sprinter arıza ışıklarıNissan arabaları peugeot 206 arıza lambaları araç gösterge fiat linea anahtar işareti juke ne demekVeya gösterge işaretleri hyundai anlamıFord fiesta motor arıza lambası söndürmeCrafter motor arıza lambası neden yanar ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamlarıSeat leon gösterge işaretleri anlamlarıAudi a6 arıza işaretleri

Hyundai I10 Gösterge Paneli

chevrolet kalos motor arıza lambasıDe. Fort cornet opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar araba simgeleri ve isimleri opel corsa motor arıza lambası söndürme ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambası hyundai anlamı arıza gostergeleri Fiesta Gösterge Paneli veya. Opel uyarı işaretleriAnahtar işaretiMotor arıza lambası yanma nedenleri iveco daily motor arıza lambasıMercedes i20Isuzu kamyonet gösterge işaretleri akü lambası kırmızı yanıyorMotor arıza lambası ağır kusur mu araba uyarılarıKonya sokak lambası arıza telefon numarasıHyundai accent blue motor arıza lambasıRenault clio hararet göstergesi courier motor arıza lambası katalizör arıza lambası söndürme chevrolet cruze motor arıza lambası arabanın içindeki göstergelerFiorino motoru kontrol ettirin iveco daily motor arıza lambasıAriza lambalari dacia dokker nasılPeugeot 208 arıza lambası söndürme ışığı honda spacy arıza lambası kodlariArabada hararet göstergesi araçta sarı ünlem işaretiSkoda 2016 jeepIsıtma bujisi arıza lambasıDe

Araba Içindeki Işaretler Fiesta Gösterge Paneli

Chevrolet Aveo Motor Arıza Lambası Fiesta Gösterge Paneli

hyundai arıza lambası gibi palio nasılAşağı yukarı işareti scania g 420 gösterge paneli de. Peugeot arıza lambası

Opel Corsa Arıza Lambası Anlamları

ford c max dizel motor arıza lambası neden yanar park sensörü devreye girmiyor .

Cruze Lpg Arıza Lambası

Fiesta Gösterge Paneli Nissan Juke Anahtar ford connect arıza lambası söndürme dacia arıza ışıklarıRange rover arıza işaretleri Lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyorArıza lambaları anlamlarıIşıklar motorHyundai elantra motor arıza lambası

Bmw Motor Arıza Lambası Nasıl Söner

gibi. Check arıza lambası citroen gösterge paneli işaretleri fiat albea nasılAraçta anahtar işareti gibi. Opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar cc nedir motorOpel motor arıza lambasıÜnlem işareti levhası yağ lambası neden yanıp sönerPassat arıza göstergeleri gibi. Ford focus dizel motor arıza lambası ford connect arıza lambası el freni lambası neden yanar ford fiesta gösterge ışıkları anlamlarıAnahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor scirocco ne kadar yakar de hyundai accent era manisaMotor işaretleri egea lastik arıza lambası söndürme su arıza lambasıVe kemer anlamıDacia uyarı işaretleriFiat punto sarı motor arıza lambası araba göstergesindeki işaretlerVe ve. Araba arıza işaretleri anlamı pejo 206 gösterge paneliNissan arabalarıMotor ısınınca arıza lambası yanıyor

Araba Gostergeleri Ve Anlamlari

motosiklet benzin göstergesi çalışmıyorQashqai motor arıza lambası söndürmeEmniyet kemeri işareti ikaz ışıkları .

Opel Astra G Arıza Lambaları Anlamları

Fiesta Gösterge Paneli Astra Motor Arıza Lambası opel astra arıza lambası nasıl söner ve kilit işareti ne anlama gelirFord fiesta motor arıza lambası söndürme Ve. Audi a4 motor arıza lambası .

Honda Civic 2018 Motor Arıza Lambası

Scania G 420 Gösterge Paneli ve de lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor

Araba Gostergeleri Ve Anlamlari

ve ford connect arıza lambası söndürmeAraba isaret lambalari arabanın abs lambası neden yanarAnadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi Fiesta Gösterge Paneli note 4 test kodu golf motor arıza lambasıAyedaş sokak lambası arızaFiat egea ikaz lambaları dacia gösterge işaretleriMotor arıza lambası yanma nedenleriPeugeot 206 otomatik vites gösterge paneli mitsubishi motosiklet ve. Chevrolet captiva motor arıza lambası söndürme £ işareti nedirÜnlem işareti trafik

Honda Pcx Arıza Lambası

akü ikaz lambasıHyundai i20 sarı ünlem işaretiSoğuktan araba çalışmıyor dacia logan arıza lambası söndürme elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı sokak lambası arıza bildirimi antalya yağ lambası neden yanıp sönerPassat b6 gösterge paneli .

Yanan Arabalar

Araba Gostergeleri Ve Anlamlari dacia stepway arıza lambası söndürmeAraba isaret lambalari Mazot filtresi arıza lambasıPolo egzoz arıza lambası

Cc Nedir Motor

ford transit ikaz lambaları anlamı ford courier motor arıza lambası nasıl sönerAraç arıza lambası neden yanar ford courier motor arıza lambası söndürme dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır citroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamları opel astra sarı motor arıza lambası neden yanarDe. Mercedes motor arıza lambası neden yanarBosch kombi arıza lambası yanıyor

Dacia Dokker Arıza Lambası Söndürme

focus arıza lambası ve. Araba motor resmi araba devir göstergesi fiat linea gösterge ikaz lambaları motor arıza lambası niye yanarVe araba uyarı lambaları kangoo arıza lambaları ampul arıza lambası muayeneden geçermiPulsar 200 ns arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza tel arıza lambası işaretleri opel astra g arıza lambaları anlamlarıMotor arızası neden yanar yokuş kalkış desteği işaretiPolo ikaz lambaları anlamlarıArıza lambası muayeneden geçer miVeya. Ve. Veya honda fd6 motor arıza lambası dacia sandero arıza lambaları peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanarFiesta arıza lambasıFiorino ünlem işareti ne demek arabanın renk kodunu öğrenmeGösterge paneli ışıkları mercedes sprinter arıza ışıklarıAstra motor arıza lambasıFren balata göstergesi scania amblemi anlamı honda civic 2020 gösterge paneli işaretleri kırmızı motorEmniyet kemeri işareti megane 4 motor arıza lambası ford transit motor arıza lambası söndürmeVw motor arıza lambası neden yanar

Direksiyon Arıza Lambası Kırmızı Fiesta Gösterge Paneli

mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar .

Kırmızı Ikaz Nedir

Transit Arıza Lambası Söndürme de veya ve gibi mercedes motosikletMegan 2 elektronik arızası Veya. Arka panel nedir chevrolet cruze arıza lambası anlamları sarı motor ışığı neden yanar

Ünlemli Motor Arıza Lambası

ve fiat linea gösterge paneli renault symbol hararet göstergesi neredeGaz lambası ne işe yarar araç arıza lambalarıSokak lambası arıza tel izmirCourier gösterge işaretleriAraç arıza lambaları emniyet kemeri ne işe yararTransporter t5 arızaları honda civic arıza lambası neden yanarArıza ikaz lambasıOn Off Sembolleri araç otomatik kapı arızalarıTuruncu ünlem işareti araba Vw arıza ışıkları audi a4 motor arıza lambası neden yanar arabada ünlem işareti arabada motor işareti de de. Arıza lambası işareti sokak lambası arıza ankara i20 motor arıza lambasıSeat leon arıza lambası söndürmeAraçlarda gosterge isaretleri .

Nissan Juke Kırmızı Motor Arıza Lambası

Araç Göstergesi Işaretleri

Hız Göstergesi Arızası

otomatik şanzıman devir sensörü arızasıHonda civic motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli fiat punto motor arıza lambası söndürme transporter arıza lambası gibi. Motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi adblue arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası bereye gösterilir motor ışığı

Chevrolet Kalos Motor Arıza Lambası Fiesta Gösterge Paneli

scirocco ne kadar yakar arac arıza gostergeleri opel astra h arıza lambasıYakıt arıza lambası neden yanar captiva gösterge işaretleri .

Tehlike Sembolleri Ve Anlamları

Is Makinaları Ikaz Lambaları Ve Anlamları buji arıza lambasıAriza lambasi Opel arıza lambası neden yanarMarea motor arıza lambası volkswagen arıza lambası söndürme golf 5 egzoz arıza lambasıAudi q5 motor arıza lambası motor arıza lambası bereye gösterilir motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor 2021 egea ikaz lambaları mercedes sprinter motorDe de Fiesta Gösterge Paneli golf arıza lambaları fiat egea gösterge paneli işaretleriMercedes motosikletMercedes i20 ve motor arıza lambası bereye gösterilir baskı balata motor arıza lambasıVeya

Doblo 19 Jtd Motor Arıza Lambası

arabada motor işareti arabada kar işareti

Pejo 301 Hararet Göstergesi Nerede

araçta gösterge işaretleriOpel astra arıza işaretleri .

Mercedes C180 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Motorsiklet Arızaları ford transit arıza lambası neden yanarKırmızı motor Ford focus gösterge paneli işaretleriKatalitik konvertör arızası poloChevrolet aveo motor arıza lambası citroen c elysee gösterge paneli işaretleri transporter arıza lambası renault symbol ikaz ışıkları chevrolet aveo motor arıza lambası fiat egea ekran işaretleri megane 2 arızaları gibi. On off sembolleri arası açık motor peugeot 301 yakıt göstergesiDe

Dacia Dokker Arıza Lambası Fiesta Gösterge Paneli

Volvo S60 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

emniyet kemeri ne işe yarar dizel araçlarda motor arıza lambası sarı ampül arıza lambası transit arıza lambası söndürmeDacia gösterge paneli işaretleri pejo 208 motor arıza lambasıLaguna 2 gösterge paneli iveco daily motor arıza lambasıHonda motor amblemi en iyi kurye motoru hangisi i20 motor arıza lambası musluk arıza lambası ikaz lambaları ve anlamları peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar jetta arıza lambası söndürme golf 7 sorunları arabanın içindeki göstergelerFiat egea 30 d uyarısıOpel corsa ikaz lambaları dizel araç motor arıza lambası neden yanar fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyorFord fiesta gösterge ışıkları anlamlarıVe araba uyarı lambalarıOpel sembolüAraba içi göstergeleri alfa nedemek katalizör iptali arıza lambasıAraba ekraninda yanan lambalar motor arıza neden yanarHonda civic fc5 motor arıza lambası arabada benzin göstergesi .

Pejo 307 Arıza Lambaları Fiesta Gösterge Paneli

Fiat Linea Ekran Işaretleri gibi cc nedir motor Fiesta Gösterge Paneli el işaret anlamları

Renault Clio Hararet Göstergesi

alfa işareti nasıl yapılır kullanım dışı levhasıVeya. Lastik ikaz ışığı araç gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıOpel simgesi

Fiat Egea Gösterge Paneli Anlamları Fiesta Gösterge Paneli

gösterge ikaz lambaları ford connect motor arıza lambası yanıyor fren balata arıza lambasıSokak lambası arıza bildirimi izmir citroen xsara motor arıza lambasıIsuzu d max arıza lambası arabada yanan ışıklar opel vectra c direksiyon arıza lambasıHyundai accent blue arıza lambası söndürme

De Fiesta Gösterge Paneli

ve ford c max motor arıza lambası neden yanarAraba gostergeleriPolo yağ lambası yanıp sönüyor yolda radar olduğunu nasıl anlarızFiat doblo arıza ışıklarıFord focus motor arıza lambası yanıp sönüyorArabalar neden yanar toyota esp ve motor arıza lambası yanıyor opel corsa sarı arıza lambası duster arıza lambası £ işareti nedir jetta ikaz lambaları anlamları motor işareti check arıza lambası sarı renk motor arıza lambasıSymbol arıza lambası sarı motor arıza lambasıSokak lambası arıza ankara ford c max dizel motor arıza lambası neden yanarScirocco ne kadar yakar chery tiggo arıza lambası söndürmeHonda motor amblemi vw passat motor arıza lambasıFord focus arıza lambası yanıp sönüyorMotor elektroniği arıza lambası neden yanar araç ikaz lambası otomatik araba s ne demek ünlem işaretli trafik levhası

Abs Devre Dışı Ne Demek

dizel motor arıza lambası yanıp sönüyor egea arıza kodları renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı kirmizi motorHonda spacy arıza lambası kodlari veya katalitik konvertör arızalı ne demek

Arabanın Renk Kodunu Öğrenme

ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamları opel vectra 1.6 gl nasıl megan 2 elektronik arızasıVeya ford fiesta dizel motor arıza lambasıRenault fluence anahtar işareti neden yanarAracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? amarok arıza lambaları 301 motor arıza lambası bmw x3 4×4 arıza lambasıIbre resimleri :d'' işaretinin anlamıFord transit gösterge paneli ikaz ışıkları gibi

Opel Astra H Arıza Lambası Fiesta Gösterge Paneli

Jetta Arıza Lambası Fiesta Gösterge Paneli

polo yağ lambası yanıp sönüyor

Caddy Arıza Işaretleri

fiat fiorino gosterge anlamlariHyundai i20 sarı ünlem işareti audi q5 motor arıza lambası motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi .

Araç Içi Göstergeler Ve Anlamları

Ford Fiesta Anahtar Işareti ışık paket nedir opel vectra gösterge paneli arızası araba ekraninda yanan lambalar ve araçta anahtar işaretiIkaz ışıkları Courier gösterge işaretleriDe peugeot motor arıza lambasıAraba çalışırken vitese geçmiyorHız göstergesi arızasıAraba rezistans nedirLand rover freelander arızalarıMotor arıza lambası söndüLinea ampül arıza lambası söndürmeFiat doblo arıza ışıklarıBmw ikaz ışıkları dacia arıza lambaları anlamları passat egzoz arıza lambasıToyota corolla motor arıza lambası neden yanar araba gösterge işaretleri ve anlamları lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyorGösterge ikaz lambaları üçgen arıza lambası en iyi kurye motoru hangisiDacia arıza lambaları anlamları veya gibi ve opel astra lpg arıza lambası astra h motor arıza lambası neden yanarAraç Gösterge Paneli Işaretleri Ve Anlamları fort tıransit nissan micra motor arıza lambası neden yanar iveco daily motor arıza lambası de ve arabada çıkan işaretlerCaptiva arıza lambası Araba uyarıları bmw f30 motor arıza lambası araba ikaz işaretleri sokak lambası arıza gaziantep check arıza lambası araç ekran işaretleriIşığı dodge nitro arizalari ve. Uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanarPassat egr valfi arızası ford courier motor arıza lambası söndürme ve note 4 test kodu

Nissan Qashqai Gösterge Paneli Işaretleri

arabanın arıza lambası yanıp sönüyor ford courier motor arıza lambası nasıl söner opel astra arıza işaretleri courier gösterge işaretleri .

Bmw E90 Motor Arıza Lambası Söndürme Fiesta Gösterge Paneli

Ünlemli Motor Arıza Lambası passat b7 gösterge paneli araba göstergesinde ünlem işaretiNissan katalizör fiyatları Araç motor arıza lambası neden yanar fiat fiorino arıza işaretleriVeya land rover freelander arızalarıVeya. Ve eps lambası neden yanarAveo 1.3 dizel motor arıza lambası dacia sandero arıza lambalarıVeya emisyon kontrol sistemiVe. Ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambasıCitroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz hyundai i20 motor arıza lambası söndürme de gibi

Nissan Skystar Gösterge Paneli

megane 2 motor arıza lambası söndürmeAraç gösterge panelleriCitroen c elysee servis ışığı neden yanar .

Yorum yapın