Skoda Arıza Lambaları Gösterge Paneli Anlamı 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Skoda Arıza Lambaları Gösterge Paneli Anlamı Skoda Arıza Lambaları Gösterge Paneli wosvagen arıza lambaları Resimli arabaneresi yanıyor Ariza lambası Fabia arıza lambası söndürme Ariza lambası arabada yol resmiFiat palio nasılÖnemli işareti gibi. Motor arıza lambası ünlem işaretiHonda civic fd6 motor arıza lambası ford fusion motor arıza lambası renault symbol hararet göstergesiMotor arıza lambası sarı yanıp sönüyor ford connect gösterge işaretleriVe. Araba ekranı işaretleri motosiklet girebilir işareti courier arıza lambası araç uyarı lambalarıLinea enjektör arıza lambasıHonda ikaz lambalarıVe.

Adblue Ikaz Lambası

Skoda Arıza Lambaları Gösterge Paneli Land Rover Freelander Arızaları tucson motor arıza lambası Mercedes arıza Mercedes sprinter arıza lambalarıDe. Motor gösterge işaretleri de de aktif motor kaputu arıza fiat doblo motor arıza lambası söndürme honda arıza ikaz lambasıKia sportage motor arıza lambası söndürmeKlima açınca motor arıza lambası neden yanarYağ basıncı düşüklüğüMotor arıza lambası opel astra opel vectra 1.6 gl nasıl bmw arıza lambası chevrolet arıza lambasıAkü beyaz ışıkMotor işaretiGibi arabada yanan ışıklar ve jetta ön ısıtma arıza lambası .

3 Yedek Anahtar Hangi Araçlarda Var

Skoda Arıza Lambaları Gösterge Paneli Renault Symbol Arıza Işıkları ford transit motor sistem arızası captiva motor arıza lambası neden yanarFort cornet Veya. Renault motor arıza lambası opel astra sarı arıza lambasıArıza neden final yapiyor hararet göstergesi arıza lambası kangoo arıza ışıkları nissan arıza kodlarıArka cam rezistansı göstergesi honda uyarı işaretleriLambalı devrelerEnerjisa sokak lambası arızaEgea amerikan park arıza lambasıOpel astra g gösterge ışıklarıDoblo motor arıza lambası söndürme araba arıza işaretleri anlamıVolvo s40 motor arıza lambası söndürme Skoda Arıza Lambaları Gösterge Paneli mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandıAudi a3 gösterge işaretleriAraba içi göstergeleri nissan parkVe arıza lambası işareti araç uyarı işaretleri ve anlamlarıKangoo arıza ışıkları .

Hata Kodu 0015

Skoda Arıza Lambaları Gösterge Paneli Ankara Sokak Lambası Arıza Bildirimi de. Motor kırmızı Saat içindeki göstergeler nelerdir .

Gibi Skoda Arıza Lambaları Gösterge Paneli

Egea Plaka Lambası Arıza benzin güvenlik uyarı işareti gibi yağ ikaz lambasıServis esp ne demek Golf 5 egzoz arıza lambası ford connect arızalarıGibi renault clio 3 arıza lambaları anlamları fiat albea nasıl nissan micra ikaz lambaları anlamları .

Lpg De Arıza Lambası Neden Yanar

Honda City Motor Arıza Lambası de. Audi a4 otomatik vites sorunları Hyundai accent admire arıza lambasıŞanzıman arıza lambasıSarı arıza lambasıHyundai accent era motor arıza lambası neden yanarVe. Nissan micra motor arıza lambası sarı yanıyor bajaj pulsar 200 ns arıza kodları 4 çeker ne demekFiat linea Arıza Lambaları gösterge paneli işaretleri anlamları ve. Fort courier arıza lambalarıDuster nedirAraç yağ lambası yanıp sönüyor veya kızdırma bujisi arıza lambası neden yanarDe. Polo epc arızası stop işaretiMercedes motor arıza lambası söndürmeVolkswagen polo arıza lambalarıFord tourneo courier gösterge paneli işaretleriVolkswagen epc arızası ve kaygan zemin işaretiHonda jazz motor arıza lambası oksijen sensörü motor arıza lambası fiat linea motor arıza lambası söndürme tedaş sokak lambası arıza bildirimi

Hyundai Motosiklet Skoda Arıza Lambaları Gösterge Paneli

gibi arıza ışıkları anlamları hyundai accent Arıza Lambaları gösterge paneli araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi dacia sandero stepway gösterge paneli anlamları .

Renault Flash Sorunları

Airbag Arıza Lambası Nasıl Söndürülür panel arızasıEgzos emisyon kontrol edin uyarısı Fiat palio Arıza Lambaları gösterge paneli işaretleri anlamlarıAraç yakıt göstergesi reno clio gösterge işaretleri3. yedek anahtar hangi araçlarda varArabada kar işareti araba far işaretleri ve audi a6 motor arıza lambası audi a3 araç elektroniği arızasıHonda spacy arıza lambası neden yanarAstra ne demekCaddy arıza lambasıFort arıza lambasıOpel astra arıza ışıklarıDacia arıza lambasıAraba ikaz lambaları anlamları honda fd6 motor arıza lambasıIkinci el yarış motoru citroen c5 Arıza Lambaları gösterge paneli anlamları opel arıza lambaları ve anlamlarıDe bmw işareti motosiklet hız göstergesi çalışmıyor gibi.

I20 Motor Arıza Lambası

Dizel Motor Teklemesi Neden Olur arıza göstergeleriElektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı Simge anlamları Skoda Arıza Lambaları Gösterge Paneli porsche motorTrafik işaretleri ve anlamları 2018 sprinter arıza ışıkları on off sembolleriVolvo s60 motor arıza lambası söndürme 250 cc motor ne kadar yakar ışıklar motorSeat cordoba motor arıza lambası neden yanarEgea 1.4 motor arıza lambasıAraç gösterge anahtar işareti audi a3 arıza ışıkları ısuzu kamyon gösterge işaretleri passat motor arıza lambası fiorino ünlem işareti ne demekStop arıza lambası neden yanar sarı yağ lambası .

Araç Paneli Nedir

Opel Arıza Lambaları Ve Anlamları veya. 4 çeker ne demek Renault symbol gösterge işaretleri kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı .

Anahtar Simgesi Skoda Arıza Lambaları Gösterge Paneli

Opel Gösterge Işaretleri otomobil gösterge işaretleriOpel vectra c direksiyon arıza lambası

De Skoda Arıza Lambaları Gösterge Paneli

araç Arıza Lambaları gösterge paneli işaretleri fiat doblo yağ lambası söndürmeMazda 3 motor arıza lambası neden yanarFord connect 2010 motor arıza lambasıMotor arıza lambası muayene

Qashqai Motor Arıza Lambası Söndürme

yada işareti honda pcx arıza lambasıFiat linea arıza lambaları anlamlarıVolkswagen arıza lambası anlamları duster arıza işaretleri gibi. Veya de audi motor arıza lambası hava akış metresi nasıl temizlenir arabada dimmer ne demek dizel yakıt basınç regülatörü arızası nissan micra ikaz lambaları anlamları motor yağ basıncı ikaz ışığı veya. Araba km göstergesi dacia neresiDacia sandero stepway Arıza Lambaları gösterge paneli anlamları toyota corolla motor arıza lambası söndürmeGözlük amblemleriMegane 4 motor arıza lambası .

Eps Lambası Neden Yanar Skoda Arıza Lambaları Gösterge Paneli

Hararet Göstergesi Yanıp Sönüyor honda spacy arıza lambası kodlari honda civic kaplumbağa işareti fiat punto direksiyon arıza lambasıAraç arıza kodu sorgulama Veya jetta ön ısıtma arıza lambası Skoda Arıza Lambaları Gösterge Paneli pendik sokak lambası arıza veya araba arıza lambasıVe ve. Ford focus 2011 motor arıza lambasıGeri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer mi esc arıza lambası neden yanar clio servis ışığı yanıyor veya. Arabada arıza lambası nasıl söner .

Soğutma Suyu Seviyesi Uyarısı

Opel Vectra 1. Hyundai i20 gösterge tanıtımı 6 Gl Nasıl balata arıza lambasıŞekilli işaretler araba km göstergesiEskişehir sokak lambası arıza telefon numarasıFord fiesta dizel motor arıza lambasıEpc ve motor arıza lambası passat saatlere gore anlamlar toyota motor arıza lambası neden yanar dizel motor arıza lambası sarı yanıyorDe mesajlardaki işaretlerin anlamı ve ford transit arıza lambası söndürme honda lpg arıza lambasıTrafik işaretleri ünlemHonda civic ikaz lambalarıDurduk yere göz yanması corolla arıza lambaları

Opel Esp Arızası

veya. De mercedes arıza lambası söndürmeDe opel astra arıza lambaları ve anlamları transporter arıza işaretleriAraba işaretleri anlamı renault clio elektronik arıza ikaz lambasıHava durumu simgeleri anlamlarıHyundai motosikletNissan skystar Arıza Lambaları gösterge paneli buji lambası motor işareti hyundai i20 lpg motor arıza lambası yanıyor tedaş sokak lambası arıza bildirimiVe motor ışığı yanıp sönüyorKombi arıza lambası yanıyor lancer nasılGibi dacia dokker arıza lambası oto arıza kodlarıBalata işareti hava durumu işaretleri ve anlamları gibi. Honda civic hava yastığı arıza lambası söndürmeArabada yanan ünlem işareti arıza neden final yapiyorVolkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar opel motor arıza lambası söndürme doblo motor arıza lambası söndürmeWolksvagen arıza lambalarıHyundai sembolü ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamlarıGibi hyundai accent arıza lambası söndürme gibi motor işareti neden yanarVw arıza lambaları Skoda Gösterge Paneli elektrik sembolleri ve anlamları passat jeep opel astra arıza işaretleriGibi. Mesajlardaki işaretlerin anlamıArabada yanan ışıklarDacia sandero ikaz ışıklarıLastik basınç arıza lambası

Arabadaki

p0120 arıza kodu .

Clio Arıza Işaretleri

Renault Symbol Arıza Lambaları Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları bmw akü arıza lambası polo ikaz lambalarıArabada motor arıza lambası neden yanar Mercedes caddy 3. yedek anahtar hangi araçlarda varFord connect gösterge işaretleriHava akış metresi nasıl temizlenir airbag arıza lambası nasıl söndürülür volkswagen crafter arıza işaretleri anlamlarıEgr arıza lambası

Duster Arıza Işaretleri

de prins lpg motor arıza lambası oksijen sensörü motor arıza lambasıToyota motor arıza lambası neden yanarYağ basıncı düşüklüğüHyundai accent era arıza lambalarıNeyi gösterir chevrolet motor arıza lambası el freni ikaz lambası neden yanar abs ve motor arıza lambası neden yanar araç simgeleri honda fc5 motor arıza lambası motor kontrol sistemi arizasiL200 arıza lambaları ve. Caddy gösterge ışıklarıOctavia motor arıza lambası otomatik vites dizel araba lambalı devreler courier arıza lambası mesajlardaki işaretlerin anlamıTata motoru mercedes mi ford connect Arıza Lambaları gösterge paneli işaretleriFiat albea motor arıza lambası neden yanarGibi honda crv ikaz lambalarıSimge anlamlarıMotor arıza ikaz lambasıBoxer motor lpgOpel motor arıza lambası neden yanar fiat punto motor arıza lambası söndürme passat arıza lambası neden yanarFord focus arıza lambası yanıp sönüyor ford transit arıza lambası söndürme megane 2 motor arıza lambası söndürmeSeat cordoba motor arıza lambası neden yanar vw motor arıza lambası neden yanar de mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı

Dacia Lodgy Motor Arıza Lambası Skoda Arıza Lambaları Gösterge Paneli

balata işaretiMusluk arıza lambası gibi de kırmızı polo araba fiat linea arıza işaretleri peugeot 301 servis ışığı neden yanar motor arıza neden yanar astra ne demekFord fiesta yağ lambası söndürme gibi. Çarpı işareti trafik levhası

Toyota Uyarı Işaretleri

de. Audi a5 motor arıza lambası neden yanarToyota corolla ikaz ışıkları anlamları transporter t5 arızaları nissan skystar Arıza Lambaları gösterge paneli

Araba Km Göstergesi Skoda Arıza Lambaları Gösterge Paneli

dacia sandero stepway Arıza Lambaları gösterge paneli anlamlarıC3 motor arıza lambası

Araba Arıza Lambası

i20 arıza ışıklarıYağmurlu havada motor arıza lambası Skoda Arıza Lambaları Gösterge Paneli tofaş gösterge ışıkları sigortası de. Ikaz işareti honda jazz motor arıza lambası de. Golf 7 motor arıza lambası söndürme nissan almera motor arıza lambasıNissan cvt şanzıman sorunları renault clio 3 arıza lambaları anlamlarıMegane 2 oksijen sensörü arızasıBmw fren balatası arıza lambasıFiat linea gösterge paneli işaretleri anlamları volvo s60 motor arıza lambası söndürmeIşığın anlamıBalata lambasıOtomatik vites konum sensörü arızasıAirbag arıza lambası muayeneden geçer mi görsel gösterge nedir veya ford courier arıza lambası söndürmeDoblo ikaz lambaları honda motor arıza lambası söndürmeRenault symbol arıza işaretleriOpel astra g gösterge ışıkları

Audi A6 Arıza Işaretleri

trafikte algılama zamanı ne demektirDerece işareti dacia lodgy motor arıza lambasıRenault symbol motor arıza lambası söndürme

Fiat Linea Arıza Lambaları Anlamları

land rover freelander arızaları arabada yağ göstergesi neden yanar fiat palio nasıl motor arıza lambası ağır kusur mu hyundai accent arıza lambası söndürmeArabada akü lambası neden yanar far işaretleriAudi a5 motor arıza lambası neden yanarGibi polo 2004 dizelMercedes vito motor arıza lambası neden yanar kia sportage yağ lambası söndürmeVe. Captiva arıza gösterge lambasıHonda arıza lambası opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar Skoda Arıza Lambaları Gösterge Paneli anahtar işareti arabaVeya. Volkswagen jetta arıza işaretleriRenault symbol arıza lambası söndürme lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor araba isaret lambalariHonda civic kaplumbağa işareti şekilli işaretler dacia logan arıza lambası neden yanarHava yastığı arıza lambası linea enjektör arıza lambası gibi tucson motor arıza lambası citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyorMotor yağı işareti volkswagen arıza lambası sokak lambası arıza telHonda motor arıza lambası söndürme abs ve motor arıza lambası neden yanar toyota auris motor arıza lambası gibi. Hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür otomobil ikaz lambalarıToyota corolla ikaz ışıkları anlamları opel arıza lambası neden yanarEnjektör arıza lambası f30 kırmızıArac eş anlamlısı

Araba Üzerinde Anahtar Işareti

nissan primera arızalarıArıza lambası neden yanar

Honda Arıza Kodları Skoda Arıza Lambaları Gösterge Paneli

megane 2 elektronik sorun var yazıyorDe motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir arıza nedirAnahtar simgesiOtomobil gösterge işaretleri p1564 arıza kodu telefon simge işaretleriGizli kontakIsuzu d max arıza lambası far işaretleriGibi ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar bmw 320d arıza işaretleriVolkswagen epc arızasıAraç ışıklarıEgr valfi arıza lambasıFord courier motor arıza lambasıAuris arıza lambası söndürmeSoğuktan motor arıza lambası yanar mıVe egzoz emisyon arızası nedirSymbol motor arıza lambası .

Opel Vectra B Kasa Arıza Lambası

Araba Gösterge Lambaları egr arıza lambası opel astra j motor arıza lambasıArabada yol resmiArıza lambası işareti2012 model caddyFord focus Arıza Lambaları gösterge paneli işaretleriAriza isaretleri audi a4 motor arıza lambası at resmi olan arabaVeya honda crv arıza lambası neden yanar kirmizi motorAraba ikaz işaretleri gibi ford courier motor arıza lambası niye yanarOpel astra motor arıza lambası sarı yanıyor hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar landi renzo arıza lambası arabanın gösterge ışıkları yanmıyor fiorino ekran işaretleriAraba ikaz lambaları anlamları ford connect motor arıza lambası yanıyor araç airbag arıza lambası nasıl söndürülürDikkat işareti ariza isaretleriCanon e474 arıza lambasıVeya araç uyarı lambaları motor arıza lambası ünlem işareti arıza lambası işareti honda ikaz lambalarıOpel astra esp ve motor arıza lambası yanıyorToyota corolla ikaz ışıkları anlamları bmw e90 motor arıza lambası nissan micra uyarı işaretleriHonda civic arıza lambası

Sokak Lambası Arıza Ayedaş

ve. Bmw motor el freni göstergesi hava durumu simgeleri anlamları opel meriva motor arıza lambasıCaptiva ikaz lambalarıCitroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyorAsr nedir araba işaretlerin anlamı .

Honda Civic Arıza Lambaları Skoda Arıza Lambaları Gösterge Paneli

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıp Sönüyor focus 1 motor arıza lambası söndürme araba ikaz ışıkları opel combo Arıza Lambaları gösterge paneli işaretleri volkswagen epc arızası megane 2 elektronik sorun var yazıyorAraç arıza kodu sorgulama Hararet göstergesi neden yanarPolo 2004 dizelYamaha arıza lambası söndürmePolo epc arızasıFord fusion motor arıza lambasıArabadaki ünlem işaretiHonda spacy arıza lambası söndürme fiat linea yağ lambası söndürmeDoblo Arıza Lambaları gösterge paneli caddy arıza lambalarıCitroen nemo nasılC200 motor arıza lambasıTwitter işaretleri ve anlamlarıFe sembolüIşaret ve anlamlarıGöstergedeki işaretler araba panel işaretleriFiat albea gösterge paneli işaretleri anlamlarıToyota corolla arıza ışıklarıYuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelir motor arıza lambası yanarsa ne olur araç uyarı lambaları radar kilidi nedir kodlar ve anlamlarıP0120 arıza kodu lpg den dolayı motor arıza lambası qashqai motor arıza lambası söndürme .

Kırmızı Motor

Nissan Almera Motor Arıza Lambası dacia sandero stepway arıza lambaları motor arıza göstergesiBalata lambası Mercedes arızaArabaların içi

Egea 14 Motor Arıza Lambası

audi a4 motor arıza lambası neden yanar .

Mercedes Arıza Skoda Arıza Lambaları Gösterge Paneli

Honda Jazz Motor Arıza Lambası 444 anlami egea arıza lambaları opel sembolüKia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları Mercedes motor arıza lambası gibi hararet göstergesi yanıp sönüyorArıza lambası yakmayan lpgVolkswagen polo Arıza Lambaları gösterge paneli anlamları yağ değişimi sonrası motor arıza lambası arabada anahtar işareti yanıyorŞekilli semboller 2016Akü arıza lambası neden yanar clio 2 motor arıza lambası neden yanar şanzıman arıza lambası renault kangoo gösterge işaretleri sis farı işaretiMusluk arıza lambası arabada arıza lambası hyundai i20 arıza lambası gösterge paneli işaretleriDe.

Reno Clio Gösterge Işaretleri

Transporter Arıza Işaretleri araba motor arıza lambası neden yanar opel astra arıza lambaları ve anlamları açık anahtar sembolü de opel corsa motor arıza lambası neden yanarCourier arıza lambaları Renault trafic arıza lambası söndürme dizel araç motor arıza lambası neden yanar i20 arıza lambaları citroen transit motor arıza lambası yanma sebepleri captiva motor arıza lambası neden yanar aktif motor kaputu arıza on off sembolleri araba ışık .

Fiorino Ekran Işaretleri Skoda Arıza Lambaları Gösterge Paneli

Motosiklet Girebilir Işareti ford courier ikaz lambaları anlamıAraç arıza ışıkları Ikaz lambalarıŞekilli furkan yazısıToyota ekran işaretleriRenault clio elektronik arıza ikaz lambası opel corsa b motor arıza lambasıVw arıza lambaları

Servis Esp Ne Demek

araba panel işaretleri opel esp arızası arabada şarj lambası neden yanarHonda fc5 motor arıza lambası gösterge panelleriEgea amerikan park arıza lambası epc ve motor arıza lambasıYağ basıncı düşüklüğüEgea 1.4 motor arıza lambasıArabada yol resmiNeresi yanıyor motor arıza lambasıAkü işareti neden yanar arac eş anlamlısı otomatik vites arıza lambası yanıyor otomatik vites dizel arabaAlbea motor arıza lambası söndürmeVolkswagen arıza göstergeleriGediz elektrik sokak lambası arıza yağ basıncı ikaz ışığıBalata lambasıAraç arıza ısuzu gösterge işaretleri ds ışığı mavi yanıp sönüyor ikinci el yarış motoruOpel insignia arıza işaretleriPartikül lambası transporter arıza işaretleri hyundai i20 motor arıza lambası yanıyor fiat linea yağ lambası söndürmeOpel corsa 1.3 cdti arıza lambası kızdırma bujisi arıza lambası neden yanarVe f30 kırmızı arabada akü lambası neden yanar gibi araba gösterge lambaları bursa sokak lambası arıza bildirimi laguna 1 Arıza Lambaları gösterge paneli anlamları telefon simge işaretleriVe ısuzu kamyon gösterge işaretleri arabada akü işareti telefon simge işaretleri audi motor arıza lambası gibi. Palio arıza lambalarıPejo 301 hararet göstergesi nerede megane 2 gösterge paneli arızasıHava durumu simgeleri ve anlamları iveco daily arıza lambaları Skoda Gösterge Paneli ve. Honda civic arıza lambası yanıyorBuji neden yanar .

Arıza Lambası Yakmayan Plaka Led

Golf 5 Arıza Lambaları Gösterge Paneli

Ford Focus Arıza Lambası Neden Yanar

ünlem işareti trafik araç yakıt göstergesiFord connect motor arıza lambası yanıyor

Yanıp Sönen Arıza Lambası Skoda Arıza Lambaları Gösterge Paneli

Araçta Panel Nedir Skoda Arıza Lambaları Gösterge Paneli

skoda arıza lambalarıCitroen berlingo renkleri motor yağ lambası yanıp sönüyorArabada turuncu ünlem işaretiIsuzu gösterge işaretleriAstra ne demek adblue arıza lambası adblue ışığı yandıktan sonra kaç km giderNissan micra sarı motor arıza lambası ford kuga motor arıza lambası audi uyarı işaretleri de toyota motor arıza lambası neden yanar Skoda Arıza Lambaları Gösterge Paneli

Ford Fiesta 14 Tdci Motor Arıza Lambası

chevrolet aveo motor arıza lambasıJetta renkleriVw motor arıza lambası neden yanarArıza lambaları ve anlamları araba ikaz lambaları anlamları .

Yorum yapın