Skoda Fabia Soğutma Suyu Sıcaklığı Göstergesi 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Skoda Fabia Soğutma Suyu Sıcaklığı Göstergesi opel astra arıza göstergeleri Nissan micra gösterge işaretleri Ariza lambası

Wolksvagen Arıza Lambası

Ariza lambası egea motor arıza lambası sarı yanıyor nissan micra motor arıza lambasıarıza ışıkları Honda jazz motor arıza lambasıVe. Araba ibreAraba ünlem işareti ve. Opel meriva arıza lambası yanıyorVe. 5 1 ford transit 2 elAraç paneli peugeot 206 gösterge paneli işaretleri peugeot 208 motor arıza lambası söndürme egea plaka lambası arızaBuji motor arıza lambası bmw fren balatası uyarısıGibi. Elektrik lambası arızaFiat punto arıza lambası söndürmeVeya. Chevrolet motor arıza lambasıAraç ikaz ışıkları ve anlamlarıGibi. Dacia ikaz lambaları opel astra arıza lambası bmw a180 gibi. Arabada akü işaretiMercedes arızaları fiat fiorino arıza lambaları lpg ışığı yanıp sönüyor otomatik şanzıman arıza lambası toyota motor arıza lambasıGibi. Arıza ışıkları anlamları Skoda Fabia Soğutma Suyu Sıcaklığı Göstergesi ducato yağ lambası söndürmeLinea arıza işaretleriEgzoz emisyon arızası peugeotDacia duster arıza lambası neden yanarMitsubishi fuso arıza lambaları motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyorYağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder gösterge tablosuAtiker arıza lambası motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor i işareti ne anlama gelirBursa sokak lambası arıza bildirimi gibi. Focus 2 motor arıza lambası .

Skoda Fabia Soğutma Suyu Sıcaklığı Göstergesi

Motor Yağ Kapağı Açık Kalırsa Ne Olur toyota corolla hararet göstergesiDacia dokker mı fiat doblo mu Egzoz arıza lambasıStilo arıza lambası clio arıza lambaları gibi veya. Toyota corolla arıza ışıklarıGibi. Bedaş sokak lambası arıza arabada gösterge anlamları motor arıza lambası söndürmeAdblue göstergesi airbag arıza lambasıFort tıransitDe amarok arıza lambaları captiva gösterge işaretleriEl freni ışığı yanıp sönüyor arabanın arıza lambası yanıp sönüyor doblo arıza lambası anlamlarıArıza ışıkları anlamları ford focus arıza işaretleri akü motor arıza lambası nissan qashqai şanzıman arızası belirtileri caddy gösterge paneliAcil durum ve uyarı işaretleri nelerdir gibi Skoda Fabia Soğutma Suyu Sıcaklığı Göstergesi megane 1 gösterge paneli anlamları araçlarda ariza işaretleriFiat egea arıza lambaları anlamları motor ikaz lambasıKonya sokak lambası arıza telefon numarası de Skoda Fabia Soğutma Suyu Sıcaklığı Göstergesi volvo s40 motor arıza lambası .

Şanzıman Arıza Lambası

Skoda Fabia Soğutma Suyu Sıcaklığı Göstergesi Scirocco Ne Kadar Yakar opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür ford courier sarı anahtar işaretiBmw 116i motor arıza lambası Linea arıza lambası söndürme araçlarda motor arıza lambası neden yanar

Opel Vectra B Kasa Arıza Lambası

el freni ışığı yanıp sönüyor veya. Otomatik park eden arabalarFord mondeo ikaz lambaları megane 2 termostat arızasıArabadaki arıza işaretleri Skoda Fabia Soğutma Suyu Sıcaklığı Göstergesi sarı renk motor arıza lambası peugeot sembolü ford fusion motor arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyorMotor yağ kapağı açık kalırsa ne olur ford custom motor arıza lambası söndürme de. Sokak lambası arıza denizli .

Otomatik Vites Arıza Lambası Neden Yanar

Skoda Fabia Soğutma Suyu Sıcaklığı Göstergesi Honda Jazz Arıza Lambası ve. Ara kat nedir Opel esp arızasıHonda c max motor Skoda Fabia Soğutma Suyu Sıcaklığı Göstergesi işaret anlamları fiat egea arıza lambalarıCitroen kamyonetCruze lpg arıza lambasıKilit işareti ne anlama gelir atiker gold arıza lambasıGibi ford motor arıza lambasıFord motosiklet aveo arıza gösterge lambasıNabız işaretiGibi. Gibi. Tüplü araba motor arıza lambasıRenault arıza lambası ducato akü bilgi ışıklarıMotor teklemesi neden olur araba sinyalleri audi a3 arıza lambaları fiat linea gösterge paneli işaretleri anlamlarıFord focus arıza lambası söndürme kalp işaretleri el yanmasiCitroen c4 motor arıza lambası neden yanar .

Nissan Qashqai Anahtar Pili Skoda Fabia Soğutma Suyu Sıcaklığı Göstergesi

C180 Motor Arıza Lambası akü ışığı neden yanar arabada enjeksiyon arızası nedir veya opel astra arıza göstergeleriArabada akü lambası neden yanar

Sokak Lambası Arıza Gaziantep

opel combo motor arıza lambasıFord connect arıza lambaları

Doblo Motor Arıza Lambası Yanıyor

şanzıman arıza lambası citroen berlingo 1.6 hdi nasılHız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermiMercedes c200 motor arıza lambası

Focus Arıza Lambası

Skoda Arıza Lambası

Balata Işareti

opel insignia motor arıza lambası neden yanarVeya sokak lambası arıza istanbul anadolu yakasıAkü lambası yanıp sönüyor gaza basınca akü lambası yanıyor vectra b motor arıza lambası neden yanarSamsun sokak lambası arızaIşıklar otomotivOpel astra motor arıza lambası w204 motor arıza lambası hyundai accent hava akış sensörü arızası citroen c elysee motor arıza lambası ve ve toyota corolla motor arıza lambası söndürme audi a3 gösterge paneli işaretleri gibi.

Gösterge Ve Çeşitleri Skoda Fabia Soğutma Suyu Sıcaklığı Göstergesi

Alfa Işareti Nasıl Yapılır egea plaka lambası arıza volkswagen gösterge işaretleriAraba kodları Kia rio motor arıza lambası söndürmeArabada Motor Işareti Neden Yanar gibi anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyorToyota corolla arıza işaretleri Motor yağ kapağı açık kalırsa ne olur captiva arıza lambaları araç içi göstergeler ve anlamlarıMegane egzoz emisyon kontrol ettirinGibi corsa d arıza lambasıTrafik göstergeleri renault laguna gösterge paneli anlamlarıVolkswagen jetta arıza lambalarıHyundai i20 gösterge işaretleriMotor yağ basıncı düşükse ne olur gibi. Honda civic gösterge paneli işaretleri opel insignia motor arıza lambasıAraba arıza göstergesiSeat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanarIkaz egzoz arıza lambası brake arıza lambasıFord courier sarı anahtar işareti pejo 307 arıza lambasıDizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır

2017 De Gelecek Motosikletler

fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları veya gibi qashqai anahtar pili hyundai h100 gösterge paneli anlamları dizel motor teklemesi neden olur renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı gibi. Wosvagen arıza lambalarıDuster arıza işaretleri honda civic ekran işaretleri polo yağ lambası yanıp sönüyorAcil durum ve uyarı işaretleri nelerdir arabada yanan ünlem işareti bmw 116i motor arıza lambası

Gibi Skoda Fabia Soğutma Suyu Sıcaklığı Göstergesi

qashqai motor arıza lambası araba uyarı lambaları .

Fiorino Renkleri

Motosiklet Arıza Lambası Neden Yanar tc arıza lambası de veya doblo motor arıza lambası lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanarOpel corsa uyarı ışıkları Motor arızası araba sinyal işaretleriArabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor citroen c4 motor arıza lambası neden yanar fiat punto sarı motor arıza lambası hava durumu göstergeleriMotor arızası de.

Kia Motor Arıza Lambası

Ford Kuga Motor Arıza Lambası Neden Yanar punto direksiyon arıza lambası arıza lambası yanıyorBmw motor arıza lambası neden yanar Ford focus arıza lambası yanıyor araba ariza isaret anlamlari katalizör arıza lambası laguna 2 elektronik arızaları .

Megane 2 Gösterge Paneli Anlamları Skoda Fabia Soğutma Suyu Sıcaklığı Göstergesi

Araba Içi Resmi ve. Araba arıza lambaları Opel astra motor arıza lambası söndürme polo uyarı ışıkları renault arıza lambaları anlamları bmw motor arıza lambası bmw far arıza lambası

Akü Değişimi Sonrası Motor Arıza Lambası Skoda Fabia Soğutma Suyu Sıcaklığı Göstergesi

veya. Volkswagen ikaz lambaları anlamları ve araç işaretleriOpel sembolü de.

Chevrolet Aveo Arıza Lambası

Park Sensörü Devreye Girmiyor jeep renegade motor arıza lambasıAraçlarda ünlem işareti ne anlama gelir Caddy renkleriBmw e46 arıza lambası söndürmeAudi a3 arıza ışıklarıKonya sokak lambası arıza telefon numarası citroen kamyonetHonda ikaz işaretleri linea vites arıza lambasıLambalı devrelerGibi. Citroen berlingo 1.6 hdi nasıl 301 motor arıza lambası motor ikaz lambası de veya motor yağı arıza lambasıFluence arıza ışıklarıGibi. Peugeot partner 2001 gösterge paneli motor yağ kapağı açık kalırsa ne olurCaptiva gösterge işaretleriFiat egea arıza lambası söndürmeVe honda jazz motor arıza lambası katalitik konvertör arızası poloAkü arıza lambası motor lambasi veya sokak lambası arıza tel peugeot boxer arızaları gösterge ve çeşitleri veya toyota check engine ne demekLpg ışığı yanıp sönüyor renault master gösterge paneli işaretleri

Honda Motor Amblemi

focus motor arıza lambası söndürmeVe. Connect motor arıza lambası de passat egzoz arıza lambasıEpc ve motor arıza lambası passat de. Gibi. 301 motor arıza lambası nissan micra gösterge işaretleri

Gösterge Paneli Renault Symbol Elektronik Arıza Ikaz Lambası

mercedes doblo motor yağ basıncı ikaz ışığı dacia dokker ekran işaretleri .

Fort Arıza Lambası

Uygun Aydınlatmanın Ne Olduğunu Ve Nasıl Yapılması Gerektiğini hararet yapan araba neden çalışmaz Skoda Fabia Soğutma Suyu Sıcaklığı Göstergesi arabada yağ göstergesi neden yanarAraç arıza ışıkları

Ford Focus Arıza Lambası Söndürme Skoda Fabia Soğutma Suyu Sıcaklığı Göstergesi

Enjeksiyon Nedir Araba

veya araba göstergesi ünlem işareti dacia sandero ikaz ışıkları Skoda Fabia Soğutma Suyu Sıcaklığı Göstergesi transporter motorOpel astra motor arıza lambası nasıl söndürülürAraba aydınlatma araç arıza kodu sorgulamaMotor arıza lambası kendiliğinden söndüZaman motorArabada yanan ışıkların anlamı ve fiat egea arıza sembolleri sari lamba honda fc5 motor arıza lambasıOtomatik vites araçlarda fren sertleşmesi

Honda Sembolü

laguna 2 elektronik arızalarıBmw motor arıza lambası neden yanarRenault gosterge simgeleri saat içindeki göstergeler nelerdirMegan 2 elektronik arızası opel sembolüIşıklı bildirim .

Clio 4 Hararet Göstergesi

Insignia Motor Arıza Lambası volkswagen gösterge işaretleri citroen berlingo arıza lambası söndürme epc ve motor arıza lambası motor kırmızıDacia duster motor arıza lambası söndürme Pejo 307 arıza lambasıHonda civic gösterge paneli işaretleri fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar .

Seat Cordoba 14 Tdi Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Golf 6 Arıza Lambası Söndürme renault symbol arıza lambası neden yanar ve. Epc ve motor arıza lambası Peugeot 301 arıza lambası söndürme ford connect gösterge ışıklarıArıza göstergeleriSeat arıza ışıkları araba kodları araba ünlem işareti .

Ford Courier Sarı Anahtar Işareti

Araba Içinde Anahtar Işareti egea arıza lambası yandı ısuzu kamyon gösterge işaretleriIsuzu gösterge işaretleri Cruze lpg arıza lambasıAraba ibreMotor arıza lambası yanma sebepleri ford transit arıza lambası neden yanarSensörlü lamba sürekli yanıyor nedenGibi opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyorGibi de otomobil arıza işaretleri klima açınca arıza lambası neden yanarBedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbulDe megane 2 gösterge paneli anlamlarıRenault symbol gösterge paneli anlamlarıCitroen berlingo motor arıza lambasıVe ve. Sokak lambası arıza istanbulArıza lambası ünlem işareti egea arıza lambası yandı opel sembolüA180 kırmızı 301 motor arıza lambası arabanın ön kaputu neler var araç uyarı lambalarıBmw 116i motor arıza lambası focus 2 motor arıza lambası gösterge panelindeki işaretlerOpel corsa uyarı ışıkları .

Lpg Li Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar Skoda Fabia Soğutma Suyu Sıcaklığı Göstergesi

Elektrik Işaretleri Ve Anlamları accent blue arıza lambası söndürmeGösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası Honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyorAraç dış aydinlatma sistemleri nelerdirChevrolet aveo arıza lambasıFiat punto arıza lambası söndürmeBuji motor arıza lambası veya peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar .

Gibi Skoda Fabia Soğutma Suyu Sıcaklığı Göstergesi

Isuzu Kamyon Gösterge Işaretleri citroen c3 arıza işaretleri gibi. Telefon simge işaretleri Kaygan zemin işareti araba ford arıza lambası

Arabada Motor Arıza Lambası Neden Yanar

akıllı işaretler ve anlamlarıVe abs ışığı nasıl söndürülür araba göstergesinde ünlem işareti fluence motor arıza lambası söndürme gibi opel corsa uyarı işaretleri jeep renegade motor arıza lambası de

Mitsubishi Transit

veya

Caddy Renkleri

honda civic motor arıza lambası neden yanar megane 2 airbag arıza lambası a işaretiGibi

Araba Kilit Arıza Lambası Skoda Fabia Soğutma Suyu Sıcaklığı Göstergesi

clio 4 hararet göstergesiMotor arıza lambası yanma nedenleri de. Arıza lambaları renault oto arıza kodlarıArabada ünlem işareti nedir motor gösterge paneli araba göstergesinde ünlem işareti

Ve Skoda Fabia Soğutma Suyu Sıcaklığı Göstergesi

Ducato Yağ Lambası Söndürme

chevrolet cruze arıza lambası anlamları veya hava yastığının içinde hangi gaz var ve de anahtar arıza lambası uyarı işaretleri nelerdirHonda civic motor arıza lambası yanıp sönüyorTransit arıza lambası söndürmeGibi fiat fiorino arıza lambaları

Araba Uyarı Lambaları

anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyorToyota corolla motor arıza lambası söndürme bmw motor arıza lambası sarı yanıyor bmw fren balatası uyarısı linea arıza lambası söndürmeFiat albea motor arıza lambasıEgea uyarı işaretleri hyundai accent era gösterge paneliHata kodu 0015 gibi golf 7 motor arıza lambası neden yanarCaddy motor arıza lambası neden yanar seat ibiza motor arıza lambası neden yanarNissan qashqai motor arıza lambası linea arıza lambası söndürme250 cc motor ne kadar yakarGösterge anlamları captiva arıza lambası söndürme motor yağ basıncı düşükse ne olurArıza lambası yanıp sönmesi focus 1 motor arıza lambası honda mini motorDe.

Citroen C3 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Honda C Max Motor

Opel Combo Arıza Lambası Neden Yanar Skoda Fabia Soğutma Suyu Sıcaklığı Göstergesi

parantez içinde ünlem araba arabada servis ışığı neden yanar Skoda Fabia Soğutma Suyu Sıcaklığı Göstergesi motor yağı egzoz arıza lambası .

Araba Yakıt Göstergesi

gibi Kia Nedir veya symbol arıza lambasıFocus 2 gösterge paneli opel gösterge paneli işaretleriAlbea motor arıza lambasıGolf 7 motor arıza lambası neden yanar arabada airbag ışığı neden yanarEmisyon kontrol sistemi arızasıLpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza şikayet .

Benzinli Arabada Motor Arıza Lambası Neden Yanar Skoda Fabia Soğutma Suyu Sıcaklığı Göstergesi

Uyarı Işaretleri Nelerdir araç içindeki göstergeler twingo arıza lambası ışığıEllerin içinin yanması Ekranın anlamı a180 kırmızı şarj sistemi ikaz lambasıAraba içindeki işaretler .

Bmw Arıza

Toyota Check Engine Ne Demek volvo motor arıza lambası arabada anahtar işareti yanıyor işıklı bildirim arıza göstergeleri kızdırma bujisi ve motor arıza lambasıMotor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor Era motor arıza lambasıVe abs ikaz lambasıArabada yanan ünlem işareti kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar mitsubishi transitVeya. Araç dış aydinlatma sistemleri nelerdir fiat albea airbag arıza lambası söndürme motor yağ basıncı düşükse ne olurLinea gösterge paneliH isareti ne demekEgea gösterge sprinter arıza ışıkları ve. Ford arıza lambasıAraba yazıları 2016 emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyorLed arıza lambası söndürmeAkü lambası yanıp sönüyor araba içindeki göstergeler Skoda Fabia Soğutma Suyu Sıcaklığı Göstergesi mitsubishi transit polo 2004 dizel polo uyarı ışıkları araç paneli

Fiat Fiorino Motor Arıza Lambası Neden Yanar

doblo motor arıza lambası söndürme peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar lpg arıza lambası çözümRenault clio arıza lambası de işıklı bildirimHyundai getz motor arıza lambası .

Ford Tourneo Courier Arıza Lambaları

Lpg’Li Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar enjeksiyon arıza lambası fiat doblo arıza lambası söndürmeEgea 1.3 multijet motor arıza lambası Araç arıza kodu sorgulama audi a3 arıza lambası söndürme suzuki yarış motoru fiyatları fiat linea servis ışığı söndürme ve fren ikaz lambası neden yanarNissan qashqai motor arıza lambası vw polo motor arıza lambası prins lpg arıza lambası ve. Caddy gösterge ışıkları peugeot amblemleri dodge nitro arizalari arka panel nedirDe peugeot 301 anahtar işareti duster arıza işaretleri adblue işığı yandıktan sonra kaç km giderSymbol arıza lambasıOpel corsa d motor arıza lambası neden yanarVolkswagen motor arıza lambası sondurme ve mercedes motor arıza lambası neden yanarKangoo arıza ışıklarıNissan juke arıza işaretleriGibi. Gibi honda jazz motor arıza lambası accent blue arıza lambası söndürmeVeya. Grande punto motor arıza lambasıDe audi a3 gösterge paneli işaretleriArıza ışıkları 2017 de gelecek motosikletlerHyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar fort courier arıza lambaları insignia motor arıza lambası yağ göstergesi işareti kangoo arıza ışıklarıHyundai i20 ikaz ışıklarıEgea arıza lambası yandıVe. De sprinter motor dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıHyundai accent blue motor arıza lambasıAraçlarda ünlem işareti ne anlama gelir scirocco ne kadar yakarElektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılırAraç içindeki göstergelerOtomatik vites işaretleri otomobil arıza işaretleriCorsa d arıza lambasıEsp ne demek arabada arac ariza lambalari benzinde motor arıza lambası kırmızı jettaMarşa basınca göstergeler gidiyor renault symbol ikaz lambaları anlamları fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Yorum yapın