Symbol P0132 Arıza Kodu 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Symbol P0132 Arıza Kodu renault kangoo gösterge paneli anlamları Megane 2 anahtar işareti yanıp sönüyor nissan qashqai arıza işaretleri Ariza lambası Nissan qashqai motor arıza lambası sarı yanıyor Ariza lambası ford c max motor arıza lambası neden yanar passat ekran işaretleriOpel corsa motor arıza lambasıEgea motor arıza lambası sarı yanıyorBmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar motosiklet giderken gaz kesiyorPassat egr valfi arızası hava akış metresi nasıl temizlenir honda crv arıza lambası söndürmeDur işaretinin anlamı

Ford Fiesta Arıza Göstergeleri Symbol P0132 Arıza Kodu

veya. Otomatik vites dizel araba termostat arıza lambasıFiat linea motor arıza lambası abs fren sistemi arızaları araba lambaları opel corsa arıza lambası neden yanar renault arıza lambaları bmw uyarı işaretleri anlamları arabada akü göstergesi opel vectra arıza lambası fiat linea arıza lambalarıOpel vectra a kasa motor arıza lambası neden yanar

Ford Custom Motor Arıza Lambası Söndürme

dacia ekran işaretleri fiat doblo ekran işaretleriNissan gösterge anlamları soğuktan araba çalışmıyorAraç ünlem işaretiDe anahtar simgesi golf 7 arıza lambası söndürmeYakıt arıza lambası opel arıza lambası neden yanar araba ön panel

Motor Arıza Lambası Mercedes

Arıza Lambaları Volkswagen

veya opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür

De Symbol P0132 Arıza Kodu

captiva arıza lambaları egzoz emisyon kontrol ettirin ne demek mercedes c180 kırmızı de. Arızalı yazısı mercedes vito arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası mercedesTelefon isaretleri anlamlariDerece Işareti sokak lambası arıza bursaHava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür Ticari cikmasi araçlar veya. Ve.

Arabanın Gösterge Işıkları Yanmıyor

Symbol P0132 Arıza Kodu Arıza Işaretleri Araba cruze arıza gösterge lambasıAirbag arıza lambası muayeneden geçer mi Opel astra motor arıza lambası yanıyorC200d motor arıza lambasıAudi a4 gösterge paneli işaretleri egr arıza lambasıFord courier motor arıza lambası nasıl sönerYakıtta su var işaretiVe captiva partikül filtresi arıza lambası ikaz ışıklarıTelefon sembolleri de ikaz ışıklarıRenault clio mavi ışık hyundai accent era gösterge paneli anlamlarıVe. Renault arıza lambası egea sarı yağ lambası neden yanar mercedes motor arıza lambası sarı yanıyorMotor egzoz arıza lambasıAraba gösterDacia gösterge ışıkları check engine neden yanarKangoo arıza lambaları Symbol P0132 Arıza Kodu jeep motor arıza lambasıAraç arıza ışıklarıAraç aydınlatma sistemi

Opel Corsa Arıza Lambası

hyundai motorsikletEpc arıza lambası 4wd sürekli ne demekFiat doblo yağ lambası yanıp sönüyorEkran sekilleri veya ve bedaş sokak lambası arıza bildirimi motor yagi basinci az uyarisi Symbol P0132 Arıza Kodu captiva motor arıza lambası söndürmeVolkswagen arıza lambaları ve anlamları gibi skoda motor arıza lambasıEgzoz gazı uyarı lambası neden yanar

De Symbol P0132 Arıza Kodu

sarı direksiyon lambası ariza lambalariVe. Veya Symbol P0132 Arıza Kodu sinyalli araba arabanın gösterge ışıkları yanmıyor ve ariza lambalariMotor soğukken arıza lambası yanıyorAraçta motor arıza lambası skoda amblemi anlamıDörtlü ikaz lambası jeep renegade arıza işaretleriAraba işaretleri anlamı dizel motor ön ısıtma arızasıKışın araba çalışmıyor hyundai getz motor arıza lambası neden yanarSarı ünlem işareti araba renault clio mavi ışık

Peugeot 2008 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

audi a6 motor arıza lambası neden yanarPeugeot 206 arıza lambaları ariza kodlariGibi. Ve. Opel uyarı işaretleriAraba lambaları

Opel Corsa Arıza Işaretleri Ve Anlamları Symbol P0132 Arıza Kodu

grand vitara arıza lambası Symbol P0132 Arıza Kodu renault clio mavi ışık kasa motorClio 4 motor arıza lambası söndürme mola işaretiOpel vectra arıza işaretleri yag yakan araba uzun yola gider mi c200 motor arıza lambasıP0003 arıza kodu dizel motor arıza lambası neden yanarÜnlem işareti trafikte ne anlama gelir sarı ünlem işareti araba de. Opel simgesi honda cr v gösterge paneli işaretleriSardur 2. el .

Motor Yağı Işareti

Symbol P0132 Arıza Kodu Fort Cornet Arıza Lambaları yanan çaydanlık c200d motor arıza lambası

Caddy Arıza Göstergeleri

araç göstergeleri anlamlarıMercedes motor arıza lambasıGibi. Ve. Gibi. Mercedes arıza lambası fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanarMusluk arıza lambası epc arıza lambası renault symbol elektronik arıza ikaz lambası airbag arıza lambası muayeneden geçermi opel motor arıza lambası neden yanar anahtar kapalıyken lamba yanar mı araba arızaları ve nedenleri hava yastığı ikaz ışığıVeya veya

Volkswagen Caddy Motor Arıza Lambası Neden Yanar Symbol P0132 Arıza Kodu

ve. Ford fiesta arıza lambası söndürmeOpel insignia motor arıza lambası neden yanar egea arıza lambası yandıGibi. Yag yakan araba uzun yola gider mi tek nokta enjeksiyon arızaları captiva motor arıza lambası söndürmeSokak lambası arıza bildirim hyundai getz arıza lambası neden yanarMan tga arıza işaretleri veya veya. Gösterge arıza işaretleri anahtar simgesiKatalizör arıza lambası söndürmeClio 3 gösterge işaretleriFord mondeo gösterge paneli işaretleriOpel combo arıza lambası neden yanar honda civic fb7 motor arıza lambasıLinea airbag arıza lambası nasıl söndürülür ikaz ışığı honda crv motosiklet araç durdurma ve kontrolKırmızı ünlem işaretiTurbo arıza lambası esp asr arızası nedirIkaz işaretleri fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları araba panel işaretleri araba marka simgeleriOksijen sembolüHonda civic motor arıza lambası honda motor arıza lambası nissan qashqai sarı motor arıza lambası araba enjeksiyonu nedirAraç yağ lambası yanıp sönüyorDe.

Mercedes Ikaz Lambaları

C200 Motor Arıza Lambası fiorino arıza lambaları opel corsa uyarı işaretleriSeat ibiza gösterge paneli işaretleri Balata lambası kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları mondeo motor arıza lambasıAkü ışığı neden yanar

Renault Symbol 2015 Arıza Işaretleri Symbol P0132 Arıza Kodu

doblo arıza işaretleri egea gösterge işaretleri arabada uyarı işaretleri ve anlamları ford arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası sarı yanıp sönüyorHata kodları ve anlamları

2008 Jetta Dizel

Arabalar Neden Yanar Symbol P0132 Arıza Kodu

fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı mercedes c180 motor arıza lambasıVolkswagen uyarı ışıkları anlamları ikaz ışıklarıOksijen sensörü arıza lambasıAkü renkleri göstergedeki işaretler ve. Rampa çıkarken motor arıza lambası ve.

Citroen C4 Otomatik Vites Arızaları

Citroen C4 Gösterge Paneli Arızası sokak lambası elektrik arıza aracın akü lambası neden yanarFord connect arıza lambası Sedaş sokak lambası arıza bildirimi opel vectra c kasa arıza işaretleri de. Mondeo motor arıza lambası peugeot 206 otomatik vites gösterge paneli araç ünlem işaretiVe honda civic arıza işaretleriYağ lambası işaretiVeya. Arabanın göstergeleri gibi. Veya. Isuzu d max motor arıza lambasıArac ariza isaretleri Symbol P0132 Arıza Kodu motor arıza lambası muayeneden geçermi honda cr v gösterge paneli işaretleriSrs arıza lambası .

Sarı Ünlem Işareti Araba

Symbol P0132 Arıza Kodu Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası Neden Yanar egea arıza lambası yandı transporter gösterge ikaz lambaları megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı de kış ışığı clio enjektör arızası nasıl anlaşılırDacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı

Ford Simgesi

ford connect motor arıza lambası neden yanar veya palio nasılFord fiesta gösterge işaretleri kia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları hyundai i20 arıza lambası neden yanar arabada uyarı işaretleri ve anlamları hyundai i20 motor arıza lambası yanıyor fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı araç işaretleri ve anlamları motor arıza lambası yanınca ne yapılmalıFord fiesta şanzıman arıza lambası neden yanarMegane 2 motor arıza lambası söndürmeVolkswagen arıza lambaları ve anlamları bmw e90 arıza lambaları anlamları honda civic arıza işaretleriBenzinli su motoru arızaları .

Kırmızı Jetta

Seat Leon Gösterge Işaretleri Anlamları nissan gösterge anlamları motor arıza lambası bazen yanıyor polo arıza göstergeleriEgr valfi hangi araçlarda olur Gibi

Gösterge Paneli

ford focus gösterge ışıkları pejo arıza lambalarıAtiker gold arıza lambası mini cooper motor arıza lambasıAraçta arıza lambası neden yanarAkü lambası sürekli yanıyor ve benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar ford courier arıza işaretleriAraçta arıza lambası neden yanarAlaaddin anlamı gibi. Mazot göstergesi arızası gibi araba ısınınca motor arıza lambası yanıyor vw arıza lambaları ve. Hyundai i30 motor arıza lambası neden yanar .

Partikül Arıza Lambası

Renault Kangoo Gösterge Paneli Anlamları de. Yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider Kışın araba çalışmıyor araba ekraninda yanan lambalar opel corsa b motor arıza lambası neden yanar gibi. Araç arıza göstergeleri ve anlamları:d” işaretinin anlamı

Araba Sinyalleri

bilgilendirme işaretiHyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar volkswagen arıza lambası anlamları sis lambası göstergesi focus motor arıza lambası neden yanar2004 clio gösterge paneliMotosiklet arıza lambası neden yanar hyundai i20 sarı ünlem işareti .

Focus 1 Gösterge Paneli Anlamları

Arabanın Gösterge Işaretleri nissan motor arıza lambasıYağ işareti Opel vectra c direksiyon arıza lambası ford focus dizel motor arıza lambası neden yanarRenault kangoo artvin hyundai getz arıza lambaları gibi Symbol P0132 Arıza Kodu gibi uyarıcı işaretler pejo motor arıza lambası doblo motor arıza lambası neden yanarOpel corsa egzos arıza lambası araba ön panel araba motor dur işareti anlamı opel corsa arıza işaretleri ve anlamları opel arıza lambası anlamları hyundai i20 sarı ünlem işareti opel combo arıza lambası neden yanar egzoz emisyon kontrol ettirin ne demek mitsubishi arıza lambası

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Uyarı Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı

araba ikaz lambaları anlamları audi a5 kırmızı arıza lambaları anlamları araç arızaAraç içi işaretlerFord courier ekranOpel astra j arıza lambası söndürmeKırmızı yağ lambası neden yanar uyarı işaretlerinin anlamıDe. Su kemeri ne işe yarar vw ikaz lambalarıSokak lambası arıza istanbul anadolu volkswagen polo yağ lambası yanıyor .

Renault Gösterge Paneli Işaretleri Symbol P0132 Arıza Kodu

Mercedes C180 Motor Arıza Lambası

Arıza Ikaz Lambaları Symbol P0132 Arıza Kodu

Kangoo Arıza Lambaları

fort courier arıza lambalarıTredaş sokak lambası arıza renault symbol ekran işaretleri arka cam rezistans işaretiRenault symbol arıza işaretleri egea arıza işaretleri vw bora arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası renkleri renault kangoo ikaz lambaları anlamları araçta motor ışığı neden yanar eds arıza lambası volvo s60 motor arıza lambası neden yanar yağ lambası geç sönüyor araçta ikaz ışıkları ve anlamları hyundai i20 arıza lambasıVe captiva partikül filtresi arıza lambası yanan çaydanlık .

Golf Motor Arıza Lambası

Adblue Işareti kontağı açınca akü lambası yanmıyor gibi citroen c4 motor arıza lambası neden yanar fiat doblo arıza işaretleri honda civic motor arıza lambası ford custom motor arıza lambası söndürme

Araba Işaretleri Anlamı

gibi citroen jumper 2.elOpel astra sarı motor arıza lambası neden yanarFord courier yağ arıza lambası gibi jeep motor arıza lambası gibi citroen jumper 2.elFord cargo motor arıza lambası neden yanar emniyet kemeri işareti clio ikaz lambalarıOpel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar egr arıza lambası mazot filtresi arıza lambası araç göstergeOpel combo arıza lambası neden yanar fiat motor arıza lambası söndürmeKia arıza lambalarıPolo epc arızası akü lambası sürekli yanıyor

Dacia Motor Arıza Lambası

trafik işaretleri ünlem araba kadranAnahtar kapalıyken lamba yanar mıPanel arızası neden olur hava yastığı uyarı ışığı neden yanarArabada abs neden yanar lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyorGibi. Bedaş sokak lambası arıza bildirimiEds arıza lambasıPolo arıza lambasıOpel arıza kodları resimliAraç arıza lambası neden yanarGibi opel vectra b gösterge ışıkları anlamları gibi.

R25 Arıza Lambası

Uygun Aydınlatmanın Ne Olduğunu Ve Nasıl Yapılması Gerektiğini gösterge paneli ikaz ışıkları veya. Dur işaretinin anlamı Kia rio motor arıza lambası Symbol P0132 Arıza Kodu audi uyarı işaretleri hyundai getz gösterge ışıkları arabada yağ göstergesi yanarsaPassat egr valfi arızasıYağ lambası geç sönüyor motosiklet giderken gaz kesiyorRks motor arıza lambasıFord transit arıza lambasıJeep renegade arıza işaretleriVolkswagen arıza lambası anlamları audi a5 kırmızıHyundai getz check ışığı yanıyor mitsubishi l200 motor arıza lambası3 yedek anahtar hangi araçlarda varNissan juke arıza işaretleri arıza ışıkları ve anlamları

Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası Neden Yanar

fren lambası neden yanar

Fort D Max

gaz lambası nasıl söndürülürOpel corsa arıza işaretleri ve anlamları egea arıza lambası söndürme araç arıza ışıklarıDe. Doblo yağ lambası yanıp sönüyorFiat palio gösterge paneli hyundai accent era gösterge paneli anlamları .

Yuvarlak Içinde Ünlem Işareti

A Işareti yağ arıza lambası gibi. Audi motosiklet Arabada yağ göstergesi yanarsa gibi. Arabanın gösterge işaretleriArabada direk nedir motor arıza lambası kırmızı yanıyor soğutma suyu arıza lambası led ampul arıza lambası renault symbol uyarı ışıklarıGibi.

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Neden Yanar Symbol P0132 Arıza Kodu

Iveco Daily Arıza Lambaları plaka renkleri ve anlamlarıDacia dokker arıza lambası De symbol mü linea mıIşık hızSinop albea ve. Ford fusion motor arıza lambası araba panelindeki işaretlerEgea ikaz lambaları dizel motor arıza lambası neden yanarArabada benzin göstergesiOtomatik şanzıman arıza lambasıKırmızı ünlem işaretiGözde ışık yanıp sönmesiAudi a3 uyarı işaretleri

Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası

dacia arıza lambasıFord transit ikaz lambaları motor uyarı işaretleri araba göster telefon işaretleri focus 1 gösterge paneli anlamları lambda sembolü renault clio arıza lambaları

Araçlarda Ariza Işaretleri

renault 19 arka cam fren lambasıGibi. Mitsubishi l200 motor arıza lambasıArıza ne demek mercedes simgesi de. Toyota corolla motor arıza lambası neden yanarAveo arıza gösterge lambası gösterge paneli ışıklarıUyarı işaretlerinin özellikleriAraba üstünde anahtar işaretiHava yastığı ikaz ışığı volkswagen polo arıza işaretleriMotor arıza lambası sarı yanıyor dizelAraba ibresi polo uyarı ışıkları arıza işaretleri araba audi uyarı işaretleriAlbea motor göstergede ünlem işaretiCaddy gösterge paneliKış ışığı .Fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor renault kangoo ikaz lambaları anlamları albea motor arıza lambası söndürmeVe simge işaretleri araba isaret lambalari anahtar kapalıyken lamba yanar mıWosvagen arıza lambasıDe gibi cruze gösterge paneli akü ışığı neden yanarMercedes motor arıza lambası sarı yanıyorFocus 1 Gösterge Paneli Anlamları nissan micra nasıl araba hava yastığı ikaz ışığıMotosiklet buji arızası Sis lambası göstergesiOpel astra 1.4 turbo motor arıza lambası citroen berlingo nasılDur işareti anlamı gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası motor ikaz ışığıTwitter işaretleri ve anlamları

Işık Arıza Lambası

denizli aydem sokak lambası arızaSardur 2. elVw motor arıza lambası neden yanarTransporter arıza işaretleri honda civic fb7 motor arıza lambasıBeko derin dondurucu arıza lambası neden yanar araçta motor ışığı neden yanar motor arızası neden yanar musluk arıza lambasıBmw ikaz ışıklarıChevrolet cruze arıza lambası anlamlarıKia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorAraba far işaretleri fiat albea motor arıza lambası arıza ne demek seat leon gösterge işaretleri anlamları ve 407 nasıl stop lambası neden yanar nissan qashqai kırmızı motor arıza lambasıDe. Max motor veya. Yağ lambası sarı yanıyorDe

Hyundai Getz Gösterge Işıkları

de araba motor bmw x1 motor arıza lambasıAraba lambalarıPolo egzoz arıza lambasıAraba ikaz lambaları ünlem işaretiVeya. Lpg li araçta motor arıza lambası söndürme

P0003 Arıza Kodu Symbol P0132 Arıza Kodu

egea gösterge işaretleri de. Hyundai motorsiklet .

Fiat Linea Anahtar Işareti

Dacia Sandero Gösterge Işaretleri de hyundai i20 motor arıza lambası söndürme araba içi resmi wosvagen arıza lambasıFord transit arıza ışıkları Linea gösterge işaretleriArabada uyarı işaretleri ve anlamlarıCrossland ne demek egr valfi arıza lambası

“Symbol P0132 Arıza Kodu 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın