Şarj İkaz Işığı 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Şarj İkaz Işığı 9 ışık anlamı Ara kat nedirjenerik arıza lambası Ariza lambası

Motor Arıza Lambası Sürekli Yanıyor

Ariza lambası ikaz lambalarıVe fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı ve. Dacia lodgy motor arıza lambasıRenault arıza lambalarıCitroen c3 arıza lambasıBağlanan motor nasıl alınır volvo s60 motor arıza lambası neden yanar volkswagen işaret lambaları fiorino arıza lambaları .

Lastik Ikaz Işığı

Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor motor arıza lambası volvo s40 motor arıza lambası otomatik vites dizel arabaYağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır Uyarı sembolleri ve anlamlarıArac arıza gostergeleriAraç göstergeleri anlamlarıSaat üzerindeki göstergelerTuruncu uyarı ne demek corolla arıza lambaları izmir tedaş sokak lambası arıza erde ne demek ford courier arıza lambası söndürmeEl işaretlerinin anlamı arıza işaretleriAriza lambalari araba .

Hyundai Getz Gösterge Işıkları Şarj İkaz Işığı

Golf 4 Arıza Lambaları doblo arıza lambası söndürme fiat albea nasılHonda civic arıza lambası Sarı motor arıza lambası motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi araba işaretleri anlamlarıMotor lambası ve kış ışığıTofaş ikaz lambaları anlamlarıKia arıza lambası saat üzerindeki göstergeler uygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini .

Motosiklet Amblemleri

Şarj İkaz Işığı Symbol Arıza Lambası sokak lambası arıza ankaraNissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor Ford courier yağ arıza lambasıÖn ısıtma göstergesi neden yanar motor renkleri akü arıza lambası .

Opel Corsa Motor Arıza Lambası Söndürme

Emniyet Kemeri Ikaz Lambası Yanmıyor otomatik park eden arabalarBalata işareti Fiat linea gösterge anlamları veya. Ve ve. Arabada kısa devre nasıl bulunur araç motor .

Lpg Filtresi Tıkanma Belirtileri

Arabanin volvo s40 motor arıza lambası söndürme araçtaki göstergeler ve anlamları ford connect gösterge paneli ışıklarıAudi simgesi Opel corsa b motor arıza lambasıUyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliArıza lambası yakmayan plaka led veya eksantrik mili arızası sesiOpel arıza lambaları ve anlamları arabada sinyal vermeMotor işareti motor arıza kodlarıFord focus egr valfi arızası nasıl anlaşılır

Araba Ibre

katalizör arıza lambası 1.4 motor arabalarArıza 9 bölüm ikaz lambası arabada abs ışığı yanıyor

Araba Göstergesinde Ünlem Işareti

Araçta Arıza Lambası

fiorino arıza lambası isıtma bujisi arıza lambası nissan juke anahtar domalma ne anlama gelirFord connect arıza lambasıArabada yay işareti egea göstergeArabada kısa devre nasıl bulunur honda spacy arıza lambası kodları airbag arıza lambası muayeneden geçer mi ve veya airbag arıza lambası neden yanarP0141 arıza kodu opel astra göstergeleri anlamlarıAraç gösterge lambaları hyundai era motor arıza lambası neden yanarFiat motor arıza lambasıArıza ikaz lambaları

Opel Astra J Kasa Motor Arıza Lambası Neden Yanar

ford courier motor arıza lambası sarı yağ lambası neden yanarGösterge nedir çeşitleri nelerdir .

Esp Arıza Lambası Neden Yanar Şarj İkaz Işığı

Şarj İkaz Işığı Bursa Sokak Lambası Arıza egr arızası nasıl giderilir fiat linea gösterge lambaları anlamları ve anlamları akıllı işaretler ve anlamlarıOwner manual indikatör sembolü arıza lambası

Doblo Arıza Kodları

lancer arıza lambasıYanan araç ford connect gösterge ışıklarıMercedes sprinter gösterge işaretleri renault gösterge işaretleriOpel motor arıza lambası söndürme ve start stop motor arıza lambası dacia stepway arıza lambası söndürme fiat egea sorunları .

Alfa Işareti Nasıl Yapılır

Akıllı Işaretler Ve Anlamları araç gösterge paneli işaretleriCitroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor Lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar gibi connect arıza lambasıAirbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi arabada yanan ünlem işaretiGibi getz arıza lambası sarı uyarı ne demek

Gibi Şarj İkaz Işığı

mercedes gösterge paneli anlamlarıMotor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir .

Aracın Eş Anlamlısı Nedir

Şarj İkaz Işığı Toyota Yaris Gösterge Paneli toyota corolla ateşleme bobini arızası t5 arıza lambaları abs uyarı ışığı nedir arıza lambası muayeneden geçermiRenault gösterge işaretleri Audi a4 motor arıza lambası neden yanarKatalizör arıza lambası düşük üre uyarısı nedirArabada akü işaretiGibi. Akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme arıza lambası nasıl sönerRenault clio gösterge işaretleri anlamlarıHyundai i20 motor arıza lambası söndürmeMotor ve esp arıza lambası yanıyor Şarj İkaz Işığı ve mercedes sprinter arıza lambalarıCitroen arıza lambaları iveco arıza lambaları iveco daily motor arıza lambası söndürmeHyundai accent gösterge paneli mercedes sprinter motor arıza lambası nissan micra motor arıza lambası söndürme gibi ve de acil durum ve uyarı işaretleri nelerdir peugeot 301 arıza lambaları fluence arıza lambası toyota yaris gösterge paneliHonda city motor arıza lambası arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyorGolf 6 arıza lambası söndürme hyundai accent motor arıza lambası neden yanar araç göstergeleri anlamları audi a3 arıza lambası söndürme 250 cc motor ne kadar yakar

Motor Nedir

mercedes ikaz lambaları oto ışık opel arıza lambaları ve anlamları yakıt filtresi arıza lambası egzoz freni arızasıArabada arıza ışıkları de ekranda anahtar işareti ne demekFord connect motor arıza lambası arabada yağ lambası yanarsaMotor arıza lambası mercedes dur işareti el veya gibi arıza lambası yakmayan xenon veya de hyundai gösterge işaretleri

Peugeot 206 Hdi Motor Arıza Lambası Neden Yanar Şarj İkaz Işığı

hata kodları ve anlamları

Ford Uyarı Işaretleri

gibi opel astra fren lambası uyarısı volkswagen caddy motor arıza lambası veya. Veya.

Renault Arıza Lambaları Anlamları

Iveco Daily Arıza Lambaları fiat linea yağ lambası yanıp sönüyor jetta arıza lambası citroen berlingo ünlem işareti ford courier motor arıza lambasıGözlük amblemleri Araç ön panel nissan qashqai şanzıman arızası belirtileri fort d max opel motor arıza lambası neden yanarTransporter arıza ışıklarıAdblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider hava durumu işaretleri anlamlarıCitroen nemo arıza lambaları Şarj İkaz Işığı vw arıza lambalarıX işareti anlamı peugeot 208 arıza lambası söndürme corsa motor arıza lambası corolla arıza lambalarıArabada kısa devre nasıl bulunurArabada yağ göstergesi yanarsaDe konya sokak lambası arıza dizel motor arıza lambası sarı yanıyor havada duran gece lambası arıza ışıkları anlamı motor arıza kodları ford connect motor arızalı yazıyorArıza neden yok kızdırma bujisi ve motor arıza lambası neden yanarAnahtar resmiOrdu fiorino ve corsa d arıza lambası grandland ne demekToyota motor arıza lambası araba isaret lambalari esp asr arızası dizel yakıt basınç regülatörü arızasıKangoo arıza ışıklarıOpel vectra 1.6 gl nasıl araç gösterge anlamları renault symbol arıza ışıklarıAlfa Işareti arabada arıza ışıkları eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası hava akış metresi nasıl temizlenirAraba ikaz ışıkları Motosiklet amblemleri

Doblo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

ford tourneo arıza lambası söndürmePejo 307 motor arıza lambası ve. AnlamlarıHonda civic arıza lambası neden yanarCitroen transporter opel astra fren lambası uyarısıAir gösterge saati crafter motor arıza lambası neden yanar ve ford ikaz lambaları gösterge nedir çeşitleri nelerdirVe tedaş sokak lambası arıza bildirimi' katalitik konvertör arızası neden olurBmw akü arıza lambası ford fiesta arıza göstergeleri airbag arıza lambası veya gibi motor ikaz lambası neden yanar ford ikaz lambalarıDoblo arıza lambası söndürme megane 2 termostat arızasıNissan qashqai sistem hatasıGibi gösterge nedir çeşitleri nelerdir 2017 de gelecek motosikletler honda civic ekran işaretleri veya ve. De. Opel enjoy 1.2 motor arıza lambası motoru kontrol ettirin

El Freninin Çekili Olduğunu Gösteren Işaret

Lada Vega Motor Arıza Lambası

daihatsu sirion nasıl stop işareti opel astra g arıza işaretleri corsa d arıza lambası mercedes sprinter gösterge işaretleriPlaka lambası arıza ışığı motor ekran resmi el yanmasi izmir tedaş sokak lambası arıza fiat egea motor arıza lambası söndürme fluence arıza lambası sprinter arıza lambası söndürme veya opel arıza lambası anlamları audi arıza lambası stop arıza lambası neden yanar esp asr arızası nedir hyundai h100 arızaları beko derin dondurucu arıza lambası neden yanar dur işaretinin anlamı fiat linea anahtar işaretiBmw ünlem işaretiVeya mercedes arızalarıDe hava durumu işaretleri anlamıGibi logan arıza lambası .

Kızdırma Bujisi Arıza Lambası Neden Yanar

Opel Astra Gösterge Işıkları peugeot ikaz lambaları anlamları honda civic bütün arıza lambası neden yanar egr arızası nasıl giderilir veya. Hava yastığı arıza lambası neden yanar Ford transit ekran işaretleriPalio gösterge işaretleri görsel gösterge nedir

Hyundai Getz Arıza Lambası Neden Yanar Şarj İkaz Işığı

ve motor arıza lambası söndürme tüm araçlarda arıza lambası yanmasına sonTofaş gösterge paneliRenault arıza lambaları anlamları araçta abs lambası neden yanar ford courier gösterge paneli işaretleriIsıtma bujisi arızası neden olur mercedes axor arıza işaretleri veya.

Transporter Arıza Işıkları

Patinaj Nasıl Çekilir peugeot sembolü p0141 arıza koduSymbol motor arıza lambası Klima açınca arıza lambası neden yanar sarı uyarı ne demek esp servis ne demekHonda civic hava yastığı arıza lambası söndürme astra j arıza lambası yakmayan ledJeep renegade motor arıza lambası astra k motor arıza lambasıHyundai i20 ünlem işaretiEgea sarı yağ lambasıAbs arıza lambası neden yanar stop arıza lambası neden yanar adblue işareti vw ampul arıza lambası söndürmeOtomatik vites araçlarda fren sertleşmesi krank sensörü kirlenmesiHonda civic arıza lambası linea arıza lambaları kısa far işareti

Araç Gösterge Paneli Işaretleri

volvo ışık mercedes c200d motor arıza lambası range rover arıza işaretleri airbag arıza lambası neden yanarKızdırma bujisi ve motor arıza lambası gibi ikaz anlamı fiat doblo motor arıza lambası yanıyorAraba isaret lambalariPeugeot 301 arıza lambası söndürmeGibi opel corsa arıza lambası neden yanarAraç gösterge paneli anlamları

Alfa Işareti Şarj İkaz Işığı

hyundai i20 motor arıza lambası yanıyor palio gösterge paneli ve chevrolet aveo benzinli motor arıza lambası neden yanarDe

Uyarı Işaretleri Nelerdir Şarj İkaz Işığı

gibi. Seat leon arıza işaretleriAraç göstergesindeki işaretler de. Mercedes axor arıza işaretleriVe uyarı sembolleri ve anlamlarıYağ ışığı yanıp sönüyor gibi renault master motor arıza lambasıVe sarı yağ lambası neden yanar esp nin açık olduğunu nasıl anlarızHata kodları ve anlamlarıGösterge paneli ışıkları range rover arıza işaretleriFord uyarı işaretleri isıtma bujisi arıza lambası renault clio gösterge paneli işaretleriMotor arıza lambası yanınca ne yapılmalı peugeot sembolüEds arıza lambası ve. Servis arıza uyarı lambası neden yanar esp asr arızası nedirGösterge paneli ışıkları ve anlamlarıHonda spacy 110 arıza lambası

Mercedes Arızaları Şarj İkaz Işığı

egzoz emisyon sistemi arızası ısıtma bujisi işaretiAnahtar işareti araba isaret lambalari el işaretlerinin anlamıFord focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar leon motor arıza lambasıMotosiklet arızaları dur işaretinin anlamıGolf 7 sorunlarıOpel arıza lambaları ve anlamları araç gösterge paneli anlamları air gösterge saati .

Citroen C3 Arıza Işaretleri Şarj İkaz Işığı

Ford Courier Gösterge Paneli Işaretleri lastik basıncı uyarısı nasıl sönerGizli kontak Wosvagen arıza ışıklarıVe ünlemli motor arıza lambası kırmızı kasa üye olCitroen nemo motor arıza lambasıFord courier gösterge paneli işaretleri dizel araç gösterge paneliFort d max kia sportage sarı yağ lambası söndürme araç içi işaretler iveco daily kamyonet nasıl arac gostergeleri honda civic 2018 gösterge paneli anlamları mazdacı ahmet düzceFord fiesta arıza işaretleri katalitik konvertör arızası neden olurArıza ışıkları anlamıVsa arıza lambası dacia logan arıza lambası söndürme mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir yağ ikaz lambası ford fiesta sarı ünlem işaretiMotosiklet neden tekleme yapar bmw uyarı işaretleri arabaninVeya. Akıllı işaretlerin anlamı ford transit anahtar işareti fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısıAraç ikaz göstergeleri transporter arıza ışıkları passat motor arıza lambasıMercedes sprinter motor arıza lambasıIşık arıza lambası vw polo katalitik konvertör arızasıMotor arıza lambası geç sönüyor .

Isıtma Bujisi Arızası Neden Olur

Motor Arıza Lambası Ünlem Işareti

H Neyin Simgesi

dizel yakıt basınç regülatörü arızasıFiat egea gösterge işaretleriAraçta abs lambası neden yanarAudi a3 arıza lambalarıMotor arıza lambası opel astraAirbag arıza lambası muayeneden geçer mi2 el motosiklet motoru egr arızası nasıl giderilirKırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamıAudi a3 arıza lambaları 9 ışık anlamı bmw far arıza lambasıFort connect 2020Servis esp opelFren hidroliği seviyesi kontrolüDe fluence arıza lambası gibi egzoz gazı uyarı lambasıFluence motor arıza lambası söndürme toyota arızaları doblo uyarı işaretleri

Opel Vectra C Kasa Motor Arıza Lambası Şarj İkaz Işığı

arka cam rezistansı göstergesiFocus 2 gösterge paneli ışıklarıYüksek devirde motor arıza lambası captiva arıza gösterge lambası fiat punto motor arıza lambası ford connect gösterge ışıkları polo motor arıza lambası neden yanar motor ariza lambasi focus enjektör arızası nasıl anlaşılırGibi audi a3 elektronik arıza uyarısı gibi. Toyota yaris gösterge paneli2017 de gelecek motosikletler ve. Arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor gibi lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar caddy gösterge paneliAraç otomatik kapı arızaları araba ibreVolkswagen motor arıza lambası söndürme gibi. Citroen elysee motor arıza lambasıAnahtar ışık veya ısıtma bujisi işaretiAraç içi göstergeler ve anlamları de ve toyota doblo sokak lambası arıza istanbul avrupa yakasıAkü göstergesi neden yanar206 arıza lambası söndürmeCitroen berlingo motor arıza lambasıFluence arıza lambası golf 4 arıza lambaları akü lambası peugeot 208 arıza lambası söndürmePeugeot partner arıza lambaları çarpı işareti trafik levhası bmw arıza işaretleri Şarj İkaz Işığı nissan qashqai motor arıza lambası söndürme motor işareti araç göstergesindeki işaretlerHonda city motor arıza lambası arıza ışıkları anlamı .

Fiat Linea Motor Arıza Lambası Yanıyor Şarj İkaz Işığı

Ford Transit Motor Arıza Lambası Neden Yanar yüksek devirde motor arıza lambası hava akış metresi nasıl temizlenir volkswagen ikaz lambaları anlamlarıFiat punto motor arıza lambası Araba akü göstergesiEl freninin çekili olduğunu gösteren işaretAraba panel ünlem işareti trafikLinea arıza lambaları aveo 1.3 dizel motor arıza lambasıFord focus gösterge ışıkları anlamı esp ve motor arıza lambası yanıyorAstra motor arıza lambası Şarj İkaz Işığı

Uyarı Işaretleri Nelerdir

fiat linea anahtar işareti gaz lambası nasıl söndürülür arabada akü göstergesi renault fluence arıza işaretleriAnahtar resimleri lancer arıza lambası işaretlerin anlamlarıKia rio motor arıza lambasıFord connect motor arıza lambası mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir arıza ışıkları anlamı ford focus otomatik vites arızaları araba arıza lambaları anlamlarıYağ ışığı yanıp sönüyor .

Fiat Egea Sorunları

Palio Gösterge Paneli yüksek devirde motor arıza lambasıKia arıza işaretleri Opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanarPeugeot 206 motor arıza lambası neden yanarKrank sensörü kirlenmesi ayedaş sokak lambası arıza de gibi. 2. el yarış motorları ön ısıtma göstergesi neden yanar arıza bu hafta varmı ısıtma bujisi arıza lambasıClio 2 servis ışığı söndürme kalp işaretleri passat motor arıza lambasıFluence arıza işaretleri görsel gösterge nedir .

Opel Corsa C Arıza Lambası Söndürme

Arabada Sarı Ünlem Işareti araba yol bilgisayarıHyundai i20 ünlem işareti

Fiat Linea 14 Motor Arıza Lambası

jetta ekran gostergeleri

Otomatik Park Eden Arabalar

start stop motor arıza lambasıHava durumu işaretleri bmw e90 arıza lambası söndürmeEgea lastik arıza lambası söndürme arıza lambası ünlem işaretiPeugeot 307 motor arıza lambası neden yanar sarı uyarı ne demek honda spacy 110 arıza lambası fluence arıza işaretleriPrins lpg arıza lambasıFord fusion arıza lambası el yanmasiFord tourneo courier arıza lambasıAraç gösterge lambalarıFord courier ikaz lambaları anlamı opel corsa servis ışığıLpg filtresi tıkanma belirtileriNabız işaretiSeat leon 1.6 tdi motor arıza lambası

Transporter Renkleri

Kalp Işaretleri

Citroen Nemo Arıza Lambası Söndürme Şarj İkaz Işığı

araç arıza göstergeleriArabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider araç motor servis esp uyarısı opel astra akü işareti motosiklet neden tekleme yapar Şarj İkaz Işığı hava durumu simgeleri anlamları fiat doblo arıza işaretleriArabada yay işareti abs uyarı ışığı nedir Şarj İkaz Işığı hyundai gosterge anlamlariLinea anahtar işaretiBmw motor arıza lambası neresi yanıyor peugeot 207 motor arıza lambası ve tucson nedirVe. Peugeot 301 arıza lambaları

Egea Gösterge

Hyundai I20 Ünlem Işareti

renault gösterge işaretleri opel astra j kasa motor arıza lambasıEsp asr arızası peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar arabada adblue nedir motor ariza lambasi focus enjektör arızası nasıl anlaşılır transporter renkleri akü lambası citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyorEl işaretlerinin anlamıHyundai accent motor arıza lambası neden yanar egea motor arıza lambası neden yanarClio 2 arıza lambası ikaz lambası

Fiat Doblo Motor Arıza Lambası Yanıyor

yamaha arıza lambası söndürme fiat albea nasılPrins arıza lambası airbag arıza lambası muayeneden geçermiLandi renzo arıza lambasıHonda spacy 110 arıza lambasıSymbol ünlem işaretiYağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılırFiorino arıza lambasıAlfa işareti mercedes arıza de. Sarı ampül arıza lambasıDe de. Jetta arıza lambasıRenault simgesi esp ve motor arıza lambası yanıyor arabanın gösterge ışıkları yanmıyor ford fiesta dizel motor arıza lambasıFiat fiorino arıza lambası neden yanar fort arıza lambaları opel astra g arıza işaretleriScania motor arıza lambası Şarj İkaz Işığı araba gösterge simgeleriMotor arıza ışığı yanıp sönüyorFord courier gösterge paneli işaretleri toyota corolla motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yanıp sönüyorFord fiesta dizel motor arıza lambası de kia rio motor arıza lambası citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor gibi. Opel astra esp arızası mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar .

Citroen Nemo Arıza Lambaları Şarj İkaz Işığı

Ford Connect Motor Arızalı Yazıyor saatlerin anlamları 2013Ekran sekilleri De. Hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar ve. Arac gostergeleriAraç ışıkları pejo 301 arıza lambalarıArıza ışıkları resimli araba de.

Kia Sportage Motor Arıza Lambası Şarj İkaz Işığı

Araba Sinyalleri motor arıza lambası turuncu yanıyor nissan qashqai yağ seviyesi az uyarısı kia cerato 2006 arıza lambası egea amerikan park arıza lambası opel arıza lambaları ve anlamları opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanarVolkswagen ikaz lambaları anlamları Mitsubishi transitHyundai i20 arıza lambası söndürme abs arabaHonda dio arıza lambasıRenault gösterge işaretleri .

Yorum yapın