Jenerik Arıza Lambası Neden Yanar 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Jenerik Arıza Lambası Neden Yanar volvo s40 motor arıza lambası Clio gösterge işaretleritransporter gösterge ikaz lambaları Ariza lambası

Fiat Linea Anahtar Işareti Jenerik Arıza Lambası Neden Yanar

Ariza lambası arac arıza gostergeleri

Audi A5 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

gibi toyota corolla gosterge anlamlari araç arıza lambasıOpel astra hata kodları opel corsa hız göstergesi çalışmıyorVeya.

Duster Ekran Işaretleri

Jenerik Arıza Lambası Neden Yanar Bmw E90 Arıza Lambaları Anlamları ve hyundai getz arıza lambaları dodge nitro arizalari volvo s40 motor arıza lambası symbol ikaz lambaları linea yağ lambası yanıp sönüyor citroen c4 arıza lambası söndürmeFord transit anahtar işareti nedir Arabada yuvarlak içinde ünlem işareti audi arıza lambası anlamları ve focus motor arıza lambası yanıp sönüyorVolkswagen ekran işaretleriPassat b6 motor arıza lambası audi a6 arıza göstergeleri citroen c elysee anahtar işareti araba gostergeleri ve anlamlari ekranın anlamıPolo 1.2 tdi motor arıza lambası araç arıza lambaları araba yazıları 2017Gibi Jenerik Arıza Lambası Neden Yanar honda spacy arıza lambası kodlari motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir opel astra motor arıza lambası neden yanar mitsubishi l200 arıza lambaları Jenerik Arıza Lambası Neden Yanar nissan juke kaydırma veya. Nissan qashqai anahtar pili el freni lambası neden yanar .

Jenerik Arıza Lambası Neden Yanar

Arac Ariza Isaretleri mini cooper motor arıza lambası opel gösterge paneli işaretleri duster arıza lambası arıza ışıklarıArabada gosterge işaretler Citroen jumper da ne motoru varVeya.

Bmw X1 Motor Arıza Lambası

Fiat Albea Airbag Arıza Lambası Söndürme ford focus motor arıza lambası söndürme de. Araba lastik basıncı uyarısı Megane 1 gösterge paneli anlamları hava filtresi arıza lambası ariza isaretleri Jenerik Arıza Lambası Neden Yanar ve seat motor arıza lambasıVe.

Ford Transit Arıza Işaretleri Jenerik Arıza Lambası Neden Yanar

Jenerik Arıza Lambası Neden Yanar Nissan Micra Arıza Lambası Söndürme ünlem işareti olan trafik levhası hyundai accent blue motor arıza lambası akü şarj ikaz ışığı yanıyorsaRenault anlamı Opel gösterge işaretleri peugeot 206 motor arıza lambası söndürmeHonda fd6 motor arıza lambası arabada abs ışığı neden yanarGolf 5 arıza lambası söndürme .

Chevrolet Cruze Arıza Lambası Yanıyor

Daihatsu Sirion Nasıl honda motor arıza lambası neden yanarIşarettir Nissan note alınır mı Jenerik Arıza Lambası Neden Yanar opel vectra c kasa arıza göstergeleri Jenerik Arıza Lambası Neden Yanar volkswagen ekran işaretleri araba lambaları audi motor arıza lambasıDoblo arıza kodları arabada motor arıza lambası connect arıza lambalarıBmw e90 motor arıza lambası söndürme

Oksijen Sensörü Motor Arıza Lambası

fren hidrolik seviyesi göstergesiHava filtresi arıza lambasıEds arıza lambası audi a4 gösterge paneli işaretleri motor arıza lambası yanmıyorEra motor arıza lambası hyundai i20 gösterge işaretleriBmw motor düşük üre uyarısıÜnlem trafik levhasıArabada anahtar işareti opel astra arıza lambası söndürme egzoz gazı uyarı lambası arabalar neden yanarAraba panel motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor otomobil ikaz lambaları albea motor arıza lambası söndürme sis farı göstergesi fort courier arıza lambalarıVe ford arıza lambasıSokak lambası arıza takip 2008 jetta dizel airbag arıza lambası yanıyor ve. Trafikte carpi isareti nedir

Ford Tourneo Courier Gösterge Paneli Işaretleri Jenerik Arıza Lambası Neden Yanar

veya. De citroen elysee motor arıza lambası .

Opel Corsa 13 Cdti Arıza Lambası

Arabada Turuncu Ünlem Işareti veya. Arabada dimmer ne demek Wolksvagen gösterge işaretleri gibi ve. Wolksvagen gösterge işaretleriToyota arıza lambalarıAraç gösterge panelleriCaptiva partikül arıza lambasıScania g 420 gösterge paneliTrafik levhaları ve anlamları 2014Fiat doblo gösterge paneli işaretleri .

Qashqai Motor Arıza Lambası Söndürme

Captiva Motor Arıza Lambası Söndürme araba gösterge ışıkları anlamları fiat egea benzin göstergesi veya. Dacia dokker arıza lambası söndürme Nissan qashqai kırmızı motor arıza lambasıFord focus gösterge anlamları Jenerik Arıza Lambası Neden Yanar

Volkswagen Jetta Arıza Işaretleri

i arıza lambasıNissan almera motor arıza lambasıMotor ikaz lambasıYakıt filtresi uyarı ışığı neden yanarAraba gösterge .

Otomatik Vites Arıza Lambası Yanıyor Jenerik Arıza Lambası Neden Yanar

Ayedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi arıza ışıkları anlamı de fiat fiorino arıza işaretleri isuzu kamyonet gösterge işaretleri traktör arıza lambaları honda civic 2020 gösterge paneli işaretleriDikkat işaretleri Araba uyarı lambaları araba sembol gibi veya. Astra g motor arıza lambası motor uyarı ışığı neden yanar motor yağ kapağı açık kalırsa opel corsa hata kodlarıCitroen c4 otomatik vites arızaları gibi yamaha delight arıza lambası söndürme nissan cvt şanzıman sorunları araç arıza sembolleri veya araba ikaz lambaları ünlem işareti araç arıza lambası neden yanar yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanarHyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorAraç arıza lambası neden yanar volkswagen polo gösterge paneli anlamlarıTrafik levhaları ve anlamları 2014 renault anlamı

Enjeksiyon Arıza Lambası

mercedes sprinter arıza lambaları anlamlarıCitroen c4 motor arıza lambası söndürme Jenerik Arıza Lambası Neden Yanar duster ekran işaretleriOpel corsa c arıza lambasıAralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir audi q5 motor arıza lambası Jenerik Arıza Lambası Neden Yanar arıza neden final yapiyorVeya. Araç arıza lambası anlamlarıFord connect motor arıza lambası söndürmeVe opel vectra arıza işaretleriPassat nasıl arac ikaz lambalariMotor egzoz arıza lambası nissan motor arıza lambası neden yanar fiat fiorino arıza işaretleri honda spacy arıza lambası kodları turbo arıza lambası hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor ısıtma bujisi arıza lambası sepaş sokak lambası arıza bildirimi

Audi Motor

Isuzu D Max Arızaları Jenerik Arıza Lambası Neden Yanar

Pcx 2021 Arıza Lambası

fiat linea gösterge paneliIsuzu kamyon motor arıza lambası megane 3 motor arıza lambası arac arıza gostergeleri otomobil gösterge işaretleri linea ampul arıza lambası söndürmeBmw e46 arıza lambası söndürmeAraba özellikleri anlamları renault elektronik arıza ikaz lambası ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyorVolkswagen polo ikaz lambalarıMotor arızaları dizel ısıtma lambası yanıp sönüyorFord fiesta motor arıza lambası

Audi Arıza Işaretleri Anlamları Jenerik Arıza Lambası Neden Yanar

arac gosterge isiklari anlamlari motor arıza lambası nasıl sönerAdblue göstergesi opel corsa gösterge paneli anlamları marea motor arıza lambası araçta panel nedir honda civic 2020 gösterge paneli işaretleri işaret sembolleriVe kizdirma bujisi ve motor arıza lambası volkswagen ekran işaretleriDacia sandero ısıtma bujisi arızası toyota doblo gösterge lambaları fluence anahtar arıza lambası volkswagen arıza işaretleriPassat egr arızası partikül lambası hararet göstergesi neden yanar gösterge lambaları megane 2 motor arıza lambası neden yanar arıza lambası muayeneden geçermiVolkswagen motor arıza lambasıAralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir golf 4 arıza lambalarıYüksek devirde motor arıza lambasıVeya.

Captiva Gösterge Işaretleri Jenerik Arıza Lambası Neden Yanar

Egea Arıza Lambası Yakmayan Plaka Led gibi en iyi kurye motoru hangisi şanzıman arıza lambası arıza gösterge işaretleri dacia logan arıza lambası söndürmeCitroen c4 arıza kodları Citroen c3 hararet göstergesi de gibi / işareti ne demekArabanın yağ lambası neden yanarSarı motor ışığı neden yanarMercedes a180 motor arıza lambası veya.

Arıza Lambası Işareti Jenerik Arıza Lambası Neden Yanar

Uyarı Işaretleri ışık lambaları i20 motor arıza lambası yanıyor işarettirCitroen xsara motor arıza lambası Anahtar resmiFluence arıza lambası neden yanarFord transit ikaz lambalarıMitsubishi arıza lambası

2008 Jetta Dizel

Opel Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

araba motor ışığı neden yanar .

Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar Jenerik Arıza Lambası Neden Yanar

Hyundai H100 Gösterge Paneli Anlamları araçta gösterge işaretleri fiat egea arıza sembolleriFord transit arıza işaretleri Symbol motor arıza lambası toyota corolla motor arıza lambası sondurmeDacia ekran işaretleriDireksiyon arıza lambası opel arıza işaretleri ve anlamları opel combo arıza lambaları ve anlamları veya veya nissan qashqai anahtar pili transit motor arıza lambası söndürmeGibi. Doblo yağ lambası söndürmeAraç motor arıza lambası volkswagen polo ikaz lambaları araba motor ışığı neden yanarRenault symbol arıza işaretleriHonda motor arıza lambasıBmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar dur işaretinin anlamı ford focus otomatik vites arızalarıKrank mili arızaları nelerdir nissan juke bilinmeyen özellikleri opel vectra gösterge paneli arızası fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları ve. Telefon ekran ışığı sürekli yanıyorGüvenlik sembolleri lpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor audi arıza lambasıDenizli aydem sokak lambası arızaFluence arıza lambasıVe arka cam rezistans işaretiMedaş sokak lambası arıza araba kaygan zemin işareti honda motor arıza lambası neden yanar .

Jetta Gösterge Işıkları

Oto Motor Tamiri Nasıl Yapılır araç motor arıza lambasıOpel astra hata kodları veya.

Nissan Juke Kaydırma

Landi Renzo Arıza Lambası

arıza sembolleri veya ateşleme modülü arızasıGibi. De. Mercedes motosiklet mercedes sprinter motor şekildeki güvenlik uyarı dur işaretinin anlamı wosvagen gösterge işaretleri

Egzoz Arıza Lambası

ısuzu d max arızalarıAraba panel göstergeleriMotor arıza ışığı yanıp sönüyor araç göstergeleriDoblo arıza kodlarıHava durumu sembolleri ve isimleri lpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor .

Ford Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Egzoz Gazı Uyarısı nissan micra arıza lambası söndürme oksijenin sembolüAraba gösterge anlamları Arabada devir göstergesi peugeot 207 motor arıza lambasıConnect yazısı opel arıza işaretleri ve anlamlarıDizel motorlu aracın gösterge panelinde motor arıza ışıklarıAlfa simgesi saatlerin anlamları 2013 .

Motor Ikaz Lambaları

Cam Suyu Işareti bursa sokak lambası arıza bildirimi de ford focus i işaretiYağ seviye sensörü arızası Renault symbol ikaz ışıklarıAracin gosterge panelleriAudi a4 motor arıza lambasıAdblue uyarısıRenault symbol gösterge paneli işaretleri tourneo connect yazısı ve. Esp nin açık olduğunu nasıl anlarız Jenerik Arıza Lambası Neden Yanar citroen c4 arıza kodları2 el h100 vito motor arıza lambası söndürme ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamları opel astra h motor arıza lambası arabanın ekranındaki işaretler citroen c4 motor arıza lambası neden yanar şarj sistemi ikaz lambası ve. Toyota corolla gosterge anlamlari opel astra k motor arıza lambası dizel araç motor arıza lambası neden yanar seat leon arıza ışıkları esp off ne demek hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar uzun far işareti .

Fluence Arıza Lambası Neden Yanar Jenerik Arıza Lambası Neden Yanar

Transporter Gösterge Ikaz Lambaları ateşleme bobini arıza lambası Jenerik Arıza Lambası Neden Yanar mitsubishi arıza lambası fiat linea servis ışığı söndürme araba ışıkları anlamı ford courier ikaz lambaları honda motor arıza lambası neden yanarAbs uyarı ışığı Linea yağ lambası yanıp sönüyor opel corsa d arıza lambası ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıGösterge lambalarıIx35 motor arıza lambası de audi a3 motor arıza lambası de arabanın ön göstergeleri .

Ford Focus I Işareti Jenerik Arıza Lambası Neden Yanar

Arabanın Ekranındaki Işaretler honda jazz motor arıza lambası araç içi işaretler motor arıza lambası yanıp sönüyor gösterge nedir çeşitleri nelerdirDacia dokker arıza lambası söndürme Audi a3 arıza lambası söndürmeDizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı ışık arıza lambası citroen c4 motor arıza lambası neden yanarAudi a3 direksiyon arıza lambası veya. Esp devre dışı ne demekSokak lambası arıza bildirim ikaz alarm işaretleri ve anlamları lpg arıza lambası nasıl sönerArabada airbag ışığı neden yanarArabanın ön göstergeleri focus 1 arıza lambası havada duran gece lambası .

Honda Civic Fb7 Motor Arıza Lambası Jenerik Arıza Lambası Neden Yanar

Trafik Levhaları Ve Anlamları 2014 ve citroen jumper 2. Hyundai arıza işaretleri elArabadaki hyundai h100 gösterge paneli anlamlarıPolo arıza lambası söndürme araba motor arızaları nelerdir

Golf 5 Direksiyon Arıza Lambası

arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk opel astra hata kodlarıVw arıza lambası .

Renault Symbol Ünlem Işareti

Ankara Sokak Lambaları Arıza Telefonu megane 2 gösterge paneli arızasıYag gostergesinin yanmasi El freni ikaz lambası neden yanarTüplü arabada motor arıza lambası connect yazısıArabadaki göstergeler ve anlamları fiat linea ikaz lambalarıYakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar gibi audi arıza işaretleri anlamları c200 motor arıza lambasıVe. Polo motor arıza lambası opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyorPeugeot 308 motor arızası uyarısıLastik arıza göstergesiElektronik kaydırma arıza işaretinin anlamıAt resimli araba

Fren Balatası Işareti

honda crv arıza işaretleriAkü işaretinin yanmasıKatalizör motor arıza lambası araç ekran göstergeleri ve anlamlarıPeugeot 306 motor arıza lambasıFord tourneo courier motor arıza lambasıMotor ikaz ışığıMotor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyorVeya hyundai accent blue gösterge anlamlarıMotosiklet arıza lambası neden yanarDizel araç gösterge paneli araba ekranında ünlem işareti honda crv ikaz lambaları araba uyarı lambaları a işareti ne anlama gelir hyundai accent blue motor arıza lambası açı işaretleriAraç içi işaretlerÜnlem trafik levhası .

Sis Farı Göstergesi

Citroen C3 Hararet Göstergesi fluence motor arıza lambası neden yanarAdblue göstergesi Renault simgesiArıza ışıkları anlamı motor ikaz lambaları peugeot 207 motor arıza lambası .

Ve Jenerik Arıza Lambası Neden Yanar

Bmw X1 Motor Arıza Lambası gösterge anlamlarıAudi motor arıza lambası Audi motor arıza lambası söndürme megane 2 gösterge ışıklarıIşıklar motosikletFord focus motor arızası neden verirFord focus dizel motor arıza lambası gibi. Vosvogen arıza lambaları veya linea enjektör arıza lambası yağ seviye sensörü arızasıFiat linea 1.3 multijet arıza lambası fiat albea airbag arıza lambası söndürme toyota uyarı işaretleri toyota auris gösterge paneli anlamları

Honda Civic Gösterge Paneli Işaretleri Jenerik Arıza Lambası Neden Yanar

Hyundai Tucson Gösterge Paneli Işaretleri Jenerik Arıza Lambası Neden Yanar

Açı Işaretleri

motor soğukken arıza lambası yanıyorAracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? işaretleri ve anlamları linea ampül arıza lambası söndürme anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi fren hidroliği işaretiRenault symbol elektronik arıza ikaz lambasıQ7 arıza lambaları hava durumunda sonsuzluk işareti ne demek gibi. Park nissan 2 elVeya.

Opel Astrada Arıza Lambası Neden Yanar

Arabada Airbag Işığı Neden Yanar arabada eps ışığı yanıyorOpel corsa ikaz lambaları Veya

Fluence Arıza Lambası Söndürme

ford connect motor arıza lambası yanıyorAraç sembolleriLinea airbag arıza lambası nasıl söndürülürFiat punto motor arıza lambası söndürme opel corsa hız göstergesi çalışmıyor veya. Motor işareti neden yanar 2 el h100 ford tourneo courier motor arıza lambasıArabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider araç motor arıza lambası arabada anahtar işaretiTelefon ekranındaki işaretler

Ford Focus Egr Valfi Arızası Nasıl Anlaşılır

Ford Ikaz Lambaları

fluence motor arıza lambası söndürme arıza neden yokFren hidrolik seviyesi göstergesiHyundai arıza ışıklarıClio arıza lambalarıLinea ampül arıza lambası söndürme kaygan yol arıza lambasıOpel astra esp ve motor arıza lambası yanıyorI arıza lambasıAraçta arıza lambası neden yanar

Ikaz Ne Demek

Ford Transit Ikaz Lambaları Jenerik Arıza Lambası Neden Yanar

at resmi olan araba seat leon arıza lambalarıMotor arıza lambası kendiliğinden söner mi Jenerik Arıza Lambası Neden Yanar

Palio Arıza Lambaları

veya. Polo yağ lambası yanıp sönüyor ford fiesta motor arıza lambası veya. Hyundai getz check lambası neden yanar motor arıza oksijenin sembolüAraç arıza kodları ve çözümleri fren hidrolik seviyesi göstergesi ve akü yeşil ışık yanmıyor arabada gösterge işaretleriHyundai i20 gösterge işaretleri ford dizel motor arıza lambası neden yanarBuji kablosu arızası nasıl anlaşılır c180 kırmızıHyundai accent blue arıza lambalarıFluence arıza lambası neden yanar seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar arabada gösterge işaretleriGösterge işaretleri ve anlamları Jenerik Arıza Lambası Neden Yanar opel corsa d arıza lambasıArıza lambası muayeneden geçermi dacia sandero ikaz ışıklarıCaptiva partikül filtresi arıza lambası

Hyundai Era Motor Arıza Lambası Neden Yanar

audi a4 gösterge paneli işaretleriVe. Işıklar Motosiklet gibi. Elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı Araç uyarı işaretleri ve anlamları Jenerik Arıza Lambası Neden Yanar jeep motor arıza lambasıJetta gösterge ışıkları gibi ikaz

Opel Corsa D Arıza Lambası Jenerik Arıza Lambası Neden Yanar

uzun far işareti araba motor işaretleriUzun far işareti arabanın renk kodunu öğrenme toyota check engine

Kizdirma Bujisi Arıza Lambası Jenerik Arıza Lambası Neden Yanar

doblo arıza kodları lpg motor arıza lambası araç arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza telFiat arıza lambası söndürme symbol arıza lambası connect motor arıza lambası .

Araçta Gösterge Işaretleri

Renault Kangoo Gösterge Paneli Işaretleri

Fiat Fiorino Arıza Işaretleri

araba göstergeleri işaretleriVolkswagen polo gösterge paneli anlamları motor sinyali arabanın arıza lambası neden yanar .

Qashqai Bilinmeyen Özellikleri

Araba Uyarı Lambaları rs200 motor arıza lambasıTelefon ekranındaki işaretler Opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyorPolo motor arıza lambası neden yanar hyundai accent blue arıza lambalarıKızdırma bujisi arıza lambası turuncu ünlem işareti arabaNissan qashqai akü fiyatları yuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelir chevrolet aveo arıza lambası otomobil arıza lambalarıFiorino arıza lambası söndürme kaygan yol arıza lambası fiat albea airbag arıza lambası söndürme volkswagen arıza göstergeleriAraba motor ışığı neden yanar skoda fabia motor arıza lambası yanıp sönüyor honda crv ikaz lambalarıVeya. Ford courier anahtar arıza lambası lpg motor arıza lambası nasıl söndürülür crossland ne demekDe. 2 el motosiklet motoruMotorsiklet arızaları punto motor arıza lambası neden yanarToyota auris gösterge paneli anlamları .

De Jenerik Arıza Lambası Neden Yanar

Hyundai Getz Motor Arıza Lambası Söndürme hyundai ix35 motor arıza lambası gibi. Honda spacy 110 arıza lambası Otomobil ikaz lambaları .

Polo Motor Arıza Lambası

Renault Motosiklet araç yakıt göstergesi volvo motor sistemi servis gerekli uyarısı gibi gibi veya alaaddin anlamı 2006 toyota corolla 1. Connect yazısı 4 d 4d terra yorumArabanın motoru yanarsa ne olurAriza lambasi neden yanip soner yanan araçBursa sokak lambası arıza caddy gösterge işaretleriDe opel corsa gösterge paneli citroen motor arıza lambası söndürme ford courier anahtar işareti arabadaki .

Honda Arıza Lambası Jenerik Arıza Lambası Neden Yanar

Asr Araba opel astra arıza lambası söndürme opel corsa hararet göstergesi ve arabada motor arıza lambasıAnkara sokak lambası arıza bildirimi Ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür araçlarda motor arıza lambası neden yanarÜçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir audi a3 gösterge paneli medaş sokak lambası arıza Jenerik Arıza Lambası Neden Yanar mercedes sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyor p0103 arıza kodu gösterge anlamları citroen c3 arıza işaretleri araba kısa far nasıl açılır audi a3 uyarı işaretleri ve. Veya

Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır

citroen c3 arıza lambasıVolkswagen transporter gösterge paneli anlamlarıArka cam rezistans işareti renault symbol yakıt tüketimi göstergesiKamera arizalari ve çözümleri gösterge işaretleri ve anlamlarıCitroen berlingo arıza lambası söndürmeOpel astra lpg motor arıza lambasıAraçta ünlem işaretiBmw gösterge işaretleri de. Esp ne demek arabadaVeya. Gibi. Arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürkVe polo motor arıza lambası neden yanar cruze lpg arıza lambası fiat linea gösterge paneliNissan qashqai anahtar pili

Yorum yapın