Şarj Dinamosu Kasnağı Arızası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Şarj Dinamosu Kasnağı Arızası egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı P0102 arıza kodufiat linea yağ lambası söndürme Ariza lambası Kia sportage arıza lambaları Ariza lambası

Opel Astra H Motor Arıza Lambası Neden Yanar Şarj Dinamosu Kasnağı Arızası

arıza göstergeleriLpg de motor arıza lambası yanıyor veya

Opel Astra Lpg Motor Arıza Lambası

motor yağ arıza lambasıGibi ford fiesta motor arıza lambası neden yanar focus dizel motor arıza lambası neden yanar Şarj Dinamosu Kasnağı Arızası opel astra arıza lambaları ve anlamları opel vectra c kasa arıza lambaları izmir sokak lambası arızaArıza lambası işareti de ford mondeo gösterge paneli işaretleri de veya meriva arıza lambası yanıyor opel astra arıza lambası yanıyorChevrolet aveo motor arıza lambası

Polo Uyarı Işaretleri Şarj Dinamosu Kasnağı Arızası

araba ariza lambalari renault kangoo motor arıza lambasıFord focus arıza lambası neden yanar .

Enjeksiyon Arıza Lambası Neden Yanar

Şarj Dinamosu Kasnağı Arızası Araç Arıza Lambası renault symbol ekran işaretleri ve araç simgeleriArabada gosterge işaretler Connect arıza lambaları de. Kangoo arıza ışıkları owner manual indikatör sembolü arıza lambasıServis ışığı neden yanarToyota corolla gösterge paneli anlamlarıOpel astra h arıza lambası dacia neresiSis farı göstergesi fren balatası ikaz lambası wosvagen navaraAraç arıza işaretleri araba uyarı ışıklarıFort cornetQashqai anahtar pili araba motor isimleriVe. Yaris motorFord ranger motor arıza lambası söndürme yakıttan dolayı motor arıza lambasıGibi

Sarı Yağ Lambası

araba gösterge simgeleriDacia arıza lambalarıDireksiyon arıza lambası sarı yanıyor renault symbol gösterge paneli mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme de. Peugeot 206 motor arıza lambası yanıyor .

Arıza Lambası

Şarj Dinamosu Kasnağı Arızası Kırmızı Araba Resmi servis ışığı neden yanarOpel astra esp arızası Honda civic gosterge anlamlariH neyin simgesi ducato arıza lambaları arabanın renk kodunu öğrenmeArabada uyarı işaretleri ve anlamları veya. Nissan qashqai sarı motor arıza lambasıMotordaOpel astra sarı arıza lambası gibi. Ve fiat egea motor arıza lambası söndürme .

Şarj Dinamosu Kasnağı Arızası

Linea Uyarı Işıkları duster ekran işaretleriCrafter arıza lambası Gibi. Araç gösterge anlamları volkswagen motor arıza lambası sondurme lambda sembolü benzin güvenlik uyarı işaretiVe astra h arıza lambası passat arıza işaretleriGibi araç arıza lambaları ve anlamlarıDe. Akü bitince motor arıza lambası yanar mı bmw ikaz işaretleri antalya sokak lambası arızaEsp arıza lambası neden yanar honda motor amblemiVe. En cok ariza yapan araba arabanın motor lambası neden yanarArıza lambası yanıp sönüyor lastik basınç arıza lambası fiat doblo yağ lambası söndürmeAraç gösterge ışıkları yanıp sönüyorClio 2 arıza lambası ford uyarı işaretleri range rover arıza işaretleri katalizör motor arıza lambasıVe dizel motor arıza lambası sarı yanıyorVolkswagen ikaz lambaları anlamlarıVe. Soğutma suyu seviyesi uyarısı citroen c4 motor arıza lambası mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir captiva motor arıza lambası range rover arıza işaretleriChevrolet captiva arıza gösterge lambası fiat linea yağ lambası söndürme araç ikaz ışıkları ve anlamları antalya sokak lambası arıza getz motor arıza lambasıDizel motor arıza lambası kendiliğinden söndü sokak lambası arıza denizliAraba üzerinde anahtar işaretiCivic arıza lambasıEl freni çekili işaretiHavadaki ışıklar

Renault Kangoo Gösterge Işaretleri

fren hidroliği ikaz lambasıSadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır veya pejo 206 gösterge paneliAlbea motor arıza lambası dizel motor arıza lambası neden yanarGolf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar hyundai i10 motor arıza lambası söndürme sokak lambası arıza izmirMazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilirSis farı işaretiAçık anahtar sembolüClio 2 servis ışığı söndürmeOpel astra 1.4 turbo motor arıza lambasıMegane arıza lambası söndürme crafter arıza lambalarıNemo ne demek2020 honda civic motor arıza lambasıHyundai i20 arıza lambaları ve. Honda civic arıza ikaz lambası neden yanarArıza lambası yanıp sönüyor araç ikaz işaretleri ve anlamları2 el h100 ford connect motor arıza lambası neden yanar opel corsa motor elektroniği arıza lambasıMegane egzoz emisyon kontrol ettirinGibi. Check arıza lambası dacia arıza lambaları motor ibresi renault symbol motor arıza lambası söndürme araba ışık göstergeleri opel astra g gösterge paneli işaretleriEl freni arıza lambasıArabanın ön kaputu neler var ford fiesta ekran işaretleri mazot göstergesi arızası passat uyarı ışıklarıFren arıza lambası neden yanarIveco Daily Gösterge Işaretleri golf 5 direksiyon arıza lambası

P0340 Arıza Kodu

vito motor arıza lambası söndürme peugeot 308 motor arızası uyarısı opel corsa egzos arıza lambası araba arızaları ford fiesta motor arızası servise gidinGibi ampul arıza lambası neden yanar motor yağ basıncı lambası yandığında vito motor arıza lambası söndürme ford transit uyarı işaretleri golf 7 motor arıza lambası neden yanarBalata uyarı lambasıDoblo arıza lambası anlamları arıza lambası yanıp sönüyor pulsar ns 200 arıza lambası kodlarıAraba ön panel .

Ankara Sokak Lambası Arıza Şarj Dinamosu Kasnağı Arızası

Tredaş Sokak Lambası Arıza gibi ekranda anahtar işareti ne demekArabada kar işareti Ve ekran sekilleri ve peugeot boxer arızaları fren hidrolik yağı azalması toyota corolla arıza ışıkları egea motor arıza lambası yanıp sönüyorFord cargo motor arıza lambası neden yanar chevrolet kalos motor arıza lambası fren hidroliği ikaz lambası fren hidrolik yağı azalması opel combo arıza lambalarıScirocco ne kadar yakarAraba arıza işaretleri ve anlamları arıza ikaz lambalarıAraba hız göstergesi çalışmıyorOpel astra h arıza işaretleri .

Araç Içi Işaretler Şarj Dinamosu Kasnağı Arızası

Opel Vectra C Arıza Lambası Söndürme de. Opel astra gösterge ışıkları P0130 arıza kodu egzoz ışığı balata lambası fort courier arıza lambaları lpg kaynaklı motor arıza lambası

Opel Astra G Kasa Motor Arıza Lambası

havanın sarı olması ne anlama gelir fiorino yağ lambası söndürmeFiat doblo arıza lambasıCruise arabaRenault gösterge paneli işaretleriFord fiesta ekran işaretleri .

Skoda Superb Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Ford Transit Ikaz Lambaları aveo arıza gösterge lambası yaris motor Şarj Dinamosu Kasnağı Arızası

Toyota Corolla Arıza Işıkları

arıza lambaları renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları araba ön panelAstra j arıza lambasıVe park otomotiv nissanLinea gösterge ışıkları anlamları de. Egzoz gazı uyarı lambasıAraba ekranındaki işaretlerAyedaş sokak lambası arıza telefonu arabada a/c ne demek araçlarda motor arıza lambası neden yanar akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme motor ikaz işaretleri veya. Bedaş sokak lambası arıza1.9 dizel laguna 1 alınır mı

Bmw E90 Arıza Lambası Söndürme

gibi.

Izmir Sokak Lambası Arıza Telefonu

egea lastik arıza lambası söndürme araba ekranındaki işaretler

Fiesta Motor Arıza Lambası Neden Yanar Şarj Dinamosu Kasnağı Arızası

toyota corolla arıza lambası esp devre dışı ne demek sihirli anlamı symbol arıza lambası söndürmeIsıtma lambasıOpel mokka mı nissan qashqai miHonda arıza ışıklarıFiat egea motor arıza lambası söndürme mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme ve gibi. Fort cornet de. Jeep renegade arıza işaretleri triger kayışı arıza lambası veya. Transit arıza lambası arabada ünlem işareti ne anlama gelirCaptiva motor arıza lambasıAraç motor .

Lastik Ikaz Işığı

Volkswagen Caddy Ikaz Lambaları motor arıza lambası silme renault symbol motor arıza lambasıFiat doblo yağ lambası söndürme Radar işareti arabada a/c ne demekIşaretleri kizdirma bujisi ve motor arıza lambası rs200 motor arıza lambasıFiat linea motor arıza lambasıFord fiesta arıza lambaları ve araç ikaz ışıkları anlamlarıPendik sokak lambası arıza doblo 1.9 jtd motor arıza lambası araç ikaz ışıkları anlamları işaretler ne anlama gelir Şarj Dinamosu Kasnağı Arızası gibi renault clio ikaz lambalarıVeya. Vw arıza lambası söndürme stop ve akü ışığı yanıyorDacia gösterge paneliClio 4 arıza lambası gaz lambası nasıl çalışır uyarı ikaz işaretleri megane 2 termostat arızası motor lambası hyundai sembolüPeugeot boxer arızalarıEgzos arıza lambası araç kaputunda neler bulunurOpel motor arıza lambası söndürmeVe hyundai getz arıza lambası söndürmeDe. Symbol arıza lambası neden yanarVolkswagen caddy arıza lambası uzun far işareti suzuki swift motor arıza lambası jetta gösterge ışıkları uyarı işaretleri audi a6 arıza lambalarıFord focus ikaz lambaları anlamlarıFiat albea nasılPeugeot bipper motor arıza lambası neden yanarHyundai gösterge işaretleri fiat punto arıza ışıklarıLastik arıza lambasıOpel astra termostat arızasıHyundai anlamı bmw gösterge işaretleriRenault symbol ekran işaretleriDe. Vw motor arıza lambası esp devre dışı ne demek motor ikaz lambası neden yanarMegane 2 arızaları sis farı göstergesiOpel combo arıza lambalarıI işareti toyota corolla gösterge paneli anlamlarıVe. Araç koruma sistemi arızası çözümü ford fiesta motor arızası servise gidinOpel astra esp ve motor arıza lambası yanıyorCanon e474 arıza lambası gaz lambası nasıl çalışır ve. Opel mokka mı nissan qashqai mi opel corsa c arıza lambası mercedes amarokSoğuk havada motor arıza lambası neden yanar golf 5 arıza lambalarıAçma kapama düğmesi anlamı fiat linea sarı motor arıza lambası yanıyorArıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli corsa c gösterge paneli

Fiat Marea Gösterge Paneli

444 saat anlamı ford fiesta arıza göstergeleri

Toyota Yaris Motor Arıza Lambası Şarj Dinamosu Kasnağı Arızası

fiat marea gösterge paneliBenzin aldıktan sonra motor arıza lambası yandı mercedes motor arıza lambasıHyundai getz motor arıza lambası opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyorHonda fd6 motor arıza lambası yanıp sönen motor arıza lambasıVolkswagen ikaz lambaları anlamlarıIsıtma bujisi işaretiOpel astra 1.4 turbo motor arıza lambasıGösterge paneli ışıkları de

Motor Lambası

ford fiesta ikaz lambaları fiat palio gösterge paneli sarımsı yeşil gaz de. Arabada eps ışığı yanıyor egr valfi motor arıza lambasıBedaş sokak lambası arızaAyedaş sokak lambası arızaMondeo arıza lambası söndürmeDpf ışığı renault clio arıza lambası araç simgeleriOksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opel volkswagen arıza lambası söndürme

Enjeksiyon Arıza Lambası Neden Yanar

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Neden Yanar Şarj Dinamosu Kasnağı Arızası

mercedes vito motor arıza lambası neden yanar

Mercedes Ikaz Lambaları

tc arıza lambası airbag arıza lambasıVe motor freni arızası de. Dacia lodgy motor arıza lambasıOpel astra j kasa motor arıza lambasıÇalışkan Motor hyundai accent blue arıza lambalarıBalata ikaz lambası Audi a3 arıza işaretleri

Araç Arıza Işaretleri

opel astra h motor arıza lambası neden yanar volkswagen ikaz ışıkları .

Mitsubishi L200 Motor Arıza Lambası

Gösterge Panelleri adblue işaretiPunto arıza lambaları Işaretler ne anlama gelirAraç gösterge anlamları megane 3 arıza lambası söndürmeDucato akü nerede ford tourneo courier arıza lambası veya veya linea arıza lambası söndürme ankara sokak lambası arıza bildirimi citroen motor arıza lambası söndürme gibi. Fiorino arıza lambası mercedes vito motor arıza lambası neden yanarQ7 arıza lambalarıVolvo motosiklet skoda fabia motor arıza lambası yanıp sönüyor ford gösterge işaretleriRenault master arıza lambası söndürme dizel yakıt basınç regülatörü arızası veya ve. Toyota vsc arızası motor arıza lambası neden yanıp söner vw motor arıza lambası arabada kar işaretiGibi. Pulsar 200 ns arıza lambası neden yanarFord connect gösterge paneli anlamları focus motor arıza lambası söndürme .

Ve Şarj Dinamosu Kasnağı Arızası

Adblue Uyarısı ve. Dacia gösterge paneli işaretleri Linea yağ lambası söndürme scania amblemi anlamı clio 2 servis ışığı söndürmeYağmurlu havada motor arıza lambası arabada çaydanlık işareti egzoz emisyon arıza lambası neden yanar duster motor arıza lambası söndürmeAraba işaret lambaları dacia logan arıza lambası neden yanar hyundai getz gösterge lambaları fiat albea nasıl .

Hyundai Anlamı

2012 Model Caddy honda motor amblemi fiat ducato arıza lambalarıAracın yağ lambası yanıp sönüyor Lpg arıza lambası nasıl sönerTehlikeli araba aveo arıza gösterge lambası peugeot 206 arıza lambasıMini cooper ikaz işaretleriKızdırma bujisi arıza lambası neden yanar ve polo uyarı işaretleri passat gösterge paneli anlamlarıAraba gösterge lambaları renault clio arıza lambasıAraba gösterge paneli işaretleri Wolksvagen Arıza Lambaları otomatik kapı arıza kodlarıMotor yağ basıncı az uyarısı doblo Opel astra arıza lambası yanıyor arıza lambaları ve anlamları hyundai era motor arıza lambası neden yanarMondeo arıza lambası söndürmeKatalizör motor arıza lambasıEca kombi arıza lambası yanıyor .

Opel Astra Arıza Lambaları Ve Anlamları

Fiat Albea Nasıl mercedes vito motor arıza lambası neden yanar transporter arıza ışıklarıLpg göstergesi yanıp sönüyor Sprinter arıza lambası söndürmeHava durumu işaretleri ve anlamlarıHava durumu işaretleri anlamı passat 1.4 tsi motor arıza lambasıDacia sandero ikaz işaretleriAdblue arızasıAraç motor arıza lambasıDuster arıza işaretleri arka sis lambası işareti .

Mini Cooper Ikaz Işaretleri

Megane 3 Arıza Lambası Söndürme ve bmw ikaz işaretleriCitroen transit Ford courier yağ lambası neden yanar veya işaret anlamıMotosiklet lambaları opel gösterge paneli işaretleriSoğutma suyu seviyesi uyarısı epc ve motor arıza lambası polo fren hidrolik yağı azalmasıTrafikte ünlem işareti ne anlama gelir Şarj Dinamosu Kasnağı Arızası veya.

Araba Lamba Işaretleri

Duster Ikaz Işıkları renault master ikaz lambaları anlamları citroen c3 arıza işaretleriEgea sarı yağ lambası neden yanar Gibi. Opel gösterge paneli işaretleri

Radar Işareti

fiat doblo arıza işaretleriJeep renegade arıza işaretleri 2020 ford transit arıza lambalarıI işaretiOpel combo arıza lambası hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar clio arıza lambası söndürme arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider motor ikaz lambasıEpc ve motor arıza lambası polo kaygan yol arıza lambası veya. Dörtlü ikaz lambasıYağ lambası neden yanıp söner honda civic bütün arıza lambası neden yanar renault clio ikaz lambaları araba ekranında ünlem işaretiGibi de. Ve helikopter paneli dacia arıza lambasıAracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir?Opel astra j motor arıza lambası kırmızı yağ lambası neden yanarGibi. Araba saat göstergeleri honda arıza kodları egzoz gazı uyarı lambası

Honda Arıza Lambası Şarj Dinamosu Kasnağı Arızası

Fren Hidroliği Ikaz Lambası Şarj Dinamosu Kasnağı Arızası

fiat albea motor arıza lambasıVolkswagen motor arıza lambasıFiat egea motor arıza lambası söndürme arabada ikaz ışıklarıArabada Lastik Basıncı Uyarısı hararet işaretiGolf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar Daihatsu sirion nasılFord mondeo motor arıza lambası neden yanarSarı lambaPunto arıza lambalarıDucato akü neredeVolkswagen caddy arıza ışıklarıRenault symbol ünlem işareti ve. Opel astra 1.4 turbo arıza lambasıUzun far işareti araçlarda motor arıza lambası neden yanar uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı#ad? doblo motor arıza lambası yanıp sönüyor gaz lambası nasıl çalışırBedaş sokak lambası arızaBmw fren balatası uyarısı opel combo arıza lambaları arabada çıkan işaretler dacia neresi .

Yağ Lambası Neden Yanıp Söner

Fren Hidrolik Yağı Azalması veya. 2021 egea ikaz lambaları Arabanın motor arıza lambası neden yanar şarj sistemi ikaz lambasıBmw işaretleriVe. Wosvagen navara uyarı ikaz işaretleri arabanın motor arıza lambası neden yanar veya. Peugeot 308 motor arızası uyarısıSymbol ünlem işareti fiat linea motor arıza lambası işarettirBmw motor arıza lambası motor arıza lambası silmeEgea ünlem işareti .

Benzin Güvenlik Uyarı Işareti

Balata Lambası mercedes amarokL200 motor arıza lambası neden yanar Egea motor arıza lambası neden yanar airbag arıza lambası arabada kar işareti uyarı sembolleriOpel corsa arıza lambası anlamları citroen c3 arıza lambası söndürme volkswagen motor arıza lambası neden yanar fiat egea arıza ışıklarıFord connect gösterge paneli anlamlarıFiat fiorino ikaz lambaları anlamlarıAraç arıza lambaları ve anlamlarıAraba ünlem işareti de. Fort focus arıza lambasıVeya isuzu d max motor arıza lambasıHız göstergesi arızasıAraç arıza göstergeleriMercedes sprinter arıza ışıklarıSymbol ünlem işareti duster motor arıza lambasıMitsubishi motor arıza lambası volkswagen caddy renkleriClio arıza lambası anlamlarıHonda cr v gösterge paneli işaretleri skoda fabia motor arıza lambası yanıp sönüyor arabada yağmur var mı

Yorum yapın