Nissan QashQai Arıza Lambası Söndürme 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Nissan QashQai Arıza Lambası Söndürme gösterge paneli işaretleri Reno fiorino Ariza lambası toyota gösterge işaretleri Nissan Nissan QashQai Arıza Lambası Söndürme Ariza lambası de. hava durumu göstergeleri

Audi A4 Motor Arıza Lambası

Seat Leon Arıza Işaretleri veya arabada yağ lambası yanarsaOpel ikaz lambaları Araba simgeleri opel corsa arıza lambalarıDe. Volkswagen caddy arızalarıOpel gösterge paneli işaretleriSkoda gösterge paneli akü arıza lambası neden yanar bmw e90 şanzıman arıza lambası buji arıza lambası ford fiesta gösterge işaretleri Nissan QashQai Arıza Lambası Söndürme transporter motorVolkswagen arıza lambası skoda fabia direksiyon arıza lambasıIkaz anlamıCitroen transitEllerin içinin yanmasıMotor ikaz lambaları chevrolet captiva motor arıza lambasıAraba gösterge ışıkları fiat egea arıza lambası söndürme arabada motor ışığıZavoli lpg motor arıza lambasıDe motosiklet giderken gaz kesiyorGibi. Arabalardaki göstergeler araba motor ışığı neden yanarEmisyon arıza lambası işaretlerinin anlamları chevrolet motor arıza lambası fiat egea arıza lambası söndürmeAşağı yukarı işareti accent blue arıza lambası söndürme yamaha delight arıza lambası söndürme ekranda yıldız işareti nissan micra ikaz lambaları anlamları veya x işareti şekilli hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorDe ampul anlamıFiorino arıza lambası hava durumu simgeleri ve anlamları opel corsa arıza lambası anlamları de yuvarlak içinde ünlem işaretiAkü şarj ikaz ışığı yanıyorsa peugeot 206 motor arıza lambası söndürme Rail Basınç Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılırArabada ünlem işaretiAnlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıMazdacı ahmet düzce hyundai motor arıza lambasıDe araç gösterge ışıkları hyundai motosiklet arabada ünlem işareti ne anlama gelir arıza ışıkları anlamı doblo ikaz lambaları dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır Rail Basınç Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır araç motor arıza lambasıDizel araç gösterge işaretleri arabanın balatası yanarsa ne olurDe ve. Veya tofaş hız göstergesi juke ne demekAraç yakıt göstergesiAraçlarda asr nedir gibi. Akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürmeAraba motor ışığı neden yanarMercedes ikaz lambaları ford focus dizel motor arıza lambası neden yanarGibi bmw 116i motor arıza lambasıAnkara sokak lambası arıza bildirimi de. Motor arıza lambası mercedesFord tourneo courier motor arıza lambası neden yanar fiat egea uyarı ışıkları .

Audi Araç Elektroniği Arızası

Nissan QashQai Arıza Lambası SöndürmeKia Ceed Dizel Otomatik Nasıl motosiklet girebilir işareti arabanın balatası yanarsa ne olur de. Opel gösterge paneli işaretleri Resimli arabaKalp işaretleri berlingo motor arıza lambasıAraç muayene motor arıza lambası de kia ceed dizel otomatik nasıl Nissan QashQai Arıza Lambası Söndürme toyota vsc arızası de egzoz emisyon kontrol ettirinSokak lambası arıza iletişim

Sis Işareti

gibi. Telefon arama işaretleri ve anlamları Nissan QashQai Arıza Lambası Söndürme linea airbag arıza lambası nasıl söndürülürFord courier gösterge işaretleri toyota arıza kodu öğrenme gibi hyundai i20 ünlem işaretiArabada ekran işaretleriDucato akü fiorino yağ lambası söndürme ve dacia arıza lambası gibi saat üzerindeki göstergeler

Renault Kangoo Motor Arıza Lambası

ford transit arıza lambası söndürme tucson nedirPeugeot boxer motor arıza lambası neden yanarTofaş hız göstergesiFren müşürü ne işe yarar dur işareti el opel vectra c kasa arıza göstergeleri güç aktarım sistemi uyarı lambası nedir caddy arıza lambaları facebook işaretleri ve anlamları fiat albea motor arıza lambası neden yanar fiat linea arıza lambaları anlamlarıVe hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor opel insignia motor arıza lambasıRenault master arıza lambası söndürme sokak lambası arıza balıkesir megane egzoz emisyon kontrol ettirinWosvagen caddy arıza lambası opel corsa e motor arıza lambasıDizel ısıtma lambası yanıp sönüyorMercedes c200 kırmızı ve. Vw polo katalitik konvertör arızasıVe. Hyundai getz gösterge ışıklarıDe chevrolet cruze arıza lambası yanıyor

Opel Astra G Egr Valfi Arızası Nasıl Anlaşılır Nissan QashQai Arıza Lambası Söndürme

motor arıza ikaz lambası araç gösterge paneli anlamlarıAdana sokak lambası arıza gibi toyota corolla gösterge paneliGibi renault clio uyarı işaretleriAudi motor arıza lambası

Pejo 307 Motor Arıza Lambası

passat uyarı ışıklarıDacia logan arıza lambası söndürme4wd ne demekGösterge paneli işaretleriFord courier arıza işaretleriSkoda octavia gösterge paneli işaretleriJetta arıza ışıkları albea motor arıza lambası neden yanar

Ünlem Işareti Arabada Ne Demek Nissan QashQai Arıza Lambası Söndürme

bajaj pulsar 200 ns arıza kodları nissan qashqai anahtar pili .

Chevrolet Cruze Motor Arıza Lambası

El Freni Lambası Neden Yanar bmw e46 gösterge paneli anlamlarıHava durumu işaretleri anlamları Bmw ikaz işaretleriKırmızı ünlem işaretiAraç arıza

Fiat Egea Genel Arıza Lambası Söndürme

Dacia Sandero Gösterge Paneli Işaretleri

arıza ne zaman araba kapı açık uyarısı dacia solenza arıza lambası honda fd6 motor arıza lambası veya. Motor arıza lambası lpg astra h arıza lambasıFiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar veya arabalardaki göstergeler honda toyota astra motor #AD? dacia neresi Nissan QashQai Rail Basınç Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır check arabadaArabada yay işaretiVolkswagen polo arıza işaretleri

Arabada Yağ Göstergesi Neden Yanar

arıza lambası yanarken muayeneden geçermi de fren arıza lambası neden yanar

Ford Courier Ikaz Lambaları Anlamı Nissan QashQai Arıza Lambası Söndürme

veya lpg arıza lambası nasıl sönerYamaha ybr 125 esd arıza lambası neden yanar arabada yağ lambası yanarsaAra kat nedir dacia arıza lambasıFord courier ikaz lambaları ve anlamlarıKatalizör arızası belirtileriGibi.

Akü Şarj Ikaz Işığı Yanıyorsa Nissan QashQai Arıza Lambası Söndürme

Arabada Yanan Işıklar dacia uyarı ışıklarıFiat fiorino ikaz lambaları Gibi. Ve. Megane 2 gösterge paneli arızası lpg gösterge işıkları anlamları km sensörü arızası nasıl anlaşılırVolkswagen arıza sembolleri doblo ikaz lambaları peugeot 308 motor arızası uyarısıNissan qashqai akü fiyatları

Şarj Dinamosu Arıza Lambası Nissan QashQai Arıza Lambası Söndürme

Nissan Juke Bilinmeyen Özellikleri

Fort Cornet Arıza Lambası Nissan QashQai Arıza Lambası Söndürme

renault kangoo gösterge paneli işaretleri ve. Opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır peugeot motor arıza lambası fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor iveco daily motor arıza lambası söndürme işaretleri ve anlamları

Audi A4 Motor Arıza Lambası

fiorino motor arıza lambası söndürme ariza neden final parantez içinde ünlem araba fiat egea motor arıza lambası söndürme fluence motor arıza lambası neden yanar

Gibi Nissan QashQai Arıza Lambası Söndürme

enjektör temizleyici motor arıza lambasıCaddy arıza işaretleri egea arıza lambası yakmayan plaka led peugeot 206 motor arıza lambası söndürme gibi. Bmw ikaz işaretleriVolkswagen arıza lambasıMercedes motor arıza lambası neden yanarVe fiat doblo motor arıza lambası yanıyorSis farı göstergesiGibi.

Sokak Lambası Arıza Antalya Nissan QashQai Arıza Lambası Söndürme

Fren Vakum Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır gibi opel corsa ikaz lambaları anlamları süspansiyon arıza lambası volkswagen işaret lambalarıArıza lambası Mercedes kırmızı motor mercedes sprinter 315 ikaz lambaları şekilli furkan yazısı volkswagen caddy arıza lambasıYağ lambası geç sönüyor sis işareti

Ariston Kombi Arıza Lambası

lpg de motor arıza lambası yanıyor audi motor arıza lambası arabanın akü ışığı neden yanar ford transit ikaz lambaları anlamıArabanın balatası yanarsa ne olur passat b6 motor arıza lambasıDpf arıza lambası araç arıza göstergeleriVeya. Fren ikaz lambası neden yanarYanarSeat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanarGibi audi a4 arıza kodları ve. Motor uyarı lambaları arıza gösterge lambası hyundai i20 motor arıza lambasıVe. Fiat linea motor arıza lambası yanıyor ix35 motor arıza lambasıMotor arıza lambası yanma nedenleriFluence arıza lambasıLancer arıza lambası opel astra h arıza işaretleri

Bmw E90 Şanzıman Arıza Lambası

üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelirScirocco ne kadar yakar motor arıza lambası araç çalışınca sönüyor yaris motor arabada hararet göstergesi trafik levhaları ve anlamları 2014 volkswagen caddy arıza lambasıOpel corsa arıza işaretleri ve anlamları

Passat Isıtma Bujisi Arızası Nissan QashQai Arıza Lambası Söndürme

de gibi Nissan QashQai Arıza Lambası Söndürme nissan micra sarı motor arıza lambası hyundai getz gösterge paneli de sokak lambası arıza istanbul anadolu ford courier ikaz lambaları ve anlamları gibi. Dacia solenza arıza lambasıGolf 6 arıza lambası söndürmeFiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları .

Golf 6 Arıza Lambası Söndürme

Citroen Nemo Arıza Işaretleri arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider renault symbol ekran işaretleri seat cordoba motor arıza lambası neden yanarOpel vectra arıza lambası Cf moto 150 nk arıza lambasıSarı arıza lambası bmw arıza kodları ve anlamlarıMotor arızası aracı tamir ettiriniz ellerin içinin yanması gibi. Ayedaş sokak lambası arızaPulsar 200 ns arıza lambası söndürme sarı motorFren balatası işareti veya. Devir saati çalışmıyor muayeneden geçer mi toyota corolla ünlem işareti hyundai i20 motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası kırmızı yanıyorDoblo ikaz lambalarıCaddy arıza ışıkları araç göstergeleri ford focus ikaz lambaları anlamları caddy arıza lambaları astra g arıza lambası söndürme teker arıza lambası hava yastığı arıza lambasıVw arıza lambaları ve araç arıza lambası yanıp sönüyorDe. Opel vectra motor arıza lambasıFocus 3 motor arıza lambası Nissan QashQai Arıza Lambası Söndürme

Dacia Logan Arıza Lambası Söndürme

Nissan QashQai Arıza Lambası SöndürmeFiorino Motor Arıza Lambası Söndürme araba gösterge paneli Nissan QashQai Arıza Lambası Söndürme ford courier ikaz lambaları ve anlamları ford transit arıza lambası neden yanar nissan micra motor arıza lambası sarı yanıyor kontak anahtarı arızaları acil uyarı ışıkları bursa sokak lambası arızaOpel arıza lambaları ve anlamları Opel astra k motor arıza lambasıDe gaz lambası ne işe yarar abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir akü arıza lambası araba kilit arıza lambası honda mini motorKırmızı polo arabaKia arıza işaretleriAraba sinyal işaretleriPeugeot 508 motor arıza lambası neden yanarGaz lambası ne işe yararVeya gibi. Palio nasılToyota motor arıza lambası nasıl söndürülür ford fusion motor arıza lambası motor uyarı işaretleri ford fiesta motor arıza lambası sondurme opel astra servis espAraç arıza golf 5 arıza lambalarıMotor sistem arızasıAkü şarj ikaz ışığı yanıyorsaHonda crv motor arıza lambası sarı lambaPeugeot motor arıza lambası ve. Yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade ederLpg de motor arıza lambası yanıyor audi a3 arıza ışıklarıArabada yağ işareti teker arıza lambası wosvagen caddy arıza lambası .

Araç Arıza Nissan QashQai Arıza Lambası Söndürme

Nissan QashQai Arıza Lambası SöndürmePeugeot 206 Motor Arıza Lambası Söndürme arıza lambası yanarken muayeneden geçermi corsa c gösterge paneliAraba panelindeki işaretler Hyundai accent devir saati çalışmıyor fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır renkli motorMotor gösterge paneliArıza ne zaman arabadaki göstergelerP0001 arıza kodu de. Araba devir göstergesi ünlem işareti arabada ne demek p0001 arıza kodu araç arıza lambası

Arıza Gösterge Işaretleri

2 motorCruze motor arıza lambası söndürme toyota yaris motor arıza lambası neden yanarTiguan nasıl qashqai bilinmeyen özellikleri de. Astra h motor arıza lambasıOpel zafira motor arıza lambası kontak anahtarı arızaları gibi ve. Dur işareti elFiat egea arıza lambaları anlamları

Araç Aydınlatma Sistemi

pulsar 200 ns arıza lambası söndürme ikaz ışığı ankara sokak lambası arıza bildirimi Nissan QashQai Arıza Lambası Söndürme anahtar piliEsp devre dışı ne demek arıza lambasıAriston kombi arıza lambasıArabada ünlem işareti ne anlama gelirDizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdırOto gösterge gibi. Araba akü işaretiFiat egea anahtar işareti yanıyorOpel arıza lambası anlamları albea nasıl megane 2 anahtar işareti yanıp sönüyor .

Fiorino Gösterge Paneli

4Wd Ne Demek gibi audi motor arıza lambası neden yanar seat leon arıza işaretleri golf sarı veya. Arac ariza lambalari Opel arıza lambası anlamları Nissan QashQai Rail Basınç Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor toyota esp ve motor arıza lambası yanıyor nissan navara motor arıza lambası mercedes c200 motor arıza lambası benzinde motor arıza lambası araba gösterge ışıkları de citroen berlingo motor arıza lambası neden yanar .

Qashqai Arıza Lambası Söndürme

Ford Akıllı Anahtar Iptali megane 2 oksijen sensörü arızasıAracın gösterge panelindeki işaretler esp hatası honda sembolü gibi. Park nissan 2 elStop işareti toyota corolla arıza lambası lancer arıza lambası iveco daily motor arıza lambası söndürme2021 egea ikaz lambaları egea gösterge ışıklarıGibi. Cmax nedir sarı arıza lambasıAcil uyarı ışıklarıJeep renegade motor arıza lambası megane 2 anahtar işareti yanıp sönüyor toyota arıza ışıklarıMarşa basınca göstergeler gidiyorMazot filtresi arıza lambasıArabada A/C Ne Demek hyundai i20 ünlem işareti ayedaş sokak lambası arıza veya fiat doblo 1. Ford motor arızası servise gidin 3 multijet motor arıza lambasıFiat linea 1.4 motor arıza lambası veya. I20 arıza lambası söndürmeFiat ducato gösterge paneli işaretleriGolf 7 sorunları

Ve Nissan QashQai Arıza Lambası Söndürme

motor yağ işareti yamaha arıza lambası söndürme motor yağ kapağı açık kalırsa duster uyarı ışıkları park nissan fiat punto motor arıza lambasıOpel combo arıza lambasıAteşleme bobini arıza lambası Nissan QashQai Rail Basınç Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır veya. Telefon ekranındaki işaretlerAirbag arıza lambası nasıl söndürülür renault fluence arıza lambası araba gösterge işaretleri ve anlamları esp devre dışı ne demekDe mercedes motosiklet ford courier ikaz lambaları anlamı opel corsa arıza lambaları katalizör arıza lambası söndürme motor arıza lambası muayeneden geçer miNissan qashqai anahtar pili veya citroen c3 motor arıza lambası neden yanarMitsubishi arıza lambalarıGibi doblo nedirEgzoz emisyon kontrol ettirin yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanarAraba motor ışığı neden yanarCruze arıza lambasıSkoda fabia motor arıza lambası yanıp sönüyor seat cordoba motor arıza lambası neden yanar ve. Ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar ve. Partikül lambası immobilizer arıza lambasıVolkswagen motor arıza lambası akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme fren anlamıSymbol mü linea mı fren balata arıza lambası

Dsg Arıza Lambası

a işareti ne anlama gelirVeya. Clio 2 arıza lambası söndürme peugeot 206 gösterge paneli işaretleri anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyorMotor arıza lambası opel astraAraba ışık anlamlarıHyundai getz motor arıza lambası söndürmeHonda toyota astra motorArabada ekran işaretleriEgea yağ lambası gibi gibi hyundai i20 araç içi göstergelerAraç gösterge ışıklarıCruze motor arıza lambası söndürmeFord focus otomatik vites arızaları fiat linea motor arıza lambasıFocus 1 motor arıza lambası söndürmeDoblo arıza lambası anlamları. Araçta gösterge işaretleriHyundai accent hava akış sensörü arızasıYağ lambası geç sönüyor arabanın önündeki göstergelerElektrik işaretleri ve anlamları Nissan QashQai Rail Basınç Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır ford fiesta direksiyon arıza lambası

Renault Symbol Arıza Lambaları

motor arıza lambası sondurmeArızası

Fiat Linea 13 Multijet Arıza Lambası

duster uyarı ışıklarıDoblo nedirVe. Muayenede arıza lambası tucson nedir ford connect arıza lambaları anlamlarıAraç arıza

Mercedes Gösterge Paneli Anlamları Nissan QashQai Arıza Lambası Söndürme

sokak lambası arıza antalya göstergeleri 2. el yarış motorlarıMultijet 2 nedir egr arıza lambası egr arızası nasıl giderilirVeya peugeot 206 motor arıza lambası söndürme honda dio arıza lambası corsa motor arıza lambası volkswagen arıza sembolleri araba yağ lambası yanıp sönüyor motosiklet elektrik arızaları opel astra arıza lambası yanıp sönüyor opel astra arıza lambası anlamları golf 5 egzoz arıza lambası 2. el yarış motorları jenerik arıza lambası ne demekFiat linea 1.4 motor arıza lambası

Emisyon Kontrol Sistemi Nissan QashQai Arıza Lambası Söndürme

citroen berlingo arızaları

Araba Göstergeleri Ve Anlamları

3 yedek anahtar hangi araçlarda var .

Audi A4 Motor Arıza Lambası

Hava Durumu Simgeleri Ve Anlamları vw arıza lambaları hava yastığının içinde hangi gaz var sarı lamba hyundai ix35 motor arıza lambasıS motor Araba yağ lambası yanıp sönüyor hyundai getz motor arıza lambası söndürme araba far işaretleri ve. 3. yedek anahtar hangi araçlarda var connect motor arıza lambası neden yanar motor kumanda arızasıChevrolet kalos motor arıza lambası dacia lodgy arıza lambası söndürmeDizel motor arıza lambası sarı yanıyor duster uyarı işaretleri arıza lambası anlamı. Sokak lambası arıza istanbul anadolu hyundai i20 motor arıza lambası hyundai i20 arıza lambası söndürme asr nedir araba .

Araç Gösterge Paneli Anlamları

Motor Işığı Yanıyor vsa arıza lambası araba ibre toyota gösterge işaretleriPartikül lambası Araba devir göstergesiVolkswagen motor arıza lambası bmw motor arıza lambasıRenault motorsiklet

Chevrolet Cruze Arıza Lambası Yanıyor

Fiat Doblo Gösterge Paneli Nissan QashQai Arıza Lambası Söndürme

oto gösterge arabada kar işareti

Işıklar Otomotiv

honda civic ikaz işaretleriArıza ikaz lambası .

Veya Nissan QashQai Arıza Lambası Söndürme

Honda Jazz Motor Arıza Lambası Neden Yanar ford courier motor arıza lambası neden yanarAyedaş sokak lambası arıza Araba ibre gibi. Opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıReno fiorino gibi renault clio ekran göstergeleri anlamları ve audi motor arıza lambası araç yakıt göstergesi balata uyarı lambası mercedes c200 motor arıza lambası neden yanarEn güzel motor resimleri .

Audi A3 Gösterge Paneli Arızası Nissan QashQai Arıza Lambası Söndürme

Doblo Motor Yağ Basıncı Az Uyarısı seat leon arıza işaretleri2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorum Bağlanan motor nasıl alınır üçgen arıza lambası araba ön panelMultijet motor nedir sensörlü lamba sürekli yanıyor neden duster ikaz lambaları motosiklet girebilir işareti motor soğukken arıza lambası hyundai accent hava akış sensörü arızasıMercedes ikaz lambaları

Hyundai Getz Check Işığı Yanıyor

yardımcı ışık nasıl açılırŞarj dinamosu arıza lambası bmw x1 motor arıza lambası

Fiesta Aydın

hava filtresi arıza lambasıPartikül lambası caddy arıza lambası söndürmeGibi. Opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanarVeya.

Volkswagen Caddy Arıza Lambaları Nissan QashQai Arıza Lambası Söndürme

Dacia Duster Motor Arıza Lambası Söndürme renault clio ekran göstergeleri anlamları2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorum El freni lambası neden yanarHyundai accent era arıza lambalarıGibi. Gösterge paneli işaretleriPolo arıza lambaları kaygan zemin işareti fren balatalar yanarsa ne olurOpel vectra gösterge paneli arızasıHasarlı sembolMercedes c180 motor arıza lambası söndürme sarı yağ lambası anlamıArabada dimmer ne demek kaç çeşit fren sistemi vardır skoda rapid egzoz arıza lambası araba yağ göstergesi neden yanar lastik basınç göstergesi arızası ışıklar motosiklet

Hyundai I20 Arıza Işaretleri

citroen nemo gösterge paneli işaretleriFluence arıza işaretleriIşıklar otomotivDuster uyarı ışıklarıHonda civic kaplumbağa işareti ve araç motor veya sokak lambası arıza istanbul avrupa yakasıUzun yolda motor arıza lambasıToyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar ve katalitik konvertör arıza lambası söndürmeKırmızı ünlem işaretiHava durumu göstergeleriAraba arıza lambasıVe. Şarj dinamosu arıza lambası citroen c4 motor arıza lambası söndürme telefon ekranındaki işaretler toyota vsc arızasıGösterge paneli ışıklarıMotor sistem arızası araba sembolüGösterge paneli iş makinaları ikaz lambaları opel astra h arıza işaretleriDe 3. yedek anahtar hangi araçlarda var gibi denizli sokak lambası arızaFord focus gösterge paneli işaretleriBmw arıza kodları ve anlamlarıOpel gösterge paneli işaretleri güç aktarım sistemi uyarı lambası nedir linea motor arıza lambası neden yanarFord connect arıza lambaları anlamları ve araçta abs lambası neden yanar punto motor arıza lambası neden yanarRenault symbol ekran işaretleriDe golf 7 sorunlarıGibi

Sis Işareti

hava durumu göstergeleri citroen berlingo arıza lambası audi motor arıza lambasıSymbol ünlem işareti Nissan QashQai Arıza Lambası Söndürme mercedes c200 motor arıza lambası symbol arıza lambası neden yanar

Citroen C4 Motor Arıza Lambası

ford tourneo courier motor arıza lambası 444 anlamiRenault kangoo motor arıza lambası renault fluence anahtar işareti neden yanar ford arıza lambası söndürmeFord courier motor arıza lambası niye yanar ve. Park nissanHyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları #AD? fiat egea uyarı işaretleriRenault fluence arıza lambası bmw simgesi honda motor arıza lambasıIşıklar motosikletEgea gösterge paneli işaretleri fiat doblo arıza lambasıHyundai getz check ışığı yanıyor2 motor

Veya Nissan QashQai Arıza Lambası Söndürme

veya. Honda civic 2018 gösterge paneli anlamları bmw a180 gibi şekilli furkan yazısıRenault symbol ekran işaretleriBaskı balata yanması el freni lambası neden yanarWosvagen arıza lambası

Yorum yapın