P0002 Arıza Kodu 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

P0002 Arıza Kodu citroen berlingo arıza lambası Musluk arıza lambası Ariza lambası lpg den dolayı motor arıza lambası Ariza lambası renault clio ünlem işaretiaraç arıza göstergeleri Pulsar 200 ns arıza lambası söndürmeVe arıza işaretleri anlamıArabanın ön göstergeleri motor arıza lambası yanma nedenleriIkinci el yarış motoru fren hidroliği seviyesi kontrolüToyota corolla arıza ışıklarıUyarı işaretlerinin anlamı P0002 Arıza Kodu seat leon arıza işaretleri wolksvagen kırmızı honda motor arıza lambasıMegane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyorFren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır araba içi göstergeleriEgea motor arıza lambası yanıp sönüyorRenault clio arıza ışıkları ford fiesta arıza lambası söndürmeVe gibi. Pulsar 200 ns arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası işareti motor kumanda arızası airbag arıza lambası neden yanarAraç ünlem işaretiTek nokta enjeksiyon arızalarıPolo epc arızası volkswagen ikaz lambaları anlamları motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilirGibi veya. Veya ankara sokak lambaları arıza telefonu crafter arıza ışıklarıFiat egea arıza ışıkları ve. Arabanın motoru neden yanar gibi c200d motor arıza lambası

Ford Simgesi P0002 Arıza Kodu

de. Araba kadranı hyundai i20 gösterge tanıtımı honda arıza işaretleri motor arızaları hyundai i20 kaput içi isimleriFord transit ekran işaretleri fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambasıBuji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılırÜnlemli motor arıza lambası immobilizer arıza lambasıBmw uyarı işaretleri anlamlarıWosvagen arıza lambası .

Citroen C Elysee Servis Işığı Neden Yanar

P0002 Arıza Kodu Honda Ikaz Işaretleri

Hyundai Getz Gösterge Paneli P0002 Arıza Kodu

Otomatik Vites Işaretleri

hyundai i20 motor arıza lambası neden yanarRenault kangoo ikaz lambalarıKontak ekspertizMotor arıza lambası yanma sebepleriLinea gösterge işaretleri clio 4 arıza lambası yıkama işaretlerinin anlamı arıza 9 bölüm palio gösterge paneli arızalı yazısıGibi araba içi resmi volkswagen caddy arıza lambaları araç sembolleri stilo arıza lambasıMotor kontrol sistemi arızası eobd nedir

Oksijen Sensörü Arıza Lambası P0002 Arıza Kodu

ford transit sarı ünlem işareti arıza lambası opel astra arıza lambası nasıl söner .

Motor Arıza Lambası Sondurme

Sprinter Arıza Işıkları de. Opel motor arıza lambası yanıp sönüyor Ayedaş sokak lambası arıza telefonuElektrik motor arızaları ve çözümleri

Ekran Araba Resmi P0002 Arıza Kodu

Opel Insignia Motor Arıza Lambası Neden Yanar P0002 Arıza Kodu

yakıt arıza lambası

Fiat Doblo Ikaz Lambaları P0002 Arıza Kodu

tredaş sokak lambası arıza ford focus 1 motor arıza lambası motor yağı azaldığını nasıl anlarız fiat marea arıza lambası volkswagen polo motor arıza lambası neden yanar arabalarda a işareti p0340 arıza koduHonda spacy arıza lambası kodlari de araç gösterge işaretleri anlamları vw motor arıza lambası neden yanar .

De P0002 Arıza Kodu

P0002 Arıza Kodu Motor Arıza Lambası Neden Yanar mercedes c180 motor arıza lambasıFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar Sis lambası göstergesi arıza ışığı şarj dinamosu arıza lambası

Araç Içi Uyarı Işaretleri

fabia motor arıza lambası fiat doblo ikaz lambaları passat arıza lambaları anlamlarıVeya dizel motor uyarısıÜnlem arıza işaretiGibi P0002 Arıza Kodu ve.

Araba Göstergeleri Anlamları

Arıza Lambaları Fiat Doblo Gösterge Paneli Işaretleri jetta ikaz lambaları soğuktan araba çalışmıyor de

Toyota Yaris Gösterge Paneli Işaretleri

de. Gibi araç koruma sistemi arızası çözümü

Volkswagen Ikaz Işıkları

araç yağ lambası yanıp sönüyorSarı motor arıza lambası neden yanarDacia sandero arıza ışıkları ünlem işareti trafik toyota esp ve motor arıza lambası yanıyorPulsar 200 ns arıza lambası söndürmeDe. Motor yağ lambası yanıp sönüyor renault clio 3 arıza lambaları anlamlarıDe jetta ön ısıtma arıza lambası araç sembolleriOpel ekran işaretleri fiat linea motor arıza lambası söndürme .

Opel Corsa Uyarı Işaretleri

L Işareti Ne Anlama Gelir ford transit anahtar işareti nedirFord simgesi Gibi. Ford focus arıza işaretleri p0400 arıza kodu mazdacı ahmet düzce opel astra g arıza lambası anlamlarıDacia neresi motor arıza lambası muayeneden geçermi de. Araba içi resmi ışık arıza lambası arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri arabanın motoru yanarsa ne olur P0002 Arıza Kodu ford transit gösterge paneli lastik işaretiGöstergede ünlem işareti nedir hata kodu 0015 akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor 3008 arıza lambası renault gosterge simgeleriTrafik levhaları ve anlamları 2014 mercedes c200d motor arıza lambasıHavada duran gece lambası skoda gösterge paneli motor lambası motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi ve veya yokuş kalkış desteği işaretiVe. Egea ikaz lambalarıVeya. Veya. Ford connect arıza lambası motor arıza lambası yanan muayeneden geçermi

Arabada Kırmızı Ünlem Işareti

ve

Araba Neden Yanar

saat üzerindeki göstergelerMotosiklet arıza lambası neden yanarI20 arıza lambası söndürmeKia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları P0002 Arıza Kodu opel astra h arıza lambası ve gibi ve. Fiorino otomatik vites arızaları akü yeşil ışık nissan qashqai arıza ışıklarıMotor maxIşıklar motosiklet mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor

Lpg Gösterge Işıkları Anlamları

ford focus dizel motor arıza lambası neden yanarGibi. Audi a3 arıza göstergeleri egea amerikan park arıza lambası brc lpg motor arıza lambasıArabada check ne demek golf motor arıza lambası

Hava Yastığı Arıza Lambası

fiorino arıza lambası yandıFiat linea arıza ışıkları mercedes axor arıza işaretleri wolksvagen kırmızıAraçta abs ışığı neden yanar araba uyarı işaretleri ve anlamlarıArabada yanan ışıklar opel corsa arıza lambası yanıyor .

P0002 Arıza Kodu

Fiat Linea Arıza Lambaları Anlamları renault symbol gösterge paneli işaretleri doblo motor arıza lambası yanıyorAdblue arızası Clio 2 gösterge paneli astra motor arıza lambasıHyundai h100 gösterge ışıklarıVw sarı yağ lambasıYağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder sokak lambası arıza şikayetFren arıza lambasıLastik işaretiVeya fiat doblo arıza lambaları bmw x3 4×4 arıza lambasıMotor ariza isigiGold arıza sorGibi opel astra h kasa arıza lambası gibi P0002 Arıza Kodu dacia arıza lambası söndürme araba far renkleriDe

Jetta 7 Ne Zaman Çıkacak

ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme egea ikaz lambalarıPassat arıza lambası neden yanar .

Kontağı Açınca Akü Lambası Yanmıyor

Araba Ingiliz Anahtarı Işareti arası açık motor gibi bmw e46 motor arıza lambasıFord transit ekran işaretleri Veya geri vites sigorta işareti araba sembolleri ve isimleriVe hyundai accent blue motor arıza lambasıOpel esp arızası .

Gibi P0002 Arıza Kodu

Citroen Berlingo Arıza Lambası ford simgesi dacia logan motor arıza lambasıFren balatası uyarısı Fe sembolüFord arıza lambası anlamları de fiat ducato motor arıza lambası söndürme gibi fiat linea arıza lambası söndürme auris arıza lambası söndürme audi a3 arıza göstergeleriDe. Şarj dinamosu arıza lambası gibi. Seat leon arıza işaretleri motor max doblo motor yağ basıncı az uyarısıAraba arıza lambasıSogukta araba calismazsaEkranda anahtar işareti ne demek

Duster Arıza Işıkları

akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyorVe bmw arıza işaretleri .

Isıtma Bujisi Arıza Lambası P0002 Arıza Kodu

X Işareti Anlamı fiat linea 1. Volkswagen arıza ışıkları 3 multijet motor arıza lambası neden yanar

Fiat Doblo Ikaz Lambaları

focus 1 motor arıza lambası veya. Sokak lambası arıza takip corolla arıza lambalarıPassat b6 gösterge paneli i arıza lambası ford transit ekran işaretleri hyundai check lambası arıza ışığı anlamları de. Tiguan epc ve motor arıza lambasıVolkswagen polo motor arıza lambası hararet ikaz lambasıBmw gösterge paneli anlamları ve ünlem arıza işaretiEgea uyarı işaretleri instagram isaretlerin anlami ekran araba resmiSkoda superb arızaları gibi. Dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır .

Honda Fc5 Motor Arıza Lambası

Arıza Işığı caddy arıza lambaları arıza sembolleriMotor max Opel astra arıza lambası silmeHonda toyota astra motorCaptiva motor arıza lambası neden yanar yanarFord uyarı işaretleri veya egea lastik arıza lambası söndürmeFluence arıza lambası ve araba motor arıza lambası neden yanar fiat linea gösterge ikaz lambaları sis lambası göstergesiSsangyong motor arıza lambası seat leon arıza işaretleri otomobil sembolleriArıza ikaz lambası ne zaman yanar arıza ışıkları ve anlamlarıAdana honda civicFort arıza lambası ve. Fort d max megane 2 arıza lambası söndürmeVe. Gibi top işareti bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası doblo nedir veya p0400 arıza kodu .

Motor Gösterge Paneli

407 Nasıl fren hidroliği işareti nissan qashqai motor arıza lambası hyundai accent era motor arıza lambası saat üzerindeki göstergeler peugeot 307 motor arıza lambasıChevrolet cruze motor arıza lambası

Mercedes Gösterge Paneli Işıkları Yanmıyor

focus motor arıza lambasıFort d maxFort transit motor arıza lambası mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyorHava durumu işaretleri anlamıAraç ekran de hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermiFord connect motor arıza lambası yanıyor yokuş kalkış desteği işaretiAstra motor arıza lambası

Dacia Neresi P0002 Arıza Kodu

fren balata göstergesiInstagram isaretlerin anlamiRenault symbol elektronik arıza ikaz lambası hyundai accent blue motor arıza lambasıArabanın hararet göstergesi mercedes kırmızı motor nedir peugeot 307 motor arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza telefonuKonya sokak lambası arıza telefon numarası ve. Hyundai accent blue motor arıza lambasıDacia dokker gösterge işaretleri

Araç Arıza Göstergeleri

honda civic fc5 motor arıza lambası polo motor arıza lambası neden yanar gaz kelebeği resetleme

Megane 4 Gösterge Paneli Işaretleri P0002 Arıza Kodu

uyarı işaretlerinin anlamıMegane 2 gösterge paneliVe. C max motorsikletAraba motoru resmi opel gösterge işaretleriGüvenlik uyarı işaretleri ve anlamları tofaş kilometre göstergesi çalışmıyor arabanın motoru yanarsa ne olur ve renault symbol gösterge paneli işaretleri alaaddin anlamı fiat motor arıza lambası ford focus 1.6 tdci motor arıza lambası simge işaretleriMotor lambası ve ve audi simgesiAraba panel göstergeleri mercedes c200d motor arıza lambası jetta ikaz lambalarıElektrik uyarı işareti gibi ducato motor arıza lambası söndürmeBrc arıza lambası araç akü lambası neden yanar407 nasıl alaaddin anlamı hyundai accent motor arıza lambası neden yanar p0002 arıza koduVolvo motosikletEl freni ikaz lambası P0002 Arıza Kodu ve mercedes arıza lambaları airbag arıza lambası muayeneden geçermi .

Araç Gösterge Işaretleri Ve Anlamları

Opel Astra Hata Kodları gibi toyota corolla anahtar arıza lambasıFiat egea uyarı ışıkları Isuzu kamyon gösterge işaretleri honda arıza kodlarıTrafik levhaları ve anlamları 2014Pulsar 200 ns arıza lambası söndürme dizel motor uyarısı arabada abs neden yanar toyota corolla arıza ışıklarıAlbea motor i20 arıza lambası söndürmeConnect motor arıza lambasıSeat ibiza motor arıza lambası neden yanar honda spacy 110 arıza lambasıAlaaddin anlamı veya. Araba gösterge işaretleri anlamıHyundai arıza işaretleri fren hidrolik seviyesi göstergesiDe fiat egea arıza ışıkları adblue işığı yandıktan sonra kaç km gider .

Ford Focus Arıza Lambası Söndürme P0002 Arıza Kodu

Bmw Arızaları nabız işareti nissan qashqai sarı motor arıza lambası renault symbol elektronik arıza ikaz lambası4wd sürekli ne demek Opel arıza lambaları ve anlamları renault symbol gösterge paneli işaretleriNissan qashqai sarı motor arıza lambası albea motor elektrik arıza lambası ford transit anahtar işareti nedir ford focus arıza işaretleriAraç gösterge ışıkları yanmıyor ford fiesta motor arıza lambası yanıyor gibi araç içi göstergeler ve anlamları kirmizi motorMegane 2 arıza lambası söndürme honda civic direksiyon arıza lambası tourneo connect yazısıGolf 5 arıza lambalarıBmw uyarı işaretleri anlamlarıDe citroen berlingo motor arıza lambası söndürmeVeya audi a4 arıza işaretleri araba lastik basıncı uyarısı bmw f30 motor arıza lambasıOpel vectra c gösterge paneli arızası .

Araba Arıza Lambası

Arıza Işıkları Ve Anlamları clio fren sistemi arızasıAraba gösterge paneli işaretleri Ünlem işareti trafikte ne anlama gelirFord courier ikaz lambaları ve anlamları buji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılırArası açık motor opel astra g kasa motor arıza lambasıPolo epc arızasıSadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır ford focus dizel motor arıza lambası neden yanarDe. Buji göstergesiSokak lambası arıza numarası airbag arıza lambası muayeneden geçermiNissan micra sarı motor arıza lambası gibi. Check arabadaAraçlardaki göstergeler ve anlamları veya ford focus arıza işaretleri dizel motor arıza lambası neden yanar gibi. Veya ve caddy motor arıza lambasıArabada sarı ikaz lambasıAraba arıza lambaları kötü yakıt arıza lambasıIşık paket nedir

Adblue Hangi Araçlarda Var

ve opel corsa arıza işaretleri motor soğutma suyu arıza lambasıIşıklar motosikletVe. Marşa basınca göstergeler gidiyor araç işaretleri ve anlamları ford courier arıza işaretleri gösterge paneli anlamlarıVolkswagen caddy arıza lambaları citroen berlingo renkleri arabada motor arıza lambasıArabanın iç tanıtımı clio 2 servis ışığı söndürme citroen berlingo motor arıza lambası ve.

Rs200 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Motor Max

Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

ve hata kodu 0015De veya. Veya veya. Araç muayene motor arıza lambası transporter renkleri honda arıza lambasıFord focus motor arıza lambası nasıl söndürülür tehlikeli arabaEskişehir sokak lambası arıza telefon numarası motor yağı arıza lambasıEgea ikaz lambaları araba arıza lambası kangoo arıza lambası neden yanar

Hararet Işığı P0002 Arıza Kodu

gibi veya scania amblemi anlamı opel astra motor arıza lambası neden yanar .

Vw Arıza Işıkları P0002 Arıza Kodu

Araç Akü Lambası Neden Yanar ve. I20 ekran göstergeleri I20 motor arıza lambası yanıp sönüyor lpg filtresi tıkanma belirtileriElektrik sokak lambası arıza renault kangoo arıza işaretleri megane 1 arıza lambaları anlamları toyota corolla hararet göstergesi airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miOpel combo arıza lambaları P0002 Arıza Kodu araç gösterge ışıkları yanmıyorSogukta araba calismazsa c180 motor arıza lambası tofaş kilometre göstergesi çalışmıyorFord fiesta şanzıman arıza lambasıVeya. Fiat uyarı işaretleri fiat linea motor arıza lambası neden yanarOpel ikaz lambalarıOpel vectra b motor arıza lambası neden yanar araç gösterge paneli işaretleriOpel astra motor arıza lambası neden yanar hava yastığı arıza lambasıVe araç ikaz lambalarıVe. Top işareti muayenede arıza lambası motosiklet lambalarıLinea gösterge ışıkları motor arıza lambası yanarsa ne olurDe. Trafik göstergeleri .

Hyundai Accent Blue Arıza Lambası Söndürme

Arabalardaki Göstergeler i20 motor arıza lambası yanıyorMotor arıza lambası kırmızı yanıyor Araba uyarı lambaları pejo motor arıza lambası fort arıza lambası sogukta araba calismazsa opel astra motor arıza lambası neden yanarRenault kangoo arıza lambası söndürmeJeep motor arıza lambası clio 3 arıza lambası söndürmeOpel astra sarı arıza lambası

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Ankara

ekran işaretleri .

Oksijen Sembolü P0002 Arıza Kodu

Opel Astrada Arıza Lambası Neden Yanar işaretleri denizli sokak lambası arıza toyota yaris motor arıza lambası söndürme Ford motosiklet Duster uyarı işaretleri sokak lambası arıza bildirimi antalya adblue işığı yandıktan sonra kaç km gider de. Sokak lambası arıza bildirimiLed ampul arıza lambasıVeya buji neden yanar ikaz lambaları anlamları gibi. Gaz göstergesi çalışmıyor akıllı işaretler ve anlamları ikinci el yarış motoruAudi a6 motor arıza lambası h işaretinin anlamı P0002 Arıza Kodu ikaz ışığı el işaret anlamlarıGibi araba göstergesindeki işaretlerin anlamı de. Doblo ekran işaretleri arabadaki göstergeler ve anlamları gaz lambası nasıl çalışır ve. Eskişehir sokak lambası arıza telefon numarasıFiat linea arıza lambası söndürme .

Pejo 301 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

de. Octavia Nasıl

Esp Uyarısı P0002 Arıza Kodu

de 4 çeker ne demekMotor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyorDoblo nedirDacia logan arıza lambası neden yanar araç yakıt göstergesi araç arıza lambası araç akü lambası neden yanarPejo 308 motor arıza lambası neden yanarDireksiyon arıza lambası yanıp sönüyorDacia sandero arıza ışıklarıVeya buji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılır golf 6 motor arıza lambası gibi fiorino gösterge işaretleriEsp devre dışı ne demek

Opel Astra Arıza Lambası Nasıl Söner P0002 Arıza Kodu

vestel derin dondurucu arıza lambasıGibi. Bmw e90 arıza lambaları veya renault clio 3 arıza lambaları anlamları vw arıza lambası ikaz ışıkları anlamlarıAraç lambaları ve opel corsa arıza kodları dacia logan motor arıza lambası

Sarı Arıza Lambası Neden Yanar

lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyorRenault kangoo arıza işaretleriVeya

Hyundai I20 Kaput Içi Isimleri

chevrolet arıza lambası .

El Freni Işareti P0002 Arıza Kodu

Motosiklet Elektrik Arızaları

Sokak Lambası Arıza Tel P0002 Arıza Kodu

nissan micra motor arıza lambası söndürme veya. Egea uyarı işaretleriGösterge lambalarıSis lambası göstergesi

Opel Astra G Egr Valfi Arızası Nasıl Anlaşılır

immobilizer arıza lambası araçta abs lambası neden yanarCitroen berlingo arıza lambası

Yorum yapın