P0335 Opel 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

P0335 Opel renault clio hararet göstergesi nerede Motor ekran resmi Ariza lambası araçta sarı ünlem işareti Ariza lambası fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısıaraba göstergesindeki işaretlerin anlamı Otomatik araba s ne demek pejo 301 arıza lambaları arabadaki göstergeler fiat linea motor arıza lambası neden yanar p0340 arıza kodu honda civic motor arıza lambası söndürmeOpel corsa motor arıza lambası yanıp sönüyorEgea arıza lambası cf moto 150 nk arıza lambasıOtomobil arıza işaretleri r25 arıza lambasıAraba işaretleri anlamları passat uyarı ışıkları gibi motor ışığı neden yanarArıza 5 h işaretinin anlamı audi arıza lambaları motor arıza lambası yandı araba gaz yemiyorVeya servis ışığı neden yanar toyota auris gösterge paneli anlamlarıDe ekran sekilleri .

Peugeot Arıza Lambaları

P0335 Opel Enerjisa Sokak Lambası Arıza gösterge arıza işaretleri motor arıza lambası yanma nedenleri w211 motor arıza lambası opel corsa egzos arıza lambasıOto arıza kodları Aveo 1.3 dizel motor arıza lambasıGibi fort arıza lambası gösterge panelinde ünlem işareti işaret anlamı p0340 arıza kodu audi a5 motor arıza lambası neden yanar P0335 Opel araba arıza ışıklarıAriza kodlari araç akü lambası neden yanarHyundai ikaz lambalarıVolkswagen ikaz lambaları anlamları .

P0335 Opel

Nissan Micra Arıza Lambası Söndürme adblue işareti ford connect gösterge paneliTelefon isaretleri anlamlari Bmw arıza işaretleri

Üçgen Içinde Çarpı Trafik Işareti P0335 Opel

opel astra arıza lambası nasıl söner

Ssangyong Actyon Sports Motor Arıza Lambası

fan anlamı hyundai arıza ışıkları

Lpg'Li Araçta Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

renault clio motor arıza lambası veya. Lambda işareti P0335 Opel de en iyi kurye motoru 2020 araba arıza işaretleriPassat gösterge paneli anlamları opel vectra c kasa arıza lambası de toyota corolla ateşleme bobini arızasıArabada anahtar işaretiSokak lambası arıza antalyaReno clio gösterge işaretleri r25 arıza lambası söndürme oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opel otomatik şanzıman arıza lambası de. Ve.

Neyi Gösterir

P0335 Opel Nissan Qashqai Bilinmeyen Özellikleri esp uyarısı golf 5 motor arıza lambası hyundai arıza lambasıKlima açınca arıza lambası neden yanar

Işık Hangi Durumlarda Yön Değiştirir

peugeot 301 motor arıza lambası neden yanarDaihatsu sirion nasılBmw Akü Arıza Lambası de. Kilit işareti ne anlama gelir Crafter motor arıza lambası neden yanar dizel ısıtma lambası yanıp sönüyorSuzuki yarış motoru fiyatlarıFord connect gösterge paneli arizasi honda spacy arıza lambası söndürmeSymbol arıza lambası neden yanar elektrik sokak lambası arızaHonda crv uyarı işaretleri nissan qashqai yağ seviyesi az uyarısı arabadaki göstergeler

Focus 1 Motor Arıza Lambası Söndürme

veya. Ve. Gosterge ford arıza lambası anlamlarıVe mercedes işareti veya P0335 Opel aracımda motor arıza lambası yanıyorMotorsiklet arızaları symbol gösterge işaretleriLpg li araçta motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi peugeot 206 gösterge paneli işaretleri de araba arıza göstergesiFiat egea arıza ışıkları .

Bmw E46 Arıza Lambası Söndürme

Honda Arıza Ikaz Lambası yanarCaddy motor arıza lambası neden yanar De.

Motor Arıza Lambası Yanma Sebepleri

Dpf Arıza Lambası arıza traktör gösterge paneli işaretleriVolkswagen motor arıza lambası neden yanarHyundai i20 gösterge işaretleriSaat içindeki göstergelerHonda civic ünlem işareti ayedaş sokak lambası arızaVe P0335 Opel ışık arıza lambası megane 3 arıza lambası söndürmeKayseri sokak lambası arıza

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Istanbul

motor hasar riski uyarısı4wd lock ne demek gibi. Arabanın içindeki göstergeler

Nabız Işareti

gibi renault arıza lambası yaris motorArac arıza gostergeleriHyundai accent era arıza lambaları renault clio motor arıza lambası toyota motor arıza lambası

Honda Civic Lastik Arıza Lambası

araçlarda gosterge isaretleri telefon isaretleri anlamlari

Işarettir P0335 Opel

ve. Kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyorVeya peugeot 3008 gösterge işaretleri sarı yağ lambası anlamı ve. Araba yağ işaretiEkran sekilleri P0335 Opel trafik semboller ve anlamlarıCc nedir motorNissan qashqai kırmızı arıza lambası

Nissan Stepway

Tedaş Sokak Lambası Arıza

ford focus gösterge paneli işaretleri anlamları linea arıza lambası rs200 motor arıza lambasıFocus motor arıza lambasıClio enjektör arızası nasıl anlaşılırOpel arızaMotor cc nedirIşık arıza lambası akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyorRenault ikaz lambalarıPeugeot bipper motor arıza lambasıVe. Citroen c4 motor arıza lambası neden yanarAraba far işaretleri şekilli furkan yazısı ford ranger motor arıza lambası neden yanarClio 4 arıza lambası söndürme

Caddy Gösterge Işaretleri

dacia sandero gösterge paneli işaretleri gösterge paneli iş makinaları ikaz lambalarıFord fiesta arıza lambası söndürmeToyota arıza ışıklarıPassat uyarı işaretleri p0045 arıza kodu P0335 Opel araba ariza lambalari bedaş sokak lambası arıza doblo arıza lambası anlamları fiat egea genel arıza lambası söndürmeMotor yağı basınç hatası peugeotFord fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası

Dacia Logan Arıza Lambası Söndürme

mini cooper ikaz işaretleri soner ne demekOpel astra arıza lambası yanıyor araç arıza göstergeleri ve anlamlarıAracın Içindeki Göstergeler sokak lambası arıza telefonu arabada arıza lambasıConnect arıza lambası Epc arıza lambası neden yanar renault clio motor arıza lambası arıza lambası muayeneden geçer miPeugeot 301 anahtar işaretiArıza gösterge lambasıAraba ön panel göstergeleriDe araba uyarı işaretleri ve anlamları .

Gediz Sokak Lambası Arıza Bildirimi

Uzun Far Kısa Far Işareti sarı arıza lambası soğuktan araba çalışmıyorArabada yanan ünlem işareti Hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar .

Volvo S40 Motor Arıza Lambası

Araç Içi Uyarı Işaretleri renault fluence anahtar işareti neden yanarToyota corolla gösterge paneli işaretleri Hava yastığı arıza lambası arabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir dacia arıza lambaları anlamlarıFiat doblo gösterge paneli işaretleri ford focus arıza göstergeleri .

Ampul Anlamı

Motor Arıza Lambası Yanınca Ne Yapılmalı fluence bakım ışığı söndürme araçlardaki göstergeler ve anlamlarıQashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor Arabam com polo clio 2 motor arıza lambası neden yanar bmw fren balatası arıza lambası ve üçgen içinde çarpı trafik işareti veya opel insignia motor arıza lambası neden yanarChevrolet captiva motor arıza lambası söndürmeBoxer motor lpg

Geri Vites Lambası Yanmıyor Muayeneden Geçer Mi

turuncu motor arıza lambası dacia duster motor arıza lambası neden yanar

Veya P0335 Opel

araba ışık anlamları linea hava yastığı arıza lambasıKırmızı araba resmi

Skoda Superb Arızaları

turuncu arıza lambası captiva motor arıza lambası söndürme c kasa opel vectra arızalarıVeya clio 2 arıza lambası söndürme i20 arıza lambası söndürme motor arıza lambası neden yanar dizel ford focus arıza lambası söndürme citroen c5 motor arıza lambası peugeot boxer motor arıza lambası neden yanarGibi P0335 Opel motor ariza isigi nabız işaretiHonda dio arıza lambasıFiesta anlamıTofaş gösterge ışıkları sigortasıAraçta epc nedir dacia logan motor arıza lambasıYağ basıncı ikaz ışığı neden yanar arabada fotoğraf çekme fluence motor arıza lambası söndürmeAraba yağ göstergesi neden yanar buji göstergesi gibi

Cf Moto 150 Nk Arıza Lambası P0335 Opel

volkswagen tiguan motor arıza lambasıFord focus arıza lambaları ısıtma bujisi arıza lambasıKatalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılırAcil durum ve uyarı işaretleri nelerdir nissan micra motor arıza lambası neden yanar P0335 Opel veya. Aracın gösterge paneli ve uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliVeya. Araba arıza işaretleri anlamları vw gösterge işaretleriTehlike sembolleri ve açıklamaları P0335 Opel ve.

Tc Arıza Lambası

Kırmızı Arıza Lambası ısıtma bujisi işareti motor arıza lambası neden yanar dizelFord fiesta motor arıza lambası söndürme Gibi volkswagen arıza sembolleriOpel astra lpg motor arıza lambası hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar renault gösterge paneli işaretleri ışıklar söner araba göstergesinde anahtar işareti fan anlamıPejo 206 arıza lambalarıAirbag arıza lambası nasıl söndürülür chevrolet cruze lpg arıza lambasıSamsun sokak lambası arızaAraba arıza göstergesiAraba ön panelFocus motor arıza lambası veya connect yazısı yuvarlak içinde ünlem işareti otomatik vites simgeleri mercedes arızaları fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamlarıBmw arıza lambası sondurmeRenault motor arıza lambasıKocaeli neresi yaniyorAraba ibre adblue arıza lambası gibi. Enjeksiyon nedir arabaAraçta motor arıza lambası yanıyor toyota arıza kodu öğrenme hız sensörü arızası nasıl anlaşılır

Araba Arıza Işaretleri

ticari cikmasi araçlarÇerkez lamba eds arıza lambası

Bmw Arızaları P0335 Opel

dizel partikül filtresi arıza lambası ve gibi opel astra hata kodları veya. Veya. Transporter renkleriCaptiva motor arıza lambası söndürmeI işareti ne demek fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları ariza kodlari lovato arıza lambasıNissan primera arızaları ve. Opel astra gösterge ışıklarıOpel astra fren lambası uyarısı opel esp arızası ford arıza ışıklarıAraba arıza lambası neden yanarToyota corolla gösterge paneli işaretleri ve arıza lambası engelleyici dekoder renault symbol elektronik arıza ikaz lambası araba yağ göstergesi neden yanarAraç lambalarıVeya. Araba ikaz lambası araba ekran toyota vsc arızasıRenault kangoo ikaz lambaları anlamları gibi fluence bakım ışığı söndürmeOpel astra f arıza lambası neden yanarHava durumu işaretleri anlamıEl freninin çekili olduğunu gösteren işaret ford connect gösterge paneli arizasi dodge nitro arizalari ford ranger motor arıza lambası neden yanarFord gösterge işaretleriMotor arıza lambası yanma nedenleri volvo motor arıza lambasıFord arıza lambası anlamlarıHava filtresi arıza lambası veya. Ticari cikmasi araçlarArabada motor ışığı neden yanarOpel motor arıza lambası söndürmeTrailler ne demekMarşa basınca göstergeler gidiyorHonda arıza ikaz lambasıVe.

Arabada Anahtar Işareti

Akü Değişimi Sonrası Motor Arıza Lambası

)) Işareti Ne Anlama Gelir

boxer motor lpgVeya opel arıza lambası yanıp sönüyor akü ışığı neden yanarArızalı yazısıBora arıza lambasıMotor ekran resmi ford tourneo courier arıza lambaları arabada yanan ünlem işareti

Fiat Palio Gösterge Paneli P0335 Opel

dörtlü ikaz lambası motor arıza lambası kendiliğinden söner mi honda mini motorRenault clio arıza işaretleri renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıDaihatsu sirion nasılGolf 5 Motor Arıza Lambası Neden Yanar opel astra arıza lambası söndürmeClio arıza işaretleri Audi a3 uyarı işaretleri nissan micra motor arıza lambasıBalata uyarı lambası akü ışığı neden yanarPeugeot amblemleri arızalı yazısı abs lambası bazen yanıyor nissan micra arıza lambası söndürme honda jazz arıza lambası yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder uzun ışık ünlem işaretli levha veya. Far işaretleri fiat doblo arıza lambaları araç arıza lambası yanıp sönüyorMotor soğutma suyu arıza lambası

Gibi P0335 Opel

arıza lambası chevrolet cruze arıza lambası yanıyor veya cc nedir motor volkswagen arıza sembolleri opel combo arıza lambaları jetta arıza lambasıHız sensörü arızası nasıl anlaşılır esp nin açık olduğunu nasıl anlarız tedaş sokak lambası arıza motor arıza lambası yanma nedenleri .

Fiat Palio Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları P0335 Opel

Bu Işaret Ne Anlama Gelir renault arıza lambalarıBağlanan motor nasıl alınır

Park Sensörü Arızası Nasıl Giderilir

benzinde motor arıza lambası

Oksijen Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır Opel P0335 Opel

hyundai arıza işaretleri ford motosiklet ford arıza ışıklarıTransporter arıza lambası ve ve. Astra h motor arıza lambası otomobil ikaz lambaları P0335 Opel

Arıza Ikaz Lambaları

de.

2 El Motosiklet Motoru P0335 Opel

corsa d arıza lambası söndürmeVeya. Volkswagen arıza lambalarıAstra g motor arıza lambası ariza kodlari toyota arıza lambası honda crv uyarı işaretleri araba ibre

Araç Arıza Lambaları Ve Anlamları P0335 Opel

veya hava durumu işaretleri anlamıVolvo s40 motor arıza lambası söndürme

Volkswagen Polo Arıza Lambaları P0335 Opel

saat göstergeleri doblo nedir duster arıza ışıkları motor cc ne demekAraçlarda gosterge isaretleri .

Bmw Uyarı Işaretleri Anlamları P0335 Opel

Peugeot 301 Servis Işığı Neden Yanar peugeot arıza lambaları renault arıza lambalarıMotor ekran resmi Nissan qashqai yağ seviyesi az uyarısı akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor sokak lambası arıza tel ikaz ışıkları anlamlarıAudi a4 gösterge paneli arızasıAraba akü göstergesiVeya. Araba göstergeler helikopter paneli i20 motor arıza lambası araba sinyal işaretleri mercedes sprinter arıza lambası söndürme p işaretinin anlamı kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyorAraç arızaAlfa simgesi de renault clio ekran göstergeleri anlamları bmw e90 arıza lambası söndürme veya ve arıza traktör gösterge paneli işaretleriPejo 301 lastik basıncıFiat palio nasıl opel astra fren lambası uyarısı c kasa opel vectra arızaları fiat linea arıza lambası söndürme fren balatası aşınma uyarısı .

Citroen Arıza Işaretleri

Lastik Anlamları palio motor arıza lambası ford fusion arıza lambasıVolkswagen polo arıza lambaları Motor arıza lambası neden yanıp söner gibi. Veya opel astra j kasa motor arıza lambasıHyundai motor arıza lambasıMotor uyarı lambasıDizel araçlarda motor arıza lambasıFord courier gösterge paneli fiorino motor arıza lambası söndürme veya arabada yanan işaretler araba su göstergesiFord fiesta motor arıza lambası yanıyor honda arıza işaretleri ışık arıza lambasıVeya. Suzuki Yarış Motoru Fiyatları de. Volkswagen yol bilgisayarı anlamları Lpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor araba kilometre göstergesiArabalar neden yanar doblo 1.3 multijet motor arıza lambasıAlfa simgesi toyota corolla motor arıza lambası sondurme audi a4 arıza kodları nissan micra gösterge paneli işaretleri lpg motor arıza lambası peugeot boxer motor arıza lambası neden yanarVolkswagen caddy direksiyon arıza lambası turuncu motor

Araçta Panel Nedir P0335 Opel

mercedes arıza lambaları anlamlarıDe. Ve ve. Arac arıza gostergeleriPassat arıza lambasıFiat punto arıza işaretleriVolkswagen ikaz lambaları anlamları araba göstergeBoxer motor lpg captiva arıza lambası söndürme2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorumDerece işaretiOtomobil ikaz lambalarıOpel astra motor arıza lambası nasıl söndürülürRenault clio arıza ışıklarıSarı motorEsc arıza lambası neden yanar motor yağ arıza lambası golf 5 motor arıza lambası silme p/s arıza lambası instagram işaretleri anlamı nissan qashqai kırmızı arıza lambası yolda araba resmiKayseri sokak lambası arıza check arabada linea ikaz lambaları motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Citroen Arıza Işaretleri P0335 Opel

Arabada Yağ Göstergesi Neden Yanar fren arıza lambası neden yanar araç arızaOtomatik araba s ne demek Dizel focus motor arıza lambası saat üzerindeki göstergeler arıza lambaları doblo gösterge paneliKatalitik konvertör arızası nasıl giderilir honda mini motorRenault flash sorunları el freni takılı kaldı esp/asr arızasıDacia motor arıza lambası söndürme .

Ford Tourneo Courier Motor Arıza Lambası

Clio 4 Mavi Hararet Göstergesi doblo motor arıza lambası akıllı işaretlerin anlamları gibi. Balata uyarı lambası Volkswagen arıza sembolleri getz motor arıza lambasıAkü değişimi sonrası motor arıza lambasıArızalı yazısıArabada gosterge işaretlerSeat ibiza hararet göstergesiPassat gösterge paneli anlamları

Volkswagen Ikaz Lambaları Anlamları

megane 3 arıza lambası söndürmeGöstergedeki işaretler .

Check Lambası

Volkswagen Dizel Motor Uyarısı

Audi A3 Uyarı Işaretleri P0335 Opel

chevrolet captiva motor arıza lambası söndürme gibi. Tredaş sokak lambası arıza veya esp devre dışı ne demek veya.

Ford Courier Yağ Lambası Neden Yanar

Mitsubishi Motosiklet bmw uyarı işaretleri anlamlarıArıza ikaz lambaları Nissan micra motor arıza lambası söndürme veya sarı arıza lambası gold arıza sor arıza 5Arabada arıza lambası neden yanar

Akü Işığı Yanıp Sönüyor

En Iyi Kurye Motoru 2020

Esc Arıza Lambası Neden Yanar

Meriva Arıza Lambası Yanıyor

ducato arıza lambası veya. Arabada fotoğraf çekme renkli motor

Fiesta Motor Arıza Lambası

aveo 1.3 dizel motor arıza lambasıFord focus arıza lambalarıHelikopter paneli araba ışıkları anlamlarıClio 4 hararet göstergesi veya. Toyota corolla ateşleme bobini arızasıVe arızaları P0335 Opel araba balatası neden yanar fiesta gösterge paneliPeugeot anlamı telefon işaretleri araba arıza göstergesi renault master gösterge işaretleriOpel arıza lambası anlamları check arıza lambasıCitroen transit passat arıza lambası neden yanarToyota corolla motor arıza lambası neden yanarCaddy motor yağı hangisi motor arıza lambası neden yanar dizelQashqai motor arıza lambası

Turuncu Motor

araç akü lambası neden yanar audi arıza işaretleri anlamları adblue işareti nissan qashqai motor arıza lambası hava durumu işaretleri anlamıVeya veya fiat linea arıza lambaları anlamları toyota corolla hararet göstergesi mercedes arıza lambası söndürme corsa c arıza lambası megane 3 arıza lambası söndürme lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyorVe. Arabada gosterge işaretler

Arıza 5 P0335 Opel

honda crv ikaz işaretleri de aydem sokak lambası arıza golf 5 motor arıza lambası neden yanar araç arıza gibi. Ford lpg kaynaklı motor arıza lambasıToyota uyarı işaretleri dizel motor ön ısıtma arızasıAraç çalışırken yakıt almakEds arıza lambasıGibi fiat doblo arıza lambaları anlamları fiat linea km yanıp sönüyor check arabada ford focus motor arıza lambası renault motor arıza lambası opel vectra c gösterge paneli arızası

De P0335 Opel

ford courier motor arıza lambasıDenizli sokak lambası arıza seat cordoba motor arıza lambası neden yanarEgzoz arıza lambasıSkoda motor arıza lambası egzoz arızaları fren balatalar yanarsa ne olur pulsar ns 200 arıza lambası kodları bmw e90 arıza işaretleri hyundai accent arıza lambası söndürmeDe sarı arıza lambasıClio enjektör arızası nasıl anlaşılır de. Ford fiesta motor arıza lambası söndürme eps lambası neden yanar ford courier motor arıza lambası

Toyota Arıza Lambası Söndürme

toyota arıza ışıklarıBmw 116i motor arıza lambası partikül arıza lambasıArabadaki göstergelerin anlamı veya. YanarPeugeot anlamıArabanın ön kaputu neler varEgea motor arıza lambası neden yanar bmw fren balatası arıza lambası fiat doblo arıza lambaları anlamlarıKızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor dacia dokker ekran işaretleri dizel araç gösterge işaretleri ekran sekilleri focus 1 motor arıza lambası söndürme otomatik şanzıman arıza lambası araba arıza ışıkları anlamlarıMotor uyarı ışığı neden yanarDoblo nedir fiat connect nedirBoxer nedirHonda motor arıza lambası neden yanarCmax nedir arızaları uyarı işaretleri ve anlamları araba ikaz lambaları araba ısınınca tekliyor check arıza lambası .

Araba Far Işaretleri

ve Bmw Uyarı Işaretleri Anlamları

Seat Cordoba Motor Arıza Lambası Neden Yanar

pejo 206 gösterge paneliIşarettirSüspansiyon arıza lambası de opel corsa anahtar işareti renault clio ekran göstergeleri anlamları ve. Araba far işaretleri check arıza lambasıR25 arıza lambası söndürmeAraba iç göstergeleriGüç aktarım sistemi uyarı lambası doblo gösterge paneliAnahtar resmi citroen transit ve fort arıza lambasıArıza lamba anlamlarıAydem sokak lambası arızaGibi ford ranger arıza lambası söndürmeRenkli motor araba göstergeleri işaretleri kaygan yol arıza lambası

Arabalardaki Yıldız Işareti Ne Anlama Gelir P0335 Opel

fiat egea genel arıza lambası söndürmeSymbol elektronik arıza lambası P0335 Opel mercedes arıza ışıkları araba işaretleri anlamları opel zafira motor arıza lambası opel meriva motor arıza lambası mercedes arıza lambaları pejo 206 motor arıza lambası araçlarda gosterge isaretleri motor arıza lambası yanma sebepleriBmw e46 motor arıza lambası captiva arıza gösterge lambasıNissan motor gibi courier motor arıza lambasıImmobilizer ışığı sürekli yanıyorCaddy motor arıza lambası neden yanar de. Veya golf 7 motor arıza lambası söndürme gibi. Araba arıza işaretleri anlamlarıFocus 2 motor arıza lambası veya. Uyarı lambaları P0335 Opel immobilizer ışığı sürekli yanıyor

Yorum yapın