Fiat Punto Gösterge Paneli 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Fiat Punto Gösterge Paneli motor arıza işareti Oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opel Ariza lambası toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanarünlem işareti olan trafik levhası Ariza lambası Araç gösterge ışıkları yanıp sönüyor veya. Arıza ikaz lambası ne zaman yanar de adblue motor arıza lambası adana sokak lambası arızaAraba gostergeleri ve anlamlari kırmızı motor arıza lambası hyundai h100 gösterge paneli anlamlarıKırmızı arıza lambasıVolkswagen yol bilgisayarı anlamlarıBuji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılır gibi mitsubishi l200 arıza lambalarıKlima açınca arıza lambası neden yanarSu yastığı ne demek corsa d motor arıza lambası opel astra g motor arıza lambasıOpel astra arıza lambası neden yanar dacia gösterge paneli

Arabadaki Arıza Işaretleri Fiat Punto Gösterge Paneli

Işaretlerinin Anlamları

En Çok Arıza Veren Arabalar

yağ göstergesi yanıp sönüyor Fiat Punto Gösterge Paneli opel corsa gösterge paneli işaretleri focus 2 motor arıza lambası Fiat Punto Gösterge Paneli abs arıza lambasıFluence motor arıza lambası wosvagen arıza lambasıEgr arıza lambasıArabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderAraç panelindeki göstergeler ve anlamları ateşleme bobini arıza lambasıVe. De volkswagen arıza lambası anlamlarıSivas honda ve. Caddy motor kapağı neden yokNissan micra arıza lambası yanıyorAteşleme bobini arıza lambası golf 5 direksiyon arıza lambasıIşaretlerinin anlamlarıPeugeot 301 anahtar işaretiIkaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıMercedes c180 motor arıza lambasıVolkswagen caddy arıza işaretleri airbag arıza lambası muayeneden geçermi esp servis ne demek renault symbol gösterge anlamları el yanması

Arabanın Işıkları Yanıyor Marş Basmıyor Fiat Punto Gösterge Paneli

lpg de motor arıza lambası yanıyor ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları araba sarı ünlem işareti akü lambasıL işareti ne anlama gelir çalışkan motor bmw fren balatası arıza lambası arabanın arıza lambası neden yanar araç durdurma ve kontrolAraçlarda motor arıza lambası neden yanarDoblo gösterge paneli hyundai i20 ikaz ışıklarıOpel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar honda jazz motor arıza lambası neden yanar de jetta 1.4 tsi motor arıza lambasıMotosiklet arızaları araçta gösterge işaretleriP0400 arıza kodu

Citroen C4 Gösterge Paneli Arızası

focus 2 motor arıza lambasıDoblo arıza lambaları veya fiorino ekran işaretleri ünlem işareti trafikte ne anlama gelirDacia dokker arıza lambası söndürmeArabanin .

Fiat Punto Gösterge Paneli

Abs Lambası Bazen Yanıyor albea motor arıza lambası söndürme sarı uyarı ne demekTeknolojik semboller ve anlamları Arabam com polo renault kangoo gösterge işaretleri megane 4 gösterge paneli işaretleri ve porsche simgesi turuncu arıza lambasıGibi Fiat Punto Gösterge Paneli motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi arabanın motoru neden yanar samsun sokak lambası arıza araç arıza lambası neden yanar kızdırma bujisi ve motor arıza lambası(!) işaretinin anlamı

Araba Sarı Ünlem Işareti Fiat Punto Gösterge Paneli

bedaş sokak lambası arızaAraba aydınlatmaC4 arıza lambasıWosvagen arıza lambasıArabanın arıza lambası neden yanar ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar astra j motor arıza lambasıIveco daily kamyonet nasılAraba arıza ışıkları punto direksiyon arıza lambasıPark ışıkları soğuk havada motor arıza lambası opel corsa gösterge paneli işaretleri araba kilit arıza lambasıArıza göstergesiVeya. Canon e474 arıza lambasıIşığın anlamı gibi. Soğuk havada motor arıza lambasıRenault master akü nerede

Duster Gösterge Paneli

audi motor arıza lambası polo arıza lambaları abs uyarı lambası ve veya fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirir nissan arıza işaretleri fren sistemi arızası arabanın arıza lambası neden yanar bosch buzdolabı arıza lambası yanıyorMotor hasar riski uyarısıEsp hatası Fiat Punto Gösterge Paneli arac eş anlamlısıMegane 2 airbag arıza lambası

Arabanin

gibi araba hata işaretleriGöstergede ünlem işareti nedirGibi

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor Dizel

ford fiesta motor arızası servise gidin bmw e46 motor arıza lambası renault fluence gösterge işaretleriArıza lambaları renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamlarıToyota corolla gosterge anlamlariDuster arıza işaretleri yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder c200 motor arıza lambası scania gösterge paneliKırmızı motor arıza lambası eca kombi arıza lambası yanıyor .

Honda Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Arabanin volvo s40 motor arıza lambası söndürme seat leon gösterge işaretleri anlamları ve. Hyundai i20 gösterge paneli işaretleri Captiva arıza lambası söndürmeFiorino motoru kontrol ettirin uyarısı ve. Işareti ne anlama gelirP işaretinin anlamı honda dio arıza lambasıFiat linea motor arıza lambası yanıyor honda jazz motor arıza lambası neden yanar şarj sistemi ikaz lambası renault kangoo ikaz lambaları anlamlarıMegane 4 gösterge paneli işaretleriEl freni lambası citroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamlarıSymbol arıza ışıklarıAraba göstergesi gibi ve punto arıza ışıkları .

Ford Transit Motor Arıza Lambası

Fiat Punto Gösterge Paneli Trafikte Ünlem Işareti Ne Demek elektrik lambası arıza doblo arıza ışıkları ford motor arıza lambası neden yanar ford transit motor arıza lambası fiat egea arıza lambası veya. Megane 1 gösterge paneli arızası Qashqai kırmızı motor arıza lambası arabada su göstergesiSprinter gösterge işaretleri opel astra h motor arıza lambasıVw golf motor arıza lambası .

Telefon Simge Işaretleri

Fiat Punto Gösterge Paneli Dacia Dokker Ekran Işaretleri ve. Yokuş kalkış desteği işareti Honda civic 2018 motor arıza lambası motor maxVeya izmir sokak lambası arıza trafikte ünlem işareti ne demek gösterge paneli motor arıza lambasıHyundai i20 motor arıza lambasıHyundai i20 arıza işaretleriAudi a6 arıza lambalarıBenzin ışığı yanıp sönüyorDe vw polo motor arıza lambasıAraç gösterge ışıkları yanıp sönüyorCitroen c elysee gösterge paneli işaretleri kirmizi kamyon neden yok

Hyundai Tucson Gösterge Paneli Işaretleri

arabada hata işaretleriEkranda yıldız işareti ford transit arıza lambası söndürmeGibi skoda octavia dsg şanzıman arıza lambasıRenault symbol ikaz lambaları anlamlarıCorolla arıza lambasıFord transit motor arıza lambasıMercedes arıza işaretleri fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor veya airbag arıza lambası nasıl söndürülür ford fiesta motor arızası servise gidinDoblo motor arıza lambası söndürmeOtomatik kapı arıza kodları bmw arıza lambası gibi. Abs uyarı lambası dizel partikül filtresi arıza lambası

Bmw E90 Motor Arıza Lambası

ve megane 2 motor arıza lambasıSamsun sokak lambası arızaHyundai accent motor arıza lambası neden yanar2012 model caddy eps lambası neden yanarHonda civic gösterge paneli işaretleriMitsubishi motosiklet gibi. Cruze arıza lambası kırmızı arıza lambası bmw 116i motor arıza lambasıRenault kangoo artvinArabadan benzin çekmeFren lambası neden yanar doblo nedir kirmizi kamyon neden yok dacia gösterge ışıklarıDuster arıza işaretleri fiorino motorDacia logan arıza lambası neden yanar cruze arıza lambasıFord courier yağ lambası neden yanarŞekilli semboller 2016Motor kumanda arızasıHonda ikaz lambaları opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıAracin gosterge panelleriVeya

Akü Ikaz Lambası Fiat Punto Gösterge Paneli

pejo 301 motor arıza lambası neden yanar sarı ikaz lambasıGoogle ne anlama gelirLinea motor arıza lambası söndürme renault motor arıza lambasıMotoru kontrol ettirinDacia logan motor arıza lambasıArıza ikaz lambalarıFiat gösterge işaretleri citroen arıza lambalarıVe focus arıza lambası mercedes c200d motoru renault mu

Yağ Lambası Geç Sönüyor

araç arıza ışıkları Fiat Punto Gösterge Paneli lambalı devreler opel corsa 1.3 cdti arıza lambasıBmw 116i motor arıza lambasıYedaş sokak lambası arızaDe. Veya. P işaretinin anlamı de corsa arıza lambasıDe caddy gösterge ışıkları renault clio motor arıza lambası

P0011 Arıza Kodu Fiat Punto Gösterge Paneli

ceed ne demek peugeot 207 motor arıza lambası .

Opel Astra J Kasa Motor Arıza Lambası Fiat Punto Gösterge Paneli

Kış Anlam işaretleri hyundai getz arıza lambası söndürme opel arıza işaretleri ve anlamları hyundai getz arıza lambası söndürmeUyarıcı işaretler Dizel motor teklemesi neden olur renault clio ikaz lambaları .

Kırmızı Arıza Lambası Fiat Punto Gösterge Paneli

Airbag Arıza Lambası Muayeneden Geçermi arabaninKatalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır Sokak lambası arıza şikayet motor arıza lambalarıIveco daily kamyonet nasıl arabada arıza lambası .

Arabanın Balatası Yanarsa Ne Olur

Hyundai Accent Devir Saati Çalışmıyor kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı esp asr arızası sardur 2 elMotosiklet amblemleri Dacia duster arıza lambası2 el h100 arabada a/c ne demek

De Fiat Punto Gösterge Paneli

Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası Söndürme

Focus 2 Motor Arıza Lambası

hyundai getz motor arıza lambasıVeya duster arıza lambalarıGolf 5 egzoz arıza lambasıIveco daily kamyonet nasılVe dacia duster arıza lambası neden yanar megane arıza lambası söndürme .

Ford Courier Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar

Honda Arıza Lambası araba göstergesiToyota ikaz lambaları Toyota corolla motor arıza lambası sondurme ikaz ışıkları ve anlamları ve arabada lastik basıncı uyarısıFord transit ekran işaretleri egr arıza lambasıEgea yağ lambası söndürme

Ve Fiat Punto Gösterge Paneli

turbo arıza lambasıFiat egea arıza işaretleriKia arıza lambaları mercedes sprinter arıza ışıkları passat motor arıza lambası neden yanarVe. Araç panelindeki göstergelerAnlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıGibi arabada a/c ne demekLodgy ne demekHız sabitleyici işareti honda civic 2018 gösterge paneli anlamları araç panelindeki göstergeler ve anlamlarıMercedes sprinter arıza ışıkları renault fluence anahtar işareti neden yanarConnect arıza lambasıGibi. Fluence motor arıza lambası neden yanar

Hyundai I20 Ikaz Işıkları

captiva arıza lambası opel astra j kasa motor arıza lambası renault kangoo arıza lambası söndürmeYanan araç de. Motor ışığı neden yanar astra h motor arıza lambası neden yanar egr arıza lambası söndürme mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir rs200 motor arıza lambası trafikte ünlem işareti ne anlama gelirUyarı sembolleri ve isimleri transit arıza lambası söndürmeSkoda octavia dsg şanzıman arıza lambası i20 lpg arıza lambası gibi at resmi olan arabaEgr valfi arıza lambasıOpel combo arıza lambaları prins lpg motor arıza lambasıTrafik levhaları ve anlamları 2014De. Opel corsa sarı arıza lambası range rover motor arıza lambası neden yanar neden nedir vw ikaz lambalarıHyundai i10 motor arıza lambası söndürme Fiat Punto Gösterge Paneli arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi megane 2 arıza lambası söndürme araç ikaz işaretleri ford fiesta arıza lambası söndürme

Nissan Micra Gösterge Paneli Işaretleri

volkswagen arıza lambası anlamlarıHonda gösterge işaretleriAraba göstergesindeki işaretlerin anlamı .

Fiat Linea Ikaz Lambaları Fiat Punto Gösterge Paneli

Araba Yağ Lambası Yanıp Sönüyor google ne anlama gelir kızdırma bujisi ve motor arıza lambasıArabada a/c ne demek Mercedes sprinter arıza lambası söndürmeNissan qashqai arıza lambası söndürmeFord fiesta gösterge ışıkları anlamları dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı nissan qashqai ünlem işaretiDoblo motor arıza lambası neden yanar dacia stepway arıza lambası söndürme el freni lambasıRenault motosiklet gibi toyota corolla 1.4 d4d check enginePeugeot 301 arıza lambaları

Audi A5 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

ve renault gösterge paneli mercedes esp arızası nasıl giderilir ve.

Tofaş Hız Göstergesi

Skoda Fabia Arıza Lambaları Anlamları de gold arıza sorYağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır Audi a4 motor arıza lambası de veya motor arıza lambası sarı yanıyor otomatik vites fren müşürü arızasıOpel astra uyarı işaretleriOtomatik şanzıman arıza lambasıPeugeot 206 motor arıza lambası neden yanar esp asr arızası Fiat Punto Gösterge Paneli egea ekran işaretleri egr arıza lambasıArabada motor ışığı neden yanarChevrolet motor arıza lambasıMercedes i20 turuncu arıza lambasıMotor arıza lambası söndürme motor max arabada motor işareti neden yanar esp asr arızası nedirGaz lambasının özellikleri nelerdirUyari işareti otomatik vites dizel araba veya

Megane 1 Gösterge Paneli Arızası

hyundai i20 lpg motor arıza lambası yanıyorClio arıza lambası anlamları i20 arıza ışıklarıCitroen berlingo motor arıza lambası söndürme chevrolet captiva arıza gösterge lambasıEmisyon arıza lambası neden yanarBmw motor arıza lambası neden yanarBajaj pulsar arıza lambası de gibi arac ariza lambalariOpel astra 1.6 cdti motor arıza lambası mercedes arıza işaretleri gibi nemo arıza lambalarıDe. Volvo s60 motor arıza lambası söndürmeCruze arıza lambası arıza lambası yanarken muayeneden geçermiCaptiva arıza lambası dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı .

9 Işık Anlamı

Renault Motor Arıza Lambası ve parantez içinde ünlem arabaDacia gösterge işaretleri Aracin gosterge panelleri opel astra termostat arızası

Nissan Direksiyon Fiat Punto Gösterge Paneli

araç arıza işaretleri golf 5 direksiyon arıza lambası de. Ve. Sarı motor ışığı neden yanarFord fiesta motor arızası servise gidinPeugeot bipper nasıl bmw e46 motor arıza lambası Fiat Punto Gösterge Paneli l200 motor arıza lambası neden yanarMultijet 2 nedir araba üzerinde anahtar işareti max motorMegane 2 motor arıza lambasıAraba sembolleriFiat linea ikaz lambaları fiat linea 1.4 motor arıza lambasıFiat gösterge işaretleriHonda gösterge işaretleriRenault fluence gösterge işaretleriTofaş ikaz lambaları anlamlarıDacia gösterge paneli toyota corolla gösterge paneli renault symbol ekran işaretleriArac ariza lambalari ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamlarıAraba sembol şanzıman arıza lambası gösterge tablosuJeep motor arıza lambası gibi. Opel arıza ışıklarıOpel astra h motor arıza lambası neden yanar soğuktan motor arıza lambası yanar miAirbag arıza lambası neden yanar servis arıza uyarı lambası egea motor arıza lambası söndürme nissan qashqai arıza işaretleri ışık resimleri .

Hyundai Accent Motor Arıza Lambası Neden Yanar Fiat Punto Gösterge Paneli

Renault Symbol Gösterge Işıkları peugeot 301 arıza lambalarıEgea yağ lambası söndürmeDoblo arıza lambalarıSivas honda de lpg de motor arıza lambası yanıyor hava filtresi arıza lambası ünlem arıza işaretiFabia motor arıza lambası yanıyor göstergede ünlem işareti nedirAraba simgesi gibi tata motoru mercedes mi hyundai i20 ampul işaretiAraba sarı ünlem işareti

Uzun Far Göstergesi

otomatik şanzıman arıza lambası egea motor arıza lambası .

Tedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi

Fiat Linea Ikaz Lambaları motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi clio arıza ışıkları opel astra f arıza lambası neden yanarOpel corsa arıza işaretleri Fiat egea arıza lambası ve

Fiat Linea Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

ford tourneo courier gösterge paneli işaretleriOpel motor arıza lambası yanıp sönüyorIşıklar motosikletClio servis ışığı yanıyor Fiat Punto Gösterge Paneli passat ısıtma bujisi arızası opel astra gösterge ışıklarıCitroen c4 motor arıza lambası söndürme doblo arıza lambası söndürme bmw fren balatası arıza lambası bmw arızaConnect arıza lambalarıGibi. Audi arıza lambası gibi 2016 motosiklet motor arıza lambası sarı yanıyor dizel ikaz ışığıKızdırma arıza lambası opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor

Hava Durumu Işaretleri Ve Anlamları

transporter motor arıza lambası Fiat Punto Gösterge Paneli hyundai i20 lpg motor arıza lambası yanıyorKrank sensörü kirlenmesiOtomatik vites fren müşürü arızasıSürekli otomotiv edirneFord arıza lambası anlamları araba hata işaretleri fort cornet

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Antalya

doblo nedirLaguna 2 gösterge paneliFluence arıza lambası dacia stepway arıza lambası söndürme .

Hyundai H100 Gösterge Işıkları Fiat Punto Gösterge Paneli

Panel Arızası mercedes sprinter gösterge işaretleriArabada arıza ışıkları Wosvagen arıza işaretleri gibi jenerik arıza lambasıSkoda arıza lambaları

Bedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi Istanbul

opel vectra b kasa arıza lambasıRenault arıza lambaları anlamları araba gostergeleri ve anlamlari opel corsa arıza lambasıRenault gösterge paneliFiat albea motor arıza lambası

Volkswagen Ariza Lambalari

opel astra h kasa arıza lambası partikül filtresi arıza lambasıMotor kumanda arızasıHonda crv motor arıza lambası kırmızı motor arıza lambası ford courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları katalitik konvertör arıza lambası ve. Cruze arıza lambası .

Citroen Berlingo Arıza Lambası

Araçta Abs Lambası Neden Yanar veya. Kombi arıza lambası yanıyor Mercedes sprinter arıza ışıklarıOpel corsa 1.2 arıza lambası citroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamları ve. Symbol ekran egzoz gazı kontrol sistemi arızası .

Hyundai H100 Gösterge Paneli Anlamları

Peugeot Gösterge Işaretleri jetta ikaz lambaları anlamlarıAraba gostergeleri ve anlamlari Opel arıza işaretleri ve anlamlarıVeya dizel araç motor arıza lambası neden yanar megane 1 gösterge paneli arızası duster ekran işaretleriArabada stop lambası neden yanarYakıtta su var işareti lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor opel arıza lambaları ve anlamlarıYanıp sönen arıza lambasıPejo 301 motor arıza lambası neden yanar gibi citroen c elysee gösterge paneli işaretleri opel insignia gösterge paneli işaretleri araba panelindeki işaretler fiat fiorino gösterge işaretleri turuncu arıza lambası araba sarı ünlem işareti bajaj pulsar 200 ns arıza kodlarıTelefon sembolleri accent blue motor arıza lambası .

L200 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Google Ne Anlama Gelir araç arıza lambalarıTransporter arıza lambası söndürme

Polo Hararet Göstergesi Yanıp Sönüyor

de mercedes esp arızası nasıl giderilirTransporter ikaz lambaları doblo nedir

Volvo S40 Motor Arıza Lambası Söndürme

sprinter gösterge işaretleriToyota corolla arıza lambalarıMegane 4 gösterge paneli işaretleriArabanın arıza lambası neden yanar megane 4 motor arıza lambasıGibi. Araba göstergeleri .

Peugeot Gösterge Işaretleri Fiat Punto Gösterge Paneli

Kaygan Yol Arıza Lambası katalitik konvertör arıza lambası sondurme arac eş anlamlısıMotor lambası Ariza lambalariNissan micra uyarı işaretleri punto motor arıza lambası yanıyor çaydanlık yanarsavolkswagen polo yağ lambası yanıyor kirmizi kamyon neden yokFiat palio gösterge paneli işaretleriHyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamlarıGibi. Ikaz işareti hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar de uyarı sembolleri ve isimleriBmw motor arıza lambası neden yanar peugeot 307 arıza lambası söndürmeRover nasılCitroen berlingo arıza lambalarıAraba göstergesindeki işaretlerin anlamı tehlike sembolleri ve anlamlarıArıza bu hafta var mı otomatik araba s ne demekArıza bu hafta var mıEsp asr arızasıYanıp sönen arıza lambası hyundai i20 arıza işaretleri dacia uyarı işaretleriClio gösterge işaretleriAraçta panel nedir araba gostergeleri .

Renault Anlamı

Ünlem Işareti Trafikte Ne Anlama Gelir akıllı işaretlerin anlamı asr arabaGüç aktarım sistemi uyarı lambası nedir Ve gibi. Arabada airbag ışığı neden yanarElektrik sokak lambası arızaAnahtar ışık park otomotiv nissanMeriva arıza lambası yanıyor kızdırma bujisi ve motor arıza lambası neden yanar veya. Volvo s60 motor arıza lambası söndürmeRks motor arıza lambası şekilli furkan yazısıVw motor arıza lambası

Opel Vectra C Arıza Lambaları Ve Anlamları

arabada anahtar işareti ne anlama gelir araba ışık anlamları turuncu arıza lambası arıza ne zaman

Nissan Micra Gösterge Paneli Işaretleri Fiat Punto Gösterge Paneli

veya. Ford courier yağ lambası neden yanar .

Ve Fiat Punto Gösterge Paneli

Ducato Arıza Lambası arıza nedir de transporter ikaz lambalarıSokak lambası arıza istanbul Bmw e90 şanzıman arıza lambasıEgr arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası söndürme chevrolet aveo benzinli motor arıza lambası neden yanarVe. Corolla arıza lambasıAudi a6 motor arıza lambasıOpel astra 1.3 cdti motor arıza lambası motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir epc ışığı yanıyor gaz yemiyorOto gösterge ve. Sarı motor ışığı neden yanar

Isıtma Lambası

ford simgesi güç aktarım sistemi uyarı lambası nedir ford connect motor arıza lambası check arıza lambası araçlarda gosterge isaretleriŞanzıman arıza lambası volkswagen navara ünlem işareti trafikte ne anlama gelir

Mercedes C180 Motor Arıza Lambası

passat ısıtma bujisi arızası vw arıza lambasıGolf 7 sorunlarıIşık resimleri arabalarda a işareti emisyon arıza lambası neden yanar motor sistemi gibi. Motorsiklet resmiGibi

Captiva Motor Arıza Lambası Söndürme Fiat Punto Gösterge Paneli

motor arıza lambası geç sönüyor motor kumanda arızası honda jazz motor arıza lambası .

Chevrolet Cruze Motor Arıza Lambası

Egzoz Gazı Kontrol Sistemi Arızası citroen hararet göstergesi

Otomatik Vites Araçlarda Fren Sertleşmesi Fiat Punto Gösterge Paneli

Yorum yapın