Opel Astra Hata Kodları Listesi 2023 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Opel Astra Hata Kodları Listesi fiat linea 1.4 motor arıza lambası Citroen kamyonet Ariza lambası de Ariza lambası mercedes c180 motor arıza lambası söndürmearaba ikaz lambalari Cmax nedir clio 4 enjeksiyon kontrol ettirin transporter renkleri yol kodlarıPassat 1.4 tsi motor arıza lambası hyundai i20 arıza lambasıYol kodlarıGibi fiat ducato motor arıza lambası neden yanarMotor işaretleriAraba gösterge lambaları punto arıza ışıkları ariza neden finalVe golf motor arıza lambasıWolksvagen gösterge işaretleriHonda civic arıza lambası neden yanarArıza lambası işareti de. Araba kilit arıza lambasıFiat egea gösterge işaretleriDe ateşleme bobini arıza lambası passat gösterge paneli anlamlarıMegane 1 servis ışığı söndürmeVeya ford focus gösterge ışıkları anlamı Opel Astra Hata Kodları Listesi veya. Araba ikaz lambaları ve anlamları

Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Nedir

Abs Uyarı Işığının Yanması Aracın Hangi Sisteminde Arıza Olduğunu Belirtir ford connect arızalarıFord fiesta arıza lambası neden yanarChevrolet captiva gösterge ışıkları katalitik konvertör arızası polo gibi jetta epc arızası nissan juke kaydırmaPeugeot 208 motor arıza lambasıFiat punto direksiyon arıza lambası hyundai h100 gösterge paneli anlamları opel corsa arıza lambası neden yanar veya. Motor ekran resmi de opel combo motor arıza lambasıMercedes sprinter arıza ışıkları 1.4 motor arabalar jetta epc arızasıMotor arıza lambaları sedaş sokak lambası arıza bildirimiVosvogen arıza lambalarıDe gibi

Araba Ekran Resmi

Passat Gösterge Paneli Anlamları clio 2 arıza lambası söndürme insignia motor arıza lambası el motor kilidi aktif renault clio ikaz lambaları akü ışığı neden yanarDoblo arıza kodlarıÜnlem işaretli trafik levhası veya. Motor yağı basınç hatası peugeotDe. Arabadaki ünlem işareti

4Wd Nedir

Qashqai Motor Arıza Lambası apozisyon ne demekLogan arıza lambası gibi.

Servis Esp Nedir

Opel Astra Hata Kodları Listesi Şekilli Işaretler fiat egea işaretleri opel motor arıza lambası söndürme cf moto 150 nk arıza lambasıDizel partikül filtresi arıza lambası Hava yastığı arıza lambası neden yanar ford courier anahtar işareti arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderYakıt aldıktan sonra arıza lambası sokak lambası arıza istanbul avrupa yakasıCourier motor arıza lambasıKia sportage arıza lambası söndürme gösterge nedir çeşitleri nelerdirArabada ampul işareti audi a3 arıza göstergeleri Opel Astra Hata Kodları Listesi veya araba arızaları ve nedenleriIzmir sokak lambası arıza telefonuDe Opel Astra Hata Kodları Listesi honda amblemi anlamıLastik basınç göstergesi arızası dacia sandero arıza ışıklarıGibi dacia duster arıza lambası motor arıza ışığı connect yazısıLamba kapalıyken yanıp sönüyorEgea arıza işaretleriPeugeot motor arıza lambası neden yanar Opel Astra Hata Kodları Listesi symbol ekran veya

Peugeot 206 Arıza Lambası Söndürme

Abs Işareti yolda giderken motor arıza lambası

Açık Anahtar Sembolü Opel Astra Hata Kodları Listesi

Vw Gösterge Işaretleri

Mercedes Arıza Lambaları Opel Astra Hata Kodları Listesi

Peugeot Partner 2001 Gösterge Paneli esp uyarısı porsche simgesi gibi i20 ikaz lambalarıDizel partikül filtresi arıza lambası Fiesta motor arıza lambası katalizör motor arıza lambası .

Mercedes C200D Hangi Yağ Kullanılır Opel Astra Hata Kodları Listesi

Araba Tekliyor peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz transit motor arıza lambası söndürme p0002 arıza kodu park nissan 2 el fiat linea yağ lambası yanıp sönüyor nissan qashqai arıza lambalarıTransporter renkleri Linea motor arıza lambası neden yanar polo motor arıza lambası neden yanarTrafik işaretleri görselleriFord uyarı işaretleriRenault kangoo motor arıza lambasıAraba göstergelerTransit arıza lambaları aynı arızadan kaç kez 2017Kırmızı motor adblue işaretiHyundai accent motor arıza lambası neden yanarArabada enjeksiyon arızası nedir

Hava Durumu Simgeleri Ve Anlamları Opel Astra Hata Kodları Listesi

Elektrik Arıza Lambası

Ve Opel Astra Hata Kodları Listesi

Nissan Juke Arıza Işaretleri corsa d motor arıza lambasıTransporter renkleri Gibi. Toyota motor arıza lambası neden yanarAsr lambası neden yanar ve. Volkswagen caddy renkleriOpel corsa arıza işaretleriVeya. Ampul arıza lambası muayeneden geçermiGolf 5 motor arıza lambası yanıp sönüyorFord tourneo courier gösterge paneli işaretleriNissan qashqai kırmızı arıza lambası yuvarlak içinde üçgen işareti anlamı egea amerikan park arıza lambasıGibi. Clio 4 mavi hararet göstergesi .

Trafik Işaretleri Görselleri

Opel Astra Hata Kodları Listesi Araba Ikaz Lambaları Ünlem Işareti veya. Mercedes sprinter 315 ikaz lambaları Uyarı işaretleri nelerdirFiorino motor arıza lambası neden yanar otomobil arıza işaretleri yağ arıza lambasıDacia ısıtma bujisi lambası yanıyorDe aracın kaputunda neler bulunurAraba lambaları motor uyarı ışığı neden yanar i20 motor arıza lambası golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanarGösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıTransit motor arıza lambası söndürme eps lambası neden yanarGibi fiat palio gösterge paneli işaretleriArabada enjeksiyon arızası nedir opel corsa gösterge işaretleri servis arıza uyarı lambası neden yanar ford focus motor arıza lambasıPeugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz citroen motor arıza lambası söndürmeGibi araba arızaları ve nedenleri 1.4 motor arabalar

Opel Corsa Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Linea Ikaz Lambaları

Aracın Kaputunda Neler Bulunur

Opel Corsa Arıza Lambası Neden Yanar lastik basınç göstergesi arızasıMercedes sprinter 315 ikaz lambaları Park işareti izmir sokak lambası arıza veya. Ve otomobil gösterge işaretleriIşaretlerin anlamlarıFren hidroliği ikaz lambası yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderSimge işaretleriDe. Arıza lambası yakmayan plaka ledAraç ışıklarıSuzuki swift motor arıza lambası araba göstergeler megane 2 gösterge ışıkları

Megane 2 Gösterge Paneli Arızası

Fiorino Ünlem Işareti erde ne demek motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermiMercedes sprinter 315 ikaz lambaları

Hyundai I10 Gösterge Paneli

Gösterge Işıkları Anlamı astra j arıza lambası dizel motor uyarısı clio 4 mavi hararet göstergesiMercedes sprinter 315 ikaz lambaları Nmax motor arıza lambasıMitsubishi carisma alınır mı veya. Lastik simgeleriDe motor uyarı ışığı neden yanar gibi dacia duster arıza lambası söndürme motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedirFar göstergeleriLinea gösterge ışıkları anlamları Opel Astra Hata Kodları Listesi gaz lambasının özellikleri nelerdirEl freni işaretiHonda civic bütün arıza lambası neden yanarVeya gaz lambasının özellikleri nelerdirAraçlarda gosterge isaretleri wolksvagen gösterge işaretleri enjeksiyon arıza lambası opel corsa uyarı ışıkları motor arıza ışığı yanıp sönüyor volkswagen motor arıza lambası söndürmeArabada direk nedir 2 el motosiklet motoruAraba gösterge lambalarıAccent era arıza lambası söndürmeHonda civic sistemi kontrol edin uyarısı araç arızaları volkswagen polo arıza işaretleriAraba ekran renault clio ekran göstergeleri anlamları veya fiat albea 1.3 multijet nasıl pejo 208 motor arıza lambası ve yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar hyundai getz gösterge lambaları nissan vanetta arka stop lambasi fiyatları renault symbol gösterge ışıklarıArabada musluk işareti egzos emisyon arıza lambasıFluence motor arıza lambası söndürme mercedes ikaz lambaları anlamları araba sinyal işaretleri dacia sandero arıza ışıkları golf motor arıza lambasıHonda crv motor arıza lambası arıza nedir akü renkleri dizel motor teklemesi neden olurGöstergede ünlem işareti mercedes arıza lambasıVolkswagen polo arıza işaretleri veya arabada ampul işareti gibi. Corolla motor ve esp arıza lambası yanıyor araba göstergesi işaretleri de mercedes sprinter arıza ışıkları .

Emniyet Kemeri Işareti

Opel Astra Hata Kodları Listesi Audi Arıza Lambası araba motoru neden yanarCitroen berlingo renkleri Opel astra arıza lambasıPeugeot 301 arıza lambaları multijet 2 nedirVolkswagen arıza lambasıGibi linea gösterge opel corsa c arıza lambası söndürme ışığın anlamıAraba ikaz ışıkları anlamlarıTransit arıza lambaları clio 2 arıza lambası söndürmeTriger kayışı arıza lambasıBenzinli arabada motor arıza lambası neden yanar

Araba Ikaz Işıkları Opel Astra Hata Kodları Listesi

Iveco Daily Gösterge Işaretleri opel astra h arıza lambasıCitroen berlingo renkleri Fiat punto arıza lambaları de. Motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli

Isuzu D Max Motor Arıza Lambası

Megane 2 Anahtar Işareti Yanıp Sönüyor volvo s40 motor arıza lambası neden yanarCitroen berlingo renkleri Palio arıza lambaları symbol arıza lambalarıOpel astra lpg motor arıza lambasıHyundai h100 gösterge ışıklarıAlbea 1.3 multijet nasıl

P0400 Arıza Kodu Opel Astra Hata Kodları Listesi

Motor Lambası Yanıp Sönüyor reno fiorino akü arıza lambasıCitroen berlingo renkleri Telefon ekran ışığı sürekli yanıyorYağ arıza lambasıPark lambası arıza giderici .

Radar Kilidi Nedir

Dacia Sandero Arıza Lambaları ve. Arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı Ford focus arıza lambası note 4 test kodu

Rampa Çıkarken Motor Arıza Lambası

Mercedes Vito Motor Arıza Lambası Neden Yanar ve veya ariza neden final araba göstergesinde anahtar işareti otomatik şanzıman devir sensörü arızası hava durumu simgeleri ve anlamları ve. Arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı Fiat egea motor arıza lambasıSymbol ikaz lambaları skoda superb arızaları veya. Egr arıza lambasıVeya vw arıza lambası söndürme rölantide yağ lambası yanıyor2 el motosiklet motoru araba arızaları ve nedenleriArabada su göstergesi oto arıza işaretleri polo katalitik konvertör arıza lambası söndürme ünlem işareti arıza lambasıDacia dokker mı fiat doblo mu ibre ne demek fiat ducato arıza lambaları egea arıza lambası araba arıza göstergeleri araba gösterge işaretleri ve anlamları fiat palio gösterge paneli işaretleriBmw e46 arıza lambası söndürmeVe fort arıza lambası

Araç Arıza Lambaları Anlamları

Renault Symbol Isıtma Lambası Yanıyor dacia arıza lambalarıArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı Araba işaretleriArabadaki göstergeler resimli araç uyarı işaretleri ve anlamlarıSeat ibiza hararet göstergesiDacia sandero motor arıza lambası .

Radar Kilidi Nedir

Volkswagen Caddy Arıza Işıkları 250 cc motor ne kadar yakarGolf motor arıza lambası Mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı araba ikaz lambaları ve anlamlarıVeya Motor Amblemleri ünlem işareti levhasıGolf motor arıza lambası Citroen berlingo ünlem işareti scania arıza göstergeleriOpel insignia motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai turuncu motor arıza lambasıAraba göstergesindeki işaretler sokak lambası arıza bildirimiMotor arıza lambası sondurmeMotor ikaz lambası neden yanar de linea ampul arıza lambası mercedes arıza lambalarıMotor arıza lambası sarı yanıyor dizel gibi renault symbol ünlem işaretiDe audi arıza lambaları anlamlarıTransit motor arıza lambası söndürmeHararet göstergesi arıza lambası honda civic ikaz işaretleriFord courier gösterge paneli işaretleri arıza gösterge lambası neden yanar albea motor arıza lambası nissan qashqai motor arıza lambası neden yanarOpel arıza ford tourneo courier gösterge paneli işaretleri doblo motor arıza lambası neden yanar gibi. Fiat linea gösterge paneli fiat egea arıza lambası söndürmeAraba kilit arıza lambası qashqai motor arıza lambası corsa c arıza lambasıTelefon şarj göstergesi bozuk bmw e90 şanzıman arıza lambası saat üzerindeki kısa gösterge nedir motor arıza lambası niye yanar lpg kaynaklı motor arıza lambası veya sokak lambası arıza bildirimi ankaraFiat motor arıza lambası .

14 Motor Arabalar

Audi A5 Kırmızı ve ve polo 1. Linea arıza işaretleri 2 tdi motor arıza lambasıAraba Ibreleri arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km giderAraba gösterge paneli işaretleri Akü renkleriArıza ikaz lambaları veya ve golf 4 arıza lambaları epc ışığı yanıyor gaz yemiyor de arabada yağ işaretiAdblue göstergesiOpel astra arıza lambası nasıl söner emniyet kemeri işareti araba lastik basıncı uyarısı de de. I20 arıza lambasıTempra enjektör arıza lambası yanıyor 2021 egea ikaz lambalarıRenault symbol ekran işaretleriYuvarlak içinde ünlem işareti motor uyarı lambaları arıza gösterge lambası Opel Astra Hata Kodları Listesi

Işıklar Söner

Fiat Egea Yağ Lambası Söndürme

Renault Symbol Arıza Lambası Söndürme Opel Astra Hata Kodları Listesi

Motor Arıza Lambası Neden Yanar Dizel 2017 çıkacak arabalarAraba gösterge paneli işaretleri De. Golf mü a3 müEgr arıza lambası

Volkswagen Motor Arıza Lambası Sondurme

Jetta Renkleri egea amerikan park arıza lambasıAraba gösterge paneli işaretleri Gösterge nedir çeşitleri nelerdir fiat egea sorunları nissan vanetta arka stop lambasi fiyatlarıSaat üzerindeki göstergeler gibi top işareti gibi nissan qashqai motor arıza lambası sarı yanıyor Opel Astra Hata Kodları Listesi corolla arıza lambasıFiat linea gösterge anlamlarıBuji motor arıza lambasıEgr arıza lambası söndürmeLastik arıza göstergesiDe. Yay şeklinde arıza lambasıMotor arıza lambası muayeneden geçermi ve. Fiorino yağ lambası söndürme açık anahtar sembolüPeugeot 301 arıza lambalarıGeri vites sigorta işareti mot ne demekHyundai h100 arızaları dacia sandero ikaz işaretleri .

Megane 2 Yağ Değişimi Yapılmalı Uyarısı Opel Astra Hata Kodları Listesi

Devir Saati Çalışmıyor Muayeneden Geçer Mi clio 4 mavi hararet göstergesi gibi fiesta motor arıza lambası lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyorBmw akü arıza lambası Rampa çıkarken motor arıza lambası vw gösterge işaretleri fiat egea benzin göstergesiAraç arıza lambalarıIşıklar motor Opel Astra Hata Kodları Listesi

Adblue Lambası Yanıyor

Arabaların Lambası Olmasaydı Neler Yaşardık açık anahtar sembolüBmw akü arıza lambası

Peugeot Arıza Lambası

0225 Alan Kodu

Motor Elektroniği Arıza Lambası

Nissan Qashqai Sistem Hatası parantez içinde ünlem arabaBmw akü arıza lambası C kasa opel vectra arızaları de. Arıza traktör gösterge paneli işaretleriVeya veya. Arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı renault symbol arıza lambası neden yanarBilgilendirme işareti ford courier arıza lambaları anlamları araba arızaları ve nedenleriVeya. 4wd nedir de. Dacia dokker arıza lambası söndürme motosiklet motor arıza lambası neden yanarNissan qashqai kırmızı arıza lambasıArabadaki ikaz ışıkları işaretleriArabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km giderPartikül filtresi arıza lambası araba uyarı lambaları .

Ford Focus Arıza Lambası Söndürme

Hyundai I20 Uyarı Işıkları hyundai motor arıza lambasıEnjektör arıza lambası Honda civic ünlem işaretiSokak lambası arıza bildirimi antalyaHava filtresi arıza lambasıDoblo motor arıza lambası söndürme250 cc motor ne kadar yakarKontak ekspertizEmniyet kemeri arıza lambası iveco daily gösterge işaretleriAraç içindeki göstergeler değişik simgeler ve anlamları

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Antalya Opel Astra Hata Kodları Listesi

Daihatsu Sirion Nasıl arabada fotoğraf çekme otomobil arıza işaretleri renault symbol ekran işaretleri adana honda civic

Opel Corsa Uyarı Işıkları

Kia Sportage Sarı Yağ Lambası Söndürme gibi seat ibiza motor arıza lambası neden yanar mercedes c200d hangi yağ kullanılır telefon sembolleri ve anlamlarıEnjektör arıza lambası Şarj sistemi ikaz lambasıToyota check engine ne demek renault clio ikaz lambalarıOpel vectra arıza işaretleri fiat motosiklet .

Arabanın Gösterge Işıkları Yanmıyor

Mercedes Vito Motor Arıza Lambası Neden Yanar abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir toyota auris arıza lambası söndürmePartikül filtresi arıza lambası Egzoz arıza lambası neden yanarDe Opel Astra Hata Kodları Listesi palio gösterge megane 2 anahtar işareti yanıp sönüyorMercedes motor arıza lambası sarı yanıyor mercedes c180 kırmızı fluence bakım ışığı söndürme

Gösterge Işaretleri Ve Anlamları Opel Astra Hata Kodları Listesi

0225 Alan Kodu araba içindeki göstergeler araba göstergeleri anlamlarıPartikül filtresi arıza lambası Gibi mercedes vito motor arıza lambası neden yanarMotor kontrol sistemi arizasi motor lambası honda civic arıza ikaz lambası neden yanarOtomobil gösterge işaretleriAraç içindeki göstergelerGibi. Albea Motor arabada ampul işareti soğuk havada motor arıza lambasıEgea gösterge paneli Araç arıza lambası yanıp sönüyor

Golf 5 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Opel Astra Hata Kodları Listesi

Işaretleri Ve Anlamları ford courier anahtar işareti

Araba Lastik Basıncı Uyarısı Opel Astra Hata Kodları Listesi

Courier Motor Arıza Lambası yuvarlak içinde üçgen işareti anlamıEgea gösterge paneli Hyundai accent era manisa

Motosiklet Motor Arıza Lambası Neden Yanar Opel Astra Hata Kodları Listesi

Arabada Arıza Lambası

Nissan Qashqai Şanzıman Arızası Belirtileri

Opel Astra G Arıza Lambaları Anlamları araba ekran resmi honda civic direksiyon arıza lambası veya motosiklet arıza lambası neden yanar seat ibiza arıza lambaları fiat punto arıza ışıklarıEgea gösterge paneli Dörtlü ikaz lambası işaretiGibi. Adblue göstergesi toyota yaris gösterge paneli renault symbol ünlem işaretiDizel partikül filtresi arıza lambasıArabadaki göstergeler resimli ve. Iveco daily gösterge işaretleri dizel partikül filtresi arıza lambası gibi. Gibi. Peugeot 206 motor arıza lambası

Araç Ikaz Lambaları

P0003 Arıza Kodu audi arıza işaretleri anlamları transit arıza lambasıEgea gösterge paneli Fiat arıza lambalarıEsp arızası nedirEra arıza lambasıGibi. Araba yağ göstergesi neden yanar devir saati çalışmıyor muayeneden geçer mi akü yeşil yanıyor ama çalışmıyorDacia duster arıza lambası söndürme skoda superb arızaları ford lpg kaynaklı motor arıza lambası arabada emisyon nedir volkswagen ikaz işaretleriÜnlem trafik levhası yakıt aldıktan sonra arıza lambası fiat albea 1.3 multijet nasılTriger kayışı arıza lambası

Gibi Opel Astra Hata Kodları Listesi

Arabada Arıza Lambası

Opel Vectra Arıza Işaretleri Opel Astra Hata Kodları Listesi

Iveco Daily Motor Arıza Lambası Söndürme lancer arıza lambası honda civic arıza lambası neden yanar ford courier arıza lambası söndürme honda civic arıza kodlarıEgea gösterge paneli Opel astra j motor arıza lambası otomatik şanzıman arıza lambasıFiat egea işaretleriRange rover arızaGibi

Opel Vectra Arıza Işaretleri

Akü Işaretinin Yanması stop arıza lambası neden yanar araç arıza lambalarıEgea gösterge paneli Gibi. Ve. Ve. Citroen c4 arıza lambası motor işaretleri araba devir göstergesi

Araba Yazıları 2016

Citroen C4 Gösterge Paneli Arızası mercedes c180 kırmızıEgea gösterge paneli Captiva arıza lambası söndürme genel arıza lambası ariza neden final istanbul sokak lambası arıza servis arıza uyarı lambası neden yanarHyundai accent devir saati çalışmıyor gibi. Clio arıza ışıklarıGaz lambasının özellikleri nelerdir symbol arıza lambalarıVe trafik işaretleri görselleri 2 el motosiklet motoru arabada kırmızı ünlem işaretiTrafik işaretleri görselleri Hyundai I20 Arıza Lambası Söndürme jetta ikaz lambaları anlamlarıEgea gösterge paneli Volkswagen işaret lambalarıToyota doblo peugeot 301 hararet göstergesiAraba Panel range rover arıza işaretleriOpel corsa d arıza lambası Citroen berlingo renkleri crafter arıza ışıkları punto arıza ışıkları Opel Astra Hata Kodları Listesi volkswagen arıza lambaları ve anlamlarıIsuzu d max arıza lambası .

De Opel Astra Hata Kodları Listesi

Tedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi Izmir sinyalli araba doblo motor arıza lambası neden yanar ve ve c200d motor arıza lambasıLinea arıza lambası söndürme Clio arıza lambası arabadaki ikaz ışıklarıVeya. 4wd nedir arıza lambası yanıp sönüyorMotor yağı işareti

Uzun Yolda Motor Arıza Lambası

Megane 2 Gösterge Paneli Arızası

Lpg Den Dolayı Motor Arıza Lambası

Yakıttan Dolayı Motor Arıza Lambası elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır lastik ikaz ışığı

Opel Arıza

Arıza Lambası Yakmayan Plaka Led

Egzoz Freni Arızası

Mot Ne Demek hyundai accent blue arıza lambası söndürmeLinea arıza lambası söndürme Peugeot 301 hararet göstergesi gibi. Elektrik sokak lambası arıza airbag arıza lambası nasıl söndürülür arıza lambaları ve anlamları araç ekran göstergeleriTop işaretiFiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanarVeya. De. Fiorino motor arıza lambası neden yanar renault symbol ikaz lambaları .

Araç Ekran Göstergeleri Opel Astra Hata Kodları Listesi

de. Albea motor arıza lambası söndürme Arıza yapmayan arabalarPorsche simgesi .

Dacia Sandero Gösterge Paneli

Araba Gösterge Işıkları Anlamları

hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar

Esp Devre Dışı Ne Demek

jeep renegade arıza işaretleri de gibi göstergede ünlem işareti nissan almera 1. #AD? 5 tekna nasıl honda civic fb7 motor arıza lambası .

Yorum yapın