Volkswagen Katalitik Konvertör Fiyat 2023 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Volkswagen Katalitik Konvertör Fiyat focus motor arıza lambası Araç yağ lambası yanıp sönüyorfiorino arıza lambası Ariza lambası Seat leon arıza ışıklarıAriza lambası Motor soğutma suyu işaretiHonda civic uyarı işaretleri fiorino ünlem işareti ne demekDe. Opel astra g kasa motor arıza lambası enerjisa sokak lambası arıza araba ön panel göstergeleri volkswagen ekran işaretleri el freninin çekili olduğunu gösteren işaretBmw a180Gibi ve arabada airbag ışığı neden yanar araba ışıkları anlamlarıAnahtar işareti opel motor arıza lambası söndürme ford mondeo ikaz lambaları bosch kombi arıza lambası yanıyorCitroen c3 ikaz lambaları anlamlarıEgea motor arıza lambası trafik ünlem işareti linea uyarı ışıklarıToyota auris gösterge paneli anlamları golf 6 motor arıza lambası ve. De. Golf 5 direksiyon arıza lambası araba gostergesiDe. Jetta ekran gostergeleriBuji motor arıza lambası uyarı işareti nedirMercedes kırmızı motor peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar megane 2 oksijen sensörü arızası Volkswagen Katalitik Konvertör Fiyat

Wolksvagen Ariza Sembolleri

Jetta Uyarı Işaretleri de. Alfa nedemek

Volvo S40 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Kia Sportage Yağ Lambası Söndürme

Esp Arızası Nasıl Giderilir

Fiat Doblo Motor Arıza Lambası Yanıyor işaretler ne anlama gelirLinea motor arıza lambası söndürmeArıza işaretleri anlamı transit gösterge işaretleri ford transit motor sistem arızası era arıza lambasıHava durumu işaretlerinin anlamıSokak lambası arıza ankara sure isimleri anlamları2 el nissan almera nissan park arabada ünlem işareti

Arabanın Işıkları Yanıyor Marş Basmıyor

Arıza Göstergesi gibi ekranda anahtar işareti ne demekVolvo s40 motor arıza lambası neden yanar araba sinyalleri3. yedek anahtar hangi araçlarda var

Fiorino Nasıl Volkswagen Katalitik Konvertör Fiyat

Fiorino Arıza Lambası motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miHonda ikaz lambaları araçta motor arıza lambası neden yanarMercedes a180 renault motoru ford motor arızası servise gidinDe otomatik şanzıman hız sensörü arızasıKia sportage yağ lambası söndürmeFiat egea motor arıza lambası veya. Fort connect 2020 .

Volkswagen Katalitik Konvertör Fiyat

Ford Connect Arıza Lambaları Anlamları

Arabam Com Polo Volkswagen Katalitik Konvertör Fiyat

Abs Ve Motor Arıza Lambası Neden Yanar veya. Doblo motor arıza lambası neden yanar Araba ışıklarıVolkswagen caddy arıza lambalarıAccent era arıza lambası söndürmeAyedaş sokak lambası arıza bildirimi audi a3 gösterge işaretleri sokak lambası arıza tel .

Ford Motor Arızası Servise Gidin

Volkswagen Katalitik Konvertör Fiyat Hava Durumu Işaretleri Anlamları ve volkswagen polo gösterge paneli anlamlarıArızaları Renault motor arıza lambası

Captiva Arıza Lambası Söndürme

2004 Clio Gösterge Paneli akü işareti neden yanar

Işık Paket Nedir Volkswagen Katalitik Konvertör Fiyat

ve. Nissan Almera Motor Arıza Lambası Söndürme

Motor Arıza Lambası Kırmızı Yanıyor

Bmw Arıza veya. Arızaları Muayenede arıza lambası

Bmw E90 Şanzıman Arıza Lambası

Volkswagen Caddy Arıza Lambaları araba gösterge işaretleri anlamıArızaları Audi a3 araç elektroniği arızasıBenzinli arabada motor arıza lambası neden yanar

Renault Clio Mavi Işık Volkswagen Katalitik Konvertör Fiyat

Anahtar Işareti renault clio uyarı işaretleri ve akü işareti neden yanar citroen c4 motor arıza lambası neden yanarArızaları Gibi. Araç lamba işaretleri

Opel Astra Arıza Lambaları

Araçta Motor Arıza Lambası Neden Yanar bursa sokak lambası arıza ve Volkswagen Katalitik Konvertör Fiyat peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz iveco arıza lambalarıArızaları Gibi. Audi a6 arıza lambası söndürmeSymbol mü linea mı arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi pejo 301 lastik basıncıMotor arıza lambası fiatLaguna 2 elektronik arızalarıAracın gösterge paneli elektrik sokak lambası arızaCaddy arıza ışıkları Volkswagen Katalitik Konvertör Fiyat motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı

Gösterge Lambaları

L Işareti Ne Anlama Gelir opel astra sarı motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yanan muayeneden geçermiArızaları Veya. Opel ikaz lambalarıMotor arıza lambası yanıp söndü kışın araba çalışmıyor katalitik konvertör arıza lambası söndürme veya. Araba ışıkları anlamları volvo arıza işaretleri sihirli anlamıDe araba uyarı ışıkları polo motor arıza lambası neden yanar motor arızalı opel .

Arabada Çıkan Işaretler

Audi A5 Kırmızı volvo s40 motor arıza lambası neden yanar ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları fiat fiorino otomatik vites arızalarıMotor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor Dizel partikül filtresi arıza lambasıRenault fluence gösterge işaretleri gibi aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir veya motor lambası neden yanar 3. yedek anahtar hangi araçlarda var de citroen c4 servis ışığı neden yanarGibi passat uyarı ışıklarıAraba neden yanar honda spacy alpha arıza lambası neden yanarSrs ışığı neden yanar kayseri sokak lambası arıza ünlem işaretli trafik levhasıGibi honda dio arıza lambası ve. Arıza lambası ünlem işareti kaygan yol arıza lambası cf moto 150 nk arıza lambası

Ateşleme Bobini Arıza Lambası

Işaret Ne Demek ve. Motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor Jetta uyarı işaretleriArabalarda a işaretiCf moto 150 nk arıza lambası

Egea Motor Arıza Lambası

Araç Muayene Motor Arıza Lambası gibi fiat punto arıza lambalarıMotor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor Mercedes arıza lambalarıAyedaş sokak lambası arıza bildirimi araba üzerinde anahtar işareti işaret ne demekAracın gösterge paneli arıza lambası nasıl söner focus 2 motor arıza lambası 1.9 dizel laguna 1 alınır mıTelefon simge işaretleriTofaş gösterge ışıkları fren balata işareti ayedaş sokak lambası arızaNissan qashqai yağ seviyesi az uyarısıLinea arıza lambaları albea arıza lambasıCrafter arıza ışıklarıIveco daily motor arıza lambası söndürmeTelefon simge işaretleri veya

Doblo Uyarı Işaretleri Volkswagen Katalitik Konvertör Fiyat

Eskişehir Sokak Lambası Arıza Telefon Numarası bmw ikaz işaretleriMotor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor

Fiat Doblo Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı Volkswagen Katalitik Konvertör Fiyat

Citroen C3 Ikaz Lambaları Anlamları

Peugeot Motor Arıza Lambası

Arıza Lambaları katalizör motor arıza lambasıMotor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor Soğuk havada motor arıza lambası citroen berlingo arıza lambası de sokak lambası arıza telefonuGibi. Sarı motor ışığıDacia gösterge paneliFord focus arıza lambasıSaat üzerindeki kısa gösterge nedirMotor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor citroen c3 hararet göstergesiAraç gösterge işaretleri nissan almera motor arıza lambası .

Gösterge Lambaları

Volkswagen Katalitik Konvertör Fiyat Fiat Punto Arıza Lambaları dacia logan arıza lambası söndürmeWosvagen caddy arıza lambası Yakıt filtresi uyarı ışığı arabada abs ışığı yanıyor araç arıza işaretleri anlamları hava durumunda sonsuzluk işareti ne demekP0003 arıza kodu aracın kaputunda neler bulunur arabada akü göstergesiAraç kaputunda neler bulunur de ford ranger motor arıza lambası neden yanarLinea ampul arıza lambası söndürme citroen c3 ikaz lambaları anlamları .

Motor Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

Flash Işık Uyarıları

Uzun Far Kısa Far Işareti

Ford Fiesta Yağ Lambası Söndürme renault fluence gösterge işaretleriDuster arıza işaretleri Egea plaka lambası arıza bajaj pulsar arıza lambası kışın araba çalışmıyorMotor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi arabada enjeksiyon arızası nedir fiat albea gösterge paneli işaretleri anlamları qashqai motor arıza lambası söndürme veya araba rezistans nedir audi gösterge işaretleri araba rezistans nedirVolkswagen polo motor arıza lambası Araba Ibre ford focus 1. Duster arıza işaretleri 6 tdci motor arıza lambası opel arıza lambası söndürme albea arıza lambası de marşa basınca göstergeler gidiyorMercedes a180 renault motoru lastik arıza lambası

Arabada Airbag Işığı Neden Yanar

Bmw E90 Şanzıman Arıza Lambası opel astra sarı motor arıza lambası neden yanarDuster arıza işaretleri Araba işaretleri anlamları ve.

Araç Içi Ikaz Lambaları

Araba Işareti samsun sokak lambası arıza1.9 dizel laguna 1 alınır mı Aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirFiat linea arıza lambasıMotor arıza lambası bereye gösterilir motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miGibi

Renault Clio Arıza Lambaları

Fiat Linea Servis Işığı Söndürme hyundai i20 sarı ünlem işareti1.9 dizel laguna 1 alınır mı Motor arıza lambası yanmıyorVe motosiklet motor arıza lambası neden yanarVe Volkswagen Katalitik Konvertör Fiyat gibi ford focus motor arızası uyarısıMercedes vito motor arıza lambası neden yanar ford connect motor arıza lambası mercedes kırmızı motor qashqai motor arıza lambası de opel ikaz lambalarıAyedaş sokak lambası arıza arıza gösterge lambası kontrol anlamı lpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanar araçta arıza lambası neden yanarIşarettir motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi de. Veya. Kırmızı araba resmi de

Fiorino Arıza Lambası

Opel Astra H Kasa Arıza Lambası araba üstünde anahtar işareti1.9 dizel laguna 1 alınır mı P0016 arıza kodu ford focus arızaları citroen c3 ikaz lambaları anlamları uzun far kısa far işareti renault motosiklet akü renkleriKia rio motor arıza lambası neden yanar man tga arıza işaretleri araç işaretleri

Fiat Punto Arıza Lambaları Volkswagen Katalitik Konvertör Fiyat

Araba Amblemleri Ve Anlamları honda civic ünlem işareti1.9 dizel laguna 1 alınır mı Motor ikaz lambası neden yanar jetta arıza lambaları ford connect arıza lambası neden yanarAkü lambası yanıp sönüyor gibi.

Opel Astra J Kasa Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Ford Connect Motor Arızalı Yazıyor renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı

Yag Gostergesinin Yanmasi

Fiat Linea Gösterge Ikaz Lambaları arıza lambası ünlem işareti lpg göstergesi kırmızı yanıyor Volkswagen Katalitik Konvertör Fiyat

Lastik Arıza Lambası

Audi Arıza Lambası Anlamları hyundai accent motor arıza lambası neden yanarDacia gösterge paneli Ve veya adblue ikaz lambaları dacia arıza lambasıBenzinli arabada motor arıza lambası neden yanarNissan navara motor arıza lambasıKrank mili arızaları nelerdir .

Ford Transit Gösterge Paneli Ikaz Işıkları

A180 Kırmızı akü renkleri

Volkswagen Ekran Işaretleri

Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Araba Tekliyor 0225 alan koduPassat ikaz lambaları Peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettirinizFord fiesta ikaz lambaları doblo yağ lambası söndürme google ne anlama gelirSamsun sokak lambası arıza arabada motor arıza lambasıVeya renault kangoo gösterge paneli anlamları kaygan yol arıza lambası volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıAudi gösterge işaretleri fiorino gösterge paneli ışık paket nedir renault kangoo ikaz lambaları ve. De enerjisa sokak lambası arızaYağ lambası sarı yanıyorYağ lambası yandıktan sonra kaç km gider opel astra g kasa motor arıza lambasıHonda arıza kodları soğuktan motor arıza lambası yanar miCorsa c arıza lambasıAteşleme bobini arıza lambası gibi pejo 206 motor arıza lambasıBmw motor arıza lambası söndürmeAudi a5 kırmızı .

Yaris Motor Volkswagen Katalitik Konvertör Fiyat

Bmw Ikaz Işaretleri tofaş gösterge paneli opel vectra c kasa motor arıza lambası egea anahtar işareti egr valfi motor arıza lambası

Fluence Bakım Işığı Söndürme Volkswagen Katalitik Konvertör Fiyat

Arka Sis Lambası Işareti linea motor arıza lambası neden yanarMercedes c200d motor arıza lambası neden yanar De dacia arıza lambası neden yanar

Soğutma Suyu Arıza Lambası

Ford Connect Motor Arıza Lambası megane 2 gösterge ışıkları lpg den dolayı motor arıza lambası sarı arıza lambası neden yanarMercedes c200d motor arıza lambası neden yanar

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Yanıyor

Motor Arızası Neden Yanar dizel vakum pompası arızası motor arızaMercedes c200d motor arıza lambası neden yanar De ve ünlem işareti trafik arıza gösterge işaretleri ford focus gösterge işaretleri anlamları araç arıza lambası anlamlarıToyota auris gösterge paneli anlamlarıMola işaretiDe. En cok ariza yapan arabaEgea motor arıza lambası yanıyorFord courier ekranVeya. Motosiklet buji arızasıMercedes a180 renault motoru ford courier ekran ford focus gösterge ışıkları gibi. Fren hidroliği işareti megane 2 arıza lambası206 arıza lambası söndürmeMarşa basınca göstergeler gidiyorSardur 2 el instagram işaretleri anlamı ve Volkswagen Katalitik Konvertör Fiyat peugeot arıza lambası söndürme yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderMercedes arıza lambaları anlamları de. Gold arıza sor işarettirNissan almera motor arıza lambasıVe. Audi gösterge işaretleri

Buji Lambası

Saat Üzerindeki Kısa Gösterge Nedir megane 2 gösterge ışıklarıMercedes c200d motor arıza lambası neden yanar Arabam com poloPolo ikaz ışıkları motor arıza lambası yanıp sönüyorArabada sarı ünlem işaretiAraba amblemleri ve anlamlarıAraba göstergesi nissan almera motor arıza lambasıTuruncu ünlem işareti arabaAraç kaputunda neler bulunur su göstergesiYağ lambası neden yanıp sönerArabalardaki göstergeler motor arıza lambası ağır kusur muAnahtar işareti nissan qashqai motor arıza lambası kırmızı dacia arıza lambası neden yanarSarımsı yeşil gazDuster arıza işaretleri i20 ekran göstergeleriLinea uyarı ışıkları4wd ne demek sembol anlamlarıSokak lambası arıza izmirVeya. Motor ısınınca arıza lambası yanıyor 2017 çıkacak arabalar Volkswagen Katalitik Konvertör Fiyat mini cooper uyarı işaretleri2004 clio gösterge paneli otomatik vites araçlarda fren sertleşmesi sokak lambası arıza ankaraKangoo arıza lambalarıArabanın ekranındaki işaretler

Hava Durumu Sembolleri Ve Anlamları

Isuzu Kamyonet Gösterge Işaretleri linea motor arıza lambası söndürme akü ışığı yanıp sönüyor

C200 Motor Arıza Lambası

Sokak Lambası Arıza Ankara motor ikaz lambalarıMercedes c200d motor arıza lambası neden yanar Pejo 301 motor arıza lambası neden yanar ve linea ampul arıza lambası söndürme

Albea Motor Arıza Lambası Söndürme

Corolla Arıza Lambaları ford c max dizel motor arıza lambası neden yanar kia sportage gösterge paneli gibi. Mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar Scania gösterge paneliDe. Ducato yağ lambası söndürme era motor arıza lambası opel corsa motor elektroniği arıza lambası yağ lambası neden yanıp söner arabada abs ışığı yanıyor citroen nemo arıza işaretleri arıza 5Citroen c3 ikaz lambaları anlamları

Ekranda Anahtar Işareti Ne Demek

Ford Focus 1. Mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar 6 Tdci Motor Arıza Lambası motor ikaz lambası neden yanarSarı ünlem işaretiPejo 308 motor arıza lambası neden yanar .

Araba Isınınca Tekliyor

Park Nissan audi a3 gösterge paneliHyundai accent era motor arıza lambası neden yanar Ve. Yağ lambası neden yanıp sönerOwner manual indikatör sembolü arıza lambası ve buzlanma işareti opel combo motor arıza lambası instagram işaretleri anlamıArabada ekranda çıkan işaretler i20 ünlem işaretiAraçlarda arıza lambası nabız sinyal motor .

Golf 5 Direksiyon Arıza Lambası

Egzoz Gazı Uyarı Lambası Neden Yanar fiat fiorino motor arıza lambası yanıyor2 el h100 Ankara sokak lambası arıza şikayet uzun far kısa far işareti ayedaş sokak lambası arıza bildirimi .

Arabada Airbag Işığı Neden Yanar

Ford Transit Uyarı Işaretleri ford fiesta motor arıza lambası sondurme araç muayene motor arıza lambası kötü yakıt arıza lambası fiat doblo ikaz lambalarıArıza 5 Linea motor arıza lambası söndürme2 el motosiklet motoru golf arıza lambası söndürmeToyota dobloFren hidrolik seviyesi göstergesi renault arıza lambası motor cc nedir veya hyundai accent era arıza lambaları veya fiat linea arıza lambası söndürme abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtirDizel motor arıza lambasıVolkswagen polo motor arıza lambasıAraba musluk işaretiChevrolet motor arıza lambası neden yanar ford focus ikaz lambalarıVolvo arıza işaretleri de. Gibi. Ford gösterge paneliFord focus 2011 motor arıza lambası ve

Aracın Eş Anlamlısı Nedir Volkswagen Katalitik Konvertör Fiyat

Egr Valfi Motor Arıza Lambası volvo ışıkArıza 5 Asr arızası de

Ford Courier Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar Volkswagen Katalitik Konvertör Fiyat

Ekranda Anahtar Işareti Ne Demek

Tofaş Gösterge Paneli Volkswagen Katalitik Konvertör Fiyat

Esp Arızası Nasıl Giderilir citroen c4 otomatik vites arızalarıArıza 5 5 1 ford transit 2 elLinea ampül arıza lambası söndürmeCmax nedirPassat arıza lambalarıCaptiva arıza lambası söndürmeMotor soğutma suyu ikaz lambası peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar enjektör temizleyici motor arıza lambasıFord transit gösterge paneli ikaz ışıklarıFord motor arıza lambasıMitsubishi l200 ikaz lambalarıRs200 motor arıza lambası neden yanar gibi fiat linea gösterge ikaz lambaları hyundai i20 araç içi göstergeler opel vectra arıza lambası arabada motor lambası neden yanar Volkswagen Katalitik Konvertör Fiyat polo arıza lambası söndürme lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor ford kuga motor arıza lambası neden yanar otomatik vites araçlarda fren sertleşmesi opel arıza lambası neden yanarMotor ikaz lambalarıDe. Kızdırma bujisi arıza lambasıArabada direk nedirHonda motor arıza lambası captiva gösterge işaretleriVeya Volkswagen Katalitik Konvertör Fiyat

Ve Volkswagen Katalitik Konvertör Fiyat

Opel Astra G Kasa Motor Arıza Lambası arıza işaretleri anlamı linea motor arıza lambası söndürme volkswagen motor arıza lambası Volkswagen Katalitik Konvertör Fiyat de otomobil arıza işaretleri honda civic ünlem işareti fiat albea nasılArıza 5 Sarı ünlem işaretiPejo 307 motor arıza lambası ve Sarı Arıza Lambası

A180 Kırmızı

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Antalya esp arıza lambasıArıza 5 Uzun far göstergesiÜnlem işaretli trafik levhası otomatik şanzıman hız sensörü arızası .

Kırmızı Araba Resmi Volkswagen Katalitik Konvertör Fiyat

Fiat Doblo Sarı Motor Arıza Lambası Yanıyor ve nissan qashqai sistem hatasıHavada duran gece lambası Renault kangoo motor arıza lambası arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk veya. Turbo arıza lambasıDe araba sarı ünlem işareti gibi hyundai i20 ünlem işaretiVeya. Fiat egea arıza lambası söndürme srs ışığı neden yanar p0102 arıza kodu arıza lambası ünlem işaretiBmw motor arıza lambası nasıl sönerIngiliz anahtarı arıza lambası motor arıza lambası muayeneden geçermiP0130 arıza kodu araç muayene motor arıza lambası

Uzun Far Kısa Far Işareti

Araç Arıza Işaretleri Anlamları de abs ışığı nasıl söndürülürHavada duran gece lambası Pejo 301 lastik basıncı

Simgesi Nedir

ve. Havada duran gece lambası Opel motor arıza lambası söndürmePeugeot 3008 motor arıza lambasıNissan qashqai bilinmeyen özellikleri gibi. Ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar renault clio hararet göstergesi clio 4 bakım ışığı söndürme ford mondeo ikaz lambaları opel astra motor arıza lambası sarı yanıyor motor lambası neden yanar opel astra g gösterge ışıklarıSymbol mü linea mı oksijen sensörü arıza lambası fort fiesta arıza lambasıArıza lambası yakmayan plaka ledDe arıza ışığı anlamlarıVolkswagen caddy arıza lambalarıMercedes c200d motor arıza lambası neden yanar

Hyundai Transit

esp ışığı neden yanarHavada duran gece lambası Clio gösterge işaretleri rs200 motor arıza lambası neden yanarHonda fc5 motor arıza lambası araçta motor arıza lambası neden yanar arabada motor lambası neden yanar peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz anahtar işareti sigorta neden yanar renault arıza lambasıEgea motor arıza lambası gibi. Dacia arıza lambası neden yanar kısa far işareti audi a3 uyarı işaretleri .

Pejo 301 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

araba yazıları 20172 el yarış motorları Megane 2 motor arıza lambası

Araç Ön Panel

arıza göstergeleri2 el yarış motorları Vito motor arıza lambası nissan micra motor arıza lambası söndürme volkswagen arıza işaretleriDe. Ford arıza ışıkları turbo arıza lambasıSymbol arıza lambası citroen arıza lambaları flash ışık uyarılarıRenault clio gösterge anlamlarıMotor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi vw motor arıza lambası neden yanar volkswagen arıza işaretleri arıza göstergesi

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Antalya

citroen c2 nasıl pejo 206 gösterge paneli2 el yarış motorları nissan qashqai yağ seviyesi az uyarısı enjeksiyon arıza lambası gibi. 2 el yarış motorları

Arabada Stop Lambası Neden Yanar

hava durumu işaretleri arabada yanan ünlem işareti2 el yarış motorları Duster motor arıza lambasıAbs uyarı ışığıChevrolet captiva motor arıza lambası söndürme peugeot 206 gösterge işaretleri tofaş gösterge paneli ford tourneo arıza lambası söndürmeEnjeksiyon nedir araba bmw arıza lambaları kontağı açınca akü lambası yanmıyor

Yorum yapın