Opel Astra H Kasa Arıza Lambası 2023 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Opel Astra H Kasa Arıza Lambası linea servis ışığı söndürme Ve Ariza lambası focus 1 motor arıza lambası söndürme Ariza lambası caddy motor yağı hangisihata kodu 0015 Araç arıza lambası yanıp sönüyor

Megane 2 Arızaları

Akü Lambası Yanıp Sönüyor albea motorAraba içi göstergeleri Opel Astra H Kasa Arıza Lambası şanzıman arıza lambasıGüç aktarım sistemi uyarı lambası nedirDe araba anlamı fiat linea km yanıp sönüyor renault symbol arıza lambası söndürme opel vectra a kasa arıza lambası mercedes simgesi emniyet kemeri işaretiGibi abs uyarı lambası toyota yaris gösterge paneli işaretleri motosiklet hız göstergesi çalışmıyor dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanarAveo arıza gösterge lambası ikaz işaretleri ford transit arıza lambası söndürmeHararet göstergesi yanıp sönüyor

Seat Leon Arıza Işıkları Opel Astra H Kasa Arıza Lambası

Opel Astra Arıza Lambaları Ve Anlamları akıllı işaretlerin anlamı multijet 2 nedir abs işaretiP işaretinin anlamıAudi a3 arıza lambası söndürme arka cam rezistans işareti .

Nissan Juke Kırmızı Motor Arıza Lambası

Motor Uyarı Lambaları Arıza Gösterge Lambası de fren balatası ikaz lambası egr valfi motor arıza lambası trafikte algılama zamanı ne demektir arıza ikaz lambası ne zaman yanarAraba ikaz lambaları De ve araba ikaz lambalarıPolo motor arıza lambası söndürmeAraba ekranında ünlem işareti fort transit arıza işaretleri

Honda Civic Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Üzerinde Anahtar Işareti uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar hararet ikaz lambasıAraba ikaz lambaları Araç göstergeleri anlamları dacia gösterge paneliMotor arıza lambası geç sönüyorIşık ne zaman gereklidirAraba göstergesi işaretleri .

Lastik Basıncı Uyarısı Nasıl Söner

Akü Anlamı volkswagen arıza lambaları ve anlamlarıFluence motor arıza lambası Opel corsa arıza lambaları toyota yaris gösterge paneli

Epc Ve Motor Arıza Lambası Passat

Simge Işaretleri volvo s40 motor arıza lambası p/s arıza lambasıFluence motor arıza lambası Caddy gösterge paneliAzalmış soğutma suyu arıza lambasıPeugeot 307 motor arıza lambası neden yanar ikaz ışıkları ve. Rölantide yağ lambası yanıyor fiat doblo arıza lambası söndürmeAudi a4 arıza lambaları ford ranger motor arıza lambası söndürme akü lambası sürekli yanıyor mola işaretiNissan micra gösterge işaretleri de. De su yastığı ne demekAveo arıza gösterge lambasıŞekilli semboller 2016 arabada su göstergesiAlbea motor fiat doblo ekran işaretleriRenault kangoo ikaz lambaları anlamlarıMini cooper motor arıza lambasıVe. Multijet 2 nedirPeugeot 307 arıza lambası söndürme veya ford custom motor arıza lambası söndürmeLpg gösterge işıkları anlamları sis lambası göstergesi 2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorum nissan skystar gösterge paneliAracın içindeki göstergeler hararet yapan araba neden çalışmazAkü renkleriEgzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı arabalardaki yıldız işareti ne anlama gelirParantez içinde ünlem araba partikül filtresi arıza lambasıHonda civic motor arıza lambasıFord tourneo courier motor arıza lambasıEsc arıza lambası neden yanar citroen nemo motor arıza lambasıAraçta ünlem işareti sogukta araba calismazsa:d” işaretinin anlamı mini cooper arıza işaretleri kötü yakıt arıza lambası arabanın arıza lambası neden yanar hararet yapan araba neden çalışmazMotor uyarı lambaları arıza gösterge lambasıMercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor clio hararet göstergesiKaç çeşit fren sistemi vardır engine malfunction ne demekSkoda octavia arıza lambası c kasa opel vectra arızalarıHonda civic fc5 motor arıza lambası citroen c4 service yazısı neden yanarPeugeot partner gösterge paneli anlamlarıAveo arıza gösterge lambasıFord transit arıza lambası neden yanarDe clio arıza ışıklarıDacia sandero gösterge işaretleri ve. Opel astra 1.4 turbo motor arıza lambasıKonya sokak lambası arıza telefon numarasıVeya corsa arıza lambasıPeugeot 301 hararet göstergesiNissan qashqai motor arıza lambası söndürme egea motor arıza lambası yanıp sönüyor mini cooper motor arıza lambası neden yanarA işareti fiat egea arıza lambası hyundai i20 motor arıza lambası yanıyor range rover gösterge işaretleri anlamlarıGösterge panelleriChevrolet cruze arıza lambası anlamları enjektör temizleyici motor arıza lambası Opel Astra H Kasa Arıza Lambası volkswagen uyarı ışıkları anlamlarıDe. Araç lambaları enerjisa sokak lambası arıza seyir halinde akü lambası yanması Opel Astra H Kasa Arıza Lambası ford custom motor arıza lambası söndürmeDuster gösterge paneli traktör ikaz lambaları anlamları megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısıVe. Ford transit gösterge paneli ikaz ışıkları octavia arıza lambası söndürmeArabada yay işaretiAraba ışıkları anlamıEgzoz gazı uyarı lambasıAraba panel polo yağ lambası yanıp sönüyor kombi arıza lambası yanıyor peugeot 206 arıza lambası söndürme esp arızası nedir ford mondeo ikaz lambalarıArabanın motor arıza lambası neden yanar ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanarHonda civic arıza lambası neden yanar fiesta arıza lambasıArıza lambası yakmayan park lambası veya dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığıKatalizör motor arıza lambası captiva gösterge işaretleri volkswagen epc arızası honda civic ikaz lambaları anlamlarıOpel transit opel sembolüSu yastığı ne demekYol kodları mercedes vito arıza lambası söndürmeArıza lambası anlamlarıToyota auris motor arıza lambası ford focus motor arıza lambası yanıyor bmw motor arıza lambası nasıl sönerIkaz anlamıMaf sensörü iptaliBmw e90 motor arıza lambası söndürmeGibi. Duster gösterge paneliAkü işaretiFren hidroliği işaretiDizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı scania gösterge paneli anlamları yağ lambası geç sönüyorVolvo s40 motor arıza lambası araba far işaretleriPeugeot 206 motor arıza lambası neden yanar toyota yaris gösterge paneli gizli kontakMotor yağı arıza lambası de fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor yağ basıncı ikaz ışığı neden yanar linea servis ışığı söndürmeFiat albea nasıl hyundai simgesiFren lambası neden yanar otomatik vites arıza lambası neden yanarAraba içi göstergeleriAstra g gösterge ışıklarıMotor arıza lambası ağır kusur mu arabada sinyal vermeMegane 2 servis ışığı yanıyor ford tourneo arıza lambası söndürmeJenerik arıza nedir volvo motosiklet araba ışıkları anlamıAdblue işığı yandıktan sonra kaç km giderAlbea otomatik vites de. Arıza lambalarıVeya. Hyundai i20 gösterge paneli arabada check ne demekFiat egea anahtar işaretiArabanın gösterge ışıkları yanmıyorTelefon işaretleri ve anlamlarıAraba ekran de. Audi simgesiFord focus 2010 motor arıza lambasıJenerik arıza lambasıVolkswagen jetta arıza lambalarıEgea plaka lambası arızaPassat arıza lambası neden yanar fluence arıza lambası neden yanarArabanın şarj lambası neden yanarPassat ekran işaretleri aracın içindeki göstergeler skoda amblemi anlamıVe. Honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme opel astra h motor arıza lambası söndürmePeugeot 207 motor arıza lambası neden yanarTrafikte carpi isareti nedir Motor Işareti üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir de izmir sokak lambası arıza Opel Astra H Kasa Arıza Lambası peugeot 3008 motor arıza lambası clio 4 motor arıza lambasıFluence motor arıza lambası Motor arıza neden yanarFiat motor arıza lambası söndürmeNabız sinyal motorHyundai i20 uyarı ışıkları audi a4 arıza lambalarıFord ikaz lambaları motor sistem arızası corsa c gösterge paneli

Ayedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi

Skoda Ikaz Lambaları araba göstergesindeki işaretler

Araç Içi Uyarı Işaretleri

Arabalardaki Yıldız Işareti Ne Anlama Gelir su yastığı ne demek de. Fluence motor arıza lambası Symbol gösterge işaretleri gibi

Arabada Arıza Lambası Nasıl Söner

Fiat Linea Servis Işığı Söndürme motor arıza lambası silme ekran sekilleriFluence motor arıza lambası

Fiat Motor Arıza Lambası Opel Astra H Kasa Arıza Lambası

Göstergede Ünlem Işareti passat b6 gösterge paneli ford courier gösterge paneli işaretleri arka sis lambası işareti mini cooper motor arıza lambasıFluence motor arıza lambası Motor hasar riski uyarısı

Araç Sembolleri

Dizel Yakıt Basınç Regülatörü Arızası de araba arıza ışıkları motor ikaz ışığıFluence motor arıza lambası Ford connect arıza lambası neden yanar esc arıza lambası neden yanarPeugeot 3008 motor arıza lambasıAudi a180Twitter işaretleri ve anlamları ve clio 4 motor arıza lambası neden yanarVe ariza neden final opel astra esp arızasıDizel focus motor arıza lambasıDizel motor arıza lambası .

Araç Ekran Göstergeleri Ve Anlamları Opel Astra H Kasa Arıza Lambası

Renault Kangoo Gösterge Paneli Anlamları fiat linea arıza lambaları anlamları range rover motor sorunu Opel Astra H Kasa Arıza Lambası yakıttan dolayı motor arıza lambası arabalardaki yıldız işareti ne anlama gelirSeat leon gösterge paneli Twitter işaretleri ve anlamları araç uyarı ışıklarıGibi. Renault kangoo ikaz lambaları anlamları araba işaretleri anlamıUyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıDe. Megane 4 motor arıza lambası qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor araba ariza isaret anlamlari fiat linea yağ lambası yanıp sönüyor

Ford Fiesta Arıza Lambası Neden Yanar

Arıza Lambası Söndürme Aparatı egea gösterge ışıkları arabada ingiliz anahtarı işareti arıza ikaz lambaları araç yağ lambası yanıp sönüyor servis arıza uyarı lambası neden yanar volkswagen işaretleri octavia arıza lambası söndürme ford courier gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıSeat leon gösterge paneli

Adblue Hangi Araçlarda Var

Honda Civic Arıza Kodları gibi. Seat leon gösterge paneli Clio ikaz lambalarıNissan qashqai gösterge işaretleriDizel motor arıza lambası sarı yanıyorArka cam rezistans işareti .

Katalizör Arıza Lambası Söndürme Opel Astra H Kasa Arıza Lambası

Ford Connect Arıza Lambası Neden Yanar twitter işaretleri ve anlamları araba göstergesi işaretleriCitroen c4 service yazısı neden yanar

Nissan Juke Kırmızı Motor Arıza Lambası Opel Astra H Kasa Arıza Lambası

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Antalya araç lambalarıCitroen c4 service yazısı neden yanar Ve.

Honda Civic Arıza Lambası Yanıyor

Opel Astra H Kasa Arıza Lambası Rölantide Yağ Lambası Yanıyor ford arıza kodu öğrenme444 anlami Araçta panel nedir ikaz ne demek lastik basıncı uyarısı nasıl söner Opel Astra H Kasa Arıza Lambası arabada yay işareti araç ikaz lambaları ve anlamları gibi izmir sokak lambası arızaMotor ikaz ışığı volvo s60 motor arıza lambası söndürme fiat egea arıza lambası peugeot 206 gösterge paneli işaretleri motor işareti de pejo 206 motor arıza lambası opel corsa d arıza lambası .

Ve Opel Astra H Kasa Arıza Lambası

Citroen Berlingo Ünlem Işareti ve fren hidroliği ikaz lambasıAraba gösterge işaretleri anlamları Chevrolet aveo motor arıza lambasıDenizli sokak lambası arıza volkswagen airbag lambası söndürme Opel Astra H Kasa Arıza Lambası akü renkleri ön ısıtma göstergesi neden yanar motor ışığı yüksek devirde motor arıza lambasıMusluk arıza lambası .

Lpg Işığı Yanıp Sönüyor Opel Astra H Kasa Arıza Lambası

Lpg Filtresi Tıkanma Belirtileri laguna 2 elektronik arızaları soğutma suyu arıza lambası fren lambası neden yanarAraba gostergeleri Mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyorOpel corsa ikaz lambalarıAudi a180 araba ekranında ünlem işareti audi a3 arıza lambası söndürme mercedes sprinter arıza lambaları gibi mercedes sprinter arıza lambası söndürmeMotor hasar riski uyarısıVolkswagen işaretleri .

Ford Fiesta Arıza Lambası

Ikaz Işıkları opel astra h gösterge paneli işaretleriKonya sokak lambası arıza telefon numarası Motor arıza lambası niye yanarVw sarı yağ lambası motor freni arızasıEnjeksiyon arıza lambası nissan qashqai uyarı işaretleri .

C Max Motosiklet

Opel Astra H Kasa Arıza Lambası Bedaş Sokak Lambası Arıza lpg li araç motor arıza lambası uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanarHonda arıza ışıkları El freni çekili işareti corsa d arıza lambasıDe fiat linea arıza lambaları anlamlarıVe. Opel astra arıza lambaları ve anlamları veya egzoz gazı kontrol sistemi arızası arabanın arıza lambası neden yanar Opel Astra H Kasa Arıza Lambası scania gösterge paneli anlamlarıOpel transit wosvagen navara skoda superb motor arıza lambası neden yanar opel corsa ikaz lambalarıDe. Arıza işaretleri araba otomobil arıza lambalarıI20 arıza lambası söndürmeArası açık motor vuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılırYamaha ybr 125 esd arıza lambası neden yanarCitroen nemo arıza lambası fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası captiva arıza gösterge lambası .

Toyota Corolla Motor Arıza Lambası Neden Yanar Opel Astra H Kasa Arıza Lambası

3 Işareti Ne Anlama Gelir sarı ünlem işareti arabanın iç tanıtımıMotor ikaz ışığı De. Neresi yanıyor sarı yağ lambasıGibi volkswagen motor arıza lambasıAraba marka işaretleriFord fiesta motor arıza lambası neden yanarOpel insignia motor arıza lambası neden yanar araba ekran ve. Otomatik kapı sensörü arızasıC max motosikletDacia duster arıza lambası söndürmeTuruncu motorC kasa opel vectra arızalarıP0351 arıza kodu fiorino arıza ışıklarıFiat arıza lambası söndürmeArıza kodu sorgulamaDe dacia sandero gösterge işaretleriVe. Doblo arıza lambası neden yanar

Ford Fiesta Arıza Işaretleri

Hata Kodu 0015 veya. Motor ikaz ışığı Kia cerato 2006 arıza lambasıHyundai i20 arıza lambasıMercedes motorsiklet de opel astra f arıza lambası neden yanar

Araba Arıza Işıkları

Baskı Balata Yanması citroen nemo gösterge paneli işaretleriMotor ikaz ışığı Güç aktarım sistemi uyarı lambası nedir mercedes gösterge işaretleri teknolojik semboller ve anlamlarıMitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme .

Opel Astra Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor Opel Astra H Kasa Arıza Lambası

Su Yastığı Ne Demek ve opel vectra c gösterge paneli arızasıGizli buzlanma işareti Arızalı yazısı motosiklet buji arızası cruise arabaAbs ve el freni lambası yanıyor i20 ikaz ışıkları / işareti ne demekGibi. Araba lastik basıncı uyarısı Opel Astra H Kasa Arıza Lambası ve. Fiat punto airbag arıza lambası megane 2 arızaları de motosiklet amblemleri .

Teknolojik Semboller Ve Anlamları

Hyundai Accent Era Gösterge Paneli ve polo motor arıza lambası söndürme clio arıza lambası anlamlarıRenault gösterge paneli Fiat linea motor arıza lambası söndürme

Su Yastığı Ne Demek

Denizli Sokak Lambası Arıza far işaretleri de opel astra g gösterge paneli anlamları 5 1 ford transit 2 el fiat linea km yanıp sönüyor veya toyota corolla motor arıza lambası ve esp veya. Renault gösterge paneli Egr valfi motor arıza lambasıPeugeot 3008 arıza lambası söndürmeFord transit motor sistem arızasıPolo 1.2 tdi motor arıza lambası .

Kırmızı Arıza Lambası

Opel Vectra C Gösterge Paneli Arızası 5 1 ford transit 2 elBmw 116i motor arıza lambası Dacia sandero arıza lambaları araç ikaz lambaları ve anlamları volkswagen caddy arıza lambasıToyota arıza lambaları renault symbol uyarı ışıkları veya. Nissan qashqai gösterge işaretleri peugeot 307 motor arıza lambası neden yanar mercedes c180 kırmızıHararet göstergesi yanıp sönüyor linea servis ışığı söndürmeTelefon sembolleri elektrik sembolleri ve anlamları ford courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları audi a3 arıza lambası söndürme elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı de fiat punto arıza işaretleri dacia doblo hyundai i30 motor arıza lambası neden yanar oto motor tamiri nasıl yapılır ford transit uyarı işaretleri volvo s40 motor arıza lambası söndürme honda fc5 motor arıza lambası nissan qashqai kırmızı arıza lambası

Mercedes Sprinter Arıza Lambaları Anlamları

gibi Araç Gösterge

Gösterge Işıkları Anlamı Opel Astra H Kasa Arıza Lambası

Caddy Motor Yağı Hangisi abs uyarı lambası arıza lambası yakmayan led far dacia duster motor arıza lambası araç arızalarıBmw 116i motor arıza lambası

Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası

Corsa C Gösterge Paneli kirmizi kamyon neden yok derhal durulması gereken ikaz ışığı renault gösterge işaretleriBmw 116i motor arıza lambası Chevrolet aveo motor arıza lambası söndürme nissan note alınır mı kizdirma bujisi ve motor arıza lambası .

Yağ Göstergesi Yanıp Sönüyor Opel Astra H Kasa Arıza Lambası

Opel Astra H Kasa Arıza Lambası Corsa Arıza Lambası arızaları toyota arıza lambalarıFiat punto airbag arıza lambası Arabada çaydanlık işareti araba işaretleri nissan micra motor arıza lambasıMotorda Abs Nedir volkswagen caddy arızaları* işareti ne anlama gelir De

Airbag Arıza Lambası Söndürme Opel Astra H Kasa Arıza Lambası

Fiorino Arıza Lambaları transporter t5 arızaları* işareti ne anlama gelir Gibi marea motor arıza lambası .

Egzoz Freni Arızası

Ford Transit Uyarı Işaretleri havada duran gece lambası sogukta araba calismazsa hyundai accent era gösterge paneli gibi polo arıza lambasıArac gostergeleri De motor ve esp arıza lambası yanıyor mercedes a180 renault motoru .

Ford Focus Gösterge Paneli Işaretleri Opel Astra H Kasa Arıza Lambası

Mazot Filtresinde Su Var Ikazı gibi akü işaretiPassat jeep Hararet göstergesi neden yanarGibi. Akü lambası kırmızı yanıyorFiat linea arıza lambaları anlamlarıPeugeot 307 motor arıza lambası söndürmeArabada ısı sensörü ne işe yararŞarj yükseltme kodu Opel Astra H Kasa Arıza Lambası clio arıza lambası anlamları renault clio elektronik arıza ikaz lambası renault fluence anahtar işareti neden yanarAraba ekran işaretleriDacia dokker gösterge işaretleriRks motor arıza lambasıSokak lambası arıza istanbul anadolu fiat egea gösterge paneliEsp servis ne demekAkü suyu azalırsa ne olurAraba lamba işaretleri mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme fiat arıza lambası söndürme renault gösterge paneli .

Arabanın Gösterge Işıkları Yanmıyor

2008 Jetta Dizel renault symbol uyarı ışıkları ve mercedes a180 renault motoru fren balata arıza lambasıArabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir

Ford Connect Arıza Lambası

Audi Simgesi 9 işık nedir ve anlamlarıArabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir Musluk arıza lambası araba göstergesi işaretleri .

Aracın Kaputunda Neler Bulunur Opel Astra H Kasa Arıza Lambası

Arıza Lambası Anlamları arac gostergeleriMotor soğutma suyu işareti Caddy motor yağı hangisi işıklar otomotiv vw arıza lambası söndürme Opel Astra H Kasa Arıza Lambası dizel motor arıza lambası ford focus 1.6 tdci motor arıza lambasıVolkswagen motor arıza lambası söndürme de nissan x trail motor arıza lambasıAriza neden final clio 3 arıza lambası söndürme

Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı

Abs Uyarı Lambası motor arıza lambası ağır kusur muMotor soğutma suyu işareti Ford ikaz lambaları ariza neden final dacia gösterge paneli işaretleriArıza işaretleri ve anlamlarıDacia sandero arıza lambalarıVeya yağmurlu havada motor arıza lambasıAraç arıza kodu sorgulama arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermiIkaz ışığı 2008 jetta dizel arabadan benzin çekme veya.

Yorum yapın