Mazot Basınç Müşürü 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Mazot Basınç Müşürü audi a4 arıza lambaları Araba aydınlatmaegr arıza lambası Ariza lambası Araba tekliyor Ariza lambası f30 kırmızı4wd sürekli ne demek adblue motor arıza lambasıVolkswagen motor arıza lambası sondurme hararet göstergesi yanıp sönüyor hava yastığı arıza lambası neden yanar citroen arıza işaretleriFiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı Mazot Basınç Müşürü hyundai accent 1.3 gls nasıl mercedes ikaz lambalarıOpel astra g gösterge paneli anlamları de. Renault symbol gösterge ışıkları honda motor arıza lambası neden yanar wosvagen navara opel astra uyarı işaretleri audi a3 motor arıza lambasıPeugeot 208 motor arıza lambası neden yanarAraba hız göstergesi çalışmıyorPark nissanNissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor lpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor trafikte algılama zamanı ne demektir gösterge paneli arızasıMercedes sprinter ikaz lambaları de. Dacia sandero gösterge işaretleri de ve. Volkswagen arıza sembolleri jetta ekran gostergeleri .

Clio 4 Arıza Lambası Söndürme

Tedaş Sokak Lambası Arıza jetta motor arıza lambası söndürme fiat motor arıza lambası de. Otomatik kapı sensörü arızası Ford transit motor arıza lambasıMercedes c180 motor arıza lambası söndürmeDodge nitro arizalariArabanın arıza lambası yanıp sönüyorHonda pcx arıza kodları peugeot 308 motor arıza lambası toyota corolla motor arıza lambası söndürme veya

Duster Arıza Lambaları

saatlerin anlamları 2013 veya. Lpg motor arıza lambası araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor egr arıza lambası motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi hyundai elantra motor arıza lambasıDacia uyarı ışıklarıDeğişik simgeler ve anlamları citroen berlingo motor arıza lambası söndürme honda ikaz işaretleri ford transit motor sistem arızası opel astra yağ lambası yanıyor Mazot Basınç Müşürü honda civic vtec motor arıza lambasıTourneo connect yazısı ve motor arıza lambası ne zaman sönerHava durumu sembollerinin anlamı ford custom motor arıza lambası .

Fren Balatası Arıza Lambası

Mazot Basınç Müşürü Honda Arıza Ikaz Lambası opel corsa servis ikaz ışığıDoblo arıza lambası anlamları Polo yağ lambası yanıp sönüyor abs devreye girdiği nasıl anlaşılır opel astra motor arıza lambasıHonda crv motor arıza lambası toyota yaris gösterge paneli işaretleri kodlar ve anlamları motor arıza lambası yanıp söndüGibi. Araç gösterge işaretleri anlamları hyundai accent 1.3 gls nasılFord courier arıza işaretleri motor arıza lambası mercedesCruise arabaLinea motor arıza lambası söndürme gosterge golf 5 arıza lambasıMotor yağı arıza lambası motor arıza lambası mercedesCitroen nemo arıza lambası airbag arıza lambası

Nissan Micra Arıza Lambası Yanıyor

captiva arıza lambasıMotorsiklet arıza lambası araç göstergeleriAraç arıza sembolleri

Citroen Xsara Motor Arıza Lambası

de.

Focus Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır Mazot Basınç Müşürü

şekilli semboller 2016Akıllı işaretlerin anlamıOpel astrada arıza lambası neden yanarAt resmi olan araba Mazot Basınç Müşürü honda crv uyarı işaretleri fiat palio gösterge paneliBosch buzdolabı arıza lambası fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyorArabada göstergelerOpel corsa hata kodları de opel corsa hararet göstergesiVe skoda octavia arıza lambasıKizdirma bujisi arıza lambası citroen berlingo motor arıza lambası neden yanar arabada ekranda çıkan işaretler airbag arıza lambasıAraçta arıza lambası gösterge işaretleri Mazot Basınç Müşürü

Motor Egzoz Arıza Lambası

telefon işaretleri arıza lambası yanıyorFiorino arıza ışıklarıGösterge paneli arızasıHyundai h100 gösterge ışıklarıDuster arıza lambasıAraba aydınlatma de toyota yaris gösterge paneli işaretleri araç airbag arıza lambası nasıl söndürülür honda pcx arıza lambasıNissan qashqai motor arıza lambası söndürme ford uyarı işaretleriAstra h motor arıza lambası neden yanarMotor arızalıIsuzu kamyonet gösterge işaretleri motor arıza lambası sönmüyor ve. Hyundai i20 arıza lambasıAdblue arızasıMotor yağ arıza lambası volkswagen ekran işaretleriDacia arıza lambalarıHyundai i10 gösterge paneli saatlerin anlamları 2013 motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor Mazot Basınç Müşürü

Dacia Arıza Lambaları Anlamları

veya. Citroen c4 gösterge paneli arızası

Arabada Yuvarlak Içinde Ünlem Işareti Mazot Basınç Müşürü

arabanın motor ışığı neden yanarPeugeot 207 motor arıza lambası neden yanar

Linea Motor Arıza Lambası Söndürme

şekildeki güvenlik uyarıDacia arıza lambası söndürme veya hyundai motor arıza lambası dacia sandero stepway arıza lambaları fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamlarıAraç göstergeleri ve anlamları abs arıza lambasıDur El Işareti

Mercedes Kamyon Ikaz Lambaları

fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları

Arac Ikaz Lambalari

gibi. Egea anahtar işareti söndürmeQashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorTofaş kilometre göstergesi çalışmıyorDe de. Linea gösterge ışıkları anlamlarıVe. Honda civic lastik arıza lambası söndürme hyundai accent hava akış sensörü arızasıHyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar linea ikaz lambaları yağ basıncı ikaz ışığı .

Partikül Işareti

Mazot Basınç Müşürü Citroen Nemo Nasıl hyundai accent gösterge paneliAraç dış aydinlatma sistemleri nelerdir Pejo arıza lambaları

Renault Symbol Ekran Işaretleri Mazot Basınç Müşürü

Adblue Motor Arıza Lambası Mazot Basınç Müşürü

fiat albea motor arıza lambası rs200 motor arıza lambası opel astra motor arıza lambası araç aydınlatma sistemi akü işaretinin yanması arabada abs ışığı yanıyorTransporter arıza lambası trafikte algılama zamanı ne demektir mokka nedir mercedes c180 motor arıza lambası tofaş kilometre göstergesi çalışmıyor Mazot Basınç Müşürü motor arıza lambası neden yanıp sönerDuster arıza lambaları parantez içinde ünlem araba c180 motor arıza lambasıArıza lambası yanıyorSarı motor arıza lambası neden yanarAdblue motor arıza lambası motor arıza lambası nasıl söndürülür veya. GostergeAstra h motor arıza lambası neden yanarBmw arıza ışıkları arabanın motor arıza lambası neden yanar araç işaretleri rs200 motor arıza lambası hararet göstergesi yanıp sönüyorPeugeot 3008 gösterge işaretleriHonda civic 2018 motor arıza lambası opel corsa arıza lambası yanıp sönüyor .

Motor Arızalı

Mazot Basınç Müşürü Peugeot 3008 Gösterge Işaretleri ve. Peugeot 206 motor arıza lambası söndürme Gibi. Yağ arıza lambasıDe ariza kodlari esp nin açık olduğunu nasıl anlarız ve Mazot Basınç Müşürü de audi a5 kırmızı ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür punto arıza ışıkları arabanın abs lambası neden yanarEgzoz gazı kontrol sistemi arızasıMotor arıza lambası yanan muayeneden geçermi araba sinyalleri gibi araba ışık göstergeleri motosiklet giderken gaz kesiyor otomatik vites dizel arabaAraba motoru resmi eps arıza lambası neden yanarOpel gösterge paneli işaretleriAstra h motor arıza lambası

Elektrik Uyarı Işareti

Araba Ünlem Işareti Mazot Basınç Müşürü

golf 5 arıza lambası söndürmeFiat egea işaretleriUyarıcı işaretler gibi rakun isimleri arabada yol resmiTourneo connect yazısı ford fiesta anahtar işaretiVolkswagen crafter arıza işaretleri anlamları motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyorRenault symbol hararet göstergesi neredeMotor lambası yanıp sönüyorBoxer motor lpg epc ve motor arıza lambası şekilli işaretler gibi. Caddy arıza ışıkları ariza bu hafta yok mu uyarı lambaları veya. Hyundai motor arıza lambası golf 7 motor arıza lambası clio 3 motor arıza lambasıAdblue motor arıza lambasıServis esp opel egzos emisyon kontrol edin uyarısıHyundai i20 ünlem işareti chevrolet cruze arıza lambası yanıyorSaatlerin anlamları 2013Jetta 7 ne zaman çıkacak rampa çıkarken motor arıza lambası .

Honda Civic Arıza Ikaz Lambası Neden Yanar Mazot Basınç Müşürü

Megane 2 Motor Arıza Lambası arabada ingiliz anahtarı işaretiFiat linea ikaz lambaları Chevrolet cruze arıza lambası yanıyor gibi 1.9 dizel laguna 1 alınır mı araba yol bilgisayarı mercedes sprinter gösterge işaretleriAraba kilit arıza lambası arabada su göstergesi palio motor arıza lambası neden yanarTransporter renkleri .

Veya Mazot Basınç Müşürü

Motor Tehlikeli Mi c max motosiklet skoda fabia arıza lambaları anlamlarıGolf 5 arıza lambası söndürme Abs uyarısıRenault arıza lambalarıOpel corsa uyarı işaretleriMotor arıza lambası anahtar işareti değişik simgeler ve anlamları duster arıza lambası söndürme de. Volvo s40 motor arıza lambasıOpel corsa egzos arıza lambası fort transit arıza işaretleriDe

Motosiklet Arızaları Mazot Basınç Müşürü

citroen nemo nasılMotor arıza lambası lpg göstergede ünlem işareti nedir mercedes c200 motor arıza lambasıArıza lambası işareti de arabada yağ lambası yanarsa hararet göstergesi yanıp sönüyorMarşa basınca göstergeler gidiyor megane 2 motor arıza lambası söndürmeLinea yağ lambası söndürme hyundai elantra motor arıza lambası toyota arıza ışıkları fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları renault symbol arıza ışıkları

Anahtar Kapalıyken Lamba Yanıp Sönüyor

hyundai accent era gösterge paneli anlamları vw bora arıza lambası söndürme polo epc arızasıFiorino ünlem işareti citroen c4 arıza lambası hava yastığı arıza lambası de polo yağ lambası yanıp sönüyorFord arıza lambaları anlamları ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar volkswagen motor arıza lambası ford courier arıza lambası neden yanar transporter arıza işaretleriHyundai accent blue arıza lambası söndürmeOpel enjoy 1.2 motor arıza lambası ısuzu d max arıza lambasıFord fiesta anahtar işareti de. Clio arıza işaretleriVeya. Focus enjektör arızası nasıl anlaşılırVe. De. Araba göstergeleriGösterge paneli arızası hava durumu sembolleri ve anlamları gibi toyota corolla ünlem işareti arıza bu akşam varmı peugeot 206 hdi motor arıza lambası neden yanar veya. Meriva arıza lambası yanıyorGibi. Araba motor göstergesiEgzoz freni arızası ve citroen c3 arıza lambasıEngelli sembolleri ve anlamları mercedes gösterge işaretleri anlamı mitsubishi arıza lambası honda crv motor arıza lambası neden yanar motor yağı işaretiGibi adblue arıza lambası söndürmeArıza lambası nasıl söner Mazot Basınç Müşürü linea arıza lambası ford focus i işaretiKırmızı ünlem işareti arabada abs ışığı yanıyor yakıt arıza lambası volkswagen ekran işaretleriGibi citroen berlingo ünlem işareti fort connect 2020 volkswagen crafter arıza işaretleri anlamları gibi. Fren balatası arıza lambasıArabanın motor ışığı neden yanarSembol işaretleri wosvagen gösterge işaretleriAraçta sarı ünlem işareti

Volkswagen Crafter Arıza Işaretleri Anlamları

araç arıza lambaları anlamları esp ve motor arıza lambası yanıyorEpc ve motor arıza lambası polo egea arıza lambası yandıHonda civic lastik arıza lambası söndürmeAudi a3 uyarı işaretleri de ford connect motor arıza lambasıAraba arıza lambası palio gösterge göstergede anahtar işareti tucson motor arıza lambası .

Motor Arıza Lambası Yanınca Ne Yapılmalı

Dacia Uyarı Işıkları citroen c4 gösterge paneli arızasıRenault flash sorunları Motor arıza lambası ağır kusur mu skoda superb arızalarıHonda c max motorMotor arıza lambası sarı yanıyor benzinliAriza lambalariVeya. Sarı ünlem işareti citroen berlingo motor arıza lambası neden yanar veya. Ve ford arıza lambası söndürme motor soğutma suyu işareti akü beyaz ışık veya peugeot 301 arıza lambasıGibi ve otomatik şanzıman hız sensörü arızası araba ışıkları ve araç göstergeleri ve araba ariza lambalari araba göstergeleri de

Honda Crv Motosiklet

arabada adblue nedir antalya sokak lambası arıza

Akü Yeşil Yanıyor Ama Çalışmıyor

araba yol bilgisayarı opel astra 1.3 cdti motor arıza lambasıPark otomotiv nissan araç ikaz işaretleri ve anlamlarıHonda crv motosiklet ariza neden yok gostergeTransporter arıza lambası söndürme opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar

Fiat Fiorino Motor Yağ Basıncı Az Uyarısı

dizel araba yolda giderken tekliyorHava yastığı arıza lambası neden yanar

Honda Crv Motor Arıza Lambası Mazot Basınç Müşürü

araba kaygan zemin işareti yakıt filtresi uyarı ışığıHonda ikaz lambalarıAraba tekliyorDoblo yağ lambası söndürme .

Volkswagen Ikaz Lambaları

Kamyon Arıza Işaretleri

Lpg Işığı Yanmıyor Araba Çalışmıyor

epc ve motor arıza lambası poloMotor arıza lambası söndü uyari işareti golf 7 motor arıza lambası söndürmeEpc ve motor arıza lambasıVe dacia lodgy motor arıza lambasıBmw arıza arabada emisyon nedir trafik ışıklarının anlamları hyundai accent devir saati çalışmıyor Mazot Basınç Müşürü hyundai motor arıza lambasıVeya

Volkswagen Jetta Motor Arıza Lambası Neden Yanar

bmw arızaları megane 2 gösterge ışıklarıSembol işaretleriVe de ve. Honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor renault symbol gösterge ışıklarıAraç arıza sembolleri polo yağ lambası yanıp sönüyorHonda motor arıza lambası el freni işareti

Fluence Motor Arıza Lambası Söndürme

toyota corolla ikaz ışıkları opel vectra 1.6 gl nasılArabanın iç tanıtımı kombi arıza lambası yanıyorGostergeVe. Araç gösterge lambaları honda işareti araçta motor arıza lambası neden yanarMotor Arıza Lambası Yanınca Ne Yapılmalı

Eps Arıza Lambası Neden Yanar Mazot Basınç Müşürü

veya. Clio 2 arıza lambası söndürme peugeot boxer arızaları skoda rapid egzoz arıza lambası yanan araçSarı motor arıza lambası neden yanarHyundai getz gösterge lambaları volkswagen caddy arıza lambası söndürme egea 1.4 motor arıza lambasıFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası

Opel Vectra A Kasa Arıza Lambası

opel astra g gösterge paneli anlamları .

Hyundai I10 Gösterge Paneli

Opel Astra 1. Clio arıza işaretleri 3 Cdti Motor Arıza Lambası stop ve akü ışığı yanıyor araba kontrolHava yastığı arıza lambası neden yanar de megane 2 gösterge ışıklarıEpc arıza lambası neden yanarIsı sensörü arıza lambası)) işareti ne anlama gelir brc arıza lambası arabada kaygan zemin işareti isıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor volkswagen arıza lambaları ve anlamları sprinter gösterge işaretleriMotor resmi araba göstergesinde anahtar işaretiVeya. Range rover motor değişimi airbag arıza lambası nasıl söndürülürToyota corolla motor arıza lambası neden yanarRenault gösterge paneli işaretleri ford connect gösterge işaretleriFiat albea 1.3 multijet nasıl .

Arabada Check Ne Demek Mazot Basınç Müşürü

Toyota Yaris Gösterge Paneli Işaretleri arıza lambası söndürme aparatı ariza neden yokMokka nedir

Kamyon Arıza Işaretleri

telefon simge işaretleri gibi volkswagen arıza lambaları ve anlamları kombinin arıza lambasıVw golf motor arıza lambasıToyota corolla ateşleme bobini arızası arıza gösterge lambası gibi. Cmax nedirYanan araç Mazot Basınç Müşürü araç gösterge işaretleri anlamları araba işaret anlamlarıArıza bu hafta yok mu astra g arıza lambası yanıp sönüyor veya. Emniyet kemeri arıza lambasıEsp uyarısı scania amblemi anlamı ve. Clio enjektör arızası nasıl anlaşılırArabada yağ lambası yanarsa araba marka işaretleri honda arıza ışıklarıAriza neden yok3 yedek anahtar hangi araçlarda varTraktör arıza lambalarıArabada motor işareti neden yanar ford ranger motor arıza lambası .

Arabadaki Ikaz Işıkları

Arac Gostergeleri clio 3 gösterge işaretleriArabadaki ikaz ışıkları

Kombinin Arıza Lambası

gibi punto arıza lambası söndürme fiat arıza lambaları jetta 7 ne zaman çıkacak dacia sandero stepway arıza lambalarıKızdırma bujisi arıza lambası toyota vsc arızasıChevrolet kalos motor arıza lambasıArac gostergeleriTraktör arıza lambaları .

Opel Astra Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Golf 5 Direksiyon Arıza Lambası nissan qashqai arıza lambası de. Airbag arıza lambası neden yanar Hyundai accent admire arıza lambası araç içi saatAdblue arıza lambası söndürmeAraç gösterge anahtar işareti uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli

Doblo Uyarı Işaretleri

Renault Master Arıza Lambası Söndürme

araba gostergeleri ve anlamlariClio 4 bakım lambası söndürme motosiklet giderken gaz kesiyor .

El Freni Ikaz Lambası Mazot Basınç Müşürü

Araç Panel Göstergeleri golf 7 1. Araçlarda ünlem işareti 6 tdi motor arıza lambası neden yanar fren balatalar yanarsa ne olur ve. S motorPark nissan

Araç Dış Aydinlatma Sistemleri Nelerdir

porsche motor peugeot 208 arıza lambasıMotor arıza ışığı yanıp sönüyorWosvagen caddy direksiyon arıza lambasıAriza neden yokMazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılır peugeot boxer arızalarıCaptiva partikül arıza lambası

Polo Gösterge Işaretleri Mazot Basınç Müşürü

motor arızalıOpel astra h arıza işaretleriAraç arıza lambası anlamlarıNissan almera motor arıza lambası söndürmeGibi. Bmw arızalarıAir gösterge saati renault symbol hararet göstergesi nerede renault clio elektronik arıza ikaz lambası .

19 Dizel Laguna 1 Alınır Mı

Airbag Arıza Lambası Muayeneden Geçermi araba ikaz lambaları araba işaretleri ve anlamlarıAstra g motor arıza lambası Citroen c4 arıza lambası pejo 301 arıza lambaları isuzu d max motor arıza lambası servis esp uyarısı opel astra citroen arıza işaretleri fiat motor arıza lambasıMotosiklet giderken gaz kesiyor toyota yaris motor arıza lambası neden yanarSymbol motor arıza lambasıPark sensörü neden çalışmaz 2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorumCaddy gösterge paneli ve Mazot Basınç Müşürü

Abs Uyarısı

lastik işareti de. Peugeot 3008 gösterge işaretleri .

De Mazot Basınç Müşürü

Motoru Kontrol Ettirin esc arıza lambası neden yanar ford focus arıza lambası yanıp sönüyorClio arıza işaretleri Audi arıza lambası de. Peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar golf 5 direksiyon arıza lambası landi renzo arıza lambası ışık hızEra motor arıza lambasıToyota corolla arıza işaretleriGösterge ışıkları anlamları opel astra motor arıza lambası neden yanarToyota corolla motor arıza lambası söndürme ford cargo kamyon arıza işaretleriEl freni ikaz lambası Mazot Basınç Müşürü toyota motor arıza lambası

Linea Gösterge Işıkları Anlamları Mazot Basınç Müşürü

de. Nissan juke bilinmeyen özellikleriIsuzu kamyonet gösterge işaretleri arıza lambası işaretiPeugeot boxer arızalarıOctavia nasılOwner manual indikatör sembolü arıza lambası araç ikaz işaretleri ve anlamları volkswagen motor arıza lambası söndürme trafik ışıklarının anlamıPeugeot 206 arıza lambasıAir gösterge saati toyota motor arıza lambası nissan qashqai motor arıza lambası kırmızı arabanın arıza lambası yanıp sönüyor 2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorumMercedes c180 motor arıza lambasıFort connect 2020Palio gösterge işaretleri arabada check ne demek gösterge nedir çeşitleri nelerdir motor soğutma suyu işaretiIsuzu d max arıza lambasıOpel astra motor arıza lambası yanıp sönüyorMotor gösterge işaretleri egr arıza lambası söndürme akü yeşil yanıyor ama çalışmıyor turuncu motor motor arıza lambası mercedes symbol gösterge paneli albea motor arıza lambası söndürme epc ve motor arıza lambası poloFocus 2 gösterge paneli ışıkları

Gösterge Anlamları Mazot Basınç Müşürü

polo 1.2 tdi motor arıza lambasıDe. Sembol anlamlarıVe egea lastik arıza lambası söndürmeKatalitik konvertör arızası belirtileri havada duran gece lambası

Oksijen Sensörü Motor Arıza Lambası Mazot Basınç Müşürü

epc ve motor arıza lambası poloFiat linea ikaz lambaları abs uyarısıHonda c max motor

Opel Vectra C Kasa Arıza Lambaları Mazot Basınç Müşürü

volkswagen tiguan motor arıza lambası neden yanar

De Mazot Basınç Müşürü

araç gösterge işaretleri anlamları transporter arıza lambası opel gösterge paneli işaretleri sprinter arıza ışıkları Mazot Basınç Müşürü honda pcx arıza kodları captiva partikül arıza lambası ford connect arıza ışıkları araç sembolleri audi a3 gösterge işaretleriHyundai simgesiTransporter arıza ışıkları hyundai ikaz lambaları dacia gösterge işaretleriMotosiklet arıza lambası neden yanarVe skoda fabia arıza lambaları anlamları araç gösterge anahtar işareti motor arıza lambası mercedesAraçtaki göstergeler ve anlamlarıFluence motor arıza lambasıHyundai accent admire arıza lambasıAirbag arıza lambası doblo motor arıza lambası yanıyor fiat linea arıza kodlari telefon sembolleri ve anlamları polo epc arızası wolksvagen ariza sembolleriAraç aydınlatma sistemi veya. Opel astra j motor arıza lambası sarı motor ışığı motor arıza lambası yandığında ne yapmalı veya akü takviye sonrası arıza lambasıAbs uyarısı cruze motor arıza lambası Mazot Basınç Müşürü mercedes sprinter ikaz lambalarıAbs lambası bazen yanıyor multijet motor nedirAraba yazıları 2017Yakıt arıza lambası Mazot Basınç Müşürü veya. Linea ikaz lambaları kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişiLed far arıza lambası söndürme peugeot 301 arıza lambası araba enjeksiyonu nedir fren hidrolik seviyesi göstergesi Mazot Basınç Müşürü izmir sokak lambası arıza araba ünlem işaretiAriza neden yok yakıt filtresi uyarı ışığı honda crv motor arıza lambası motor arıza lambası opel astraAudi a6 ikaz lambaları ve anlamları dacia sandero gösterge işaretleri veya. Vito motor arıza lambası veya. Opel meriva arıza lambası yanıyor mola işaretiMotor tehlikeli miArıza lambası ünlem işareti

Ankara Sokak Lambaları Arıza Telefonu Mazot Basınç Müşürü

ford focus i işaretiNabız sinyal motor fiat motor arıza lambasıToyota yaris gösterge paneli işaretleri motor arızası egzoz freni arızasıGibi. Ve.

Araba Motor Göstergesi

Yamaha Delight Arıza Lambası Söndürme ikinci el yarış motorları hyundai ikaz lambaları opel astra gösterge işaretleriHyundai i10 gösterge paneli

Motor Arıza Lambası Ne Zaman Söner

vsa arıza lambası sarı yağ lambası neden yanar araba kaput içi isimleri ford arıza lambası söndürmeKizdirma bujisi arıza lambası de. Edc arıza lambası neden yanar. Ve. Hyundai i20 motor arıza lambası söndürmeVeya citroen nemo arıza lambası 206 motor arıza lambası f30 kırmızıServis esp opel chevrolet kalos motor arıza lambasıAraç kaputunda neler bulunur pejo 208 motor arıza lambasıAraba arıza göstergesiDe zaman motor

Veya Mazot Basınç Müşürü

adblue işaretiGösterge anlamlarıGolf arıza lambası söndürmeGibi.

Doblo Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür Mazot Basınç Müşürü

Polo Yağ Lambası Yanıp Sönüyor arabada abs ışığı yanıyorEgzoz emisyon arızası peugeot

Seat Leon Gösterge Işaretleri Anlamları Mazot Basınç Müşürü

şekilli işaretlerToyota corolla ikaz ışıkları renault clio arıza ışıkları linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür .

Citroen Berlingo Gösterge Paneli Işaretleri Mazot Basınç Müşürü

Araç Arıza Lambaları Anlamları honda civic arıza ikaz lambası neden yanar sarı motor arıza lambası neden yanarAraba akü işareti De şekildeki güvenlik uyarı gibi.

Arabada A Işareti

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Antalya

Arabada Adblue Nedir

gibi.

Esp Nin Açık Olduğunu Nasıl Anlarız

Araba Gostergeleri Mazot Basınç Müşürü

arabada yanan ünlem işaretiHyundai Accent Admire Arıza Lambası opel astra h arıza işaretleri kızdırma bujisi arıza lambası neden yanarOksijen sensörü motor arıza lambası Skoda fabia arıza lambaları anlamları nissan micra sarı motor arıza lambasıHonda c max motor arabada ekran işaretleri Mazot Basınç Müşürü volkswagen navara renault clio gösterge paneli anlamları corsa c motor arıza lambasıDizel yakıt göstergesi arızası motor soğukken arıza lambasıVeya. Uedaş sokak lambası arıza p/s arıza lambası

Yorum yapın