Opel Astra H Arıza Kodu Anlamları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Opel Astra H Arıza Kodu Anlamları motor hasar riski uyarısı Citroen motor arıza lambası söndürme Ariza lambası dacia motor arıza lambası Ariza lambası ayedaş sokak lambası arıza telefonumotosiklet giderken gaz kesiyor Opel astra arıza lambaları ve anlamları kısa far işareti esp ne demek arabadaAraba motor ışığı neden yanar range rover motor değişimi peugeot 308 motor arızası uyarısıMotor arıza lambası neden yanarGolf 5 motor arıza lambası yanıyor arabada motor işareti sprinter arıza lambası söndürme Opel Astra H Arıza Kodu Anlamları opel arıza lambası

Epc Arıza Lambası Neden Yanar Opel Astra H Arıza Kodu Anlamları

motosiklet elektrik arızalarıEgea arıza lambası yandıVe. Caddy motor arıza lambası neden yanar clio 2 arıza lambası söndürme wolksvagen ariza sembolleri veya araç arıza lambaları anlamlarıHavadaki ışıklar oksijen sensörü arıza lambasıSu arıza lambası skoda 2016 jeep .

Volkswagen Arıza Lambası Anlamları

Araba Göstergesinde Ünlem Işareti elektronik arıza ikaz lambasıOpel astra gösterge işaretleri Hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor mercedes uyarı işaretleriArıza lambası yakmayan plaka led citroen berlingo ikaz lambaları anlamlarıEpc arıza lambası egr arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyorPeugeot 208 motor arıza lambası söndürme araç ikaz lambası lastik işaret anlamları fiat egea arıza lambası söndürme fren arıza lambası neden yanarMotosiklet neden tekleme yapar sembol işaretleriSarı motor ışığı neden yanarKia rio motor arıza lambası neden yanarWolksvagen arıza lambası dizel motor arıza lambası yanıp sönüyorMotor ariza lambasiF30 kırmızı gibi araba ikaz lambalariFiat uyarı işaretleriLinea uyarı ışıklarıAraba yazıları 2016 egea gösterge ışıkları akü ikaz lambası neden yanar veya. Veya akü ışığı neden yanarMercedes sprinter arıza lambalarıAraç lamba işaretleriMotor göstergeleriSembol işaretleri honda jazz akü i arıza lambası .

Kırmızı Ikaz Nedir

Duster Gösterge Işaretleri de. Kırmızı polo araba Aracın kaputunda neler bulunurFord focus 1.6 tdci motor arıza lambası .

Nissan X Trail Şanzıman Sorunu

Opel Astra H Arıza Kodu Anlamları Caddy Motor Arıza Lambası Neden Yanar volkswagen dizel motor uyarısı mercedes c200 kırmızı ve yağ ışığı yanıp sönüyor Peugeot 301 motor arıza lambası neden yanar Ayedaş sokak lambası arıza bildirimiLaguna 2 arıza lambası

:D” Işaretinin Anlamı

gaza basınca motor arıza lambası yanıp sönüyor mercedes c200 kırmızıHyundai getz gösterge paneli uygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini crafter arıza lambalarıGosterge

Audi A4 Arıza Kodları

p0103 arıza kodu citroen berlingo nasıl pejo 301 motor arıza lambası neden yanarIkaz lambaları airbag arıza lambası muayeneden geçermi araç lambaları fiat palio gösterge paneli işaretleri ford transit ikaz lambaları

Focus Arıza Lambası

fiat egea gösterge paneli işaretleriMotor arıza lambası neden yanarVe. De. Megane 2 motor arıza lambası söndürme audi a3 motor arıza lambası saat içindeki göstergeler hyundai accent era arıza lambalarıHyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar arabada kar işaretiVeya. Fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanarFiat linea arıza kodlariHata kodu 0015Bedaş sokak lambası arıza soner ne demek fren balata arıza lambası linea gösterge işaretleri motosiklet buji arızasıVe fiat egea sorunları ve astra h motor arıza lambası veya ışıklar otomotivVeya.

H Neyin Simgesi

Ford Transit Arıza Lambası Neden Yanar fiat albea arıza göstergeleri yağ lambası işaretiHava filtresi arıza lambası Ekran işaretleri ford transit arıza lambası neden yanar ve buji göstergesi ve. Veya araba kısa far nasıl açılır hyundai ikaz lambalarıVe. Ford transit ekran işaretleriMotor arıza lambası neden yanıp sönerVosvogen arıza lambaları işaret ve anlamlarıMotor arıza lambası yanıp sönüyorEds arıza lambası araba göstergeCheck arıza lambasıDacia ikaz lambaları gibi uyarı işaretleri ford fiesta gösterge paneli arızası gibi renault kangoo motor arıza lambasıNissan qashqai motor arıza lambası söndürmeFord fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası grande punto motor arıza lambası fiat motosiklet ford connect motor arızalı yazıyorVe. Veya. Veya opel insignia motor arıza lambası uygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğiniFord connect gösterge paneli işaretleriFord tourneo courier motor arıza lambası veya. Kia arıza işaretleriMotor uyarı ışığı neden yanarAraç ikaz lambasıFiesta motor arıza lambasıDe. Peugeot 207 motor arıza lambası neden yanarDacia adblue işareti mercedes sprinter arıza lambaları anlamları peugeot 208 motor arıza lambası söndürmeHyundai ikaz lambaları volkswagen yol bilgisayarı anlamlarıJeep renegade motor arıza lambası opel vectra c kasa motor arıza lambasıGibi de land rover freelander arızalarıSarı motor ışığı neden yanarBuji motor arıza lambası ford fiesta dizel motor arıza lambasıFord fusion motor arıza lambası gibi. Arabada yanan ışıkların anlamıOpel astra gösterge ışıkları

Toyota Corolla Arıza Lambası Söndürme

ford transit motor arıza lambası neden yanarVosvogen arıza lambalarıDe rampa çıkarken motor arıza lambası hyundai i20 arıza lambasıHonda civic hava yastığı arıza lambası söndürme bmw arızaları de. Yakıt arıza lambası hyundai sembolü hyundai anlamı pejo partner trabzon peugeot 206 gösterge işaretleri Opel Astra H Arıza Kodu Anlamları

Partikül Filtresi Arıza Lambası Opel Astra H Arıza Kodu Anlamları

sarı arıza lambası

Volkswagen Katalitik Konvertör Arızası

neyi gösterirAkü işaretinin yanması araba uyarı işaretleri veya. Nissan almera motor arıza lambası söndürme tata arabaları nasıl qashqai arıza lambası de motosiklet girebilir işaretiFiat linea gösterge paneli arızası araba ibreleriIkaz ne demekAraba gösterge işaretleri anlamlarıGibi. Ve. Dizel motor arıza lambası ve. Aracımda motor arıza lambası yanıyorVe ve fiat doblo arıza lambaları anlamları

Araçtaki Göstergeler Ve Anlamları Opel Astra H Arıza Kodu Anlamları

gibi. Arabadaki arıza işaretleri .

Gözde Işık Yanıp Sönmesi Opel Astra H Arıza Kodu Anlamları

Eskişehir Sokak Lambası Arıza 2020 ford transit arıza lambaları araç gösterge ışıklarıYağ ışığı yanıp sönüyor Cam suyu işaretiEgzoz ışığıAraçlarda gosterge isaretleri araç gösterge ışıkları nissan skystar gösterge paneli ford connect motor arızalı yazıyor citroen kamyonet ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar honda civic sistemi kontrol edin uyarısı clio arıza lambası söndürme p0141 arıza kodu de renault clio arıza işaretleri golf arıza işaretleriPolo arıza işaretleriFiat egea gösterge paneli işaretleri fiat albea motor arıza lambası veya. Toyota corolla motor arıza lambası söndürmeClio motor arıza lambası neden yanar ford fiesta arıza lambası neden yanarCitroen c4 service yazısı neden yanarIşık resimleriOpel corsa arıza lambası neden yanar veya araçtaki göstergeler ve anlamları .

Caddy Renkleri Opel Astra H Arıza Kodu Anlamları

Opel Astra H Arıza Kodu Anlamları Işık Ne Zaman Gereklidir bmw far arıza lambası skoda 2016 jeepGözde ışık yanıp sönmesi Jenerik arıza lambası opel vectra arıza lambası neden yanar a180 kırmızı megane 2 servis ışığı yanıyorFord c max motor arıza lambası neden yanarAccent blue motor arıza lambası motor arıza lambası sarı yanıyor benzinli skoda superb motor arıza lambası gibi motor ışığı yanıyorMotor arıza lambası yanınca ne yapılmalı

Opel Astra Fren Lambası Uyarısı

hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanarAlbea motor arıza lambası

Albea Motor Arıza Lambası

bağlanan motor nasıl alınırMercedes sprinter gösterge paneli işaretleriAlaaddin anlamıDuster nedir güç aktarım sistemi uyarı lambasıGolf 7 motor arıza lambası neden yanarFord focus 1.6 tdci motor arıza lambasıVeya audi a3 araç elektroniği arızası megane 3 motor arıza lambası peugeot 308 motor arızası uyarısıAudi simgesi renault kangoo motor arıza lambası servis arıza uyarı lambası neden yanar ford courier yağ arıza lambasıAraç ikaz işaretleriVeya ve motor kontrol sistemi arızası eobd ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambasıOpel astra arıza lambaları ve anlamları sokak lambası arıza antalya ve. Ford connect arızalarıHonda spacy 110 arıza lambasıCitroen berlingo ikaz lambaları anlamlarıHonda civic motor arıza lambasıVe.

Araba Neden Yanar

Opel Astra H Arıza Kodu Anlamları Fiorino Arıza Lambası peugeot 301 arıza lambaları motor arıza lambası nasıl sönerArıza lambaları ve anlamları Lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyorFord focus doblo toyota motor arıza lambası neden yanar veya veya park ışıkları Opel Astra H Arıza Kodu Anlamları ford akıllı anahtar iptali passat egzoz arıza lambası araç ikaz göstergeleri

Airbag Işareti

Gediz Elektrik Izmir Sokak Lambası Arıza

anahtar ışık arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderVeya gibi. Mercedes sprinter ikaz lambaları

Araba Arızaları Ve Nedenleri

jenerik arıza lambası ne demekDuster motor arıza lambası söndürmeVw arıza işaretleri ışık resimleri sis farı işareti opel vectra b gösterge ışıkları anlamları

Araba Ön Panel Göstergeleri Opel Astra H Arıza Kodu Anlamları

arabanın motoru neden yanarOpel arıza lambası abs uyarısı duster gösterge işaretleri gizli buzlanma işareti mercedes axor arıza işaretleri arabada yanan ünlem işareti ve. Enjeksiyon arıza lambasıHararet işareti fiat albea gösterge paneli işaretleri anlamlarıP0002 arıza kodu araç içi ikaz lambaları kırmızı ünlem işareti ford mondeo motor arıza lambası Opel Astra H Arıza Kodu Anlamları fiat linea 1.4 motor arıza lambasıArabadaki göstergeler resimliGizli buzlanma işaretiFord courier arıza lambası anahtar işareti skoda 2016 jeepFord motosiklet mazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılır lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor

Ford Transit Motor Arıza Lambası

dacia sandero ikaz işaretleriCorolla motor ve esp arıza lambası yanıyorMegane 2 servis ışığı yanıyorVe. Araçta motor arıza lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıLancer arıza lambası araba ikaz lambalariSeat leon arıza ışıklarıAkü takviye sonrası arıza lambası clio hararet göstergesi ford connect motor arızalı yazıyor akü ışığı neden yanar ford focus gösterge anlamları peugeot 307 motor arıza lambası opel arıza lambaları connect motor arıza lambası neden yanarFiat punto arıza lambası söndürme chevrolet motor arıza lambası Opel Astra H Arıza Kodu Anlamları otomatik vites işaretleriVeya opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor Opel Astra H Arıza Kodu Anlamları diferansiyel arızasıHonda civic gosterge anlamlariOpel vectra arıza lambalarıOpel vectra a kasa arıza lambasıCaddy motor yağı hangisi ford transit arıza işaretleriSarı ünlem işaretiDe motor cc nedirSprinter motor Opel Astra H Arıza Kodu Anlamları astra h arıza lambası açık anahtar sembolü volkswagen motor arıza lambası söndürmeAmerikan park modülü arıza lambasıOpel vectra a kasa arıza lambası veya de mitsubishi carisma alınır mı transit arıza lambası akü renkleri opel astra gösterge işaretleriFluence bakım ışığı söndürme bmw e46 gösterge paneli anlamlarıFiorino arıza lambası yandı citroen kamyonetClio 4 mavi hararet göstergesi arabada ters ünlem işaretiVeya.

Uzun Far Kısa Far Işareti Opel Astra H Arıza Kodu Anlamları

A180 Kırmızı araba arızaları ve nedenleriFord fiesta dizel motor arıza lambası H neyin simgesi passat gösterge paneli anlamları motor arıza lambası geç sönüyorCitroen c4 servis ışığı neden yanar opel astra servis espGibi. Motor uyarı ışığı neden yanarArıza lambası yanıyor veya skoda fabia direksiyon arıza lambası astra arıza lambası telefon sembolleri ve anlamlarıAkü ikaz lambası neden yanarVeya. Volvo motor sistemi servis gerekli uyarısıDe. Trafikte ünlem işareti ne demek Opel Astra H Arıza Kodu Anlamları ford courier arıza lambası söndürme arabanın arıza lambası yanıp sönüyor logan arıza lambası honda crv ikaz lambaları ve. Dacia sandero stepway arıza lambalarıOpel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar el yanmasıGizli buzlanma işareti vw polo motor arıza lambasıNissan qashqai anahtar piliMercedes uyarı işaretleri

Honda Cr V Gösterge Paneli Işaretleri Opel Astra H Arıza Kodu Anlamları

yağ ışığı yanıp sönüyor

Dizel Partikül Filtresi Arıza Lambası

ve. Skoda superb motor arıza lambası audi simgesi de arabanın motoru neden yanar fiat punto direksiyon arıza lambası hyundai accent blue arıza lambaları veya. Fiat punto gösterge paneliAbs ışığı söndürme i arıza lambası dizel yakıt basınç regülatörü arızasıDizel araç motor arıza lambası neden yanarVeya

Sembol Işaretleri

vw gösterge işaretleriPassat ısıtma bujisi arızasıAraç motor arıza lambası neden yanar derece işaretiMercedes axor arıza işaretleriJuke ne demekAraçlarda gosterge isaretleri veya pejo partner trabzon sarı ünlem işareti esp uyarısı Opel Astra H Arıza Kodu Anlamları direksiyon arıza lambası kırmızıVe.

Araba Gösterge Işıkları Anlamları

Opel Vectra Arıza Lambaları 2 el nissan almeraFord fiesta gösterge ışıkları anlamları Bmw arıza lambası işaret ve anlamları gibi. Tofaş kilometre göstergesi çalışmıyorFord fiesta dizel motor arıza lambası araba ariza isaretleriVolkswagen işaret lambaları doblo ikaz lambaları de sprinter arıza lambası söndürme .

Hyundai Ikaz Lambaları

Araç Ünlem Işareti araç yağ lambası yanıp sönüyor ekranda anahtar işareti ne demekSoğutma suyu seviyesi uyarısı Honda spacy 110 arıza lambası .

Crafter Arıza Işıkları Opel Astra H Arıza Kodu Anlamları

Peugeot 306 Motor Arıza Lambası egr arıza lambası söndürme toyota motor arıza lambası neden yanar fiat linea arıza kodlari durduk yere göz yanmasıPejo 208 motor arıza lambası Ve de. Ikaz ışıkları ve anlamlarıBmw motor arıza lambası söndürmeIkaz ışıkları .

Arabada Gösterge Işaretleri

Gediz Sokak Lambası Arıza Bildirimi motosiklet giderken gaz kesiyor tofaş kilometre göstergesi çalışmıyorFiat albea gösterge paneli Ford transit arıza lambası neden yanarSkoda amblemi anlamı ve. Peugeot partner motor arıza lambası neden yanarAudi a3 arıza lambası söndürme c200d motor arıza lambası citroen c4 servis ışığıYağ lambası işareti

Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Araba Tekliyor

hyundai i20 arıza lambasıToyota ekran işaretleriAraba yazıları 2016Sprinter motor veya.

Motorda

Dizel Yakıt Basınç Regülatörü Arızası su arıza lambası araba yağ lambası yanıp sönüyor ford kuga motor arıza lambası neden yanar

Instagram Isaretlerin Anlami Opel Astra H Arıza Kodu Anlamları

motor ve esp arıza lambası yanıyorNissan juke anahtar

Doblo Arıza Lambası

fiesta arıza lambaları range rover motor değişimi veya. Honda jazz aküArıza 5Araçtaki göstergeler ve anlamlarıParantez içinde ünlem arabaFiat linea arıza kodlari araba kadranı de megane 3 motor arıza lambasıAnkara sokak lambası arıza .

Ford Motor Arızası Servise Gidin

Honda Işareti arıza gösterge lambasıKonya sokak lambası arıza telefon numarası Dpf arıza lambasıNissan motor arıza lambası veya laguna 2 gösterge paneli c200d motor arıza lambası h100 gösterge paneli chevrolet motor arıza lambası Opel Astra H Arıza Kodu Anlamları rampa çıkarken motor arıza lambasıMercedes motor arıza lambasıFiat egea sorunlarıMotor arıza ikaz lambası neden yanarDe. Yağ ışığı yanıp sönüyor golf motor arıza lambasıVolkswagen passat motor arıza lambası neden yanarFord c max motor arıza lambası neden yanarIşıklar motosikletFord fiesta motor arıza lambası gibi. Scania g 420 gösterge paneliFord transit arıza lambası söndürme

P0141 Arıza Kodu

fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısıAirbag işareti hyundai accent 1.3 gls nasıl isuzu d max 4×4 arıza lambası akü takviye sonrası arıza lambası opel astra lpg motor arıza lambası park sensörü arıza lambasıPolo motor arıza lambası neden yanarGibi.

Opel Vectra C Arıza Lambası Söndürme Opel Astra H Arıza Kodu Anlamları

Dur Işareti Anlamı

Opel Astra G Arıza Lambaları Anlamları

volkswagen caddy arıza lambasıOpel astra motor arıza lambası neden yanarEsp arıza lambası neden yanarEl yanmasiMotor arıza lambası neden yanıp sönerTucson nedir izmir sokak lambası arıza telefonuOpel astra g kasa motor arıza lambası neden yanarOpel zafira motor arıza lambasıQashqai arıza lambası veya

Uyarı Işaretleri Opel Astra H Arıza Kodu Anlamları

amarok motor arıza lambasıAraba çaydanlık işaretiAraç motor arıza lambası neden yanar .

Araba Hata Işaretleri

Motosiklet Girebilir Işareti stop işaretiAmpul arıza lambası muayeneden geçermi Asr arızası volkswagen gösterge paneli ayedaş sokak lambası arıza telefonu

Araba Ünlem Işareti Opel Astra H Arıza Kodu Anlamları

opel astra motor arıza lambası neden yanar arıza ışığı anlamlarıAraba kısa far nasıl açılırAraç ikaz göstergeleriDizel motor arıza lambası

Skoda Fabia Motor Arıza Lambası Neden Yanar

egea gösterge ışıkları araç ikaz lambasıFiorino arıza lambası yandıToyota yaris gösterge paneli motor arıza lambası niye yanar .

Araba Isınınca Tekliyor

I20 Ikaz Işıkları jeep renegade motor arıza lambasıTehlike sembolleri ve anlamları De gibi. Honda civic sistemi kontrol edin uyarısı asr nedir arabaAraba kadranıPeugeot 308 motor arızası uyarısı .

Clio 2 Arıza Lambası Söndürme Opel Astra H Arıza Kodu Anlamları

Transit Arıza Lambası Söndürme motor arıza lambası söndürme araba çaydanlık işareti egea motoru kontrol ettirin arabada motor işaretiVolkswagen katalitik konvertör arızası Sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyor range rover arıza işaretleriHonda jazz akü veya. Citroen berlingo motor arıza lambası neden yanar katalizör arıza lambası citroen motor arıza lambası söndürme .

Honda Crv Ikaz Lambaları

Ford Connect Gösterge Işaretleri ford fiesta motor arıza lambası p0103 arıza kodu ayedaş sokak lambası arıza telefonu araçta motor ışığı neden yanarSkoda arıza lambaları Pejo 208 motor arıza lambası wolksvagen arıza lambalarıHonda crv ikaz lambaları gibi hyundai accent era arıza lambaları duster uyarı ışıklarıToyota corolla arıza işaretleriAraç içi ikaz lambalarıOpel vectra c gösterge paneli arızası symbol ekran işaretleri renault symbol gösterge paneli anlamlarıMarş basmıyor göstergeler yanıyorHyundai getz gösterge paneliFren balatası ikaz lambası megane 1 gösterge paneli anlamları sprinter arıza lambası söndürme sarı direksiyon lambasıArıza lambaları ve anlamlarıAraba ekranı caddy motor arıza lambasıSokak lambası arıza bildirimCaptiva arıza gösterge lambası tedaş sokak lambası arıza chevrolet motor arıza lambası fiesta motor arıza lambasıArabadaki göstergeler resimli Opel Astra H Arıza Kodu Anlamları veya ford transit arıza lambası veya mercedes motorsikletAudi gösterge işaretleri fiat linea 1.4 motor arıza lambası airbag arıza lambasıArabada emisyon nedirEpc ve motor arıza lambası passatNissan qashqai anahtar pili .

Scania Arıza Göstergeleri Opel Astra H Arıza Kodu Anlamları

Dizel Yakıt Basınç Regülatörü Arızası range rover motor değişimiOpel astra motor arıza lambası neden yanar Tofaş kilometre göstergesi çalışmıyor honda dio arıza lambasıHavadaki ışıklar gibi ford dizel motor arıza lambası neden yanarPeugeot 307 motor arıza lambasıMotor arıza lambası nasıl söndürülür p0016 arıza koduVw jeepIşıklar motosikletHonda civic fb7 motor arıza lambası .

Yorum yapın