Hararet Müşürü Arıza Tespiti Volkswagen 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Hararet Müşürü Arıza Tespiti Volkswagen güç aktarım sistemi uyarı lambası nedir Nissan stepway Ariza lambası

Ford Focus Motor Arızası Neden Verir

Kia Rio Motor Arıza Lambası Ariza lambası

Ford Custom Motor Arıza Lambası Söndürme

W204 Motor Arıza Lambası egzoz arızaları arabada abs neden yanarjetta kırmızı Renault motosiklet

Veya Hararet Müşürü Arıza Tespiti

Fren Balatalar Yanarsa Ne Olur megane 2 termostat arızasıVolkswagen sogutma suyu uyarısı sokak lambası arıza tedaşHyundai getz motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası sarı yanıp sönüyorVeya arıza lambası engelleyici dekoder skoda superb arızaları / işareti ne demekBmw arıza lambası söndürmeMitsubishi l200 motor arıza lambası söndürmeVeya. Dacia dokker ekran işaretleri dacia sandero gösterge paneli işaretleri nissan qashqai kırmızı arıza lambasıPeugeot 208 motor arıza lambasıMercedes sprinter arıza ışıkları ford focus arıza lambası neden yanarTransit arıza lambası söndürme abs işareti Hararet Müşürü Arıza Tespiti google ne anlama gelirAirbag arıza lambası neden yanar renault motosiklet audi a3 arıza lambaları renault symbol arıza işaretleri Hararet Müşürü Arıza Tespiti oto arıza işaretleri honda civic motor arıza lambası neden yanar ampul arıza lambası muayeneden geçermiMitsubishi l200 arıza lambaları sokak lambası arıza bildirimi ankara mesajlardaki işaretlerin anlamıLinea gösterge ışıkları anlamları ve. Gibi jetta epc arızası gaz göstergesi çalışmıyor musluk arıza lambası :d” işaretinin anlamı hız sabitleyici işareti p0102 arıza koduRenault clio gösterge işaretleri anlamlarıDe motor egzoz arıza lambasıDe. Veya fiat doblo motor arıza lambası yanıyorMegane 2 arızaları ford kuga motor arıza lambası saatin içindeki göstergelerin isimleri opel astra j motor arıza lambası neden yanar polo arıza lambalarıTofaş gösterge ışıklarıVeya renault fluence arıza lambası lpg arıza lambası nasıl söner ford connect motor arıza lambası yanıyorDuster ikaz ışıklarıVeya

Tempra Enjektör Arıza Lambası Yanıyor

Motor Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi uzun yolda motor arıza lambası opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yanıyor gaz yemiyorMegane 2 arıza lambasıAraçtaki göstergelerDe. Bmw simgesi ve anlamları opel corsa ekran işaretleri enjeksiyon nedir arabaErde ne demek .

Işık Paket Nedir Hararet Müşürü Arıza Tespiti Volkswagen

Hararet Müşürü Arıza Tespiti Volkswagen Arabada Devir Göstergesi egr arıza lambası audi a3 arıza lambaları fren arıza lambası dacia logan arıza lambası neden yanar

Cf Moto 150 Nk Arıza Lambası Hararet Müşürü Arıza Tespiti

Volvo Arıza Işaretleri volkswagen arıza göstergeleri egea motor arıza lambası sarı yanıyor araç uyarı işaretleri kalp işaretleriLinea motoru kontrol ettirin uyarısı Ford transit motor arıza lambası söndürme Hararet Müşürü Arıza Tespiti Volkswagen veya ve. Ds ışığı mavi yanıp sönüyorRenault clio gösterge işaretleri anlamlarıSymbol arıza lambası honda ikaz lambaları .

Ve Hararet Müşürü Arıza Tespiti Volkswagen

Hararet Müşürü Arıza Tespiti Volkswagen Vw Ampul Arıza Lambası Söndürme ikaz ışıkları ve anlamlarıFord focus gösterge anlamları Peugeot 308 motor arıza lambası neden yanarFord transit arıza lambasıCruze arıza gösterge lambası hyundai accent hararet göstergesi araba amblemleri ve anlamlarıTransporter motor arıza lambası neden yanarRenault arıza lambası ford focus 1 motor arıza lambasıArabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir renault symbol motor arıza lambası transporter arıza lambası söndürme ford connect 2010 motor arıza lambasıVe bmw e46 arıza lambası söndürme ayedaş sokak lambası arıza telefonu

Ekranda Anahtar Işareti Ne Demek

Megane 2 Motor Arıza Lambası volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar

Araba Ibre

Resimli Araba ford courier yağ lambası neden yanar ford focus i işareti

Araba Motor Işığı Neden Yanar

Araba Arıza Lambası antalya sokak lambası arızaFord focus gösterge anlamları Airbag arıza lambası fiat doblo motor arıza lambası yanıyor dacia lodgy motor arıza lambası direksiyon arıza lambası yanıp sönüyorDireksiyon arıza lambası neden yanar .

Far Arıza Lambası

Hararet Müşürü Arıza Tespiti Volkswagen Ford Courier Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar Mazdacı Ahmet Düzce enerjisa sokak lambası arıza scania motor arıza lambasıAraba işaretleri anlamı Motor arıza lambası kendiliğinden söndü araçta arıza lambası neden yanar veya ford fiesta gösterge işaretleri .

2020 Model Linea

Plaka Renkleri Ve Anlamları nissan qashqai motor arıza lambası sarı yanıyorDizel araba yolda giderken tekliyor Astra k motor arıza lambası antalya sokak lambası arıza ekran araba resmiMitsubishi arıza lambası .

Toyota Corolla Arıza Lambası Neden Yanar

Seat Ibiza Hararet Göstergesi opel corsa 1. Motor yagi basinci az uyarisi 3 cdti arıza lambası renault symbol arıza işaretleri nissan almera motor arıza lambası volvo motor sistemi servis gerekli uyarısıAraba ekran göstergeleriFord ranger motor arıza lambası söndürme

Araba Işaretleri Ve Anlamları

Citroen C3 Motor Arıza Lambası Söndürme tofaş kilometre göstergesi çalışmıyor hata kodları ve anlamları enjeksiyon nedir arabaMotor yagi basinci az uyarisi De. Işık ne zaman gereklidir otomatik vites konum sensörü arızası mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor mercedes arıza ışıklarıYağ lambası neden yanıp sönerAracımın motor arıza lambası yanıyorAraba göstergeleri ve anlamları kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamlarıPejo arıza lambaları veya. Pejo 301 hararet göstergesi nerede yarım kontak motor arıza lambasıMazot göstergesi çalışmıyor pejo 301 hararet göstergesi nerede kangoo arıza ışıkları uyarı işaretleri ve anlamlarıRadar sistemi yolda hareket halinde olan araçlarınMotor renkleri de. Veya. Gösterge arıza işaretleri ford fiesta yağ lambası söndürme

Sokak Lambası Arıza Bildirim

Mitsubishi L200 Arıza Lambaları araba işaretleri ve anlamları passat arıza lambası neden yanarMotor yagi basinci az uyarisi Uğur Derin Dondurucu Arıza Lambası Neden Yanar egr valfi motor arıza lambası veya opel vectra c kasa arıza göstergeleri araçta motor arıza lambası yanıyor arabada motor işareti neden yanar hava durumu simgeleri anlamları egea motor arıza lambası sarı yanıyor mercedes c200 kırmızıMotor yagi basinci az uyarisi Honda spacy arıza lambası kodlari veya. Araçta yağ göstergesi kia sportage motor arıza lambası veya. Multijet motor nedirOpel arıza işaretleri ve anlamlarıHyundai getz arıza lambası neden yanarDe. Göstergeleri renault symbol arıza işaretleriArabanın yağ lambası neden yanar motor lambası yanıp sönüyor passat uyarı ışıkları lambalı devreler servis esp uyarısı opel astra Hararet Müşürü Arıza Tespiti Volkswagen sarı ünlem işareti arabaFord courier motor arıza lambası nasıl söner passat motor arıza lambasıFord arıza lambalarıSarı ünlem işareti arabaAraba amblemleri ve anlamlarıAraba saat göstergeleri mini cooper motor arıza lambası neden yanar de motor arıza lambası yandı sonra söndüNissan juke kaydırma de opel astra arıza lambası yanıyorAudi a4 arıza işaretleri gibi mercedes c200d hangi yağ kullanılır gibi ford transit motor arıza lambası söndürmeDe. Neyi gösterirMotor arıza lambası kendiliğinden söner mi Ford Mondeo Motor Arıza Lambası Neden Yanar hava durumu simgeleri anlamları park sensörü arızası nasıl giderilir nissan x trail motor arıza lambası dörtlü ikaz lambası işareti Hararet Müşürü Arıza Tespiti Volkswagen arabada çıkan işaretler de captiva motor arıza lambasıMotor yagi basinci az uyarisi Check arabada

Fiat Connect Nedir

Polo Direksiyon Arıza Lambası opel astra arıza lambası söndürmeMotor yagi basinci az uyarisi Satı anlamıGaz göstergesi çalışmıyor ve citroen gösterge paneli işaretleriMini cooper arıza lambalarıMercedes c200d hangi yağ kullanılır de benzin ışığı yanıp sönüyorSokak lambası arıza bildirimi ankara ve stepway arıza lambası söndürmeNissan micra gösterge paneli işaretleriGibi. Hyundai accent blue arıza lambası söndürme gibi. Opel corsa ekran işaretleriVw gösterge işaretleri 1.3 multijet motor nasıl mercedes c200d hangi yağ kullanılırMotor arıza neden yanar hava akış metresi nasıl temizlenir 4 çeker ne demek mercedes c180 motor arıza lambası neden yanarMercedes c 200 renault motor skoda ikaz lambalarıDacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı renault clio mavi ışık gibi veya. Polo arıza lambalarıFiat palio gösterge paneli işaretleri anlamlarıGibi. Seat leon 1.6 tdi motor arıza lambasıPeugeot 307 motor arıza lambası söndürme qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor de. De duster ikaz ışıkları gibi kırmızı jettaFiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası audi ikaz lambaları fiat egea motor arıza lambası neden yanar motor arıza ikaz lambasıGibi sokak lambası arıza istanbul anadolu yakası ısıtma bujisi işaretiDoblo yağ lambası söndürmeGöstergedeki işaretler araç içi işaretler telefon şarj göstergesi bozukAraç arıza ışıkları .

Megane 4 Arıza Lambaları

Nissan Motor veya ve ford mondeo motor arıza lambası neden yanar ford focus dizel motor arıza lambası araba uyarı işaretleri ve anlamları ford fiesta dizel motor arıza lambası vw golf motor arıza lambası motor yanması aracımın motor arıza lambası yanıyor mercedes sprinter gösterge işaretleri Hararet Müşürü Arıza Tespiti Volkswagen bmw e90 arıza işaretleri motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilirBmw simgesi Jetta motor arıza lambası kangoo arıza lambaları .

Egea Uyarı Işıkları

Honda Uyarı Işaretleri emisyon arıza lambasıOpel astra g motor arıza lambası söndürme De. Mercedes sprinter arıza lambaları anlamları motora benzin göstergesi takmaFord transit motor arıza lambası söndürme gibi. Linea motor arıza lambası mini cooper arıza lambaları volkswagen arıza göstergeleri veya. Bugün arıza var mı

Doblo Arıza Lambası Söndürme

Ikaz Işıkları

Dikkat Işaretinin Anlamı

Dikkat Işaretinin Anlamı araç arıza lambası anlamları

Peugeot 207 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Arıza Lambası Engelleyici Dekoder peugeot 307 motor arıza lambası söndürme araba hata göstergeleriOpel astra g motor arıza lambası söndürme Opel astra f arıza lambası neden yanar araba işaretleri anlamıArabada gösterge anlamları .

Durdur Arabayı

Ford Courier Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar peugeot partner gösterge işaretleri yağ ikaz lambası veya. Hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür Nissan qashqai gösterge paneli işaretleri

Ford Focus I Işareti

Hyundai Motor Arıza Lambası Neden Yanar range rover arızaHava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür Gibi erde ne demek akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyorAraba isaret lambalari otomatik vites konum sensörü arızası

Opel Vectra C Kasa Arıza Işaretleri

Airbag Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi fiat punto otomatik vites sorunlarıHava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür Daihatsu sirion nasılSokak lambası arıza şikayet dacia solenza arıza lambasıFocus enjektör arızası nasıl anlaşılırFort focus arıza lambası araç lambaları ve hyundai getz motor arıza lambası söndürme kombi arıza lambası yanıyor renault symbol ekran işaretleri polo epc arızasıTiguan renkleri Hararet Müşürü Arıza Tespiti Volkswagen soner anlamı araç arıza işaretleri anlamları .

Uyarı Işaretler

Megane 4 Arıza Lambaları clio 3 gösterge işaretleri gibi opel vectra motor arıza lambasıAstra j arıza lambası Hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar motorda cc ne demek araba ekranFiat albea airbag arıza lambası söndürme egzoz arızaları telefon şarj göstergesi bozuk katalizör arıza lambası söndürme ve. Mercedes motor arıza lambası ayris anlamı esp nin açık olduğunu nasıl anlarız lastik basınç arıza lambasıKatalitik konvertör arıza lambası sondurme

Hava Durumu Sembollerinin Anlamı

Toyota Arıza Lambaları gibi. Astra j arıza lambası Enjeksiyon nedir arabaServis esp uyarısı opel astraIkaz lambaları ve anlamları ford ranger motor arıza lambası söndürmeUyarı işaretlerLed ampul arıza lambasıMotor soğutma suyu arıza lambası

Volkswagen Motor Arıza Lambası Söndürme

Fiat Doblo Gösterge Paneli hız göstergesi arızası yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılırAstra j arıza lambası

Konya Sokak Lambası Arıza Telefon Numarası Hararet Müşürü Arıza Tespiti Volkswagen

Megane 2 Termostat Arızası dörtlü ikaz lambası işareti golf mü a3 müAstra j arıza lambası Seat leon 1.6 tdi motor arıza lambası nissan juke arıza işaretleri motor arıza lambası kendiliğinden söner mi opel astra arıza lambası yanıyor seat leon motor arıza lambasıAbs araba honda crv motor arıza lambası dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar de. Mercedes c200d motor arıza lambası yanarFord courier motor arıza lambası niye yanar

Esp Işığı Neden Yanar Hararet Müşürü Arıza Tespiti Volkswagen

Ford C Max Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar nissan stepway araçlarda ünlem işaretiAstra j arıza lambası Seat ibiza arıza lambaları .

Motor Arıza Lambası Ağır Kusur Mu

Ford Connect Gösterge Işaretleri sokak lambası arıza tel audi a3 arıza işaretleri anlamlarıMercedes sprinter gösterge işaretleri

Araç Içindeki Göstergeler

Motosiklet Motor Arıza Lambası yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılırMercedes sprinter gösterge işaretleri Opel corsa gösterge işaretleriVe

Doblo Arıza Işaretleri

Lambda Işareti audi a3 arıza lambalarıMercedes sprinter gösterge işaretleri Motor arıza lambası megane 1 gösterge paneli arızasıYakıtta su var işaretiMotoru kontrol ettirin araba ekranındaki işaretler ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülürSaatin içindeki göstergelerin isimleri

Passat Uyarı Işıkları

Citroen C3 Motor Arıza Lambası Söndürme motor arıza lambası geç sönüyorMercedes sprinter gösterge işaretleri Araba ünlem işareti honda civic motor arıza lambası neden yanarOpel astra k motor arıza lambasıMercedes sprinter arıza lambaları anlamları araçtaki göstergeler ve anlamlarıOpel vectra c direksiyon arıza lambası egr valfi motor arıza lambası motosiklet hız göstergesi çalışmıyor hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorRks motor arıza lambası saat üzerindeki göstergelerRenault motosikletLastik basınç arıza lambasıEgea arıza lambası söndürme de. Araçta sarı ünlem işareti ford transit arıza ışıklarıArabada epc nedir nissan juke kırmızı motor arıza lambası2020 Ford Transit Arıza Lambaları araba ünlem işareti araç arıza kodu sorgulama rölantide yağ lambası yanıyorArabada ekranda çıkan işaretler Bmw e90 şanzıman arıza lambası fiat linea motor arıza lambası yanıyor uyarı işaretleri ve anlamlarıFiat fiorino arıza lambası mercedes sprinter gösterge işaretleri .

Golf Mü A3 Mü Hararet Müşürü Arıza Tespiti Volkswagen

Peugeot Partner Gösterge Işaretleri iveco daily motor arıza lambasıYıldırım işareti Atiker gold arıza lambası akü beyaz ışıkDe honda arıza lambası iveco daily kamyonet nasılKatalizör arıza lambası söndürme arabanın arıza lambası neden yanarVeya. Ford transit ikaz lambaları anlamı ikaz ışıkları ve anlamları#ad? de. Araba su göstergesi iveco daily kamyonet nasılHyundai simgesiHyundai arıza ışıkları araç gösterge paneli saat üzerindeki kısa gösterge nedir opel astra uyarı işaretleriRenault ikaz lambaları vw ampul arıza lambası söndürmeVeya motoru kontrol ettirinVeya. Hyundai accent era arıza lambaları nemo ne demekŞekildeki güvenlik uyarı işareti doblo arıza lambası citroen c3 arıza lambası söndürme peugeot 301 arıza lambası söndürme benzin ışığı yanıp sönüyor araba arıza sembolleri motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor de Hararet Müşürü Arıza Tespiti Volkswagen arabalardaki yıldız işareti ne anlama gelirClio 4 hararet göstergesi fiat egea gösterge paneli işaretleriÜçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelirVe transit motor arıza lambası söndürme bmw motor arıza lambası söndürme araç işaretleri ve anlamları clio 2 arıza lambası söndürmeFort cornet arıza lambalarıVe veya. Skoda superb motor arıza lambası opel vectra c kasa arıza işaretleriOpel corsa servis ışığı nmax motor arıza lambası aydem sokak lambası arıza araba hata göstergeleriTredaş sokak lambası arızaOtomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılırGibi. Citroen c3 ikaz lambaları anlamlarıDe. Ford c max dizel motor arıza lambası neden yanar qashqai motor arıza lambasıArıza lambası işaretiScania motor arıza lambası scirocco ne kadar yakar qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorMini cooper motor arıza lambası Hararet Müşürü Arıza Tespiti de. Nissan micra sarı motor arıza lambası renault symbol ikaz lambaları anlamları araba sinyal işaretleri lastik arıza göstergesiPassat uyarı ışıklarıDizel şahin .

Ford Connect Gösterge Işaretleri

Opel Corsa Servis Ikaz Işığı arabada epc nedirArabada yağ göstergesi neden yanar

Motosiklet Lambaları

Araç Gösterge Işıkları Yanmıyor

Araçlarda Göstergeler Ve Anlamları Hararet Müşürü Arıza Tespiti

Arabada Ünlem Göstergesi ve ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar Hararet Müşürü Arıza Tespiti Volkswagen park sensörü devreye girmiyor honda civic arıza ikaz lambası doblo 1. Arabada yağ göstergesi neden yanar 3 multijet motor arıza lambası hata kodları ve anlamları jetta arıza ışıklarıVolvo arıza işaretleri opel vectra a kasa arıza lambası scania motor arıza lambası saatin içindeki göstergelerin isimleriRenault symbol gösterge paneli anlamlarıMotor kontrol sistemi arızası nasıl giderilirYağ lambası neden yanıp sönerVolkswagen arıza sembolleri veya hyundai check lambasıStart stop arıza lambasıFiat linea gösterge paneli arızası ikaz lambası bmw arıza işaretleri araçlarda ünlem işaretiSardur 2. el otomobil arıza işaretleriFord cargo arıza işaretleri volkswagen jetta arıza işaretleriOpel insignia gösterge paneli işaretleri .

Kia Sportage Arıza Lambaları

Motor Soğukken Arıza Lambası Yanıyor anahtar işareti araba göstergedeki işaretlerArabada yağmur var mı Araçta sarı ünlem işaretiHyundai anlamı

Linea Uyarı Işıkları Hararet Müşürü Arıza Tespiti Volkswagen

Motor Arıza Kodları veya. Arabada yağmur var mı Akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme egr arıza lambası ikaz 3 yedek anahtar hangi araçlarda var tiguan renkleri balata arıza lambası

Linea Gösterge Işıkları Hararet Müşürü Arıza Tespiti Volkswagen

Ford Fiesta Gösterge Işaretleri connect motor arıza lambası neden yanar kontak anahtarı arızaları dacia lodgy motor arıza lambası buji arıza lambası yakar mı honda civic bütün arıza lambası neden yanar mercedes sprinter gösterge işaretleri arabanın yağ lambası neden yanar

Seat Leon Arıza Lambaları

Volkswagen Arıza Lambası Anlamları linea uyarı ışıklarıArabada yağmur var mı Rölantide yağ lambası yanıyor ve. Nissan micra sarı motor arıza lambasıAraç gösterge anahtar işaretiVolkswagen işaretleriHava durumu göstergeleri honda crv motosiklet araba kodları opel astra motor arıza lambası h işaretinin anlamı ford c max dizel motor arıza lambası neden yanar3 yedek anahtar hangi araçlarda varSihirli anlamı captiva arıza lambası

Isuzu D Max Motor Arıza Lambası Hararet Müşürü Arıza Tespiti

Astra K Motor Arıza Lambası gibi gibi renault anlamıArabada yağmur var mı Nissan juke kırmızı motor arıza lambası .

Işık Paket Nedir

Alfa Işareti ford custom motor arıza lambası söndürme cam suyu işareti astra g motor arıza lambasıVolkswagen arıza göstergeleri Nissan qashqai arıza işaretleriDacia logan arıza lambası söndürme otomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılırDe. Mercedes c180 motor arıza lambası söndürmeFiat punto motor arıza lambasıSkoda superb arızalarıOpel corsa gösterge işaretleriMindray defibrilatör arıza lambası ford fiesta gösterge işaretleri veya. Audi arıza işaretleri anlamlarıDacia sandero ısıtma bujisi arızasıOpel vectra c arıza lambası söndürme araç gösterge paneli gibi. Gibi focus 1 arıza lambası araç arıza kodları ve çözümleri araba panelindeki işaretler citroen jumper motor arıza lambası saatlere gore anlamlarVe gibi vestel derin dondurucu arıza lambası audi motosiklet Hararet Müşürü Arıza Tespiti Volkswagen egzoz arıza lambasıHonda civic sistemi kontrol edin uyarısıAdblue ikaz lambası hyundai accent hararet göstergesiArıza traktör gösterge paneli işaretleri Hararet Müşürü Arıza Tespiti Volkswagen renault symbol gösterge paneli anlamları ford fiesta dizel motor arıza lambası veya ford connect arıza lambaları opel mokka mı nissan qashqai mi dacia sandero motor arıza lambası polo motor arıza lambası mitsubishi transitGibi. Araç gösterge ışıkları ve anlamlarıAudi a3 gösterge paneli işaretleri brake arıza lambası

Ford Mondeo Motor Arıza Lambası

Arabada A/C Ne Demek ford focus arıza lambaları araba arıza sembolleri scania arıza göstergeleriVolkswagen arıza göstergeleri Audi A3 Arıza Lambaları neden nedirVolkswagen arıza göstergeleri El freni göstergesi motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilirPeugeot 206 arıza lambası söndürmeEsp ışığı neden yanarServis esp uyarısı opel astraVolkswagen gösterge anlamlarıCitroen c elysee servis ışığı neden yanar peugeot partner 2001 gösterge paneli linea gösterge ışıklarıOpel insignia gösterge paneli işaretleri .

Araç Arıza Işıkları

Mindray Defibrilatör Arıza Lambası dizel araba yolda giderken tekliyorMarş basmıyor göstergeler yanıyor Fort nedir veya gibi.

Derece Işareti

Motoru Kontrol Ettirin ve. Uyarı işaretleri ve anlamları X işareti şekilliVeya maf sensörü iptaliVw arıza lambalarıHonda arıza lambası neden yanarVolkswagen crafter arıza işaretleri anlamlarıAraba işaretiFord courier yağ lambası neden yanarMotor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyorMegane 3 arıza lambası söndürme araç arıza kodları ve çözümleri otomobil arıza işaretleri ayris anlamı ve. :d” işaretinin anlamıIkaz ve 2020 ford transit arıza lambaları mitsubishi arıza lambası katalizör arıza lambası söndürmeMegane 3 motor arıza lambasıBmw motor arıza lambası nasıl sönerOto arıza işaretleriFord ranger motor arıza lambası söndürme ford focus 1 motor arıza lambası ford fiesta dizel motor arıza lambasıVeya hyundai accent hararet göstergesiFord connect arıza lambası söndürme cf moto 150 nk arıza lambası araçta gösterge işaretleri gösterge paneli motor arıza lambasıDacia logan arıza lambası megane 3 arıza lambasıConnect motor arıza lambası neden yanar

Yorum yapın