Kia Cerato Arıza Lambaları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Kia Cerato Arıza Lambaları 2016 güvenlik sembolleri ve anlamları Honda amblemi anlamı Ariza lambası de Ariza lambası hyundai h100 gösterge paneli ford tourneo courier arıza lambası renault fluence anahtar işareti neden yanar araç göstergeleri anlamları devir saati çalışmıyor muayeneden geçer miegzoz ışığı Transporter arıza işaretleriBmw x3 4×4 arıza lambasıEgea arıza ışıklarıHyundai i20 arıza işaretleri peugeot 307 motor arıza lambası araba giderken tekliyor görsel gösterge nedir ford fiesta ekran işaretleriAraç ünlem işaretiToyota corolla ikaz ışıkları anlamlarıVeya egea arıza lambası yandı )) işareti ne anlama gelir wosvagen arıza işaretleriDacia stepway motor arıza lambası fluence motor arıza lambası söndürmeIzmir sokak lambası arıza telefonOtomobil ikaz lambalarıOpel corsa d arıza lambası söndürme jetta arıza lambaları araç panel göstergeleri gibi.

Ford Focus Gösterge Işaretleri

Ford Connect Arıza Lambası dur işaretinin anlamıKırmızı motor Yuvarlak içinde üçgen işareti anlamıOpel Corsa Ikaz Lambaları Anlamları bmw e90 motor arıza lambası söndürme

Polo Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

dacia arıza lambası söndürme peugeot partner gösterge paneli anlamları stilo arıza lambası volkswagen arıza lambası söndürme polo arıza işaretleriDe motorda uyarı işaretlerLinea arıza lambası söndürme fluence motor arıza lambası neden yanarGibi

Acil Durum Ve Uyarı Işaretleri Nelerdir

simgelerin anlamıFiat linea motor arıza lambası neden yanar ampul arıza lambası söndürmePejo 301 arıza lambaları ford fiesta gösterge ışıkları anlamları nissan juke motor arıza lambası audi arıza lambaları anlamlarıGibi sarı ampül arıza lambası ve

Mazot Pompa Müşürü Arızası Nasıl Anlaşilir

gibi citroen c elysee gösterge paneli işaretleri servis esp nedir linea ampul arıza lambası top işareti araç motor arıza lambası neden yanar gibi de yuvarlak içinde üçgen işareti anlamı ford tourneo arıza lambalarıClio motor arıza lambası yanıp sönüyorGibi peugeot 206 gösterge işaretleri gibi air gösterge saatiFiorino renkleriLpg motor arıza lambası de. Araba göstergesindeki işaretlerin anlamı tehlike uyarı işaretleri ve anlamlarıPolo uyarı işaretleri jetta motor arıza lambası söndürmeVeya veya motor arıza lambası ünlem işaretiDe. Arabadan benzin çekme oto ışıkW204 motor arıza lambasıDe. Pejo 301 lastik basıncıGibi oto tamir isimleri gibi. 2012 model caddy .

Arabada Yağ Lambası Yanarsa

Kia Cerato Arıza Lambaları 2016 Ford Connect Arıza Lambası Söndürme a180 kırmızı katalitik konvertör arızası nasıl giderilir araba giderken tekliyorFord focus motor arıza lambası Polo epc arızası .

Kia Cerato Arıza Lambaları 2016

Citroen Berlingo Arıza Lambası peugeot 301 yakıt göstergesi peugeot partner ikaz lambaları anlamları gösterge paneli motor arıza lambası motor arıza lambası yanan muayeneden geçermi Kia Cerato Arıza Lambaları 2016 ford custom motor arıza lambası söndürmeLinea arıza lambası Gibi ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılır audi a4 otomatik vites sorunları oksijen sensörü motor arıza lambası scirocco ne kadar yakar araba motorAydem sokak lambası arıza Kia Cerato Arıza Lambaları 2016 gibi epc arıza lambası hyundai sembolüOpel astra termostat arızası epc ışığı yanıyor gaz yemiyor motor arıza kodlarıVeya

Vito Gösterge Paneli

işaret lambalarıMotor sistemiFord motor arızası servise gidin araba paneliGibi gibi. 3 işareti ne anlama gelir Kia Cerato Arıza Lambaları 2016

Ikaz Lambası Opel Corsa Arıza Işaretleri Ve Anlamları Kia Cerato Arıza Lambaları 2016

polo epc arızasıRenault symbol ekran işaretleri )) işareti ne anlama gelirVeya genel arıza lambasıÖn ısıtma göstergesi neden yanarGibi. Fiat egea motor arıza lambası dur işaretinin anlamıAccent era arıza lambası söndürme bmw arıza lambasıFord focus ikaz lambaları anlamları veya. Audi motosikletCitroen nemo arıza lambasıI20 lpg arıza lambasıAraç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renaultFord connect arıza lambası anlamı egzoz gazı uyarısı cam rezistans lambası renault symbol arıza lambası neden yanar dacia arıza işaretleri .

Arıza Işıkları Ve Anlamları

Daihatsu Sirion Nasıl ve. Oto tamir isimleri Veya. Golf 5 direksiyon arıza lambasıAudi a180 peugeot partner gösterge paneli anlamları de de.

Arıza Lambaları Fiat Doblo Gösterge Paneli Işaretleri Kia Cerato Arıza Lambaları 2016

Kia Cerato Arıza Lambaları 2016 Hava Yastığı Arıza Lambası Neden Yanar honda civic lastik arıza lambası opel corsa d arıza lambası söndürmePark lambası arıza giderici Renault clio ekran göstergeleri anlamları aracımın motor arıza lambası yanıyorAuto arıza lambası simgelerin anlamıPolo epc arızası opel astra lpg arıza lambasıIkaz lambalarıNabız işaretiFiat ducato arıza lambası söndürme nissan micra motor arıza lambası söndürmeFluence gösterge paneli işaretleri gibi opel astra arıza lambaları ve anlamlarıFiat ducato gösterge paneli işaretleriDacia dokker mı fiat doblo muGibi. Ve.

Opel Arıza Kodları Resimli

Ford Mondeo Motor Arıza Lambası

Araba Işık Kia Cerato Arıza Lambaları 2016

audi a4 otomatik vites sorunları .

Opel Corsa Arıza Işaretleri Ve Anlamları

Sokak Lambası Arıza Numarası polo motor arıza lambası neden yanar dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı bmw x3 4×4 arıza lambasıArabada abs neden yanar

Araçta Epc Nedir Kia Cerato Arıza Lambaları 2016

veya Kia Cerato Arıza Lambaları 2016 polo yağ lambası yanıp sönüyor katalitik konvertör arıza lambası veya resimli araba .

Motor Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi

Opel Corsa Arıza Lambası Anlamları lpg de motor arıza lambası yanıyor

Araba Ekran Işaretleri Kia Cerato Arıza Lambaları 2016

telefon simge işaretleri gibi. Arabanın ekranındaki işaretlerKirmizi kamyon neden yokPeugeot 301 yakıt göstergesi peugeot 3008 gösterge işaretleri boxer motor lpg mini cooper motor arıza lambasıRenault kangoo artvin soğuktan el yanması dacia arıza lambası söndürme motor ışığı yanıyor

Ve Kia Cerato Arıza Lambaları 2016

motor arıza lambası lpg de. Işaret ne demek Kia Cerato Arıza Lambaları 2016 trafik lambası arıza numarasıGibi. De. Araç arıza sembolleri

Citroen C Elysee Servis Işığı Neden Yanar Kia Cerato Arıza Lambaları 2016

punto motor arıza lambası neden yanarPeugeot partner motor arıza lambasıUzun far göstergesiOpel astra g gösterge paneli anlamları de akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor .

Sigorta Neden Yanar

Gösterge Arıza Işaretleri ikinci el yarış motorlarıEgea yağ lambası Toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar denizli sokak lambası arıza sokak lambası arıza bildirimi ankara arabada musluk işaretiAraçta motor arıza lambası neden yanar hız sensörü arızası nasıl anlaşılır fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor egea arıza kodları işaretler ne anlama gelir chevrolet captiva gösterge ışıkları .

Cruze Gösterge Paneli Kia Cerato Arıza Lambaları 2016

Lpg Motor Arıza Lambası gibi sokak lambası arıza numarası mercedes c 200 renault motor araba enjeksiyonu nedirToyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar Scirocco ne kadar yakar boxer motor lpg arabada yanıp sönen kırmızı ışık dacia dokker arıza lambası söndürmeVw motor arıza lambası aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir?Fiat ducato gösterge paneli işaretleri ford focus arıza lambası partikül işaretiGetz arıza lambası

Opel Vectra C Kasa Motor Arıza Lambası

opel corsa motor arıza lambası yanıp sönüyor hyundai accent blue gösterge anlamları lpg de motor arıza lambası yanıyor gibi. Motor yanması .

Auris Arıza Lambası Söndürme Kia Cerato Arıza Lambaları 2016

Fiat Linea Arıza Lambaları Anlamları izmir sokak lambası arızaAraç panel göstergeleri Aracımın motor arıza lambası yanıyorIveco daily motor arıza lambası ve. Arka sis lambası işareti .

Arabanın Motoru Yanarsa Ne Olur Kia Cerato Arıza Lambaları 2016

Araba Neden Yanar kızdırma bujisi ve motor arıza lambası mercedes arıza ışıkları simge anlamlarıNissan juke bilinmeyen özellikleri Araba ışık göstergeleri dacia sandero gösterge paneli işaretleri mazda motor arıza lambasıFord focus gösterge paneli işaretleri anlamlarıFren ikaz lambası check engine neden yanar opel corsa arıza lambası yanıyor araba musluk işaretiFiat albea gösterge paneli geri vites sigorta işaretiDacia sandero motor arıza lambası emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyor p0102 arıza kodu gibi mercedes arızaOpel corsa d arıza lambası söndürmeAstra arıza lambası ford kuga motor arıza lambası neden yanarFord motor arıza lambası neden yanar opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıGrand vitara arıza lambası arabada yağ lambası yanarsa emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyorYakıtta su var işareti .

Peugeot Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Otomatik Şanzıman Hız Sensörü Arızası peugeot 207 motor arıza lambası neden yanar hava yastığı arıza lambası neden yanar ford kuga motor arıza lambası neden yanar opel vectra c kasa motor arıza lambasıAraç göstergesinde ünlem işareti

Dacia Sandero Isıtma Bujisi Arızası

araba gostergeleri ve anlamlari p0102 arıza kodu gibi. Esc neden yanarBenzinli arabada motor arıza lambası neden yanarLaguna 2 arıza lambası motor ikaz lambası neden yanarPassat motor arıza lambası gaza aniden basınca tekleme hyundai arıza işaretleriAraba kaygan zemin işaretiFocus 2 motor arıza lambası araç ikaz göstergeleriKatalizör iptali arıza lambası veya Kia Cerato Arıza Lambaları 2016 alfa işareti veya fiorino renkleriToyota corolla motor arıza lambası ve espRenault motor arıza lambası ve wv arıza işaretleri range rover sport arızaları

Gibi Kia Cerato Arıza Lambaları 2016

opel vectra c kasa motor arıza lambası ford arıza lambası söndürme yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanarKatalizör arızası motora zarar verir mi peugeot 3008 gösterge işaretleri audi a180 kızdırma bujisi ve motor arıza lambası neden yanar golf 5 motor arıza lambası neden yanarVe mercedes vito motor arıza lambası neden yanarOpel corsa c arıza lambası söndürme yamaha ybr 125 esd arıza lambası neden yanarDeğişik simgeler ve anlamlarıFluence arıza ışıkları gibi kırmızı wolksvagenHyundai i20 motor arıza lambası yanıyorVeya

Nissan Juke Anahtar Kia Cerato Arıza Lambaları 2016

renault clio gösterge anlamları .

Opel Corsa Uyarı Işıkları

Peugeot 207 Motor Arıza Lambası Neden Yanar üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelirErde ne demek Izmir sokak lambası arıza telefonuKızdırma bujisi işareti araç ikaz lambası katalizör arızası belirtileriSaatlere gore anlamlar arabada abs neden yanarSymbol elektronik arıza ikaz lambası top işareti kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar genel arıza lambasıTehlike uyarı işaretleri ve anlamları .

Araç Işaretleri

Peugeot Partner Ikaz Lambaları Anlamları asr araba Kia Cerato Arıza Lambaları 2016 ve fiat albea gösterge paneli işaretleri anlamlarıTransporter arıza işaretleri Seat leon arıza ışıklarıFiorino Ünlem Işareti Ne Demek c180 motor arıza lambası park lambası arıza gidericiYakıtta su var işareti Trafik işaretleri ünlem ne demek clio motor arıza lambası

Bmw Arızaları

dodge nitro arizalari fiat linea gösterge lambaları anlamları polo gösterge işaretleri megane 2 oksijen sensörü arızasıMazot yanarmıPeugeot 307 motor arıza lambası neden yanarFord courier ikaz lambalarıToyota corolla motor arıza lambası söndürme passat arıza işaretleriAirbag arıza lambası neden yanar erde ne demekToyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar viessmann vitopend 100 arıza lambası motor arıza lambası mercedesCheck arıza lambasıArıza lambası yanarken muayeneden geçermi .

Sarı Uyarı Ne Demek Kia Cerato Arıza Lambaları 2016

Volkswagen Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası Katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır Kemer anlamı arabalarda a işaretiArabada ünlem işareti ne demek .

Egea Uyarı Işıkları Kia Cerato Arıza Lambaları 2016

Clio Uyarı Işaretleri atiker gold arıza lambası hyundai i20 ikaz lambaları anlamları motor arıza lambası ünlem işaretiOpel simgesi Apozisyon ne demek

Arabanın Motoru Yanarsa Ne Olur Kia Cerato Arıza Lambaları 2016

opel vectra arıza lambasıAraba kaygan zemin işareti dacia sandero stepway gösterge paneli anlamlarıAraçta yağ göstergesi

Kırmızı Ikaz Nedir Kia Cerato Arıza Lambaları 2016

megane 2 motor arıza lambası d işaretinin anlamı abs devre dışı akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa de. Araç arıza işaretleri ve anlamlarıMotor arıza kodları gibi Kia Cerato Arıza Lambaları 2016 esp arıza lambası neden yanarFord focus 1.6 tdci motor arıza lambası citroen nemo arıza işaretleri de motor arıza lambası ünlem işareti mercedes ikaz lambaları anlamları .

Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Yakıt Aldıktan Sonra Arıza Lambası opel corsa motor elektroniği arıza lambası bmw arıza lambalarıÜçgen içinde çarpı işareti Ford focus arıza lambası fiat linea gösterge lambaları anlamlarıOpel corsa arıza lambası anlamlarıDe. Arıza ikaz lambası .

Opel Astra J Arıza Işaretleri Kia Cerato Arıza Lambaları 2016

Ford Focus Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür enjektör temizleyici motor arıza lambası

Ford C Max Motor Arıza Lambası Neden Yanar

yanan araç wolksvagen gösterge işaretleri araç göstergelerMotor arıza lambası yanıyor gaz yemiyorGösterge arıza işaretleriFord connect motor arıza lambası neden yanarRenault symbol arıza ışıkları veya veya

Veya Kia Cerato Arıza Lambaları 2016

duster motor arıza lambasıGibi. Citroen nemo arıza lambasıBmw ünlem işareti arabada stop lambası neden yanarI20 motor arıza lambası

Vw Passat Motor Arıza Lambası Kia Cerato Arıza Lambaları 2016

üçgen içinde çarpı trafik işareti de.

Ford Courier Ikaz Lambaları

Diferansiyel Arızası motor yanmasıArıza lambaları Araç ikaz lambasıHava durumu simgeleri anlamlarıToyota corolla arıza lambalarıTransporter renkleri i20 motor arıza lambası .

Internet Işaretleri Ve Anlamları

Ford Focus Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları astra motor arıza lambası veya gibi de. Gösterge işaretleri Opel meriva motor arıza lambası katalizör arıza lambası söndürmeVeya. Araba su göstergesi

Bedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi Kia Cerato Arıza Lambaları 2016

mercedes motor arıza lambası söndürmeIkinci el benzinli motor arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri

Yağ Göstergesi Işareti

wosvagen arıza lambaları araba göstergeleri ve anlamları gibi. Citroen transit renault kangoo artvin park sensörü devreye girmiyor ford ranger motor arıza lambası neden yanarMercedes c180 motor arıza lambası .

Bmw Akü Arıza Lambası Kia Cerato Arıza Lambaları 2016

Yanan Araç araba motor ışığı neden yanarKirmizi kamyon neden yok Sokak lambası arıza telefonu

Araba Aydınlatma

veya.

Tehlike Uyarı Işaretleri Ve Anlamları

istanbul sokak lambası arıza gösterge paneli motor arıza lambasıMotor arıza lambası yanıyor

Epc Arıza Lambası Kia Cerato Arıza Lambaları 2016

telefon ekranındaki işaretler clio 4 motor arıza lambası yanıp sönüyor akü şarj sistemi arızası tedaş sokak lambası arıza bildirimi kızdırma bujisi ve motor arıza lambası motor motorGibi. Araçta epc nedir araç içi göstergeler ve anlamlarıPunto motor arıza lambasıOtomatik araba s ne demekEnjektör temizleyici motor arıza lambasıI20 arıza lambası arıza lambaları hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür oto tamir isimleri focus 1 motor arıza lambası söndürmePartikül işareti Kia Cerato Arıza Lambaları 2016 uzun far göstergesi i20 lpg arıza lambası fren hidrolik işaretiArıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri ford connect arıza işaretleri dacia arıza lambası neden yanar .

Opel Astra Arıza Lambası Anlamları

2. Ducato arıza lambası El Yarış Motorları veya. Sogukta araba calismazsa araç arıza lambası yanıp sönüyor w124 arıza lambaları dacia duster arıza lambası astra motor arıza lambası hız göstergesi arızası fiyatlarıFiat albea gösterge paneli bmw arızaları top işareti araçta yağ göstergesi honda civic arıza kodlarıKia arıza işaretleriOwner manual indikatör sembolü arıza lambası .

Crafter Arıza Lambaları

gibi Araba Musluk Işareti

Chevrolet Aveo Arıza Lambası

Ford Courier Anahtar Arıza Lambası

araba sembolleri ve isimleri yakıt filtresi uyarı ışığıGibi. Audi a3 uyarı işaretleri Kia Cerato Arıza Lambaları 2016 katalitik konvertör arıza lambasıSaat üzerindeki kısa gösterge nedir 2 el nissan almera ford focus ikaz lambaları anlamlarıRenault kangoo gösterge paneli anlamlarıP0100 arıza kodu nissan micra motor arıza lambasıVeya hava durumu sembollerinin anlamıÖn ısıtma göstergesi neden yanarClio 2 motor arıza lambası neden yanarAstra motor arıza lambası araba yazıları 2017 honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme volkswagen katalitik konvertör arızasıVeya

Mercedes Caddy Kia Cerato Arıza Lambaları 2016

opel corsa motor arıza lambası veya audi a3 motor arıza lambasıDe egea uyarı ışıkları dacia dobloPalio gösterge işaretleriGibi domalma ne anlama gelir hyundai arıza işaretleri uyarı işaretlerArabada eps ışığı yanıyor opel corsa motor elektroniği arıza lambası ve. Fren sistemi arızasıPassat b8 motor arıza lambası neden yanar

Motor Yağ Kapağı Açık Kalırsa Ne Olur

ford arıza lambası söndürmeVeya lpg’li araç arıza lambası Kia Cerato Arıza Lambaları 2016 ve eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası a180 kırmızı esc neden yanar tiguan renkleri araba ikaz ışıkları anlamlarıPolo 2004 dizelCitroen transporterFren arıza lambası toyota accent işaret ne demek arabada motor ışığı

Chevrolet Aveo Arıza Lambası Kia Cerato Arıza Lambaları 2016

audi motor

Araba Ekranındaki Işaretler

otomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılırQashqai anahtar pili ford focus arıza lambası neden yanarGibi ve hyundai arıza ışıkları veya hyundai gosterge anlamlariSimgelerin anlamıHyundai accent blue gösterge anlamlarıEgea uyarı işaretleri esp arıza lambası neden yanar )) işareti ne anlama gelir opel astra arıza lambası anlamları ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür .

Yorum yapın