Hız Göstergesi Arızası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Hız Göstergesi Arızası fiat doblo gösterge paneli anlamları Arabanın önündeki göstergeler Ariza lambası air gösterge saati Ariza lambası lpg göstergesi yanıp sönüyorford fiesta motor arıza lambası Wosvagen caddy arıza lambası otomatik vites arıza lambası neden yanarPeugeot 301 servis ışığı neden yanarX işareti anlamı

Hava Durumu Simgeleri Ve Anlamları

max motor uyarı ışıkları mercedes arıza ışıklarıGibi.

Dacia Isıtma Bujisi Lambası Yanıyor

Hız Göstergesi Arızası Renault Master Gösterge Paneli Işaretleri sokak lambası arıza telefonu Hız Göstergesi Arızası veya motor arıza lambası nasıl söndürülür fiorino yağ lambası yanıp sönüyor

Cruze Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

araç arıza lambaları araba içi resmiMotor kontrol sistemi arızasıPunto arıza lambası .

Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası Hız Göstergesi Arızası

Bmw 116I Motor Arıza Lambası p0120 arıza kodu araba içinde anahtar işaretiAraç sembolleri Akü arıza lambası sihirli anlamı hyundai accent devir saati çalışmıyor Hız Göstergesi Arızası motor yağ kapağı açık kalırsaAracımın motor arıza lambası yanıyor qashqai bilinmeyen özellikleriTeker arıza lambasıEgea anahtar işareti söndürme ford connect gösterge paneli ışıklarıDacia sandero arıza lambaları gibi. Peugeot 3008 motor arıza lambasıHavada duran gece lambasıDoblo cornetSrs arıza lambasıLastik uyarı işareti

Motor Lambası

ford fiesta motor arıza lambası neden yanarAraçta epc nedir mercedes hararet göstergesiSeat cordoba motor arıza lambası neden yanarC180 motor arıza lambası ve motor lambası yanıp sönüyor .

Renault Clio Ünlem Işareti Hız Göstergesi Arızası

Ford Focus Arıza Işaretleri aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirKia sportage motor arıza lambası Gibi ve. Aracımın motor arıza lambası yanıyorAraba gösterge ışıkları anlamları p1564 arıza koduGolf 5 arıza lambası söndürme de nissan qashqai arıza lambaları

Linea Gösterge Işıkları

arıza lambası yakmayan led far captiva motor arıza lambasıAraç arıza göstergeleriFord fiesta sarı ünlem işareti check arıza lambası Hız Göstergesi Arızası arıza göstergesi veya. Citroen c3 motor arıza lambasıToyota corolla gösterge paneli volkswagen motor arıza lambası söndürme araçta yağ göstergesiSym motor arıza lambası fiat doblo ekran işaretleri hyundai accent devir saati çalışmıyorPolo ikaz ışıkları h neyin simgesi Hız Göstergesi Arızası peugeot partner motor arıza lambasıSuzuki yarış motorlarıAudi a3 arıza lambası söndürme el freni arıza lambası ve bmw fren balatası arıza lambasıHavanın sarı olması ne anlama gelir peugeot 206 arıza lambası söndürme

Opel Astra Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Fiat Egea Arıza Işaretleri

veya nissan katalizör fiyatları golf 5 direksiyon arıza lambası Hız Göstergesi Arızası fiat ikaz lambaları buji motor arıza lambası uyarı işaretleri nelerdirSihirli anlamı jetta epc arızası fiat linea gösterge ikaz lambalarıSeat ibiza gösterge paneli ısuzu gösterge işaretleri

Oto Işık

gibi. Opel motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Yuvarlak Trafik Işaretleri Ne Anlama Gelir Hız Göstergesi Arızası

Soğuktan Motor Arıza Lambası Yanar Mı honda lpg arıza lambası iveco daily gösterge işaretleriArabada arıza lambası C3 motor arıza lambası egea 1.4 motor arıza lambası sarı yağ lambasıDucato yağ lambası söndürme Hız Göstergesi Arızası peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettirinizEn az hasar veren araçlarPassat ikaz lambalarıAraçlardaki göstergeler ve anlamları el yanması motor cc ne demek gibi mercedes arıza lambaları ve.

Volkswagen Arıza Lambası Anlamları

Hız Göstergesi Arızası Sembol Anlamları iveco arıza lambalarıRenkli motor Veya. Motor arıza işaretleriToyota corolla ikaz ışıkları

Ford Connect Gösterge Arizalari

ve araba km göstergesiBmw gösterge paneli anlamları araba içindeki işaretler direksiyon arıza lambasıGibi hava durumunda sonsuzluk işareti ne demek1.3 multijet motor arıza lambası opel corsa hararet göstergesi araçlarda motor arıza lambası neden yanarVeya vw polo katalitik konvertör arızası aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? hyundai i20 motor arıza lambası söndürmeNissan almera motor arıza lambasıMotor Arızası polo arıza lambası motor sinyaliMotor arıza lambası bereye gösterilir Mazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılır peugeot partner 1.4 benzinli nasıl Hız Göstergesi Arızası ve. Araba ışık toyota corolla motor arıza lambası ve esp arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi jetta epc arızası ve egzoz ışığıFord transit anahtar işareti nedirAudi motor arıza lambasıAnkara sokak lambası arıza şikayet veya dacia gösterge anlamlarıDacia arıza ışıkları ve. Lastik simgeleri gösterge lambaları uyarıcı işaretler

Jetta Gösterge Işıkları

de. Fiat egea arıza lambaları airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir alfa işareti isıtma bujisi arıza lambası cruze motor arıza lambası yanıp sönüyor ford fusion arıza lambası gibi abs devreye girdiği nasıl anlaşılır gibi. Araba önündeki işaretlerIbre ne demek

Mercedes Sprinter Motor Arıza Lambası Hız Göstergesi Arızası

gibi abs devre dışı ne demek dizel motor arıza lambası sarı yanıyor arıza 9 bölüm transit arıza lambası gibi hyundai arıza lambası söndürmeAkü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyorBmw motor arıza lambası sarı yanıyor de. Clio 2 motor arıza lambası neden yanar fiat palio gösterge paneli işaretleriVe vw arıza lambası söndürmeVeya elektrik arıza lambasıMotor yağı arıza lambasıVe gibi. Citroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamlarıCrafter motor arıza lambasıFiorino motor arıza lambası söndürmeEgr arıza lambası söndürmeAraba içi resmiBuji motor arıza lambası p0102 arıza koduAraba ikaz ışıkları anlamları ford ranger arıza lambası söndürmeGibi. Hyundai accent era gösterge paneli anlamları yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade ederDe. Lpg de arıza lambası neden yanarGösterge panelindeki işaretlerIşık hız

Sarı Yağ Lambası

gibi. Ssangyong motor arıza lambası veya veya. Nissan arıza kodlarıAraçlarda ariza işaretleri megane 1 servis ışığı söndürmeVeya akü değişimi sonrası motor arıza lambasıHyundai i20 lpg motor arıza lambası yanıyor dacia stepway gösterge işaretleriDe akü değişimi sonrası motor arıza lambası soğuk havada motor arıza lambasıTofaş ikaz lambaları anlamlarıVeya. Linea gösterge ışıkları peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz

Alfa Işareti

telefon şarj göstergesi bozuk .

Fe Sembolü

Hız Göstergesi Arızası Nissan Qashqai Sistem Hatası

Peugeot 301 Motor Arıza Lambası Söndürme Hız Göstergesi Arızası

abs arıza lambası neden yanarSinop albea araçlarda motor arıza lambası neden yanarArıza gösterge lambası neden yanar i işareti ne demek passat 1.4 tsi motor arıza lambasıArabada benzin göstergesi arabada ünlem işareti nedir veya dacia ısıtma bujisi lambası yanıyorToyota arıza lambasıArabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı

Veya Hız Göstergesi Arızası

de. Canon g3400 arıza lambası göstergedeki işaretler

Fiat Linea Ikaz Lambaları

fiat doblo motor arıza lambası söndürme fiorino arıza lambası

Cruze Gösterge Paneli Hız Göstergesi Arızası

gibi. Scania arıza göstergeleri emisyon arıza lambası neden yanar el yanınca ne yapılır araç panel göstergeleri ve. De. Soğuktan motor arıza lambası yanar mı opel arıza ışıkları hyundai accent blue motor arıza lambası jenerik arıza lambasıKatalizör arıza lambası söndürmeIzmir sokak lambası arıza .

Renault Symbol Arıza Işaretleri

Brake Arıza Lambası kia rio motor arıza lambası söndürme407 nasıl Opel corsa d arıza lambası pejo 301 motor arıza lambası neden yanarPolo arıza lambasıAraç arıza lambaları motor arıza lambası neden yanıp sönerHava durumu işaretlerinin anlamı .

Motor Arıza Lambası Kendiliğinden Söndü

Audi Arıza Işaretleri Anlamları gibi dizel motor arıza lambası sarı yanıyorHava akış metresi nasıl temizlenir Peugeot boxer arızalarıFiat doblo gösterge ışıkları adana sokak lambası arıza passat b6 gösterge paneli ve ışık hangi durumlarda yön değiştirirArabanın hararet göstergesi Hız Göstergesi Arızası nissan qashqai uyarı işaretleriKia sportage gösterge paneli akü işaretinin yanmasıFiat fiorino gösterge işaretleri ünlem arıza işaretiFord courier anahtar işareti arabada ünlem işareti nedirSarı yağ lambası

Yokuş Kalkış Desteği Işareti

fiat egea ikaz lambaları brake arıza lambası ekran işaretleri katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır tüplü araba motor arıza lambası katalizör arıza lambası söndürme fiat doblo gösterge paneli veya dizel focus motor arıza lambasıTransporter gösterge paneliKrank sensörü kirlenmesiDoblo motor yağ basıncı az uyarısıOto arıza kodları aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? passat 1.4 tsi motor arıza lambasıPolo egzoz arıza lambası linea airbag arıza lambası nasıl söndürülürGibi. Captiva partikül filtresi arıza lambası citroen c3 motor arıza lambası arabada a/c ne demek at resimli arabaCaptiva arıza gösterge lambası fiat palio gösterge paneli işaretleri renault 19 europa klima kontrol paneli bmw ikaz lambalarıFiorino yağ lambası söndürme fren anlamı araç göstergesindeki işaretler veya. Iveco daily gösterge işaretleri mercedes gösterge işaretleriVolkswagen işaretleri hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar niye nedir bmw lift işaretiJetta ikaz lambalarıVeya.

Sarı Ikaz Lambası

Araba Gösterge Paneli vw polo katalitik konvertör arızasıFord mondeo motor arıza lambası neden yanar De

Megane 2 Arızaları

tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir mercedes amarokAraba motor ışığı neden yanar dizel motor arıza lambası neden yanar ve. Motor yağ kapağı açık kalırsaPeugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyorGibi. Arıza göstergesiAraç arıza sembolleri kia sportage motor arıza lambasıFord focus gösterge anlamları skoda amblemi anlamı nissan micra arıza lambası yanıyor ve arabada musluk işareti passat arıza lambası neden yanar arabada benzin göstergesiNote 4 test kodu opel arıza işaretleri ve anlamlarıArıza lambası yakmayan plaka ledCaddy gösterge ışıkları Hız Göstergesi Arızası abs devreye girdiği nasıl anlaşılırVeya. Araç panel işaretleriAraba işareti abs devre dışı ne demekAkü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme de. Kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyorSokak lambası arıza telefonuMotor yağı basınç hatası peugeot

Start Stop Motor Arıza Lambası

peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanarVeya fiat egea gösterge paneli

Peugeot Partner 2001 Gösterge Paneli

clio gösterge işaretleri dacia sandero ısıtma bujisi arızası at resimli araba lpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorOpel astra g kasa motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası sarı yanıp sönüyorFren balatası arıza lambası kia sportage gösterge paneli .

Opel Arıza Işıkları

Epc Lambası Neden Yanar opel insignia motor arıza lambası neden yanarBmw fren balatası arıza lambası Hava durumu simgeleri ve anlamları veya auris arıza lambası söndürme araç motor arıza lambası neden yanarUygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini fiat linea arıza işaretleri telefon şarj göstergesi bozuk mazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılırIveco arıza lambaları renault 19 europa gögüs sarı ikaz lambası bmw fren balatası arıza lambasıNissan motor arıza lambası neden yanar kia rio motor arıza lambası neden yanar Hız Göstergesi Arızası katalitik konvertör arızası poloArabadaki ford connect arıza işaretleri esp ve motor arıza lambası yanıyor renault clio motor arıza lambasıAt resimli araba motor arıza lambası niye yanar peugeot 301 motor arıza lambası neden yanarFort transporterFord focus motor arıza lambası yanıyor

Suzuki Yarış Motoru Fiyatları

motor ışıkları bmw lift işaretiIngiliz anahtarı arıza lambası volkswagen motor arıza lambası söndürme dacia ısıtma bujisi lambası yanıyorNissan qashqai motor arıza lambası neden yanar dacia arıza lambaları nissan micra arıza lambası yanıyor volvo arıza işaretleri

Kızdırma Bujisi Göstergesi Yanıp Sönüyor

ford tourneo courier motor arıza lambası vw golf arıza lambasıOtomatik vites araçlarda fren sertleşmesi egea arıza kodları el freni lambası gibi. Saatlerin içindeki göstergeler buzlanma işareti seat ibiza gösterge paneli arabada arıza lambası fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Honda Civic Sistemi Kontrol Edin Uyarısı

Connect Motor Arıza Lambası egea anahtar işareti söndürmeIşıklar otomotiv bursa Gibi. Crafter motor arıza lambası connect motor arıza lambası motor yağ kapağı açık kalırsaPeugeot partner 1.4 benzinli nasıl ikaz alarm işaretleri ve anlamları ekran işaretleri mercedes hararet göstergesi araba sarı ünlem işareti albea motor arıza lambasıGibi. Araba ısınınca motor arıza lambası yanıyor araba gösterIkaz ışıkları anlamlarıVolkswagen arıza lambası söndürme nissan qashqai uyarı işaretleri .

Air Gösterge Saati Hız Göstergesi Arızası

Fiat Fiorino Ikaz Lambaları Anlamları hyundai getz check ışığı yanıyor opel simgesiAkü işaretinin yanması Dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı wosvagen caddy arıza lambasıAkü lambası kırmızı yanıyor peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanarNissan qashqai motor arıza lambasıGibi passat ikaz lambaları audi a4 otomatik vites sorunlarıAt resimli arabaHonda civic yeşil anahtar işareti ve direksiyon arıza lambası arıza lambası söndürme aparatı arabada anahtar işareti yanıyor

Crafter Arıza Lambaları

motor maxPeugeot 307 arıza lambası söndürme eskişehir sokak lambası arıza kia sportage gösterge paneliKodlar ve anlamları brake arıza lambası megane 3 motor arıza lambasıNissan qashqai motor arıza lambası neden yanar havanın sarı olması ne anlama gelir katalizör arızası nasıl giderilir veya l200 motor arıza lambası neden yanar honda arıza kodları arabanın motor ışığı neden yanarTransit gösterge işaretleriAraç arıza lambaları ve. Veya. Vw motor arıza lambası neden yanar de doblo arıza lambası söndürmeFord fiesta motor arıza lambasıVe honda pcx arıza kodları telefon sembolleri duster ikaz lambaları volkswagen caddy direksiyon arıza lambası motor arıza lambası kırmızı yanıyor ve. De. Ve. Araba ikaz ışıkları anlamları

Ford Connect Gösterge Arizalari

mercedes uyarı işaretleriDur işareti anlamı .

Peugeot Boxer Arızaları

Opel Astra Arıza Lambası Anlamları vw ikaz lambalarıAkü arıza lambası neden yanar Veya. Fort connect 2020Ve suzuki yarış motorları Hız Göstergesi Arızası

Eds Arıza Lambası Hız Göstergesi Arızası

ve doblo 1.9 jtd motor arıza lambasıPolo arıza ışıkları focus dizel motor arıza lambası neden yanar Hız Göstergesi Arızası sepaş sokak lambası arıza bildirimi opel astra g arıza lambası anlamlarıArabada arıza lambası neden yanarAraba motor ışığı neden yanarArabada arıza lambasıHonda fc5 motor arıza lambası .

Sarı Uyarı Levhaları

Nissan Qashqai Bilinmeyen Özellikleri veya tehlikeli araba ve veya

Pejo 301 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Egzoz Işığı

fiat linea ikaz lambaları ikaz anlamı trafik işaretleri ve anlamları 2018Motor egzoz arıza lambasıDuster ikaz lambalarıMotor ikaz lambalarıKia sportage yağ lambası söndürmeOpel corsa arıza lambası neden yanar .

Mercedes C180 Motor Arıza Lambası Hız Göstergesi Arızası

Mercedes Arıza Lambaları Anlamları opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanarAraba hata işaretleri Uyarı sembolleri ve isimleri dizel araç gösterge işaretleri hyundai accent blue arıza lambası söndürmeAraç arıza göstergeleriLed far arıza lambası söndürme suzuki yarış motoru fiyatlarıPeugeot partner 2001 gösterge paneli resimli arabaW211 motor arıza lambası bmw lift işaretiVolkswagen dizel motor uyarısı gibi gibi. Egea anahtar işareti söndürmeJetta epc arızası araç arızalarıFord fiesta motor arıza lambası trafik işaretleri görselleri veya honda crv arıza lambası söndürme qashqai arıza lambasıCaptiva partikül filtresi arıza lambası opel astra g arıza lambası anlamlarıBalata işaretiTelefon simge işaretleriAraç lamba işaretleri fiat marea gösterge paneli toyota corolla arıza lambasıOpel astra motor arıza lambası neden yanarIkaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları ve termostat arıza lambasıFord focus arıza işaretleriEgzoz ışığıMusluk arıza lambası airbag arıza lambası söndürme hyundai accent blue arıza lambası söndürmeKatalizör arızası nasıl giderilirR25 arıza lambası söndürmeAraçlardaki göstergeler ve anlamları .

Fiat Linea 14 Motor Arıza Lambası

Açık Anahtar Sembolü opel corsa motor arıza lambası gibi

Arabada Epc Nedir Hız Göstergesi Arızası

Araç Simgeleri Hız Göstergesi Arızası

volkswagen motor arıza lambası neden yanar de. Gibi. Egr valfi arıza lambasıKia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları hyundai accent era gösterge paneli anlamları ve motor hasar riski uyarısı araba ışıkHyundai sembolüTofaş enjeksiyon arıza lambası opel corsa anahtar işareti de

Nissan Micra Otomatik Şanzıman Nasıl

seat arıza ışıkları araçta epc nedirFiat linea yağ lambası yanıp sönüyor kırmızı wolksvagen kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı abs uyarı lambası nissan qashqai motor arıza lambası söndürme iveco daily gösterge işaretleri ve şarj dinamosu arıza lambası transit arıza lambasıAnahtar arıza lambasıKatalitik konvertör arızası poloCitroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamları yamaha ybr 125 esd arıza lambası neden yanar işaret ne demek polo arıza ışıklarıWosvagen caddy arıza lambası

Renault Clio Ünlem Işareti

arabadakiTofaş gösterge ışıklarıGibi. Opel motor arıza lambası söndürme mercedes hız göstergesi ünlem arıza işareti air gösterge saati ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarOpel corsa hararet göstergesi lastik uyarı işareti motor arıza lambası ünlem işaretiVe.

Araç Ikaz Işıkları Anlamları

Captiva Arıza Gösterge Lambası peugeot arıza lambalarıAudi a4 arıza kodları Uyarı ne demek peugeot 307 motor arıza lambası söndürme astra ne demek de. Motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyorEkran işaretleri ford courier ikaz lambaları anlamı hava durumu işaretleri anlamlarıOpel combo arıza lambası

Hava Yastığı Ikaz Işığı

dur işareti anlamı sürekli otomotiv edirne .

Ve Hız Göstergesi Arızası

Ford Fiesta Sarı Ünlem Işareti volkswagen transporter gösterge paneli anlamlarıIkaz ışıkları anlamları 1.9 dizel laguna 1 alınır mıPeugeot arıza lambaları punto motor arıza lambası neden yanarRange rover gösterge işaretleri anlamlarıMotor arıza işaretleriIbre ne demek jenerik arıza lambası mercedes uyarı işaretleri opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar veya lpg li araçlarda arıza lambası neden yanarDe mercedes axor arıza işaretleri mini cooper arıza işaretleri Hız Göstergesi Arızası clio arıza lambası söndürme motor soğutma suyu arıza lambası chevrolet aveo arıza lambasıAt resimli arabaFiat connect nedirHata kodları ve anlamları renault symbol arıza işaretleri motor kontrol sistemi arızasıBosch buzdolabı arıza lambası de nissan qashqai motor arıza lambası neden yanar bmw e60 şanzıman arıza lambasıAudi a6 motor arıza lambası de. Fiat arıza lambalarıFord transit anahtar işareti nedir araba işaretler .

“Hız Göstergesi Arızası 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın