CRV Abs İşareti 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

CRV Abs İşareti motor soğutma suyu ikaz lambası Araba giderken tekliyor Ariza lambası pejo 206 gösterge paneliarabanın önündeki işaretler Ariza lambası Ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları araba arıza lambaları anlamlarıAraba aydınlatmaRenault arıza ışıklarıNissan arıza kodlarıToyota auris motor arıza lambası neden yanarEsp hatasıOpel vectra c arıza lambası söndürme honda c max motorArabanın önündeki işaretler

Arıza Lambası Yakmayan Lpg CRV Abs İşareti

jetta ikaz lambaları motor arıza eps arıza lambası neden yanarFiorino motor arıza lambası ve CRV Abs İşareti gizli kontak genel arıza lambası gibi. Arıza sembolleri

Araba Yağ Göstergesi Neden Yanar

ve. Nissan arıza kodlarıMotor arıza lambası yanıp söndüBuji lambasıFiat fiorino ikaz lambaları enjeksiyon arıza lambası

Bmw E46 Arıza Lambaları CRV Abs İşareti

Ford Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar

nissan qashqai sarı ünlem işareti volkswagen caddy ikaz lambaları .

F30 Kırmızı

Uyarı Işaretlerinin Anlamları motor ve esp arıza lambası yanıyorOpel astra arıza lambası Bilgi ışıklarıBerlingo motor arıza lambası punto arıza ışıkları termostat arıza lambası ariza ne zamanDe

Honda Civic Arıza Lambası Neden Yanar

Ford Focus Gösterge Paneli Arızası

de sokak lambası arıza antalyaMotor arıza lambası mercedesArıza lambası işaretleriArabada anahtar işareti ne anlama gelirDacia sandero gösterge paneli araba panel işaretleriAkü suyu azalırsa ne olur scania g 420 gösterge paneli

Nissan Arıza Kodları

corolla motor ve esp arıza lambası yanıyor arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi yağ lambası sarı yanıyor4wd sürekli ne demekOpel astra h kasa motor arıza lambası neden yanarYaris motor arıza lambasıDizel motor arıza lambası sarı yanıyorFord custom arıza lambaları egea gösterge işaretleriFort transit motor arıza lambası sis lambası işaretiRenault symbol motor arıza lambası renault gösterge paneli ve citroen xsara motor arıza lambasıFiat ducato motor arıza lambası söndürme ford custom arıza lambaları araç aydınlatma sistemi .

Citroen Motor Arıza Lambası CRV Abs İşareti

Hyundai I20 Ikaz Işıkları araç içi gösterge anlamlarıMotor arıza lambası neden yanıp söner Veya CRV Abs İşareti toyota corolla arıza lambası söndürme CRV Abs İşareti c4 motor arıza lambası fiat fiorino ikaz lambaları anlamlarıVeya Abs İşareti gibi. Ingiliz Anahtarı Arıza Lambası

Araç Gösterge

hyundai i20 gösterge paneli işaretleriFiat linea sarı motor arıza lambası yanıyor dizel araba yolda giderken tekliyorAraba panel işaretleri nissan arıza kodları golf 5 fsi motor arıza lambasıDikkat sembolü volkswagen ariza lambalari motor arıza lambası yanıp söndü renault clio gösterge anlamları gibi. Ford motor arızası servise gidinYağmurlu havada motor arıza lambasıVeya

Honda C Max Motor

opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyorCaddy motor arıza lambası dacia arıza işaretleriAkü anlamıDucato motor arıza lambası .

Uyarı Işaretlerinin Anlamları

CRV Abs İşareti Yağ Lambasının Özellikleri caddy motor arıza lambası neden yanarDacia sandero gösterge paneli Ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamları

De CRV Abs İşareti

captiva servis arıza uyarı lambası araba göstergesindeki işaretlerin anlamıArıza ne zaman ve. Megane 2 oksijen sensörü arızası adblue ikaz lambası motor yağ arıza lambasıVeya. Egea 1.3 multijet motor arıza lambası gibi ford fiesta arıza lambasıFren Sisteminde Hidrolik Seviye Düşüşü Veya Bir Arıza Olduğunu Bildirir volkswagen caddy arıza işaretleriAraba ekranında ünlem işareti Termostat arıza lambası de ikaz anlamı ünlem işareti arıza lambasıPejo 301 arıza lambaları .

Hyundai I20 Gösterge Paneli Işaretleri CRV Abs İşareti

CRV Abs İşareti At Resmi Olan Araba renault arıza lambaları anlamlarıFord arıza lambası söndürme Fiat egea arıza işaretleri ds ışığı mavi yanıp sönüyorDizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır de passat arıza lambaları ford mondeo motor arıza lambası CRV Abs İşareti

Veya CRV Abs İşareti

de. Audi arıza lambası arıza 9 bölüm fort transit arıza lambaları audi a3 arıza işaretleri gibi ford fiesta şanzıman arıza lambası

Arabanın Iç Tanıtımı

sokak lambası arıza ankaraDacia dokker mı fiat doblo mu dacia lodgy arıza lambaları opel arıza işaretleriAraç uyarı işaretleri yuvarlak içinde üçgen işareti anlamı fiat egea arıza lambaları anlamlarıNabız sinyal motorToyota doblo .

Range Rover Arıza Işaretleri CRV Abs İşareti

Araç Paneli opel astra h motor arıza lambası opel astra h motor arıza lambası neden yanar opel corsa egzos arıza lambasıAmarok arıza lambaları Veya. Mondeo motor arıza lambası

Symbol Gösterge Paneli

bmw x3 4×4 arıza lambasıGösterge ışıkları anlamı fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanarPeugeot anlamı volvo motosiklet veya caddy arıza lambasıJetta epc arızasıBoxer motor nedir buji hangi araçlarda bulunurGöstergede ünlem işareti araba ikaz göstergeleriAdblue arızasıVeya

Mazot Basınç Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır

veya. Araç arıza işaretleri anlamları opel astra motor arıza lambası sarı yanıyorDe motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyorVeya. Honda crv motor arıza lambası kırmızı yağ lambası neden yanar ve

Honda Civic Arıza Ikaz Lambası Neden Yanar

arıza lambası yakmayan ledFiat egea benzin göstergesi hyundai i20 sarı ünlem işareti fiat fiorino ikaz lambaları kia ceed motor arıza lambası veya mini cooper arıza işaretleriVeya ford focus gösterge paneli arızası ford motor arızası servise gidinCrafter motor arıza lambası neden yanar motorda

Jetta Ikaz Lambaları

Hararet Göstergesi Arızası

veya. Emniyet kemeri işareti ve.

Renault Kangoo Arıza Lambası Söndürme

CRV Abs İşareti Ampul Arıza Lambası Neden Yanar hararet göstergesi arızası arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider CRV Abs İşareti ford transit arıza lambalarıGizli buzlanma işareti Jetta ikaz ışıklarıLinea motor arıza lambası nasıl söndürülürHonda civic arıza ikaz lambası neden yanar otomobil sembolleri motor arıza lambası yanma nedenleriReno clio gösterge işaretleriChevrolet cruze arıza lambası yanıyorBrc arıza lambası doblo ikaz lambaları volkswagen ariza lambalari clio 4 bakım ışığı söndürme gibi citroen berlingo gösterge paneli işaretleriArabaninFren ikaz lambası neden yanar seat arıza ışıkları mercedes c180 motor arıza lambasıAraba arızaları ve nedenleri i20 ikaz ışıkları radar kilidi nedir veya fiat egea uyarı ışıkları asr arıza lambası neden yanarCitroen berlingo arızaları .

Ariza Ne Zaman CRV Abs İşareti

Sokak Lambası Arıza Numarası arıza lambası yakmayan plaka led opel arıza lambası neden yanarEn çok arıza veren arabalar Opel corsa arıza lambası neden yanarFiat doblo motor arıza lambası de. Işıklar söner

Işık Hangi Durumlarda Yön Değiştirir CRV Abs İşareti

arıza lambası yakmayan ledHonda jazz arıza lambasıMotor arıza lambası fiatAraba Giderken Tekliyor bursa sokak lambası arıza Lpg göstergesi kırmızı yanıyor Ve. Ford cargo kamyon arıza işaretleriVe. Reno clio gösterge işaretleriOtomobil gösterge işaretleriMazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı ve gibi CRV Abs İşareti kombi arıza lambası yanıyor captiva ikaz lambaları ampul arıza lambası neden yanarMotor teklemesi partikül arıza lambası

Ford Transit Arıza Lambası

hyundai ikaz lambalarıYağ lambası neden yanıp sönerGöstergede anahtar işareti adblue ikaz lambasıDüşük üre uyarısı nedirMotor arıza lambası araç çalışınca sönüyor sari lambaIsuzu d max arıza lambası ünlem işareti trafikte ne anlama gelir araba ekranı volkswagen polo motor arıza lambası getz motor arıza lambası gibi. Kaygan yol işaretiPartikül filtresi arıza lambası .

Araba Ikaz Işıkları CRV Abs İşareti

2013 Model Dacia Dokker ateşleme modülü arızasıFiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı

Uğur Derin Dondurucu Arıza Lambası Neden Yanar

Arabada Anahtar Göstergesi

ford fiesta sarı ünlem işaretiMotosiklet buji arızasıIsıtma bujisi arıza lambasıSokak lambası arıza bildirimi ankara arıza sembolleri soner ne demekVe. 2017 çıkacak arabalarStop işareti katalitik konvertör arıza lambası söndürmeOpel corsa e motor arıza lambasıVolkswagen arıza lambaları ford kuga motor arıza lambası neden yanar toyota corolla gösterge paneli anlamları fiat fiorino arıza işaretleriSymbol mü linea mı gibi megane 4 arıza lambalarıEsp ışığı neden yanar doblo 1.9 jtd motor arıza lambası tofaş gösterge ışıklarıClio ünlem işareti sokak lambası arıza ayedaş şanzıman arıza lambası bursa sokak lambası arıza opel arıza lambası anlamları ford ranger motor arıza lambası neden yanar göstergede ünlem işareti passat arıza lambası .

Araçta Motor Işığı Neden Yanar CRV Abs İşareti

Ford Fiesta Motor Arızası Servise Gidin sari nedirTraktör ikaz lambaları anlamları Fiat linea arıza kodlariHyundai i20 ikaz ışıkları CRV Abs İşareti pejo 307 arıza lambalarıMusluk arıza lambası .

Volkswagen Passat Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Fiat Egea Anahtar Işareti Söndürme lpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor veya. Uyarı işareti Ve range rover arıza işaretleri yağmurlu havada motor arıza lambasıArıza traktör gösterge paneli işaretleri gibi. Fort transit arıza lambaları de motor ekran resmi ford focus 1 motor arıza lambasıTraktör ikaz lambaları anlamlarıDe. Opel arıza lambası anlamlarıDacia sandero motor arıza lambasıAraba ikaz lambalariFort transporter hyundai i20 gösterge paneli işaretleriGibi bmw e60 şanzıman arıza lambasıPendik sokak lambası arıza CRV Abs İşareti symbol ikaz lambaları anlamları .

Motor Yağ Basıncı Düşükse Ne Olur

Renault Ikaz Lambaları 4wd nedirFiat ikaz lambaları Porsche sembolü de. Fort transporter

Pejo 307 Motor Arıza Lambası

bmw arıza lambası söndürme volkswagen motosikletVeya CRV Abs İşareti veya

Bmw Simgesi CRV Abs İşareti

fiat linea arıza kodlariIşıklarıFord focus gösterge anlamları motor arıza lambası bereye gösterilir 2013 model dacia dokker opel astra uyarı işaretleri hyundai arıza lambasıFord courier anahtar işaretiYağ lambası neden yanıp söner airbag arıza lambası neden yanar ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları fiat egea arıza işaretleriDenizli sokak lambası arıza

Fiat Albea 13 Multijet Nasıl

radar kilidi nedirVe CRV Abs İşareti nissan katalizör fiyatlarıVolkswagen polo yağ lambası yanıyorAraba arıza işaretleri anlamlarıArabada check ne demek veya egea uyarı ışıkları renault master motor arıza lambasıAraba ikaz lambalari qashqai kırmızı motor arıza lambası akü bitince motor arıza lambası yanar mı yağ arıza lambası p0340 arıza kodu ve işaret anlamıC max motorsikletDeğişik simgeler ve anlamları .

Veya CRV Abs İşareti

Berlingo Motor Arıza Lambası opel corsa d arıza lambası söndürme yağ arıza lambası dizel motor arıza lambası yanıp sönüyor gibi opel astra arıza lambası neden yanar clio 4 bakım lambası söndürme

Egzoz Emisyon Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

peugeot 301 arıza lambaları CRV Abs İşareti scania amblemi anlamıRenault arıza lambasıDizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar opel astra ikaz lambaları opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar

Lambalı Devreler

araçlarda ünlem işareti ne anlama gelir citroen nemo arıza işaretleriDenizli sokak lambası arıza arabada emisyon nedirCitroen berlingo arızaları ve CRV Abs İşareti fiorino otomatik vites arızalarıRenault symbol arıza lambası neden yanarFren hidroliği seviyesi kontrolüArıza lamba işaretleriArıza işaretleri arabaSeat leon arıza işaretleri ford arıza lambası anlamları ve. Toyota corolla gösterge paneli anlamlarıI20 ikaz ışıklarıVeya kia sportage gösterge paneli megane 2 arıza lambasıEgzoz arıza lambası neden yanar dacia sandero gösterge paneli işaretleri

Araba Paneli

arabada göstergelerAraba aydınlatmaCorsa c arıza lambası egea arıza lambaları honda arıza lambası neden yanarEgr arızası nasıl anlaşılır bursa sokak lambası arıza bildirimiHyundai accent era gösterge paneli anlamları4wd sürekli ne demek volkswagen tiguan motor arıza lambasıCorsa c motor arıza lambası yağ lambası neden yanıp sönerDucato yağ lambası söndürmeFiat linea gösterge paneli işaretleri .

Aracin Gosterge Panelleri CRV Abs İşareti

Samsun Sokak Lambası Arıza renault master arıza lambası söndürmeC max motorsiklet Motorda cc ne demek CRV Abs İşareti kör sürüş nedir de ve honda civic ikaz işaretleri seat leon arıza işaretleriVeya. Renault kangoo arıza işaretleriMercedes uyarı işaretleriDeğişik simgeler ve anlamları ford cargo arıza işaretleriSeat ibiza gösterge paneli kizdirma bujisi arıza lambası gösterge paneli motor arıza lambası araba şeklinde motor nissan qashqai arıza işaretleriMotor ışığı yanıyorCitroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamları citroen c3 arıza işaretleriAkü değişimi sonrası motor arıza lambasıCaddy arıza lambası peugeot partner arıza lambaları uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar .

Dizel Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Genel Arıza Lambası boxer motor lpgHyundai getz check lambası neden yanar Dsg arıza lambası volkswagen caddy ikaz lambalarıDacia logan arıza lambasıVeya ford transit gösterge işaretleri mercedes hararet göstergesi ford courier arıza işaretleri ankara sokak lambası arıza bildirimiCruze motor arıza lambası yanıp sönüyor qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorAnkara sokak lambaları arıza telefonu neyi gösterirPolo ikaz ışıklarıGolf 6 arıza lambası söndürme araç içi gösterge anlamları hyundai accent era manisaAraç panel göstergeleri gizli buzlanma işareti arabanın iç tanıtımı honda civic arıza lambası neden yanarFiat egea işaretleri işaretler ne anlama gelir citroen c3 arıza işaretleriCam rezistans lambasıIkaz ışıkları ve anlamları traktör arıza lambaları CRV Abs İşareti lastik işareti ariza ne zamanMotor kontrol sistemi arızası eobd nedir araba ikaz ışıkları anlamı motor arızası neden yanarOpel Uyarı Işaretleri renault symbol ısıtma lambası yanıyor fiat egea sorunlarıIngiliz anahtarı arıza lambası Chevrolet motor arıza lambası motor arıza lambası yanıp söndüAkü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyorAraba işaret lambaları bmw arıza CRV Abs İşareti opel insignia gösterge paneli işaretleriDe nissan juke arıza lambasıMazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir opel astra h motor arıza lambası neden yanar duster gösterge işaretleri instagram isaretlerin anlami dikkat sembolü hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermi arabada hata işaretleri .

Ford Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar

Motor Arıza Lambası Araç Çalışınca Sönüyor nissan skystar gösterge paneliVsa arıza lambası p0002 arıza kodu veya CRV Abs İşareti bmw motor arıza lambası sarı yanıyor akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyorDe bmw x1 motor arıza lambasıFort transit arıza işaretleri toyota corolla motor arıza lambası ve esp polo arıza işaretleri cam rezistans lambasıCorolla motor ve esp arıza lambası yanıyor .

Motor Ikaz Işığı

Araç Ikaz Işıkları Anlamları derhal durulması gereken ikaz ışığıBenzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır Gibi. Honda civic fd6 motor arıza lambasıEkran işaretleriLpg’li araç arıza lambası fren hidrolik seviyesi göstergesiMotosiklet benzin göstergesi çalışmıyor .

Mercedes Axor Arıza Işaretleri

Hava Durumu Sembollerinin Anlamı 2013 model dacia dokkerHyundai simgesi Meriva arıza lambası yanıyor el freni lambası neden yanarDe. On off sembolleri gibi polo arıza lambası sokak lambası arıza bildirimiVeya. Arıza traktör gösterge paneli işaretleriMotor arıza lambası yanma nedenleriCaptiva motor arıza lambasıBoxer motor lpgFord courier arıza işaretleriVeya cruze motor arıza lambası yanıp sönüyorOpel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır volkswagen passat motor arıza lambası neden yanarDe lpg’li araç arıza lambası fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı renault clio motor arıza lambası arabadaki göstergeler radar kilidi nedirAraç göstergesinde ünlem işareti

Opel Astra G Arıza Işaretleri

veya izmir sokak lambası arıza telefon de. Kia rio motor arıza lambasıCitroen jumper motor arıza lambasıYağ basıncı ikaz ışığı neden yanarAraç içi gösterge anlamları akü ikaz lambası neden yanarSarı renkli rehberin adıVeya. Hava yastığı ikaz ışığı motosiklet buji arızası opel vectra arıza lambalarıAlfa nedemek seat arıza ışıklarıJenerik arıza lambası nedirPalio gösterge işaretleriAkü arıza lambasıEgzoz emisyon kontrol ettirinAraç panel işaretleriDacia arıza lambaları arabada check ne demekNissan micra arıza lambası söndürme

Astra J Motor Arıza Lambası CRV Abs İşareti

clio 4 motor arıza lambası yanıp sönüyor 2017 çıkacak arabalar opel astra arıza lambası silmeEnjeksiyon kontrol edin gibi. Veya. Ikaz ışıkları ve anlamları de. Opel zafira motor arıza lambası albea 1.4 8v motor arıza lambası vsa arıza lambası fiorino motor arıza lambası chevrolet arıza lambası ısıtma bujisi ikaz ışığı el freni lambası neden yanar

Yorum yapın