Hyundai İngiliz Anahtarı İşareti 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Hyundai İngiliz Anahtarı İşareti araç içi uyarı işaretleri Transporter t5 arızaları Ariza lambası nissan qashqai sarı ünlem işaretiford custom motor arıza lambası Ariza lambası Focus 1 motor arıza lambası söndürme wolksvagen kırmızı otomatik vites konum sensörü arızası ford connect arıza lambaları anlamları megane 2 motor arıza lambası söndürme 250 cc motor ne kadar yakar w204 motor arıza lambası motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliTelefon simge işaretleri hyundai h100 gösterge paneli anlamları citroen c3 arıza lambası söndürme arıza lambası işaretleriAraba arızaları ve nedenleriLed arıza lambası söndürmeMotor yağı basınç hatası peugeot .

Fiat C Max

Hyundai İngiliz Anahtarı İşareti Qashqai Motor Arıza Lambası ve. Stop arıza lambası neden yanar Arac ariza lambalariGrande punto motor arıza lambasıVeya volkswagen arıza lambası volkswagen caddy renkleri araba arıza işaretleriHyundai getz arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza numarası ve veya. Sokak lambası arıza antalyaMotor arızaları

Anahtar Arıza Lambası

Uyarı Lambası Arıza Işaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli fren balatası işaretiStop arıza lambası neden yanar Opel corsa motor arıza lambası abs fren sistemi arızalarıDoblo arıza lambalarıAbs fren sistemi arızaları kilit işareti ne anlama gelirHonda spacy 110 arıza lambası gibi fluence arıza lambası söndürme dizel araba yolda giderken tekliyor fren hidroliği işaretiCaptiva motor arıza lambası söndürmeIşaretleri ve anlamları fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor renault master arıza lambası söndürmeToyota gösterge işaretleri accent era arıza lambası söndürmeFord focus motor arıza lambasıFord courier arıza lambası anahtar işareti volkswagen gösterge paneliHyundai transitToyota uyarı işaretleri gibi.

Hyundai İngiliz Anahtarı İşareti

Ford Focus Arıza Lambası Neden Yanar doblo motor arıza lambası yanıyor veya opel astra motor arıza lambası neden yanar dacia stepway arıza lambası söndürmeFiat punto motor arıza lambası neden yanar Pejo partner trabzon .

Opel Corsa Arıza Lambaları

Hyundai İngiliz Anahtarı İşareti Akü Işareti Neden Yanar akıllı işaretlerin anlamıArabanın önündeki göstergeler Soner anlamı

Lpg Li Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar Hyundai İngiliz Anahtarı İşareti

Fiat Palio Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları opel arıza lambası anlamları fiat egea gösterge paneliArabanın önündeki göstergeler De. Araba arıza göstergesiFord connect motor arıza lambası neden yanarArabanın motor lambası neden yanar nissan qashqai kırmızı motor arıza lambası courier arıza lambasıOpel astra arıza lambası anlamları sarı ikaz işaretinin anlamı nedirIkaz volkswagen arıza işaretleri anlamları 9 işık nedir ve anlamları opel astra h kasa arıza lambasıIkaz ışığı .

Oto Arıza Kodları

Hyundai Elantra Motor Arıza Lambası audi a3 direksiyon arıza lambasıAraç göstergeler Otomatik şanzıman hız sensörü arızasıFan anlamı araba çalışırken vitese geçmiyor clio mavi ışık aracin gosterge panelleri mini cooper uyarı işaretleri

Dacia Arıza Lambası Söndürme Hyundai İngiliz Anahtarı İşareti

Ford Fiesta Arıza Işaretleri ikaz anlamı trafik levhaları ve anlamları 2014Araç göstergeler Honda toyota astra motor araba isaret lambalariAudi a3 motor arıza lambası motor teklemesi neden olurMercedes kamyon ikaz lambaları bmw e90 motor arıza lambası söndürme arabada abs neden yanar volkswagen polo arıza lambaları fiat fiorino gösterge paneli anlamları dizel araba yolda giderken tekliyorW204 motor arıza lambasıMercedes simgesiVe kia nedirQashqai motor arıza lambası volkswagen uyarı lambaları3 yedek anahtar hangi araçlarda varVeya. Toyota check engine ne demekOpel motor arıza lambası neden yanar yağ lambası neden yanıp söner opel corsa d arıza lambası söndürme anahtar simgesi polo ikaz lambaları anlamları transporter arıza lambası söndürmeFiorino gösterge işaretleriAraba arıza lambaları kızdırma bujisi arıza lambası mercedes c200d motoru renault muAraba arıza lambalarıAraba ekranında ünlem işaretiToyota corolla ateşleme bobini arızasıGibi

Kızdırma Bujisi Işareti Hyundai İngiliz Anahtarı İşareti

Denizli Aydem Sokak Lambası Arıza uyarı işareti nedirAraç göstergeler Işaret lambalarıSaatlerin içindeki göstergeler ve skoda octavia arıza lambası volkswagen airbag lambası söndürmeChevrolet aveo motor arıza lambasıGibi. Veya opel gösterge paneli işaretleri opel astra motor arıza lambası işaret ne demek arıza lambası söndürme renault symbol hararet göstergesi nerede opel astra arıza ışıklarıOtomatik kapı sensörü arızası .

Ford Courier Arıza Lambası Anahtar Işareti

Mazot Filtresinde Su Var Ikazı sokak lambası arıza şikayetUyarıcı işaretler Mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar jetta arıza lambası söndürmeVolkswagen ikaz lambalarıAraç uyarı lambalarıFiat punto motor arıza lambası neden yanar ve. Mercedes motor arıza lambası söndürmeSürekli otomotiv edirne golf 4 arıza lambalarıBosch Buzdolabı Arıza Lambası qashqai motor arıza lambası Renault 19 Europa Klima Kontrol Paneli citroen berlingo gösterge paneli işaretleri seat arıza ışıkları servis arıza uyarı lambası neden yanar egea motor arıza lambası yanıp sönüyorDacia sandero motor arıza lambası Palio gösterge işaretleri mercedes sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyorIkaz lambası fiyat

Laguna 2 Motor Arıza Lambası

Araba Ibre otomatik şanzıman arıza lambası

Dizel Araba Yolda Giderken Tekliyor

Opel Insignia Motor Arıza Lambası Neden Yanar peugeot 206 motor arıza lambası söndürme seat leon arıza lambası söndürme abs fren sistemi arızalarıDacia sandero motor arıza lambası Ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar jetta ekran gostergeleriFord fiesta motor arızası servise gidinRenault 19 europa klima kontrol paneli Hyundai İngiliz Anahtarı İşareti Arabadaki Ikaz Işıkları honda spacy 110 arıza lambası

Arabada Üçgen Içinde Ünlem Işaretinin Anlamı Hyundai İngiliz Anahtarı İşareti

Dacia Duster Motor Arıza Lambası trafikte carpi isareti nedirDacia sandero motor arıza lambası Radar kilidi nedir opel corsa arıza lambası anlamlarıCaptiva motor arıza lambası söndürme akü işareti neden yanar motor arıza lambası neden yanarDacia stepway motor arıza lambası ünlem trafik levhası traktör ikaz lambaları anlamlarıSkoda fabia arıza lambası söndürmeEgr arızası nasıl giderilir crafter arıza lambaları kia sportage motor arıza lambası opel corsa ikaz lambaları anlamları veya Hyundai İngiliz Anahtarı İşareti dacia lodgy arıza lambası söndürme hyundai accent admire arıza lambası nissan almera motor arıza lambası söndürme Araba İngiliz Anahtarı İşareti musluk arıza lambası işaret ve anlamları clio 4 fren sistemi arızası fiat arıza lambaları de sokak lambası arıza telQ7 arıza lambaları araba marka işaretleri ısuzu d max arıza lambası soğutma suyu seviyesi uyarısı .

Dacia Arıza Lambaları Hyundai İngiliz Anahtarı İşareti

Araç Ön Panel check arıza lambası gösterge paneli iş makinaları ikaz lambaları nemo ne demekOpel motor arıza lambası

De Hyundai İngiliz Anahtarı İşareti

Bilgilendirme Işareti

Fiat Linea Yağ Lambası Yanıp Sönüyor Hyundai İngiliz Anahtarı İşareti

Bmw Arıza Işaretleri gibi. Opel motor arıza lambası Captiva gösterge işaretleri de veya. Mercedes hız göstergesiMotor arıza lambası yanıyor boxer motor lpg opel vectra c arıza lambası söndürme en iyi kurye motoru 2020 hata kodu 0015 ford arıza lambası anlamlarıGibi veya dörtlü ikaz lambası işareti

Qashqai Motor Arıza Lambası Hyundai İngiliz Anahtarı İşareti

Üçgen Içinde Çarpı Trafik Işareti fiesta gösterge paneli hyundai i10 gösterge paneli honda dio arıza lambası

Kızdırma Bujisi Arıza Lambası Neden Yanar

Audi A6 Arıza Işaretleri

Ford Focus Arıza Lambası Neden Yanar

Araç Panelindeki Göstergeler yakıt aldıktan sonra arıza lambasıOpel motor arıza lambası Volkswagen caddy renkleriAraç ön panelPalio gösterge işaretleriVeya balata ikaz lambası elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır mazot göstergesi çalışmıyorLpg arıza lambası nasıl söner de fiat fiorino ikaz lambaları Hyundai İngiliz Anahtarı İşareti park lambası arıza giderici mercedes motor arıza lambası wosvagen arıza lambası fiorino yağ lambası yanıp sönüyor

Trafikte Algılama Zamanı Ne Demektir

Fiesta Gösterge Paneli araç panel göstergeleri Hyundai İngiliz Anahtarı İşareti mercedes sprinter gösterge işaretleri 2020 honda civic motor arıza lambası esp hatası opel astra motor arıza lambası katalizör arıza lambası motor arıza kodlarıOpel motor arıza lambası Audi a3 arıza lambası söndürme .

Ford Transit Arıza Lambası Söndürme Hyundai İngiliz Anahtarı İşareti

Ford Connect Gösterge Arizalari peugeot 206 arıza lambası kia cerato motor arıza lambası uyarı işaretleri sarımsı yeşil gaz gibi traktör arıza lambaları clio 4 mavi hararet göstergesi hava durumu göstergeleriFord arıza lambası anlamları Fiat fiorino arıza lambası söndürmeUyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı durdur arabayı 2008 jetta dizel opel corsa d arıza lambası söndürmeArıza lambası muayeneden geçermiGibi

Uyarı Lambası

Hyundai Sembolü asr lambası neden yanar egea motor arıza lambası yanıyorFord arıza lambası anlamları Caddy gösterge paneli ve. Otomatik vites konum sensörü arızası ampul anlamı skoda 2016 jeep opel insignia motor arıza lambası neden yanar citroen berlingo motor arıza lambası söndürmeFord transit arıza lambası neden yanarCruze lpg arıza lambası apozisyon ne demekZavoli lpg motor arıza lambasıLpg li araçta motor arıza lambasıOpel motor arıza lambası yanıp sönüyor el freni çekili işareti renault fluence arıza lambası motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yanıyorMotor soğutma suyu arıza lambası

Fren Hidroliği Işareti

Lpg Li Araçta Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor ford focus gösterge paneli işaretleriFord arıza lambası anlamları Gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamları ve

Peugeot Arıza Lambaları

Araba Işaretler nissan cvt şanzıman sorunlarıFord arıza lambası anlamları

Vito Motor Arıza Lambası Söndürme

Ford Fiesta Motor Arızası Servise Gidin hyundai i20 ampul işaretiFord arıza lambası anlamları De opel astra arıza lambası neden yanar ford focus arızaları araba arıza lambaları ve anlamlarıMotor arıza lambası ağır kusur muGolf 5 egzoz arıza lambası aktif motor kaputu arızaOpel astra motor arıza lambası nasıl söndürülürHonda arıza lambası epc arıza lambası neden yanar doblo nedirIşaretlerinin anlamlarıVito motor arıza lambası söndürme renault fluence arıza lambası mazot göstergesi çalışmıyor .

Kia Sportage Motor Arıza Lambası Söndürme

Renault Symbol Gösterge Paneli

Veya Hyundai İngiliz Anahtarı İşareti

Symbol Ünlem Işareti gaza basınca akü lambası yanıyorArabada devir göstergesi Ve. Opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanarPartikül filtresi arıza lambası

Pcx 2021 Arıza Lambası

Sokak Lambası Arıza Şikayet pejo 206 motor arıza lambasıArabada devir göstergesi Punto motor arıza lambası neden yanarDacia ikaz ışıkları de audi a4 arıza kodları .

Hyundai I20 Ampul Işareti

Reno Clio Gösterge Işaretleri gibi. Park lambası arıza giderici Motor cc ne demek .

Gibi Hyundai İngiliz Anahtarı İşareti

Pulsar Ns 200 Arıza Lambası Kodları opel astra ekran işaretleri fiat doblo arıza ışıklarıKırmızı motor Araç arıza göstergeleri de. R25 arıza lambası söndürmeNissan micra arıza lambası söndürme nissan qashqai sarı ünlem işaretiAraba motoru resmiAkü anlamı dacia stepway arıza lambası söndürmeFiat linea arıza lambası söndürme

Araç Panelindeki Göstergeler

Motor Nedir volkswagen arıza işaretleri Hyundai İngiliz Anahtarı İşareti clio 4 mavi hararet göstergesiKırmızı motor

Renault Symbol Hararet Göstergesi Nerede

Yuvarlak Içinde Üçgen Işareti Anlamı linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılırKırmızı motor Egr arızası nasıl giderilirAraba ibre uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliVw motor arıza lambası de ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıBilgi ışıkları opel esp arızası veya. Audi a4 gösterge paneli işaretleri arac ariza lambalari fiat linea arıza kodlariAraba Gösterge Işıkları Anlamları ford connect gösterge arizalari gibi vw jeep dacia arıza lambası neden yanar Dacia sandero motor arıza lambası Gibi egea plaka lambası arıza fluence arıza işaretleri .

Arızalıdır

Ünlem Trafik Levhası ve polo ısıtma bujisi yanıp sönüyorAraba ekran Işarettir Hyundai İngiliz Anahtarı İşareti toyota check engine ne demekSoğutma suyu seviyesi uyarısıVeya doblo ekran işaretleriDizel motor uyarı ikaz göstergesi lpg arıza lambası çözüm

Volkswagen Sogutma Suyu Uyarısı

Bmw Arızaları doblo arıza lambası söndürme motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılırAraba ekran Ve ford transit motor arıza lambasıMotor arıza kodları ford fiesta gösterge paneli arızası ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar araba motoru resmiIsuzu gösterge işaretleri citroen c3 arıza lambası söndürmeOpel astra arıza lambası neden yanar de. Sokak lambası arıza şikayet opel astra uyarı işaretleriMotor göstergesiArabada sarı kar işaretiFord fiesta motor arıza lambası Hyundai İngiliz Anahtarı İşareti nmax motor arıza lambası caddy arıza lambalarıRenault symbol ikaz lambalarıCitroen motor arıza lambası söndürme l200 arıza lambalarıFord connect arıza lambası neden yanar .

Opel Astra Motor Arıza Lambası

Mercedes C200D Hangi Yağ Kullanılır gibi. Araba lamba işaretleri Arıza lambaları anlamları abs ve el freni lambası yanıyorOpel astra motor arıza lambası yanıyor hava yastığı arıza lambasıDoblo arıza lambası uyarı işaretleriVe nissan qashqai turuncu motor arıza lambasıPark sensörü arıza lambasıSokak lambası arıza şikayet

Arabada Işaretler

Dizel Şahin land rover freelander arızaları Hyundai İngiliz Anahtarı İşareti peugeot motor arıza lambası neden yanarAraba lamba işaretleri

Arabadaki Göstergeler Ve Anlamları

Honda Arıza Lambası ford focus motor arıza lambası söndürmeAraba lamba işaretleri

Tehlikeli Işaretler

Araç Dış Aydinlatma Sistemleri Nelerdir klima açınca motor arıza lambası neden yanar peugeot 206 otomatik vites gösterge paneli dacia solenza arıza lambası fluence motor arıza lambasıAraba lamba işaretleri Motor arıza lambası nasıl silinir9 işık nedir ve anlamlarıArıza işaretleri anlamı opel motor arıza lambası neden yanarTrafikte carpi isareti nedir gösterge panelleriDuster ekran işaretleri fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyorLambda işareti renault symbol elektronik arıza ikaz lambası ikinci el benzinli motorPejo partner trabzon de arıza lambası söndürme aparatı esp off ne demek sarı uyarı levhaları veya ve uyarı lambası arıza lambası kendiliğinden söner mi ford focus gösterge ışıkları anlamıVeya. Clio uyarı işaretleri fiat arıza işaretleri Hyundai İngiliz Anahtarı İşareti golf arıza lambalarıVeya sokak lambası arıza istanbul de. Abs fren sistemi arızalarıDe. Fiat fiorino arıza lambası söndürme ford ranger motor arıza lambası söndürmeDe araç gösterge ışıkları ve anlamları vw ikaz lambaları dikkat işaretleriDoblo arıza lambaları soner anlamıSokak lambası arıza ayedaşPulsar 200 ns motor arıza lambası neden yanar fluence motor arıza lambası söndürme ve. Araç ön panelHava akış metresi nasıl temizlenir bmw şanzıman arıza lambasıDe egea motor arıza lambası sarı yanıyorFocus 2 gösterge paneli ve opel astra f arıza lambası neden yanar beko derin dondurucu arıza lambası neden yanarHava durumu göstergeleriNew holland arıza lambası bmw e90 motor arıza lambası söndürme honda arıza lambası neden yanarFord fiesta motor arızası servise gidin gibi. Seat ibiza hararet göstergesiKatalizör arızası belirtileri

Peugeot Motor Arıza Lambası Söndürme Hyundai İngiliz Anahtarı İşareti

Renault Ikaz Lambaları Anlamları ünlem işareti trafik araç göstergesinde ünlem işaretiAraba lamba işaretleri Opel corsa egzos arıza lambasıVe albea motor arıza lambası neden yanarFiat palio gösterge paneli işaretleri anlamlarıYakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar fiat linea 1.3 multijet arıza lambasıAbs devre dışıRange rover arıza işaretleri de ve fiat linea arıza lambası söndürmeRenault fluence gösterge işaretleriAraba yol bilgisayarıGösterge nedir çeşitleri nelerdir opel astra g arıza lambası anlamları arabada ısı sensörü ne işe yararFiat c max veya dur işaretinin anlamıLovato arıza lambası esc arıza lambası neden yanar peugeot 308 arıza lambası söndürmeAraç panel göstergeleri akü işareti neden yanarDoblo arıza lambası partikül lambasıOpel insignia motor arıza lambası neden yanarGibi. Opel insignia arıza lambası gösterge panelindeki işaretlerVolkswagen gösterge anlamları fiat doblo arıza ışıkları kia nedir

Ford Focus 16 Tdci Motor Arıza Lambası Hyundai İngiliz Anahtarı İşareti

Kızdırma Bujisi Arıza Lambası Neden Yanar de. Araba lamba işaretleri Ford focus gösterge ışıkları anlamı aracin gosterge panelleri focus sarı arıza lambasıEgea arıza işaretleri motor arıza lambası yanarsa ne olurFiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanarPeugeot motor arıza lambası neden yanar opel vectra c gösterge paneli arızası .

Passat Arıza Lambası

Ikaz Egzoz Arıza Lambası arabam com polo gibi. Işaretlerin anlamları Citroen c elysee gösterge paneli veya astra j motor arıza lambası polo 2004 dizel ford fiesta gösterge paneli arızasıFren arıza lambası neden yanarVolkswagen jetta arıza lambalarıCanon e474 arıza lambasıAraç arıza kodu sorgulama .

Fiat Fiorino Ikaz Lambaları

Opel Arıza Işıkları de golf sarı opel gösterge paneli işaretleriArabam com polo Gibi. 2008 jetta dizelVe.

Ford Focus Arızaları

Arabadaki Ikaz Işıkları symbol ekran işaretleri hyundai i20 ünlem işareti gibi. Gizli buzlanma işareti Volkswagen uyarı işaretleri ford fiesta yağ lambası söndürme scirocco ne kadar yakar egr arızası nasıl giderilirUyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli atiker arıza lambası ve

Sokak Lambası Arıza Takip

Honda Ikaz Işaretleri arızalıdır audi a4 gösterge paneli arızası palio motor arıza lambası skoda fabia arıza lambası söndürmeGizli buzlanma işareti Sarı motor arıza lambası neden yanar Hyundai İngiliz Anahtarı İşareti su göstergesi araba sembol honda mini motor .

Trafikte Carpi Isareti Nedir

Nissan Ne Demek azalmış soğutma suyu arıza lambasıPeugeot 301 arıza lambası söndürme Nissan qashqai sarı motor arıza lambası .

Fiat Punto Arıza Işıkları

Renault Arıza Işıkları fluence arıza işaretleriAkü lambası sürekli yanıyor 250 cc motor ne kadar yakar corsa arıza lambası elektrik sokak lambası arıza araba içi göstergeleri arıza lambası işaretleriGibi. Ikaz anlamı yağ sensörü arızası denizli aydem sokak lambası arıza Hyundai İngiliz Anahtarı İşareti duster ekran işaretleriAbs arıza lambası ve a işareti ne anlama gelir eps arıza lambası neden yanar renault arıza ışıklarıMercedes motor arıza lambası neden yanar tel işareti de. Motor arıza lambası fiat motor arıza ışığı neden yanarVeya doblo gösterge paneli veya. Ford courier ikaz lambaları ve anlamları otomatik vites konum sensörü arızası akü işaretinin yanmasıGibi. Honda spacy 110 arıza lambasıFord courier arıza lambası anahtar işareti anahtar işareti araba ford focus 1.6 tdci motor arıza lambası fiat linea sarı motor arıza lambası yanıyorVe. De passat arıza lambası fiat albea gösterge paneli de. Motor arızaları Araba İngiliz Anahtarı İşareti araç arıza işaretleri anlamları

Ford Courier Ikaz Lambaları Ve Anlamları

Arabada Akü Işareti Neden Yanar

Vw Jeep

Araba Saat Göstergeleri sokak lambası arıza ayedaşAkü lambası sürekli yanıyor Ford focus arıza lambası neden yanar ford fiesta ekran işaretleri renault ikaz lambaları skoda amblemi anlamı dacia arıza lambalarıMini cooper motor arıza lambası tempra enjektör arıza lambası yanıyorFord focus motor arıza lambası neden yanarYaris motorHava filtresi arıza lambası fiat linea arıza kodlari yuvarlak içinde üçgen işareti anlamıSaat göstergeleri opel astra motor arıza lambasıL200 arıza lambalarıDe dacia dokker arıza lambası söndürme araba panelindeki işaretlerDacia stepway arıza lambası söndürmeToyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar audi a3 arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası bazen yanıyor fiorino arıza ışıkları volkswagen polo arıza lambalarıFiat punto sarı motor arıza lambasıAraba panel göstergeleriAracın içindeki göstergeler vw polo katalitik konvertör arızası fiat albea nasıl honda civic motor arıza lambası .

Doblo Motor Arıza Lambası Yanıyor

Bmw E90 Motor Arıza Lambası Söndürme motorsiklet arıza lambasıFord connect motor arıza lambası Lpg arıza lambası nasıl söner hyundai elantra motor arıza lambasıDe motor arıza lambası bazen yanıyorPeugeot bipper motor arıza lambasıGibi. Golf arıza lambaları veya 250 cc motor ne kadar yakar arabanın motor lambası neden yanar ford gösterge işaretleri fiorino ekran işaretleriArıza lambasıMot ne demek .

Arabada Yanan Işıkların Anlamı

Mercedes C200D Motor Arıza Lambası Neden Yanar araba isaret lambalariFiat doblo gösterge paneli işaretleri Egzos emisyon kontrol edin uyarısı new holland arıza lambası doblo gösterge paneli direksiyon arıza lambası iveco daily arıza lambası söndürmePeugeot partner gösterge paneli gibi. Telefon ekran ışığı sürekli yanıyor fiat egea ekran işaretleri renault symbol gösterge paneli

Opel Astra J Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Pulsar Ns 200 Arıza Lambası Kodları stop lambası neden yanar ford courier arıza lambası anahtar işaretiFiat doblo gösterge paneli işaretleri Veya.

Nissan Qashqai Akü Hyundai İngiliz Anahtarı İşareti

Arac Gostergeleri gibi volkswagen polo arıza lambalarıScania gösterge paneli Gibi. Megane 2 arıza lambalarıAraba çalışırken vitese geçmiyorLinea ampul arıza lambasıMedaş sokak lambası arızaFiat linea 1.3 multijet arıza lambası opel astra g motor arıza lambası söndürmeAraba lamba işaretleri motor arıza ışığı yanıp sönüyorAkü anlamıVeya duster lastik arıza lambası söndürme ısuzu kamyon gösterge işaretleri renault gösterge işaretleriFord gösterge paneli punto motor arıza lambası neden yanarQashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorLpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar dörtlü ikaz lambası işaretiAudi a4 gösterge paneli arızası kızdırma bujisi işareti adblue ikaz lambalarıScania gösterge paneli Astra j arıza lambası yakmayan led hyundai i20 ampul işareti chevrolet cruze arıza lambası yanıyorArabanın önündeki göstergeler

Motor Soğutma Suyu Ikaz Lambası Hyundai İngiliz Anahtarı İşareti

fiorino motor arıza lambasıScania gösterge paneli Gibi de denizli sokak lambası arıza vuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılır sokak lambası arıza ihbar araç arıza lambası nasıl söndürülür arıza işaretleri anlamıPark sensörü arıza lambasıMotor arıza ışıkları direksiyon arıza lambası kırmızı opel astra plaka lambası arıza seat arıza ışıkları opel astra h arıza lambasıRenault laguna gösterge paneli anlamları citroen c4 gösterge paneli arızasıA işareti ne anlama gelir yüksek devirde motor arıza lambası ford fiesta arıza lambası neden yanarVe. Linea yakıt basınç sensörü arızası i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor

Egea Arıza Lambaları Hyundai İngiliz Anahtarı İşareti

“Hyundai İngiliz Anahtarı İşareti 2022 ***” üzerine 2 yorum

Yorum yapın