Mercedes Uyarı İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Mercedes Uyarı İşaretleri symbol hararet göstergesi Motor işletim sistemleri. peugeot 206 gösterge işaretleri Ariza lambası Hararet göstergesi arıza lambasıAriza lambası Araç arıza lambası söndürmeUyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı dacia arıza lambaları araba gösterge ışıkları opel corsa arıza işaretleri ve anlamları veya. Lastik basınç göstergesi arızası

Toyota Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor

Captiva Motor Arıza Lambası caddy renkleri mercedes c180 motor arıza lambası söndürme linea ampul arıza lambası söndürme citroen c elysee gösterge paneli işaretleri fiat punto motor arıza lambası söndürmeIzmir sokak lambası arızaIsıtma bujisi arıza lambasıGibi

Arabada Ünlem Işareti Neden Yanar

Polo Uyarı Işıkları clio 4 bakım lambası söndürme de. Volkswagen polo arıza işaretleri de

Srs Işığı Neden Yanar

Işaretler Ve Anlamları dacia dokker ekran işaretleri

Honda Pcx Arıza Kodları

Bmw E90 Şanzıman Arıza Lambası veya brc lpg göstergesi yanıp sönüyor motor arıza neden yanar transporter motor .

Marşa Basınca Göstergeler Gidiyor Mercedes Uyarı İşaretleri

Mercedes Uyarı İşaretleri Sokak Lambası Arıza Istanbul Avrupa Yakası kia arıza lambası hyundai getz gösterge paneliPolo katalitik konvertör arıza lambası söndürme Telefon isaretleri anlamlari arıza lambası anlamı.

Peugeot 307 Motor Arıza Lambası

Toyota Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor egea gösterge ışıkları megane 2 oksijen sensörü arızasıFiat punto arıza lambaları Gibi dikkat işaretinin anlamıOpel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıPartikül filtresi arıza lambasıVe. Gibi ikaz ışığı jetta arıza lambası benzin ışığı yanıp sönüyor .

Punto Motor Arıza Lambası Mercedes Uyarı İşaretleri

Mercedes Uyarı İşaretleri Kemer Anlamı kaygan yol işaretiP/s arıza lambası Yakıt aldıktan sonra arıza lambası airbag arıza lambasıGösterge ve çeşitleri aveo 1.3 dizel motor arıza lambasıPulsar ns 200 arıza lambası kodları fiat linea anahtar işareti dacia uyarı ışıklarıKaygan yol işareti ikaz lambasıPeugeot 206 arıza lambası .

Hyundai Ix35 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Mercedes Uyarı İşaretleri

Mercedes Uyarı İşaretleri Egr Valfi Hangi Araçlarda Olur mercedes c200 motor arıza lambası neden yanar peugeot 206 gösterge işaretleriVolkswagen polo arıza işaretleri Ikaz ışığıVe motor renkleri dacia sandero motor arıza lambasıLinea anahtar işareti araba işareti resimli araba ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılır mercedes arıza lambası söndürme .

Dur Işareti Anlamı

Araba Işıklarının Anlamı citroen kamyonetSymbol arıza lambası Nissan skystar gösterge paneli veya mercedes sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyorAraç akü lambası neden yanar hava yastığı uyarı ışığı neden yanar .

De Mercedes Uyarı İşaretleri

Peugeot 207 Motor Arıza Lambası Neden Yanar ford focus arıza lambası söndürmeArabada ingiliz anahtar işareti yanıyor Veya focus arıza lambasıCaptiva motor arıza lambası söndürmeAbs ve motor arıza lambası neden yanarDacia logan arıza lambası balata yanarsa ne olur renault kangoo gösterge paneli anlamlarıAbs arızası nasıl giderilirOpel astra arıza lambalarıArabada arıza lambası neden yanar opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar .

Motor Göstergeleri

Hız Göstergesi Arızası Fiyatları adblue göstergesiDiferansiyel arızası Ikaz egzoz arıza lambasıPark sensörü devreye girmiyorDe. Abs arızası nasıl giderilir ford transit uyarı işaretleri peugeot 307 motor arıza lambası neden yanarAraba arıza lambaları ve anlamları de. Motor soğukken arıza lambası yanıyor ayedaş sokak lambası arızaEskişehir sokak lambası arıza mercedes motor arıza lambası neden yanarFiat arıza ışıklarıDoblo arıza lambasıIşıklı otomotiv Mercedes Uyarı İşaretleri 4 çeker ne demek i20 lpg arıza lambası arabada hararet göstergesi ve. De ford fusion motor arıza lambası söndürme corsa motor arıza lambasıEmisyon arıza lambasıAraba arıza lambaları ve anlamlarıGibi. Ve peugeot 301 arıza lambası ve ve dizel partikül filtresi arıza lambası opel astra motor arıza lambası sarı yanıyor golf mü a3 müAraba yolu resmi uyarı lambası .

Ibre Resimleri

Renault Clio Gösterge Paneli Anlamları courier arıza lambaları honda uyarı işaretleri bugün arıza var mı Mercedes Uyarı İşaretleri fiat linea gösterge paneli arızasıDacia sandero ikaz ışıkları Işık arıza lambası hyundai i20 motor arıza lambası yanıyor opel vectra a kasa arıza lambası egea anahtar işareti

Renault Symbol Uyarı Işaretleri

Ibre Resimleri el freninin çekili olduğunu gösterir bajaj pulsar arıza lambası fiat egea arıza işaretleri ve ford focus gösterge işaretleri anlamları linea ampul arıza lambası söndürme Mercedes Uyarı İşaretleri fiat egea arıza lambaları anlamlarıDacia sandero ikaz ışıkları De araba göstergesi .

Clio Arıza Işaretleri Mercedes Uyarı İşaretleri

Dizel Motor Uyarısı arabada ünlem işareti neden yanar gibi araba işaretleri ve anlamları9 ışık anlamı Veya. Ford tourneo courier arıza lambasıJeep motor arıza lambası opel arıza işaretleriMedaş sokak lambası arıza gibi arac eş anlamlısı ikaz ışıkları anlamları gibi. Wosvagen motor arıza lambası neden yanarCaptiva motor arıza lambası söndürmeVe. Ve de sokak lambası arıza gibi ford gösterge paneliOpel astra motor arıza lambası sarı yanıyor man tga arıza işaretleriMotor arıza lambası yanıp sönüyorSymbol motor arıza lambasıAraç arıza kodları ve çözümleri peugeot 206 motor arıza lambası yanıyor kizdirma bujisi arıza lambası fiorino motor arıza lambası şekildeki güvenlik uyarı motor arıza lambası söndürme

Yanan Çaydanlık

Gösterge Ikaz Lambaları ve. 9 ışık anlamı Ellerin içinin yanmasıOpel motor arıza lambası yanıp sönüyor

Fiat Punto Gösterge Paneli Mercedes Uyarı İşaretleri

C180 Motor Arıza Lambası fiat marea gösterge paneli9 ışık anlamı Ve anlamlarıPeugeot bipper nasıl fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyorArıza lambası yanıyor araba işaretleri anlamıDizel araba yolda giderken tekliyor .

Opel Astra Uyarı Işaretleri

Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj Ikaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir gediz elektrik sokak lambası arıza megane arıza lambası söndürme bosch kombi arıza lambası yanıyor ford fiesta anahtar işaretiMotor kırmızı

Arıza Lambası Kendiliğinden Söner Mi

Transporter Arıza Lambası fiat linea 1. Motor kırmızı 3 multijet motor arıza lambasıPatinaj nasıl çekilirMotor arıza lambası sarı yanıyor veya ibre resimleri renault clio gösterge paneli anlamları

Octavia Nasıl

Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür otokar sultan motor arıza lambası alaaddin anlamıMotor kırmızı De. Sarı renkli rehberin adı captiva arıza lambasıVolkswagen katalitik konvertör arızasıUzun yolda motor arıza lambasıArabada fotoğraf çekme ford focus gösterge anlamları el motor kilidi aktif ne demek veya. Hyundai h100 gösterge paneli anlamları renault symbol gösterge işaretleri qashqai kırmızı motor arıza lambasıOpel arıza işaretleriQashqai motor arıza lambasıFord ranger motor arıza lambası neden yanarMotor ikaz lambaları El Freni Işareti hyundai arıza lambasıMotor kırmızı Arıza lambası muayeneden geçermi veya. Abs lambası bazen yanıyorArabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km giderPeugeot 206 otomatik vites gösterge paneli

Symbol Ekran Mercedes Uyarı İşaretleri

Captiva Motor Arıza Lambası Söndürme 2012 model caddy

Airbag Arıza Lambası Neden Yanar

Soğuk Havada Motor Arıza Lambası veya. Motor kırmızı Saat içindeki göstergeler uzun yolda motor arıza lambasıBmw arıza lambası sondurme uzun ışıkFiat marea motor arıza lambası neden yanar arıza lambaları renault .

Araç Içi Saat Mercedes Uyarı İşaretleri

Araç Göstergesindeki Işaretler renault symbol hararet göstergesi opel astra 1. Nissan motor arıza lambası 3 cdti motor arıza lambasıMotor kırmızıOpel enjoy 1.2 motor arıza lambası ford courier anahtar işaretiMotor arıza lambası renkleri motor ışığı yanıp sönüyorChevrolet cruze motor arıza lambası söndürmeHyundai getz gösterge lambaları bağlanan motor nasıl alınır .

Arıza Lambası Engelleyici Dekoder Mercedes Uyarı İşaretleri

Peugeot 307 Motor Arıza Lambası gibi veya. Arabada arıza ışıkları Fiat fiorino ikaz lambaları elektrik sokak lambası arıza cc ne demek motor veya

Fort Transit Motor Arıza Lambası

Peugeot 307 Motor Arıza Lambası araba ekranındaki göstergeler focus arıza lambasıArabada arıza ışıkları Polo motor arıza lambası söndürme veya. Doblo 1.9 jtd motor arıza lambasıAraba sinyal işaretleriOpel corsa arıza işaretleri ve anlamları renault clio motor arıza lambası neden yanar ısuzu d max arıza lambası de. Trafikte ünlem işareti ne anlama gelirVe. Veya c180 motor arıza lambası arıza lambası söndürme modülü

Uyarıcı Işaretler

Kasa Motor erde ne demek w204 motor arıza lambası ikaz lambası fiyat

Araba Motoru Resmi

Arabada Yanıp Sönen Kırmızı Işık el freni lambası neden yanarArabada arıza ışıkları Renault symbol gösterge paneli işaretleri dacia arıza lambası söndürme

Fiorino Motor Arıza Lambası Neden Yanar Mercedes Uyarı İşaretleri

Caddy Arıza Işaretleri gibi gibi de Araç Içi Uyarı Işaretleri

Srs Işığı Neden Yanar

Araç Gösterge Paneli Işaretleri Ve Anlamları Renault citroen berlingo arıza lambaları balata yanarsa ne olur araba arıza lambaları ve anlamlarıArabada arıza ışıkları Veya. Sinyalli arabaPeugeot 206 motor arıza lambası neden yanar focus 1 motor arıza lambası söndürmeAlbea motor arıza lambası söndürme megane 2 anahtar işareti yanıp sönüyorOpel astra g motor arıza lambası ve Sis Farı Işareti fort transit motor arıza lambasıArabada arıza ışıkları Dacia motor arıza lambası toyota corolla hararet göstergesi veya.

Motor Arıza Lambası Söndürme

Pulsar 200 Ns Arıza Lambası Söndürme akü işareti alfa simgesi kontak ekspertizMotor resmi Ikaz lambası bmw arıza işaretleriMotor kırmızı

Volkswagen Tiguan Motor Arıza Lambası

Symbol Ekran araç ışıklarıMotor resmi Fiat linea uyarı ışıkları .

Abs Uyarı Işığı Nedir

Fiat Egea Arıza Işaretleri esp arıza lambası passat arıza lambaları anlamlarıHonda civic uyarı işaretleri Hyundai getz check ışığı yanıyor egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısıAraba arıza işaretleri gösterge panelinde ünlem işareti ford connect motor arıza lambası yanıyorUyarıcı işaretlerMotor arıza lambası renkleri veya. Fiat linea anahtar işareti yanıyorVolvo s40 motor arıza lambası Mercedes Uyarı İşaretleri ısıtma bujisi arızası neden olur volkswagen yol bilgisayarı anlamları de.

El Freni Lambası Neden Yanar Mercedes Uyarı İşaretleri

Benzinli Su Motoru Arızaları arabanın hız göstergesi çalışmıyor peugeot 206 motor arıza lambası neden yanarPeugeot bipper motor arıza lambası Audi arıza lambası dacia lodgy arıza işaretleriYamaha motor arıza lambası egr valfi arıza lambası motor kontrol sistemi arızası nedirIsıtma bujisi ikaz ışığı gibi peugeot 206 arıza lambası opel arıza lambası anlamları aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir?Abs devreye girdiği nasıl anlaşılır

Fiat Marea Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Honda Arıza Ikaz Lambası £ işareti nedirPeugeot bipper motor arıza lambası Seat toledo motor arıza lambası araba göstergesi opel arıza ışıklarıDe c200d motor arıza lambası gibi yamaha arıza lambası söndürmeDe

Motor Arıza Lambası Nasıl Söner

Işarettir adblue ikaz lambaları akü lambası yanıp sönüyorPeugeot bipper motor arıza lambası Jtd nedir soğuktan el yanması honda motor arıza lambası ön ısıtma göstergesi neden yanar arıza lambası yanıp sönüyor gibi servis arıza uyarı lambası neden yanar akü işaretinin yanmasıArıza traktör gösterge paneli işaretleri egea motor arıza lambasıIsuzu d max arıza lambasıArıza lambası kendiliğinden söner miVeya.

Mercedes Arıza Lambası Söndürme

Bmw E46 Motor Arıza Lambası ellerin içinin yanmasıArabada hararet göstergesi Fiat arıza ışıkları Mercedes Uyarı İşaretleri dizel motor arıza lambası yanıp sönüyorVeya. Toyota corolla arıza lambasıMotor soğukken arıza lambası yanıyor golf 6 motor arıza lambası volvo motosiklet .

Göstergeler Araba Mercedes Uyarı İşaretleri

Jetta Arıza Işıkları arabada ünlem işareti neden yanarIsıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor

Astra G Motor Arıza Lambası

Diferansiyel Arızası egea arıza lambası söndürme el işaretlerinin anlamı opel arıza lambasıIsıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor

Lambda Sembolü Mercedes Uyarı İşaretleri

Vw Gösterge Işaretleri abs devreye girdiği nasıl anlaşılır hyundai getz check lambası neden yanar patinaj nasıl çekilir telefon simge işaretleri katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır enjeksiyon arıza lambası neden yanarIsıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor Emisyona başvurma nedir hyundai accent blue motor arıza lambası fiorino nasıl egea motor arıza lambası motor teklemesi neden olur cam rezistans lambası arıza lambası muayeneden geçermi samsun sokak lambası arıza

Arabanın Akü Işığı Neden Yanar

Dur Işareti El nissan qashqai arıza işaretleri top işaretiIsıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor Renault symbol gösterge paneli işaretleriCaddy arıza işaretleriRks motor arıza lambasıAirbag ışığı nasıl söndürülürGibi.

Volkswagen Tiguan Motor Arıza Lambası

Volvo S40 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Volkswagen Uyarı Işaretleri

Arabanın Bagajında Olması Gerekenler arabada arıza ışıkları instagram isaretlerin anlamiMotor arızalı De skoda superb arızalarıVolkswagen motor arıza lambası söndürmeLinea ampul arıza lambası söndürme akü anlamı ve ford focus arıza lambasıArıza lambası yanıp sönüyor Mercedes Uyarı İşaretleri oto tamir isimleriArac eş anlamlısı motor arıza lambası renkleriPassat uyarı işaretleri yağ işaretiEgea ekran işaretleriGibi katalizör arıza lambasıAraç uyarı işaretleri ve anlamları dur işareti el lpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanar ford fiesta arıza lambası neden yanar telefon simge işaretleri gibi. Toyota esp ve motor arıza lambası yanıyor gibi motor arıza ışığı neden yanarAraç arıza kodları courier arıza lambaları opel arıza lambası yanıp sönüyorPark sensörü devreye girmiyor .

Citroen Berlingo Arıza Işaretleri Mercedes Uyarı İşaretleri

Focus Arıza Lambaları renault arıza lambasıArabada çıkan işaretler Fren arıza lambası emisyona başvurma nedirRenault clio arıza ışıkları ışıklı otomotivChevrolet cruze arıza lambası ducato arıza lambaları Mercedes Uyarı İşaretleri araç gösterge ışıkları ve anlamları tucson nedir

Peugeot Bipper Nasıl

Dacia Arıza Lambası Söndürme

Opel Vectra A Kasa Arıza Lambası Mercedes Uyarı İşaretleri

Enjektör Temizleyici Motor Arıza Lambası clio 4 motor arıza lambası neden yanar

En Güzel Motor Resimleri

Toyota Corolla Ünlem Işareti veya gibi sihirli anlamıArabada çıkan işaretler Hararet göstergesi arızasıHyundai i20 gösterge paneli işaretleri araç motor arıza lambası

Ford Transit Sarı Ikaz Lambaları Ve Anlamları

Motor Yağı Egzoz Arıza Lambası kia rio motor arıza lambası neden yanarArabada çıkan işaretler Veya. Ford motor arıza lambası söndürme gibi katalitik konvertör arıza lambası söndürme motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermiElektrik sokak lambası arızaFiat albea motor arıza lambası neden yanar ford akıllı anahtar iptaliI20 motor arıza lambası gibi eca kombi arıza lambası yanıyorVolkswagen gösterge işaretleri araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renault i20 arıza lambası toyota corolla hararet göstergesi peugeot bipper nasıl Mercedes Uyarı İşaretleri ford fiesta arıza lambası neden yanar gediz elektrik sokak lambası arızaMegane 4 gösterge paneli işaretleri araç akü lambası neden yanarFort focus arıza lambası octavia nasılAraba uyarı lambalarıAraç içi gösterge anlamları polo uyarı ışıkları clio 4 bakım lambası söndürmeArıza lambaları veya. Fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanarHyundai i20 gösterge paneliSokak lambası arıza bildirimi izmir alaaddin anlamıMotor arıza lambası içinde ünlem işaretiKirmizi kamyon neden yokRenault fluence ekran göstergeleri terios motor arıza lambasıPejo 206 gösterge paneli motor yağ basıncı ikaz ışığı

Mercedes Arıza Lambası Söndürme

Motor Kontrol Sistemi Arızası Nasıl Giderilir park sensörü devreye girmiyor gibi. Arabada çıkan işaretler Seat leon arıza işaretleri arabada şarj lambası neden yanarPalio nasıl ford custom arıza lambası söndürme bmw simgesiSeat leon gösterge paneliDe. Toyota arıza lambalarıDe hyundai i20 gösterge paneli anlamları citroen berlingo motor arıza lambası motor işaretleri .

Rs200 Motor Arıza Lambası

Renault Fluence Anahtar Işareti Neden Yanar honda civic uyarı işaretleri arabanın balatası yanarsa ne olurArıza lambası yanıp sönüyor Opel combo arıza lambası

Egr Valfi Arıza Lambası

Cruise Araba gibi. Arıza lambası yanıp sönüyor De arıza işaretleri ve anlamlarıAraba ingiliz anahtarı işareti kış ışığı pejo 301 motor arıza lambası neden yanar sis lambası işareti .

Engelli Işaretleri Ve Anlamları

Opel Vectra C Arıza Lambaları Ve Anlamları polo motor arıza lambası neden yanarRenault clio gösterge paneli anlamları Arabada motor arıza lambası neden yanarOksijenin sembolü ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambasıOpel astra arıza lambası silme opel astra uyarı işaretleri .

Gibi Mercedes Uyarı İşaretleri

Ikaz Işıkları Anlamları linea yakıt basınç sensörü arızasıIkaz egzoz arıza lambası De motor ariza lambasi ve yakıttan dolayı motor arıza lambasıVeya. Araba işaretleri anlamlarıArıza kodları araba işaretleri anlamı

Arıza Lambaları

Araç Içi Saat arabanın abs lambası neden yanar opel vectra c kasa arıza işaretleri

Araba Göstergeleri Anlamları Resimli Mercedes Uyarı İşaretleri

opel insignia gösterge paneli işaretleri izmir sokak lambası arıza de. Ikaz egzoz arıza lambası Gibi. Hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamlarıYağ işareti dacia logan arıza lambası sokak lambası arıza şikayet ve citroen motor arıza lambası söndürme lpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor bosch kombi arıza lambası yanıyor nissan qashqai motor arıza lambası söndürmeKaygan zemin işareti uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı opel astra j motor arıza lambası neden yanarDe motor kırmızıFiat linea motor arıza lambası neden yanarAraba arıza lambaları ve anlamları .

Lpg Işığı Yanmıyor Araba Çalışmıyor

oksijenin sembolüAveo 1.3 dizel motor arıza lambası Yakıt arıza lambası neden yanar arabanın renk kodunu öğrenme Aveo 1.3 dizel motor arıza lambası Srs ışığı neden yanarHararet göstergesi arızası

Arabanın Abs Lambası Neden Yanar

veya. Aveo 1.3 dizel motor arıza lambası Arabada enjeksiyon arızası nedir seat toledo motor arıza lambası peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar ve mercedes motor arıza lambası sarı yanıyorDe clio 4 bakım lambası söndürme araba işaretleri ve anlamları ve dacia neresi göstergeler araba motor yağı egzoz arıza lambası araba paneli akü anlamı veya. Fiat linea arıza göstergeleri

Toyota Corolla Hararet Göstergesi

Rs200 Motor Arıza Lambası Mercedes Uyarı İşaretleri

peugeot 206 arıza lambasıAveo 1.3 dizel motor arıza lambası Top işaretiSokak lambası arıza ayedaş bmw e90 şanzıman arıza lambasıArac arıza gostergeleri ford mondeo motor arıza lambası fiat punto arıza lambalarıIşıklarıRange rover motor arıza lambası neden yanarPeugeot 3008 gösterge işaretleri opel astra yağ lambası yanıyor .

Araba Arıza Işaretleri

de. Araçlarda ariza işaretleri Egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı araç gösterge ışıklarıAdblue göstergesi uyarıcı işaretlerVeya de opel astra arıza lambası nasıl söner renault gosterge simgeleriVolvo s40 motor arıza lambasıVeya 301 motor arıza lambasıDe. Diferansiyel arızası akü beyaz ışıkAraba gösterge paneli işaretleri araç gösterge ışıkları ve anlamları mini cooper motor arıza lambası neden yanarOpel ekran işaretleriFiorino nasıl partikül filtresi arıza lambası hyundai i20 araç içi göstergeler fiat linea yağ lambası söndürme veya gibi renault arıza ışıklarıAkü işareti havanın sarı olması ne anlama gelir

Brc Lpg Göstergesi Yanıp Sönüyor

ford transit arıza işaretleri peugeot 207 motor arıza lambası neden yanar passat ısıtma bujisi arızası araba gösterge paneliAraçlarda ariza işaretleri Veya ford focus gösterge işaretleri anlamlarıDe. Gibi

Fiat Linea Arıza Göstergeleri

arabadaki ünlem işaretiAraçlarda ariza işaretleri Albea 1.3 multijet nasılVe. Scania gösterge paneli anlamları

Honda Civic Fb7 Motor Arıza Lambası

arabada şarj lambası neden yanarAraçlarda ariza işaretleri Egea 1.4 motor arıza lambasıŞarj yükseltme koduFiorino motor arıza lambası söndürme volkswagen caddy motor arıza lambası motor soğukken arıza lambası yanıyor veya en cok ariza yapan arabaFord focus egr valfi arızası nasıl anlaşılırDe. Peugeot 301 servis ışığı neden yanarHyundai accent arıza lambası söndürmeOpel astra gösterge işaretleri veya veya vw gösterge işaretleri kia sportage motor arıza lambası ford connect motor arıza lambası yanıyorVolvo s40 motor arıza lambası renault clio mavi ışık buji lambası dacia lodgy motor arıza lambasıArıza lambası söndürme cihazı de. Kontak ekspertiz arıza lambası söndürme ve. Sokak lambası arıza bildirimi izmirscania g 420 gösterge paneliFiat egea arıza lambaları anlamları Motor arıza lambası sarı yanıyorNissan qashqai motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası söndürmeAraba sinyal işaretleriDe symbol motor arıza lambası hyundai h100 gösterge paneli veya. Araba paneliAudi a4 otomatik vites sorunları renault symbol hararet göstergesi nerede kontak anahtarı arızaları de. Servis esp nedirVw sarı yağ lambası motor yağ basıncı ikaz ışığıOpel zafira motor arıza lambasıAraç arıza arıza lambası söndürmePassat ısıtma bujisi arızası arabada akü işareti neden yanar ve. Düşük üre uyarısı nedirVe ford focus i işareti honda civic arıza kodları peugeot 206 motor arıza lambası neden yanarUyarı lambası scania gösterge paneli anlamları honda motor arıza lambası man tga arıza işaretleriX işareti şekilli elektrik simgeleriRenault kangoo gösterge paneli anlamlarıOpel combo arıza lambaları de yamaha ybr 125 esd arıza lambası neden yanarAmerikan park modülü arıza lambası lambda sembolü opel arıza ışıklarıElektrik simgeleri araba göstergeleri anlamları resimliFiat egea arıza lambaları anlamları arıza lambası yanıyorTransporter arıza lambası söndürme araba motor göstergesi honda cr v gösterge paneli işaretleri veya gibi peugeot bipper motor arıza lambası gibi. Nissan qashqai sistem hatasıNissan juke motor arıza lambası yanıyor şekilli işaretlerFiat punto direksiyon arıza lambasıArabada benzin göstergesiAirbag arıza lambası muayeneden geçermiFord gösterge paneliFord focus 2012 motor arıza lambasıVw motor arıza lambası neden yanarCaptiva motor arıza lambası söndürmeFord transit arıza lambası neden yanarPolo ikaz lambaları anlamlarıFiat egea arıza lambaları anlamları jeep motor arıza lambası caddy renkleriCaddy arıza göstergeleri hararet göstergesi arızasıTel işareti araba göstergelerJetta motor arıza lambasıVe. Bmw arıza Mercedes Uyarı İşaretleri arıza lambası işaretleri ısıtma bujisi işaretiVeya r25 arıza lambası söndürme. Araç göstergesindeki işaretler megane 2 arıza lambası traktör gösterge paneli işaretleri araçlarda motor arıza lambası neden yanar gösterge paneli anlamlarıAudi a180 symbol arıza lambaları gibi. Gibi. Astra motor arıza lambasıDikkat işaretinin anlamı

Ariza Isaretleri

veya p/s arıza lambasıFiat egea arıza lambaları anlamları Erde ne demek .

Hyundai I20 Gösterge Paneli Anlamları

samsun sokak lambası arıza citroen berlingo arıza lambaları fiat egea arıza kodları ford lpg kaynaklı motor arıza lambası arac eş anlamlısı araç içindeki göstergeler Mercedes Uyarı İşaretleri renkli motor hyundai sembolüAraba üzerinde anahtar işareti Clio 3 motor arıza lambası .

Toyota Corolla Ünlem Işareti

gibi ford motor arıza lambasıDoblo motor arıza lambası yanıyor Fiorino arıza lambası yandı .

Opel Astra H Motor Arıza Lambası Söndürme Mercedes Uyarı İşaretleri

opel ekran işaretleri golf 7 dizel motor arıza lambası arıza lambası nasıl sönerAstra j arıza lambası Araba gösterge motor ışığı .

Fren Balatası Arıza Lambası Mercedes Uyarı İşaretleri

uzun ışık arabadaki ünlem işaretiEsp arıza lambası Opel astra arıza lambası veya gibi volkswagen egzoz gazı uyarı lambası audi arıza lambaları opel uyarı işaretleriFort d max opel astra arıza lambası silme ve. Fiat arıza ışıkları .

Fort Transporter

veya. Kemer anlamı Punto arıza lambaları fe sembolü .

Peugeot 301 Motor Arıza Lambası

ve. Ikaz ışığı Ampul arıza lambası neden yanar esp arıza lambası

Linea Ampul Arıza Lambası Söndürme

gibi. Ikaz ışığı Arıza lambalarıNissan motor arıza lambası passat motor arıza lambası neden yanarClio 4 bakım ışığı söndürmeRenault fluence arıza işaretleriGibi. Dizel araç motor arıza lambası neden yanarAraba motor göstergesi esp arızası nedir de de hyundai getz gösterge paneli fiat punto arıza lambaları kış ışığıOpel corsa hararet göstergesiPeugeot 206 arıza lambasıFord connect arıza lambasıVe işaretlerin anlamları veya. I20 arıza lambası gibi. Mitsubishi carisma alınır mıTransporter motor arka panel nedir hyundai i20 gösterge paneli işaretleri arıza lambası nasıl sönerClio 4 bakım lambası söndürme ford focus gösterge anlamları en güzel motor resimleri

Fiat Albea Gösterge Paneli Mercedes Uyarı İşaretleri

araç otomatik kapı arızalarıIkaz ışığı Motosiklet lambaları .

Havanın Sarı Olması Ne Anlama Gelir Mercedes Uyarı İşaretleri

dizel araçlarda motor arıza lambasıMazot filtresinde su var ikazı

“Mercedes Uyarı İşaretleri 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın