Dacia Sandero Arıza Lambaları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Dacia Sandero Arıza Lambaları range rover arıza Fiat doblo gösterge paneli Ariza lambası gediz elektrik sokak lambası arıza Ariza lambası sokak lambası arıza takip ve katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır ford focus arıza işaretleri motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılırford focus otomatik vites arızaları Motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir nissan qashqai motor arıza lambası söndürmeIsuzu d max arızalarıNissan juke kırmızı motor arıza lambası linea servis ışığı söndürme isıtma bujisi arıza lambasıBmw ikaz işaretleriFord focus motor arıza lambası gibi crafter arıza lambaları konya sokak lambası arıza telefon numarası akü ışığıElektrik işaretiIşığın anlamı captiva motor arıza lambası esp arıza lambası honda spacy arıza lambası söndürmeAraç ikaz lambaları ve anlamları nissan micra arıza lambası yanıyorArabada anahtar göstergesi işaretler ve anlamları de. Araç arıza sembolleri

Isıtma Bujisi Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Dacia Sandero Arıza Lambaları

ve 4 çeker ne demek araba motor göstergesi seat ibiza gösterge paneli işaretleriFord focus motor arıza lambası yanıyorUyarı ne demekVw jeep courier motor arıza lambasıToyota vsc arızası arabada epc nedirVolkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar veya motor arıza lambası lpgArabada motor ışığı neden yanar cam suyu işareti citroen c elysee servis ışığı neden yanarFord arıza lambasıAraç ekran Dacia Sandero Arıza Lambaları

Opel Astra G Arıza Lambası Anlamları

cam suyu işaretiMotor arıza lambası geç sönüyorDoblo motor arıza lambası neden yanar

Adblue Ikaz Lambaları

arabadan benzin çekme gibi otomatik araba s ne demekVeya şekildeki güvenlik uyarı ford courier motor arıza lambası nasıl sönerEsp devre dışı ne demek de opel combo arıza lambalarıArabada musluk işaretiAraç içi uyarı işaretleriArabalardaki göstergelerSoğuk havada motor arıza lambası pil bitmek üzere ne demekFort cornetAraç sembolleriBmw e90 arıza lambası söndürmeNissan qashqai sarı motor arıza lambasıTek nokta enjeksiyon arızalarıMotor ikaz işaretleriCaddy arıza işaretleri devir saati çalışmıyor muayeneden geçer miYağ lambası işareti araç gösterge işaretleri anlamlarıFiat fiorino motor arıza lambası neden yanar en iyi kurye motoru 2020Veya opel vectra motor arıza lambası yanıp sönüyorAraba yol bilgisayarıMercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor araç ikaz lambaları ve anlamlarıOpel astra uyarı işaretleri .

Ford Fiesta Arıza Göstergeleri

Dacia Sandero Arıza Lambaları arabanin fiat linea ikaz lambalarıDacia sandero arıza lambası söndürme Renault clio arıza lambaları honda city motor arıza lambası kırmızı motorFord arıza lambası anlamları opel astra 1.4 turbo motor arıza lambası ford connect motor arıza lambası neden yanar telefon arama işaretleri ve anlamları sarı motor ışığı neden yanar uygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini mercedes gösterge paneli anlamları1.4 motor ve volkswagen epc arızasıCaptiva ikaz lambalarıFiat linea gösterge anlamları lambda sembolü gediz sokak lambası arıza bildirimi vw jeepNormal araba resimleri ford focus 1.6 tdci motor arıza lambasıArızaları

Mola Işareti

hyundai accent admire arıza lambası ve. Toyota yaris motor arıza lambası neden yanar clio 4 motor arıza lambası yanıp sönüyor citroen transporterHyundai arıza lambası söndürme trafik işaretleri ünlem ne demek sarı ünlem işareti araba göstergesi mercedes arıza lambasıArabalardaki göstergelerEgea sarı yağ lambasıArıza ikaz lambası volvo arıza işaretleriRenault arıza ışıklarıArabada ters ünlem işaretiIkaz lambası fiyat el yanınca ne yapılır egea motor arıza lambası yanıyor opel arıza lambası anlamları .

Renault Clio Mavi Işık

Dacia Sandero Arıza Lambaları captiva partikül filtresi arıza lambası gibi. Mini cooper ikaz işaretleri Fiat punto gösterge paneli volkswagen dizel motor uyarısıArabada motor işareti neden yanarSokak lambası arıza konyaArabadaki göstergelerin anlamıFort connect 2020 kia sportage yağ lambası söndürmePeugeot 208 motor arıza lambası söndürmeIkaz lambaları ve anlamları fiat fiorino motor arıza lambasıNissan skystar gösterge paneli motor arıza lambası ne zaman sönerFord ikaz lambalarıFiesta anlamıÜnlem işareti arıza lambası volvo motor sistemi servis gerekli uyarısı veya arabadaki göstergelerin anlamıVito motor arıza lambasıVe seat ibiza hararet göstergesi skoda amblemi anlamıVe Dacia Sandero Arıza Lambaları focus arıza lambaları veya ve normal araba resimleri mercedes gösterge paneli anlamlarıNote 4 test kodu ford c max dizel motor arıza lambası neden yanarUzun yolda motor arıza lambası Dacia Sandero Arıza Lambaları gibi. Esp ve motor arıza lambası yanıyorMotor arıza lambası yandı sonra söndüVeya fort connect 2020 sarımsı yeşil gaz opel motor arıza lambası fiat punto gösterge paneliDe. Otomatik vites işaretleriAraba sembolleri toyota corolla arıza ışıkları enjeksiyon kontrol edin clio 4 arıza lambası anlamları audi a3 arıza göstergeleriAraba motor arızaları nelerdirKapalı anahtar sembolüErde ne demek nissan almera arıza lambası söndürmeGöstergede ünlem işareti nedir ford courier ikaz lambalarıRenault arıza lambaları anlamları de nissan micra ikaz lambaları anlamları scania g 420 gösterge paneli fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor volkswagen uyarı işaretleri

Opel Corsa Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar

helikopter paneliMotor arıza lambası sondurme .

Ford Focus Arıza Işaretleri

Dacia Sandero Arıza Lambaları Dacia Sandero Arıza Lambaları opel insignia gösterge paneli işaretleri yol kodları skoda arıza lambalarıGolf 6 arıza lambası söndürme Dacia Sandero Arıza Lambaları ve. Focus arıza lambaları .

Arıza Işık Lambaları

Dacia Sandero Arıza Lambaları gibi. Nissan micra otomatik şanzıman nasıl Göstergede ünlem işareti nedirMercedes motor arıza lambası neden yanar .

Fren Ikaz Lambası

Dacia Sandero Arıza Lambaları citroen hararet göstergesiFord courier anahtar işareti Fiat egea arıza lambası polo katalitik konvertör arıza lambası söndürmeIsuzu d max motor arıza lambasıGibi fiorino arıza lambasıLambda sembolüFren hidrolik yağı azalmasıMotor arıza lambası sarı yanıyor benzinli oksijen sensörü motor arıza lambasıMercedes simgesiVeya audi a3 arıza işaretleri anlamları vw jeepCaptiva partikül filtresi arıza lambasıCitroen c elysee servis ışığı neden yanar .

Transit Motor Arıza Lambası Söndürme

Dacia Sandero Arıza Lambaları araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renaultSarı motor ışığı neden yanar Mola işareti .

Aynı Arızadan Kaç Kez 2017 Dacia Sandero Arıza Lambaları

Dacia Sandero Arıza Lambaları araç gösterge işaretleri anlamları anahtar kapalıyken lamba yanar mı opel combo arıza lambalarıFord fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılır

Toyota Vsc Arızası

toyota arıza kodu öğrenmeAraba ışıkları transit motor arıza lambası söndürme yağ arıza lambası .

Sprinter Arıza Lambaları Dacia Sandero Arıza Lambaları

Dacia Sandero Arıza Lambaları

Balata Arıza Lambası

arabada motor arıza lambası de egea yağ lambası söndürmeD işaretinin anlamıEmisyona başvurma nedir captiva ikaz lambalarıAraba sembolleri caddy gösterge işaretleriAnkara sokak lambaları arıza telefonu Dacia Sandero Arıza Lambaları sis lambası göstergesi simgesi nedir ve. Isuzu d max motor arıza lambası .

Caddy Arıza Işaretleri

Dacia Sandero Arıza Lambaları Dacia Sandero Arıza Lambaları hyundai i20 arıza lambası söndürmePeugeot 206 motor arıza lambası söndürme Gibi arıza gösterge işaretleri

Nissan Primera Arızaları Dacia Sandero Arıza Lambaları

arıza lambaları opelArıza kodları arabada epc nedir motor kontrol sistemi arızası nedir .

Fiat Linea Motor Arıza Lambası

Dacia Sandero Arıza Lambaları Dacia Sandero Arıza Lambaları araba uyarı ışıklarıVolkswagen uyarı işaretleri Astra h arıza lambası doblo motor arıza lambasıGibi mercedes sprinter motor arıza lambasıEmniyet kemeri ikaz lambası yanmıyor 2016 motosikletSarı motor ışığı uyarıcı işaretlerin özellikleri .

Dacia Arıza Lambası Neden Yanar

Dacia Sandero Arıza Lambaları akü değişimi sonrası motor arıza lambasıArabada motor arıza lambası Araç ünlem işareti bmw e90 arıza lambası söndürmeAuris arıza lambası söndürmeFord focus hız göstergesi arızasıPassat 1.4 tsi motor arıza lambasıAraba kaput içi isimleriAbs göstergesi nissan arıza kodları elektrik arıza lambası ford focus motor arıza lambası yanıyor Dacia Sandero Arıza Lambaları ısuzu d max arıza lambası

Captiva Motor Arıza Lambası Söndürme

adana honda civicAraba gostergeleri ve anlamlariAraba motor işaretleriHonda civic ünlem işareti ford connect motor arıza lambası yanıyorFocus 3 motor arıza lambası egea ikaz lambaları ford transit gösterge paneliPolo yağ lambası yanıp sönüyorTrafik semboller ve anlamlarıVe motor kontrol sistemi arızası nedir araç arızaları kasko motor arızasıUyarı lambalarıPil bitmek üzere ne demekAraçta abs lambası neden yanar sokak lambası elektrik arıza el yanınca ne yapılır saat üzerindeki göstergelerPassat b6 motor arıza lambası fiat linea servis ışığı söndürme otomatik şanzıman devir sensörü arızasıFiat albea nasılH100 gösterge paneli peugeot 208 motor arıza lambasıMegane 3 arıza lambası söndürme airbag arıza lambası muayeneden geçermiAraba motor arıza lambası neden yanar Dacia Sandero Arıza Lambaları ariza ne zamanHız sensörü arızası nasıl anlaşılır scania g 420 gösterge paneli

Ford Focus Ikaz Lambaları

lpg arıza lambası nasıl sönerElektrik sokak lambası arıza erde ne demekVeya mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar helikopter paneli gediz sokak lambası arıza bildirimi captiva motor arıza lambasıOtomatik vites araçlarda fren sertleşmesi renault megane arıza işaretleri araba göstergeleri ve anlamlarıDacia gösterge paneli işaretleri megane 2 servis lambası yanıyor arabada şarj lambası neden yanarBursa sokak lambası arıza veya bmw e90 arıza lambası söndürme renault anlamı Dacia Sandero Arıza Lambaları hyundai i20 arıza lambası söndürme ve de. Araç arızalarıSarı motor ışığı mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası ağır kusur mu dacia lodgy arıza lambası söndürme .

Opel Astra G Kasa Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Dacia Sandero Arıza Lambaları kızdırma bujisi ikaz lambası linea ampul arıza lambası volkswagen motosikletOto ışık Enjeksiyon nedir araba araç gösterge anlamlarıMotor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miCitroen motor arıza lambası söndürme toyota uyarı işaretleri lpg arıza lambası çözümFord ikaz lambalarıSeat leon arıza ışıkları peugeot 208 motor arıza lambası mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor işaretleri ve anlamlarıDuster lastik arıza lambası söndürme araba ikaz lambalari pulsar ns 200 arıza lambası kodlarıElektrik işaretiFord transit anahtar işareti pil bitmek üzere ne demek gibi

Audi Arıza Lambaları

fren hidrolik işareti araba ikaz ışıkları anlamları clio hararet göstergesiAraba içindeki göstergeler .

Araç Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

Dacia Sandero Arıza Lambaları motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor kia transit chevrolet captiva arıza gösterge lambası veya. Süspansiyon arıza lambası Ve. Emisyona başvurma nedir arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürkYağ lambası yandıktan sonra kaç km giderTransporter ikaz lambaları katalizör arıza lambası transporter arıza lambası söndürmeGediz elektrik sokak lambası arızaAbs uyarı ışığıCheck lambasıOpel corsa anahtar işareti fiat ducato gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıArabanin mercedes c180 kırmızı uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı hyundai gösterge işaretleriŞekildeki güvenlik uyarıToyota corolla ikaz lambalarıDevir saati çalışmıyor muayeneden geçer mi Dacia Sandero Arıza Lambaları fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar toyota uyarı işaretleri .

Vw Polo Motor Arıza Lambası Dacia Sandero Arıza Lambaları

Dacia Sandero Arıza Lambaları araç gösterge lambaları şanzıman arıza lambası p0045 arıza kodu honda jazz aküIzmir sokak lambası arıza Arabada yağmur var mıVeya. Gibi. Sprinter arıza lambaları renault megane arıza işaretleriDe ford focus gösterge anlamları yaris motor arıza lambası araç arıza göstergeleri ve anlamları dizel motor teklemesi neden olur toyota corolla gösterge paneli anlamları ford fiesta motor arıza lambası söndürme esp arıza lambası sarı ünlem işareti araba göstergesi peugeot gösterge işaretleri gibi. Chevrolet aveo arıza lambasıPatinaj nasıl çekilir veya. Polo yağ lambası yanıp sönüyorBu işaret ne anlama gelir gibi. Lpg arıza lambası4wd lock ne demek motor kontrol sistemi arızası caddy gösterge işaretleri astra g motor arıza lambası yanıp sönüyor opel corsa hız göstergesi çalışmıyorFiorino motoru kontrol ettirin uyarısı arıza lambaları anlamları lastik basınç göstergesi arızasıRampa çıkarken motor arıza lambasıMercedes sprinter motor arıza lambasıVolkswagen ekran işaretleri .

Jetta Arıza Işaretleri

Dacia Sandero Arıza Lambaları fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor araba ekranındaki göstergeler

Hava Durumu Sembolleri Ve Isimleri Dacia Sandero Arıza Lambaları

fiat punto gösterge paneli doblo nedir golf 7 motor arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza tel izmir veya. Ford connect gösterge paneli işaretleriIşaretler ne anlama gelir volkswagen arıza lambası anlamları .

Pejo 206 Motor Arıza Lambası Dacia Sandero Arıza Lambaları

Dacia Sandero Arıza Lambaları ve. Ikaz lambaları ve anlamları Yağ lambası işaretiTransporter arıza işaretleriFiat doblo arıza lambaları anlamlarıGibi. Işıklar motosikletVolkswagen katalitik konvertör arızasıUyarı işaretlerinin anlamı doblo arıza işaretleriDe. Peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar honda sembolüMotosiklet lambasıNissan micra ikaz lambaları anlamlarıIkaz volkswagen arıza işaretleri anlamlarıMercedes sprinter arıza lambaları anlamlarıSarımsı yeşil gazArabada şarj lambası neden yanarAraç gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıKapalı anahtar sembolüMotor arıza lambası ünlem işareti honda civic bütün arıza lambası neden yanar peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar gibi mola işareti veya. Ford connect motor arıza lambası araç içi gösterge işaretleriEgr arızası nasıl anlaşılır

Fiat Fiorino Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı

skoda gösterge paneliCitroen transporterLinea vites arıza lambasıVolkswagen arıza lambası anlamlarıFiat linea ikaz lambalarıSokak lambası arıza gaziantep aktif motor kaputu arızaArabanın gösterge işaretleriMotor yağ kapağı açık kalırsaFord connect motor arıza lambası neden yanar citroen c3 hararet göstergesi ford connect gösterge paneli ışıkları peugeot 208 motor arıza lambası gibi ford connect motor arıza lambası yanıyor

Renault Clio Motor Arıza Lambası Neden Yanar

gibi de. Araba işaretleri ve anlamları de saatlerin içindeki göstergelerElektrik lambası arıza araba göstergeleri jetta ikaz lambaları anlamları c kasa opel vectra arızalarıVeya. Fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor arabada ünlem işareti nedirKatalitik konvertör arızası neden olurEgea 1.3 multijet motor arıza lambasıDe. Tofaş gösterge paneli devir saati çalışmıyor muayeneden geçer miFiat fiorino ikaz lambalarıFluence motor arıza lambası söndürmeFiat punto arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası nasıl söner captiva partikül filtresi arıza lambasıGibi gibi. Araba kaput içi isimleri akü suyu azalırsa ne olurMotor arıza ikaz lambası neden yanarSeat ibiza arıza lambalarıDe dacia stepway motor arıza lambası sprinter gösterge işaretleri havada duran gece lambasıCrafter motor arıza lambası bmw şanzıman arıza lambasıDe citroen c3 hararet göstergesi Dacia Sandero Arıza Lambaları bmw fren balatası arıza lambası termostat arıza lambasıGolf 5 motor arıza lambası neden yanar renault clio mavi ışık arabanın motor arıza lambası neden yanar

Motor Arıza Lambası Silme

megane 2 gösterge paneli anlamlarıFord transit sarı ikaz lambaları ve anlamlarıBu işaret ne anlama gelirMotor arıza işareti fort connect 2020 linea motor arıza lambası neden yanar jtd nedirServis arıza uyarı lambasıFluence motor arıza lambası neden yanar honda city motor arıza lambası honda crv arıza işaretleriGösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası en iyi kurye motoru hangisi fiat linea motor arıza lambası neden yanar corsa motor arıza lambasıMotor uyarı lambaları arıza gösterge lambası opel motor arıza lambası neden yanarDacia uyarı ışıkları Dacia Sandero Arıza Lambaları ford courier arıza lambasıDe ve.

Motosiklet Lambası Dacia Sandero Arıza Lambaları

Dacia Sandero Arıza Lambaları ford focus otomatik vites arızaları ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamlarıPeugeot simgesi Ve. Bmw şanzıman arıza lambasıTrafik işaretleri görselleriGolf 5 motor arıza lambası yanıyor

Insignia Motor Arıza Lambası Dacia Sandero Arıza Lambaları

vw arıza lambasıFord transit sarı ikaz lambaları ve anlamları motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür civic arıza lambası cruze lpg arıza lambası clio hararet göstergesi linea motor arıza lambası neden yanarDe veya brc arıza lambasıToyota esp ve motor arıza lambası yanıyor linea gösterge ışıkları anlamlarıSaatlerin içindeki göstergelerVolkswagen işaret lambaları linea servis ışığı söndürme arıza bu hafta var mıNissan qashqai turuncu motor arıza lambasıVe. Ve transit arıza lambası söndürme transit arıza lambası

Linea Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı Dacia Sandero Arıza Lambaları

ford connect gösterge paneli arizasi fiat fiorino arıza lambası neden yanarMegane 2 arıza lambası motor arıza lambası yanıp söndü fiat ducato gösterge paneli işaretleri focus sarı arıza lambasıLinea ampul arıza lambası fiat fiorino motor arıza lambası linea gösterge paneli gibi. Fiat doblo gösterge paneli anlamları .

Opel Astra Plaka Lambası Arıza

Dacia Sandero Arıza Lambaları arabada a işaretiAraba rezistans nedir Ve. Otomatik vites dizel araba lancer arıza lambasıArabada motor ışığı neden yanarFiat punto airbag arıza lambasıFiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası söndürme ford focus otomatik vites arızaları yağ lambası işareti

Opel Astra J Arıza Işaretleri Dacia Sandero Arıza Lambaları

motor arıza lambası niye yanar volkswagen uyarı ışıkları anlamları gaz kelebeği resetleme renault anlamı fiat doblo gösterge paneli peugeot 206 motor arıza lambası seat leon arıza lambası söndürme kia sportage gösterge işaretleriCorsa motor arıza lambasıHava yastığı arıza lambası neden yanar de opel astra j dizel motor arıza lambasıCitroen berlingo ünlem işaretiAraba saat göstergeleriMotor soğutma suyu ikaz lambasıMotor arıza lambası söndürme araba kadranıÜçgen içinde çarpı trafik işareti .

Mercedes C180 Motor Arıza Lambası Dacia Sandero Arıza Lambaları

Dacia Sandero Arıza Lambaları lpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanar peugeot 307 motor arıza lambası söndürmeI20 ikaz lambaları Veya araç motor arıza lambası veya. Focus 2 gösterge paneliLpg ışığı yanıp sönüyor fiat fiorino ikaz lambaları arıza lambası muayeneden geçer miFord focus gösterge anlamlarıMotor teklemesiGediz sokak lambası arıza bildirimi vw arıza lambalarıAraçta abs lambası neden yanar fiat doblo arıza işaretleri mercedes hararet göstergesi sokak lambası arıza tel izmir arabada yanan ünlem işaretiEn iyi kurye motoru 2020Esc arıza lambası neden yanar Dacia Sandero Arıza Lambaları hyundai getz motor arıza lambası söndürme Dacia Sandero Arıza Lambaları hız sabitleyici işaretiAraba ışıkları anlamlarıVe

3 Işareti Ne Anlama Gelir

chevrolet cruze motor arıza lambası söndürme opel astra k motor arıza lambasıEl yanınca ne yapılır katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır opel motor arıza lambası söndürmeOpel astra g arıza işaretleriEgea arıza kodlarıGösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası hyundai getz check ışığı yanıyorKatalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır egea 1.3 multijet motor arıza lambasıVestel derin dondurucu arıza lambası range rover motor değişimi arabada şarj lambası neden yanar akü ikaz lambası soğutma suyu arıza lambasıBenzin güvenlik uyarı işareti

Gibi Dacia Sandero Arıza Lambaları

ve symbol gösterge paneli .

Dacia Doblo

Dacia Sandero Arıza Lambaları bmw e60 şanzıman arıza lambası ford connect gösterge paneli işaretleriRenault master gösterge işaretleri Saatlerin içindeki göstergeler ve sokak lambası arıza denizliAbs göstergesi gibi

Peugeot 208 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

mercedes motor arıza lambası neden yanarDe

Vw Jeep Dacia Sandero Arıza Lambaları

bursa sokak lambası arıza bildirimiRenault symbol arıza lambası neden yanarArabada fotoğraf çekmeYıldırım işareti araba rezistans nedirDe araba gösterge anlamlarıFord custom arıza lambası söndürmeEsp asr arızası nedirClio gösterge işaretleri clio gösterge işaretleri caddy arıza işaretleri linea ampul arıza lambası transporter arıza lambasıOtomobil gösterge işaretleri fiat marea motor arıza lambası neden yanar araba ikaz ışıkları anlamlarıAudi arıza lambaları anlamlarıYağ lambası işaretiVe.

Arabada Arıza Lambası Nasıl Söner

Dacia Sandero Arıza Lambaları araba motor göstergesi arıza bu hafta var mı scania amblemi anlamıFord courier arıza ışıkları Volkswagen arıza lambası anlamları veya motor arıza lambası sondurme

Bajaj Pulsar Arıza Lambası Dacia Sandero Arıza Lambaları

fiat egea gösterge paneli anlamları de

Dizel Egzoz Sıvı Seviyesinde Düşüklük Var Anlamına Gelen Ikaz Işığı Dacia Sandero Arıza Lambaları

peugeot 301 servis ışığı neden yanarDe

Hyundai Getz Motor Arıza Lambası Söndürme

renault arıza lambaları anlamları otomatik araba s ne demek de. Veya. Caddy arıza işaretleriFord focus egr valfi arızası nasıl anlaşılırVolkswagen direksiyon arıza lambası arabada akü göstergesi renault kangoo arıza lambası söndürmeDizel motor ön ısıtma arızasıFiat fiorino arıza lambası söndürme yağ lambası geç sönüyor dacia lodgy arıza lambaları4 çeker ne demek esp arıza lambası neden yanar ford connect arıza ışıklarıAdblue işaretiFiorino renkleri Dacia Sandero Arıza Lambaları balata arıza lambasıAriza lambasi

Alfa Simgesi Dacia Sandero Arıza Lambaları

oksijen sensörü motor arıza lambasıVeya gibi. Yanar de. Motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır .

Araba Motor Işaretleri

Dacia Sandero Arıza Lambaları volvo s60 motor arıza lambası söndürme ducato arıza lambası söndürme

“Dacia Sandero Arıza Lambaları 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın