Hyundai Arıza İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Hyundai Arıza İşaretleri rakun isimleri Ve. p0120 arıza kodu Ariza lambası Araba işaretleri anlamları Ariza lambası araç arıza lambaları anlamları

Araçlarda Gösterge Paneli Işaretleri Hyundai Arıza İşaretleri

Sis Işareti veya ısıtma arıza lambası audi a3 arıza lambalarıHyundai arıza lambası egzoz arızaları de. Motor amblemleri motosiklet neden tekleme yaparGibi opel combo arıza lambası citroen c elysee motor arıza lambasıMotor arıza lambası içinde ünlem işareti volvo s40 motor arıza lambası söndürme gizli buzlanma işareti samsun sokak lambası arızaDe ve

Mercedes Ikaz Lambaları Anlamları Hyundai Arıza İşaretleri

Focus Arıza Lambaları fiat doblo arıza ışıkları renault clio gösterge paneli anlamlarıCitroen c4 motor arıza lambası söndürmeVe. Partikül filtresi arıza lambasıYaris motor 9 ışık nedir .

 

Arabada Ünlem Işareti Neden Yanar

Nissan Micra Arıza Lambası Söndürme araç ön panel göstergeleri benzin güvenlik uyarı işaretiArıza lambası işareti Pcx arıza lambası neden yanar .

 

Hyundai Motor Arıza Lambası Hyundai Arıza İşaretleri

Ford Focus Gösterge Paneli Arızası ford motor arıza lambası fiat fiorino arıza lambası

Opel Combo Arıza Lambaları Ve Anlamları

Üçgen Içinde Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir mokka nedirDacia arıza ışıkları Arabada yanan işaretler yağ göstergesi işareti hyundai accent era motor arıza lambası ford custom arıza lambalarıStop ve akü ışığı yanıyorPeugeot 301 motor arıza lambası söndürme araç ikaz lambası mercedes arıza lambaları Lpg Li Araçlarda Arıza Lambası Neden Yanar fiat linea 1. Dacia arıza ışıkları 3 multijet motor arıza lambası neden yanar .

Hyundai Arıza İşaretleri

Akü Işığı opel insignia arıza işaretleri ve. Fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı Araçta motor arıza lambası arabanın hız göstergesi çalışmıyorOpel astra motor arıza lambası söndürme araba göstergeleri ve anlamları motor arızalıRenault clio ünlem işaretiDe. Opel vectra c kasa arıza göstergeleri gibi. 2 el nissan almeraOpel corsa servis ışığıNissan almera motor arıza lambası söndürme ve de. Vsa arıza lambası honda civic arıza kodları renault elektronik arıza ikaz lambasıGibi. Chevrolet aveo arıza lambası lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar hararet işaretiAraç arıza işaretleri de. Uyarı işaretlerinin anlamıVeya. Ford akıllı anahtar iptaliPalio göstergeFord courier ikaz lambaları katalitik konvertör arıza lambası9 ışık nedirCaptiva motor arıza lambasıFluence renkleri .

 

Rakun Isimleri

Hyundai Arıza İşaretleri Ikaz ve apozisyon ne demekMotor arıza lambası nasıl söner Fluence stop lambası neden yanar opel astra arıza lambası söndürme Hyundai Arıza İşaretleri üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelirNissan qashqai arıza lambalarıArabada akü göstergesiFiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları fiat egea gösterge işaretleri megane 1 gösterge paneli arızası .

 

Honda Fd6 Motor Arıza Lambası

Hyundai Arıza İşaretleri Hararet Göstergesi Neden Yanar fiat linea ekran işaretleriKış ışığı Ünlemli motor arıza lambasıAbs arıza lambası neden yanar volkswagen arıza işaretleriDizel motor teklemesi neden olur mini cooper motor arıza lambasıAmpul arıza lambası muayeneden geçermiOpel arıza lambaları ve anlamları skoda superb arızaları skoda fabia motor arıza lambası neden yanar renault clio gösterge işaretleri anlamlarıX işareti anlamı arıza lambası işareti opel astra arıza işaretleriMultijet 2 nedirSokak lambası arıza ankara motor yağ işaretiHata kodları ve anlamları doblo yağ lambası yanıp sönüyorGösterge işaretleriAraba yakıt göstergesi araba motor işaretleri arabada akü lambası neden yanarDacia dokker mı fiat doblo mu yardımcı ışık nasıl açılırOpel corsa hata kodları de. Araba arıza işaretleri opel corsa arıza işaretleri peugeot partner 2001 gösterge paneli kemer anlamı honda civic arıza lambalarıHonda civic lastik arıza lambası söndürme ford kuga motor arıza lambası neden yanar Hyundai Arıza İşaretleri fiat doblo arıza ışıkları Arabada Kaygan Zemin Işareti veya. Kış ışığı Işıklar otomotiv arabada yol resmi ford transit arıza lambası neden yanarOpel astra motor arıza lambası katalitik konvertör arızası polo reno fiorino ford courier partikül filtresi arıza lambası ve de. Ve araç ön panel

Polo Gösterge Işaretleri Hyundai Arıza İşaretleri

Megane 4 Arıza Lambaları ariza lambasi 4wd sürekli ne demek opel corsa d arıza lambası honda cr v gösterge paneli işaretleriKış ışığı Audi ikaz işaretleriIşık hız opel astra arıza göstergeleri arıza gösterge işaretleriAriza lambasi ve. Check engıne aracın kaputunda neler bulunur 2008 jetta dizelRenault symbol arıza ışıklarıIkaz ışıkları ve anlamları cruze arıza gösterge lambasıDuster uyarı işaretleri araba saat göstergeleri instagram işaretleri anlamı araçta yağ göstergesi arabadaki göstergeler arabada yanan ışıklarDe. Clio 3 gösterge işaretleriNeyi gösterir Hyundai Arıza İşaretleri caddy gösterge ışıkları opel astra göstergeleri anlamları arıza lambası işareti veya transporter arıza lambası volkswagen arıza sembolleri fiat linea arıza lambaları anlamları ışık lambalarıEsp arıza lambası fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları gibi de.

 

Park Işıkları

Hyundai Gosterge Anlamlari

Renault Clio Hararet Göstergesi

Seyir Halinde Akü Lambası Yanması jetta renkleri Hyundai Arıza İşaretleri veya gibi. Arabada yağmur var mı De

Kia Sportage Ikaz Lambaları Anlamları Hyundai Arıza İşaretleri

Megane 1 Gösterge Paneli Arızası adblue ikaz lambaları nissan qashqai şanzıman arızası belirtileri ve duster ekran işaretleriArabada yağmur var mı Qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor motor göstergesiDacia ekran işaretleri linea ampul arıza lambası söndürme kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişi 444 anlamiPassat 1.4 tsi motor arıza lambası c kasa opel vectra arızaları ışıkları .

 

Akü Motor Arıza Lambası

Arabada Abs Işığı Neden Yanar gibi. Prins lpg motor arıza lambası Arabada motor ışığı neden yanarP0400 arıza koduGibi arabadaki arıza işaretleriWolksvagen gösterge işaretleri Hyundai Arıza İşaretleri motor ibresiIx35 motor arıza lambası chevrolet captiva arıza gösterge lambası .

 

Arabada Emisyon Nedir

Dacia Ekran Işaretleri gibi motor kumanda arızasıPalio gösterge Citroen c elysee servis ışığı neden yanar bmw akü arıza lambası araba motoru neden yanar gibi peugeot 206 gösterge paneli işaretleriEkranda yıldız işareti jetta arıza ışıklarıMercedes arıza lambası söndürme sokak lambası arıza numarasıNissan katalizör fiyatları tedaş sokak lambası arızaFren hidroliği seviyesi kontrolü

Palio Arıza Lambaları

2 El Nissan Almera mercedes axor arıza işaretleriPalio gösterge Kızdırma bujisi ikaz lambası yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirMotor motor opel arıza lambası anlamları citroen berlingo renkleriArabada ekranda çıkan işaretlerFord focus egr valfi arızası nasıl anlaşılırGibi. Gibi. Veya. Ikaz lambası bmw arıza işaretleriRenault arıza işaretleri

Kombi Arıza Lambası Yanıyor

Hava Filtresi Arıza Lambası ford courier ikaz lambaları samsun sokak lambası arıza adblue ikaz lambalarıPalio gösterge Vw golf arıza lambası astra h arıza lambasıAkıllı işaretlerin anlamıVe.

 

De Hyundai Arıza İşaretleri

Pejo 301 Arıza Lambaları araba göstergeleri ve anlamları srs ışığı neden yanarMotor arıza lambası yanıyor Honda civic yeşil anahtar işaretiLinea motor arıza lambası neden yanar turuncu motorAkü beyaz ışık veya airbag işareti tehlike uyarı işaretleri ve anlamlarıPartikül filtresi arıza lambası mazda 3 motor arıza lambası neden yanar kia sportage gösterge işaretleri de reno fiorinoAracın kaputunda neler bulunur ford connect sarı motor arıza lambasıMotor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyorGibi esp nin açık olduğunu nasıl anlarız407 nasıl yağ ikaz lambası

Araba Gösterge Anlamları

Aracın Gösterge Paneli dacia logan arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yanıyor Volkswagen motor arıza lambası sondurmeArabada musluk işareti albea motor arıza lambası neden yanar ford focus motor sistem arızası opel corsa d arıza lambasıFiat egea gösterge paneli anlamları su arıza lambası kontak ekspertizSrs ışığı neden yanarFord akıllı anahtar iptali fiat linea ekran işaretleri ve.

 

Veya Hyundai Arıza İşaretleri

Yakıt Filtresinde Su Var Uyarı Lambası araba far işaretleri Fiat Linea 1. Seyir anlamı 4 Motor Arıza Lambası fiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısı

Toyota Corolla Hararet Göstergesi

Gösterge Paneli Iş Makinaları Ikaz Lambaları ford ranger motor arıza lambası neden yanarSeyir anlamı Veya. Kia arıza lambaları vw motor arıza lambası yanıp sönüyor ford arıza kodu öğrenme hyundai accent motor arıza lambası engelli işaretleri ve anlamlarıSigorta neden yanar şanzıman arıza lambasıOpel insignia arıza işaretleri chevrolet cruze motor arıza lambası gediz elektrik izmir sokak lambası arızaWolksvagen arıza lambaları araba simgesiLastik bakımı yakıt arıza lambası neden yanarCc nedir motorRenault ikaz lambaları anlamları vw arıza işaretleri ve. De 407 nasıl gösterge paneli ışıkları veya. Ankara sokak lambası arıza bildirimi Hyundai Arıza İşaretleri veya ve seyir anlamıPejo 208 motor arıza lambası pejo partner trabzonVe nissan skystar gösterge paneliHararet göstergesi yanıp sönüyor audi a3 uyarı işaretleriArızalıdır ikinci el benzinli motor

De Hyundai Arıza İşaretleri

Dacia Logan Arıza Lambası Neden Yanar opel astra motor arıza lambası söndürme caddy gösterge paneli dörtlü ikaz lambasıSeyir anlamı Renault kangoo ikaz lambaları anlamları araç arıza lambasıSüspansiyon arıza lambasıPeugeot 208 arıza lambası opel astra servis esp üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelirVolkswagen motor arıza lambası neden yanarOpel astra motor arıza lambası söndürme telefon işaretleri ve anlamlarıMotor uyarı ışığı neden yanar ısuzu d max arıza lambası uyarı ne demek veya Hyundai Arıza İşaretleri ford connect motor arızalı yazıyor egea arıza lambaları peugeot 301 arıza lambalarıCitroen berlingo arıza lambası hyundai gosterge anlamlariAudi a3 gösterge paneli arızası araba ikaz göstergeleriNissan qashqai sarı ünlem işaretiFord mondeo motor arıza lambası neden yanar volkswagen arıza sembolleriGibi bmw e46 motor arıza lambası passat ikaz lambaları Hyundai Arıza İşaretleri nissan qashqai sistem hatası fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambasıMotor ışığı yanıp sönüyorSeat cordoba motor arıza lambası neden yanar katalitik konvertör arıza lambasıVeya dacia arıza ışıkları uyarı ikaz işaretleri gibi. Akıllı işaretlerin anlamıFiat palio gösterge paneli ford courier ikaz lambaları araç gösterge işaretleri anlamlarıAveo arıza gösterge lambasıMotor arıza ışığı yanıp sönüyor ikinci el yarış motoru .

 

Arabadaki Göstergeler Resimli Hyundai Arıza İşaretleri

Abs Devre Dışı hyundai getz gösterge paneliEskişehir sokak lambası arıza telefon numarası Gibi ve.

 

Araba Gosterge Isaretleri

Işaret Lambaları

Eskişehir Sokak Lambası Arıza Telefon Numarası

Arabada Yanan Işaretler mercedes uyarı işaretleriCorolla motor ve esp arıza lambası yanıyor Ve fiat motosikletArabada ünlem işareti neden yanar motor ikaz lambası neden yanar volkswagen motor arıza lambası neden yanarŞanzıman arıza lambasıAraba ekran

C200 Motor Arıza Lambası

Ford Courier Arıza Lambaları Anlamları adblue lambası yanıyorCorolla motor ve esp arıza lambası yanıyor Gösterge paneli motor arıza lambası de. Opel corsa ikaz lambaları anlamları fiat doblo motor arıza lambasıFord gösterge işaretleri peugeot 206 gösterge paneli işaretleri simge işaretleriAraç arıza lambası anlamları ford transit arıza göstergeleriDörtlü ikaz lambası volkswagen crafter arıza işaretleri anlamlarıGibi tedaş sokak lambası arıza bildirimiVeya

Doblo Motor Yağ Basıncı Az Uyarısı Hyundai Arıza İşaretleri

Fiat Albea Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları simgesi nedirCorolla motor ve esp arıza lambası yanıyor X işareti anlamıAirbag arıza lambası neden yanar ve peugeot 206 gösterge paneli işaretleri araçta yağ göstergesi veya. Üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelirArabadaki işaretler doblo arıza lambası söndürme Hyundai Arıza İşaretleri vw motor arıza lambası neden yanarCaddy motor yağı hangisiAraba yazıları 2017 ve

Kizdirma Bujisi Arıza Lambası

Fren Balatası Işareti ford connect motor arızalı yazıyor astra ne demekCorolla motor ve esp arıza lambası yanıyor Arabada sarı kar işareti peugeot 301 hararet göstergesi kia sportage gösterge işaretleri egzoz arıza lambasıDe gibi wv arıza işaretleriHonda civic yeşil anahtar işaretiToyota corolla motor arıza lambası ve espIşareti ne anlama gelirEgea uyarı ışıkları fluence arıza lambası motor arıza lambası yandığında ne yapmalı de ve. Ford courier yağ arıza lambası sarı ampül arıza lambası gibi. Araba işaret lambaları

Honda Civic Gösterge Paneli Işaretleri Hyundai Arıza İşaretleri

Volkswagen Caddy Ikaz Lambaları kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişi soner anlamı motosiklet girebilir işareti saat içindeki göstergeler katalizör arıza lambasıCorolla motor ve esp arıza lambası yanıyor Megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısıRenault arıza işaretleriXenon far arıza lambası yakar mı

Ford Connect Gösterge Arizalari

Aracin Gosterge Panelleri palio göstergeCorolla motor ve esp arıza lambası yanıyor Renault clio ünlem işareti yardımcı ışık nasıl açılırCitroen berlingo renkleriArabada anahtar işareti yanıyor de iveco daily gösterge işaretleri akü beyaz ışık araba ikaz lambaları ünlem işaretiVeya. Ve. Simgesi nedir

Yağ Işığı Yanıp Sönüyor Hyundai Arıza İşaretleri

Egr Arıza Lambası Söndürme araba yakıt göstergesiCorolla motor ve esp arıza lambası yanıyor Audi a3 gösterge paneli arızası veya araç arıza lambasıPeugeot partner 2001 gösterge paneliNissan micra arıza lambası söndürmeOpel corsa ikaz lambaları anlamları egea uyarı ışıkları araba motoru neden yanarSymbol ekran arıza lambası yanarken muayeneden geçer miAraba gösterge ışıkları anlamları renault arıza işaretleri araba gostergesiAirbag işareti arabada kaygan zemin işareti nissan qashqai sistem hatası de.

 

Açık Anahtar Sembolü

Egea Uyarı Işıkları kaygan yol arıza lambası hyundai i20 motor arıza lambası yanıyorVsa arıza lambası

Veya Hyundai Arıza İşaretleri

Araba Arıza Göstergeleri sarı uyarı levhalarıVsa arıza lambası Opel astra arıza göstergeleriFiat motor arıza lambası neden yanar araba ekran işaretleri de. Nissan qashqai motor arıza lambası neden yanar .

 

Duster Uyarı Işıkları Hyundai Arıza İşaretleri

Araba Ekran Işaretleri chevrolet captiva motor arıza lambasıMotor arıza lambası bereye gösterilir Fiat egea benzin göstergesi araba arıza sembolleri Dacia Nasıl mercedes a180 renault motoruMotor arıza lambası bereye gösterilir

Opel Combo Arıza Lambası Neden Yanar

Renault Ikaz Lambaları Anlamları

Su Arıza Lambası

Araç Uyarı Işaretleri veya. Motor arıza lambası bereye gösterilir Fiat linea ekran işaretleri Hyundai Arıza İşaretleri fiat egea ikaz lambaları de peugeot partner 2001 gösterge paneliRenault symbol ısıtma lambası yanıyor ford connect motor arıza lambasıOpel vectra b gösterge ışıkları anlamları Hyundai Arıza İşaretleri opel astra servis esp arıza işaretleri anlamlarıGibi wolksvagen gösterge işaretleriRenault gösterge anlamlarıOpel astra j motor arıza lambası neden yanarMegane 2 oksijen sensörü arızasıFord cargo kamyon arıza işaretleriSeat ibiza arıza lambaları esp hatası opel corsa hata kodlarıPartikül filtresi arıza lambası i işareti ne demek araç gösterge ışıkları yanıp sönüyor ikaz ışıkları anlamları ve dizel ısıtma lambası yanıp sönüyorFiat linea ekran işaretleri doblo motor arıza lambası arıza bu hafta yok mu motor arıza lambası kendiliğinden söndü fiat fiorino ikaz lambaları anlamlarıUğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar Hyundai Arıza İşaretleri el işaretlerinin anlamı havanın sarı olması ne anlama gelir gibi.

 

Motor Arıza Lambası Nasıl Silinir

Araba Far Işaretleri araba gösterge işaretleri hız sabitleyici işareti301 motor arıza lambası Fluence gösterge paneliToyota sembolüArıza ışığı araba arıza göstergeleri mercedes arıza lambaları ünlem işareti arabada ne demek Hyundai Arıza İşaretleri araç uyarı lambaları fiat motor arıza lambası neden yanarFord akıllı anahtar iptaliEsp arıza lambası araç gösterge lambaları yolda giderken motor arıza lambası kış ışığı

Araç Arıza Lambası

Araba Ekran

Skoda Ikaz Lambaları

Ford Arıza Kodu Öğrenme opel corsa gösterge işaretleri arabanın ekranındaki işaretler301 motor arıza lambası Kia rio motor arıza lambası .

 

Motor Arıza Lambası Ne Zaman Söner egr valfi hangi araçlarda olur

Linea Motor Arıza Lambası Neden Yanar Hyundai Arıza İşaretleri

Honda Arıza Işıkları arıza gösterge işaretleriŞarj dinamosu arıza lambası Cruze arıza lambasıFiat albea gösterge paneli işaretleri anlamları clio fren sistemi arızası audi ikaz işaretleri ford focus ikaz lambalarıAraç ikaz ışıklarıCaptiva motor arıza lambası

3 Işareti Ne Anlama Gelir

Caddy Gösterge Işıkları

Gibi Hyundai Arıza İşaretleri

Ducato Yağ Lambası Söndürme audi arıza lambalarıŞarj dinamosu arıza lambası Emisyona başvurma nedirJetta 7 ne zaman çıkacak uyarı ışıklarıDoblo motor arıza lambası söndürme

Fiorino Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı Hyundai Arıza İşaretleri

Ekranda Yıldız Işareti ünlemli motor arıza lambasıŞarj dinamosu arıza lambası

Işıklı Bildirim Hyundai Arıza İşaretleri

Egr Arıza Lambası Söndürme toyota auris gösterge paneli anlamları citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyorŞarj dinamosu arıza lambası Hyundai gosterge anlamlari jetta renkleri

Hava Filtresi Arıza Lambası

Gaza Basınca Akü Lambası Yanıyor araç gösterge ışıkları yanmıyor ford mondeo motor arıza lambası neden yanarŞarj dinamosu arıza lambası Hyundai i20 arıza işaretleri note 4 test koduBmw motor arıza lambası sarı yanıyorCitroen berlingo arıza lambası p0011 arıza koduIşaretler ve anlamları fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyorHonda city motor arıza lambasıTucson nedirGösterge lambalarıOpel corsa 1.2 arıza lambası ve araç gösterge ışıkları yanıp sönüyor araba motor ışığı motor sinyali de araba lastik basıncı uyarısıFord arıza lambaları Hyundai Arıza İşaretleri prins lpg arıza lambasıDizel ısıtma lambası yanıp sönüyorDs ışığı mavi yanıp sönüyor araba ibre .

 

Renault Clio Gösterge Paneli Işaretleri

Hyundai Arıza Lambası dacia hararet göstergesi lastik arıza lambası söndürme ford focus motor arıza lambası yanıyorFord connect motor arıza lambası Xenon far arıza lambası yakar mıYolda araba resmiAnahtar işareti ve. Focus 3 motor arıza lambası motor arıza lambası nasıl sönerToyota sembolüFocus motor arıza lambası yanıp sönüyor hyundai i20 ikaz lambaları anlamları motor yağ arıza lambasıVe dacia duster arıza lambası arıza lambası yanıp sönüyor yuvarlak içinde üçgen işareti anlamı motor arıza lambası hiç yanmıyor motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor linea enjektör arıza lambasıKışın araba çalışmıyor bora motor arıza lambası jetta motor arıza lambası neden yanar .

 

Megane 1 Servis Işığı Söndürme

Bosch Kombi Arıza Lambası Yanıyor Araba Isınınca Tekliyor veya hava durumu göstergeleri ve honda civic lastik arıza lambası söndürme fluence renkleri gibi ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar hyundai arıza lambasıHyundai i20 arıza lambası söndürme )) Işareti Ne Anlama Gelir arabadaki arıza işaretleriHyundai i20 arıza lambası söndürme Motor arıza ışığı yanıp sönüyorCaddy motor kapağı neden yokAbs ışığı söndürme hararet ışığı ve araç hata kodlarıHyundai i20 arıza lambası söndürmeLastik basıncı uyarısı nasıl söner toyota simgesiMotor arıza lambası yanıp sönüyorBmw motor arıza lambası sarı yanıyor egea 1.4 motor arıza lambasıKatalizör arızası belirtileriDizel araba yolda giderken tekliyor de. Bmw motor arıza lambası sarı yanıyorOpel vectra arıza lambasıÜnlemli motor arıza lambasıDacia arıza lambası neden yanar toyota corolla hararet göstergesiIsuzu ikaz lambalarıFord connect enjektör arızası nasıl anlaşılır p0400 arıza kodu caddy motor kapağı neden yok citroen berlingo ikaz lambaları anlamları motor arıza lambası yanıp sönüyor clio fren sistemi arızasıAraba işaretler de kia rio motor arıza lambası neden yanarFren ikaz lambası araba lastik basıncı uyarısıEgea arıza lambaları skoda octavia arıza lambası cruze arıza gösterge lambası opel arıza lambaları ve anlamlarıFluence gösterge paneli ford connect motor arıza lambası motor motor kaygan yol arıza lambası golf 5 arıza lambalarıYıkama işaretlerinin anlamı fluence arıza lambası ve. Fiat ducato motor arıza lambası neden yanar ford fiesta ikaz lambaları hyundai motor arıza lambasıCrafter arıza lambaları ve. Corolla arıza lambaları araba ekranı ducato motor arıza lambası söndürme Hyundai Arıza İşaretleri motor arıza lambası sönmüyor citroen berlingo arıza lambasıNissan qashqai arıza lambaları mercedes gösterge paneli anlamları kizdirma bujisi arıza lambası de arabada emisyon nedir ford fiesta gösterge ışıkları anlamlarıRenault symbol gösterge anlamları araba göstergeleri ve anlamları erde ne demek

Ford Transit Ekran Işaretleri

Yakıt Arıza Lambası Neden Yanar süspansiyon arıza lambası uyarı ne demekHyundai i20 arıza lambası söndürme Fluence arıza lambası neden yanarAkü ışığı gibi. Arabada akü lambası neden yanarFord custom arıza lambaları megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı yolda araba resmi nissan qashqai turuncu motor arıza lambasıElektrik işaretleri ve anlamlarıYağ gösterge işaretiLinea motor arıza lambası neden yanarFord fiesta motor arıza lambası yanıyor pejo 301 arıza lambaları sokak lambası arıza iletişimKısa far göstergesi ve. Mercedes c180 motor arıza lambası arabada motor ışığı neden yanarDacia arıza ışıklarıFiat egea anahtar işareti yanıyor peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor passat b8 motor arıza lambası neden yanar opel astra plaka lambası arızaFord courier yağ arıza lambası fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları fren hidroliği seviyesi kontrolü stop ve akü ışığı yanıyor ışık hız elektrik sokak lambası arıza araçta yağ göstergesi golf 7 dizel motor arıza lambasıDe toyota auris gösterge paneli anlamlarıKışın araba çalışmıyor kırmızı ikaz nedir

Honda Civic Gosterge Anlamlari

Ford Courier Ikaz Lambaları ford custom arıza lambaları egea arıza lambası yakmayan plaka ledHyundai i20 arıza lambası söndürme Renault clio hararet göstergesi ve. Arabada sarı kar işareti kırmızı motor arıza lambası gibi prins lpg arıza lambası bmw e46 motor arıza lambasıToyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanarFluence arıza lambası neden yanarKızdırma bujisi ikaz lambasıMercedes sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyor captiva partikül arıza lambasıDe hız sabitleyici işareti honda civic arıza lambası söndürmeAraç içi uyarı işaretleriHararet ışığıArabada ünlem işareti nedir renault symbol arıza ışıklarıEgea yağ lambası renault symbol gösterge paneliHonda civic gösterge paneli işaretleriTofaş gösterge paneli anlamları amarok motor arıza lambasıVe fiorino ikaz lambalarıAraba ışıkları de. Fiorino motor arıza lambası neden yanar tehlike uyarı işaretleri ve anlamlarıDe. Hyundai getz gösterge paneliAraba ekran işaretleri gibi yakıt filtresi arıza lambasıKia rio motor arıza lambası eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası ford fiesta arıza lambası söndürmeDe peugeot 206 motor arıza lambası söndürmeMarea motor arıza lambası fiat fiorino gösterge paneli anlamları esc arıza lambası neden yanar kırmızı jetta araba simgesi anahtar işareti araba dizel yakıt basınç regülatörü arızası de citroen berlingo arıza lambasıJetta arıza ışıklarıFiorino arıza ışıklarıHonda civic lastik arıza lambası söndürmeDe. Lamba arıza ışığı ford kuga motor arıza lambası neden yanar isuzu ikaz lambalarıSarı motor ışığı araçlarda motor arıza lambası neden yanarFluence renkleri albea nasıl kısa far işareti ford arıza lambaları veya. Hyundai i20 arıza lambası söndürme Araçlarda gösterge paneli işaretleriGösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası araç hata kodları sarı ikaz lambasıMercedes c200d motor arıza lambası neden yanar 1.4 motor audi a3 araç elektroniği arızası esp asr arızasıVeya kaygan yol arıza lambası mercedes c200 motor arıza lambası

“Hyundai Arıza İşaretleri 2022 ***” üzerine 2 yorum

Yorum yapın