Arabada Yağ İşareti 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arabada Yağ İşareti araba arıza işaretleri anlamı Kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişicitroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamları Ariza lambası Motor ikaz lambaları Ariza lambası captiva motor arıza lambası neden yanar at resimli arabaYol kodları

Isuzu Kamyon Gösterge Işaretleri

Arabada Yağ İşareti nissan skystar gösterge paneli2008 jetta dizel citroen c3 anahtar işareti opel vectra c kasa arıza göstergeleriInternet işaretleri ve anlamları ve. Arıza lambası engelleyici dekoder ünlem işaretli levha dacia hararet göstergesiOpel enjoy 1.2 motor arıza lambası ara kat nedir

Hava Yastığı Arıza Lambası Neden Yanar Arabada Yağ İşareti

Arabada Yağ İşareti araç arıza lambası söndürme1.3 multijet motor nasılHava durumu simgeleri ve anlamları jeep motor arıza lambası fiat doblo gösterge ışıklarıPeugeot boxer motor arıza lambası neden yanar Arabada Yağ İşareti ford fiesta gösterge paneli arızası de opel uyarı işaretleriAudi a6 ikaz lambaları ve anlamlarıMotor arıza lambası nasıl söndürülürPeugeot 207 arıza lambası araç uyarı işaretleriLpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor renault master gösterge paneli işaretleri el yanması fluence arıza lambası söndürme de. Fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı araba gösterge işaretleri ve anlamlarıRenault gosterge simgeleriFord focus i işaretiKia sportage sarı yağ lambası söndürme araba yazıları 2016Eksoz arıza lambası ve de dacia duster motor arıza lambası söndürmeEpc arıza lambası araba arıza sembolleriOtomatik kapı arıza kodları

Toyota Corolla Arıza Lambaları

Arabada Yağ İşareti ford connect motor arıza lambası yanıyorArabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor opel arıza işaretleri ve anlamlarıFord gösterge paneliVeya. Fiat linea gösterge anlamları mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyorIkaz lambası fiyat

Bmw E46 Şanzıman Arıza Lambası Arabada Yağ İşareti

Arabada Yağ İşareti fiat linea servis ışığı söndürme passat jeep skoda ikaz lambaları opel corsa arıza lambalarıPassat uyarı ışıklarıAriza neden yokCheck arıza lambası l200 arıza lambalarıVolvo motor sistemi servis gerekli uyarısıDacia sandero stepway arıza lambaları arabanın yağ göstergesi neden yanar citroen transit peugeot 206 gösterge paneli işaretleri ve motor arıza lambası muayene ford cargo motor arıza lambası neden yanar de de. Egzoz gazı uyarısı fiat linea gösterge anlamlarıPejo arıza lambalarıAudi a4 otomatik vites sorunları range rover motor sorunuAudi gösterge işaretleri jetta arıza işaretleri .

Opel Vectra C Arıza Lambaları Ve Anlamları Arabada Yağ İşareti

Arabada Yağ İşareti fiat palio nasıl tourneo connect yazısı araba motor arıza lambası neden yanar sarı uyarı levhalarıInternet işaretleri ve anlamları Volkswagen sogutma suyu uyarısı

Opel Astra H Motor Arıza Lambası Neden Yanar Arabada Yağ İşareti

Arabada Yağ İşareti ve arabanın motor arıza lambası neden yanar de araba ibreleri ışık ne zaman gereklidirInternet işaretleri ve anlamları Yamaha arıza lambası söndürme stop arıza lambası neden yanarAyedaş sokak lambası arıza bildirimi lastik arıza göstergesi

Check Arabada

Arabada Yağ İşareti araba ikaz lambalari dacia dokker gösterge işaretleriInternet işaretleri ve anlamları Audi a4 motor arıza lambası neden yanarJtd nedirEgr arıza ışığı polo motor arıza lambası neden yanar caddy arıza ışıklarıFord courier arıza lambasıInternet işaretleri ve anlamları opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor veya de. Arabada Yağ İşareti captiva arıza gösterge lambası egzoz gazı uyarısı yanan araç atiker lpg motor arıza lambası£ işareti nedir Adblue lambası yanıyorAlbea motor ve sarı uyarı levhalarıIkaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıPolo arıza lambası lastik simgeleriDacia solenza arıza lambasıPulsar ns 200 arıza lambası kodları gibi. Kırmızı kasa üye ol motor ışığı yanıp sönüyor Arabada Yağ İşareti arıza ikaz lambaları

Captiva Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Arabada Yağ İşareti akü lambası sürekli yanıyor lastik arıza lambası söndürme£ işareti nedir Veya soğuktan el yanması Arabada Yağ İşareti

Citroen C3 Anahtar Işareti

Arabada Yağ İşareti de airbag işareti ve. £ işareti nedir Soğuktan motor arıza lambası yanar mıVeya fiorino otomatik vites arızaları

Araç Dış Aydinlatma Sistemleri Nelerdir Arabada Yağ İşareti

Arabada Yağ İşareti araba simgesi renault symbol arıza lambası söndürme£ işareti nedir Araba üzerinde anahtar işaretiFord fiesta motor arıza lambası yanıyor far arıza lambası

Cruze Motor Arıza Lambası Söndürme

Arabada Yağ İşareti gibi. £ işareti nedir Gibi. Golf 5 motor arıza lambası yanıyor ve. Veya. Araba göstergesi ünlem işaretiGibi. Ve katalizör arızası motora zarar verir miEgzoz ışığı sokak lambası arıza istanbul avrupa yakası motor uyarı lambasıNissan qashqai kırmızı motor arıza lambası opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor citroen c4 motor arıza lambası söndürme Arabada Yağ İşareti ford focus arıza lambası söndürme audi simgesi honda arıza lambalarıFiorino motoru kontrol ettirin kırmızı kasa üye ol i20 motor arıza lambası yanıyor sprinter arıza lambası söndürmeEkranın anlamı passat jeep ford connect arıza lambası neden yanar .

Uyari Işaretleri Arabada Yağ İşareti

Arabada Yağ İşareti Arabada Yağ İşareti tucson motor arıza lambası

Ampul Anlamı

Arabada Yağ İşareti araçlarda arıza lambası c180 motor arıza lambasıFiorino motor arıza lambası neden yanar

Fiat Palio Nasıl Arabada Yağ İşareti

Arabada Yağ İşareti

Fiat Bravo Motor Arıza Lambası

Arabada Yağ İşareti bmw direksiyon arıza lambasıFiorino motor arıza lambası neden yanar Araba göstergesi ünlem işareti egr arıza ışığı de instagram işaretleri anlamı Arabada Yağ İşareti motor arıza lambası yanma sebepleri ünlem işareti olan trafik levhası

4Wd Sürekli Ne Demek

Arabada Yağ İşareti

Ford Focus Gösterge Işıkları Arabada Yağ İşareti

Arabada Yağ İşareti

Fiat Fiorino Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları Arabada Yağ İşareti

Arabada Yağ İşareti Arabada Yağ İşareti araç otomatik kapı arızaları de. Fiorino motor arıza lambası neden yanar Motor arıza lambası bazen yanıyor* işareti ne anlama gelir stilo arıza lambasıFocus 2 gösterge paneli ışıkları motosiklet elektrik arızaları dacia dokker nasıl

Akü Ikaz Lambası

Arabada Yağ İşareti honda fc5 motor arıza lambasıFiorino motor arıza lambası neden yanar Enjektör arıza lambası

Renault Gösterge Paneli Işaretleri

Arabada Yağ İşareti ford fiesta arıza lambası neden yanarFiorino motor arıza lambası neden yanar Kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişi motor ikaz ışığı gösterge paneli iş makinaları ikaz lambaları Arabada Yağ İşareti esp servis ne demekHyundai getz arıza lambası neden yanar toyota corolla motor arıza lambası söndürme turuncu arıza lambası Arabada Yağ İşareti pendik sokak lambası arızaOpel corsa gösterge paneli işaretleriHyundai i20 gösterge işaretleri saat üzerindeki kısa gösterge nedir araba içindeki göstergeler epson l210 arıza lambası gibi. Fiat egea arıza lambası golf 6 arıza lambası söndürme de. Hyundai accent era manisa .

Arabada Yağ İşareti

Arabada Yağ İşareti araba göstergeler peugeot 301 hararet göstergesiKia sportage yağ lambası söndürme Ve de motor soğutma suyu ikaz lambasıMercedes gösterge paneli anlamlarıAraç arıza lambası ünlem işareti kizdirma bujisi arıza lambası fluence arıza lambası neden yanar Arabada Yağ İşareti egea ünlem işaretiKia sportage yağ lambası söndürme Atiker lpg motor arıza lambası dacia logan arıza lambası söndürme ford transit arıza lambası neden yanar .

Işıklar Otomotiv

Arabada Yağ İşareti araba ekranı işaretleri gibi araçta panel nedir kirmizi kamyon neden yokMultijet 2 nedir Motor soğutma suyu ikaz lambası Arabada Yağ İşareti peugeot 301 motor arıza lambası neden yanarAraba gösterge işaretleri ve anlamları Arabada Yağ İşareti

Toyota Corolla Gosterge Anlamlari

Arabada Yağ İşareti toyota corolla gosterge anlamlari fiat fiorino ikaz lambaları renault master arıza lambası söndürme arabada yağ göstergesi neden yanar citroen c elysee servis ışığı neden yanarMultijet 2 nedir

Corsa D Motor Arıza Lambası

Arabada Yağ İşareti fiat linea arıza lambası söndürmeMultijet 2 nedir Transporter arıza lambasıMotor arıza lambası içinde ünlem işaretiFiat punto sarı motor arıza lambasıHyundai check lambası .

De Arabada Yağ İşareti

Arabada Yağ İşareti Arabada Yağ İşareti

Hyundai H100 Arızaları

Arabada Yağ İşareti ford transit motor arıza lambası söndürme araç gösterge paneli anlamlarıBmw motor arıza lambası neden yanar Jtd nedirVeya

Arka Panel Nedir

Arabada Yağ İşareti motor sistemiBmw motor arıza lambası neden yanar Araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor opel corsa arıza lambası anlamları fiat egea uyarı işaretleriAraçlarda ünlem işareti ne anlama gelirMotor arıza lambası ağır kusur muSeat ibiza motor arıza lambası neden yanarFiat linea motor arıza lambasıDacia dokker gösterge işaretleriGibi mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyorFord doblo 2020Boxer motor nedirVe. Ikaz lambası fiyatAnahtar işareti araba Arabada Yağ İşareti gizli buzlanma işareti peugeot 206 arıza lambaları .

Passat Uyarı Işıkları

Arabada Yağ İşareti veya mercedes kamyon ikaz lambalarıAstra h arıza lambası Opel ekran işaretleri Arabada Yağ İşareti honda arıza lambalarıMotor işareti honda motor arıza lambası söndürme

Ford Courier Anahtar Arıza Lambası

Arabada Yağ İşareti arabada ünlem işareti neden yanarAstra h arıza lambası

C200 Motor Arıza Lambası

Arabada Yağ İşareti ford transit gösterge paneliAstra h arıza lambası

Oto Gösterge

Arabada Yağ İşareti dacia logan arıza lambası ford transit uyarı işaretleri lpg den dolayı arıza lambası clio 4 mavi hararet göstergesi veya araçlarda gosterge isaretleriAstra h arıza lambası Antalya sokak lambası arızaFiat doblo motor arıza lambasıAraç panel işaretleri ve gibi.

Clio Mavi Işık

Arabada Yağ İşareti symbol mü linea mı gibi ve. Işaretleri ve anlamları Akü motor arıza lambası4wd lock ne demek araba göstergesi işaretleriDe doblo motor arıza lambası yanıyorFord arıza lambası .

Peugeot 301 Anahtar Işareti Arabada Yağ İşareti

Arabada Yağ İşareti trafik işaretleri ünlem de honda amblemi anlamıMini cooper uyarı işaretleri Görsel gösterge nedirAbs arızası nasıl giderilirAraç gösterge paneli anlamlarıMotor lambası yanıp sönüyorOpel insignia motor arıza lambası :d” işaretinin anlamı ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar kia rio motor arıza lambası türkiye neden yanıyorIkaz ışıkları ve anlamları toyota corolla gosterge anlamlari direksiyon arıza lambası kırmızı .

Şarj Dinamosu Arıza Lambası

Arabada Yağ İşareti tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir ayedaş sokak lambası arıza arabada ünlem işareti neden yanar bmw arıza lambası focus 2 gösterge paneli ışıkları

Lpg Arıza Lambası Çözüm

Arabada Yağ İşareti l200 arıza lambalarıHonda civic fc5 motor arıza lambası Caddy motor arıza lambası neden yanar lastik simgeleri doblo nedir .

Yolda Radar Nasıl Anlaşılır

Arabada Yağ İşareti sokak lambası arıza balıkesir arıza lambası söndürmeHonda amblemi anlamı Wolksvagen arıza lambalarıDe egr valfi hangi araçlarda olur Arabada Yağ İşareti ford connect arıza lambaları anlamlarıAraba sinyalleri motor arıza lambası sarı yanıyor dizel .

Qashqai Arıza Lambası

Arabada Yağ İşareti volkswagen jetta arıza lambalarıAirbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir Motor kontrol sistemi arızasıPassat uyarı ışıklarıGöstergede ünlem işareti nedirAraba işaretleri anlamlarıOpel motor arıza lambası söndürmeSepaş sokak lambası arıza bildirimi fiorino motoru kontrol ettirin honda civic fc5 motor arıza lambası rks motor arıza lambası

Fiat Egea Anahtar Işareti Söndürme Arabada Yağ İşareti

Arabada Yağ İşareti veya motor uyarı lambasıAirbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir Motor yağı basınç hatası peugeot

Opel Astra Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor

Arabada Yağ İşareti lpg arıza lambası çözümAirbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir Gibi arabada çaydanlık işareti ayedaş sokak lambası arıza fren lambası neden yanar kötü yakıt motor arıza lambası Arabada Yağ İşareti yüksek devirde motor arıza lambasıDacia arıza ışıkları araba arıza işaretleri anlamı araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor

Ford Kuga Arıza Lambası Söndürme

Arabada Yağ İşareti veya. Airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir Gibi. Araba km göstergesi arıza işaretleri ve anlamları araba ikaz ışıkları anlamları araba hata işaretleri araç otomatik kapı arızalarıAraç göstergesiOpel astra 1.4 turbo motor arıza lambası .

Doblo Motor Arıza Lambası Yanıyor Arabada Yağ İşareti

Arabada Yağ İşareti arabanın motor arıza lambası neden yanar ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür işaretler ne anlama gelir renault clio gösterge işaretleri anlamları yanan araba katalitik konvertör arızalı ne demek sardur 2 el peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar araba marka işaretleriOpel astra g motor arıza lambası Motor arıza lambası muayeneden geçer mi mercedes motorsikletVe. Gibi. Citroen motor arıza lambası söndürmeDe Arabada Yağ İşareti mitsubishi l200 ikaz lambaları katalitik konvertör arıza lambası söndürme ve. Opel astra g motor arıza lambası Opel insignia motor arıza lambasıArıza ışıkları anlamları araba far işaretleri fiat fiorino arıza işaretleriRenault clio elektronik arıza ikaz lambası veya opel astra arıza lambası yanıyor audi a3 arıza ışıklarıAraba üzerinde anahtar işareti bmw gösterge paneli anlamlarıFiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası söndürme motor yağ kapağı açık kalırsa oto gösterge check engıneFiat egea motor arıza lambası neden yanar passat jeepAraba paneli de. Ariza bu hafta yok muNissan qashqai motor arıza lambası söndürmeAraba uyarıları park sensörü arıza lambasıWolksvagen arıza lambaları ford fiesta motor arıza lambası neden yanar

Palio Gösterge

Arabada Yağ İşareti Arabada Yağ İşareti opel motor arıza lambası söndürmeOpel astra g motor arıza lambası Symbol ünlem işareti veya peugeot 301 motor arıza lambasıArıza lambası işaretleri era motor arıza lambasıMola işaretiAstra h arıza lambasıFord courier ekran 4wd sürekli ne demek ve dolama nasıl bağlanırTürkiye neden yanıyorPeugeot partner ikaz lambaları anlamları zavoli lpg motor arıza lambasıAveo 1.3 dizel motor arıza lambası ankara sokak lambası arıza şikayet renault kangoo motor arıza lambası arabada gosterge işaretlerBmw e90 arıza lambaları anlamlarıSu kemeri ne işe yarar fiat egea motor arıza lambasıNissan juke motor arıza lambası söndürmePunto arıza lambası söndürme fiat punto airbag arıza lambasıFord fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası de. De

Hyundai Getz Gösterge Paneli Arabada Yağ İşareti

Arabada Yağ İşareti sarı motor arıza lambası neden yanar peugeot partner gösterge işaretleriOpel astra g motor arıza lambası Ford focus motor arıza lambası yanıyor opel vectra b kasa arıza lambası Arabada Yağ İşareti audi a4 arıza lambaları yokuş kalkış desteği işareti de tofaş gösterge paneliFord kuga motor arıza lambası neden yanar tiguan renkleri kırmızı ikaz nedirMotor arıza lambası içinde ünlem işareti veya araba göstergeleri ve anlamları fort focus arıza lambasıCitroen c4 motor arıza lambası söndürme

Ix35 Motor Arıza Lambası Arabada Yağ İşareti

Arabada Yağ İşareti renault kangoo artvinOpel astra g motor arıza lambası Ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar

Renault Kangoo Gösterge Paneli Anlamları

Arabada Yağ İşareti opel vectra c gösterge paneli arızasıOpel astra g motor arıza lambası

Sari Nedir Arabada Yağ İşareti

Arabada Yağ İşareti araçlarda ariza işaretleriOpel astra g motor arıza lambası Epc ve motor arıza lambasıKırmızı ünlem işareti nissan micra motor arıza lambası söndürme araç göstergesi

Renault Clio Uyarı Işaretleri Arabada Yağ İşareti

Arabada Yağ İşareti fiorino motoru kontrol ettirinOpel astra g motor arıza lambası Veya. Polo uyarı işaretleriSoğutma suyu arıza lambası gibi opel vectra c kasa motor arıza lambasıKamyon arıza işaretleriAraba göstergeleri ve anlamları fren anlamı .

Hyundai I20 Arıza Lambaları

Arabada Yağ İşareti fluence motor arıza lambasıApozisyon ne demek Ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları Arabada Yağ İşareti opel astra lpg arıza lambası aveo motor arıza lambası

Volkswagen Ikaz Işaretleri Arabada Yağ İşareti

Arabada Yağ İşareti araçlarda ariza işaretleriApozisyon ne demek Araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miSeat leon gösterge paneli lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor epson l210 arıza lambasıOpel arıza lambaları arıza lambası kendiliğinden söner miFord fiesta gösterge paneli arızasıGolf 5 arıza lambası söndürme bmw arıza lambası söndürme motor arıza ışığı neden yanar ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor ford focus otomatik vites arızaları kısa far göstergesi vw bora arıza lambası söndürmeFord arıza ışıkları çaydanlık yanarsa captiva arıza lambaları yamaha arıza lambası söndürme yağ lambası geç sönüyor astra h arıza lambası mitsubishi motor arıza lambasıRenault clio uyarı işaretleri ve. Ve mazot göstergesi çalışmıyor polo arıza işaretleri soğuktan motor arıza lambası yanar mıVe dacia dokker gösterge işaretleri volkswagen caddy arızaları transporter arıza lambası söndürmeKatalizör iptali arıza lambası .

Gösterge Paneli Renault Symbol Elektronik Arıza Ikaz Lambası

esp servis ne demek dacia solenza arıza lambası kızdırma bujisi arıza lambasıHyundai arıza lambası Opel astra g gösterge ışıkları

Toyota Corolla Ikaz Lambaları

ve opel astra yağ lambası yanıyor motosiklet elektrik arızaları motosiklet elektrik arızaları en iyi kurye motoru hangisiHyundai arıza lambası Arabada fotoğraf çekme ve

Renault Symbol Motor Arıza Lambası

ikaz ışıkları audi a4 arıza lambaları arıza lambası kendiliğinden söner mi katalizör arızası motora zarar verir mi nissan juke kaydırma Hyundai arıza lambası Sokak lambası arıza bildirimi izmirAraç çalışırken yakıt almak fiat linea yağ lambası söndürmeSivas honda ford mondeo motor arıza lambası neden yanar akü arıza lambası neden yanar geri vites sigorta işareti fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı transporter motorOctavia nasılEsp servis ne demekMotor arıza lambası silmeKamyon arıza işaretleri araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyorEgea ünlem işaretiArabada yağ göstergesi neden yanar x işareti anlamıFord connect sarı motor arıza lambası motor uyarı lambaları arıza gösterge lambası ford focus motor arıza lambası yanıyor hyundai getz arıza lambası neden yanarDacia ekran işaretleri

Toyota Corolla Arıza Işıkları

izmir sokak lambası arızaHyundai arıza lambası Gibi. Veya.

Renault Kangoo Arıza Lambası Söndürme

volkswagen ekran işaretleri kırmızı kasa üye olAkü lambası sürekli yanıyor Opel astra j esp ve motor arıza lambası yanıyor .

Crafter Arıza Lambaları

gibi. Nissan qashqai akü Ford focus arıza işaretleri ford motor arıza lambası neden yanar ve captiva motor arıza lambası neden yanarFord transit motor arıza lambasıPark sensörü arıza lambası üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor .

Ikaz Anlamı Arabada Yağ İşareti

hyundai accent arıza lambaları punto arıza ışıklarıDucato arıza lambaları Opel vectra b kasa motor arıza lambası neden yanarEkranın anlamıVolkswagen işaretleriDacia sandero arıza işaretleriDuster ekran işaretleriBmw x3 4×4 arıza lambası

Arabanın Yağ Lambası Neden Yanar

arıza bu hafta varmıDucato arıza lambaları Araba km göstergesiFord arıza ışıkları renault symbol arıza lambası söndürme

Check Arıza Lambası

soğuk havada motor arıza lambası symbol motor arıza lambası

Bilgilendirme Işareti Arabada Yağ İşareti

araba hata işaretleriDucato arıza lambaları Sarı ikaz işaretinin anlamı nedir ve balata lambası yaris motor

Balata Yanarsa Ne Olur Arabada Yağ İşareti

albea arıza ışıkları opel enjoy 1. Ducato arıza lambaları 2 motor arıza lambası

Fiat Egea Motoru Kontrol Ettirin

araba panel işaretleriDucato arıza lambaları Ford focus arıza lambası söndürmeDe golf 5 arıza lambası söndürme lpg arıza lambası nasıl söner arabada ünlem işareti neden yanarFord ranger motor arıza lambası söndürme airbag ışığı nasıl söndürülür corsa arıza lambasıCourier arıza lambaları veya veya de.

Toyota Uyarı Işaretleri

araba kilometre göstergesi

Mokka Ne Demek Arabada Yağ İşareti

veya opel astra egzos arıza lambasıAlbea arıza ışıkları Araç muayene motor arıza lambası transporter gösterge ikaz lambaları ariza lambalari arabaDe. Renault ikaz lambaları opel corsa arıza kodları

Aveo 13 Dizel Motor Arıza Lambası

akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor Arabada Yağ İşareti courier arıza lambalarıAlbea arıza ışıkları Focus 1 motor arıza lambası söndürme uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıFren balata arıza lambası

Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

ünlem işareti arıza lambası de. Albea arıza ışıkları Kızdırma bujisi arıza lambası neden yanarKocaeli sokak lambası arızaFiat punto otomatik vites sorunları egea yağ lambası söndürmeResimli arabaNissan arıza işaretleri

Isuzu Kamyon Gösterge Işaretleri Arabada Yağ İşareti

Yorum yapın