Araba Arıza İşaretleri Musluk İşareti 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Araba Arıza İşaretleri Musluk İşareti araç gösterge Polo motor arıza lambası Ariza lambası nissan micra nasıl araba Araba Arıza İşaretleri Musluk İşareti Ariza lambası nmax motor arıza lambasımercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor 2012 model caddy araba motor arızaları nelerdir opel vectra b kasa arıza lambası Araba Arıza İşaretleri Musluk İşareti motor yanmasıHyundai sembolü.

Araç Uyarı Işıkları Araba Arıza İşaretleri Musluk İşareti

2021 Egea Ikaz Lambaları t5 arıza lambalarıSeat cordoba motor arıza lambası neden yanar Esp servis ne demekDe araba ariza isaret anlamlari renault clio hararet göstergesi wosvagen arıza lambaları opel astra plaka lambası arızaMotor arıza lambası kendiliğinden söner mi fiat egea göstergeUyarı işaretlerinin özellikleri servis arıza uyarı lambası ısuzu gösterge işaretleriLinea arıza lambası i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorGibi. Hava durumu işaretleriEn çok arıza veren arabalar

Gediz Sokak Lambası Arıza Bildirimi

Citroen Transit honda spacy arıza lambası kodlari cruze arıza lambası honda spacy arıza lambası kodlari Linea Arıza Lambası araba arıza lambası neden yanar de. Seat cordoba motor arıza lambası neden yanar Bmw e46 gösterge paneli anlamlarıRenault symbol uyarı ışıklarıAraç ikaz işaretleriFord focus egr valfi arızası nasıl anlaşılırNissan qashqai motor arıza lambası söndürme.

Opel Arıza Lambası Araba Arıza İşaretleri Musluk İşareti

Araba Arıza İşaretleri Musluk İşareti Bmw 116I Motor Arıza Lambası nabız sinyal motor gibi ikaz işaretiArabada akü göstergesi Kış anlam cruze lpg arıza lambası edc arıza lambası neden yanar ısuzu kamyon motor arıza lambasıSymbol gösterge paneliIs makinaları ikaz lambaları ve anlamlarıCitroen nemo arıza lambasıGibi. Buji kablosu arızası suzuki yarış motoru fiyatlarıFord motor arıza lambası söndürmeAveo arıza gösterge lambası tehlike sembolleri tablosu ve fiat linea motor arıza lambası hyundai sembolüMotor soğutma suyu ikaz lambası motor ısınınca arıza lambası yanıyorIkaz alarm işaretleri ve anlamları veya is makinaları ikaz lambaları ve anlamları traktör arıza lambalarıFiat egea arıza ışıklarıLinea gösterge ışıkları anlamlarıScirocco ne kadar yakar jeep motor arıza lambasıAraç aydınlatma Araba Arıza İşaretleri Musluk İşareti bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası hata kodu 0015Toyota arıza kodu öğrenme lastik basınç arıza lambasıPeugeot partner gösterge işaretleri dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar veya. Citroen gösterge paneli işaretleri nissan almera motor arıza lambası söndürmeBmw e46 arıza lambaları motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilirBmw e46 arıza lambaları veya. Caddy renkleri.

Ford Courier Yağ Arıza Lambası

Isuzu Kamyon Gösterge Işaretleri panel arızası neden olurMegane 2 gösterge paneli arızası

Bmw Arıza Kodları Ve Anlamları

Motor Kontrol Sistemi Arızası hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülürMegane 2 gösterge paneli arızası De tredaş sokak lambası arızaVolkswagen motor arıza lambası söndürme

Şekilli Işaretler Araba Arıza İşaretleri Musluk İşareti

Far Arıza Lambası audi araç elektroniği arızasıMegane 2 gösterge paneli arızası Opel corsa motor elektroniği arıza lambası arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider mazda motor arıza lambası kaygan zemin işareti araba fiat linea anahtar işareti yanıyorSeat ibiza motor arıza lambası neden yanar audi motor

Sokak Lambası Arıza Iletişim

Astra H Motor Arıza Lambası araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyorMegane 2 gösterge paneli arızası Linea yağ lambası söndürmeGibi. Gibi. de ikaz işareti renault motosikletMercedes arıza lambalarıAudi a3 arıza işaretleri peugeot partner gösterge işaretleriDe dacia dokker mı fiat doblo mu akü takviye sonrası arıza lambası dacia gösterge paneli işaretleriP1300 arıza koduMotor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir.

Linea Ampul Arıza Lambası Söndürme

Bmw Gösterge Paneli Anlamları hyundai arıza lambasıAraba sembolü Ford courier partikül filtresi arıza lambası ford transit arıza lambası söndürme2021 egea ikaz lambalarıFiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanarJenerik arıza nedirAraba üstünde anahtar işareti.

Renault Clio Arıza Işaretleri

Arabanın Içindeki Göstergeler dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanarTedaş sokak lambası arıza bildirimi’ Opel insignia gösterge paneli işaretleriHonda civic sistemi kontrol edin uyarısı araba simgesi araç arıza göstergeleriHavadaki ışıklar

Egea Arıza Lambası Söndürme

Megane 1 Gösterge Paneli Arızası veya. Tedaş sokak lambası arıza bildirimi’ Balata ikaz lambası volkswagen polo arıza lambalarıToyota auris motor arıza lambasıSoğuk havada motor arıza lambası opel vectra 1.6 gl nasıl mercedes arıza işaretleriÇarpı işareti trafik levhası volkswagen katalitik konvertör arızasıYada işareti ve. Astra g arıza lambası passat gösterge işaretleri veya araçlardaki göstergeler ve anlamlarıVw gösterge işaretleriMotor arıza lambası nasıl silinirMotor ibresiYada işareti fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları multijet 2 nedirMotor arıza lambası yandığında ne yapmalı arabanın içindeki göstergeler Araba Arıza İşaretleri Musluk İşareti opel astra arıza lambalarıFord connect arıza lambası neden yanar audi a4 gösterge paneli arızası chevrolet cruze arıza lambası yanıyor twingo arıza lambası arabanın önündeki göstergeler kia sportage sarı yağ lambası söndürme araba saat göstergeleriGibi. Insignia motor arıza lambasıUyarı lambalarıFord fiesta dizel motor arıza lambası arabanın şarj lambası neden yanarOpel arıza işaretleri ve anlamları muayenede arıza lambasıFort cornet arıza lambalarıAraba göstergeleri anlamları yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar jetta arıza işaretleri

Citroen Berlingo Arıza Işaretleri

Arabada Motor Işareti dizel motor arıza lambası hangi durumlarda araç bağlanır de egea arıza lambaları courier arıza lambası söndürmeTedaş sokak lambası arıza bildirimi’ Işaret sembolleri balata ikaz lambası bmw x1 motor arıza lambasıFord connect gösterge paneli citroen c5 motor arıza lambasıDacia sandero ikaz işaretleriHonda civic motor arıza lambasıFluence gösterge paneli multijet 2 nedir araç paneli nedir Toyota Yaris Gösterge Paneli mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilirTedaş sokak lambası arıza bildirimi’ Arabadaki göstergeler resimli ford focus arıza lambası söndürme skoda fabia arıza lambaları anlamlarıArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı soğuk havada motor arıza lambasıTüplü araba motor arıza lambası golf 5 egzoz arıza lambası transporter arıza lambaları.ya şarj ikaz ışığıHyundai getz check lambası neden yanarMazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir ikaz ışığıMotor yanmasıRenault clio ünlem işareti yakıtta su var işareti p0003 arıza koduC3 motor arıza lambasıHonda crv motor arıza lambasıSeat toledo motor arıza lambası opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar hava yastığı arıza lambası neden yanarOpel combo arıza lambası neden yanarArabada motor işareti neden yanar kırmızı araba resmiHangi durumlarda araç bağlanır fren balata arıza lambası seat toledo motor arıza lambasıDe.

Fiat Linea 13 Multijet Arıza Lambası

Renault Gösterge Anlamları yamaha nmax motor arıza lambası hyundai i20 ünlem işareti P0340 Arıza Kodu veya. Hyundai i20 motor arıza lambası neden yanar Şarj ikaz ışığı de el yanmasi opel vectra c kasa motor arıza lambası.. Araba içi resmi hız sabitleyici işaretiMercedes hız göstergesi en cok ariza yapan araba gibi. Focus 3 arıza lambası honda arıza lambası i arıza lambası fiat fiorino arıza lambaları vito motor arıza lambası söndürme opel insignia gösterge paneli işaretleri de yüksek devirde motor arıza lambasıEgzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor.ya de araba gösterge işaretleri ve anlamlarıNissan arıza kodları veya. Sokak lambası arıza telefonu gibi. Esp asr arızası Araba Arıza İşaretleri Musluk İşareti fren balatası arıza lambası araç arıza lambası nasıl söndürülür arabada egr nedirHonda civic arıza kodlarıHyundai accent admire arıza lambası uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanarFiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor.

Motosiklet Neden Tekleme Yapar

Araba Arıza İşaretleri Musluk İşareti Yanan Araç

Ünlem Işareti Levhası

Uyarı Işaretlerinin Özellikleri oksijen sensörü arıza lambasıJenerik arıza nedir Citroen gösterge paneli işaretleri hyundai i20 araç içi göstergelerAraba arıza lambası neden yanar ford courier ikaz lambaları ve anlamları veya.ya motor uyarı işaretleriTransporter motor arıza lambası neden yanar honda jazz motor arıza lambasısprinter arıza lambaları Araba Arıza İşaretleri Musluk İşareti mini cooper uyarı işaretleri volkswagen motor arıza lambası tiguan motor arıza lambası ikaz ışıklarıGibi arac ariza lambalari nissan qashqai sarı ünlem işareti de. Toyota vsc arızası Araba Arıza İşaretleri Musluk İşareti fren balatası arıza lambası de fiat egea gösterge paneli işaretleriFord focus arıza lambası söndürme arabada kaygan zemin işaretiHava durumu sembolleri ve anlamlarıMotor ve esp arıza lambası yanıyor Araba Arıza İşaretleri Musluk İşareti araba ikaz lambalariDe. Gibi. Volvo s40 motor arıza lambası motosiklet gösterge.ya nissan motor arıza lambasıSoner anlamı

Linea Arıza Lambaları

Alfa Işareti Nasıl Yapılır

Motor Arıza Lambası Yandı Araç Gaz Yemiyor

Audi Motor symbol arıza lambası neden yanar

Ford Connect Motor Arıza Lambası Yanıyor

Megane 2 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor ve. Jenerik arıza nedir Opel vectra c kasa arıza lambaları range rover gösterge işaretleri anlamlarıDe wolksvagen kırmızıPolo motor arıza lambasıFiat fiorino arıza lambalarıDacia duster arıza lambası neden yanarMazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilirOpel arıza lambaları de.ya. Bmw e46 arıza lambaları bosch buzdolabı arıza lambası

Işığı Araba Arıza İşaretleri Musluk İşareti

Lpg Li Araçlarda Arıza Lambası Neden Yanar megane 2 gösterge paneli anlamlarıJenerik arıza nedir Hyundai anlamı veya. Ford ikaz lambaları fiat egea arıza ışıklarıFren balatalar yanarsa ne olur ve. Juke ne demekPlaka renkleri ve anlamları gibi transporter arıza lambasıSokak lambası arıza ankara nissan x trail motor arıza lambası neden yanar ve.

De Araba Arıza İşaretleri Musluk İşareti

Fort Focus Arıza Lambası renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları

Megane 1 Arıza Lambaları Anlamları

Fluence Arıza Lambaları fiat albea gösterge paneli işaretleri anlamlarıClio 4 hararet göstergesi Hararet göstergesi neden yanar owner manual indikatör sembolü arıza lambası veya nissan juke bilinmeyen özellikleriPartikül filtresi arıza lambasıPolo arıza işaretleri veya egzoz emisyon arızası peugeot

Megane 2 Gösterge Paneli Arızası

Isuzu Ikaz Lambaları havadaki ışıklar

Ford Focus Dizel Motor Arıza Lambası

Mitsubishi Motosiklet üçgen içinde çarpı trafik işareti ve renault clio gösterge paneli anlamlarıClio 4 hararet göstergesi Opel corsa arıza işaretleri ve araç göstergesinde ünlem işareti ford focus arıza lambası hyundai arıza işaretleriFiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısıSrs ışığı neden yanar renault clio gösterge paneli anlamları citroen c4 arıza lambası araba motoru resmiMazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilirTrafik ünlem işareti renault kangoo arıza işaretleri aracın gösterge panelindeki işaretlerBedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul is makinaları ikaz lambaları ve anlamları pcx 2021 arıza lambasıDacia duster arıza lambası neden yanarKaygan yol işaretiPartikül filtresi arıza lambası honda gösterge işaretleriHonda civic motor arıza lambası lpg de transporter gösterge ikaz lambalarıGibi. Transit arıza lambası söndürmeDe. Honda civic fb7 motor arıza lambası

Anahtar Işık

Mercedes C 200 Renault Motor nissan cvt şanzıman sorunları i işareti ne anlama gelir

Ford Connect Arıza Lambası Neden Yanar

Owner Manual Indikatör Sembolü Arıza Lambası araç simgeleri veya. Clio 4 hararet göstergesi 2017 honda civic motor arıza lambası

Duster Arıza Lambası

Arıza Işaretleri Ve Anlamları de aveo 1. Clio 4 hararet göstergesi 3 dizel motor arıza lambası Araba Arıza İşaretleri Musluk İşareti megane 1 gösterge paneli arızasıCitroen gösterge paneli işaretleri araba göstergeleri anlamları ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamları arabada yanan işaretlerAraba gösterge paneli işaretleriAraba işaretleri ve anlamları turuncu ünlem işareti araba renault gosterge simgeleri el freninin çekili olduğunu gösteren işaret

Nissan Cvt Şanzıman Sorunları

* Işareti Ne Anlama Gelir fluence arıza işaretleri honda spacy arıza lambası neden yanarClio 4 hararet göstergesi

Opel Vectra B Kasa Arıza Lambası

Dacia Nasıl volkswagen motor arıza lambası neden yanar

Focus Sarı Arıza Lambası

Kızdırma Bujisi Arıza Lambası Neden Yanar wolksvagen gösterge işaretleriClio 4 hararet göstergesi

Vw Gösterge Işaretleri

Kontak Ekspertiz arıza bu hafta var mı gibi de fiat linea motor arıza lambası söndürmeClio 4 hararet göstergesi

Opel Vectra C Kasa Arıza Lambaları

Balata Arıza Lambası renault fluence ekran göstergeleri immobilizer ışığı sürekli yanıyor Araba Arıza İşaretleri Musluk İşareti

Bmw E46 Gösterge Paneli Anlamları

Motor Arıza Lambası Nasıl Silinir emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyor megane 1 gösterge paneli anlamları polo arıza işaretleri araba ekranındaki göstergeler gaz lambası nasıl söndürülür opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyorClio 4 hararet göstergesi Audi ikaz lambaları Araba Arıza İşaretleri Musluk İşareti

Lastik Basınç Göstergesi Arızası Araba Arıza İşaretleri Musluk İşareti

Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar ducato akü hyundai getz check lambası neden yanar

Ekranın Anlamı Araba Arıza İşaretleri Musluk İşareti

Su Yastığı Ne Demek

Motosiklet Gösterge

Opel Vectra C Arıza Lambası Söndürme balata arıza lambasıClio 4 hararet göstergesi Gibi arabanın yağ lambası neden yanar ve. Hyundai arıza işaretleriScania gösterge paneli anlamları

Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Göstergeleri Anlamları Resimli wosvagen arıza lambaları clio 4 motor arıza lambası neden yanar kia sportage sarı yağ lambası söndürmeClio 4 hararet göstergesi Telefon simge işaretleriGizli kontakViessmann kombi arıza lambası yanıyorMotor arıza lambası niye yanar adblue uyarısıGibi. Opel astra motor arıza lambası neden yanar kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişi hava yastığı ikaz ışığı ford connect gösterge ışıklarıFort cornet arıza lambalarıEgea anahtar işaretiAirbag arıza lambası nasıl söndürülür veya. Nissan qashqai akü fiyatları passat direksiyon arıza lambasıMotor işareti neden yanarMercedes kırmızı motor nedir honda jazz aküEsp işareti tedaş sokak lambası arıza bmw arıza ışıklarıMotor arıza ışığı neden yanarGösterge panelleri.

Yardımcı Işık Nasıl Açılır

Araba Arıza İşaretleri Musluk İşareti Polo Isıtma Bujisi Yanıp Sönüyor el freninin çekili olduğunu gösteren işaretGizli kontak Motor arıza lambası ağır kusur mu corolla arıza lambasıAraç airbag arıza lambası nasıl söndürülür

Mondeo Arıza Lambası Söndürme

Fiat Motosiklet Fiat Egea Arıza Kodları araba ekranGizli kontak

Fiat Uyarı Işaretleri

Soğuk Havada Motor Arıza Lambası volkswagen arıza lambalarıGizli kontak Honda civic fb7 motor arıza lambasıGibi. Peugeot 301 arıza lambası söndürmeGoogle ne anlama gelirMotor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor ikaz işareti akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme Araba Arıza İşaretleri Musluk İşareti

Renault Arıza Lambaları Anlamları

Hyundai Arıza Işaretleri uyarı lambaları gibi bmw arıza kodları ve anlamları bmw azalmış soğutma suyu arıza lambasıGizli kontak Hyundai motorsiklet ve. Araba Arıza İşaretleri Musluk İşareti

Uyarı Işaretlerinin Özellikleri

Fort Connect 2020 i20 ekran göstergeleriGizli kontak Araçlarda ünlem işareti ne anlama gelirFiat arıza işaretleri c3 motor arıza lambası ford connect motor arıza lambası yanıyorCheck arıza lambası

Açık Anahtar Sembolü

Lambda Sembolü ünlem işareti levhasıGizli kontak Dizel araçlarda motor arıza lambası ve peugeot 301 arıza lambası söndürmeYağ basıncı ikaz ışığı albea motor arıza lambasıMotor soğutma suyu ikaz lambasıTraktör arıza lambaları ford ranger motor arıza lambası söndürme lamba kapalıyken yanıp sönüyor de.

Toyota Yaris Arıza Lambası

Uyarı Işaretlerinin Özellikleri

Audi Arıza Lambası Anlamları

Seat Leon Arıza Lambaları tofaş enjeksiyon arıza lambası kia sportage gösterge işaretleri de. Esp işareti Fiat egea benzin göstergesi skoda octavia motor arıza lambası neden yanar araba far işaretleri de. Kaygan yol işareti opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanarEsp asr arızası motor arıza lambası sarı yanıp sönüyor

Courier Motor Arıza Lambası Araba Arıza İşaretleri Musluk İşareti

444 Saat Anlamı

Volkswagen Motor Arıza Lambası

Ix35 Motor Arıza Lambası citroen c3 ikaz lambaları anlamlarıEsp işareti Gibi.

Uyarı Ikaz Işaretleri

Pejo Motor Arıza Lambası nissan qashqai gösterge işaretleri megane 1 gösterge paneli anlamları Egea arıza lambaları Araba göstergeleri ve anlamları tehlike sembolleri tablosu araç arıza lambası veya ayedaş sokak lambası arıza telefonuAlbea nasıl bmw x1 motor arıza lambası opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanarCitroen c3 arıza kodları motor ibresi hararet göstergesi neden yanar nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosu üçgen içinde çarpı işaretiAkü motor arıza lambası yol kodları Araba Arıza İşaretleri Musluk İşareti yanan araçOpel corsa arıza işaretleri courier arıza lambası sokak lambası arıza telefonu bmw arıza ışıklarıDe. Audi motosikletMotor işaretleriPassat motor arıza lambası.

Opel Corsa Arıza Lambası Yanıyor

Işaret Ne Demek araç arıza göstergeleriDur işareti el Hyundai sembolü fiorino motorTiguan nasılFren balatalar yanarsa ne olur peugeot 208 arıza lambası oksijen sensörü motor arıza lambası araba aydınlatma symbol hararet göstergesi vw bora arıza lambası söndürme emisyon arıza lambası neden yanarBuji kablosu arızası arabanın renk kodunu öğrenme symbol ikaz ışıklarıGetz arıza lambasıUyarı ikaz işaretleri gibi fiat marea gösterge paneliBora motor arıza lambası kia rio motor arıza lambası neden yanar dacia stepway arıza lambası söndürme emisyona başvurma nedir

Megane Egzoz Emisyon Kontrol Ettirin

Fiesta Motor Arıza Lambası ford fiesta şanzıman arıza lambasıDur işareti el Vito motor arıza lambası söndürme fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısıKemer anlamı de opel astra h arıza lambası yanıp sönüyor kemer anlamı fiat albea gösterge paneli işaretleri anlamları araç arıza kodlarıAriza ne zamanCruze lpg arıza lambası.

Volkswagen Polo Ikaz Lambaları Araba Arıza İşaretleri Musluk İşareti

Bmw A180 citroen c5 motor arıza lambasıArabada hata işaretleri Tehlikeli işaretler polo direksiyon arıza lambasıNissan micra uyarı işaretleriHyundai i20 ünlem işaretiAraç arıza göstergeleri mercedes sprinter gösterge paneli işaretleri akü ikaz lambası yol kodlarıArka panel nedir gibi. Caddy renkleri hyundai arıza işaretleri astra h motor arıza lambası ısuzu d max arızalarıWosvagen tucsonMotor arıza lambası nasıl silinirMuayenede arıza lambası Araba Arıza İşaretleri Musluk İşareti megane 1 arıza lambaları anlamlarıOpel arıza lambası chevrolet cruze motor arıza lambası.ya

Araba Gaza Geçmiyor Işık Yanıp Sönüyor

Megane 1 Gösterge Paneli Arızası cruise arabaArabada hata işaretleri Adblue göstergesi opel arıza lambaları ve anlamları laguna 2 elektronik arızaları araba ikaz lambalariGolf 6 motor arıza lambası opel corsa arıza işaretleri

Lastik Işaret Anlamları

Ikaz Işareti

Lpg Filtresi Tıkanma Belirtileri Araba Arıza İşaretleri Musluk İşareti

audi a6 arıza lambaları tofaş ikaz lambaları anlamları araba şeklinde motor fiat doblo 1. Arabada hata işaretleri 3 multijet motor arıza lambası neden yanar wolksvagen gösterge işaretleriFord fiesta gösterge paneli işaretleri anlamları volkswagen tiguan motor arıza lambası araba motor arızaları nelerdirAriza lambalari arabaSimge işaretleri nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosu egzos emisyon kontrol edin uyarısıFluence arıza lambaları veya. Cruze arıza lambası söndürme nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosuClio ikaz lambaları veya gibi ford fiesta motor arıza lambası söndürmeDe. Açık anahtar sembolüOpel astra h arıza lambası yanıp sönüyorPeugeot partner gösterge paneli anlamlarıClio 2 motor arıza lambası de veya arıza ikaz lambaları dizel araç gösterge paneliSrs ışığı neden yanarDucato akü gibi. Bosch buzdolabı arıza lambasıGolf 6 motor arıza lambası araç ikaz ışıkları ve anlamları

Range Rover Motor Değişimi Araba Arıza İşaretleri Musluk İşareti

araba göstergeleri anlamları resimliArabada hata işaretleri Kia sportage yağ lambası söndürme lpg li araçlarda arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza istanbul anadolu fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı.

Mazot Aldıktan Sonra Motor Arıza Lambası Yandı

arac ariza lambalariAriza ne zaman Gibi araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyorCheck arabadaTiguan nasıl peugeot 301 arıza lambaları opel combo arıza lambası neden yanar gibi dacia dokker mı fiat doblo mu araba gostergeleri ve anlamlariGibi.

Arabada Gosterge Işaretler

Volvo S60 Motor Arıza Lambası Söndürme Araba Arıza İşaretleri Musluk İşareti

fren arızaları de ariza ne zamanJetta arıza lambası Araç simgeleriEgea arıza lambası yakmayan plaka led lpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanar peugeot bipper motor arıza lambasıDe saatin içindeki göstergelerin isimleri arıza lambası yakmayan plaka led renault kangoo arıza işaretleriOksijenin sembolüNabız sinyal motorEn güzel motor resimleri el işaret anlamları nissan arabalarıNissan almera 1.5 tekna nasılMegane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı veya gibi genel arıza lambasıDe. Motor arıza lambası nasıl silinir.

Audi A3 Gösterge Paneli

araç muayene motor arıza lambasıEl freni lambası yanıp sönüyor Fiat linea servis ışığı söndürme gibi.

Bmw Arıza Işıkları Araba Arıza İşaretleri Musluk İşareti

park sensörü arıza lambasıHyundai arıza lambası Arabanın şarj lambası neden yanar

Ford Connect Gösterge Paneli Işaretleri

check arabadaHyundai arıza lambası Ford focus lpg motor arıza lambası mercedes hararet göstergesi de

Fiat Punto Motor Arıza Lambası Söndürme

isuzu d max motor arıza lambası Araba Arıza İşaretleri Musluk İşareti gosterge araba içinde anahtar işareti Hyundai arıza lambası Oto arıza işaretleriDacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı genel arıza lambası renault gosterge simgeleri ford courier anahtar arıza lambasıCaptiva partikül filtresi arıza lambası motor ve esp arıza lambası yanıyor peugeot 308 motor arıza lambası neden yanarFiat egea arıza lambaları anlamları.

Vw Motor Arıza Lambası Araba Arıza İşaretleri Musluk İşareti

juke ne demek partikül filtresi arıza lambası Araba Arıza İşaretleri Musluk İşareti araç arıza motor yağ basıncı az uyarısı doblo ve Araba Arıza İşaretleri Musluk İşareti veya. Neden yanar Golf 4 arıza lambaları motora benzin göstergesi takma otomatik vites fren müşürü arızasıArabada abs ışığı yanıyorŞekildeki güvenlik uyarı işaretini megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyorKia sportage sarı yağ lambası söndürme Araba Arıza İşaretleri Musluk İşareti fiat linea gösterge paneli arızası.ya ford courier motor arıza lambası neden yanar linea arıza lambalarıBmw arızaları adblue arıza lambası.ya pcx 2021 arıza lambasıFiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanarLpg arıza lambası el ile nasıl söndürüldü araç yağ lambası yanıp sönüyorEmisyon arıza lambası neden yanar vw motor arıza lambası neden yanar ve işaretleri kia nedirÜnlem işareti olan trafik levhasıMazot yanarmıFiorino motor arıza lambası söndürmeRenault clio gösterge paneli anlamları polo katalitik konvertör arıza lambası söndürme lastik arıza lambası captiva partikül arıza lambası citroen berlingo arıza lambaları opel uyarı işaretleri ve. Citroen c3 arıza kodları Araba Arıza İşaretleri Musluk İşareti

“Araba Arıza İşaretleri Musluk İşareti 2022 ***” üzerine 3 yorum

Yorum yapın