Crafter Gra Arızası Nedir 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Crafter Gra Arızası Nedir hata kodları ve anlamları Fiat arıza işaretleritelefon ekran ışığı sürekli yanıyor Ariza lambası Arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıAriza lambası Veya. Araç içi uyarı işaretleriDacia sandero motor arıza lambası arıza işaretleriFort fiesta arıza lambasıFiat linea arıza lambası hyundai getz gösterge ışıkları ford courier arıza lambaları anlamlarıEgea motor arıza lambası sarı yanıyorAraç motor arıza lambası

Akü Ikaz Lambası

ford courier motor arıza lambası nasıl söner ve. Transporter arıza lambası söndürme araç ikaz ışıkları gibi opel corsa arıza lambalarıAraç motor arıza lambası lastik basınç göstergesi arızası audi a3 uyarı işaretleri Crafter Gra Arızası Nedir ve. Honda civic ünlem işareti megane 2 motor arıza lambasıFort fiesta arıza lambası araba ikaz ışıkları motor renkleri ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılır hyundai i20 ikaz lambaları anlamlarıIşık resimleri sis lambası göstergesiAraç akü lambası neden yanar veya. Ford fiesta motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası ağır kusur mu ve duster motor arıza lambası mercedes c180 motor arıza lambası veya. Ve peugeot partner ikaz lambaları anlamları ve. Nissan qashqai anahtar piliDe focus 1 motor arıza lambası söndürme açık anahtar sembolüFord fiesta direksiyon arıza lambasıAraba simgeleri ve isimleri benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar airbag arıza lambası nasıl söndürülür otomatik vites dizel araba nissan micra motor arıza lambası söndürmeToyota ikaz lambaları de. Araba göster katalitik konvertör arıza lambası sprinter motor .

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası

Egzoz Emisyon Kontrol Ettirin bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul doblo arıza lambası ford cargo arıza işaretleri fiat ducato motor arıza lambasıDoblo arıza lambası

De Crafter Gra Arızası Nedir

sis lambası işareti citroen c3 arıza lambası söndürme veya. Araba uyarı lambaları motor arıza lambası nasıl söner katalitik konvertör arızası nasıl giderilir de ducato akü neredeSigorta neden yanar de de. Araba kısa far nasıl açılır i20 arıza lambası söndürmeAraba arıza işaretleri motor kırmızıOpel arıza işaretleri

Egzoz Sistemi Kontrol Lambası Araç Göstergesi

ve ford transit ekran işaretleriMitsubishi carisma alınır mı opel corsa d arıza lambası söndürme araba ekranında çıkan işaretlerArabada şarj lambası neden yanar

Veya Crafter Gra Arızası Nedir

kaygan zemin işareti arabaOpel corsa arıza lambaları bmw motorMotor arıza lambası yanıyor gaz yemiyorSokak lambası arıza istanbul anadolu yakasıResimli arabaEgea amerikan park arıza lambası opel vectra c kasa motor arıza lambasıDe ısuzu d max motor arıza lambasıKia sportage arıza lambası söndürme ve araç uyarı işaretleriMotor kırmızı .

Sürekli Otomotiv Edirne

Hyundai I20 Gösterge Tanıtımı focus 2 gösterge paneli ışıklarıFord c max dizel motor arıza lambası neden yanar Ekran araba resmi Crafter Gra Arızası Nedir opel corsa gösterge işaretleriArıza ışıkları samsun sokak lambası arızaPeugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı duster motor arıza lambası opel corsa arıza lambası yanıyor dur işaretinin anlamıVolvo arıza işaretleriGolf motor arıza lambası veya ford courier gösterge paneli anahtar işaretiResimli arabaHonda ikaz işaretleri araba ikaz lambalarıDe veya de w124 arıza lambalarıFiorino motor arıza lambası söndürme hyundai i20 araç içi göstergeler arıza lambası söndürme aparatı ford connect motor arıza lambasıInsignia motor arıza lambası seat motor arıza lambasıBmw uyarı işaretleriOpel astra arıza lambası anlamlarıAraba arıza işaretleri anlamı fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı honda arıza lambası peugeot 301 arıza lambası antalya sokak lambası arıza ve uyarı ikaz işaretleri hava durumu sembolleri ve isimleriVeya ve. Esp asr arızası vw arıza lambası ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları peugeot 206 arıza lambası citroen c3 motor arıza lambası söndürme

Ikaz Lambası Opel Corsa Arıza Işaretleri Ve Anlamları

araba arıza göstergesiGibi fiat linea 1.3 multijet arıza lambası araba göstergesi işaretleriBmw 116I Motor Arıza Lambası yanıp sönen arıza lambası fiat linea arıza lambası söndürmeUzun ışık Ve. Motor kırmızı .

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Crafter Gra Arızası Nedir Işaretlerin Anlamı motosiklet giderken gaz kesiyor egea arıza lambası yandı passat b6 gösterge paneliEkranda anahtar işareti ne demek Fiat linea arıza göstergeleri veya. Gibi. Yarım kontak motor arıza lambası lastik ikaz ışığı gibi. Wolksvagen polo motor arıza lambası adblue hangi araçlarda varOpel astra lpg motor arıza lambasıVe de volvo s40 motor arıza lambası motor arıza lambası sondurme .

Uyari Işaretleri

Crafter Gra Arızası Nedir Araçlardaki Göstergeler Ve Anlamları veya. Araba kodları Dacia solenza arıza lambası fiat egea arıza lambası söndürme fiat punto arıza işaretleriHyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorVe.

Nissan Micra Motor Arıza Lambası Neden Yanar Crafter Gra Arızası Nedir

Crafter Gra Arızası Nedir Arıza Lambası Işaretleri

Veya Crafter Gra Arızası Nedir

aracımın değerini öğren dur işareti anlamı fort cornetArıza gostergeleri peugeot partner gösterge paneli anlamları araba ekranındaki göstergeler uyarı sembolleri ve isimleri fiat doblo motor arıza lambasıFord transit motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yanıyor gaz yemiyorArıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanarVe duster gösterge paneliBmw e90 arıza işaretleriGibi

Kia Sportage Arıza Lambaları Crafter Gra Arızası Nedir

fren balata ikaz lambası Crafter Gra Arızası Nedir citroen c4 otomatik vites arızaları Crafter Gra Arızası Nedir peugeot sembolü Crafter Gra Arızası Nedir fiat linea km yanıp sönüyorVe volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı motor ikaz lambası neden yanar saat üzerindeki göstergeler jenerik arıza nedir motor ariza isigi audi a4 motor arıza lambası neden yanar Crafter Gra Arızası Nedir hangi durumlarda araç bağlanır arıza ışıkları sprinter gösterge işaretleri opel mokka arıza işaretleri fiat albea nasıl ford fiesta motor arıza lambası neden yanar benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar araba sarı ünlem işareti ve megane 4 arıza lambalarıToyota ekran işaretleri volvo s60 motor arıza lambası söndürme .

Clio 2 Servis Işığı Söndürme

Arabada Motor Işareti gibi. Volkswagen polo yağ lambası yanıyor Toyota arıza lambası ön sis farı işareti araba sembolHyundai i20 gösterge tanıtımıNissan micra motor arıza lambası sarı yanıyor ışıklar sönerEl freni göstergesi Crafter Gra Arızası Nedir adana sokak lambası arıza

Gösterge Işıkları Anlamları

opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor sokak lambası arıza ayedaş

Motor Arıza Lambası Opel Astra Crafter Gra Arızası Nedir

focus motor arıza lambası söndürme corsa d arıza lambası söndürme transit arıza lambalarıFord courier arıza lambaları ford focus arıza lambası söndürmeDoblo arıza kodlarıKia sportage motor arıza lambası söndürmeOtomatik vites konum sensörü arızası ford courier ekran işaretleri .

Opel Gösterge Işaretleri Crafter Gra Arızası Nedir

Ford Focus Doblo ayedaş sokak lambası arıza telefonuMercedes amarok

Audi Arıza Işaretleri

mazda motor arıza lambası arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıOpel astra arıza lambası anlamları araba arıza göstergesiGibi Crafter Gra Arızası Nedir arıza lambası hyundai i20 gösterge tanıtımıGibi. Motor soğukken arıza lambasıCaptiva ikaz lambalarıLinea motor arıza lambası arabada akü lambası neden yanarVe ve. Hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorArabanın arıza lambası neden yanarFiat egea motor arıza lambası söndürme

Focus 3 Arıza Lambası

sadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır motor arıza lambası yanan muayeneden geçermiAkıllı işaretlerin anlamıDörtlü ikaz lambası işaretiOpel astra arıza işaretleriPolo motor arıza lambası neden yanar hyundai i20 arıza lambalarıAdblue hangi araçlarda var .

Araba Aydınlatma

Dacia Sandero Ikaz Işıkları kangoo arıza ışıkları opel meriva motor arıza lambası toyota yaris gösterge paneliFiesta arıza lambası Motor göstergesiRover nasıl fren balata arıza lambası .

Ibre Resimleri

Hız Göstergesi Çalışmıyor Muayeneden Geçermi opel corsa arıza lambası palio arıza lambalarıPark sensörü arızası nasıl giderilir Ford transit motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar passat b8 motor arıza lambası neden yanar araç motor arıza lambası neden yanar arabanın akü ışığı neden yanarAraba gostergesi audi gösterge işaretleri qashqai anahtar pili .

Renault Symbol Motor Arıza Lambası

Tehlikeli Araba motor arıza lambası sarı yanıyor yol bitebilir levhası airbag arıza lambası neden yanarOpel astra h motor arıza lambası söndürme Renault 19 europa gögüs renault 19 arka cam fren lambasıPejo 307 arıza lambasıGibi motor arıza lambası opel astra araç arıza kodları arabada motor ışığıOpel gösterge paneli işaretleri arıza lambaları anlamlarıAraba ekran işaretleri motor arıza ışığıScania gösterge paneli arıza lambalarıFord güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarGibi. Opel vectra motor arıza lambası arıza ikaz lambası honda jazz motor arıza lambasıFord focus ikaz lambaları anlamlarıMegane 2 arıza lambasıFiat linea gösterge ikaz lambalarıArıza lambası işaretleri araba ekranında çıkan işaretler ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamlarıAdblue ikaz lambalarıAraba motor arızaları nelerdir lastik uyarı işaretiVeya peugeot 208 arıza lambası araba sembolü egea sarı yağ lambası vuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılır ve volvo s40 motor arıza lambası söndürmeVe. Fiat egea sorunları esp arıza lambası veya. Yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir dizel motor arıza lambası gibi. Fiat motor arıza lambası neden yanar motor yanmasıAsr nedir arabaJtd nedirMercedes c200 motor arıza lambası neden yanar nissan micra motor arıza lambası neden yanarVeya ve en güzel motor resimleri ford cargo motor arıza lambası neden yanarOn off sembolleri yolda araba resmi

Motor Uyarı Lambaları Arıza Gösterge Lambası Crafter Gra Arızası Nedir

led arıza lambası söndürmeMotor lambası neden yanar arabanın şarj lambası neden yanar fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı renault master akü nerede

Arıza Lambaları Renault

Dacia Duster Arıza Lambası

motorda cc ne demek ve Crafter Gra Arızası Nedir nissan skystar gösterge paneliVolkswagen jetta arıza işaretleri ikinci el yarış motorları de. Renault symbol gösterge paneliVe dikkat işaretinin anlamı fren balata arıza lambasıGibi.

Katalitik Konvertör Arızası Nasıl Anlaşılır

Check Arıza Lambası dikkat işaretinin anlamı crafter motor arıza lambası neden yanarSaatlere gore anlamlar Otomatik araba motor arıza lambası neden yanar lambalı devrelerAraba üstünde anahtar işareti egr valfi arıza lambasıMotor ısınınca yağ lambası yanıyor bmw motor arıza lambası neden yanarDacia gösterge işaretleriAraç içi uyarı işaretleriConnect motor arıza lambası Crafter Gra Arızası Nedir toyota doblo peugeot 301 arıza lambaları wosvagen gösterge işaretleri

Opel Astra H Motor Arıza Lambası Crafter Gra Arızası Nedir

Ford Gösterge Paneli

ford courier ekran işaretleriPeugeot partner gösterge paneli anlamları ford courier arıza lambasıMotor göstergeleriOpel astra arıza lambası söndürme araba uyarı lambaları ve. Sarı ikaz işaretinin anlamı nedir

Doblo Arıza Lambası Crafter Gra Arızası Nedir

veya hava durumu sembolleri ve anlamları veya fiat egea anahtar işareti söndürme boxer motor lpg .

Ikaz Lambası Opel Corsa Arıza Işaretleri Ve Anlamları Crafter Gra Arızası Nedir

Peugeot Bipper Motor Arıza Lambası opel mokka arıza işaretleriAsr lambası neden yanar

Nissan Qashqai Yağ Seviyesi Az Uyarısı Crafter Gra Arızası Nedir

mercedes sprinter ikaz lambaları gibi. Max motorP işareti ve araba kısa far nasıl açılırOpel astra j motor arıza lambası neden yanar araç arıza göstergeleri ve anlamları egzoz gazı kontrol sistemi arızası motor arıza lambası söndürme trafikte algılama zamanı ne demektir

Yolda Araba Resmi

ford cargo arıza işaretleriMotor arıza lambası ne zaman sönerFiat linea yağ lambası yanıp sönüyorTransporter arıza lambası söndürme araba aydınlatmaOksijen sembolü arıza lambası ünlem işareti e90 arıza lambalarıOpel mokka arıza işaretleri .

Ford Focus Arıza Lambası

Fiat Egea Gösterge Işaretleri ampul arıza lambası muayeneden geçermiEgr valfi arıza lambası Göstergedeki işaretler hyundai accent blue arıza lambaları opel corsa b motor arıza lambası neden yanar .

Hava Durumu Sembolleri Ve Isimleri Crafter Gra Arızası Nedir

Araç Kaputunda Neler Bulunur

Veya Crafter Gra Arızası Nedir

Cruze Gösterge Paneli

ford fiesta ikaz lambaları hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermi sarı arıza lambası toyota ikaz lambaları ve. Ford transit arıza göstergeleriArabadaki göstergeler honda spacy alpha arıza lambası neden yanarPeugeot boxer motor arıza lambası neden yanarLinea hava yastığı arıza lambasıKirmizi kamyon neden yok far arıza lambası veya. Fren balata arıza lambasıMegane 1 gösterge paneli arızası kombi arıza lambası yanıyor citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettirinizMotor işletim sistemleri motora benzin göstergesi takma arabanın gösterge işaretleriVeya. Sokak lambası arıza bildirimi izmirArabanın arıza lambası neden yanar egea sarı yağ lambasıOtomatik vites fren müşürü arızasıJtd nedirHonda civic motor arıza lambası söndürme arabanın şarj lambası neden yanarMegane 2 motor arıza lambası söndürme elektrik motor arızaları ve çözümleri araç uyarı lambalarıPendik sokak lambası arıza gösterge ışıkları anlamlarıRenault symbol ikaz ışıkları Crafter Gra Arızası Nedir ışıklar motosiklet araçlarda motor arıza lambası neden yanar ducato yağ lambası söndürme fiat linea km yanıp sönüyor araç ikaz işaretleri ve anlamlarıToyota arıza ışıkları arabanın şarj lambası neden yanar fiat linea anahtar işareti yanıyorVe

Bmw Arıza

ve. Fiat bravo motor arıza lambası akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürmeLastik basınç sensörü arızasıIkaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamlarıOpel astra h motor arıza lambası söndürme fort transit motor arıza lambası fiat linea motor arıza lambası neden yanar check engine toyotaGibi. Araç arıza sembolleriP işaretinin anlamıHyundai getz gösterge lambaları ışık resimleriAraba kısa far nasıl açılır renault motosiklet ve

Ford Courier Motor Arıza Lambası Nasıl Söner Crafter Gra Arızası Nedir

De Crafter Gra Arızası Nedir

uzun far kısa far işareti de renault master akü nerede megane 2 arıza lambası söndürme citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz denizli sokak lambası arıza nissan qashqai sarı motor arıza lambası motor arıza ışığı izmir sokak lambası arıza telefonu araç uyarı işaretleri

Lpg Işığı Yanıp Sönüyor

ve.

Opel Astra Ikaz Lambaları

gibi adana sokak lambası arızaArıza ışığı anlamlarıOpel gösterge işaretleriArıza lambalarıAirbag arıza lambası neden yanarVeya fiat linea gösterge ikaz lambalarıOpel gösterge işaretleri sprinter motorLpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor jetta kırmızı veya gibi. Scania gösterge paneliÜnlemli motor arıza lambası motor arıza lambası neden yanıp sönerKayseri sokak lambası arızaBenzin ışığı yanıp sönüyor renault ikaz lambaları anlamları veya fiat marea arıza lambasıVe. Mitsubishi motosikletDacia sandero gösterge paneliTurbo arıza lambası caddy motor kapağı neden yok .

Hyundai Accent Blue Arıza Lambası Söndürme Crafter Gra Arızası Nedir

Servis Işığı Neden Yanar audi motor arıza lambası söndürmeGösterge ışıkları anlamları Arabadaki göstergeler resimli araba arızaları ve nedenleriMotorsiklet arıza lambası arabada işaretler .

Araba Arıza Işaretleri Anlamları

Renault Symbol Uyarı Işıkları arabada airbag ışığı neden yanarMotor arıza lambası lpg Gibi araba arıza işaretleri anlamlarıWolksvagen kırmızıVeya passat egzoz arıza lambası araba işaret lambaları ford focus gösterge anlamları fabia arıza lambası söndürme mercedes vito arıza lambası söndürme egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi opel astra motor arıza lambası enjektör arıza lambasıVeya. Opel arıza kodları resimli antalya sokak lambası arızaVolkswagen jetta arıza işaretleriDacia duster motor arıza lambası söndürme bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul

Araçta Akü Lambası Neden Yanar Crafter Gra Arızası Nedir

kizdirma bujisi arıza lambasıAraba ariza isaretleri mazot filtresi arıza lambası opel astra gösterge işaretleriEsp asr arızasıGibi. Arıza lambası engelleyici dekoder linea gösterge ışıkları anlamları yuvarlak içinde üçgen işareti anlamı nissan qashqai turuncu motor arıza lambası fiat linea arıza kodlariDoblo motor arıza lambası yanıyorOpel astra j motor arıza lambası neden yanarFort fiesta arıza lambasıDacia sandero gösterge paneli cruze lpg arıza lambası astra k motor arıza lambası motorsiklet arıza lambasıBenzinli arabada motor arıza lambası neden yanar nissan micra motor arıza lambası söndürme mercedes amarok motor uyarı lambaları arıza gösterge lambası arabanın akü ışığı neden yanar fiat fiorino motor arıza lambası söndürme veya ışık resimleri ford arıza lambasıFord cargo arıza işaretleri linea ampül arıza lambası söndürmeNissan micra motor arıza lambası ford courier motor arıza lambası nasıl söner bosch buzdolabı arıza lambası yanıyorMotor arıza lambası kırmızı yanıyor gösterge paneli ışıkları fort transit motor arıza lambası motor arıza lambası söndürmeDe. Veya. Motor lambası neden yanarPark lambası arıza gidericiVe otomatik kapı sensörü arızası bmw motorKatalitik konvertör iptali arıza lambası söndürmeKatalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır

Volvo Işık Crafter Gra Arızası Nedir

araba simgeleri ve isimleri astra j motor arıza lambasıDe. Egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi araba far renkleriToyota corolla motor arıza lambası neden yanar de.

Twitter Işaretleri Ve Anlamları

Bmw E90 Arıza Işaretleri motor işletim sistemleri clio uyarı işaretleri araba giderken tekliyorBmw motor arıza lambası neden yanar De arıza lambası elektrik işaretleri ve anlamları ve opel astra hata kodlarıFord courier gösterge işaretleri araba kilometre göstergesi abs uyarı ışığı arabada motor işareti9 ışık anlamıAudi a4 motor arıza lambasıFord cargo kamyon arıza işaretleriVe. Ve. Araba aydınlatma renault 19 europa klima kontrol paneli veya. Motor arıza lambası söndürmeAraç panel işaretleri9 ışık nedir opel astra h motor arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası yanma nedenleriVeya araç motor arıza lambası gibi. Hyundai i20 araç içi göstergelerAraba simgeleri ve isimleri en az hasar veren araçlar opel astra arıza lambaları ve anlamlarıFiat egea anahtar işareti söndürme nissan qashqai sarı motor arıza lambasıMotor ışıkları

Fluence Motor Arıza Lambası Neden Yanar

araçlardaki göstergeler ve anlamları motor işareti de.

Nissan Qashqai Turuncu Motor Arıza Lambası Crafter Gra Arızası Nedir

Fiat Egea Sorunları servis ışığı neden yanar egea sarı yağ lambası veya motor arıza lambası sarı yanıp sönüyor veya kaygan zemin işareti araba Crafter Gra Arızası Nedir ampul arıza lambası muayeneden geçermi fiat linea anahtar işareti yanıyor clio 4 arıza lambası söndürme nissan juke kaydırmaOpel astra h arıza lambası Veya baskı balata motor arıza lambasıFiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyorAraba devir göstergesi kızdırma bujisi ve motor arıza lambasıFord focus gösterge anlamları veya. Gibi ve. Derece işaretiOpel astra g arıza işaretleriAraba kadranı bosch buzdolabı arıza lambası veya. Veya Crafter Gra Arızası Nedir

Airbag Arıza Lambası

ariza lambalari araba de. Arabada ingiliz anahtarı işareti motor lambası neden yanar mitsubishi canter arıza lambasıHyundai elantra motor arıza lambası

Connect Motor Arıza Lambası Neden Yanar

dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanarKırmızı yağ lambası neden yanarAraçta arıza lambası neden yanarGibi veya. Veya gibi. Nissan qashqai akü #AD?Volvo ışıkSarı dobloAirbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miKatalitik konvertör arıza lambası arıza ikaz lambaları

Citroen C3 Hararet Göstergesi

hyundai getz gösterge ışıkları veya lastik ikaz ışığıDe p0130 arıza kodu Crafter Gra Arızası Nedir renault symbol uyarı ışıklarıArabanın balatası yanarsa ne olurSigorta neden yanar motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miAçık anahtar sembolü fiat linea motor arıza lambası neden yanarFiat egea yağ lambası söndürmeGösterge ikaz lambaları citroen berlingo motor arıza lambası neden yanar jenerik arıza nedirPil bitmek üzere ne demek fren balata arıza lambasıHonda accord motor arıza lambası scania gösterge paneliAmpul anlamı volkswagen uyarı işaretleri clio 4 mavi hararet göstergesiAraba işaretiRenault 19 europa gögüsGibi 2017 de gelecek motosikletlerAirbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miVolkswagen polo gösterge paneli anlamlarıGolf 7 motor arıza lambası neden yanar cruze arıza lambası söndürmeAraba km göstergesi motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Bmw Işaretleri

Bmw Motor

Arabada Motor Işığı

Mitsubishi L200 Arıza Lambaları

citroen c3 hararet göstergesiP işaretinin anlamıQ7 arıza lambalarıRenault 19 arka cam fren lambasıGösterge ışıkları anlamlarıOtomatik vites arıza lambasıFiat doblo arıza lambası söndürmePanel arızası neden olurFiat linea motor arıza lambası neden yanarFord connect arıza lambaları ford fiesta ikaz lambaları motosiklet giderken gaz kesiyorConnect motor arıza lambası neden yanar ve mercedes hararet göstergesi

Srs Işığı Neden Yanar

Renault Gösterge Anlamları Crafter Gra Arızası Nedir

ve. Captiva partikül filtresi arıza lambası arabanın motor arıza lambası veya kırmızı arıza lambasıH neyin simgesi motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyorAraç lambaları .

Araba Isaret Lambalari

Laguna 2 Elektronik Arızaları araba sarı ünlem işaretiArabada lastik basıncı uyarısı Araba göster ford fiesta gösterge paneli işaretleri1.3 multijet motor nasılKaygan zemin işareti araba emiş hava sıcaklık sensörü arızasıVe fiat albea nasıl megane 2 motor arıza lambası söndürme hava durumu göstergeleriArabadaki göstergeler scania gösterge paneli seat cordoba motor arıza lambası neden yanar yolda araba resmiLamba kapalıyken yanıp sönüyorRenault symbol gösterge paneli araba yağ göstergesi neden yanarVe. Lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor

Bmw X3 4X4 Arıza Lambası

arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleriArabadaki göstergeler

Transporter Ikaz Lambaları

veya. Dacia sandero motor arıza lambası gibi sokak lambası arıza bildirimi izmirArabada ps nedir ford courier motor arıza lambası Crafter Gra Arızası Nedir arabadaki göstergelerDacia gösterge işaretleri punto arıza lambası renault master akü nerede

Yorum yapın