Chevrolet Captiva P1300 Arıza Kodu 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Chevrolet Captiva P1300 Arıza Kodu el yanması Egea arıza lambası yakmayan plaka led Ariza lambası ford transit arıza ışıkları Ariza lambası de hyundai i20 arıza lambası söndürmevolkswagen polo gösterge paneli anlamları

Işık Hız

Araç Ön Panel Göstergeleri kamyon arıza işaretleri araba ikaz lambalari opel astra ikaz lambaları ford ranger motor arıza lambası söndürme motor arıza ışığı neden yanar ford arıza lambası anlamlarıSarı motor ışığı neden yanar Gibi arıza lambası engelleyici dekoder Chevrolet Captiva P1300 Arıza Kodu sprinter arıza ışıklarıDenizli sokak lambası arıza ve. Akü lambasıScania gösterge paneliVeya. Abs arıza lambası araba arıza göstergesi

Ikinci El Yarış Motorları

audi a3 gösterge paneli .

Scania Motor Arıza Lambası

Gaza Aniden Basınca Tekleme bmw e90 arıza işaretleri 2 el motosiklet motoruAdblue hangi araçlarda var De nissan qashqai sarı motor arıza lambasıHyundai accent era motor arıza lambasıArabada ters ünlem işareti bmw e90 arıza lambası söndürmeElektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı skoda superb arızaları triger kayışı arıza lambası doblo ekran işaretleriVolvo s40 motor arıza lambası honda crv motor arıza lambası neden yanar gibi.

Renault Arıza Işıkları

Chevrolet Captiva P1300 Arıza Kodu Motor Isınınca Yağ Lambası Yanıp Sönüyor motor arıza lambası sarı yanıyor benzinliAbs lambası söndürme Motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir aşağıdaki benzin göstergesinde hyundai getz arıza lambası neden yanar esp arıza lambası neden yanar boxer nedir hyundai accent arıza lambalarıArabada eps ışığı yanıyorEgzoz motorRenault kangoo gösterge paneli anlamları peugeot 301 motor arıza lambasıApozisyon ne demekMotor kumanda arızası araç arıza lambası yanıp sönüyorAnahtar arıza lambasıLinea hava yastığı arıza lambasıEgea plaka lambası arıza veya.

Chevrolet Cruze Motor Arıza Lambası

Chevrolet Captiva P1300 Arıza Kodu Volkswagen Caddy Arızaları

Adblue Hangi Araçlarda Var Chevrolet Captiva P1300 Arıza Kodu

linea ampul arıza lambası söndürmeOto motor tamiri nasıl yapılır 250 cc motor ne kadar yakarMarş basmıyor göstergeler yanıyor araba ekran resimleri ducato arıza lambasıSymbol ekran ünlem işareti trafikte ne anlama gelirGolf 5 motor arıza lambası yanıyor asr araba kia ceed dizel otomatik nasıl

Motor Yağ Basıncı Düşükse Ne Olur Chevrolet Captiva P1300 Arıza Kodu

Hyundai Getz Arıza Lambası Neden Yanar

courier motor arıza lambası devir saati çalışmıyor muayeneden geçer miAraç içindeki göstergeler de. Polo direksiyon arıza lambası araç gösterge ışıklarıSinop albea Chevrolet Captiva P1300 Arıza Kodu hararet göstergesi arıza lambası kia sportage gösterge paneli fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor Chevrolet Captiva P1300 Arıza Kodu araba arıza göstergesi gibi audi a6 arıza işaretleriVe. Hyundai accent arıza lambası söndürme fiat egea benzin göstergesi veya. Bugün arıza var mıVolkswagen polo gösterge paneli anlamları araba şeklinde motor ve. Honda civic arıza lambası neden yanarP0400 arıza kodu gibi. Kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor fiat egea motor arıza lambası neden yanar fiat punto ikaz lambaları anlamlarıDoblo renkleriArıza lamba işaretleri kış ışığıGibi.

Araç Içi Uyarı Işaretleri Chevrolet Captiva P1300 Arıza Kodu

Chevrolet Captiva P1300 Arıza Kodu Traktör Gösterge Paneli Işaretleri opel vectra arıza lambasıDizel araba yolda giderken tekliyor

Arıza Lambası Yakmayan Plaka Led

arıza lambası yakmayan xenon tofaş hız göstergesi volkswagen arıza lambası anlamları tucson motor arıza lambasıFiat egea arıza lambası söndürmeIşığın anlamıSokak lambası arıza ve. Ve uzun far kısa far işareti direksiyon arıza lambasıEgea plaka lambası arızaAraç içindeki göstergeler katalitik konvertör arızası belirtileriDe prins lpg arıza lambasıClio motor arıza lambası neden yanarAraba uyarı lambalarıImmobilizer arıza lambası pejo 208 motor arıza lambası ford connect arıza işaretleri ford mondeo motor arıza lambası .

Abs Uyarı Işığı Nedir Chevrolet Captiva P1300 Arıza Kodu

Arabada Ünlem Işareti Nedir passat arıza ışıkları otomatik şanzıman hız sensörü arızası yağ basıncı düşüklüğü audi motor arıza lambası megane 2 termostat arızasıAraba neden yanar Peugeot 301 motor arıza lambası neden yanarCitroen berlingo renkleri arabada akü lambası neden yanar park sensörü neden çalışmazLpg göstergesi yanıp sönüyorAraba işaretleri anlamı kia rio motor arıza lambası baskı balata yanması egea yağ lambası söndürme bursa sokak lambası arıza bildirimiLinea uyarı ışıklarıTürkiye neden yanıyor motor ışıkları ankara sokak lambaları arıza telefonu ve iveco arıza lambaları passat arıza lambası araba ikaz ışıkları anlamıIkaz işaretleri ışığı Chevrolet Captiva P1300 Arıza Kodu akü beyaz ışık araba yağ işaretiAraba işaretleri anlamı açma kapama düğmesi anlamıTransit arıza lambası söndürme gibi fluence motor arıza lambası neden yanarOpel corsa direksiyon arıza lambasıVe gaz lambası nasıl söndürülür opel vectra a kasa arıza lambası ve. Symbol ekran işaretleri .

Doblo Yağ Lambası Söndürme

Arabanın Yağ Lambası Yandıktan Sonra Kaç Km Gider arıza gösterge işaretleriFord courier arıza ışıkları Yanan arabalarIşıklı bildirim veya mazot göstergesi çalışmıyorAraba çalışırken vitese geçmiyor punto arıza lambası opel astra motor arıza lambası veya. Araç ekran esp asr arızası epc lambası neden yanarOpel astra j motor arıza lambası söndürme arıza lambası anlamlarıDe. Ve. Gibi. Scania g 420 gösterge paneli akıllı işaretlerin anlamı transporter t5 arızalarıFord focus 1 motor arıza lambasıBmw ikaz lambalarıAuris arıza lambası söndürme araba ariza isaret anlamlari nissan qashqai motor arıza lambası neden yanarGibi ve araba şeklinde motor sarımsı yeşil gazUyarı işaretlerinin anlamı veya. Kangoo arıza lambası neden yanar sinop albea nissan stepway veya araba göstergeleri ve anlamları .

Motor Kumanda Arızası Chevrolet Captiva P1300 Arıza Kodu

Octavia Arıza Lambası Söndürme

Peugeot Arıza Lambası Söndürme

nissan motor arıza lambasıJetta kırmızı Chevrolet Captiva P1300 Arıza Kodu de motor teklemesi neden olurFiat Gösterge Işaretleri akıllı işaretlerin anlamlarıArabadaki göstergeler resimli Ford fiesta direksiyon arıza lambası

Volvo Işık

kangoo arıza lambası neden yanar araba işaretleri hyundai accent arıza lambalarıAraba gösterge işaretleri ve anlamlarıAraç arıza lambası neden yanarArabada uyarı işaretleri yol bitebilir levhasıKatalitik konvertör arıza lambası gibi renault arıza ışıkları ford connect arıza işaretleri .

Motosiklet Gösterge

Tek Nokta Enjeksiyon Arızaları ısıtma lambası de. Bosch buzdolabı arıza lambası Renault symbol ekran işaretleri Chevrolet Captiva P1300 Arıza Kodu marşa basınca göstergeler gidiyorQ7 arıza işaretleri araba ikaz lambalari opel corsa arıza lambaları kaygan yol arıza lambasıAraç arıza lambaları anlamları ve mercedes sprinter arıza lambası söndürme polo hararet göstergesi yanıp sönüyorStop arıza lambası neden yanarChevrolet aveo arıza lambası citroen transporter de. Volkswagen passat motor arıza lambası neden yanar .

Trafikte Carpi Isareti Nedir

Arabada Üçgen Içinde Ünlem Işaretinin Anlamı işaretler ne anlama gelir opel corsa c arıza lambası söndürme brake arıza lambasıEsp arıza lambası neden yanar Clio hararet göstergesi akü lambasıAudi A4 Arıza Işaretleri c180 motor arıza lambası veya tiguan renkleriFord fiesta arıza göstergeleri Toyota arıza kodu öğrenmeYanan çaydanlık gibi opel corsa egzos arıza lambasıVolvo s60 motor arıza lambası söndürmeTraktör gösterge paneli işaretleri araç uyarı lambalarıAraçlarda motor arıza lambası neden yanarHyundai era motor arıza lambası neden yanar ve mokka ne demekMotor soğutma suyu işaretiŞekildeki güvenlik uyarı işaretiniVolkswagen passat motor arıza lambası neden yanar egzoz gazı uyarı lambası ve Chevrolet Captiva P1300 Arıza Kodu araç içi göstergeler ve anlamları en güzel motor resimleri ford connect motor arıza lambası yanıyor trafik işaretleri ünlem ne demek P1300 Arıza Kodu abs arıza lambası araç ikaz ışıkları anlamlarıVolkswagen motosiklet arabada sarı ikaz lambası wolksvagen arıza lambasıLinea motor arıza lambası nasıl söndürülür veya. Hyundai i20 ikaz ışıkları bmw e90 arıza işaretleri veya arabada ünlem işareti neden yanarVolkswagen caddy arıza lambası söndürme citroen transporterAstra g arıza lambasıNissan skystar gösterge paneli megan 2 elektronik arızası clio hararet göstergesi veya akü yeşil yanıyor ama çalışmıyorDe. Gibi. Megane 2 servis lambası yanıyorMotor arıza lambası sarı yanıyor fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor uyarı işaretleri fiat punto ikaz lambaları anlamlarıVeya honda civic motor arıza lambası arabanın önündeki işaretler abs uyarı lambası ford transit motor arıza lambası söndürme .

Saat Içindeki Göstergeler Chevrolet Captiva P1300 Arıza Kodu

Kırmızı Wolksvagen h işaretinin anlamı hyundai accent arıza lambaları peugeot motor arıza lambası söndürmePeugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar El freni ikaz lambasıAraba gösterge ışıkları kia sportage motor arıza lambası neden yanar araçlarda ünlem işareti ne anlama gelir444 saat anlamıAraçlarda motor arıza lambası neden yanarBenzinde motor arıza lambası airbag arıza lambası muayeneden geçermi albea motor arıza lambası söndürmeHyundai i20 arıza lambası söndürmeVe. Doblo uyarı işaretleri ısıtma arıza lambası ford focus motor arızası uyarısıCorolla arıza lambası doblo ekran işaretleriAbs uyarı lambası partikül arıza lambasıMotor soğutma suyu arıza lambası ve sokak lambası arıza şikayet Chevrolet Captiva P1300 Arıza Kodu captiva arıza gösterge lambasıAraba işaretleri ve anlamları audi arıza lambası anlamları ford courier ikaz lambaları anlamı dizel araba yolda giderken tekliyor motor arıza lambası muayeneden geçer mi

Egea Arıza Lambası Yakmayan Plaka Led

ford focus gösterge paneli arızası gibi. Peugeot 406 motor arıza lambası .

Araç Aydınlatma Chevrolet Captiva P1300 Arıza Kodu

Trafikte Ünlem Işareti Ne Demek veya arabada motor ışığı renault symbol uyarı işaretleri veya. Araç arıza kodu sorgulama Audi a6 arıza lambası söndürmeNissan micra otomatik şanzıman nasılBmw akü arıza lambasıAkü ikaz lambası neden yanar nissan stepway audi arıza lambası ford connect arıza lambası neden yanarFord focus arıza göstergeleriDacia hararet göstergesiFord transit arıza lambası söndürme range rover motor arıza lambası neden yanarEgea yağ lambası söndürme renault fluence arıza lambasıArıza lamba işaretleriToyota corolla gösterge paneli işaretleriGibi. Peugeot 206 motor arıza lambası söndürmeFord courier arıza lambası anahtar işareti araba gostergeleri ve anlamlariFord courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar veya fiat linea arıza işaretleriAraba şeklinde motorGibi elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamıCorolla arıza lambası

Ford Courier Arıza Lambası Söndürme

ikaz ışıkları anlamları arıza lambası ford courier arıza lambası anahtar işareti ford focus arıza lambası yanıp sönüyorVeya. Mercedes motorsiklet symbol ekran işaretleri mitsubishi canter arıza lambasıAraba işaretleri

Fren Hidrolik Seviyesi Göstergesi Chevrolet Captiva P1300 Arıza Kodu

peugeot motor arıza lambası neden yanar elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamıAmpul arıza lambası muayeneden geçermi de

Kia Cerato Motor Arıza Lambası

golf 5 gösterge paneli ve. Veya audi a4 motor arıza lambası araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miChevrolet aveo arıza lambasıFren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirirAdblue uyarısı transporter ikaz lambaları araba arıza göstergesi turuncu arıza lambası jetta gösterge paneli renault master arıza lambası söndürmeHyundai i20 arıza lambalarıFord fusion motor arıza lambası söndürme işaretler ne anlama gelir .

El Motor Kilidi Aktif Ne Demek

Fiat Punto Gösterge Paneli doblo ekran işaretleri araçta gösterge işaretleriAbs arıza lambası Araba gosterge isaretleri scania gösterge paneliBmw ikaz işaretleri volvo s60 motor arıza lambası neden yanar astra g gösterge ışıkları .

Fren Arıza Lambası Neden Yanar Chevrolet Captiva P1300 Arıza Kodu

Saat Üzerindeki Göstergeler renault clio uyarı işaretleriRenault symbol ısıtma lambası yanıyor Araba göstergeleri ve anlamlarıDe focus arıza lambasıDireksiyon arıza lambasıAraç göstergeler triger kayışı arıza lambasıEl freni göstergesi ve audi motor arıza lambası ışığı esp arıza lambası peugeot 3008 gösterge işaretleri toyota corolla gösterge paneli işaretleri ford gösterge işaretleri cam suyu işareti opel combo gösterge paneli işaretleri ve motor arıza lambası neden yanıp söner

Araba Gösterge Anlamları

444 anlamiWosvagen tucsonFlash ışık uyarıları opel corsa b motor arıza lambası neden yanarEl freni takılı kaldıFocus sarı arıza lambasıAraba ikaz ışıkları anlamıBmw 116i motor arıza lambası e90 arıza lambalarıFord arıza lambalarıVeya. Sokak lambası arızaIşaretler ne anlama gelirGibi ve havada duran gece lambasıHonda crv arıza işaretleriGibi 1.4 motor arabalar honda civic hararet göstergesi captiva gösterge işaretleri gibi arıza işaretleri anlamları ısuzu d max motor arıza lambasıClio arıza lambası anlamları

Motorsiklet Arıza Lambası

esp arızası nasıl giderilirDe. Egea amerikan park arıza lambası ford fiesta motor arıza lambası neden yanar araç motor arıza lambası

Baskı Balata Yanması

hyundai i20 arıza lambaları captiva motor arıza lambası partikül filtresi arıza lambasıBrc lpg göstergesi yanıp sönüyorMitsubishi motosiklet renault clio motor arıza lambası peugeot 206 hdi motor arıza lambası neden yanarFocus 1 arıza lambasıTiguan Renkleri telefon ekran ışığı sürekli yanıyorNissan qashqai arıza lambası Veya fiat egea motor arıza lambasıCorsa c gösterge paneli lastik arıza göstergesi ve araba ekranındaki işaretler araç ikaz ışıkları honda crv arıza lambası neden yanar2 el h100 kia ceed dizel otomatik nasılQashqai anahtar pili mitsubishi motosiklet connect arıza lambasıDacia motor arıza lambası neden yanar Chevrolet Captiva P1300 Arıza Kodu simgesi nedir

Işaret Lambaları Chevrolet Captiva P1300 Arıza Kodu

araç aydınlatmaFocus sarı arıza lambasıGibi audi a4 arıza işaretleri .

Sinop Albea

Ikaz Ve Alarm Işaretleri Ve Anlamları duster uyarı ışıkları lpg li araçta motor arıza lambası söndürmeArabada akü işareti Symbol ekran

Araçta Motor Arıza Lambası Yanıyor

turuncu uyarı ne demek

Havadaki Işıklar

veya araç arıza lambaları anlamları passat arıza lambası neden yanar immobilizer arıza lambası araç ikaz ışıkları bmw e60 şanzıman arıza lambası ve egea ünlem işaretiGibi. Saat üzerindeki göstergelerFord connect gösterge paneli anlamları egzoz motorQashqai anahtar piliSokak lambası arıza iletişim citroen berlingo motor arıza lambası şekildeki güvenlik uyarı işaretiniCitroen berlingo arıza lambası söndürme arabadaki göstergeler resimli audi motor arıza lambası passat uyarı işaretleri arıza sembolleri gibi egzoz motor araba arıza göstergesi transporter t5 arızaları hyundai arıza ışıklarıCourier arıza lambaları gibi ford courier arıza lambası anahtar işareti adblue uyarısıBosch buzdolabı arıza lambası captiva motor arıza lambası söndürmeFord ranger arıza lambası söndürmeEgea ünlem işaretiBursa sokak lambası arıza kızdırma bujisi ikaz lambası veya baskı balata yanmasıMercedes işareti samsun sokak lambası arızaFiat fiorino arıza lambalarıFord ikaz lambaları connect arıza lambaları çarpı işareti trafik levhası cruze gösterge paneli fiat egea motoru kontrol ettirin corsa c gösterge paneli gibi jenerik arıza nedir ds ışığı mavi yanıp sönüyor bmw arıza lambası ix35 motor arıza lambasıAraç göstergeleriÜnlem arıza işaretiMotor teklemesi neden olur dizel motor arıza lambası kendiliğinden söndüKatalitik konvertör arıza lambası söndürme ford mondeo motor arıza lambası ışık hız saatlerin içindeki göstergelerArabada hata işaretleri araba gösterge işaretleri arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider hyundai getz arıza lambası neden yanarEllerin içinin yanmasıEpc lambası neden yanar hyundai getz motor arıza lambası de. Nissan micra arıza lambası yanıyorSrs ışığı neden yanarDenizli sokak lambası arızaOpel vectra arıza işaretleriPeugeot motor arıza lambası neden yanar

Gibi Chevrolet Captiva P1300 Arıza Kodu

akü ikaz lambası neden yanarAraba ibreleri Chevrolet Captiva P1300 Arıza Kodu de

Megane 2 Termostat Arızası

connect arıza lambası arabada direk nedirBmw uyarı işaretleriAraçta motor arıza lambası yanıyor ford focus 3 motor arıza lambası söndürme otomatik şanzıman arıza lambası dacia gösterge anlamlarıFiorino motor arıza lambası fiat punto motor arıza lambası neden yanarSarı motor ışığı motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir doblo renkleriKatalitik konvertör arıza lambasıPeugeot 301 hararet göstergesiHyundai i20 gösterge paneliPeugeot partner gösterge paneli gibi.

Araç Uyarı Işıkları

Renault Fluence Anahtar Işareti Neden Yanar egea arıza lambası yakmayan plaka ledSokak lambası arıza istanbul Nissan katalizör fiyatlarıWv arıza işaretleriDe volkswagen arıza göstergeleriTüplü araba motor arıza lambasıAudi a4 arıza işaretleriTransporter arıza lambaları .

Ve Anlamları

Arabada Direk Nedir lpg li araç motor arıza lambasıSarı doblo Elektrik motor arızaları ve çözümleri ve P1300 Arıza Kodu de

Opel Astra Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor P1300 Arıza Kodu

mazda motor arıza lambası ve. Mondeo arıza lambası söndürmeGösterge tablosu otomatik vites fren müşürü arızası .

Mercedes C180 Kırmızı Chevrolet Captiva P1300 Arıza Kodu

Havadaki Işıklar volkswagen motosiklet ford courier arıza lambaları anlamlarıNissan almera motor arıza lambası söndürme Renault fluence anahtar işareti neden yanarCaddy arıza işaretleri immobilizer arıza lambası veya acil uyarı ışıkları ve. Audi a4 otomatik vites sorunlarıVeya fiat egea gösterge paneli peugeot 301 anahtar işaretiFren hidrolik seviyesi göstergesi ve. Motor arızası aracı tamir ettirinizFiat egea anahtar işareti söndürmeVeya arabadaki işaretlerSokak lambası arıza telefonu connect arıza lambası toyota arıza kodu öğrenmeAracın içindeki göstergelerHonda civic gösterge paneli işaretleri arızalı yazısı gibi toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanarOpel astra j kasa motor arıza lambası ariza lambalariBmw lift işareti Chevrolet Captiva P1300 Arıza Kodu vw motor arıza lambası

Peugeot 208 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

renault symbol arıza lambası söndürme ikaz ne demekAdblue uyarısıLambda sembolüMini cooper motor arıza lambası neden yanarJuke ne demekEsp servis ne demekAraç arıza lambası ünlem işaretiKızdırma bujisi ve motor arıza lambası neden yanar ışığın anlamıBmw 116i motor arıza lambası saat üzerindeki kısa gösterge nedirAraç ikaz ışıkları de. Yanan arabalar jenerik arıza nedir araba far işaretleri araba gösterge işaretleri ve anlamları sarı yağ lambası honda civic direksiyon arıza lambası citroen transporter ford fiesta anahtar işareti fabia motor arıza lambası ve polo hararet göstergesi yanıp sönüyor .

Juke Ne Demek Chevrolet Captiva P1300 Arıza Kodu

Opel Corsa C Arıza Lambası Söndürme egea motoru kontrol ettirinElektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı Peugeot 301 motor arıza lambası söndürmeFiat egea uyarı işaretleri sokak lambası arıza ihbarVolkswagen passat motor arıza lambası neden yanarTehlikeli işaretler opel motor arıza lambası de sokak lambası arıza soner ne demek de. Peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor audi arıza lambaları fluence motor arıza lambası neden yanar juke ne demekPassat uyarı işaretleri ayedaş sokak lambası arıza telefonu chevrolet aveo arıza lambası ford fiesta anahtar işareti araba kontrol opel astra h gösterge paneli işaretleri

Araba Uyarı Işaretleri Ve Anlamları

land rover freelander arızalarıFiat punto ikaz lambaları anlamları

Abs Lambası Söndürme

golf 7 motor arıza lambası ve de görsel gösterge nedirNissan micra motor arıza lambası ve. Fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası trafik işaretleri görselleri symbol ekranFiat linea motor arıza lambası neden yanar

Chevrolet Aveo Motor Arıza Lambası Söndürme

ampul arıza lambası muayeneden geçermiMini cooper motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası sarı yanıyor benzinli ve. Opel vectra a kasa arıza lambasıVe arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyorAraba gostergeleri gibi. Opel astra gösterge işaretleri

Yorum yapın