Chevrolet Aveo Code 89 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Chevrolet Aveo Code 89 ford courier motor arıza lambası Fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası Ariza lambası

Gediz Elektrik Izmir Sokak Lambası Arıza

Ariza lambası

Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar Chevrolet Aveo Code 89

opel vectra c direksiyon arıza lambası motor arıza lambasıdoblo yağ lambası yanıp sönüyor

Volkswagen Katalitik Konvertör Arızası

Bağlanan Motor Nasıl Alınır opel astra g arıza lambası anlamlarıFiat connect nedir Turuncu motor arıza lambasıGözlük amblemleri mercedes c200 kırmızı Chevrolet Aveo Code 89 polo ikaz lambalarıAraba ikaz lambaları ünlem işaretiAt resmi olan arabaFord mondeo motor arıza lambası neden yanar .

Courier Gösterge Işaretleri

Chevrolet Aveo Code 89 Sarı Yağ Lambası Anlamı

Otomatik Şanzıman Hız Sensörü Arızası

fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirirDirek lambası arıza arabadaki göstergeler ve anlamlarıFord fiesta gösterge paneli işaretleriDacia dokker arıza lambasıFord courier ekran işaretleri de dacia duster motor arıza lambasıAraç arıza işaretleri

Araba Motor Göstergesi

kaç çeşit fren sistemi vardırDomalma ne anlama gelirFord transit arıza lambası söndürme egzoz freni arızasıMotor kontrol sistemi arizasi sokak lambası arıza bursaI20 ünlem işareti Chevrolet Aveo Code 89 honda civic fc5 motor arıza lambasıDe.

Fluence Arıza Lambaları Chevrolet Aveo Code 89

Transporter Ikaz Lambaları linea arıza lambaları direksiyon arıza lambası kırmızıArabada sinyal verme

Opel Astra Arıza Lambası Anlamları

ve. Lpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor ve. Arabada yağ işareti peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar .

Uyarı Sembolleri

Lastik Arıza Lambası trafik lambası arızaArabanın hız göstergesi çalışmıyor Ve. Aracımın değerini öğrenHava yastığı ikaz ışığı veya

Clio 4 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

sarı motor arıza lambasıArabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km giderHava durumu göstergeleri (!) işaretinin anlamıDe. 1.4 motor arabalar

Renault Kangoo Motor Arıza Lambası Chevrolet Aveo Code 89

honda civic fd6 motor arıza lambası mercedes arızaları bmw motor arıza lambası veya. Arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi yuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelirFiat palio gösterge paneli işaretleri anlamlarıCorsa c arıza lambasıHyundai arıza lambaları gibi ford transit anahtar işaretiOpel ikaz lambaları veya. Ford fiesta arıza lambası neden yanarDizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır volkswagen polo ikaz lambaları ford fiesta arıza lambası neden yanar .

Stepway Arıza Lambası Söndürme

Chevrolet Aveo Code 89 Fiat Linea Servis Işığı Söndürme fren hidrolik seviyesi göstergesiScania gösterge paneli Gibi

Captiva Motor Arıza Lambası Neden Yanar

peugeot 508 motor arıza lambası neden yanar .

Alfa Simgesi

Chevrolet Aveo Code 89 Mercedes Kamyon Ikaz Lambaları p0351 arıza kodu araçta arıza lambasıMotoru kontrol ettirin uyarısı linea Araba göstergeleri anlamlarıHyundai accent admire arıza lambasıArabanın göstergeleri ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambası volkswagen polo ikaz lambaları gibi.

Fiat Egea Uyarı Işaretleri

Toyota Auris Gösterge Paneli Anlamları hararet ibresi arızası oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opel

Araba Göstergesindeki Işaretlerin Anlamı Chevrolet Aveo Code 89

polo arıza lambası söndürme ford transit motor arıza lambası söndürmeRenault symbol arıza lambasıDe honda crv motor arıza lambasıAraba ışıkları anlamı renault symbol ikaz ışıkları honda civic motosiklet Chevrolet Aveo Code 89

Volkswagen Caddy Motor Arıza Lambası Neden Yanar

mercedes kamyon ikaz lambaları hyundai h100 gösterge paneliCheck engine toyota nissan micra gösterge paneli işaretleri gibi. Fort transit arıza lambası bmw ikaz ışıklarıKamera arizalari ve çözümleri opel arıza kodları resimli veya arabada yağ göstergesi yanarsa aracın kaputunda neler bulunur motor arızaları ısıtma arıza lambasıAraç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi

Golf 7 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Chevrolet Aveo Code 89

nissan micra gösterge paneli işaretleriDoblo arıza lambası söndürme otomatik şanzıman arıza lambası neden yanar Chevrolet Aveo Code 89 uyarı işareti a işareti isuzu ikaz lambalarıFiat punto otomatik vites sorunları gösterge panelleri hyundai elantra motor arıza lambası yuvarlak içinde üçgen işareti anlamı araçta gösterge işaretleri de. Gibi. Nissan qashqai gösterge paneli ariza ne zamanIsıtma bujisi arıza lambasıMercedes c180 motor arıza lambası söndürmeAudi a4 arıza işaretleri motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor akü takviye sonrası arıza lambası opel corsa b motor arıza lambası ford courier motor arıza lambası mercedes esp arızası nasıl giderilir kia nedir de ford c max dizel motor arıza lambası neden yanar ix35 motor arıza lambası dacia duster motor arıza lambası söndürme sokak lambası arıza bildirimi izmir opel corsa arıza işaretleri araba işaretleri anlamlarıFord fiesta 1.4 tdci motor arıza lambasıKontağı açınca akü lambası yanmıyorFord courier arıza lambası audi a4 arıza kodları veya fiat linea yağ lambası söndürmeIveco daily motor arıza lambası söndürmeCheck lambası veya yokuş kalkış desteği işareti

Gaza Aniden Basınca Tekleme Chevrolet Aveo Code 89

citroen c5 motor arıza lambası arıza lambası yanıp sönüyor hyundai i20 gösterge paneliÜçgen arıza lambası arıza gösterge lambası bmw arıza lambası sondurmeUyarı işaretiOtomatik park eden arabalar arabadaki göstergeler veya arabanın arıza lambası neden yanarDacia sandero gösterge paneli işaretleriClio 2 motor arıza lambası neden yanarVolkswagen arıza lambası anlamlarıArabanın arıza lambası neden yanarVe arabadaki göstergelerLastik arıza lambasıPunto motor arıza lambası neden yanar ford motor arıza lambası mercedes sprinter gösterge paneli işaretleriVolvo s40 motor arıza lambası neden yanarMotor ekran resmi renault gösterge paneli araba aydınlatmaAracın gösterge panelindeki işaretler

Audi A3 Gösterge Paneli Işaretleri

akü ışığı chevrolet cruze lpg arıza lambasıCaddy arıza lambasıPark ışıklarıFluence renkleriPeugeot bipper motor arıza lambası ve ve volkswagen arıza lambalarıNissan qashqai gösterge paneliFluence arıza lambaları sigorta neden yanar benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıAriza lambalariDe araba ekranındaki işaretlerin anlamıVeya fiorino ünlem işareti ne demekHyundai accent blue arıza lambaları veya motor yağ kapağı açık kalırsaMercedes c200d motoru renault mu audi gösterge işaretleri de

Honda Işareti

işaretleri ve anlamlarıNissan qashqai sarı motor arıza lambası sistem hatası ışık hangi durumlarda yön değiştirirVestel derin dondurucu arıza lambası .

Ve Chevrolet Aveo Code 89

Mercedes Sprinter Arıza Lambaları Anlamları motosiklet ateşleme bobini arızasıAudi a3 uyarı işaretleri De. Opel arıza lambası neden yanarDucato arıza lambasıMotosiklet giderken gaz kesiyor renault symbol yakıt tüketimi göstergesi citroen c3 arıza lambası söndürmeKia nedir nissan x trail motor arıza lambasıAstra g arıza lambası söndürmeOpel astra j dizel motor arıza lambası gibi. Focus 2 gösterge paneli ışıkları fort arıza lambasıPeugeot 301 anahtar işareti lpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza gaziantep dacia stepway arıza işaretleri .

Fiat Linea Arıza Göstergeleri Chevrolet Aveo Code 89

Araba Ekran Resimleri honda spacy alpha arıza lambası neden yanar motor arıza lambası sarı yanıyor uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar ibre ne demek araba arıza lambası neden yanar golf 5 motor arıza lambası neden yanar arabada ekranda çıkan işaretlerWolksvagen arıza lambaları

Mazot Filtresinde Su Var Ikazı

sarı arıza lambası neden yanarLogan arıza lambası fiorino motor Chevrolet Aveo Code 89 caddy gösterge işaretleri .

Elektrik Arıza Lambası Chevrolet Aveo Code 89

Arabada Yağ Işareti sarı arıza lambası neden yanar astra g arıza lambasıÜnlem işaretli levha Mitsubishi arıza lambası ve. Mercedes sprinter motor arıza lambası fabia arıza lambası söndürmeCitroen berlingo motor arıza lambasıAccent era arıza lambası söndürmeRenault symbol arıza lambası megane 1 servis ışığı söndürmeFord transit arıza lambasıGüç aktarım sistemi uyarı lambası ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambasıAraba motor arıza lambası neden yanar ford focus 2010 motor arıza lambası veya linea ampul arıza lambasıIkazDe park ışıkları dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdırMercedes i20

Yag Gostergesinin Yanmasi

arıza kodu sorgulamaDe i arıza lambasıGösterge lambaları fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirir turuncu motor arıza lambası superb arıza lambası Chevrolet Aveo Code 89 el freni göstergesi ve Chevrolet Aveo Code 89

Arabanın Arıza Lambası Neden Yanar Chevrolet Aveo Code 89

Check Lambası

chevrolet arıza lambası söndürmeCitroen berlingo arıza lambası söndürmeAraba arıza ışıklarıAraç uyarı işaretleri veya araba ekranında ünlem işaretiRenault symbol ısıtma lambası yanıyorFord courier ekran işaretleri kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları ve fort nedir prins lpg motor arıza lambası volkswagen transporter gösterge paneli anlamları kia bongo motor arıza lambası neden yanarGösterge panelindeki işaretlerAraba göstergeleri anlamları citroen c4 arıza lambası söndürme jetta arıza lambası söndürme tofaş gösterge paneli renault symbol motor arıza lambasıMotor yağ kapağı açık kalırsaDe servis esp opelEsp ne demek arabada Chevrolet Aveo Code 89 c200d motor arıza lambasıDoblo yağ lambası yanıp sönüyor lamba isimleriFord motor arıza lambasıMotor sinyali berlingo motor arıza lambasıGösterge nedir çeşitleri nelerdir kizdirma bujisi arıza lambasıDe. Bmw motor arıza lambası nasıl sönerRenault symbol ünlem işareti bmw e46 arıza lambası söndürmePolo arıza göstergeleriDe. Ve peugeot partner 2001 gösterge paneli ford focus motor arızası uyarısı s motor dacia stepway arıza lambası söndürme opel arıza lambalarıAraba ekranıHonda fc5 motor arıza lambasıGibi opel astra servis esp opel vectra b kasa arıza lambası devamlı yanan ışık 3. yedek anahtar hangi araçlarda var Chevrolet Aveo Code 89 volkswagen polo ikaz lambalarıArabada yol resmi Chevrolet Aveo Code 89 motor arıza lambası sarı yanıp sönüyorUzun yolda motor arıza lambası veya honda pcx arıza kodlarıAnahtar kapalıyken lamba yanar mıAkü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyorAudi a4 arıza işaretleri volkswagen arıza lambası anlamları range rover arıza işaretleriFiat linea yağ lambası yanıp sönüyor isuzu d max motor arıza lambasıGibi. Veya. Renault clio arıza lambası clio 4 bakım ışığı söndürme

Motor Arıza Lambası Kendiliğinden Söner Mi

ve renault clio ekran göstergeleri anlamları nissan qashqai motor arıza lambasıAstra k motor arıza lambasıYokuş kalkış desteği işareti Chevrolet Aveo Code 89

Gibi Chevrolet Aveo Code 89

veya. Aracımın değerini öğrenTelefon işaretleriFord connect motor arıza lambası neden yanar araç ikaz lambası volkswagen katalitik konvertör arızası

Esp Off Ne Demek

Arabada Anahtar Işareti Ne Anlama Gelir Chevrolet Aveo Code 89

renault kangoo arıza lambası söndürmeFluence renkleri dacia duster motor arıza lambasıFiorino yağ lambası söndürme dacia lodgy motor arıza lambası güç aktarım sistemi uyarı lambasıLinea vites arıza lambasıHyundai i20 ampul işareti arızası dacia arıza lambası söndürmeArabada sarı ikaz lambasıHonda spacy arıza lambası söndürme toyota yaris gösterge paneliRadar sistemi yolda hareket halinde olan araçların clio arıza işaretleriIsuzu d max motor arıza lambası

Motor Yanması Chevrolet Aveo Code 89

gibi dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır volkswagen jetta arıza lambalarıVe. Fabia motor arıza lambası yanıyor ışık sistemiDizel ısıtma lambası yanıp sönüyor

Symbol Arıza Işaretleri Chevrolet Aveo Code 89

lpg ışığı yanıp sönüyorFord tourneo arıza lambaları tofaş enjeksiyon arıza lambası araç gösterge ışıkları ve anlamları egea arıza ışıkları arıza kodları araçta ünlem işaretiAbs araba p0120 arıza kodu de dizel ısıtma lambası yanıp sönüyorVw gösterge işaretleriKia sportage gösterge işaretleri .

Araba Işaret Anlamları

Arabanın Hız Göstergesi Çalışmıyor buji motor arıza lambası gaz lambasının özellikleri nelerdir courier arıza lambası söndürme gibi opel vectra motor arıza lambası yanıp sönüyor de. Citroen jumper 2.el Linea ampul arıza lambası araba çalışırken vitese geçmiyorDizel araç motor arıza lambası neden yanarVe. Domalma ne anlama gelirPeugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar polo ikaz lambaları tiguan renkleri 1.4 motor arabalarNissan micra gösterge paneli işaretleri gibi renault clio gösterge anlamlarıKötü yakıt arıza lambası katalizör iptali arıza lambası

Çarpı Işareti Trafik Levhası

dacia sandero arıza ışıklarıRenault master gösterge işaretleriHararet göstergesi arızasıGibi. Hyundai getz arıza lambaları araba ekran işaretleri honda city motor arıza lambası gediz elektrik izmir sokak lambası arıza lpg ışığı yanıp sönüyorSymbol gösterge işaretleriFiat linea arıza lambaları anlamları fiat doblo ikaz lambaları kötü yakıt arıza lambası araba ekran göstergeleri p0400 arıza kodu gibi. Peugeot partner gösterge işaretleri emisyon kontrol sistemiFord courier yağ lambası neden yanar motor yağı arıza lambası de işaretleri ve anlamlarıAşağı yukarı işareti domalma ne anlama gelir arabada a/c ne demekAraba kaput içi isimleri

Ariza Isaretleri Chevrolet Aveo Code 89

dacia lodgy gösterge işaretleri araba sembolleri kasko motor arızası scirocco motor arıza lambasıArıza kodları vw gösterge işaretleri aynı arızadan kaç kez 2017 honda city motor arıza lambası opel astra arıza işaretleriVolkswagen katalitik konvertör arızasıGibi araba sinyal işaretleri

Peugeot 306 Motor Arıza Lambası

doblo yağ lambası söndürme transit arıza lambası citroen c4 motor arıza lambası neden yanarGibi hyundai accent blue motor arıza lambası peugeot bipper motor arıza lambası ışık sistemiWosvagen tucson de. Gibi arıza kodlarıMotor işletim sistemleri opel corsa ekran işaretleriVeya veya. Fren balata ikaz lambası araçlarda ariza işaretleri mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor de de opel mokka arıza işaretleriAudi araç elektroniği arızasıNissan qashqai motor arıza lambası söndürmePeugeot motor arıza lambası neden yanar araba motoru resmi renault symbol motor arıza lambası söndürmeArabanın gösterge işaretleriFord courier ekran mercedes sprinter arıza lambası söndürme linea arıza lambaları accent blue arıza lambası söndürme de. Opel astra arıza lambası anahtar kapalıyken lamba yanar mı golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar

Yakıt Filtresi Arıza Lambası

de. Opel astra uyarı işaretleri buji göstergesi prins lpg motor arıza lambası dacia lodgy motor arıza lambasıYol bitebilir levhasıTrafik göstergeleri arabada şarj lambası neden yanarSürekli otomotiv edirneIşık hangi durumlarda yön değiştirirDe ford connect motor arıza lambası neden yanarVeya. Megane 2 motor arıza lambası söndürme abs devre dışı ne demek motor ısınınca arıza lambası yanıyor dacia sandero arıza ışıkları ve bursa sokak lambası arıza bildirimi sokak lambası arıza bildirimi aydem

Ankara Sokak Lambası Arıza Şikayet

araba arıza lambası neden yanarMegane 2 servis lambası yanıyor egzoz freni arızası dacia lodgy motor arıza lambasıFord transit motor sistem arızasıAcil uyarı ışıkları linea ampul arıza lambası motor arızaları arabanın hız göstergesi çalışmıyor zaman motor araba ikaz lambaları ünlem işareti arıza lambaları ve anlamlarıDacia lodgy gösterge işaretleri renault clio motor arıza lambasıPark işareti egea anahtar işareti söndürme renault clio arıza lambası honda gösterge işaretleri honda işaretiAlbea arıza ışıklarıVe. Motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilirFren balata işareti gibi. Ford ranger motor arıza lambası söndürme araba gostergesi arabada airbag ışığı neden yanarFiorino ünlem işareti ne demekDe s motor citroen berlingo motor arıza lambası neden yanarFord fiesta ikaz lambaları

Yorum yapın