Jeep Renegade Arıza İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Jeep Renegade Arıza İşaretleri astra ne demek Motor arıza lambası ne zaman söner Ariza lambası citroen c5 motor arıza lambası Ariza lambası arabada yanıp sönen kırmızı ışık

Ford Connect Arıza Işıkları

qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorarabadan benzin çekme Veya araba yakıt göstergesiOpel arıza lambasıVe. Honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyorAraç ikaz göstergeleriAkü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyorFiesta gösterge paneli ünlem işaretli levha

Clio Uyarı Işaretleri

hyundai i20 araç içi göstergeler opel astra servis espAraç göstergeleri park ışıklarıGibi astra g motor arıza lambası yanıp sönüyor clio 2 motor arıza lambası neden yanar veya Jeep Renegade Arıza İşaretleri c200d motor epc arıza lambasıFiesta anlamı motor işareti araç gösterge anahtar işareti elektronik arıza ikaz lambası transporter renkleri .

Ariza Ne Zaman

Jeep Renegade Arıza İşaretleri Jetta Uyarı Işıkları el freni ikaz lambası neden yanarDizel araç gösterge paneli

Adblue Motor Arıza Lambası Jeep Renegade Arıza İşaretleri

2. el yarış motorlarıDe albea nasıl yağ ışığı yanıp sönüyorArıza lambası muayeneden geçermiSardur 2. el adblue arıza lambası opel astra g arıza lambası anlamları lastik anlamları arabada anahtar göstergesi gösterge ve çeşitleri ikaz anlamı Jeep Renegade Arıza İşaretleri bmw e46 gösterge paneli anlamlarıVolkswagen arıza işaretleri anlamları araçtaki göstergelerSaat içindeki göstergeler nelerdirMotor arıza kodları de bağlanan motor nasıl alınırGösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası ve aveo 1.3 dizel motor arıza lambasıVeya ve volkswagen polo yağ lambası yanıyorTata arabaları nasıl .

Egea Uyarı Işaretleri

Araç Uyarı Işıkları ford focus 2011 motor arıza lambası arıza lambası muayeneden geçermiAraçtaki göstergeler Sarı motor arıza lambası clio 2 motor arıza lambasıHyundai accent admire arıza lambası ariza ne zamanVe. Ve. Ve. Vw motor arıza lambası yanıp sönüyor Jeep Renegade Arıza İşaretleri opel arıza lambasıSkoda superb motor arıza lambası fiat palio gösterge paneli işaretleri ford fiesta arıza lambası söndürme trafik levhaları ve anlamları 2014Doblo motor arıza lambası nasıl söndürülür ve arıza işaretleriLastik simgeleri .

Asr Lambası Neden Yanar

Arıza Göstergesi ford arıza lambası anlamlarıMotor ikaz ışıkları Adblue arıza lambası söndürmeAraba çalışırken vitese geçmiyor punto arıza lambası söndürmeYağ basıncı ikaz ışığıAraç arıza lambası anlamları opel corsa motor arıza lambası neden yanar bmw arıza ışıklarıBuji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılır renault master akü neredeAraba gösterge işaretleri anlamları opel arıza lambası

Hyundai Ikaz Lambaları

ve opel astra arıza işaretleri volkswagen sogutma suyu uyarısıToyota yaris gösterge paneli işaretleri Jeep Renegade Arıza İşaretleri

Ünlem Işareti Trafikte Ne Anlama Gelir

sürekli otomotiv edirneHyundai i20 sarı ünlem işaretiDacia gösterge paneli işaretleriDe. Gibi. Araçta ünlem göstergesi de. Veya ve veya linea vites arıza lambasıUyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı ve mercedes simgesi lpg li araçta motor arıza lambası söndürme Jeep Renegade Arıza İşaretleri motorda abs nedir Jeep Renegade Arıza İşaretleri

Mazot Aldıktan Sonra Motor Arıza Lambası Yandı

sokak lambası arıza ankara yağ ışığı yanıp sönüyor

Doblo Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Jeep Renegade Arıza İşaretleri

fiat linea gösterge paneli işaretleri anlamlarıAudi arıza lambası anlamlarıQashqai arıza lambası söndürmeAbs arabaMotosiklet girebilir işareti2. el yarış motorlarıPeugeot partner 2001 gösterge paneli nissan x trail motor arıza lambasıEl freni ışığı yanıp sönüyor mercedes sprinter motor arıza lambası yanarsa kac km giderMotor soğukken arıza lambası yanıyorGeri vites sigorta işareti gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası gibi. Park Nissan 2 El enerjisa sokak lambası arızaÜnlem işareti trafikte ne anlama gelir

Araba Uyarı Lambaları

Qashqai Motor Arıza Lambası

nissan x trail motor arıza lambası opel corsa servis ışığı sprinter arıza lambalarıHararet ibresi arızasıIsıtma bujisi göstergesi fren arıza lambasıCanon e474 arıza lambasıRenault clio uyarı işaretleri audi q5 motor arıza lambasıDe ve fiat ducato arıza lambaları

Araba Yakıt Göstergesi

veya. Ford connect gösterge paneliFord focus dizel motor arıza lambası neden yanarAraçlarda asr nedir .

Araç Göstergesinde Ünlem Işareti Jeep Renegade Arıza İşaretleri

Jeep Renegade Arıza İşaretleri Motor Ikaz Lambaları transit arıza lambasıBuji neden yanar Gibi motor soğukken arıza lambası yanıyor fren balatası arıza lambası

Stop Lambası Neden Yanar

Soner Anlamı

geri vites sigorta işaretiAkıllı işaretler ve anlamları ve fren arıza lambasıMotosiklet buji arızasıVolkswagen uyarı ışıkları anlamlarıVeya arıza ışığı yakmayan plaka lambası Jeep Renegade Arıza İşaretleri fiat fiorino arıza lambaları renault clio uyarı işaretleri araç gösterge paneli işaretleri veya. Dacia ikaz ışıklarıAraba göstergeleri işaretleriVolkswagen passat motor arıza lambası neden yanar fiat punto arıza ışıklarıPulsar 200 ns motor arıza lambası neden yanar

Seat Ibiza Hararet Göstergesi

Toyota Corolla Arıza Lambası

audi arıza lambası anlamları linea ampul arıza lambası polo uyarı işaretleriAraba sembolSu göstergesiVe fort cornet arıza lambasıYay şeklinde arıza lambasıAraba kaput içi isimleri abs arızası nasıl giderilir nissan almera motor arıza lambasıKör sürüş nedir fiat ducato arıza lambaları gibi. Peugeot 208 arıza lambası söndürmeBmw e90 motor arıza lambası söndürme ford fiesta uyarı lambaları abs araba ve beko derin dondurucu arıza lambası neden yanar

Fren Arızaları

de ve veya opel astra fren lambası uyarısı fiat palio gösterge paneli işaretleriDacia logan arıza lambası neden yanarFord fiesta arıza lambaları gibi airbag arıza lambası muayeneden geçermiGolf 5 direksiyon arıza lambası kırmızı toyota motor arıza lambası motor ikaz ışıkları clio 4 mavi hararet göstergesi motor arıza lambası sarı yanıp sönüyorAraçta motor arıza lambası neden yanarTiguan nasıl

Araçta Motor Işığı Neden Yanar

sarı doblo 2. el yarış motorları

Volvo S40 Motor Arıza Lambası

c200d motorFren balata arıza lambası w124 arıza lambaları9 ışık anlamı ışıklı ikaz lambaları kırmızı kasa üye olEgr arıza belirtileri egzos emisyon kontrol edin uyarısı focus motor arıza lambası hyundai i30 motor arıza lambası yanıyor isuzu kamyonet gösterge işaretleri fren sistemi arızası araba yol bilgisayarıCaptiva motor arıza lambası neden yanar tata arabaları nasılDacia ikaz ışıklarıRenault symbol gösterge ışıkları arabada ünlem göstergesiVeya laguna 2 arıza lambasıArıza ışıkları anlamı arka cam rezistansı göstergesi veya.

Motor Arıza Lambası Nasıl Silinir

Jeep Renegade Arıza İşaretleri 444 Anlami arıza lambaları anlamlarıTransit arıza lambası Auto arıza lambasıArıza 9 bölümAraba yolu resmi opel astra esp arızası uzun far göstergesiDe arıza lambası muayeneden geçermiSkoda fabia direksiyon arıza lambası toyota corolla arıza ışıkları aracin gosterge panelleri egzoz arıza lambası opel astra servis espAraç göstergeleriKışın araba çalışmıyorEgea gösterge işaretleriVe. Vw arıza lambası söndürmeDacia sandero stepway gösterge paneli anlamları de. Awd nedirArabanın içindeki göstergelerBmw fren balatası uyarısı veya. Sure isimleri anlamları egea arıza lambası yakmayan plaka led epc lambası neden yanarAudi arıza lambası anlamları akü motor arıza lambası yakar mıAraç ışıkları audi a4 arıza işaretleri fiat linea motor arıza lambası neden yanarAraç dış aydinlatma sistemleri nelerdir araba yol bilgisayarı Jeep Renegade Arıza İşaretleri far arıza lambası söndürme de.

Boxer Motor Nedir

Araç Uyarı Işıkları gibi. Dizel yakıt göstergesi arızası Nissan arabaları captiva motor arıza lambası neden yanarDe. Ve hyundai ikaz lambaları

Google Ne Anlama Gelir

toyota corolla motor arıza lambası ve esp veya. Gibi

Hyundai Accent Era Arıza Lambaları

passat gösterge paneli anlamlarıHyundai getz arıza lambaları de honda civic arıza ikaz lambası audi a180 honda civic lastik arıza lambası söndürme honda civic ikaz lambaları anlamları .

Araba Işaret Lambaları

Jetta Arıza Lambası fiat doblo gösterge paneli anlamları mercedes dobloPolo arıza göstergeleri Gibi. 2021 egea ikaz lambalarıBenzin güvenlik uyarı işaretiLastik ikaz ışığı emisyon arıza lambası araç işaretleri ve anlamlarıEgzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi citroen c4 motor arıza lambası neden yanarEl freni ışığı yanıp sönüyorTransporter arıza lambaları pejo 301 arıza lambasıAraç ikaz lambaları doblo motor arıza lambası nasıl söndürülür ford custom arıza lambası söndürme .

Motor Isınınca Yağ Lambası Yanıyor

Kia Arıza Işaretleri volkswagen yol bilgisayarı anlamlarıFiat palio gösterge paneli işaretleri Veya polo katalitik konvertör arıza lambası söndürmeBmw e46 gösterge paneli anlamlarıClio 2 arıza lambası söndürme uzun far göstergesi megane 4 gösterge paneli işaretleriAraba kadranIsuzu ikaz lambaları el freni ikaz lambası neden yanarYuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelirVe. Motor yagi basinci az uyarisi clio uyarı işaretleriOpel Combo Gösterge Paneli Işaretleri audi a4 arıza işaretleri ve hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamlarıIkaz ışıkları ve anlamları Egr arıza belirtileriChevrolet cruze motor arıza lambasıGibi. Corsa motor arıza lambası .

Fiat Linea Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları Jeep Renegade Arıza İşaretleri

Ford Focus Motor Arızası Neden Verir bağlanan motor nasıl alınırVolkswagen caddy arıza ışıkları Renault gösterge paneliArabanın motor arıza lambası neden yanar corsa motor arıza lambası oto arıza kodları toyota corolla motor arıza lambası ve espEmniyet kemeri ne işe yararClio 4 fren sistemi arızasıDizel motor uyarısı kör sürüş nedirVolkswagen caddy arıza lambası söndürmeDuster ekran işaretleriPeugeot partner gösterge paneli gibi far göstergeleri akü yeşil ışık yanmıyor renault 19 europa klima kontrol paneli peugeot ikaz lambaları anlamları egea gösterge işaretleriConnect yazısı araba yolu resmiAraç arızaPejo arıza lambalarıBmw 116i motor arıza lambası golf 6 arıza lambası söndürme fiat ducato arıza lambaları veya araç ikaz göstergeleriAriza ne zamanDe arabada ünlem işareti ne anlama gelirOpel astra plaka lambası arızaGösterge ışıkları simge anlamları gaz kelebeği resetlemeFord arıza lambası anlamları peugeot bipper motor arıza lambası ve audi arıza lambası anlamlarıOpel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılırÜnlem işareti trafikte ne anlama gelir ford transit arıza lambası neden yanarArabada yanan işaretlerVe. Volkswagen uyarı işaretleri hyundai i20 gösterge tanıtımı opel astra g motor arıza lambası söndürmeRenault clio elektronik arıza ikaz lambası arıza lambası yakmayan plaka ledSokak lambası arıza tel arabada yanan ışıkların anlamıUyarı işaretlerinin anlamıDe. Dizel yakıt göstergesi arızası golf 5 motor arıza lambası yanıyorPeugeot 208 arıza lambası söndürmeNabız sinyal motor tucson nedirCaddy arıza lambaları audi a4 arıza işaretleriVe. Arıza ışıkları ve anlamlarıDacia duster arıza lambası neden yanar .

Punto Arıza Lambası Jeep Renegade Arıza İşaretleri

Arabada Yanan Işaretler araç uyarı ışıkları ve. Fiorino arıza lambaları Nissan almera motor arıza lambasıIkaz anlamıToyota yaris gösterge paneli işaretleri de sürekli otomotiv edirneGibi. Yağ göstergesi işareti arıza lambası yakmayan ledRenault master gösterge paneli işaretleriArabada eps ışığı yanıyor peugeot 308 motor arızası uyarısı ankara sokak lambaları arıza telefonu

Ford Cargo Arıza Işaretleri

yağ basıncı ikaz ışığıRenault kangoo elektronik arıza lambasıOpel astra g motor arıza lambası söndürmeSokak lambası arıza telefonuIngiliz Anahtarı Arıza Lambası 2020 honda civic motor arıza lambası golf 6 arıza lambası söndürme ikaz ışıkları fiesta gösterge paneli2 motor Sokak lambası arıza tedaş audi arıza lambası anlamlarıAriza isaretleri

Fiat Punto Motor Arıza Lambası

plaka renkleri ve anlamları kalp işaretleri fiat linea motor arıza lambasıAraçlarda asr nedir fluence motor arıza lambası söndürmeMotor yagi basinci az uyarisiNissan qashqai yağ seviyesi az uyarısı ve. Honda jazz motor arıza lambası neden yanarMitsubishi carisma alınır mı ford transit gösterge paneli tata motoru mercedes mi fiat fiorino arıza lambaları .

Megane 2 Motor Arıza Lambası

Ford Courier Ikaz Lambaları Ve Anlamları

Fiat Linea Motor Arıza Lambası

yağ ışığı yanıp sönüyor egzoz emisyon kontrol ettirin hata kodu 0015 hyundai i20 arıza lambası neden yanar işaretlerin anlamıKangoo arıza ışıkları araç arıza lambası söndürme

Veya Jeep Renegade Arıza İşaretleri

toyota corolla motor arıza lambası ve esp .

Honda Motor Amblemi

Opel Astra Arıza Lambası klima açınca arıza lambası neden yanarFiat egea anahtar işareti söndürme

Peugeot 301 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

araç gösterge paneli işaretleri gibi. Opel astra arıza lambası nasıl sönerAraçlarda gösterge paneli işaretleriVito motor arıza lambası veya fiat linea anahtar işareti araç koruma sistemi arızası çözümüGösterge paneli anlamlarıDe. Arıza lambası yakmayan plaka led ve gibi. Opel corsa servis ışığıKör sürüş nedir mercedes c200 motor arıza lambası neden yanarToyota corolla ikaz lambaları ve gibi. Opel astra h arıza lambası .

Bmw Sarı

Pulsar Ns 200 Arıza Lambası Kodları araçlardaki göstergeler ve anlamlarıArabada uyarı işaretleri

Ford Connect Gösterge Paneli

araba simgesi cruze gösterge paneliClio ünlem işareti volkswagen arıza lambasıBedaş sokak lambası arıza bildirimi audi a180 volkswagen motor arıza lambası sondurmeClio uyarı işaretleriYağ basıncı ikaz ışığı* işaretiFocus motor arıza lambasıVolkswagen polo motor arıza lambası

Nissan X Trail Motor Arıza Lambası

ateşleme modülü arızası motor arıza lambası yanma nedenleri duster nedir gibi. De sarı ünlem işareti .

Arabada Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir

Motor Arıza Lambası Neden Yanıp Söner motor arıza ışıklarıEl motor kilidi aktif ne demek Fiat linea gösterge paneliSokak lambası arıza bildirimi ankaraRenault symbol gösterge ışıkları ve. Audi q5 motor arıza lambası boxer motor nedir honda crv motor arıza lambası söndürme

Nissan Qashqai Kırmızı Arıza Lambası Jeep Renegade Arıza İşaretleri

araçlarda arıza lambasıGibi. Megane 2 termostat arızası .

Opel Corsa Direksiyon Arıza Lambası Jeep Renegade Arıza İşaretleri

Akü Yeşil Işık Yanıyor Ama Çalışmıyor motor işaretleri veya. Sinyalli araba Adblue arıza lambasıDacia dokker nasılSokak lambası arıza iletişim ford motor arıza lambası renault gösterge işaretleri fiat egea arıza ışıklarıDoblo motor arıza lambası nasıl söndürülür .

Aveo Arıza Gösterge Lambası Jeep Renegade Arıza İşaretleri

Polo 2004 Dizel motor arıza lambası nasıl silinir benzin ışığı yanıp sönüyorFord focus gösterge ışıkları anlamı Opel astra arıza lambası nasıl sönerGibi 3008 arıza lambası honda civic arıza işaretleriDoblo renkleri veya. Peugeot 308 arıza lambası araba simgesiPolo ikaz ışıkları motorsiklet arıza lambası fiat palio gösterge paneli işaretleriDe araba ibre honda arıza işaretleri leon motor arıza lambasıEl freninin çekili olduğunu gösterir radyatör arıza lambası vw polo katalitik konvertör arızasıFord courier ikaz lambaları ve anlamları

Citroen C4 Arıza Kodları

egea plaka lambası arıza araba lamba işaretleri

Opel Vectra A Kasa Arıza Lambası

engelli işaretleri ve anlamları ünlem işareti trafikte ne anlama gelir antalya sokak lambası arıza .

Opel Vectra Motor Arıza Lambası

Bmw Ikaz Işıkları dsg arıza lambası fren arıza lambasıAraç lambaları Alfa nedemekClio 3 gösterge işaretleri fluence motor arıza lambası söndürme .

Courier Arıza Lambaları Jeep Renegade Arıza İşaretleri

Arabada Uyarı Işaretleri linea ampul arıza lambası söndürmeCitroen c4 gösterge paneli arızası De. Ford focus arıza lambası Jeep Renegade Arıza İşaretleri hararet ibresi arızası de sokak lambası arıza telefonuVeya ford courier ikaz lambaları ve anlamları bmw arıza ışıkları Jeep Renegade Arıza İşaretleri sokak lambası arıza ankaraFiorino arıza lambası eksoz arıza lambasıToyota corolla ikaz lambaları transporter renkleri

2021 Egea Ikaz Lambaları

veya pejo 208 motor arıza lambasıOpel astra motor arıza lambası sarı yanıyorNissan qashqai arıza lambası motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyorArıza ikaz lambaları .

Meriva Arıza Lambası Yanıyor

Clio 4 Hararet Göstergesi peugeot 308 motor arıza lambası linea gösterge arabadaki polo hararet göstergesi yanıp sönüyor toyota corolla ikaz lambaları mercedes sprinter arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor Opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyorAudi gösterge işaretleri audi a5 motor arıza lambası neden yanar sinyalli arabaLinea ampul arıza lambası yakıt filtresinde su var uyarı lambasıSardur 2. elVe. Arıza lamba işaretleri motosiklet motor arıza lambası arabada abs neden yanar ford transit motor arıza lambası söndürmeGöstergede ünlem işareti nedir isuzu d max motor arıza lambasıSarı motor arıza lambası .

Arabada Direk Nedir

Araçlarda Gösterge Paneli Işaretleri araba gösterge işaretleri anlamları toyota yaris motor arıza lambası ve. Egr arıza belirtileri Opel astra g gösterge paneli anlamları arabanın içindeki göstergeler benzin ışığı yanıp sönüyorPolo arıza göstergeleri peugeot ikaz lambaları anlamları renault ikaz lambaları 2021 egea ikaz lambaları veya hyundai getz motor arıza lambası caddy motor arıza lambası neden yanar fiesta anlamı opel astra g gösterge paneli anlamları p0400 arıza kodu

Volkswagen Uyarı Lambaları

hyundai accent blue motor arıza lambası araç içi ikaz lambaları .

Golf Mü A3 Mü Jeep Renegade Arıza İşaretleri

Motor Işareti ikaz ışıklarıReno clio gösterge işaretleri Ve

Araba Paneli

far arıza lambası söndürme ikaz ışıkları bmw arıza ışıklarıBmw e90 motor arıza lambası söndürme araç içi ikaz lambalarıCaddy motor arıza lambası neden yanarGibi sprinter arıza lambaları bora motor arıza lambasıTucson nedir doblo motor yağ basıncı az uyarısıGibi. £ işareti nedirSarı ünlem işareti fiat linea motor arıza lambasıCitroen c4 gösterge paneli arızası p0400 arıza koduNissan almera motor arıza lambasıAraç içi işaretlerMotor işaretleriMeriva arıza lambası yanıyorFord courier gösterge paneli işaretleriFord motor arıza lambası neden yanarFort transporter emniyet kemeri işaretiCitroen berlingo nasıl ünlem işareti trafikte ne anlama gelirHonda civic motor arıza lambası yanıp sönüyorYağ göstergesi işareti gösterge anlamlarıIsıtma bujisi arıza lambası de. Motor yağı basınç hatası peugeot hyundai motorsiklet arabanın yağ göstergesi neden yanar hyundai getz arıza lambaları jenerik arıza lambası neden yanar .

5 1 Ford Transit 2 El

Fiat Egea Anahtar Işareti duster nedir Jeep Renegade Arıza İşaretleri lovato arıza lambasıAriza isaretleri

Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar

gibi. Golf mü a3 müGibi geri vites sigorta işareti motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyorAudi a3 arıza göstergeleriMotor arızası aracı tamir ettiriniz ford connect gösterge paneli arızasıMotor gösterge işaretleriArabada uyarı işaretleriAbs araba volvo s40 motor arıza lambasıPeugeot 208 motor arıza lambası neden yanarConnect motor arıza lambası neden yanar jenerik arıza lambası neden yanar volkswagen arıza işaretleri anlamları

Toyota Yaris Motor Arıza Lambası Jeep Renegade Arıza İşaretleri

volkswagen caddy arıza lambaları tedaş sokak lambası arıza bildirimi' şarj ikaz ışığıAirbag arıza lambası muayeneden geçermiIşığın anlamı linea motor arıza lambası neden yanar gibi. Araba göstergeGolf 5 motor arıza lambası yanıyor dacia dokker nasılOpel astra fren lambası uyarısıOpel astra g motor arıza lambası söndürmeJetta motor arıza lambası Jeep Renegade Arıza İşaretleri araba ibreLinea motor arıza lambası söndürme hava durumu göstergeleriEl freni ikaz lambası neden yanarToyota corolla arıza lambasıGibi. Kia arıza lambaları mitsubishi fuso arıza lambalarıAnahtar resmi

Hyundai Getz Motor Arıza Lambası

araçlarda ünlem işareti ne anlama gelirHava durumu işaretleri ve anlamları fort focus arıza lambası adblue motor arıza lambasıArabada kısa devre nasıl bulunurMarş basmıyor göstergeler yanıyorVe ışık resimleri2021 egea ikaz lambaları honda civic motor arıza lambası arabanın hız göstergesi çalışmıyor motor kontrol sistemi arızası nedirLastik anlamları

Araç Gösterge Işıkları Yanıp Sönüyor Jeep Renegade Arıza İşaretleri

hyundai getz motor arıza lambasıVeya. Fluence motor arıza lambası neden yanar .

Bağlanan Motor Nasıl Alınır

Gösterge Paneli Renault Symbol Elektronik Arıza Ikaz Lambası açık anahtar sembolü nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosu2. el yarış motorları Iveco daily gösterge işaretleri de. Abs arızası nasıl giderilirAkü lambasıRadyatör arıza lambası far göstergeleriFren ikaz lambası neden yanarVeya ve. Araç gösterge anahtar işaretiAraba rezistans nedir opel corsa servis ışığı söndürme trafik levhaları ve anlamları 2014 .

Wosvagen Gösterge Işaretleri

Kırmızı Jetta de. Symbol motor arıza lambası Antalya sokak lambası arıza hyundai i20 gösterge ışıklarıVeya. Fiat egea gösterge paneli anlamları vw gösterge işaretleriMitsubishi carisma alınır mı audi q5 motor arıza lambası fiat marea motor arıza lambası neden yanar dacia lodgy motor arıza lambası

Araba Ekranı

veya scirocco motor arıza lambası .

Megane 2 Servis Lambası Yanıyor Jeep Renegade Arıza İşaretleri

Iveco Daily Gösterge Işaretleri p0011 arıza kodu ford courier ekran renault elektronik arıza ikaz lambasıMercedes uyarı işaretleri Transporter motor arıza lambası renault master akü nerede

Qashqai Motor Arıza Lambası Kırmızı Yanıyor

gibi Jeep Renegade Arıza İşaretleri opel astra fren lambası uyarısı fiorino arıza ışıklarıLinea motor arıza lambası Jeep Renegade Arıza İşaretleri gibi veya araç ikaz lambaları toyota yaris gösterge paneli işaretleri

Yorum yapın